Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

***

01.10.2021. 16:45

Ja man Ziemassvētkos Salavecītis uzdāvinātu arbaletu un daudz daudz bultu, es būtu ļoti pateicīgs ...

Atbildēt

Apvārsnis

30.09.2021. 07:23

...ja paskatās nedaudz plašāk - tad ierobežot cilvēku egoistisko vēlmi dzīvot pēc iespējas labāk, paņemot no dabas vairāk nekā vajag, nevar bez piespiedu mehānismiem. Kad katrs cilvēks sapratīs dabas nozīmi un samazinās savu vēlmi nopirkt jaunāko telefona modeli, jaunu modes lupatu utt., kad iemācīsies savākt aiz sevis atkritumu kaudzes, tad arī nebūs tas, kas notiek tagad...

Atbildēt

Ne velti mūsdienu “pseidozinātne”

24.09.2021. 10:59

»

Labs un aktuāls jautājums

Atbilde...


neatzīst un principā nerunā par “dabisko imunitāti”.

Atbildēt

24.09.2021. 10:21

»

Labs un aktuāls jautājums

Atbilde...


Vīrusa infekcijai, iekļūstot cilvēka organismā, pretojas diva veida šūnas - pirmās uzbrūk, otras uzbrūk un saglabā atmiņu par vīrusu un, saskaroties atkal ar tā celmu, reaģē adekvāti - bez citokīnu vētras, kad hiperaktīva imunitāte iznīcina cilvēku pašu - to sauc par autoimūno atbildes reakciju.

Atbildēt

Labs un aktuāls jautājums

24.09.2021. 10:19

»

Es

Varbūt tas, ka vēl nav veca, izskaidro to, kāpēc viņa ir izlasījusi tik daudz zinātnisko rakstu "Ilustrētajā junioriem...


Atbilde.

Visa šī demagoģija ir maldināšana, liekot sabiedrībai pīties pretrunīgos priekšstatos.

Vīrusa infekcijai, iekļūstot cilvēka organismā, pretojas diva veida šūnas - pirmās uzbrūks, otras uzbrūk un saglabā atmiņu par vīrusu un, saskaroties atkal ar tā celmu, reaģē adekvāti - bez citokīnu vētras, kad hiperaktīva imunitāte iznīcina cilvēku pašu - to sauc par autoimūno atbildes reakciju.

Uzvarot vīrusu, uz laiku izstrādājas antivielas dabiskā ceļā bez vakcinēšanas.

Dabiskā ceļā antivielas saglabājas īslaicīgi - 3-6 mēneši. To nevar precizēt, jo 3 mēn laikā atkal var saskarties ar vīrusu un tad jau 6 mēneši no pirmās inficēšanās...

Ar vakcīnām, mākslīgi eksperimentējot, rada mākslīgi antivielas, apmānot atmiņas dabiskās aizsargšūnas, kādēļ dabisko imunitāti novājina.

Patieso organisma imunitāti nodrošina tikai atmiņas šūnas pēc dabiskas saskares ar vīrusu, pārciešot to, izdzīvojot,un nav svarīgi, vai analīzes pēc kāda laika uzrāda antivielas vai neuzrāda.

Demagoģijas propaganda, ar vakcināciju eksperimentējot ar pūli, attīsta plānu nošpricēt pūli tā, ka jāmēra antivielas, visu laiku vakcinējot cilvēku, lai būtu šīs antivielas. Tā pilnībā sagraus pūļa dabisko imunitāti, bet uzlabos “pūļa mākslīgo imunitāti”, pūļa atsevišķām personām mirstot, nespējot pretoties citām infekcijām un kovida štamiem, kurus, visticamāk, arī izplata mākslīgi, jo nepārtraukta vakcinācija un no ķermeņa ar vakcinēšanu izspiežot antivielas, to totāli novājina. Tā novājinot “pūļa dabisko imunitāti” ar vakcināciju un “pūļa mākslīgo imunitāti”, nemaz nerunājot par grafēna oksīdu vakcīnās, kas likvidē “pūļa intelektuālo pašsaglabāšanās paškontroli”, tam “kļūstot dzīvnieciskam”.

Slepkava K. Kariņš aicina vispār neklausīties PVO norādēs un nekavēties ar papildus vakcināciju. Visticamāk, Zaļo sertifikātu drīzumā nedos tikai par vakcinācijas faktu, bet “pūļa veselības interesēs” prasīs regulāru vakcināciju un antivielu izmeklējumus. Vēlāk nonāks, visticamāk, pie vidējā rādītāja, uzskatot, ka Zaļais sertifikāts ir derīgs 3 mēnešus, vai pusi gada, tad atkal jāvakcinējas, lai nebūtu jāveic laboratoriski izmeklējumi uz antivielām, kas “došit budžeta ietaupījumus”.

Tātad beigās prasība var būt atkārtot vakcināciju ik pa sešiem mēnešiem.

Atbildēt

Es

24.09.2021. 09:36

»

Izlasi visus viņas komentārus

Viņa beidzot pielāgojusies “šī portāla kometētāju tēlam”, peimitīvii izliekoties...


