Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Neviens nelasa!

20.08.2020. 16:51

»

Q

Vairs nelasu tos suņa murgus, bet ielikt mīnusu portāls neļauj


Kāpēc šitais raksta? Nezinu.

Atbildēt

to Q

20.08.2020. 15:54

»

Q

Vairs nelasu tos suņa murgus, bet ielikt mīnusu portāls neļauj


Kad sunim nav ko darīt, tas laiza sev pautus. Debilie putinososi, negatīvā selekcija, lien saitos ko nemaz nelasa. Kurš man iestāstīs, ka jūsu saprāta līmenis ir augstāks, kā orangutaniem?

Atbildēt

Normunds Mīžviets

20.08.2020. 15:52

»

Q

Vairs nelasu tos suņa murgus, bet ielikt mīnusu portāls neļauj


Mūsu zēns taču centās, kāpēc jāliek mīnuss?

Atbildēt

20.08.2020. 15:52

»

Q

Vairs nelasu tos suņa murgus, bet ielikt mīnusu portāls neļauj


Krievijas ārējam izlūkdienestam neizdosies gāzt savas tautas patriotu Lukašenko! Un kur vēl ar savu aģentūru ES. Traps pat paziņojis neiejaukties Baltkrievijas iekšējās lietās.

Atbildēt

man patīk

20.08.2020. 15:40

»

Q

Vairs nelasu tos suņa murgus, bet ielikt mīnusu portāls neļauj


Holandieši Nīderlandē nodarbojas ar spiegu izspiegošanu!

Atbildēt

Vēl viena atsauce

20.08.2020. 14:21

»

Es arī nelasu!

Izlasi šo, par ko neraksta Latvijā...


https://youtu.be/l157QJRvAVk

Atbildēt

Atsauce

20.08.2020. 14:19

»

Es arī nelasu!

Izlasi šo, par ko neraksta Latvijā...


http://www.xinhuanet.com/english/2020-08/12/c_139283458.htm

Atbildēt

līdz kaklam tie sovaki

20.08.2020. 14:14

....................

Atbildēt

Es arī nelasu!

20.08.2020. 14:12

»

Q

Vairs nelasu tos suņa murgus, bet ielikt mīnusu portāls neļauj


Izlasi šo, par ko neraksta Latvijā.

PVO izveidojusi īpašu “Koronvīrusa Eiropas komisiju”, kura kontrolēs C19 ietekmi uz ES ekonomiku, par ko Latvijas mediji pašlaik klusē.

Bijušais Itālijas premjerministrs Mario Monti vadīs PVO jauno Eiropas komisiju, lai atbalstītu reakciju uz COVID-19
Avots: Siņhua | 2020-08-12 03: 02: 33 | Redaktors: huaxia
COPENHAGEN, 11. augusts (Siņhua) - Pasaules Veselības organizācijas (PVO) Eiropas reģionālais birojs ir paziņojis, ka sasauks Viseiropas komisiju veselības un ilgtspējīgas attīstības jautājumos, lai pārdomātu politikas prioritātes, ņemot vērā COVID-19 pandēmijas, sacīja preses paziņojums no PVO Eiropas otrdien.
Komisiju vadīs bijušais Itālijas premjerministrs profesors Mario Monti.
"Es PVO lēmumu izveidot šo augsta līmeņa neatkarīgo komisiju uzskatu par progresīvu soli efektīvākas, integrētākas veselības un labklājības pieejas veidošanā kā ilgtspējīgas attīstības pamatlīmeni," paziņojumā presei sacīja Monti.
Paredzams, ka komisija identificēs un pārskatīs pašreizējos būtiskos pierādījumus par pandēmiju un gūs mācību no veidiem, kā dažādu valstu veselības sistēmas ir reaģējušas uz COVID-19, un pēc tam ierosinās "ieteikumus par ieguldījumiem un reformām, lai uzlabotu veselības un sociālo noturību. aprūpes sistēmas, "teikts paziņojumā presei.
Attiecīgi komisijā jābūt bijušajiem valstu un valdību vadītājiem, izciliem dzīves zinātniekiem un ekonomistiem, veselības un sociālās aprūpes iestāžu vadītājiem, kā arī biznesa aprindu un finanšu iestāžu vadītājiem.
"Mūsu mērķis ir panākt, lai veselība būtu ilgtspējīgas attīstības mērķu politiskās dienaskārtības augšgalā, un stiprināt veselības un sociālās aprūpes sistēmu noturību PVO Eiropas reģiona 53 dalībvalstīs," rakstīja Hanss Henri P. Kluge, PVO Eiropas reģionālais direktors paziņojumā presei.
Komisija rīkos atklāšanas sanāksmi 2020. gada 26. augustā pēc tam, kad PVO ģenerāldirektors Tedros Adhanom Ghebreyesus un Kluge kopīgi sāks komisiju.
Paredzams, ka jaunā komisija pabeigs darbu un iesniegs savu gala ziņojumu līdz 2021. gada septembrim.

