Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Peksis

02.11.2021. 14:17

Kas nu runā par naudas notralināšanu. Kas tad neļāva TEV sakārtot valsti kad biji pie šprices Kāpēc tika izsaimniekota valsts nauda un Eiropas kredīti. Kāpēc tika likvidēta rūpniecība,pārstrāde un lauksaimniecības nozares? Tika novājināta medicīna,iekšlietu spēki. Tika pieņemti lēmumi par uzturēšanās atļauju pirkšanu trešās valsts pilsoņiem ,kā arī citi ne labāki likumi. Tas viss nav aizmirsts cienītajs Šlesera kungs. Nevajag citus nod...irst ,kad pats valsts un iedzīvotāju labā neko neesi darījis...

Atbildēt

Mimo

30.10.2021. 21:56

»

Anna

Visiem vakcinēties ,piespiedu kaartā??? Slimi visi! Man žēl ka plānotās operācijas atcēla bet ne jau nevakcinētie vainīgi kā nav kauna


Pastāv tāds jēdziens, kā pienākums, pret sevi, pret ģimeni, pret kolēģiem, pret valsti. Nav jālamā valdība par pienākumu nepildīšanu, ja arī paši to nedarām!

Atbildēt

Mako

29.10.2021. 16:57

Kāpēc slēpi, ka esi slepkavas dēls??? Zaglis un maita !!

Atbildēt

Astra

29.10.2021. 09:50

Kāds briesmīgs cilvēks pēc ģīmja. Bail paliek.

Atbildēt

Rtv

29.10.2021. 08:04

»

baiba

šo demagogu Šleseru tiešām vajadzētu apklusināt


Šos vakcinetos trušus gan vajadzētu apklusināt.

Atbildēt

Madara

27.10.2021. 21:59

Ainār, uzcel slimnīcu ar darbspējīgu komandu un ārstiem, kur likt tos nevakcinētos. Man piezvanīja no slimnīcas un atteica plānveida operāciju. Un tas tikai nevakcinēto dēļ. Liekas, ka Tev vecīt tikai viena smadzeņu kroka palikusi, un tā pati uz DIRSAS. Protams, ka visiem ir jāvakcinējas.

Atbildēt

krievs

26.10.2021. 12:21

»

>>dumjais karacirvis

tu labāk atceries savu senču noziegumus, drošvien bijuši asiņaini bandīti un cilvēkēdāji


Abols no ābeles tālu nekrīt Tas nekaunīgais Latvijas,ja var tā teikt,kaut gan Latvija viņam irbijusi pie kājas un ir žirinovskis tālu netiks ,bet ieies tēva pēdās,jo cik ilgi tā nāsis izplētis var bļaustīties un murgot.

Atbildēt

naivajai Grietai

24.10.2021. 12:06

»

Grieta

Parakstos zem katra vārda. Cik ilgi sūkstīsimies komentāros, laiks atmosties no letarģiskā miega un vienoti kā Tallnā iziet ielās


Vienoti nesanāks! Jūsu Vadonis Šlesers dzīvojas pa Dubaju un iesmej par Kopīgu Latvijā.

Atbildēt

hhhjhg

23.10.2021. 23:16

»

Grieta

Parakstos zem katra vārda. Cik ilgi sūkstīsimies komentāros, laiks atmosties no letarģiskā miega un vienoti kā Tallnā iziet ielās


Un ko mēs izgājuši ielās darīsim? Ja neko, tad labāk sēžam mājās siltumā, iedzeram un paskatāmies internetā kādu filmu.

Atbildēt

Grieta

23.10.2021. 20:11

»

Ķieģelis

Cik var ņemties...


Parakstos zem katra vārda. Cik ilgi sūkstīsimies komentāros, laiks atmosties no letarģiskā miega un vienoti kā Tallnā iziet ielās.

Atbildēt

šitādus troļļus debilības centrā potē

23.10.2021. 19:13

»

Ēriks Lange

Laikam esi kārtīgi sapotēts


visos caurumos un virkni reižu.

Atbildēt

M.R.

23.10.2021. 14:44

Nezinu par ŠLESERA plāniem, agrāko grēku nasta ir smaga, bet uzruna loģiska un atbilst cilvēktiesību normām. Žēl, ka valdība rīkojas tik gestapoviski, ka man, kas bija pārskaitusies uz trīs AAA Latvijas izlaupītājiem, tos dažādi apsaukādama, tagad ir jāpiekrīt šim rakstam. Un tādu, kā es būs arvien vairāk, ja KARIŅŠ, PAUĻUTS, BORDĀNA visātrākā kārtā nenoņems roku dzelžus no Latvijas tautas. Kā to var nesaprast?