Varbūt tas, ka vēl nav veca, izskaidro to, kāpēc viņa ir izlasījusi tik daudz zinātnisko rakstu "Ilustrētajā junioriem".

Sāk arvien vairāk interesēt, kā visi tie eksperti beigās noairēs pretrunas un acīmredzamo cilvēku šķirošanu antivielu jautājumā. Re, vakar ziņa, ka pētīšot antivielas tiem mediķiem, kas ir savakcinēti pret covid-19 un nav slimojuši pēc vakcinācijas.

Zavadska pavasarī mēģināja diskreditēt Bojāra raidījumu, sakot, ka antivielu mērījumi nesniedz pietiekamus secinājumus par vakcīnas efektivitāti. Tad ko viņa tagad taisās mērīt?

Antivielu tests neko nepasaka priekšā – skaidro infektoloģe Dace Zavadska. Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā (RAKUS) ir sākta aizvadītā gada beigās un šī gada sākumā pret Covid-19 potēto mediķu testēšana, lai pārbaudītu viņu antivielu līmeni.

Bļ*, kā pa celmiem, nekautrējoties no pīšanās savos iepriekšējos izteikumos.

Lietuvā antivielām pieiet citādi. Kāpēc, ar ko tās atšķiras tur un te?

Atbildēt

Ultimāts ebreju nacistam E. Levitam, kurš ignorē Nirnbergas kodeksu

24.09.2021. 07:21

Nirnbergas kodekss (vācu: Nürnberger Kodex) ir ētikas normu kopums, kas regulē pētniecību ar cilvēku iesaisti. Tas tika izveidots 1947. gadā pēc Nirnbergas procesa, kurā tiesāja Otrā Pasaules kara noziedzniekus, tai skaitā ārstus un zinātniekus, kuri bija veikuši eksperimentus ar cilvēkiem.


Latvijas tautas ULTIMĀTS
Valsts prezidentam Egilam Levitam!

Mēs ierosināsim Valsts prezidenta Egila Levita pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, ja mūsu prasības netiks izpildītas divu nedēļu laikā, Jums tiks atņemta prezidenta pensija, dzīvoklis un mašīna. Latvijas Republikā nevar būt prezidents, kas neievēro Satversmi un Tautas gribu. Tādēļ tiks ierosināts Likums par prezidenta pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, liedzot Jums visas privilēģijas.

MŪSU PRASĪBAS

1. Atteikties no obligātās vakcinācijas, nosakot, ka vakcinācija var būt tikai un vienīgi brīvprātīga. Paskaidrojam Levitam - par nevakcinēšanos nedrīkst atlaist no darba, nedrīkst spiest vakcinēties, liedzot pakalpojumus un elementāras iespējas. Tā nav brīvprātīga vakcinācija.

2. Izbeigt cilvēku šķirošanu. Paskaidrojam Levitam - cilvēku nelaišana sabiedriskās vietās, transportā un pat tualetē. Tā ir cilvēku šķirošana. Nekavējoties to izbeigt!

3. Atsākt normālu mācīšanās procesu. Paskaidrojam Levitam - bez nevajadzīgām maskām, liekiem testiem un audzēkņu dalīšanas vakcinētajos un nevakcinētajos.

4. Pārtraukt uzņēmējdarbības ierobežošanu ar apšaubāmām prasībām. Paskaidrojam Levitam - apšaubāmas ir epidemioloģiskās prasības, ja nav tādas epidēmijas, kas tās pamato.

5. Izteikt neuzticību Kariņa valdībai un izveidot jaunu valdību, kas atbilst valsts interesēm. Paskaidrojam Levitam - sabiedrībai ir vajadzīga valdība, kurā ministri ir amatam atbilstoši profesionāļi.

6. Nodrošināt godīgas nākamās Saeimas vēlēšanas. Paskaidrojam Levitam - vienu partiju finansēšana no valsts budžeta, liedzot finansējumu citām, nav godīga konkurence.

7. Prasības izpildīt divu nedēļu laikā, atceļot likumus un valdības noteikumus, kuri diskriminē, ierobežo un šķiro cilvēkus!
Pretējā gadījumā Jūs, Levita kungs, tiksiet atbrīvots no amata ar īpašu likumu, zaudējot bijušo prezidentu privilēģijas!
Latvijas tauta!" lasāms Lindas Liepiņas profilā.

Ja E. Levits neatkāpsies vai neizpildīs pilnīgi visas ultimāta prasības, tad Tauta Krastmalā izies 2. oktobrī.

Tas ir nopietni un ultimāts E. Levitam trāpījis tieši desmitniekā, lai gan Ultimāta teksts dažās vietās ir nepilnīgs, kādi ir visi teksti, bet tā būtība ir “atdodiet mums mūsu cilvēktiesības”, kas nostiprinātas LR Satversmē. Tās pašas, no kurām E. Levits un Tieslietu ministrija J. Bordāna personā atteicās 13/03/2020, paziņojot ANO.

Ar šo paziņojumu par LV atteikšanos ievērot cilvēktiesības tiek grauta Latvijas ekonomika, ārvalstu tūristi neierodas, jo Latvijā vairs nav droši.

