Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Peksis

02.11.2021. 14:17

Kas nu runā par naudas notralināšanu. Kas tad neļāva TEV sakārtot valsti kad biji pie šprices Kāpēc tika izsaimniekota valsts nauda un Eiropas kredīti. Kāpēc tika likvidēta rūpniecība,pārstrāde un lauksaimniecības nozares? Tika novājināta medicīna,iekšlietu spēki. Tika pieņemti lēmumi par uzturēšanās atļauju pirkšanu trešās valsts pilsoņiem ,kā arī citi ne labāki likumi. Tas viss nav aizmirsts cienītajs Šlesera kungs. Nevajag citus nod...irst ,kad pats valsts un iedzīvotāju labā neko neesi darījis...

Atbildēt

Mimo

30.10.2021. 21:56

»

Anna

Visiem vakcinēties ,piespiedu kaartā??? Slimi visi! Man žēl ka plānotās operācijas atcēla bet ne jau nevakcinētie vainīgi kā nav kauna


Pastāv tāds jēdziens, kā pienākums, pret sevi, pret ģimeni, pret kolēģiem, pret valsti. Nav jālamā valdība par pienākumu nepildīšanu, ja arī paši to nedarām!

Atbildēt

Mako

29.10.2021. 16:57

Kāpēc slēpi, ka esi slepkavas dēls??? Zaglis un maita !!

Atbildēt

Astra

29.10.2021. 09:50

Kāds briesmīgs cilvēks pēc ģīmja. Bail paliek.

Atbildēt

Rtv

29.10.2021. 08:04

»

baiba

šo demagogu Šleseru tiešām vajadzētu apklusināt


Šos vakcinetos trušus gan vajadzētu apklusināt.

Atbildēt

Madara

27.10.2021. 21:59

Ainār, uzcel slimnīcu ar darbspējīgu komandu un ārstiem, kur likt tos nevakcinētos. Man piezvanīja no slimnīcas un atteica plānveida operāciju. Un tas tikai nevakcinēto dēļ. Liekas, ka Tev vecīt tikai viena smadzeņu kroka palikusi, un tā pati uz DIRSAS. Protams, ka visiem ir jāvakcinējas.

Atbildēt

krievs

26.10.2021. 12:21

»

>>dumjais karacirvis

tu labāk atceries savu senču noziegumus, drošvien bijuši asiņaini bandīti un cilvēkēdāji


Abols no ābeles tālu nekrīt Tas nekaunīgais Latvijas,ja var tā teikt,kaut gan Latvija viņam irbijusi pie kājas un ir žirinovskis tālu netiks ,bet ieies tēva pēdās,jo cik ilgi tā nāsis izplētis var bļaustīties un murgot.

Atbildēt

naivajai Grietai

24.10.2021. 12:06

»

Grieta

Parakstos zem katra vārda. Cik ilgi sūkstīsimies komentāros, laiks atmosties no letarģiskā miega un vienoti kā Tallnā iziet ielās


Vienoti nesanāks! Jūsu Vadonis Šlesers dzīvojas pa Dubaju un iesmej par Kopīgu Latvijā.

Atbildēt

hhhjhg

23.10.2021. 23:16

»

Grieta

Parakstos zem katra vārda. Cik ilgi sūkstīsimies komentāros, laiks atmosties no letarģiskā miega un vienoti kā Tallnā iziet ielās


Un ko mēs izgājuši ielās darīsim? Ja neko, tad labāk sēžam mājās siltumā, iedzeram un paskatāmies internetā kādu filmu.

Atbildēt

Grieta

23.10.2021. 20:11

»

Ķieģelis

Cik var ņemties...


Parakstos zem katra vārda. Cik ilgi sūkstīsimies komentāros, laiks atmosties no letarģiskā miega un vienoti kā Tallnā iziet ielās.

Atbildēt

šitādus troļļus debilības centrā potē

23.10.2021. 19:13

»

Ēriks Lange

Laikam esi kārtīgi sapotēts


visos caurumos un virkni reižu.

Atbildēt

M.R.