Atbildēt

Kirbis

23.10.2021. 10:32

Nožēlojami, jo tam visam cauri spīd vēlme par varas makti gāzt esošo valdību un tikt pie teikšanas un sev vēlama valsts kursa, neko citu, kā neprasmīgi izspēlēt kovida kārti nespēj, - vienas vienīgas frāzes... daļa pat no TV kā esošo ministru paustais,aizgūtas.
Pat Gobzems šito ākstu, šķiet, skaisti uzmeta TV24 "Kartības rullī" ar savu mantru par "ugunskuriem, siltām zeķītēm, smago tehniku utjpr, no kā mūsu varas kārais "varonis" toreiz, ekrāna redzami nomīza. Gan arī drīz tam sekojošā nožēlojamā piketā.
Kas attiecas uz šā Buldozera-populista medijos lasāmo "rīcības plānu" un tā realizētāju "sapņu komandu", kas nu mūs nākotnē iecels saulītē" - personālijas vienkārši iespārda...nu kaut vai tas sporta ministra kandidāts... Ehhh...
Vienīgais, kas šamējo klaunu vidū izbrīna - Krištopans..., nu KĀPĒC, Vili ar savu dzīves pieredzi,... KĀPĒC...?!!
Karoče - pamodiniet savu sirdapziņu un beidziet tak čakarēt valsti tik grūtā brīdī. Ja vien tā kaut ko buldozeram nozīmē.

Atbildēt

Romans

23.10.2021. 09:57

Piekrītu!!!!!!!!!!!

Atbildēt

varētu padomāt, ka

22.10.2021. 22:33

»

motorhead 1916

Man ir normaala izmeera kraaninjsh. Pilniigi var iztikt. Tomeer te manaams, ka vienam otram pasha mazais kraans rada kaut kaadas tieksmes izleekt... Nu, paleekaa, paleekaa, no taa jau Tev tas pimpis nepalielinaasies. Veelu veiksmi


tu esi mēģinājis paleekaat, bet tev tas nepalielinaajaas?
Tad varbūt tev vajag pamēģināt mainīt dzimumu... Veelu veiksmi! ;-)

Atbildēt

Asaka

22.10.2021. 20:51

»

L.Grantiņš LRTT & H-86

Skat' tikai, sāk locīties kā zutis uz pannas. Savu iepriekšējo TAISNĪBU par Covid sagriezis kājām gaisā. Jāsēž, Ainār, būs, nekur nedēsies. Sazagtie miljoni arī tiks atsavināti


Ka Aināra līmenis, ir tikai maskačkas, tas ir visiem sen zināms. Bet ka viņš, ar tik tizlu komandu, cer ielīst Saeimā, kamēr nav iebāzts ķurķī, liecina, ka zēns galīgi ir nojūdzies! Kaut nedaudz, taču laiki mainās, Lembis tak sūkā ku-ku !

Atbildēt

motorhead 1916

22.10.2021. 20:17

Man ir normaala izmeera kraaninjsh. Pilniigi var iztikt. Tomeer te manaams, ka vienam otram pasha mazais kraans rada kaut kaadas tieksmes izleekt... Nu, paleekaa, paleekaa, no taa jau Tev tas pimpis nepalielinaasies. Veelu veiksmi! ;-)

Atbildēt

fanātam

22.10.2021. 20:11

»

ES skumjam karavīram

Apkaunieties!jūs esiet zemisks neģēlis, un savā mūžā jums līdz Aināram neizaugt. Šlesers ir lieliskus bērnus izaudzinājis un viņa ģimene ir paraugģimene. Tas vien, kā jūs kropļojat viņa uzvārdu vien norāda uz jūsu garīgo kroplību


Kad Daudiša dēls uzzināja, ka viņa tēvam ir pederastiskas attiecības ar Birkavu, izdarīja pašnāvību. Interesanti, kā Šlesera "lieliskie" dēli skatās uz tēva "nerātnībām"?

Atbildēt

skumjais karavīrs

22.10.2021. 20:01

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Tas ir labi un pareizi, ka latvieši virtuāli sit šo stulbeni un valsts izzadzēju! Tauta, kas sit savus apzadzējus un izsaimniekotājus, ir dzīvotspējīga un gudra tauta. Kad tauta nepretosies tādiem zagļiem kā šļesers, šķēle, lembergs un citiem, tad ar tautu būs beigas.

