Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

BUMS

08.03.2017. 22:05

Nu pakārās, pats vainīgs, ko nonāca cietumā. Varbūt pietiks nolikt cietumu sistēmu,tāpat visiem skaidrs, ka te valda resocializācija uz nepareizo pusi un cietuma amatpersonas nav nekas no vadības skata punkta! Zekiem ir viss, amatpersonām nekas!
Liepājas cietumu jau nogremdēja priekšnieka vietnieks, kad profesionālie kadri viņa dēļ aizgāja un Žvagiņš tikai turpina iesākto!
Par pašnāvību.... vai sabiedrība zina, cik teiksim Talsu pašvaldībā gada laikā cilvēki pakaras? Tapēc varbūt vairāk uzmanības pievērst Liepājas ielu stāvoklim, nekā Liepājas cietumā notiekošajam

Atbildēt

muļķības

03.03.2017. 23:52

»

Vai tuvinieki gribēja, lai sabiedrība zina?

Bez tuvinieku atļaujas cietums nedrīkst publiskot informāciju par pasņāvību. Tos aizliedz likums


Nedrīkst publiskot personas datus...,bet ne jau noklusēt-slēpt faktu par Liepājas cietumā notikušo pašnāvību!!!

Atbildēt

Vai tuvinieki gribēja, lai sabiedrība zina?

03.03.2017. 20:02

Bez tuvinieku atļaujas cietums nedrīkst publiskot informāciju par pasņāvību. Tos aizliedz likums.
Katrs atbild par savu dzīvi personīgi un nav tiesības par to vēl kladzināt pressē

Atbildēt

jaa

03.03.2017. 09:57

»

Kristine

31 janvāri . Sieva dzivo ventspili un palika 2 berni.Uzinot tiesas spriedumu uzlika cilpu kakla.Tas nebija viņam pirmais mēģinājums izdarit galu.Vēl venas grieza un bija slimnica un vel meģinaja vairakas reizes ,bet cietums to nokluseja .Sievai par to neteica ,par venam uzinaja no vīra kad esot slimnica...


Vēlreiz pierādās,ka cietumos daudz ko noklusē un profesionāli dabinieki ir maz!Cik zinu,tad Liepājas cietumā,kopš priekšnieks ir Žvagiņš daudzi profi ir paši laicīgi aizgājuši vai cietuma priekšnieks Žvagiņš ir "palīdzējis"aiziet un tagad lielākā daļa no viņiem strādā Valsts policijā,kur ir novērtēti darbinieki-apbalvoti,paaugstināti amatos,un diemžēl cietumā ir palikuši maz profesionāļu!Liepājas cietuma priekšnieks Žvagiņš strādā un uzvedās kā savā Personīgā uzņēmumā un Spure "piesedz".

Atbildēt

Kristine

03.03.2017. 08:44

»

??

Kad tad īsti ieslodzītais Liepājā pakārās - 31. maijā vai 31. janvārī


31 janvāri . Sieva dzivo ventspili un palika 2 berni.Uzinot tiesas spriedumu uzlika cilpu kakla.Tas nebija viņam pirmais mēģinājums izdarit galu.Vēl venas grieza un bija slimnica un vel meģinaja vairakas reizes ,bet cietums to nokluseja .Sievai par to neteica ,par venam uzinaja no vīra kad esot slimnica.KLuse gan viņi tur.

Atbildēt

Ēdelweiss

02.03.2017. 09:43

Nu , kārtejais Latvijas Valsts NOSLĒPUMS valsts ierēdņu izpildijumā....

Atbildēt

lihenologs

01.03.2017. 23:49

Tā ir pēdējā laika tendence Valsts policijā - piesegt savējos (Smoča) un noklusēt neprofesionālismu un nolaidību (Spure). Abas dāmas vienlīdz kompetentas

Atbildēt

ok

01.03.2017. 23:10

»

Nauris

Pat smieklīgi!!! Noklusē vardarbības...satraucas par ieslodzītie Lapsas kunga...


Tiešām GODS un RESPEKTS Spurei,kas tik profesionāli māk noklusēt-noslēpt vardarbību,suicīdus cietumos un reāli attīstījusi bardaku cietumos!!!