Kovidafēras shēmas politika
ir balstīta uz “ekspertiem” - PVO utt. Tad seko zemākais līmenis kā U. Dumpis un līdzīgie “profesori” - K. Kariņa valdība piešķīra kukuli ap 500 000 par Covid-19 “pētījumiem”, kuri pēc tam nesekoja. Bet sekoja paklausība PVO rekomendācijām un 4. maija varas režīma MK noteikumiem.

PVO “eksperti” K. Kariņam “ieteica” izveidot “pūļa vakcinācijas plānu”, ko K. Kariņš vienpersoniski ar savu rezolūciju uzdeva veselības ministrei I. Viņķelei. Vienpersoniski ar savu rezolūciju! Vienpersoniski!!!!

Kad Viņķele savu melno darbu izdarīja, par veselības ministru iecēla D. Pavļutu. Viņķele un Pavļuts abi bijuši ASV un tikuši apmācīti kā marionetes speciālā cionistu banku augstskolā.

13/03/2020, LV ar E. Levitu un J. Bordānu, atsakoties ievērot Latvijā cilvēktiesības, tautu pārtaisīja par pūli. Tauta to ir pieļāvusi. Pūlis ir personu grupa, kas neapzinās savas tiesības.

“18. septembra ultimāts E. Levitam” un K. Kariņam vērsts uz cilvēktiesību atgūšanu Latvijā. Ja Levits un Kariņš neatkāpsies, sekos 2. oktobra tautas protesti.

18. septembra līdz 2. oktobrim Ultimāts cionistu 4. maija kliķei ir mēģinājums tautu “vest pie prāta” un “aicināt protestēt”, kamēr no “pūļa” tauta kļūst atkal par tautu un atgūst savas cilvēktiesības.

Atbildēt

Izlasi visus viņas komentārus

24.09.2021. 03:26

»

Es

"Mana vāra raksta, tad tās ir tavas problēmas. Es ar tādiem idiotiem kā tavi sūda braļi uz viena lauka kopā nekakatu, bet jūs tur laizat viens otru no visām pusēm...


Viņa beidzot pielāgojusies “šī portāla kometētāju tēlam”, peimitīvii izliekoties.

Turklāt viņa nav salīdzioši veca. Viņa varētu būt Rīgas domes deputāte, žīdene Ieva Brante, feministe, kas prot izlikties par sievieti.

Tipiska žīdene, kas viegli anipulē ar vārdiem. Demagoģe, provokatore, cioniste. .

Šalom!

Atbildēt

Es

23.09.2021. 23:28

"Mana vāra raksta, tad tās ir tavas problēmas. Es ar tādiem idiotiem kā tavi sūda braļi uz viena lauka kopā nekakatu, bet jūs tur laizat viens otru no visām pusēm."

Uzšāvēja trūkums izpaužas seksuāli trubultā. Bet kurš tad gan cirtīs tādu? Kāds gan, ja nekad. Sakaitinājāt liellopu māti...

Atbildēt

Debila Nika

23.09.2021. 21:55

»

Nika

Klausies tu, debiloid! Tu štancē sūdu savārstījumus pilnām mutēm - tie sūdi, kuri tev no mutes birst, te komentāros ari iekrīt un smird. Ja kāds - tu pats vai kāds no taviem tik pat tupajiem kolēgiem antivakceriem - mana vāra raksta, tad tās ir tavas problēmas. Es ar tādiem idiotiem kā tavi sūda braļi...


Ko, nu, nolaidies tik zemu? Tavs psiholoģiskais portrets jau uzzīmēts. Vaino sevi pati.

Tāda idiote! Neaizmirsti sabatā aizvilkties pie ebreju vecajiem uz sinagogu un atrādi savu muskuļoto pāksti.

Drīz pļausim cionistu politiku. Spindzēs lodes. Pērc pamperus, dirsa!

Atbildēt

kļimoviča aita

23.09.2021. 21:27

Šis taču ir viens izcils portāls!
Paldies Lato Lapsam!

Atbildēt

Nika

23.09.2021. 20:04

»

Ko dirs?

Nepiedirs komentārus ne par tēmu


Klausies tu, debiloid! Tu štancē sūdu savārstījumus pilnām mutēm - tie sūdi, kuri tev no mutes birst, te komentāros ari iekrīt un smird. Ja kāds - tu pats vai kāds no taviem tik pat tupajiem kolēgiem antivakceriem - mana vāra raksta, tad tās ir tavas problēmas. Es ar tādiem idiotiem kā tavi sūda braļi uz viena lauka kopā nekakatu, bet jūs tur laizat viens otru no visām pusēm. Tā jūsu problēma. Es rakstīšu kad, kur, cik un ko gribēšu. Un te tu, gnīda, man diktēsi savus noteikumus. Iesaku vakarā paskatīties lielisko kinofilmu "Suņa sirds." Saskatīsi sevi un savus cīņu biedrus Šarikova komandā. Ja uzliksi uz stop kadra, rīt vari spogulī neskatīties - paskaties datora ekrānā un ieraudzīsi sevi. :):):)

Atbildēt

kļimoviča aita

23.09.2021. 20:00

»

Ko dirs?

