Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

pietiek lasītājs

29.05.2022. 16:47

Pat īpaši neiedziļinoties iestudetajā intervijā, pārņem brīnums, ka Pietiek runā par zurnālistikas morāli. Jēziņ, ja domājat, ka jūsu pieglaimojošas intervijas un konkrēti pareizi vai (atkarībā no situācijas) nepareizi uzdotie jautājumi ir morāles standarta augstumi, tad nu paliekiet, kur jūs esat.Minētajā publikācijā bija pieteikts, ka tā ir apmaksāta publikācija. Jūs esat kautrīgāki. Lapsa kādreiz bija Latvijas žurnālistikas Žanna Darka.

Atbildēt

Rokas nost no Rukšānes

29.05.2022. 12:57

Literātiem ir jākalpo varai! Atkal!

Atbildēt

jazeps

29.05.2022. 12:17

tik pat pareizus jautājumus uzdod radio1 "'žurnālīštš'" tommsons saviem intervējamiem- tikai pareizos,saskaņotos, jo paši interv. slavē pērkkamo žurnāļug un huntas levvit&vanckariņja režīms apbalvoja ar 3*, ja 3* grabuli kā izzzapoņj. Un tajā lielajā covid kampaņā tomsson pidalījās, demagoģija milzīga un trekni uzvārījās. Vēl radio1 1 raidījumu vada demagogs, propaganddists krauze, kurš klaji meloja par Cimdaru,ka neesot covid vakcionēts.šlesers par to runāja, bet nekas -krauze strādā. Bet radio vadība,izliekas ,ka neko nezina.

Atbildēt

kkk

29.05.2022. 09:57

Vecā mauka rukšāne pelna naudu kā var - intervējot lezbieti golubevu.
Jauki!

Atbildēt

tādi esiet bidlas

29.05.2022. 08:37

»

nelej udeni

Saskana nav tik traku degradetu babu ka ruksane un golubeva


Saskaņa ir komuņagu, čekistu, krievu militāristu - deģenerātu, sātanistu, pederastu un nodzītu mauku varza.

Atbildēt

anti soross

29.05.2022. 06:10

»

jes

Slims cilvēks intervē slimu cilvēku


slimi cilveki savele sos slimos cilvekus latvijas likumdosanas organos !

Atbildēt

Marija Golubeva?

29.05.2022. 04:20

»

Marija Golubaiskaja

Draugi! Dāmas un nedāmas! Homoseksuāļi un biseksuāļi! Transvestīti! Godātā Rinkevičas kundze...


Attīstībai/PAR, lezbiete Golubeva un “visskaistākie meli” .. kuri sakrīt ar globālistu, marksistu, plāniem- vienlīdzība (nabadzībā), brālība (internacionālismā), ekonomikā - pabalsti “nederīgo kastai”. Miers virs Zaļās zemes.. bezdarbībā un laimībā bez īpašuma un problēmām, bez ģimenes ar pornogrāfiju.. Dievs svētī Latviju.. mūs dārgo tēvzemi.. ar krieviem, ukraiņiem un “ķīniešu restorāniem”!

Attīstībai/PAR ir par “gādīgo Latvijas valsti” - valsts varu nododot Jaunajai pasaules valdībai, kuras 1. samits jau noticis šogad, slēpjoties zem Expo-22 izkārtnes.

Latvijas Ekonomikas ministrija izdevusi rokasgrāmatu uzņēmējiem ar padomiem, kā viegli likvidēt savu uzņēmumu, atsaucoties uz K. Švābes Davosas ekonomikas foruma ieteikumiem.

Sarkanās līnijas nevilks! Dombrovskis dibina politisko kustību “Republika 2030”

https://www.la.lv/dombrovskis-velas-rigu-redzet-ka-regionalu-biznesa-pakalpojumu-eksporta-centru


Kas ir tie internacionālistu bandubērni no “Republika 2030”? Mēs nezinām. Ar kādu atmazgātu naudu tiek uzturēts globālistu aģents Vj. Dombrovskis uz politiķu rezerves soliņa? Bet Vj. Dombrovskis jau stājas Attīstībai/PAR.