Atbildēt

Nauris

01.03.2017. 21:27

Pat smieklīgi!!! Noklusē vardarbības...satraucas par ieslodzītie Lapsas kunga...
Tas taču ir uzraugu nepatika pret jaunām reformām cietumos... Gods un respekts Spures kundzei!!!! Lielākā daļa pat sabiedrības redz cik šā sieviete ir reāli attistijusi ieslodzījuma vietās, izlīdzinot E.S standartiem....

Atbildēt

lox

01.03.2017. 20:06

un tā melnā vietniece, murgs

Atbildēt

edgars

01.03.2017. 14:26

Z/K ir jabūt sajūsmā,ka Ilona tika gala ar padomju laiku zābakiem puķi un čopu!

Atbildēt

he

01.03.2017. 14:05

»

hi

Vajag uzlikt par pienākumu Spurei atskaitīties Pietiekkomam par katru pašnāvību


Varbūt ne pietiek.comam, bet katrai pašnāvībai būtu jābūt izmeklētai un atreferētai. Un kāpēc gan ne publiski, noņemot identificējošos datus. Sabiedrība maksā gan par ieslodzīto uzturēšanu, gan spurei, gan par izmeklēšanu. Es kā sabiedrības daļa, gribu zināt, vai izmeklēšana nav formāla, vai uzraugiem ir skaidrs, kādas kļūdas pieļautas un galu galā, sabiedrība nemaksā, lai ieslodzītos pazemotu, spīdzinātu, novestu līdz pašnāvībai. Ja kāds te gatavs visus noziedzniekus pakārt, darbojies, bet ne ar sabiedrības līdzdalību. Jo tiesu spriedumi, maigi sakot, dīvaini, cik desu un šņabja zagļu sēž gadiem, cik tādu, kuriem lieta piešūta? Ja cietumā kāds izdara pašnāvību, motīvam, iemeslam, apstākļiem, secinājumiem jābūt 100% skaidriem un neredzu, kāpēc, lai netiktu apkopota publiska statistika

Atbildēt

tā nav

01.03.2017. 11:40

»

Buba

nepievienošos Spures norērējiem , jo atceros pseidoģenerāli Puķīti un skandālu pēc skandālviņa laikā


Puķiti cienīja un respektēja, bet Spuri nopietni neuztver neviens. Sieviete, kas vērpj intrigas, apklačo kolēģus. Viņai vēl tālu augt, lai varētu saukties par vadītāju.

Atbildēt

nepiekrītu

01.03.2017. 08:50

»

piekrītu

tie cilvēki ir cietumā, slēgtās telpās, dažs bez nākotnes, jo viss mūžs paies cietumā, vai var sašķiebties prāts un pacelties roka pret sevi- var. Un Spure tur nav vainīga, ka tas cilvēks ir cietumā. Spure nav vainīga, ka viņiem ir grūti


Spure vispār nekad nav vainīga, bet "vēmienu" rauj,kad klausos un skatos TV kā Spure "rūpējās" par ieslodzītiem,varbūt laiks "rūpēties"par citiem sociāli "grūtiem" cilvēkiem!

Atbildēt

piekrītu

01.03.2017. 08:39

»

Buba

nepievienošos Spures norērējiem , jo atceros pseidoģenerāli Puķīti un skandālu pēc skandālviņa laikā


tie cilvēki ir cietumā, slēgtās telpās, dažs bez nākotnes, jo viss mūžs paies cietumā, vai var sašķiebties prāts un pacelties roka pret sevi- var. Un Spure tur nav vainīga, ka tas cilvēks ir cietumā. Spure nav vainīga, ka viņiem ir grūti.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

01.03.2017. 00:49

Pēckara gados bija pazīstama nagu maucēja Inese Spure… Iespējams, ka pēctece.

Atbildēt

Britain

01.03.2017. 00:23

Spurei padusē palika tikai resocializācija ar pāris priekšniekiem. Visi profi ir prom...

Atbildēt

Re

28.02.2017. 23:30

Baigā sakritība,ka I.Spure tieši tajā pašā nedēļā, kad pakārās bija jau ieplānojusi ierasties uz sapulci Liepājas cietumā-smieklīgi!!!Cerams,ka uzzināsim vismaz šoreiz arī izmeklēšanas rezultātus,citādi vienmēr paliek klusumā...Tad jau sanāk,ka nemaz nezinam cik daudz un bieži cietumos pakarās,zinam tikai kādus nopietnus pasākumus veic ar ieslodzītiem...