Kas ir šis Mario Monti? Mario Monti ir visai odioza persona Trīspušu komisijas, kuru izveidoja Rokfellers, biedrs, masonu kluba biedrs, Itālijas bijušais premjerministrs (2011.-2013.), kā premjerministrs sašaurināja Itālijas veselības budžetu par veseliem 39 miljardiem €, sagatavojot augsni C19 izplatībai, kuras scenārijas tika sarakstīts jau 2010. gadā. Scenārijs paredzēja slēgt valstu robežas, apturēt lidostu darbu, ieviest karantizāciju ar cilvēktiesību ierobežošanu, valstu parādu palielināšanu. Plānos ietilpa līdz 2026. gadam valstis novest līdz maksātnespējai, atsavinot to īpašumus vienlaikus ar globāliem masu nemieriem pret valstu vadību totalitārismu.

Scenārija nosaukums ir “Nākotnes tehnoloģiju un ekonomikas attīstības Scenārijs”. Scenārija pielikumā iekļauta pasaules karte ar atzīmēm, kurus valstis paredz tehnoloģiski iznicināt un kuras saglabāt. Scenārijs apraksta. Atsauksmes.Dokumentā tika paredzēts tas, kas šodien notiek - karantizācija ar cilvēktiesību ierobežošana un valstu robežu slēgšana līdz 2026. gadam. Scenārijs plāno teroraktus, pandēmijas, zemestrīces un vulkānu izvirdumus. Šodien viss jau notiek pēc scenārija, kas bija sarakstīts 2010. gadā. NATO karaspēks ar tankiem Itālijā 2020. gada sākumā, ja Itālija pretotos karantizācijai, NATO, iespējams, gatavoja Lukašenko vēlēšanas ar valsts apvērsumu.

C19 izplatības plānos ietilpst valstis novest līdz maksātnespējai līdz 2025. gadam ar tautu sacelšanos pret valstu totalitārismu 2026. gadā.

Tas viss sasaucas ar :
1. E. Levita lēmumu parakstīt 2020. gada budžetu, apzināti ignorējot likumu par mediķu algu palielināšanu,
2. VDD izveidi, centralizējot varu,
3. ar pielaidi valsts noslēpumiem CVK vadītājai K. Bērziņai, sagatavojot iepriekš 14. Saeimas vēlēšanu rezultātus,
4. ar valsts parāda 10 miljardu € apmērā neadekvāti lielu palielināšanu C19 izplatības laikā.

Atbildēt

Z

20.08.2020. 13:56

Mīnusus godam pelnījuši! Bet neļauj likt!