Nepiedirs komentārus ne par tēmu


Es zinu, ko tu darīji pagājušajā vasarā!

Atbildēt

Ko dirs?

23.09.2021. 19:31

»

Nika

Man, protams, vislabāk būtu piepūst vaigus, bolīt acis un paklusēt - tad paliktu cerība, ka no malas skatoties liktos, ka esmu gudra...


Nepiedirs komentārus ne par tēmu!

Tik aktīvi kā tu, debilā idiote “no iestādes” komentē tikai par naudu.


Ta ka savu smirdīgo pāksti cūka!

Tev te patiesības agresiju neizdosies mīkstināt...

Atpisies!

Atbildēt

Nika

23.09.2021. 18:49

»

Nika

Ak vai, slimo lumpeņu bars atkal šo to savā lumpeņu valoda ieblējies. Ko nu citu sabiedrības atkritumi var pateikt? Nu neko pratīgu, protams. Es jau priekā berzēju rokas par to, ka drīz sēdēsies mājās (ja tadas jums ir), veikali jums liegti (lai gan priekš kam lumpeņiem veikali, ja ir točkas), no darba...


Man, protams, vislabāk būtu piepūst vaigus, bolīt acis un paklusēt - tad paliktu cerība, ka no malas skatoties liktos, ka esmu gudra!

Bet nevaru. Klusēt - tas nav mans līmenis. Mana misija ir nošpricēt savus babuļus, un paziņot par notikušo komentāros... jo es esmu spoža Interneta Personība, vai tad ne?

P.S. Sena gudrība vēstī - neklausies kāda vārdos, skaties tā darbus!

Manā gadījumā - nemēģiniet atrast jēgu manos tekstos, tās tur nav. Pētiet atsevišķus burtus!

Šalom!

Atbildēt

Nika

23.09.2021. 18:05

Ak vai, slimo lumpeņu bars atkal šo to savā lumpeņu valoda ieblējies. Ko nu citu sabiedrības atkritumi var pateikt? Nu neko pratīgu, protams. Es jau priekā berzēju rokas par to, ka drīz sēdēsies mājās (ja tadas jums ir), veikali jums liegti (lai gan priekš kam lumpeņiem veikali, ja ir točkas), no darba pa dirsu un ārā, un normālu cilvēku sabiedrība jums arī nespīd. Čuposieties ar tādiem pašiem tumsoņām līdz pa vienam vien atmirsiet. Gribētu jau par katru nobeigušos atvadu čarku pacelt, bet nevar, jo ta var nodzerties kamēr jūs visi divi metri zem zemes nokļūsiet. Visādi citādi, nāves parādnieki, man iet labi. Tiksimies pie kāda raksteļa, kur jūsu mēslainie prāti ir spējīgi sakombinēt burtus un saveidot vienkāršu, nepaplašinātu teikumu. Jauku vakariņu, dumiņie antivakceri!

Atbildēt

Koala

23.09.2021. 17:24

Iemetiet acis Austrālijas jaunumos. Tur iet vaļā masveidīgas sadursmes ar totalitāristiem lojālajiem spēkiem. Daudz traumu brīvības cīnitāju rindās.Video tikpat kā neredz sagatavotu kaujinieku. Pret gumijas lodēm palidz polistirola bruņas no plastmasas mucām, tādu tikpat nav.Nav ari Molotovu un sprāgstpakešu.Kaujinieku grupu koordinācija slikta- pagaidām īstenībā tikai nikns un apņēmīgs pūlis. Pluss- austrāļiem rokās samerā daudz ieroču un fašistiem urbānā vidē būs daudz zaudējumu.Vērojam un pierakstam zināšanai- ari pie mums būs fašistu ofensīva.

Atbildēt

Šalom! Salamaleikum salam!

23.09.2021. 16:16

»

Nika

Baidījos iepriekš par to ziņot, bet sarkano parūku pazaudēju jau agrāk, kaut kur Sīrijā... vai tiešām to tik ļoti nevar manīt...


Tavu “konditorejas sarkano izstrādājumu”, ko liec uz savas carās galvas, atrada Rīgas sinagogas tualetē pie pudelēm, ar ko peņus mazgā apgraizītie ebreji.

Bet nebēdā, grafēna oksīds ar vakcīniņām tev saražos ne vienu vien plānprātības lēkmi.

Bet tas nav par raksta tēmu. Cionisti rada ekonomikas katastrofu un sāks sirot bandas. Jāaasina bultas. Un metamie cirvji, lai levitveidīgos kariņus pavļutstilā var atrubīt pēc nopelniem. Interesantas solās “Godmaņa medības”.


Atbildēt

Es

23.09.2021. 15:05

»

Cacatorium Telavivis to Nika

Izskatās, ka mūsu špricītes ir iedarbojušās pat labāk, nekā bija cerēts...


Nu, nav prāta darbs vecu sievu uzraut zarā. Labi, nācijai jau vairs nav noderīga, bērnu nav un nebūs, arī varas sagatavotos kovidfarsa tekstus ir nosūkājusi līdz asaciņai kā pakiju kebabnīca pirms gada pirktas augu eļļas pudeli. Pirms rāma panorāma viņai saražo jaunu hitlisti, nākas atgremot jau rakstīto. Īsāk sakot, covid reisa pasažiere ir tuvu sabrukumam, un jūs viņu vēl šitā, pašā cēkumā!

