Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

pietiek lasītājs

29.05.2022. 16:47

Pat īpaši neiedziļinoties iestudetajā intervijā, pārņem brīnums, ka Pietiek runā par zurnālistikas morāli. Jēziņ, ja domājat, ka jūsu pieglaimojošas intervijas un konkrēti pareizi vai (atkarībā no situācijas) nepareizi uzdotie jautājumi ir morāles standarta augstumi, tad nu paliekiet, kur jūs esat.Minētajā publikācijā bija pieteikts, ka tā ir apmaksāta publikācija. Jūs esat kautrīgāki. Lapsa kādreiz bija Latvijas žurnālistikas Žanna Darka.

Atbildēt

Rokas nost no Rukšānes

29.05.2022. 12:57

Literātiem ir jākalpo varai! Atkal!

Atbildēt

jazeps

29.05.2022. 12:17

tik pat pareizus jautājumus uzdod radio1 "'žurnālīštš'" tommsons saviem intervējamiem- tikai pareizos,saskaņotos, jo paši interv. slavē pērkkamo žurnāļug un huntas levvit&vanckariņja režīms apbalvoja ar 3*, ja 3* grabuli kā izzzapoņj. Un tajā lielajā covid kampaņā tomsson pidalījās, demagoģija milzīga un trekni uzvārījās. Vēl radio1 1 raidījumu vada demagogs, propaganddists krauze, kurš klaji meloja par Cimdaru,ka neesot covid vakcionēts.šlesers par to runāja, bet nekas -krauze strādā. Bet radio vadība,izliekas ,ka neko nezina.

Atbildēt

kkk

29.05.2022. 09:57

Vecā mauka rukšāne pelna naudu kā var - intervējot lezbieti golubevu.
Jauki!

Atbildēt

tādi esiet bidlas

29.05.2022. 08:37

»

nelej udeni

Saskana nav tik traku degradetu babu ka ruksane un golubeva


Saskaņa ir komuņagu, čekistu, krievu militāristu - deģenerātu, sātanistu, pederastu un nodzītu mauku varza.

Atbildēt

anti soross

29.05.2022. 06:10

»

jes

Slims cilvēks intervē slimu cilvēku


slimi cilveki savele sos slimos cilvekus latvijas likumdosanas organos !

Atbildēt

Marija Golubeva?

29.05.2022. 04:20

»

Marija Golubaiskaja

Draugi! Dāmas un nedāmas! Homoseksuāļi un biseksuāļi! Transvestīti! Godātā Rinkevičas kundze...


Attīstībai/PAR, lezbiete Golubeva un “visskaistākie meli” .. kuri sakrīt ar globālistu, marksistu, plāniem- vienlīdzība (nabadzībā), brālība (internacionālismā), ekonomikā - pabalsti “nederīgo kastai”. Miers virs Zaļās zemes.. bezdarbībā un laimībā bez īpašuma un problēmām, bez ģimenes ar pornogrāfiju.. Dievs svētī Latviju.. mūs dārgo tēvzemi.. ar krieviem, ukraiņiem un “ķīniešu restorāniem”!

Attīstībai/PAR ir par “gādīgo Latvijas valsti” - valsts varu nododot Jaunajai pasaules valdībai, kuras 1. samits jau noticis šogad, slēpjoties zem Expo-22 izkārtnes.

Latvijas Ekonomikas ministrija izdevusi rokasgrāmatu uzņēmējiem ar padomiem, kā viegli likvidēt savu uzņēmumu, atsaucoties uz K. Švābes Davosas ekonomikas foruma ieteikumiem.

Sarkanās līnijas nevilks! Dombrovskis dibina politisko kustību “Republika 2030”

https://www.la.lv/dombrovskis-velas-rigu-redzet-ka-regionalu-biznesa-pakalpojumu-eksporta-centru


Kas ir tie internacionālistu bandubērni no “Republika 2030”? Mēs nezinām. Ar kādu atmazgātu naudu tiek uzturēts globālistu aģents Vj. Dombrovskis uz politiķu rezerves soliņa? Bet Vj. Dombrovskis jau stājas Attīstībai/PAR.

Kādai attīstībai? Attīstībai ar negatīvu labklājību?