Kādai attīstībai? Attīstībai ar negatīvu labklājību?

Globālisti šodien Davosas ekonomikas forumā 2030. gadā jau ieplānojuši globālo elektronisko koncentrācijas nometni bez cilvēktiesībām “nederīgo kastai”. Vai tad Covid-19 pandēmija nav beigusies? Kāpēc LV neatjauno cilvēktiesības, no kurām atteicās 13.03.2020?

Attīstībai/PAR bandubērnu varza: Vj. Dombrovskis, Pavļuts, Golubeva, Pabriks, Ījābs, Voika, Pūce, Bondars, Jaunups, Viņķelis.

Atbildēt

smiekls

29.05.2022. 01:32

Un kā,Lapsa, ar tavu pērkamības līmeni, kad pārpublicē no NRA Saskaņas apmaksātus rakstus pat aizmirstot norādīt, ka tie ir apmaksāti?

Atbildēt

klau

28.05.2022. 23:54

lapsiņ,Venstspils nauda -ku-kū?

Atbildēt

rihard

28.05.2022. 20:05

tās smirdīgās abas vecenes viena pret otru- labāka.rukshhāne agrāk džilindzer laikā par sex kaut ko piepelnnījās, bet tagad, pēc komentāru lasīšanas var spriest, lezbijjjanka vecaaa

Atbildēt

Intervija???

28.05.2022. 18:10

??? Golubeva ta Golubeva, bet vai tiešām tā bija INTERVIJA? Tie bija Rukšānes JAUTĀJUMI??? Kur varu atrast intervijas oriģinālu, lūedzu?

Atbildēt

Fon Ruksens

28.05.2022. 17:08

Pag, taa ir taa pati aptaureetaa kaza, kura veel kaut kaadas graamateles drikjeeja? FUI! Te jau piilaadzha miets vajadziigs, ja ne kas vairaak :-)

Atbildēt

wow

28.05.2022. 16:55

»

ievirze

iebāšana, iedabūšana, iestumšana, integritāte


muļķības, nekas tamlīdzīgs!

Atbildēt

pasniedzu palīdzības roku, lai tevi glābtu

28.05.2022. 16:36

»

pareizi

sorosiski un reāli kretīniski,daudz laikā jāpavada ,,domnīcās,, lai jau ko š ādu uzražotu


vispirms parādi glābēja apliecību!

Atbildēt

pareizi

28.05.2022. 16:17

»

Maša

Vislabāk man padodas darbuļošanās tajās jomās,kuras "neesmu studējusi,bet esmu pasniegusi


sorosiski un reāli kretīniski,daudz laikā jāpavada ,,domnīcās,, lai jau ko š ādu uzražotu ...

Atbildēt

Marija Golubaiskaja

28.05.2022. 15:25

Draugi! Dāmas un nedāmas! Homoseksuāļi un biseksuāļi! Transvestīti! Godātā Rinkevičas kundze!

Es kā bijusī Iekšlietu ministrijas ministre teikšu tā. Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret jebkādām kara, agresijas vai nacionālā naida kurināšanas izpausmēm.

Speciālo uzdevumu bataljonam, reaģējot uz politiskām pūļa masu nekārtībām, ir īpaši uzdevumi no elektrošokeru pielietošanas līdz jaudīgu ūdensmetēju un trokšņa granātu piemērošanai.

Speciālo uzdevumu bataljons šodien veic vingrinājumus slepena poligona teritorijā, īpaši pievēršoties maigākām spēka izpausmēm. Es aicinātu ekektrošokerus aizstāt ar stekiem un rokudzelžiem. Īstiem rokudzelžiem, nevis erotiskā arsenāla seksuālām rotaļlietām, politiski nepakļaujoties seksuāli stiprākajam personas “aizturēšanas orgasma” laikā.

Gaidāmi aicinājumi uz nesankcionētu pulcēšanos Rīgā, kas šoreiz nav saistīts ar VDD plāniem un būtu operatīvais provokāciju uzdevums, lai identificētu “latviešu etniskos teroristus” vai “Kremļa aģentu žīdu kolonu”.