Izpildot "pienākumu pret valsti" :), cilvēciņš ir iedomājies, ka pietiks ar vienu divkāršo poti trīsreiz pēc ceturtās divdesmit piektajā gadā. Uz muļķu mugurām valdības nes visu, ko pašas nespēj pacelt. Pašas Saulcerītes stikla zārks ir teleportējies uz 2099. gadu, bet līdz tam nemirstības mRNS jāsagaida. Latvijā seklu cilvēku (dzīvesveida, izglītības trūkuma, iedzimtības dēļ) absolūti netrūkst.

Atbildēt

Cacatorium Telavivis to Nika

23.09.2021. 14:28

»

Nika

Tev nabadziņam nagi neniez zem mana vārda rakstīt? Lai gan muļķis paliek muļķis, un tikai zārks tevi labos. Tāda zina priecīga vests. Covid nieku tuvojas septiņiem simtiem. Ļoti ceru, ka Tevi arī, mēsls pretīgais, Covid vilnis paķers līdzi. Varēsi savu žulti caur elpojamo trubu laist pa apli. Novēlu...


Izskatās, ka mūsu špricītes ir iedarbojušās pat labāk, nekā bija cerēts!

Tomēr atceries instrukcijas 667. punktu un samazini savu agresivitāti jebkuriem pieejamiem līdzekļiem, kaut vai korāļu dziedāšanu mazmājiņā!

Jo priekšlaicīga Nikas atmaskošana neietilpst Centra plānos, jau tā daži komentētāji pēdējā laikā kļuvuši aizdomīgi... Šalom!

Atbildēt

Deokupāciju dekolonizāciju deoligarhizāciju

23.09.2021. 14:26

Mjā, murgi patreiz ir cieņā un jo lielāki murgi okupantu sistēmas aizstāvībai, jo vairāk idiotu līdzskrējēju.

Atbildēt

Nika

23.09.2021. 14:07

Tev nabadziņam nagi neniez zem mana vārda rakstīt? Lai gan muļķis paliek muļķis, un tikai zārks tevi labos. Tāda zina priecīga vests. Covid nieku tuvojas septiņiem simtiem. Ļoti ceru, ka Tevi arī, mēsls pretīgais, Covid vilnis paķers līdzi. Varēsi savu žulti caur elpojamo trubu laist pa apli. Novēlu!

Atbildēt

Nika

23.09.2021. 14:06

»

Šalom, Televivi!

Ja tev l, lasot instrukcijas “zem deķa” nepalīdz elektriskais šifrators, tad pamēģini ar savu prkstu...


Baidījos iepriekš par to ziņot, bet sarkano parūku pazaudēju jau agrāk, kaut kur Sīrijā... vai tiešām to tik ļoti nevar manīt?

Citādi problēmas iepriekšējās - jāuzmana abas prātu izkūkojušās omes, lai neizlaiž kādu no nākamajām špricēm.

Jebkurā gadījumā esmu ļoti pateicīga Centram par visu, kas līdz šim darīts manā labā. Šalom!

Atbildēt

Šalom, Televivi!

23.09.2021. 13:03

»

Nika

Jūs atkal sapratu...


Ja tev l, lasot instrukcijas “zem deķa” nepalīdz elektriskais šifrators, tad pamēģini ar savu prkstu.

667. punkts instrukcijā izskaidro, ka komentāri no tavas “pāksts” nebūs tik naidīgi, pietaupīsues zobi, mati, ragi un nagi. Seko instrukcijai, cionistu mauka! Neizplūsti daudzvārdībā. Sabatā dodies uz sinagogu un parādi ebreju vecajiem savu “pāksti”, lai novērtē. Pie reizes zomus. Parūku uzliec sarkano. Lai nepazustu.

Atbildēt

lauķis

23.09.2021. 12:52

»

nekā personīga

komentētājam ar niku Nika ir laikam abonements šajā vietnē


Mazāk pievērs uzmanību tai neradībai.

Atbildēt

nekā personīga

23.09.2021. 12:46

komentētājam ar niku Nika ir laikam abonements šajā vietnē

Atbildēt

Oooo

23.09.2021. 11:48

Bērnībā pārdrāztā lētā mauķele nika turpina sūkāt varas tauri ! Laikam no lēto mauku dzimtas😂

Atbildēt

Nika

23.09.2021. 11:42

»

Šalom, Telavivis!

Vakaros “zem deķa” instrukcijas pārlasiet. Vusmaz divreiz nedēļā, vēlams pielietot mākslīgos eletriskos šifrētājus instrukciju šifrēšanai...


Jūs atkal sapratu.

Ziņoju, ka mākslīgie elektriskie šifrētāji instrukciju šifrēšanai nav tas labākais variants, strāva regulāri sit pa pirkstiem. Tas nav patīkami. Labāk izmantošu no samīcītas maizes pagatavotu tintnīcu un neredzamo tinti komplektā ar toru.