Globālisti šodien Davosas ekonomikas forumā 2030. gadā jau ieplānojuši globālo elektronisko koncentrācijas nometni bez cilvēktiesībām “nederīgo kastai”. Vai tad Covid-19 pandēmija nav beigusies? Kāpēc LV neatjauno cilvēktiesības, no kurām atteicās 13.03.2020?

Attīstībai/PAR bandubērnu varza: Vj. Dombrovskis, Pavļuts, Golubeva, Pabriks, Ījābs, Voika, Pūce, Bondars, Jaunups, Viņķelis.

Atbildēt

smiekls

29.05.2022. 01:32

Un kā,Lapsa, ar tavu pērkamības līmeni, kad pārpublicē no NRA Saskaņas apmaksātus rakstus pat aizmirstot norādīt, ka tie ir apmaksāti?

Atbildēt

klau

28.05.2022. 23:54

lapsiņ,Venstspils nauda -ku-kū?

Atbildēt

rihard

28.05.2022. 20:05

tās smirdīgās abas vecenes viena pret otru- labāka.rukshhāne agrāk džilindzer laikā par sex kaut ko piepelnnījās, bet tagad, pēc komentāru lasīšanas var spriest, lezbijjjanka vecaaa

Atbildēt

Intervija???

28.05.2022. 18:10

??? Golubeva ta Golubeva, bet vai tiešām tā bija INTERVIJA? Tie bija Rukšānes JAUTĀJUMI??? Kur varu atrast intervijas oriģinālu, lūedzu?

Atbildēt

Fon Ruksens

28.05.2022. 17:08

Pag, taa ir taa pati aptaureetaa kaza, kura veel kaut kaadas graamateles drikjeeja? FUI! Te jau piilaadzha miets vajadziigs, ja ne kas vairaak :-)

Atbildēt

wow

28.05.2022. 16:55

»

ievirze

iebāšana, iedabūšana, iestumšana, integritāte


muļķības, nekas tamlīdzīgs!

Atbildēt

pasniedzu palīdzības roku, lai tevi glābtu

28.05.2022. 16:36

»

pareizi

sorosiski un reāli kretīniski,daudz laikā jāpavada ,,domnīcās,, lai jau ko š ādu uzražotu


vispirms parādi glābēja apliecību!

Atbildēt

pareizi

28.05.2022. 16:17

»

Maša

Vislabāk man padodas darbuļošanās tajās jomās,kuras "neesmu studējusi,bet esmu pasniegusi


sorosiski un reāli kretīniski,daudz laikā jāpavada ,,domnīcās,, lai jau ko š ādu uzražotu ...

Atbildēt

Marija Golubaiskaja

28.05.2022. 15:25

Draugi! Dāmas un nedāmas! Homoseksuāļi un biseksuāļi! Transvestīti! Godātā Rinkevičas kundze!

Es kā bijusī Iekšlietu ministrijas ministre teikšu tā. Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret jebkādām kara, agresijas vai nacionālā naida kurināšanas izpausmēm.

Speciālo uzdevumu bataljonam, reaģējot uz politiskām pūļa masu nekārtībām, ir īpaši uzdevumi no elektrošokeru pielietošanas līdz jaudīgu ūdensmetēju un trokšņa granātu piemērošanai.

Speciālo uzdevumu bataljons šodien veic vingrinājumus slepena poligona teritorijā, īpaši pievēršoties maigākām spēka izpausmēm. Es aicinātu ekektrošokerus aizstāt ar stekiem un rokudzelžiem. Īstiem rokudzelžiem, nevis erotiskā arsenāla seksuālām rotaļlietām, politiski nepakļaujoties seksuāli stiprākajam personas “aizturēšanas orgasma” laikā.

Gaidāmi aicinājumi uz nesankcionētu pulcēšanos Rīgā, kas šoreiz nav saistīts ar VDD plāniem un būtu operatīvais provokāciju uzdevums, lai identificētu “latviešu etniskos teroristus” vai “Kremļa aģentu žīdu kolonu”.