Citā “riskanto situāciju plānošanā” ar policijas provokācijām, kad policisti ir iefiltrēti “dažādos politiskās varavīksnes grupējumos”, mums ir jāvadās ne tikai no policijas operatīvajiem apsvērumiem, bet arī jāņem vērā plašāks sabiedriskais un ģeopolitiskais konteksts, lai ministram katru reizi 10. maijā nenāktos demisionēt. Tie visi ir visai slidīgi jautājumi. Tikai kopīgi ar Valsts prezidentu un Rinkevičas kundzi no Ārlietu ministrijas saskaņojami.

Tas attiecas arī uz veiksmīgo risinājumu gan Ukrainas traģēdijas fotogrāfiju izvietojumam Uzvaras laukumā, gan ar Ukrainas karogu Latvijas teritorijā plašu pielietošanu.

Operatīvo pasākumu kontekstā ar provokāciju “dot brīvības, kas nav aizliegtas ar likumu”, piemēram ziedu nolikšanu piemiņas vietās, ir panākts ievērojams rezultāts, sabiedrības drošības nodrošināšanā. Es esmu pietiekami gudra, lai visu VDD operatīvo darbu plānotu un saprastu un man katram nav jāstāsta viss, ko zinu.

Atklāšu tikai tādu sīkumu, ka Uzvaras laukuma visa apkārtne ir noklāta ar nepamanāmām novērošanas kamerām. Ikviens policists ir aprīkots ar mobilu novērošanas un ieraksta kameru, kas ir sasaistē ar Rīgas pilsētas operatīvas novērošanas centru.

Operatīvi iegūtā informācija uzrāda arī atsevišķu policistu nelojalitāti policijas vadībai un neatbilstību ieņemajamam amatam.

Ir nekavējoši jāuzlabo policistu meistarība šo trūkumu novēršanā, lai nepieļautu, ka “krievvalodīga agresora karoga nēsātājam” pašvaldības policists nespēj izskaidrot piemērojamā likuma normu, kas to aizliedz darīt.

Līdz ar to saistībā ar notikumiem 2022. gada 10. maijā pie padomju pieminekļa Pārdaugavā Valsts policija pagaidām sākusi tikai pirmos trīs kriminālprocesus un 20 administratīvā pārkāpuma procesus.

Divi kriminālprocesi sākti pēc Krimināllikuma panta par genocīda, noziegumu pret cilvēci, noziegumu pret mieru un kara noziegumu attaisnošanu, es no tā tik viegli nevaru atbrīvoties savās domās.. Viena no šīm lietām sākta pret jaunieti, kurš pie pieminekļa staigāja ar Krievijas karogu. Abas lietas nodos izmeklēšanai Valsts drošības dienestā (VDD).

Ir jāņem vērā ikkatras rīcības sociāli psiholoģiskā ietekme un sodīšanas sistēmas ar ievērojamiem naudas sodiem efektivitāte.

Ziedu novākšana ar traktoru nākošajā rītausmā bija rīcība, kas notiek katru gadu pēc šī 9. maija pasākuma, tāpēc aizvainošanās ir uzspēlēta un ir pilnīgi nevietā.

Latvijas pilsoniskās nācijas izveides neveiksmes ir mūsu kopīgas neveiksmes. Sabiedrība ir sašķelta. Es tagad teikšu, ka konflikti sabiedrībā ir auglīga augsne VDD operatīvajām darbībām, nodrošinot sabiedrisko drošību.

Jo dziļāki ir etniskie konflikti, jo drošāka sabiedrība.

Latvijas krievvalodīgajiem šobrīd jātiek galā pašiem.

Personīgi mana atbildība ir arī valsts gatavība nodrošināt piemērotu atalgojumu policijas darbiniekiem, tos neaizstājot vien ar novērošanas kamerām.

Tādēļ pieturēšis pie VDD izveidotas tradīcijas mūsu veidoto un kontrolēto partiju Vienotība, Jaunā Vienotība, Attīstībai PAR, NA un Saskaņa konteksā un savā politiskajā reklāmā aicinu krievvalodīgajien okupantiem un latviešiem censties rūpēties KOPĀ par valsts drošību, kaut sabiedrība ir sašķelta, kā nekad iepriekš kopš 1991. gada.