Ar šekeļu apriti Rīgas marketos nav tik traki, vajag vienīgi zināt pareizos it kā cilvēkus.

Bet vairāk par visu tomēr gaidu, kad kādā tumšā rudens naktī Rīgas jūras līcī uzpeldēs zemūdene un savāks mani ar visām pekelēm!

Atbildēt

Šalom, Telavivis!

23.09.2021. 10:44

»

Nika

Jūs sapratu


Vakaros “zem deķa” instrukcijas pārlasiet. Vusmaz divreiz nedēļā, vēlams pielietot mākslīgos eletriskos šifrētājus instrukciju šifrēšanai.

Instrukciju punkts 667. N.dod atšifrējuma kontekstu - samazinssies naida līmenis Jūsu komentāros.

Atcerieties, par šekeļiem neko nedrīkst Rīgas marketos mēģināt nopirkt. Arī elektriskos instrukciju šifrētājus.

Sestdien sinagogā ebreju vecajiem parādiet savus zobus, kuri vēl nav izkrituši. Matu vietā lietojiet sarkanu parūku. Tā Jūs nepazudīsit!

Atbildēt

Es

23.09.2021. 09:58

»

Poxdemokrāts

Kādā veidā tiek radīta pārslodze veselības aprūpes sistēmai? Vai tā skrien ar poti pakaļ veselam/nevakcinētam pilsonim un vēlas viņu nopotēt pret viņa gribu


Pārslodzi veselības aprūpes sistēmai rada mākslīgi un vienkārši.

Kopš 2009. gada Latvijā nav bijis neviena svešā un sliktā, kas nebūtu nemaksājis mediķiem normālu algu, tikai tie savējie, no tiesiskuma koalīcijas, tautiskajām partijām, nacionāli domājošajiem. Vienā vārdā, gaismas džedajiem.

Gaismas džedaju cīņa ar skolotājiem, mediķiem par iestāžu un nozares finansējumu, apstākļiem, izglītošanu ir dokumentēta presē, var izmantot dažādus atslēgas vārdus, bet der arī "streiks, arodbiedrība, nozares problēmas, nepietiekams finansējums, optimizācija, iestāžu slēgšana".

Šai ēkai politiski jau 10 gadus nav bijis neviena cita apsaimniekotāja, kā jau zināmie personāži, kas ne tikai ir badinājuši veselības aprūpes personālu, bet arī paspējuši korumpēties būvnieku karteļos un ceļinieku lipinājumos, OIK shēmās utt.

Lielākais shēmotājs ir nokritis līdz 6% atbalstam vēlēšanās, uz kurām aiziet puse no balsstiesīgajiem. Ko dara vēzis? Izplata metastāzes attīstībai par to pašu tēmu.

Jūtot, ka sūdi smeļas mutē, atkal ir sākts cilāt balto, dzelteno, tumšizilo un melno krievu nākšanas tēmu. Noderīga štelle, tas ārējais ienaidnieks, kad pašu laidarā virca pludo.

Atbildēt

Nika

23.09.2021. 09:50

»

Nikas Centrs

Vadies no instrukcijām. Ja sāk izkrist mati un zobi, uzlabo savus komentārus, tavu komentāru naida līmenis ir jāsamazina...


Jūs sapratu.
Cerams, ka jūs sapratāt arī mani - varat nedot man maizi, dodiet šekeļus!
Šalom, Telavivis!

Atbildēt

Es

23.09.2021. 09:49

»

Nika

Šekeļi nesmird


Neglaimosim tai būtnei. Viņas teksti te ir tipiska, patukša sieviešu burbuļošana (katliņš ierasti vārās par jebko). Tie pētījumi, ko viņa sakās lasot, "Ilustrētajā junioriem" vispār jau tiek publicēti bērniem.

Kā teica pirmais rentgena patentētājs cars Ivars Bargais (ceturtdaļlatvietis) savai sievai, es tev, kuce, cauri redzu.

Atbildēt

Nikas Centrs

23.09.2021. 09:44

»

Nika Centram

Lūdzu palielināt man honorāru sakarā ar atrašanos agresīvā un veselībai kaitīgā vidē.Man no naidīgiem komentāriem ir sākuši izkrist mati un zobi.Ceru, ka apsolītā VDD invaliditātes pensija man tiks izmaksāta norunātajā apmērā


Vadies no instrukcijām. Ja sāk izkrist mati un zobi, uzlabo savus komentārus, tavu komentāru naida līmenis ir jāsamazina.

Naktī zem deķa pārlasi instrukcijas. Drīz, kad atgriezīsies Telavivā, tevi gaida jaunas instrukcijas un cita, mazāk agresīva valsts.

Būs jākārto ieskaite četrdesmit kilometru distancē.

Atbildēt

Nikas centrs

23.09.2021. 09:35

»

Nika Centram

Lūdzu palielināt man honorāru sakarā ar atrašanos agresīvā un veselībai kaitīgā vidē.Man no naidīgiem komentāriem ir sākuši izkrist mati un zobi.Ceru, ka apsolītā VDD invaliditātes pensija man tiks izmaksāta norunātajā apmērā


Pacieties, pašlaik koferos ar mauzeriem no Telavivas Vera Puļimjotcica ved šekeļus.