23.10.2021. 14:44

Nezinu par ŠLESERA plāniem, agrāko grēku nasta ir smaga, bet uzruna loģiska un atbilst cilvēktiesību normām. Žēl, ka valdība rīkojas tik gestapoviski, ka man, kas bija pārskaitusies uz trīs AAA Latvijas izlaupītājiem, tos dažādi apsaukādama, tagad ir jāpiekrīt šim rakstam. Un tādu, kā es būs arvien vairāk, ja KARIŅŠ, PAUĻUTS, BORDĀNA visātrākā kārtā nenoņems roku dzelžus no Latvijas tautas. Kā to var nesaprast?

Atbildēt

Kirbis

23.10.2021. 10:32

Nožēlojami, jo tam visam cauri spīd vēlme par varas makti gāzt esošo valdību un tikt pie teikšanas un sev vēlama valsts kursa, neko citu, kā neprasmīgi izspēlēt kovida kārti nespēj, - vienas vienīgas frāzes... daļa pat no TV kā esošo ministru paustais,aizgūtas.
Pat Gobzems šito ākstu, šķiet, skaisti uzmeta TV24 "Kartības rullī" ar savu mantru par "ugunskuriem, siltām zeķītēm, smago tehniku utjpr, no kā mūsu varas kārais "varonis" toreiz, ekrāna redzami nomīza. Gan arī drīz tam sekojošā nožēlojamā piketā.
Kas attiecas uz šā Buldozera-populista medijos lasāmo "rīcības plānu" un tā realizētāju "sapņu komandu", kas nu mūs nākotnē iecels saulītē" - personālijas vienkārši iespārda...nu kaut vai tas sporta ministra kandidāts... Ehhh...
Vienīgais, kas šamējo klaunu vidū izbrīna - Krištopans..., nu KĀPĒC, Vili ar savu dzīves pieredzi,... KĀPĒC...?!!
Karoče - pamodiniet savu sirdapziņu un beidziet tak čakarēt valsti tik grūtā brīdī. Ja vien tā kaut ko buldozeram nozīmē.

Atbildēt

Romans

23.10.2021. 09:57

Piekrītu!!!!!!!!!!!

Atbildēt

varētu padomāt, ka

22.10.2021. 22:33

»

motorhead 1916

Man ir normaala izmeera kraaninjsh. Pilniigi var iztikt. Tomeer te manaams, ka vienam otram pasha mazais kraans rada kaut kaadas tieksmes izleekt... Nu, paleekaa, paleekaa, no taa jau Tev tas pimpis nepalielinaasies. Veelu veiksmi


tu esi mēģinājis paleekaat, bet tev tas nepalielinaajaas?
Tad varbūt tev vajag pamēģināt mainīt dzimumu... Veelu veiksmi! ;-)

Atbildēt

Asaka

22.10.2021. 20:51

»

L.Grantiņš LRTT & H-86

Skat' tikai, sāk locīties kā zutis uz pannas. Savu iepriekšējo TAISNĪBU par Covid sagriezis kājām gaisā. Jāsēž, Ainār, būs, nekur nedēsies. Sazagtie miljoni arī tiks atsavināti


Ka Aināra līmenis, ir tikai maskačkas, tas ir visiem sen zināms. Bet ka viņš, ar tik tizlu komandu, cer ielīst Saeimā, kamēr nav iebāzts ķurķī, liecina, ka zēns galīgi ir nojūdzies! Kaut nedaudz, taču laiki mainās, Lembis tak sūkā ku-ku !

Atbildēt

motorhead 1916

22.10.2021. 20:17

Man ir normaala izmeera kraaninjsh. Pilniigi var iztikt. Tomeer te manaams, ka vienam otram pasha mazais kraans rada kaut kaadas tieksmes izleekt... Nu, paleekaa, paleekaa, no taa jau Tev tas pimpis nepalielinaasies. Veelu veiksmi! ;-)

Atbildēt

fanātam

22.10.2021. 20:11

»

ES skumjam karavīram

Apkaunieties!jūs esiet zemisks neģēlis, un savā mūžā jums līdz Aināram neizaugt. Šlesers ir lieliskus bērnus izaudzinājis un viņa ģimene ir paraugģimene. Tas vien, kā jūs kropļojat viņa uzvārdu vien norāda uz jūsu garīgo kroplību


Kad Daudiša dēls uzzināja, ka viņa tēvam ir pederastiskas attiecības ar Birkavu, izdarīja pašnāvību. Interesanti, kā Šlesera "lieliskie" dēli skatās uz tēva "nerātnībām"?