Atbildēt

TUMAIJA

22.10.2021. 19:49

»

ESMAIJA

Ierakstiet G0GLĒ - Aināra Šlesera uzruna draudzei ,, KRISTUS PASAULEI"Mans secinājums, noklausoties, kaut tas vilkās vairākas stundas, bija tikai viens secinājums - Lai Dievs viņam palīdz! Viņš ir apbrīnojams cilvēks! Es nezinu otru tādu, kas tā degtu par Latviju


Kaut arī jau krietni panīcis, tomēr cietumos daudziem urkām ir Aināriņa bilde uz ko pirms iemigšanas padročīt, jo atceras kad tas čekas uzdevumā vēl astoņdesmito gadu beigās kompromitēja ietekmīgus rietumu pederastus. Urkas ar lielu nepacietību gaida, kad varēs ar to tikties klātienē.

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

22.10.2021. 17:39

»

Iekšu skaistums

Vairums vīriešu ir pārauguši padumjā Aināra zemo līmeni! Bez tam, Šlesers ir zem sievas tupeles! Kā saka sieva, tā šis dara. Kauns! Lupata, ne vīrietis! Jāatzīst, ka sieva daudz darījusi, lai šis paceltos un neuzvestos kā mazizglītots cilvēks. Šlesera runā tikai pa retam iezogas kāds vārds, kas nodod...


...
Ir sacīts: "Kad vienu suni sit, tad visi pārējie suņi klūp virsū sistajam, nevis sitējiem. Bet – neaizmirsīsim, ka tie jau ir suņi (ne Cilvēki)..."
/ Anšlavs Eglītis /

Un, arī: "Pasaule pazudīs nevis no tā, ka ir pārāk daudz cilvēku, bet tādēļ, ka ir daudz necilvēku."

(…)
Latv(ĀN)is latv(ĀN)im -- mīļākā 'paika'!!!
(Kaut vai - dēļ kauna lien zemē, pēc laika,
BEIDZOT kad apjēgsi, CIK tas ir stulbi ~
"Nācijas kolēgu nosist kā gulbi"...)

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Mx

22.10.2021. 16:57

Latvijas tautai atliek tikai viens - bijušo čekas 5. pārvaldes mēslu "Buldozeru" sūtīt uz ateju ar visam viņa provokācijām. Sūda "tautas interešu" aizstāvis uzradies... Visa šī "buldozera" pirmsvēlēšanu kņada ir jāuzskata par kārtējo čekas mēslu projektu.

Atbildēt

Arnis

22.10.2021. 14:15

Pūš vienā stabulē ar Gobzemu.Vienīgi var pikrist par nekur nederīgo Valdību un Saeimu!

Atbildēt

un

22.10.2021. 14:15

»

nevakcinētais

bet vesels


ārstēies par savu naudu

Atbildēt

Tādas

22.10.2021. 11:52

»

ESMAIJA

Jā, katrs var noklausīties viņa uzrunu draudzei ,,KRISTUS PASAULEI: Ytubē vai caur GOGLI. eS NEZINU OTRU CILVĒKU lATVIJĀ AR TIK BAGĀTU UN SKAIDRU VALODU ČĒTRU STUNDU GARUMĀ, tAS IR VIENKĀRŠI FANTASTISKI. nOKLAUSIETIES UN TAD SPRIEDIET. vIŅŠ IR GUDRS UZŅEMĪGS, ENERĢISKS UN NENOGURDINĀMS! lAI VIŅAM VEICAS...


fanes,kā Esmaija,arī jāmāk atrast:).Lai gan biedrene savu fanošanu dala uz 2 galviņām-Šlesera un Lemberga.Cienītā,viņu laiks ir pagājis,aizgājis un izgaisis tālēs zilajās.Dievs dod,lai jaunā ataudze nebūtu mantojusi 7 kārtīgu alkatību un varaskāri:(.

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

22.10.2021. 10:39

Kā var tikai vienā skrecelējumā ietilpināt tik daudz ne ar ko nepamatotas klišejas un pilnīgas, sen zinātniski atspēkotas muļķības. Tāpat, ja jau sievai vakcinēties liedz medicīniski apsvērumi (kas ir maz ticami), tad "gudrajam" lielzaglim bija pienākums vakcinēties, lai neapdraudētu savu sievu. Kāda vēl solidaritāte?! Totāla muļķība.