Kas attiecas uz ragiem un nagiem, zvani pa tiešo Egilam izņēmuma kārtā, vai gaidi sesdienas sinagogā norunātajā vietā un laikā.

Liekos ragus mēģini pārdot.

Atbildēt

Internetu kā korķi ko šamanieša pudeles neizsitīs Saules enerģija

23.09.2021. 09:30

»

Roza Luksemburga

Tapec, ka nevajag meklet logiku tur, kur vinas nav. Covid ir politisks un nevis medicinisks projekts. Projekta merki vel nav sasniegti. Tas ar vakcinaciju ir tikai pirmais etaps, otrais bus kiberuzbrukumi vai piem. Saules elektromagnetiska aktivitate, kas izsitis no ierindas internetu uz menesiem. Sodien...


Bet globālisti, ar vienu peles klikšķi apturēs dažādu valstu, pēc saviem ieskatiem, kritiskās infrastruktūras, kas noris caur internetu.

To izsludinās kā “teroristu uzbrukumus”.

Kad vara nonāks Vatikāna padomes inkluzīvo kapitālistu rokās pēc “teroristu sagrauto valstu lūgumiem”, tā “pēkšņi noķērusi teroristus”, šo to atjaunos pēc saviem ieskatiem.

Atbildēt

Nika Centram

23.09.2021. 09:26

Lūdzu palielināt man honorāru sakarā ar atrašanos agresīvā un veselībai kaitīgā vidē.Man no naidīgiem komentāriem ir sākuši izkrist mati un zobi.Ceru, ka apsolītā VDD invaliditātes pensija man tiks izmaksāta norunātajā apmērā.

Atbildēt

Bandera

23.09.2021. 09:18

»

Roza Luksemburga

Tapec, ka nevajag meklet logiku tur, kur vinas nav. Covid ir politisks un nevis medicinisks projekts. Projekta merki vel nav sasniegti. Tas ar vakcinaciju ir tikai pirmais etaps, otrais bus kiberuzbrukumi vai piem. Saules elektromagnetiska aktivitate, kas izsitis no ierindas internetu uz menesiem. Sodien...


Nu, pasaki, ka ir normāls. Kas tie par argumentiem? Globālais ķirazkcilvēku ļaunais plāns ietver arī Saules elektromagnētiskās vētras radīšana, kas izslēgtu internetu? Tiešām šitāda huiņa ir jāraksta? Vienkārši ārprāts.

Atbildēt

Nikas vienīgais patiesais komentārs

23.09.2021. 08:41

»

Nika

Šekeļi nesmird


saviem kaklakungiem pēc atmaskošanas.

Atbildēt

Nika

23.09.2021. 08:27

Šekeļi nesmird.
Cenšos savu uzdevumu pildīt, cik vien labi iespējams.
Vārdus teikumos spēju virknēt itin veikli,
bet saprotu, ka nevaru uzlēkt augstāk par savu *irsu, ka manos tekstos jūt to BEZDVĒSELISKUMU, kas raksturīgs visai manai slakai.
Šalom!

Atbildēt

Īsāk sakot

23.09.2021. 08:18

»

Nu beidz izlikties par muļķi, Nika!

Te tas neies cauri! Tavus komentārus caurauž specdienestu diversiju informācijas tehnoloģiju satura semantisko konstrukciju manipulācijas...


Nika pieturas pie viņai iemācītās stratēģijas, kā uzvarēt tautu.

Tautu nevar uzvarēt, bet to var izdarīt tikai vienā ceļā - nomainot vērtības, uzpērkot daļu tautas - piem., valsts terora apstākļos muudina: “vakcinējies un dabūsi cilvēktiesības”, kā aicina tautas ienaidnieks E. Levits, varēsi ceļot, mācīties utt. Daļa tautas, tā nekritiski domājošā, pieņem šos noteikumus. Uzvaras būtība pār tautu ir to uzvarēt, tai pašai sevi sagraujot. Nevis ienaidniekam tauta jāuzvar, bet sašķelta tā zaudēs Levitam, Nikai un citiem algotņiem.

Cionisti : Novājināta tauta viegli padodas savai iznīcināšanai.

Nevar tautu uzvarēt, bet nomainot tai vērtības, “tauta uzvarēs pati sevi”.

Maigās varas spcdienestu tehnoloģijas žurnālistikā, medijos, izstrādātas līdz sīkumiem Lielbritānijas M16 augstskolu “laboratorijās”.

Smieklīgie Latvijas mediji mums domāšanu sagrauj ar asarainiem stāstiem par un ap Lielbritānijas karaļnamu..😎😎😎😎😎

Atbildēt

Nu beidz izlikties par muļķi, Nika!

23.09.2021. 07:53

»

Nika

Jums nekad nepieleks elementāra lieta - jūs esat totāli idioti. Nav tikai saprotams, kur tādi muļķi var rasties? Jūs kā kukaiņus interesanti ir pētīt, lai mēginātu izzināt, kur slēpjas jūsu aprobežotības sakne? It kā vienā sabiedrība auguši, vienas izglītības iestādes apmeklējuši, bet kā var domāšana...