Pārpublicēts no Twittber

Atbildēt

jes

28.05.2022. 14:09

Slims cilvēks intervē slimu cilvēku

Atbildēt

visādi ir

28.05.2022. 13:28

»

savs labums ir

nevairojas


Mēdz arī vairoties, tomēr tas nav tik traģiski, kā kad vairojas Slesers, Daudišs vai Birkavs.

Atbildēt

ievirze

28.05.2022. 12:44

»

wow

Nu, un kurš tieši jautājums bija ar ievirzī


iebāšana, iedabūšana, iestumšana, integritāte

Atbildēt

wow

28.05.2022. 12:18

Nu, un kurš tieši jautājums bija ar ievirzī?

Atbildēt

sola

28.05.2022. 12:09

Lai nu Golubeva, kur Golubeva, bet tai infantilajai Rukšānei gan būtu jāpaklusē. Tik aprobežotu,lai neteiktu ka ne par pilnu rubli vērtējamu bābu ,bieži nav nācies redzēt.

Atbildēt

ko ņemies?

28.05.2022. 11:59

»

nevaru sagaidīt

kad šīs abas skaistās sievietes precēsies


Lai taču tie sieviešu dzimtes pederasti dzīvo kā prot. Tās vismaz anālus neplēš un neizplata zarnu infekcijas, kā citi viņu partijas biedri.

Atbildēt

nu nu

28.05.2022. 11:57

»

sūds grimst

izpis sevi dirsā, es neesmu krievs


Krievs nav pēc izcelšanās, bet tikai pēc degradācijas pakāpes. Katram krievam senčos ir bijuši arī civilizētu tautu pārstāvji. Pirms 100 gadiem krievijā krievu bija mazāk par 30%, bet pirms 300, vispār neviena. Degradanti, sadisti un pederasti bija, tikai tie sevi vēl neapzinājās kā krievi un tiem vēl nebija sava valoda (feņa).

Atbildēt

nevaru sagaidīt

28.05.2022. 11:46

kad šīs abas skaistās sievietes precēsies

Atbildēt

sūds grimst

28.05.2022. 11:41

»

nu nu

Latvieši kloākas dziļumos neieskatās, kā jūs, krievi


izpis sevi dirsā, es neesmu krievs

Atbildēt

nu nu

28.05.2022. 11:37

»

varbūt

latvieši dziļāk neredz


Latvieši kloākas dziļumos neieskatās, kā jūs, krievi.

Atbildēt

žēl ka es netieku

28.05.2022. 11:35

paintervēt

Atbildēt

Хм

28.05.2022. 11:17

Ну так ничего нового. Это когда Ушаков давал интервью своим, латышские медиа и политики поднимали шум. А когда свои.. И чем Голубева и Пар хуже Единства и журнала Ир, коровы тоже очень любит задавать правильные вопросы политикам Единства?
Тут на делфи даже честнее получается, если это отмечено как оплаченная статья

Atbildēt

Lasītājs

28.05.2022. 10:39

Vēsturniece, angļu valodas skolotāja var strādāt par ministru --- pat par iekšlietu ministru! Pluss vēl esot lēzbiete, tas ir ar garīgām veselības problēmām! Šausmas, kā Latvija degradējusies!

Atbildēt

west

28.05.2022. 10:32

Lezbas esot "sievietes"?
Tad jau pediņi ir "vīrieši"!
Quo vadis, Zemes balto colvēku civilizācija?

Atbildēt

vajagčekslavs tiem uzspiedis treknu zīmogu

28.05.2022. 10:31

tāds tādus atrod.....................

Atbildēt

nu, -āni taču

28.05.2022. 10:30

vēl neesat sapratuši??????????????????????????

Atbildēt

Nothing special

28.05.2022. 10:16

Parasta intervija…

Atbildēt

A.L.P.

28.05.2022. 10:13

Un tādi žurnaļugas ir pilna Latvija ar dažiem izņēmumiem ! Interesanti --- vai pašai Rukšānei ir kaut cik kauns vai vismaz neērti ? Laikam jau viņa ir tāda pat lezbiete kā intervējamā ! Pretīgi un nožēlojami !