Atbildēt

autoram

22.10.2021. 09:20

Latvija pirmajā vietā- nāves enģeļi savu panākuši.

Atbildēt

Feiss

22.10.2021. 06:01

Kur liki Cimdaru, pamuļķi? Vismaz līdzjūtību radiem varēji izteikt! Ļoti ceru, ka tas būs vienīgais Tavas partijas upuris, kaut neticu.

Atbildēt

Skaldi un valdi

22.10.2021. 05:34

Pirmais: sadalīt sabiedrību divās daļās, otrkārt, iegūt 5-10% vēlēšanās, treškārt, iekļūt valdībā, ceturtkārt, izņemt dividendes.

Atbildēt

Feiss

22.10.2021. 02:48

Mums ir darīšana ar neizglītots ākstu!

Atbildēt

Iekšu skaistums

22.10.2021. 00:24

»

ES skumjam karavīram

Apkaunieties!jūs esiet zemisks neģēlis, un savā mūžā jums līdz Aināram neizaugt. Šlesers ir lieliskus bērnus izaudzinājis un viņa ģimene ir paraugģimene. Tas vien, kā jūs kropļojat viņa uzvārdu vien norāda uz jūsu garīgo kroplību


Vairums vīriešu ir pārauguši padumjā Aināra zemo līmeni! Bez tam, Šlesers ir zem sievas tupeles! Kā saka sieva, tā šis dara. Kauns! Lupata, ne vīrietis! Jāatzīst, ka sieva daudz darījusi, lai šis paceltos un neuzvestos kā mazizglītots cilvēks. Šlesera runā tikai pa retam iezogas kāds vārds, kas nodod viņa izcelsmi no sociāli un intelektuāli zemākā sabiedrības slāņa. Sieva varētu piestrādāt ne tikai pie pseidokristieša tēla, bet arī pie Šlesera gaumes, taču gaumi jau grūti iemācīt. It kā nauda Šleseram ir, bet ģērbjas kā tāds bomzis. Jeb tas viņiem tāds stiliņš? Babris, Krištopans, Zivtiņš - plukatu banda.

Atbildēt

ES skumjam karavīram

21.10.2021. 23:06

»

skumjais karavīrs

Tu sameklē video, kur šļesers samāksloti raud un šņukst, jo publikai kļuva zināms, ka viņa tēvs ir garīgi slims deģenerāts un slepkava, kurš noslepkavoja cilvēku miera laikā un nevis karā. Latviešu kultūrā pieļaujams, ka cilvēku noslepkavo aizstāvoties vai karā. Vienkārši noslepkavot tāpat - tas ir ...


Apkaunieties!jūs esiet zemisks neģēlis, un savā mūžā jums līdz Aināram neizaugt. Šlesers ir lieliskus bērnus izaudzinājis un viņa ģimene ir paraugģimene. Tas vien, kā jūs kropļojat viņa uzvārdu vien norāda uz jūsu garīgo kroplību.

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

21.10.2021. 21:32

»

Žulis

Jā, pilnīgi piekrītu. Gobzems un Šlesers ir blēži, kas, pareizi runājot, cenšas iegūt popularitāti un nonākt valdības krēslos. Taču ir viena nianse. Gobzems un Šlesers uzraksta pareizas lietas, atmasko valdības sastrādātās cūcības, aicina ļaudis uz protestiem. Pie viņu rakstiem komentāros tūliņ uzrodas...


...
Ir sacīts: "Aklo vidū vienacis ir valdnieks - pat arī gaužām kŗoplīgs ubags būdams."

Un, arī: "Cilvēkam galva ir paredzēta galvenokāŗt domāšanai – NEVIS tikai kā plauktiņš cepurei / pakaramais lakatiņam, vai arī priekš tam, lai putni ŗumpi nepiegāna." ;)

(...)

Sauc "līderi" 'uz cīņu' Tautu,
Kas, šamo NOZOMBĒTA, bļautu,
Par M.U.Ļ.Ķ.U zemes "lohu" kreņķiem,
Līdz - "īstie" tiks pie "goda" beņķiem.

Un - sāksies ATKAL viss no gala:
Pūst "rukšķiem" zobos SILES mala,
Bet "auni" - uztur pseido "valsti",
Kur SISTĒMAI vien mainās balsti...