Te tas neies cauri! Tavus komentārus caurauž specdienestu diversiju informācijas tehnoloģiju satura semantisko konstrukciju manipulācijas.

Tie, kuri šīs tehnoloģijas atpazīst, nediskutēs ar tevi, bet uzreiz tevi pasūta vienu māju tālāk.

Bez tevi te ar tevi “sadziedas” vēl kāds vai kādi kolēģi.

Tavus tekstus caurauž cionistu ideoloģija - “skaldi un valdi”, lasītāju saturiski novedot strupceļā.

Tā, ka aizver savu smirdīgo pāksti un nesmirdini ar savu sadirsto smadzeņkurvi! Un saviem šekeļu turētājiem to pasaki, stulbā dirsa!

Atbildēt

Nika

23.09.2021. 05:43

»

Ne tikai Nika piedirsusi visus komentārus

bet nu jau tandēmā ar citu VDD kolēģi “s


Jums nekad nepieleks elementāra lieta - jūs esat totāli idioti. Nav tikai saprotams, kur tādi muļķi var rasties? Jūs kā kukaiņus interesanti ir pētīt, lai mēginātu izzināt, kur slēpjas jūsu aprobežotības sakne? It kā vienā sabiedrība auguši, vienas izglītības iestādes apmeklējuši, bet kā var domāšana aizķerties trešās klases līmenī, man tomēr nav saprotams.

Atbildēt

???

23.09.2021. 04:43

»

s

Satversmes 116.pantu


Un kur ir Satversmes dokuments?Kaut kā neviens to nav redzējis.

Atbildēt

Lapas:    4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Hunta, sargies buntavnieka!

FotoSāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī ministri iz valdības, kas kā aste luncina parlamenta “kvekšu” korpusu. Visbeidzot prezidents, kas pēc puča neierosināja Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

18

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

FotoAr apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā konference, kāda pēdējo sešu gadu laikā pasaulē organizēta, kurā šogad tika demonstrēta klajas divkosības paraugstunda. Līdz ar to paradoksāli un nožēlojami vienlaikus, ka tās mērķis bija vienoties par pasaules zaļajiem pamatmērķiem!
Lasīt visu...

21

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

FotoArvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav vienaldzīga. Kas būs šī izcilā, Rīgai tik nozīmīgā kultūras pieminekļa nākamais saimnieks, ir satraucis baznīcu, Rīgas pašvaldību, kultūras mantojuma ekspertus, Saeimas politiķus, pat valsts prezidentu. Uz izveidojušos situāciju vēlams paskatīties ar vēsu prātu.
Lasīt visu...

21

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

FotoDivu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap koronavīrusa tēmu, — laikmetā, kad informācija ir tik pieejama kā nekad, jāatceras itāļu teiciens: “Idiotu māte vienmēr ir gaidībās.”
Lasīt visu...

18

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

FotoPieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek uzlikts jauns, nesamērīgs slogs - viņiem zeme jāizpērk par 100% no kadastrālās vērtības, lai gan vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra. Saeimas “Saskaņas” frakcija uzskata šādu pieeju piespiedu nomas attiecību izbeigšanai par netaisnīgu un balsoja pret šo likumu.
Lasīt visu...

18

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

Foto29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību". Grozījumu izstrādāšanas formālais nolūks – sakārtot attiecības starp zemes un būvju, ēku un dzīvokļu īpašniekiem tā sauktā piespiedu dalītā īpašuma gadījumā. Valsts šīs attiecības visai neveiksmīgi mēģina kārtot jau daudzu gadu garumā, ir vairākkārt ticis grozīts likums, kā arī pieņemti vairāki Satversmes tiesas spriedumi, kuriem vismaz teorijā būtu jābūt kā bākām likumdevējam jauna regulējuma izstrādē.
Lasīt visu...

15

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

FotoPirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts un rūpīgi apčubināts - tam devām izaicinošu vārdu, nosaucot par Klik. Prieks par pašu radīto mums bija liels, bet ļoti īss, jo pandēmijas pirmais gads bija sarežģīts, brīžiem mokošs un pilns neziņas, pat nolemtības par to, kā dzīvosim tālāk. Šodien esam izauguši un pasaule līdz ar mums – esam kļuvuši gudrāki un apdomīgāki, vakcinēti un lepni par nupat 6000 aktīviem abonentiem tiešsaistes žurnālam Klik!
Lasīt visu...

21

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

Foto“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc neatkarības atjaunošanas mūsu robežu reāli apdraud naidīga kaimiņvalsts. Tas jau līdzinās valsts nodevībai,” tīmeklī raksta Saeimas deputāts Jānis Iesalnieks (NA).
Lasīt visu...

20

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

FotoLabas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts pārvaldības sistēma nekad nav pilnībā pabeigta un perfekta. Tā ir nepārtraukti jāmodernizē, gan novēršot apzinātās nepilnības, gan ņemot vērā sabiedrības vajadzības un tehnoloģiju attīstību. Arī Latvijā ir labi redzamas valsts pārvaldības vājās vietas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....