Atbildēt

aber 2

28.02.2017. 20:35

»

aber

visi dienesti un darbinieki ir uz vietas! Nebij gan, jo gatavojās vīriešdienas sertifikātu pasniegšanai


valmiermui'zas kantorī augstu vilni sita padomju armijas dienas svinibas 23 02

Atbildēt

zellis

28.02.2017. 20:35

visu ieslodzīto zagļu, slepkavu, un citu noziedznieku aizstāvis svētais LAPSA...

Atbildēt

acs

28.02.2017. 20:33

a gadijumu kad jelgavas cietumā nesen minoritātes piekāva līdz bezsamaņai savu draudziņu un cietušajam netika sniegta ārstu palīdziba un netika izsaukta ātrā palīdzība bet noklusēja un mēģināja ,,tikt galā ar saviem spēkiem'', par to jau arī laikam vēl nav informēta ieslodzījumu vietu p[arvalde

Atbildēt

Pardon

28.02.2017. 20:30

A kam tas jāzina?

Atbildēt

aber

28.02.2017. 20:20

visi dienesti un darbinieki ir uz vietas! Nebij gan, jo gatavojās vīriešdienas sertifikātu pasniegšanai..

Atbildēt

PIETIEK

28.02.2017. 20:14

»

??

Kad tad īsti ieslodzītais Liepājā pakārās - 31. maijā vai 31. janvārī


Atvainošanu par kļūdu - janvārī, protams.

Atbildēt

Jess

28.02.2017. 20:12

Kā vienmēr TV redzu I.Spuri tā viņa runā tikai par ieslodzīto Resocializāciju,Rehabilitāciju utt.,tagad skaidrs "TUKŠAS RUNAS" UN "ACU AIZMĀLĒŠANA" SABIEDRĪBAI!!!

Atbildēt

Policis

28.02.2017. 19:54

Skat, kā spurespuikas aktīvi komentē!

Atbildēt

??

28.02.2017. 19:39

Kad tad īsti ieslodzītais Liepājā pakārās - 31. maijā vai 31. janvārī?
Spriežot pēc raksta ir varianti.

Atbildēt

hi

28.02.2017. 19:37

Vajag uzlikt par pienākumu Spurei atskaitīties Pietiekkomam par katru pašnāvību

Atbildēt

28.02.2017. 19:26

Vēl noklusēts, ka 10 ieslodzītie dabūjuši pa seju no kameras biedriem, 25 pieslapinājuši bikses, 3500 apmeklējuši tualeti, turklāt darījuši to vismaz reizi dienā... ĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀ ŠAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAUSMAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Es labāk būšu BRĪVS ieslodzījumā nekā IESLODZĪTS brīvībā!

FotoEs kliegšu! Kliegšu un lamāšu tos kretīnus, kas uzdodas par kungiem manā Tēvzemē. Es lamāšu tos, kas sevi augstāk par cilvēkiem tur, kaut aiz kauna tiem jau sen zemē būtu jāielien. Pie velna Jūs visus! Pie velna peklē, kur Jūsu īstā vieta kungus tēlot būs. Šī izrāde jau pārāk ievilkusies. Tā jāpārtrauc tūlīt! Vairs nav nedz smieklīgi, nedz jautri. Vairs nav pat drāma absurdā. Nu skatītāji maksā par to ar savām asarām un sāpi.
Lasīt visu...

20

Levitam šobrīd ir arī citas vissvarīgākās prioritātes: Satversmes simtgade dod iespēju plašai diskusijai par demokrātijas stiprināšanu!

Foto18. janvārī valsts prezidents Egils Levits tiešsaistē tikās ar Nevalstisko organizāciju un Ministru kabineta sadarbības memoranda īstenošanas padomes NVO pārstāvjiem. Valsts prezidents sarunā īpašu uzmanību pievērsa nevalstiskā sektora nozīmīgajam darbam un iniciatīvām Satversmes simtgades gadā demokrātijas vērtību stiprināšanā: “Mūsu pilsoniskā sabiedrība ir aktīva, un pilsoniskās sabiedrības iespējas līdzdarboties ir pat augstākas nekā dažā labā senākā demokrātijā. Tas ir ļoti būtiski šajā laikā, kad demokrātija pasaulē piedzīvo pārbaudījumu laikus. Jūsu pienesums šajā gadā, stiprinot demokrātiju un pilsonisko līdzdalību, būs neatsverams.”
Lasīt visu...