-------

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Cik ilgi tas vēl būs iespējams, grūti teikt?

21.10.2021. 21:22

»

Atis Priedītis

Cilvēkus apkrāpt kļūst aizvien grūtāk, bet ne neiespējami. Un tas izmisīgi tiek arī darīts. Vissekmīgākais variants šobrīd ir "cilvēku - elku" vai "cilvēku - ikonu izmantošana". Cik ilgi tas vēl būs iespējams, grūti teikt


Tā tas ir bijis vienmēr, visos laikos un pie visām varām.
Un arī būs vienmēr, tikai arvien riebīgāk un necilvēcīgāk.

Atbildēt

tu neesi nekas

21.10.2021. 21:18

»

tu neesi suns

Tu esi cūka


tu esi caurums no nulles!

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ja Kariņa valdība tradicionāli vilcināsies un minstināsies, Dziesmu svētki ir nopietni apdraudēti

FotoLai nodrošinātu nākamo Dziesmu un deju svētku kvalitatīvu sagatavošanu, lūdzam tuvākajā laikā pārskatīt esošos ierobežojumus un izstrādāt jaunu, detalizētu darbības plānu pēc ārkārtas situācijas beigām 28. februārī, kas ļautu atsākt pilnvērtīgu amatiermākslas kolektīvu mēģinājumu procesu un koncertēšanu.
Lasīt visu...

12

Pateicos Gunāram Astram

FotoPaldies Gunāram Astram, ka „sociālās distancēšanās režīmā mājsaimniecībā” man vēl ir tiesības bez „satraukuma” pateikties šodienas dzīves kārtības noteicējiem neatkarīgajā Latvijā:
Lasīt visu...

21

Ekselence ar atlaidi

FotoManis rakstītais nav gūts no insaideriem, bet ir tikai situācijas modelēšana. Pēc Valsts Pieneņgalvas izblamēšanās ar hūti ķobī himnas atskaņošanas laikā “politisko labiešu galmam” pietuvinātajiem medijiem ir dota komanda spodrināt nācijas tēva tēlu. Tā sacīt, lai skribenti velti neēd savu maizi.
Lasīt visu...

21

Muļķi

FotoParasti gudrās grāmatās, likumos un citos gadījumos, kad tiek publicēta kāda svarīga informācija, sākumā ir izskaidrota izmantotā terminoloģija, lai lasītājs saprot, par ko ir runa un kā tas, ko lasa, ir jāsaprot.
Lasīt visu...

21

Jaunā normāluma greizie spoguļi

FotoDr. E. Mednis sava Telegram informē: “Pie mums Latvijā tagad notiek šādi – tikko tu runā ne to, ko Politbirojs lēmis, tā tevi momentā cenšas nomelnot visi, kam nav slinkums un pie tam saskaņoti. Tikko Dragiļevas kundze no DeFacto, tagad Žukovas kundze – privātpersona, bet no tā brīvajā laikā delfi.lv redaktore un žurnāliste vērsusies gan Veselības inspekcijā, gan arī Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisijā ar lūgumu man anulēt sertifikātu un līdz ar to liegt iespēju praktizēt kā ārstam.
Lasīt visu...

21

Cilvēka mikrobioms un rezistence pret mikrobiem, vīrusiem un vakcīnām

FotoŠķiet, ka ne tikai es, bet daudzi ārsti ikdienā cenšas atbildēt uz jautājumiem: kā tad tā – vakcinējos pret SARS-CoV-2, saņēmu pat balstvakcīnu, bet saslimu ar Covid–19, nonācu slimnīcā? Kā tad tā – esmu trīskārt vakcinējies pret Covid–19, bet man neļauj staigāt bez maskas, neļauj apmeklēt ballīti vai nosvinēt dzimšanas dienu restorānā pie viena galdiņa ar tādiem pašiem vakcinētiem un balstvakcinētiem radiem? Kā tad tā – pasaulē nav vakcīnu salīdzinošu pētījumu, bet Latvijā uzskata, ka adenovīrusu vakcīnas (Asta-Zeneca un [email protected]) ir sliktākas un tām vajag ātrāku čaklāku balstvakcināciju. 
Lasīt visu...