Citā “riskanto situāciju plānošanā” ar policijas provokācijām, kad policisti ir iefiltrēti “dažādos politiskās varavīksnes grupējumos”, mums ir jāvadās ne tikai no policijas operatīvajiem apsvērumiem, bet arī jāņem vērā plašāks sabiedriskais un ģeopolitiskais konteksts, lai ministram katru reizi 10. maijā nenāktos demisionēt. Tie visi ir visai slidīgi jautājumi. Tikai kopīgi ar Valsts prezidentu un Rinkevičas kundzi no Ārlietu ministrijas saskaņojami.

Tas attiecas arī uz veiksmīgo risinājumu gan Ukrainas traģēdijas fotogrāfiju izvietojumam Uzvaras laukumā, gan ar Ukrainas karogu Latvijas teritorijā plašu pielietošanu.

Operatīvo pasākumu kontekstā ar provokāciju “dot brīvības, kas nav aizliegtas ar likumu”, piemēram ziedu nolikšanu piemiņas vietās, ir panākts ievērojams rezultāts, sabiedrības drošības nodrošināšanā. Es esmu pietiekami gudra, lai visu VDD operatīvo darbu plānotu un saprastu un man katram nav jāstāsta viss, ko zinu.

Atklāšu tikai tādu sīkumu, ka Uzvaras laukuma visa apkārtne ir noklāta ar nepamanāmām novērošanas kamerām. Ikviens policists ir aprīkots ar mobilu novērošanas un ieraksta kameru, kas ir sasaistē ar Rīgas pilsētas operatīvas novērošanas centru.

Operatīvi iegūtā informācija uzrāda arī atsevišķu policistu nelojalitāti policijas vadībai un neatbilstību ieņemajamam amatam.

Ir nekavējoši jāuzlabo policistu meistarība šo trūkumu novēršanā, lai nepieļautu, ka “krievvalodīga agresora karoga nēsātājam” pašvaldības policists nespēj izskaidrot piemērojamā likuma normu, kas to aizliedz darīt.

Līdz ar to saistībā ar notikumiem 2022. gada 10. maijā pie padomju pieminekļa Pārdaugavā Valsts policija pagaidām sākusi tikai pirmos trīs kriminālprocesus un 20 administratīvā pārkāpuma procesus.

Divi kriminālprocesi sākti pēc Krimināllikuma panta par genocīda, noziegumu pret cilvēci, noziegumu pret mieru un kara noziegumu attaisnošanu, es no tā tik viegli nevaru atbrīvoties savās domās.. Viena no šīm lietām sākta pret jaunieti, kurš pie pieminekļa staigāja ar Krievijas karogu. Abas lietas nodos izmeklēšanai Valsts drošības dienestā (VDD).

Ir jāņem vērā ikkatras rīcības sociāli psiholoģiskā ietekme un sodīšanas sistēmas ar ievērojamiem naudas sodiem efektivitāte.

Ziedu novākšana ar traktoru nākošajā rītausmā bija rīcība, kas notiek katru gadu pēc šī 9. maija pasākuma, tāpēc aizvainošanās ir uzspēlēta un ir pilnīgi nevietā.

Latvijas pilsoniskās nācijas izveides neveiksmes ir mūsu kopīgas neveiksmes. Sabiedrība ir sašķelta. Es tagad teikšu, ka konflikti sabiedrībā ir auglīga augsne VDD operatīvajām darbībām, nodrošinot sabiedrisko drošību.

Jo dziļāki ir etniskie konflikti, jo drošāka sabiedrība.

Latvijas krievvalodīgajiem šobrīd jātiek galā pašiem.

Personīgi mana atbildība ir arī valsts gatavība nodrošināt piemērotu atalgojumu policijas darbiniekiem, tos neaizstājot vien ar novērošanas kamerām.

Tādēļ pieturēšis pie VDD izveidotas tradīcijas mūsu veidoto un kontrolēto partiju Vienotība, Jaunā Vienotība, Attīstībai PAR, NA un Saskaņa konteksā un savā politiskajā reklāmā aicinu krievvalodīgajien okupantiem un latviešiem censties rūpēties KOPĀ par valsts drošību, kaut sabiedrība ir sašķelta, kā nekad iepriekš kopš 1991. gada.