Atbildēt

Q

20.08.2020. 13:35

Vairs nelasu tos suņa murgus, bet ielikt mīnusu portāls neļauj!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Vārda brīvības fonds 1. aprīlī CC Atklāta vēstule kultūras ministram Naurim Puntulim

FotoŠopavasar fonds negaidītā kārtā saņēmis vairākas sabiedrībā pazīstamu cilvēku grēksūdžu vēstules, kuru saturu šeit pārstāstīsim īsi un koncentrētā veidā, jo mūsdienās sāpinošu un dvēseles dzīles atkailinošu tekstu palagus, kādas savulaik uzrakstījuši, piemēram, Svētais Augustīns (“Grēksūdze”) vai Mišels Fuko (“Miesas grēksūdze’) – tik garus gabalus lasīt nevienam nav laika.
Lasīt visu...

21

Nav taisnība, ka valsts palīdz uzņēmējiem. Valsts viņus mēdz reketēt

FotoValsts amatpersonas īpaši jau vēlēšanu laikā daudz runā par uzņēmējdarbības vides uzlabošanu, palīdzību uzņēmējiem, tiesiskumu un tā tālāk, un tā joprojām. Praksē gan mēdz būt citādāk, un valsts iestāžu vērsanās pret mani, manas ģimenes locekļiem un manis vadīto uzņēmumu liecina, ka realitāte var līdzināties absurda lugai.
Lasīt visu...

21

Korupcijas prakse perifērijā – Balvos

FotoKonkrētā piemērā – Balvos. 2022.gada oktobrī uz ceļa, kuru kā taisnāko vairāk nekā 30 gadus lieto mazdārziņu īpašnieki, bez brīdinājumiem tika nostiepta ķēde, kurā par laimi nelaimē ar salīdzinoši lēnu ātrumu (ap 15 km stundā) ietriecās motocikla vadītājs kurš guva nopietnas kakla traumas.
Lasīt visu...

12

Kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā

FotoVēlos Jūs informēt, kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā.Jau neskaitāmas reizes pēdējo pāris gadu laikā tiek ierosinātas krimināllietas par izvarošanu. Tiek aizturēti cilvēki, kuri pēc pāris mēnešiem tiek atbrīvoti. Bet tajā pašā laikā cietušās personas saņem no valsts atlīdzību, kas paredzēta cietušām personām
Lasīt visu...

21

Levita kungs, mēs gribam 0,16% no iekšzemes kopprodukta, nevis valsts radio un TV sakārtošanu!

FotoPirms vairāk nekā desmit gadiem politiskajā dienaskārtībā pirmoreiz nonāca jautājums par Latvijas sabiedrisko mediju apvienošanu. Toreiz Latvijas Radio iestājās pret to, jo apvienošanās sākotnējais ambiciozais plāns toreizējā resursu trūkuma situācijā bija nerealizējams, savukārt apvienošanās, neieguldot nepieciešamos finanšu līdzekļus attīstībai, solīja vairāk risku nekā ieguvumu. Procesa virzītāji aizrautīgi runāja par sinerģiju, kas veidosies apvienotajā medijā, tajā pašā laikā nespējot kliedēt bažas par to, vai:
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teoriju cienītājiem ir jāpajautā sev: bet kāda ilgtermiņa mērķa labā darbojos es?

FotoPirms ejam tālāk, ir jāuzsver, ka sazvērestības teoriju patiesums šeit nav būtisks. Vārdu savienojums “sazvērestības teorija” sākotnēji nenozīmē, ka šī teorija pauž nepatiesību, vien to, ka tā apraksta vairāku spēlētāju sazvērēšanos. Taču skaidrs, ka mūsdienās šim vārdu savienojumam ir negatīva konotācija — ar to apzīmē stāstus, kurus publiskajā telpā nav pieņemts uzskatīt par patiesiem.
Lasīt visu...

18

“Demokrātijas akadēmija” vēlas demokrātiju, par kuru maksā visi citi!

Foto16.martā Ogres muzejā notika pasākums “Demokrātijas akadēmijai”. Tā ir programma, kuru par dažādu fondu, tostarp Sorosa fonda “DOTS”, naudu īsteno vairākas biedrības. “Akadēmiķi” apmeklēja muzeju, bet “aizmirsa” par to samaksāt.
Lasīt visu...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

Lursoft