Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Peksis

02.11.2021. 14:17

Kas nu runā par naudas notralināšanu. Kas tad neļāva TEV sakārtot valsti kad biji pie šprices Kāpēc tika izsaimniekota valsts nauda un Eiropas kredīti. Kāpēc tika likvidēta rūpniecība,pārstrāde un lauksaimniecības nozares? Tika novājināta medicīna,iekšlietu spēki. Tika pieņemti lēmumi par uzturēšanās atļauju pirkšanu trešās valsts pilsoņiem ,kā arī citi ne labāki likumi. Tas viss nav aizmirsts cienītajs Šlesera kungs. Nevajag citus nod...irst ,kad pats valsts un iedzīvotāju labā neko neesi darījis...

Atbildēt

Mimo

30.10.2021. 21:56

»

Anna

Visiem vakcinēties ,piespiedu kaartā??? Slimi visi! Man žēl ka plānotās operācijas atcēla bet ne jau nevakcinētie vainīgi kā nav kauna


Pastāv tāds jēdziens, kā pienākums, pret sevi, pret ģimeni, pret kolēģiem, pret valsti. Nav jālamā valdība par pienākumu nepildīšanu, ja arī paši to nedarām!

Atbildēt

Mako

29.10.2021. 16:57

Kāpēc slēpi, ka esi slepkavas dēls??? Zaglis un maita !!

Atbildēt

Astra

29.10.2021. 09:50

Kāds briesmīgs cilvēks pēc ģīmja. Bail paliek.

Atbildēt

Rtv

29.10.2021. 08:04

»

baiba

šo demagogu Šleseru tiešām vajadzētu apklusināt


Šos vakcinetos trušus gan vajadzētu apklusināt.

Atbildēt

Madara

27.10.2021. 21:59

Ainār, uzcel slimnīcu ar darbspējīgu komandu un ārstiem, kur likt tos nevakcinētos. Man piezvanīja no slimnīcas un atteica plānveida operāciju. Un tas tikai nevakcinēto dēļ. Liekas, ka Tev vecīt tikai viena smadzeņu kroka palikusi, un tā pati uz DIRSAS. Protams, ka visiem ir jāvakcinējas.

Atbildēt

krievs

26.10.2021. 12:21

»

>>dumjais karacirvis

tu labāk atceries savu senču noziegumus, drošvien bijuši asiņaini bandīti un cilvēkēdāji


Abols no ābeles tālu nekrīt Tas nekaunīgais Latvijas,ja var tā teikt,kaut gan Latvija viņam irbijusi pie kājas un ir žirinovskis tālu netiks ,bet ieies tēva pēdās,jo cik ilgi tā nāsis izplētis var bļaustīties un murgot.

Atbildēt

naivajai Grietai

24.10.2021. 12:06

»

Grieta

Parakstos zem katra vārda. Cik ilgi sūkstīsimies komentāros, laiks atmosties no letarģiskā miega un vienoti kā Tallnā iziet ielās


Vienoti nesanāks! Jūsu Vadonis Šlesers dzīvojas pa Dubaju un iesmej par Kopīgu Latvijā.

Atbildēt

hhhjhg

23.10.2021. 23:16

»

Grieta

Parakstos zem katra vārda. Cik ilgi sūkstīsimies komentāros, laiks atmosties no letarģiskā miega un vienoti kā Tallnā iziet ielās


Un ko mēs izgājuši ielās darīsim? Ja neko, tad labāk sēžam mājās siltumā, iedzeram un paskatāmies internetā kādu filmu.

Atbildēt

Grieta

23.10.2021. 20:11

»

Ķieģelis

Cik var ņemties...


Parakstos zem katra vārda. Cik ilgi sūkstīsimies komentāros, laiks atmosties no letarģiskā miega un vienoti kā Tallnā iziet ielās.