Atbildēt

skumjais karavīrs

22.10.2021. 20:01

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Tas ir labi un pareizi, ka latvieši virtuāli sit šo stulbeni un valsts izzadzēju! Tauta, kas sit savus apzadzējus un izsaimniekotājus, ir dzīvotspējīga un gudra tauta. Kad tauta nepretosies tādiem zagļiem kā šļesers, šķēle, lembergs un citiem, tad ar tautu būs beigas.

Atbildēt

TUMAIJA

22.10.2021. 19:49

»

ESMAIJA

Ierakstiet G0GLĒ - Aināra Šlesera uzruna draudzei ,, KRISTUS PASAULEI"Mans secinājums, noklausoties, kaut tas vilkās vairākas stundas, bija tikai viens secinājums - Lai Dievs viņam palīdz! Viņš ir apbrīnojams cilvēks! Es nezinu otru tādu, kas tā degtu par Latviju


Kaut arī jau krietni panīcis, tomēr cietumos daudziem urkām ir Aināriņa bilde uz ko pirms iemigšanas padročīt, jo atceras kad tas čekas uzdevumā vēl astoņdesmito gadu beigās kompromitēja ietekmīgus rietumu pederastus. Urkas ar lielu nepacietību gaida, kad varēs ar to tikties klātienē.

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

22.10.2021. 17:39

»

Iekšu skaistums

Vairums vīriešu ir pārauguši padumjā Aināra zemo līmeni! Bez tam, Šlesers ir zem sievas tupeles! Kā saka sieva, tā šis dara. Kauns! Lupata, ne vīrietis! Jāatzīst, ka sieva daudz darījusi, lai šis paceltos un neuzvestos kā mazizglītots cilvēks. Šlesera runā tikai pa retam iezogas kāds vārds, kas nodod...


...
Ir sacīts: "Kad vienu suni sit, tad visi pārējie suņi klūp virsū sistajam, nevis sitējiem. Bet – neaizmirsīsim, ka tie jau ir suņi (ne Cilvēki)..."
/ Anšlavs Eglītis /

Un, arī: "Pasaule pazudīs nevis no tā, ka ir pārāk daudz cilvēku, bet tādēļ, ka ir daudz necilvēku."

(…)
Latv(ĀN)is latv(ĀN)im -- mīļākā 'paika'!!!
(Kaut vai - dēļ kauna lien zemē, pēc laika,
BEIDZOT kad apjēgsi, CIK tas ir stulbi ~
"Nācijas kolēgu nosist kā gulbi"...)

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Mx

22.10.2021. 16:57

Latvijas tautai atliek tikai viens - bijušo čekas 5. pārvaldes mēslu "Buldozeru" sūtīt uz ateju ar visam viņa provokācijām. Sūda "tautas interešu" aizstāvis uzradies... Visa šī "buldozera" pirmsvēlēšanu kņada ir jāuzskata par kārtējo čekas mēslu projektu.

Atbildēt

Arnis

22.10.2021. 14:15

Pūš vienā stabulē ar Gobzemu.Vienīgi var pikrist par nekur nederīgo Valdību un Saeimu!

Atbildēt

un

22.10.2021. 14:15

»

nevakcinētais

bet vesels


ārstēies par savu naudu

Atbildēt

Tādas

22.10.2021. 11:52

»

ESMAIJA

Jā, katrs var noklausīties viņa uzrunu draudzei ,,KRISTUS PASAULEI: Ytubē vai caur GOGLI. eS NEZINU OTRU CILVĒKU lATVIJĀ AR TIK BAGĀTU UN SKAIDRU VALODU ČĒTRU STUNDU GARUMĀ, tAS IR VIENKĀRŠI FANTASTISKI. nOKLAUSIETIES UN TAD SPRIEDIET. vIŅŠ IR GUDRS UZŅEMĪGS, ENERĢISKS UN NENOGURDINĀMS! lAI VIŅAM VEICAS...


fanes,kā Esmaija,arī jāmāk atrast:).Lai gan biedrene savu fanošanu dala uz 2 galviņām-Šlesera un Lemberga.Cienītā,viņu laiks ir pagājis,aizgājis un izgaisis tālēs zilajās.Dievs dod,lai jaunā ataudze nebūtu mantojusi 7 kārtīgu alkatību un varaskāri:(.