Pārpublicēts no Twittber

Atbildēt

jes

28.05.2022. 14:09

Slims cilvēks intervē slimu cilvēku

Atbildēt

visādi ir

28.05.2022. 13:28

»

savs labums ir

nevairojas


Mēdz arī vairoties, tomēr tas nav tik traģiski, kā kad vairojas Slesers, Daudišs vai Birkavs.

Atbildēt

ievirze

28.05.2022. 12:44

»

wow

Nu, un kurš tieši jautājums bija ar ievirzī


iebāšana, iedabūšana, iestumšana, integritāte

Atbildēt

wow

28.05.2022. 12:18

Nu, un kurš tieši jautājums bija ar ievirzī?

Atbildēt

sola

28.05.2022. 12:09

Lai nu Golubeva, kur Golubeva, bet tai infantilajai Rukšānei gan būtu jāpaklusē. Tik aprobežotu,lai neteiktu ka ne par pilnu rubli vērtējamu bābu ,bieži nav nācies redzēt.

Atbildēt

ko ņemies?

28.05.2022. 11:59

»

nevaru sagaidīt

kad šīs abas skaistās sievietes precēsies


Lai taču tie sieviešu dzimtes pederasti dzīvo kā prot. Tās vismaz anālus neplēš un neizplata zarnu infekcijas, kā citi viņu partijas biedri.

Atbildēt

nu nu

28.05.2022. 11:57

»

sūds grimst

izpis sevi dirsā, es neesmu krievs


Krievs nav pēc izcelšanās, bet tikai pēc degradācijas pakāpes. Katram krievam senčos ir bijuši arī civilizētu tautu pārstāvji. Pirms 100 gadiem krievijā krievu bija mazāk par 30%, bet pirms 300, vispār neviena. Degradanti, sadisti un pederasti bija, tikai tie sevi vēl neapzinājās kā krievi un tiem vēl nebija sava valoda (feņa).

Atbildēt

nevaru sagaidīt

28.05.2022. 11:46

kad šīs abas skaistās sievietes precēsies

Atbildēt

sūds grimst

28.05.2022. 11:41

»

nu nu

Latvieši kloākas dziļumos neieskatās, kā jūs, krievi


izpis sevi dirsā, es neesmu krievs

Atbildēt

nu nu

28.05.2022. 11:37

»

varbūt

latvieši dziļāk neredz


Latvieši kloākas dziļumos neieskatās, kā jūs, krievi.

Atbildēt

žēl ka es netieku

28.05.2022. 11:35

paintervēt

Atbildēt

Хм

28.05.2022. 11:17

Ну так ничего нового. Это когда Ушаков давал интервью своим, латышские медиа и политики поднимали шум. А когда свои.. И чем Голубева и Пар хуже Единства и журнала Ир, коровы тоже очень любит задавать правильные вопросы политикам Единства?
Тут на делфи даже честнее получается, если это отмечено как оплаченная статья

Atbildēt

Lasītājs

28.05.2022. 10:39

Vēsturniece, angļu valodas skolotāja var strādāt par ministru --- pat par iekšlietu ministru! Pluss vēl esot lēzbiete, tas ir ar garīgām veselības problēmām! Šausmas, kā Latvija degradējusies!

Atbildēt

west

28.05.2022. 10:32

Lezbas esot "sievietes"?
Tad jau pediņi ir "vīrieši"!
Quo vadis, Zemes balto colvēku civilizācija?

Atbildēt

vajagčekslavs tiem uzspiedis treknu zīmogu

28.05.2022. 10:31

tāds tādus atrod.....................

Atbildēt

nu, -āni taču

28.05.2022. 10:30

vēl neesat sapratuši??????????????????????????

Atbildēt

Nothing special

28.05.2022. 10:16

Parasta intervija…

Atbildēt

A.L.P.

28.05.2022. 10:13

Un tādi žurnaļugas ir pilna Latvija ar dažiem izņēmumiem ! Interesanti --- vai pašai Rukšānei ir kaut cik kauns vai vismaz neērti ? Laikam jau viņa ir tāda pat lezbiete kā intervējamā ! Pretīgi un nožēlojami !

Atbildēt

Sauksim lietas īstajā vārdā:

28.05.2022. 10:04

elles izdzimums

Atbildēt

tā viš i

28.05.2022. 09:31

Politiķi it tautas atkritumi!