Atbildēt

šitādus troļļus debilības centrā potē

23.10.2021. 19:13

»

Ēriks Lange

Laikam esi kārtīgi sapotēts


visos caurumos un virkni reižu.

Atbildēt

M.R.

23.10.2021. 14:44

Nezinu par ŠLESERA plāniem, agrāko grēku nasta ir smaga, bet uzruna loģiska un atbilst cilvēktiesību normām. Žēl, ka valdība rīkojas tik gestapoviski, ka man, kas bija pārskaitusies uz trīs AAA Latvijas izlaupītājiem, tos dažādi apsaukādama, tagad ir jāpiekrīt šim rakstam. Un tādu, kā es būs arvien vairāk, ja KARIŅŠ, PAUĻUTS, BORDĀNA visātrākā kārtā nenoņems roku dzelžus no Latvijas tautas. Kā to var nesaprast?

Atbildēt

Kirbis

23.10.2021. 10:32

Nožēlojami, jo tam visam cauri spīd vēlme par varas makti gāzt esošo valdību un tikt pie teikšanas un sev vēlama valsts kursa, neko citu, kā neprasmīgi izspēlēt kovida kārti nespēj, - vienas vienīgas frāzes... daļa pat no TV kā esošo ministru paustais,aizgūtas.
Pat Gobzems šito ākstu, šķiet, skaisti uzmeta TV24 "Kartības rullī" ar savu mantru par "ugunskuriem, siltām zeķītēm, smago tehniku utjpr, no kā mūsu varas kārais "varonis" toreiz, ekrāna redzami nomīza. Gan arī drīz tam sekojošā nožēlojamā piketā.
Kas attiecas uz šā Buldozera-populista medijos lasāmo "rīcības plānu" un tā realizētāju "sapņu komandu", kas nu mūs nākotnē iecels saulītē" - personālijas vienkārši iespārda...nu kaut vai tas sporta ministra kandidāts... Ehhh...
Vienīgais, kas šamējo klaunu vidū izbrīna - Krištopans..., nu KĀPĒC, Vili ar savu dzīves pieredzi,... KĀPĒC...?!!
Karoče - pamodiniet savu sirdapziņu un beidziet tak čakarēt valsti tik grūtā brīdī. Ja vien tā kaut ko buldozeram nozīmē.

Atbildēt

Romans

23.10.2021. 09:57

Piekrītu!!!!!!!!!!!

Atbildēt

varētu padomāt, ka

22.10.2021. 22:33

»

motorhead 1916

Man ir normaala izmeera kraaninjsh. Pilniigi var iztikt. Tomeer te manaams, ka vienam otram pasha mazais kraans rada kaut kaadas tieksmes izleekt... Nu, paleekaa, paleekaa, no taa jau Tev tas pimpis nepalielinaasies. Veelu veiksmi


tu esi mēģinājis paleekaat, bet tev tas nepalielinaajaas?
Tad varbūt tev vajag pamēģināt mainīt dzimumu... Veelu veiksmi! ;-)

Atbildēt

Asaka

22.10.2021. 20:51

»

L.Grantiņš LRTT & H-86

Skat' tikai, sāk locīties kā zutis uz pannas. Savu iepriekšējo TAISNĪBU par Covid sagriezis kājām gaisā. Jāsēž, Ainār, būs, nekur nedēsies. Sazagtie miljoni arī tiks atsavināti


Ka Aināra līmenis, ir tikai maskačkas, tas ir visiem sen zināms. Bet ka viņš, ar tik tizlu komandu, cer ielīst Saeimā, kamēr nav iebāzts ķurķī, liecina, ka zēns galīgi ir nojūdzies! Kaut nedaudz, taču laiki mainās, Lembis tak sūkā ku-ku !