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

22.10.2021. 10:39

Kā var tikai vienā skrecelējumā ietilpināt tik daudz ne ar ko nepamatotas klišejas un pilnīgas, sen zinātniski atspēkotas muļķības. Tāpat, ja jau sievai vakcinēties liedz medicīniski apsvērumi (kas ir maz ticami), tad "gudrajam" lielzaglim bija pienākums vakcinēties, lai neapdraudētu savu sievu. Kāda vēl solidaritāte?! Totāla muļķība.

Atbildēt

autoram

22.10.2021. 09:20

Latvija pirmajā vietā- nāves enģeļi savu panākuši.

Atbildēt

Feiss

22.10.2021. 06:01

Kur liki Cimdaru, pamuļķi? Vismaz līdzjūtību radiem varēji izteikt! Ļoti ceru, ka tas būs vienīgais Tavas partijas upuris, kaut neticu.

Atbildēt

Skaldi un valdi

22.10.2021. 05:34

Pirmais: sadalīt sabiedrību divās daļās, otrkārt, iegūt 5-10% vēlēšanās, treškārt, iekļūt valdībā, ceturtkārt, izņemt dividendes.

Atbildēt

Feiss

22.10.2021. 02:48

Mums ir darīšana ar neizglītots ākstu!

Atbildēt

Iekšu skaistums

22.10.2021. 00:24

»

ES skumjam karavīram

Apkaunieties!jūs esiet zemisks neģēlis, un savā mūžā jums līdz Aināram neizaugt. Šlesers ir lieliskus bērnus izaudzinājis un viņa ģimene ir paraugģimene. Tas vien, kā jūs kropļojat viņa uzvārdu vien norāda uz jūsu garīgo kroplību


Vairums vīriešu ir pārauguši padumjā Aināra zemo līmeni! Bez tam, Šlesers ir zem sievas tupeles! Kā saka sieva, tā šis dara. Kauns! Lupata, ne vīrietis! Jāatzīst, ka sieva daudz darījusi, lai šis paceltos un neuzvestos kā mazizglītots cilvēks. Šlesera runā tikai pa retam iezogas kāds vārds, kas nodod viņa izcelsmi no sociāli un intelektuāli zemākā sabiedrības slāņa. Sieva varētu piestrādāt ne tikai pie pseidokristieša tēla, bet arī pie Šlesera gaumes, taču gaumi jau grūti iemācīt. It kā nauda Šleseram ir, bet ģērbjas kā tāds bomzis. Jeb tas viņiem tāds stiliņš? Babris, Krištopans, Zivtiņš - plukatu banda.

Atbildēt

ES skumjam karavīram

21.10.2021. 23:06

»

skumjais karavīrs

Tu sameklē video, kur šļesers samāksloti raud un šņukst, jo publikai kļuva zināms, ka viņa tēvs ir garīgi slims deģenerāts un slepkava, kurš noslepkavoja cilvēku miera laikā un nevis karā. Latviešu kultūrā pieļaujams, ka cilvēku noslepkavo aizstāvoties vai karā. Vienkārši noslepkavot tāpat - tas ir ...


Apkaunieties!jūs esiet zemisks neģēlis, un savā mūžā jums līdz Aināram neizaugt. Šlesers ir lieliskus bērnus izaudzinājis un viņa ģimene ir paraugģimene. Tas vien, kā jūs kropļojat viņa uzvārdu vien norāda uz jūsu garīgo kroplību.

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

21.10.2021. 21:32

»

Žulis

Jā, pilnīgi piekrītu. Gobzems un Šlesers ir blēži, kas, pareizi runājot, cenšas iegūt popularitāti un nonākt valdības krēslos. Taču ir viena nianse. Gobzems un Šlesers uzraksta pareizas lietas, atmasko valdības sastrādātās cūcības, aicina ļaudis uz protestiem. Pie viņu rakstiem komentāros tūliņ uzrodas...


...
Ir sacīts: "Aklo vidū vienacis ir valdnieks - pat arī gaužām kŗoplīgs ubags būdams."

Un, arī: "Cilvēkam galva ir paredzēta galvenokāŗt domāšanai – NEVIS tikai kā plauktiņš cepurei / pakaramais lakatiņam, vai arī priekš tam, lai putni ŗumpi nepiegāna." ;)

(...)