Atbildēt

tad

28.05.2022. 09:06

»

varbūt

latvieši dziļāk neredz


jau neko....

Atbildēt

HA

28.05.2022. 08:55

»

Ak,Kungs!

Un tas ir viss,ko Rukšāne dara politikā? Nākošā sasaukumā pazūdi,es nevēlos,ka no maniem nodokļiem parazitē


neceri,ka kāds labprātīgi pazudīs, jo latviešiem ir labs teiciens, ka s.ds ( kaka) vienmēr peldot pa virsu....

Atbildēt

Ak,Kungs!

28.05.2022. 08:48

Un tas ir viss,ko Rukšāne dara politikā? Nākošā sasaukumā pazūdi,es nevēlos,ka no maniem nodokļiem parazitē.

Atbildēt

Kress

28.05.2022. 08:01

Pie visiem daudzajiem šī portāla trūkumiem, viens liels pluss ir - teitan var komentēt.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Es biju pārpratis, ka šīs ir ļoti nepareizas lietas

FotoDziļi nožēloju savu gadiem ilgo aktīvo iesaisti sabiedriskajā cīņā par cilvēktiesībām. Man tas ir nesis milzīgus zaudējumus un postu.
Lasīt visu...

21

Steidzam ziņot par operācijas “Fiktīvās varas triumfs” gaitu un iznākumu

FotoIzdomāts stāsts par kāda Vienotības vecbiedra, iespējams, nosūtītu ziņu saviem sadarbības partneriem kādā kaimiņvalstī. Vēstule, kāda hipotētiski varētu būt uzrakstīta un pa slepeniem kanāliem, kas zina, varbūt saistītiem ar kino Pionieris afēras locekļiem, nosūtīta kaimiņos mītošam caram.
Lasīt visu...

15

Varbūt pošu ģenētiski modificētie ķermeņi - signāla uztvērēji - balsu atdošanas dienā saņēmuši attiecīgo programmatūru par konkrētu aplokšņu mešanu urnā

FotoLabais tonis paredz komentāru par vēlēšanu balagānu. Divos vārdos - aplausi stāvus! Fanfaras tiem, kuri ar savu parakstu apliecināja atbalstu sistēmai. Protams, var tikai apbrīnot nekaunību tik klaji viltot "rezultātus" (iespējams, pilnīgi pretēji tautas izdarītajai "izvēlei". "Tie pēdējie būs tie pirmie, tie pirmie būs pēdējie" - tuvu pilnīgam "kājām gaisā").
Lasīt visu...

21

Skolā strādāju, jo pagaidām to varu atļauties

FotoTātad, ja nu kādam interesē, cik saņem skolotājs parastais, varu padalīties ar savu situāciju pagājušajā mācību gadā. Lūdzu, izlasiet līdz galam. Vadu 34 kontaktstundas nedēļā + 1 konsultācijas stunda.
Lasīt visu...

18

Nepieciešama Saeima, kas spēj vadīt valsti cauri vētrainiem ūdeņiem (un ievēlēt mani uz otru termiņu, lūdzu)

FotoGodātie Latvijas pilsoņi! Vēlētāji! Nākamajos četros gados Latvijai ir nepieciešama tāda Saeima un valdība, kas spēj droši vadīt mūsu valsti cauri vētrainiem ūdeņiem.
Lasīt visu...

12

Mēs izmisīgi gribam izkrāpt valsts iepirkuma garantijas mūsu terminālim!

FotoDarbs pie sašķidrinātās dabasgāzes jeb LNG (liquefied natural gas) termināļa izveides Latvijā norisinās jau teju desmitgadi un varētu turpināties vēl tikpat ilgi, ja ne Krievijas agresija Ukrainā, kas nepārprotami lika saprast mūsu valsts enerģētisko atkarību ar visām no tā izrietošajām sekām.
Lasīt visu...

21

Vēlēšanas: kāpēc vajag iet vai neiet pie balsošanas urnām

FotoPašreiz sociālajos tīklos izskan daudz aicinājumi boikotēt vēlēšanas, un daudzi arī uzskata, ka nav vērts piedalīties vēlēšanām, jo pa lielam nekas nemainīsies. Un uz vēlēšanām pamatā neiet cilvēki, kuri nav apmierināti ar valdību, ar Saeimā ievēlēto deputātu darbu. Bet vēlēšanu boikots ir izdevīgs varas partijām, un tās to slēpti atbalsta.
Lasīt visu...