Atbildēt

Sauksim lietas īstajā vārdā:

28.05.2022. 10:04

elles izdzimums

Atbildēt

tā viš i

28.05.2022. 09:31

Politiķi it tautas atkritumi!

Atbildēt

tad

28.05.2022. 09:06

»

varbūt

latvieši dziļāk neredz


jau neko....

Atbildēt

HA

28.05.2022. 08:55

»

Ak,Kungs!

Un tas ir viss,ko Rukšāne dara politikā? Nākošā sasaukumā pazūdi,es nevēlos,ka no maniem nodokļiem parazitē


neceri,ka kāds labprātīgi pazudīs, jo latviešiem ir labs teiciens, ka s.ds ( kaka) vienmēr peldot pa virsu....

Atbildēt

Ak,Kungs!

28.05.2022. 08:48

Un tas ir viss,ko Rukšāne dara politikā? Nākošā sasaukumā pazūdi,es nevēlos,ka no maniem nodokļiem parazitē.

Atbildēt

Kress

28.05.2022. 08:01

Pie visiem daudzajiem šī portāla trūkumiem, viens liels pluss ir - teitan var komentēt.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ausīs arī mūsu saule

FotoMotoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem, puspatiesībām un meliem, kas ļoti kropļo cilvēkiem realitātes apziņu. “Latvieši ir stipra tauta”, ar ko stipra? Ar to, ka okupekļus jauc 2022.g.,nevis 1991.g., vai 2014.g.(Krimas aneksija). Stipra?”. Tvīta saturs noteikti kādā radīja aizvainojumu un pārdomas. Vai abus.
Lasīt visu...

21

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

FotoValdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un publiskie paziņojumi atgādina zināmo manipulācijas metodi par "labo policistu" un "slikto policistu".
Lasīt visu...

21

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

FotoBiedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes vairāk nekā 150 iesniegumiem no iedzīvotājiem un organizācijām par iespējamiem mediju ētikas pārkāpumiem un 51 gadījumā sagatavojusi detalizētu izvērtējumu sūdzībai un atzinumu.
Lasīt visu...

21

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

FotoArmands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena - jebkuras šaubas tiek tulkotas pa sliktu apsūdzētājam. Ar frāzēm –" varētu likties", "varētu secināt", " izskatās ka", "varētu bažīgi iztēloties, ka".
Lasīt visu...

21

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

FotoLaika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos (ministrijās), kas katra atbild par savu jomu, nekad neinteresējas par citas ministrijas esamību, bet ja saņem kādu  citas ministrijas sastādītu likumprojektu, Ministru kabineta noteikumus vai mazāk svarīgu dokumentu, tad šo rakstu darbu nīdē laukā vai vismaz piesārņo ar tik  daudz birokrātiskām prasībām, ka jaunievedumam ir tikai bremzes iedaba. 
Lasīt visu...

21

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

FotoZaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa celšanu, kas kā slēpts nodoklis būtiski negatīvi ietekmēs iedzīvotāju maksātspēju un Latvijas uzņēmēju konkurētspēju.
Lasīt visu...

12

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

FotoLabrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā, var turpināt ierasto ikdienu ar šņabi galvenajās pārtikas lielveikalu rindās un statistiku, kas apstiprina alkoholismu vai nerūpēšanos par bērniem.
Lasīt visu...

12

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

FotoNeraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir vairākas reizes lielāki. Taču maznodrošināto Latvijas iedzīvotāju ienākumi saglabājas nemainīgā līmenī.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....

Foto

Antropoloģisks pētījums

Vai atceramies sabiedrībā pazīstamos indivīdus, kuri saviem uzvārdiem lika prievārdus ar mērķi panākt aristokrātisku skanējumu? Visi ņirgājās par Fon Kalmanoviču un De Vaškeviču, turpretim...

Foto

Liberālās demokrātijas apdraudētība kā tās leģitimitātes pamats

Ir viena uzskatu pārbaude, kas būtu jāveic ar sevi katram pilsoniski aktīvam cilvēkam. Tātad jums — šīs slejas lasītājam...