8

Situācija ir kritiska, valdības enerģētikas krīzes risinājumi ir lēni un nepietiekami

FotoLatvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) valdības pārstāvjiem pieprasa nekavējošu rīcību enerģētikas krīzes pārvarēšanai, jo līdz šim piedāvātie atbalsta risinājumi ir nepietiekami un situācija energoresursu patērētājiem - gan uzņēmējiem, gan iedzīvotājiem - ir kritiska.
Lasīt visu...

20

Varbūt jūs satrauc rēķinu katastrofa, bet prezidents Saeimā iesniegs grozījumus Partiju finansēšanas likumā

Foto17. janvārī valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī tikās ar tieslietu ministru Jāni Bordānu, Saeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētāju Juri Jurašu, Saeimas Juridiskās komisijas Tiesu politikas apakškomisijas priekšsēdētāju Inesi Lībiņu-Egneri un Saeimas Juridiskās komisijas Krimināltiesību politikas apakškomisijas priekšsēdētāju Andreju Judinu, lai izvērtētu 2021. gadā paveikto un pārrunātu plānotos darbus tieslietu jomā 2022. gadā.
Lasīt visu...

3

Ko gribam, to darām, kad vajadzēs informēt Finanšu ministriju, tad arī informēsim, bet sabiedrībai gar to vispār nav daļas

FotoLai nodrošinātu efektīvu valsts pārvaldes funkciju īstenošanu, pilnveidotu ierēdņu profesionālo kompetenci, valsts pārvaldē ir iedibināta ierēdņu pārcelšana jeb rotācija. Rotācija ir būtisks civildienesta izveides elements, un pārcelšana citā amatā valsts pārvaldē ir izplatīta prakse visā pasaulē, lai efektīvi veiktu valsts uzdevumu izpildi sabiedrības labā, elastīgi izmantojot civildienesta resursus pārvaldes iekšienē.
Lasīt visu...

21

Viedais Anonymous

FotoVispirms pateicos portālam PIETIEK par iespēju paust savu viedokli daudzos aktuālos jautājumos. Katra interneta vietne darbojas pēc saviem ieskatiem. Tā, piemēram, te komentāros ikviens var parakstīt savu tekstiņu ar jebkādu segvārdu. Troļļi izmanto šo iespēju, parakstot savus izteikumus ar populāru personu vārdiem vai literārajiem pseidonīmiem.
Lasīt visu...

21

“Zemcilvēkiem” šopinga nebūs!

FotoVietējie tirāniņi nolēmuši aizliegt tirdzniecības vietām samazināt publiski pieejamo platību darbam “sarkanajā režīmā”. Tirgotāji centās saglabāt peļņu, vienlaikus paliekot cilvēcīgi pret visiem klientiem. Tādējādi kupči pārkāpa valstī iedibināto segregāciju, ļaujot arī “zemcilvēkiem” baudīt šopinga prieciņu.
Lasīt visu...

21

Ar interesi gaidu, kad tad Šlesers beidzot sāks priekšvēlēšanu kampaņu!

FotoPretēji daudziem citiem mana prognoze ir tāda, ka Aināram Šleseram ir izredzes vēlēšanās. Tik tāds sīkums — ja viņš beidzot sāks savu kampaņu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

10 padomi, kā nepārvarēt krīzi

1. Vienmēr paturēt prātā divas sava laika nozīmīgu politiķu sentences: “Naudas ir tik daudz, kā vēl nekad nav bijis” (A.K. Kariņš) Tāpēc - pirkt!...

Foto

Modelēšana – “KO DARĪT?”

Nesen vairāki opozīcijas partiju pārstāvji un aktīvisti tikās, lai koordinētu savu pretdarbību huntai. Bija pārstāvētas partijas “Latvijā pirmā vietā”, “Likums un kārtība”,...

Foto

Atlīdzība par tautas izdeldēšanu

Činavnieki bāž roku tautas kabatā un nebaidās apdedzināties. Kariņa valdība dāsni atalgo sevi par iedzīvotāju spaidu potēšanu un atstāšanu bez darba, par...