18

Mūsu politprostitūciju nedrīkst publiski saukt par politprostitūciju!

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) aicina Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisiju reaģēt uz deputāta Aleksandra Kiršteina (Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”–”Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK) 25. septembra izteikumiem mikroblogošanas vietnē Twitter. Deputāts, komentējot priekšvēlēšanu debates LTV ēterā, raksta: “Politprostitūta Bērtule, vadot Saeimas kandidātu debates LTV1, visu laiku melo, ka politiķi (domāti NA) grib likvidēt Satversmes Tiesu, noklusējot, ka tā ir jāpārceļ uz Augstāko Tiesu kā Igaunijā, Somijā un Zviedrijā! Pirmskara Latvijā Satversmes jautājumus skatīja AT Senāts!”
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kāpēc jums vajadzētu nobalsot par mums - Marksa mūsdienu mazbērniem

Līdz Saeimas vēlēšanām tikai 5 dienas, un, ja vēl turpini izlemt, par kuru politisko spēku atdot...

Foto

Vai "Konservatīvo" sīkpartijā atdzimst nacisms?

Šis jautājums man radās jau pirms diviem gadiem, kad Vācijas kolēģi vērsa uzmanību uz simbolu iespējamu izmantošanu un simboliskajiem tekstiem, ar...

Foto

Nacionālisms, nacisms, fašisms, pozitīvais nacionālisms un citi "ismi"

Jums nepatīk garas runas un mani garie raksti, tāpēc šoreiz būs īsāk. Tam, par ko runāšu, ir dažādi...

Foto

Tautvaldība ir tautas pārstāvniecība valsts pārvaldes lēmumu pieņemšanai, valsts pārvaldes institūciju veidošanai un lēmumu pieņemšanai

Satversmes 1. nodaļas 2.pants nosaka: “ Latvijas valsts suverēnā vara pieder...

Foto

“Kapteinis Amerika” aicina taupīt

Vadīkļi Vakareiropā brēc par enerģētisko krīzi. S…di, ko ar zaļo dienaskārtību, suicidālām sankcijām un nesaimnieciskumu savārījusi izkurtējusī Eiropas elite, būšot jāizstrebj pārvaldītajām...

Foto

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: ja tas mums izdevīgi, mēs izliksimies, ka atbalstām valsts aizsardzības dienestu

Nepieciešamība stiprināt Latvijas drošību laikā, kad blakus Eiropā notiek karš, šķiet...

Foto

Esmu balsojis par partijām un politiķiem, kas ir līdzatbildīgi Latvijas izzagšanā, un atkal iešu uz vēlēšanām

Ļoti miglaini atceros savas pirmās vēlēšanas. Es tikko kā biju...

Foto

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: es nemaz neesmu tāds hameleons un gļēvulis, kā jums izskatās, jo man ir apņēmība

Jūsu balss izšķirs, kas vadīs mūsu valsti. Pirms...

Foto

Logs vai varnešu kolektīvās pašsaglabāšanās instinkts

Mums katram ir izveidojies vai izveidots savs logs, caur kuru mēs uzlūkojam pasauli. Un šie logi mēdz būt ļoti dažādi...

Foto

Jaunzemes rīcība vērtējama kā amata pienākumu, konkrēta rīkojuma vai uzdevuma nepamatota nepildīšana vai novēlota, nolaidīga vai nekvalitatīva pildīšana

Ceturtdien, 15. septembrī finanšu ministrs Jānis Reirs ir izdevis...

Foto

Nedodiet sevi apmuļkot! Sīkumains, bet ļoti bīstams

«Okupāciju noliegt? Manā skatījumā tā ir bijusi. Attaisnot Krievijas prezidenta darbību es netaisos, un tā nav man simpātiska. Neskatos...

Foto

Paskaidrojumi Plešam: nav labi, ja nepatiesu informāciju apzināti izplata tik augsta valsts amatpersona kā vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs

[1] 2022. gada 25. augustā Daugavpils...