Foto

Kas Pīlēnam deva tautas mandātu veidot valdību? Kurš? Pareizi, neviens!

Sākšu ar jautājumu. Vai man vienīgajam šķiet, ka kaut kas nav kārtībā ar zaļo bildi, nu...

Foto

Mēs visu ļoti rūpīgi rečekojām un noskaidrojām, ka Bārbijas Kens nav stāvoklī, - ziedojiet mums naudu, lai mēs varam turpināt!

Jūnija vidū konservatīvi noskaņotā humora vietne...

Foto

Žetonu piešķiršanas kārtība

Šodien “Neatkarīgajā” Elitas Veidemanes un Rolanda Pētersona intervija ar Valsts prezidentu Egilu Levitu. Tā nav tipiskā draudzīgā intervija, kur ilgā sarunā norunātais sakompilēts...

Foto

Viņš NEKAD nebūs mans prezidents

Egils ir atmodies no letarģiskā miega. Sveicot 14.Saeimu, viņš uzkāpa kancelē un zibeņoja....

Foto

Tikai nesmejieties skaļi, es došu dažus padomus par veselības aprūpi

Kustība "Par!" Veselības ministrijas politiskajā vadībā bijusi visus četrus 13. Saeimas sasaukuma gadus - divus gadus Ilze Viņķele, divus - es. Esam...

Foto

Beidzot ir gala lēmums saistībā ar manu autoavāriju

Šā gada 1. maija traģiskā avārija zibenīgi pārpildīja interneta ziņu portālus, un sociālie tīkli jau izdarīja tūlītēju spriedumu,...

Foto

Mēs labprāt ierasti neliktos ne zinis, bet diemžēl šoreiz mums jāimitē ieinteresētība

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) piektdien, 4. novembrī, ir pieprasījusi VSIA “Latvijas Televīzija”...

Foto

Štrunts par algām, īstā problēma ir tā, ka izglītības jomā ir iestājusies pieklājības un cieņpilnas attieksmes krīze

Pieklājība un cieņpilna attieksme ir jebkuru attiecību pamatā. Taču...

Foto

Pasaulē piešķir Darvina balvu, Latvijas politikā – Levita medaļu

Pēc ziņas, ka četriem ļoti jau nu šaubīgas raudzes 13. Saeimas deputātiem piešķirta Egila Levita vārdā nosauktā...

Foto

Kā lordu sarunas varētu patīrīt Latvijas tirgu

Nesen bija pirmā reize, kad izdevās personīgi satikt un iepazīties ar kādu lordu, turklāt – ar diviem vienā vakarā....

Foto

Vai kūdra var izglābt Latviju?

Šķiet, tikai retais nebūs pamanījis zemestrīci, kas pēdējā gada laikā ir satricinājusi energoresursu tirgu. Lai mazinātu iespējamās enerģētiskās krīzes ietekmi, ne...

Foto

Slimot nav rožu dārzs, jo īpaši slimnīcā

Slimot nav rožu dārzs. Tas ir fakts. Taču, nokļūšana slimnīcā var pārvērsties par krietni nepatīkamāku pieredzi, kas neaprobežojas ar...

Foto

Jaunākiem iekšlietu sistēmas darbiniekiem ļaus nesportot un pieņemties svarā

Plašākam lasītāju lokam paslīdēja garām kāda satraucoša ziņa – 18. oktobrī Ministru kabinets atbalstīja noteikumu projektu "Grozījumi...

Foto

Ja tagad izrādās, ka pie varas ir tikai partijas (1,4% vēlētāju), tad steigšus jāatkāpjas no senā principa, ka tautas vietniekam ir plašas pilnvaras

[1.] Biedrība “Atvērtās...

Foto

Latvijai ir vajadzīgs Roberts Fūrmanis. Vairāk nekā "progresisti"

„Tagad es jums pateikšu, kas notiks tālāk. Sarūsējusi fašistu kaska uz bērza krusta – tas ir viss, ko...

Foto

Pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie” jeb valsts mediji ir nostājušies pret tautas vairākumu

Operācijas Mindfuck vietējā kontekstā: šobrīd Latvijā ir iestājusies unikāla situācija: pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie”...