Foto

Smēķēšanas lobists Reirs kā viens no Covid-19 nāves veicinātājiem

Brīdī, kad tapa šis raksts, Covid-19 globāli bija prasījis 5,478 miljonus dzīvību. Katru gadu pasaulē smēķēšanas dēļ...

Foto

Daudzlīmeņu segregācija Latvijā

Es uzskatu nepotēto diskrimināciju par segregāciju, jo pēc potes cilvēks atpakaļ izmainīties vairs nevar. Tātad atšķirība starp injicētajiem un neinjicētajiem ir nevis uzskatos...

Foto

Ko pašreizējie „lēmumi” liecina par to pieņēmēju prāta stāvokli?

Saeima kārtējo reizi atbalsta kārtējos pasākumus "ar mērķi apturēt straujo Covid-19 izplatību". Tikmēr PVO prognozē, ka dažu...

Foto

Bezroku antiutopija

Lai novērstu kleptomānijas epidēmiju, Pasaules Veselības organizācija (PVO), izpētot islāma valstu pieredzi, nolemj turpmāk visiem cilvēkiem noteikt obligātu vienas rokas amputāciju. Vietā tiks piedāvātas...

Foto

„Zombo-kaste”, „zombo-internets” un „modrā acs”

Eksistē jēdziens „zombējošā kaste” – daudzi tā sauc televizoru. Ceru, ka nav jāpaskaidro, kāpēc radies šāds nosaukums, jo visi esam ar...

Foto

Zahejs

Garīgās dzīves avots ir Dievs, un tam ir tiešs sakars ar cilvēka dvēseli. Evaņģēlijā ir stāstīts par kādu maza auguma cilvēku, kuru daudzi tolaik ienīda....

Foto

Vara un tauta – kā sadzīvosim jaunajā gadā?

Gadumijas TV uzrunas ir tāds savdabīgs politisks žanrs. Reti kurš cilvēks atceras to saturu (nu, protams, ar dažiem...

Foto

Ārkārtas situācija ir piesegs “izšķērdības ballītei”

Saeimas “Saskaņas” frakcija neatbalsta ārkārtējās situācijas pagarināšanu, kā to plāno noteikt Ministru kabinets, un Saeimas sēdē balsos pret šādu risinājumu....

Foto

Hunta cīnās ar dabu

Pērtiķu sugas “neko neredzu, neko nedzirdu, neko nesaku” bariņš paliek aizvien mazāks. Cilvēki visu redz, dzird un muti ciet netur. Patiesība lien laukā kā...

Foto

Hunta apjāj ganāmpulku

Nepotētos hunta sen uzskata par “zemcilvēkiem”. Vairs netiek slēpts, ka veselie pilsoņi jāiznīdē. Labklājības ministrijas variants – ar ekonomiskām represijām neļaut pārziemot. Ja...

Foto

Par rakstu "Gadumijā deltu mijot pret omikronu"

Labdien, godājamais Māri Uļģi! Es ar interesi izlasīju Jūsu rakstu ”Gadumijā deltu mijot pret omikronu”. Tajā bija interesanti fakti...

Foto

Cik lielisks ir viss, ko mēs darām un nedarām

Godājamie rīdzinieki! Šajā Vecgada vakarā atceros kādu sarunu vienā no Rīgas skolām, kurā biju ieradies, lai sveiktu...

Foto

Ironisks pārskats par Jaungada uzrunām

1. Neatceros, vai klausījos Godmaņa, Birkava, Gaiļa uzrunas, tiesa, toreiz migla izklīda, rozā brilles jau krita nost, taču cerība vēl nebija...

Foto

Pasaule ir tumsā un alkst gaismas

Kad Gaisma atnāca, Pasaule apžilba un novērsās. Tomēr dzīvot tumsā izrādījās labāk un pierastāk. Kopš tiem laikiem Pasaulē valda apjukums...

Foto

Dzīvnieku ferma pašmājās

Orvela “Dzīvnieku ferma” ir klāt. Hunta tautu uzskata pat ne par dzimtcilvēkiem, bet par saviem mājdzīvniekiem, kas jādresē. Sliktie “suņi”, kas izsprukuši gan...