Sauc "līderi" 'uz cīņu' Tautu,
Kas, šamo NOZOMBĒTA, bļautu,
Par M.U.Ļ.Ķ.U zemes "lohu" kreņķiem,
Līdz - "īstie" tiks pie "goda" beņķiem.

Un - sāksies ATKAL viss no gala:
Pūst "rukšķiem" zobos SILES mala,
Bet "auni" - uztur pseido "valsti",
Kur SISTĒMAI vien mainās balsti...

-------

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Cik ilgi tas vēl būs iespējams, grūti teikt?

21.10.2021. 21:22

»

Atis Priedītis

Cilvēkus apkrāpt kļūst aizvien grūtāk, bet ne neiespējami. Un tas izmisīgi tiek arī darīts. Vissekmīgākais variants šobrīd ir "cilvēku - elku" vai "cilvēku - ikonu izmantošana". Cik ilgi tas vēl būs iespējams, grūti teikt


Tā tas ir bijis vienmēr, visos laikos un pie visām varām.
Un arī būs vienmēr, tikai arvien riebīgāk un necilvēcīgāk.

Atbildēt

tu neesi nekas

21.10.2021. 21:18

»

tu neesi suns

Tu esi cūka


tu esi caurums no nulles!

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vairums mikroģeneratoru īpašnieku būs spiesti pāriet uz dinamiskās enerģijas uzglabāšanas sistēmām

FotoApritējis vairāk nekā mēnesis, kopš ieviesta jaunā elektroenerģijas neto norēķinu sistēma un mājsaimniecībās uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki vairs nevar izvēlēties – ziemā atgūt vasarā tīklā nodoto elektroenerģiju vai arī to pārdot biržā par tirgus cenu. Turpmāk uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki visu saražoto elektroenerģiju varēs vai nu notērēt paši, vai arī pārdot biržā par aktuālo cenu, kas, būsim atklāti, ne vienmēr ir izdevīga.
Lasīt visu...

12

Vai bēdīgi slavenais Raimonds Lejnieks – Puķe mēģina apkrāpt tautu?

FotoJa pēdējos gados mēs esam uzmanīgi sekojuši līdzi gan politikai, gan masu mediju ziņām, tad mums droši vien nav palicis nepamanīts kāds jauns vīrietis ar dubultu uzvārdu – Raimonds Lejnieks – Puķe.
Lasīt visu...

12

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

FotoKāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez cipariem, bet vienkārši novērojums. Pārsmējos.
Lasīt visu...

21

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

FotoViens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās vēlēšanās — “Jaunās Vienotības” pārsvars pār Nacionālo apvienību, kaut gan aptaujas konsekventi rādīja pretējo, turklāt tas notika pēc tam, kad JV pārstāvis Arvils Ašeradens informēja sabiedrību par iespēju celt pievienotās vērtības nodokli (PVN).
Lasīt visu...

21

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

FotoŅemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica” (attēlā - tā pārstāve Inga Spriņģe) projekta “Šķelšanās” vērtēšanu un mediju redakcionālo brīvību, Sabiedrības integrācijas fonds (Fonds) skaidro pieņemto lēmumu. Fonds ir konstatējis, ka projekts nav īstenots atbilstoši konkursa nolikumam, kas paredz veidot saturu latviešu valodā, bet daļēji īstenots svešvalodā. Aktivitātes īstenotas ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu (MAF).
Lasīt visu...

12

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

FotoNesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka Saeimas vīri un sievas dzīvo pasaku valstībā. Vairums runātāju kaismīgi klāstīja, kas būtu jādara, bet neviens nerunāja, kas to traucēja paveikt jau, piemēram, pagājušajā gadā.
Lasīt visu...

21

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

FotoIgauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas nodrošinās ērtu tramvaja savienojumu ar Tallinas lidostu, pilsētas centru un ostu. Ülemiste termināla pabeigšana plānota 2028. gadā."
Lasīt visu...

21

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

FotoPartiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās “aizmirst” paziņot dažādus svarīgus sīkumus, piemēram – kur ņemt naudu savu ideju finansēšanai. Tomēr tajās reizēs, kad saruna ir garāka par pusminūti, sāk parādīties interesantas idejas. Uzmanībai daži momenti, kurus ne katrs lasītājs vienmēr redz.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

Likumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā...

Foto

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

Piecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā...

Foto

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

Es jums izstāstīšu kaut ko, ko...

Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...