Atbildēt

motorhead 1916

22.10.2021. 20:17

Man ir normaala izmeera kraaninjsh. Pilniigi var iztikt. Tomeer te manaams, ka vienam otram pasha mazais kraans rada kaut kaadas tieksmes izleekt... Nu, paleekaa, paleekaa, no taa jau Tev tas pimpis nepalielinaasies. Veelu veiksmi! ;-)

Atbildēt

fanātam

22.10.2021. 20:11

»

ES skumjam karavīram

Apkaunieties!jūs esiet zemisks neģēlis, un savā mūžā jums līdz Aināram neizaugt. Šlesers ir lieliskus bērnus izaudzinājis un viņa ģimene ir paraugģimene. Tas vien, kā jūs kropļojat viņa uzvārdu vien norāda uz jūsu garīgo kroplību


Kad Daudiša dēls uzzināja, ka viņa tēvam ir pederastiskas attiecības ar Birkavu, izdarīja pašnāvību. Interesanti, kā Šlesera "lieliskie" dēli skatās uz tēva "nerātnībām"?

Atbildēt

skumjais karavīrs

22.10.2021. 20:01

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Tas ir labi un pareizi, ka latvieši virtuāli sit šo stulbeni un valsts izzadzēju! Tauta, kas sit savus apzadzējus un izsaimniekotājus, ir dzīvotspējīga un gudra tauta. Kad tauta nepretosies tādiem zagļiem kā šļesers, šķēle, lembergs un citiem, tad ar tautu būs beigas.

Atbildēt

TUMAIJA

22.10.2021. 19:49

»

ESMAIJA

Ierakstiet G0GLĒ - Aināra Šlesera uzruna draudzei ,, KRISTUS PASAULEI"Mans secinājums, noklausoties, kaut tas vilkās vairākas stundas, bija tikai viens secinājums - Lai Dievs viņam palīdz! Viņš ir apbrīnojams cilvēks! Es nezinu otru tādu, kas tā degtu par Latviju


Kaut arī jau krietni panīcis, tomēr cietumos daudziem urkām ir Aināriņa bilde uz ko pirms iemigšanas padročīt, jo atceras kad tas čekas uzdevumā vēl astoņdesmito gadu beigās kompromitēja ietekmīgus rietumu pederastus. Urkas ar lielu nepacietību gaida, kad varēs ar to tikties klātienē.

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

22.10.2021. 17:39

»

Iekšu skaistums

Vairums vīriešu ir pārauguši padumjā Aināra zemo līmeni! Bez tam, Šlesers ir zem sievas tupeles! Kā saka sieva, tā šis dara. Kauns! Lupata, ne vīrietis! Jāatzīst, ka sieva daudz darījusi, lai šis paceltos un neuzvestos kā mazizglītots cilvēks. Šlesera runā tikai pa retam iezogas kāds vārds, kas nodod...


...
Ir sacīts: "Kad vienu suni sit, tad visi pārējie suņi klūp virsū sistajam, nevis sitējiem. Bet – neaizmirsīsim, ka tie jau ir suņi (ne Cilvēki)..."
/ Anšlavs Eglītis /

Un, arī: "Pasaule pazudīs nevis no tā, ka ir pārāk daudz cilvēku, bet tādēļ, ka ir daudz necilvēku."

(…)
Latv(ĀN)is latv(ĀN)im -- mīļākā 'paika'!!!
(Kaut vai - dēļ kauna lien zemē, pēc laika,
BEIDZOT kad apjēgsi, CIK tas ir stulbi ~
"Nācijas kolēgu nosist kā gulbi"...)

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Mx

22.10.2021. 16:57

Latvijas tautai atliek tikai viens - bijušo čekas 5. pārvaldes mēslu "Buldozeru" sūtīt uz ateju ar visam viņa provokācijām. Sūda "tautas interešu" aizstāvis uzradies... Visa šī "buldozera" pirmsvēlēšanu kņada ir jāuzskata par kārtējo čekas mēslu projektu.

Atbildēt

Arnis

22.10.2021. 14:15

Pūš vienā stabulē ar Gobzemu.Vienīgi var pikrist par nekur nederīgo Valdību un Saeimu!