12

Astra izsvilptu varmākas

FotoDomāju, ka Gunāram Astram no aizsaules rūgti bija vērot, kā kangari, kas jau ir piesavinājušies nacionālos simbolus, tagad vēlas sev pierakstīt arī viņu. Levita un Bordāna dalība Astras pieminekļa atklāšanā, manuprāt, bija latviešu mocekļa piemiņas zaimošana. Tiesa, arī pats monuments apgriezta krusta formā ir visai provokatīvs.
Lasīt visu...

21

Politika ir cīņa par varu un naudu

FotoIzņēmuma kārtā es ievadam mēģinu definēt sakāmo vienā rindkopā, – lūk, kas no tā man iznāca!
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Karikatūrists varas kalpībā

“Liekam kluci” pie apgrieztā krustā “piesistā” latviešu brīvības cīnītāja veidola varas bļodlaiža Zemgus Zaharāns redz “zemcilvēkus”, kas uzdrošinājās izsvilpt savus “cienījamos” mocītājus, kuri...

Foto

JKP Bordāns sadarbojas ar Astras zaimotājiem, ciniski izmanto viņa piemiņu

Gunāru Astru dēvēt par disidentu nav precīzi un atbilstoši. Disidenti ir drosmīgie, kuri cīnās par brīvību...

Foto

Jūs neticēsiet, bet es esmu pamanījis – nepieciešamas izmaiņas partiju finansējumā no valsts budžeta

Valsts budžeta finansējuma palielināšana politiskajām partijām, vienlaikus samazinot to iespējas piesaistīt...

Foto

Mediķi varas kalpībā

“Vīruss nevar izplatīties starp vakcinētiem cilvēkiem,” - šādas muļķības vēl vasarā melsa Pēteris Stradiņš, kuram piebalsoja citi dakteri. Kas melo vasarā, tas melo...

Foto

Es labāk būšu BRĪVS ieslodzījumā nekā IESLODZĪTS brīvībā!

Es kliegšu! Kliegšu un lamāšu tos kretīnus, kas uzdodas par kungiem manā Tēvzemē. Es lamāšu tos, kas sevi...

Foto

Levitam šobrīd ir arī citas vissvarīgākās prioritātes: Satversmes simtgade dod iespēju plašai diskusijai par demokrātijas stiprināšanu!

18. janvārī valsts prezidents Egils Levits tiešsaistē tikās ar Nevalstisko organizāciju...

Foto

Situācija ir kritiska, valdības enerģētikas krīzes risinājumi ir lēni un nepietiekami

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) valdības pārstāvjiem pieprasa nekavējošu rīcību enerģētikas krīzes pārvarēšanai, jo...

Foto

Varbūt jūs satrauc rēķinu katastrofa, bet prezidents Saeimā iesniegs grozījumus Partiju finansēšanas likumā

17. janvārī valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī tikās ar tieslietu ministru Jāni Bordānu,...

Foto

Ko gribam, to darām, kad vajadzēs informēt Finanšu ministriju, tad arī informēsim, bet sabiedrībai gar to vispār nav daļas

Lai nodrošinātu efektīvu valsts pārvaldes funkciju īstenošanu,...

Foto

Viedais Anonymous

Vispirms pateicos portālam PIETIEK par iespēju paust savu viedokli daudzos aktuālos jautājumos. Katra interneta vietne darbojas pēc saviem ieskatiem. Tā, piemēram, te komentāros ikviens...

Foto

“Zemcilvēkiem” šopinga nebūs!

Vietējie tirāniņi nolēmuši aizliegt tirdzniecības vietām samazināt publiski pieejamo platību darbam “sarkanajā režīmā”. Tirgotāji centās saglabāt peļņu, vienlaikus paliekot cilvēcīgi pret visiem klientiem....

Foto

Ar interesi gaidu, kad tad Šlesers beidzot sāks priekšvēlēšanu kampaņu!

Pretēji daudziem citiem mana prognoze ir tāda, ka Aināram Šleseram ir izredzes vēlēšanās. Tik tāds sīkums...

Foto

10 padomi, kā nepārvarēt krīzi

1. Vienmēr paturēt prātā divas sava laika nozīmīgu politiķu sentences: “Naudas ir tik daudz, kā vēl nekad nav bijis” (A.K. Kariņš) Tāpēc - pirkt!...

Foto

Modelēšana – “KO DARĪT?”

Nesen vairāki opozīcijas partiju pārstāvji un aktīvisti tikās, lai koordinētu savu pretdarbību huntai. Bija pārstāvētas partijas “Latvijā pirmā vietā”, “Likums un kārtība”,...