Atbildēt

un

22.10.2021. 14:15

»

nevakcinētais

bet vesels


ārstēies par savu naudu

Atbildēt

Tādas

22.10.2021. 11:52

»

ESMAIJA

Jā, katrs var noklausīties viņa uzrunu draudzei ,,KRISTUS PASAULEI: Ytubē vai caur GOGLI. eS NEZINU OTRU CILVĒKU lATVIJĀ AR TIK BAGĀTU UN SKAIDRU VALODU ČĒTRU STUNDU GARUMĀ, tAS IR VIENKĀRŠI FANTASTISKI. nOKLAUSIETIES UN TAD SPRIEDIET. vIŅŠ IR GUDRS UZŅEMĪGS, ENERĢISKS UN NENOGURDINĀMS! lAI VIŅAM VEICAS...


fanes,kā Esmaija,arī jāmāk atrast:).Lai gan biedrene savu fanošanu dala uz 2 galviņām-Šlesera un Lemberga.Cienītā,viņu laiks ir pagājis,aizgājis un izgaisis tālēs zilajās.Dievs dod,lai jaunā ataudze nebūtu mantojusi 7 kārtīgu alkatību un varaskāri:(.

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

22.10.2021. 10:39

Kā var tikai vienā skrecelējumā ietilpināt tik daudz ne ar ko nepamatotas klišejas un pilnīgas, sen zinātniski atspēkotas muļķības. Tāpat, ja jau sievai vakcinēties liedz medicīniski apsvērumi (kas ir maz ticami), tad "gudrajam" lielzaglim bija pienākums vakcinēties, lai neapdraudētu savu sievu. Kāda vēl solidaritāte?! Totāla muļķība.

Atbildēt

autoram

22.10.2021. 09:20

Latvija pirmajā vietā- nāves enģeļi savu panākuši.

Atbildēt

Feiss

22.10.2021. 06:01

Kur liki Cimdaru, pamuļķi? Vismaz līdzjūtību radiem varēji izteikt! Ļoti ceru, ka tas būs vienīgais Tavas partijas upuris, kaut neticu.

Atbildēt

Skaldi un valdi

22.10.2021. 05:34

Pirmais: sadalīt sabiedrību divās daļās, otrkārt, iegūt 5-10% vēlēšanās, treškārt, iekļūt valdībā, ceturtkārt, izņemt dividendes.

Atbildēt

Feiss

22.10.2021. 02:48

Mums ir darīšana ar neizglītots ākstu!

Atbildēt

Iekšu skaistums

22.10.2021. 00:24

»

ES skumjam karavīram

Apkaunieties!jūs esiet zemisks neģēlis, un savā mūžā jums līdz Aināram neizaugt. Šlesers ir lieliskus bērnus izaudzinājis un viņa ģimene ir paraugģimene. Tas vien, kā jūs kropļojat viņa uzvārdu vien norāda uz jūsu garīgo kroplību


Vairums vīriešu ir pārauguši padumjā Aināra zemo līmeni! Bez tam, Šlesers ir zem sievas tupeles! Kā saka sieva, tā šis dara. Kauns! Lupata, ne vīrietis! Jāatzīst, ka sieva daudz darījusi, lai šis paceltos un neuzvestos kā mazizglītots cilvēks. Šlesera runā tikai pa retam iezogas kāds vārds, kas nodod viņa izcelsmi no sociāli un intelektuāli zemākā sabiedrības slāņa. Sieva varētu piestrādāt ne tikai pie pseidokristieša tēla, bet arī pie Šlesera gaumes, taču gaumi jau grūti iemācīt. It kā nauda Šleseram ir, bet ģērbjas kā tāds bomzis. Jeb tas viņiem tāds stiliņš? Babris, Krištopans, Zivtiņš - plukatu banda.

Atbildēt

ES skumjam karavīram

21.10.2021. 23:06

»

skumjais karavīrs

Tu sameklē video, kur šļesers samāksloti raud un šņukst, jo publikai kļuva zināms, ka viņa tēvs ir garīgi slims deģenerāts un slepkava, kurš noslepkavoja cilvēku miera laikā un nevis karā. Latviešu kultūrā pieļaujams, ka cilvēku noslepkavo aizstāvoties vai karā. Vienkārši noslepkavot tāpat - tas ir ...


Apkaunieties!jūs esiet zemisks neģēlis, un savā mūžā jums līdz Aināram neizaugt. Šlesers ir lieliskus bērnus izaudzinājis un viņa ģimene ir paraugģimene. Tas vien, kā jūs kropļojat viņa uzvārdu vien norāda uz jūsu garīgo kroplību.

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

21.10.2021. 21:32

»

Žulis

Jā, pilnīgi piekrītu. Gobzems un Šlesers ir blēži, kas, pareizi runājot, cenšas iegūt popularitāti un nonākt valdības krēslos. Taču ir viena nianse. Gobzems un Šlesers uzraksta pareizas lietas, atmasko valdības sastrādātās cūcības, aicina ļaudis uz protestiem. Pie viņu rakstiem komentāros tūliņ uzrodas...


...
Ir sacīts: "Aklo vidū vienacis ir valdnieks - pat arī gaužām kŗoplīgs ubags būdams."

Un, arī: "Cilvēkam galva ir paredzēta galvenokāŗt domāšanai – NEVIS tikai kā plauktiņš cepurei / pakaramais lakatiņam, vai arī priekš tam, lai putni ŗumpi nepiegāna." ;)

(...)

Sauc "līderi" 'uz cīņu' Tautu,
Kas, šamo NOZOMBĒTA, bļautu,
Par M.U.Ļ.Ķ.U zemes "lohu" kreņķiem,
Līdz - "īstie" tiks pie "goda" beņķiem.

Un - sāksies ATKAL viss no gala:
Pūst "rukšķiem" zobos SILES mala,
Bet "auni" - uztur pseido "valsti",
Kur SISTĒMAI vien mainās balsti...

-------

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Cik ilgi tas vēl būs iespējams, grūti teikt?

21.10.2021. 21:22

»

Atis Priedītis

Cilvēkus apkrāpt kļūst aizvien grūtāk, bet ne neiespējami. Un tas izmisīgi tiek arī darīts. Vissekmīgākais variants šobrīd ir "cilvēku - elku" vai "cilvēku - ikonu izmantošana". Cik ilgi tas vēl būs iespējams, grūti teikt


Tā tas ir bijis vienmēr, visos laikos un pie visām varām.
Un arī būs vienmēr, tikai arvien riebīgāk un necilvēcīgāk.

Atbildēt

tu neesi nekas

21.10.2021. 21:18

»

tu neesi suns

Tu esi cūka


tu esi caurums no nulles!

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Dailes teātris izsaka nožēlu, ka Alvis Hermanis ir publiskojis nepatiesus apgalvojumus

FotoDailes teātris, reaģējot uz plašsaziņas līdzekļos pārpublicēto Alvja Hermaņa ierakstu viņa privātajā Facebook kontā 6. jūnijā, vērš uzmanību uz to, ka šis ieraksts līdzās personiskiem apvainojumiem satur arī nepatiesu informāciju.
Lasīt visu...

3

Atkal visi dara man pāri, bet es jums vēl parādīšu!

FotoLielais teātra biznesmenis Juris Žagars un viņa draugs vanabī Krišjānis Barons no Staļina prēmijas laureāta Smiļģa Dailes teātra var jau sākt gatavoties kārtējai lielajai tiesas prāvai.
Lasīt visu...