Foto

Atlīdzība par tautas izdeldēšanu

Činavnieki bāž roku tautas kabatā un nebaidās apdedzināties. Kariņa valdība dāsni atalgo sevi par iedzīvotāju spaidu potēšanu un atstāšanu bez darba, par...

Foto

Smēķēšanas lobists Reirs kā viens no Covid-19 nāves veicinātājiem

Brīdī, kad tapa šis raksts, Covid-19 globāli bija prasījis 5,478 miljonus dzīvību. Katru gadu pasaulē smēķēšanas dēļ...

Foto

Daudzlīmeņu segregācija Latvijā

Es uzskatu nepotēto diskrimināciju par segregāciju, jo pēc potes cilvēks atpakaļ izmainīties vairs nevar. Tātad atšķirība starp injicētajiem un neinjicētajiem ir nevis uzskatos...

Foto

Ko pašreizējie „lēmumi” liecina par to pieņēmēju prāta stāvokli?

Saeima kārtējo reizi atbalsta kārtējos pasākumus "ar mērķi apturēt straujo Covid-19 izplatību". Tikmēr PVO prognozē, ka dažu...

Foto

Bezroku antiutopija

Lai novērstu kleptomānijas epidēmiju, Pasaules Veselības organizācija (PVO), izpētot islāma valstu pieredzi, nolemj turpmāk visiem cilvēkiem noteikt obligātu vienas rokas amputāciju. Vietā tiks piedāvātas...

Foto

„Zombo-kaste”, „zombo-internets” un „modrā acs”

Eksistē jēdziens „zombējošā kaste” – daudzi tā sauc televizoru. Ceru, ka nav jāpaskaidro, kāpēc radies šāds nosaukums, jo visi esam ar...

Foto

Zahejs

Garīgās dzīves avots ir Dievs, un tam ir tiešs sakars ar cilvēka dvēseli. Evaņģēlijā ir stāstīts par kādu maza auguma cilvēku, kuru daudzi tolaik ienīda....

Foto

Vara un tauta – kā sadzīvosim jaunajā gadā?

Gadumijas TV uzrunas ir tāds savdabīgs politisks žanrs. Reti kurš cilvēks atceras to saturu (nu, protams, ar dažiem...

Foto

Ārkārtas situācija ir piesegs “izšķērdības ballītei”

Saeimas “Saskaņas” frakcija neatbalsta ārkārtējās situācijas pagarināšanu, kā to plāno noteikt Ministru kabinets, un Saeimas sēdē balsos pret šādu risinājumu....

Foto

Hunta cīnās ar dabu

Pērtiķu sugas “neko neredzu, neko nedzirdu, neko nesaku” bariņš paliek aizvien mazāks. Cilvēki visu redz, dzird un muti ciet netur. Patiesība lien laukā kā...

Foto

Hunta apjāj ganāmpulku

Nepotētos hunta sen uzskata par “zemcilvēkiem”. Vairs netiek slēpts, ka veselie pilsoņi jāiznīdē. Labklājības ministrijas variants – ar ekonomiskām represijām neļaut pārziemot. Ja...

Foto

Par rakstu "Gadumijā deltu mijot pret omikronu"

Labdien, godājamais Māri Uļģi! Es ar interesi izlasīju Jūsu rakstu ”Gadumijā deltu mijot pret omikronu”. Tajā bija interesanti fakti...

Foto

Cik lielisks ir viss, ko mēs darām un nedarām

Godājamie rīdzinieki! Šajā Vecgada vakarā atceros kādu sarunu vienā no Rīgas skolām, kurā biju ieradies, lai sveiktu...

Foto

Ironisks pārskats par Jaungada uzrunām

1. Neatceros, vai klausījos Godmaņa, Birkava, Gaiļa uzrunas, tiesa, toreiz migla izklīda, rozā brilles jau krita nost, taču cerība vēl nebija...

Foto

Pasaule ir tumsā un alkst gaismas

Kad Gaisma atnāca, Pasaule apžilba un novērsās. Tomēr dzīvot tumsā izrādījās labāk un pierastāk. Kopš tiem laikiem Pasaulē valda apjukums...

Foto

Dzīvnieku ferma pašmājās

Orvela “Dzīvnieku ferma” ir klāt. Hunta tautu uzskata pat ne par dzimtcilvēkiem, bet par saviem mājdzīvniekiem, kas jādresē. Sliktie “suņi”, kas izsprukuši gan...