12

Huligānisms un likumpārkāpēju aizstāvība – liberālo “kultūras aizstāvju” būtība

FotoŠoreiz izstāstīšu gandrīz pasaku. Ne gluži par meža zvēriem, bet par meža dīvainīšiem gan. Reiz kādā mežā, kurš sastāvēja no trim priedēm, bija apmaldījušās ļoti īpatnējas būtnes. Viņus vadīja fanātiska pārliecība par savu uzskatu nekļūdību, izredzētību un nesodāmību. Lielākajai daļai cilvēku viņu runas likās dīvainas un pat smieklīgas, jo viņi uzstāja, ka vīrietis drīkst precēt vīrieti, ka teikt patiesību ir naida runa, ka dzimums un tautība ir tikai sociāls konstrukts, izdomājums.
Lasīt visu...

18

Tā kā savu Rinkēviču mums izdevās ievēlēt, mēs ar smagos noziegumos apsūdzētām personām atkal nesadarbosimies (līdz nākamajai reizei)

FotoPartiju apvienības Jaunā Vienotība un partijas Vienotība valdes, kā arī Saeimā pārstāvētā frakcija vienbalsīgi atbalsta Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa iniciēto sarunu uzsākšanu par iespējamu koalīcijas paplašināšanu.
Lasīt visu...

21

Kad bijusī „konservatīvā” izglītības ministre tagad vicina varavīksnes karogu

FotoKā tā varēja būt, ka no partijas "Jaunā konservatīvā partija" (vēlāk "Konservatīvie") par izglītības un zinātnes (!) ministru bija cilvēks, kas tagad savā socmediju kontā vicina varavīksnes karogu?
Lasīt visu...

21

Pieprasām noņemt pie domes ēkas izkārto varavīksnes krāsu karogu

FotoPartijas “Gods kalpot Rīgai” valde, kuras sastāvā esmu es un arī pašvaldības deputāti, pieprasām nekavējoties no Rīgas Rātsnama noņemt izkārto varavīksnes krāsu karogu, kas simbolizē atbalstu “PRAIDA” un “LGTB” kopienai. Šī karoga izkāršana neatbilst noteiktajiem normatīviem par valsts karogu izkāršanu pie sabiedriskām ēkām, un šis lēmums nav debatēts un atbalstīts kādā no Rīgas domes sēdēm.
Lasīt visu...

21

Par Stambulas konvencijas saderību ar Latvijas Satversmi

FotoPolicijas nolaidība, nenovēršot vīrieša īstenotu jaunas sievietes vajāšanu, apdraudēšanu un galu galā – nonāvēšanu, ir atgriezusi publiskajā telpā jautājumu par Konvencijas par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu (turpmāk – Stambulas konvencijas) ratifikāciju. Latvijas valdība šo konvenciju parakstīja jau 2016. gadā, tomēr šādai rīcībai ir tikai politisks, bet ne juridisks spēks. Lai konvencija taptu patiešām saistoša, nepieciešama parlamenta rīcība ratifikācijas veidā, kam jau septiņus gadus pietrūkst deputātu vairākuma.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Prezidenta vēlēšanas pasaules dienā bez tabakas

Tas, protams, ir simboliski, ka Latvijas Saeima nolēmua vēlēt Latvijas prezidentu 31. maijā – Pasaules dienā bez tabakas (World No Tobacco...

Foto

Lembergs? Jūs ko! Kas tas vispār tāds? Mums rūpe tikai par valsti!

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcija uzskata, ka šajā saspringtajā ģeopolitiskajā situācijā, kāda...

Foto

Par Stambulas konvenciju, nacionālo reliģiju un prezidenta vēlēšanām

Kurta Vonnegūta romānā "Kaķa šūpulis" var atrast Bokonona dziesmiņu, kas ir gana dziļdomīga: Žūpa, kas parkā uz soliņa dzied,...

Foto

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

Kurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī...

Foto

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

Laikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus....

Foto

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

Tā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo...

Foto

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

Kas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks....

Foto

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

Pēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila...

Foto

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par...

Foto

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

Grūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut...

Foto

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

Latvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no...

Foto

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

Personīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu...

Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...