Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

nu tak

28.11.2017. 22:29

»

Sergejs Buivids

Tiesas sēde vēl nebija uzsākta...


galīgi slims. un neārstējas.

Atbildēt

...

28.11.2017. 19:38

divi pamuļķi. kuriem nav ko darīt

Atbildēt

Nikolajs Buivids

28.11.2017. 17:44

»

Josifs

Tas tikai velreiz pierada, ka ir jacionas par savam tiesibam, nepielaujot policu patvalu. Jo vairak sadu cinitaju bus, jo atrak tiks ieviesta kartiba


Ja ļaudis nepievērsīs uzmanību nelikumīgām darbībām no varas pārstāvju puses, tad pretim saņems zogamo valsti, ar represēšanām un pārējo negatīvu, kas nepieļaujami demokrātiskā valstī, kurā vara pieder tautai(Latvijas Republikas Satversmes 2.pants).

Atbildēt

Sergejs Buivids

28.11.2017. 16:58

Tiesas sēde vēl nebija uzsākta.
Tas bija slēgtā tiesas sēdē.
Ieinteresēta persona bija mūsu biedrības biedrs.
Es biju vecāks par 15 gadiem.

LR Satversme 102.p. fiksēta sabiedrības garantija, ka Ikvienam ir tiesības apvienoties biedrībās, politiskās partijās un citās sabiedriskās organizācijās.

CPL 11.p.5.d. noteic, ka Ja neviens lietas dalībnieks neiebilst, ar tiesas sēdes priekšsēdētāja atļauju slēgtā tiesas sēdē var piedalīties personas, kam to darīt ir īpašs iemesls.

CPL 11.p.2.d. noteic, ka Personas, kas jaunākas par 15 gadiem un kas nav lietas dalībnieki vai liecinieki, tiesas sēdē var būt klāt tikai ar tiesas atļauju.

CPL 253.p.1.d. noteic, ka Sevišķās tiesāšanas kārtības lietās lietas dalībnieki ir pieteicējs un viņa pārstāvis, ieinteresētā persona un tās pārstāvis, kā arī likumā paredzētajos gadījumos prokurors, valsts vai pašvaldības iestāde.

CPL 85.p.1.d. noteic, ka Fizisko personu pārstāvību noformē ar notariāli apliecinātu pilnvaru. Pārstāvja pilnvarojumu pārstāvamais tiesā var izteikt mutvārdu pieteikumā, un par to izdarāms ieraksts tiesas sēdes protokolā.

Pirms tiesas uzsākšanas neviens nevar zināt cik personas kļūs par lietas dalībniekiem.

Taču L.Vepere-A.Bukēvičs savā lēmumā starp citu bija noradījusi, ka:
Iesniedzēja sūdzībā norādītais fakts, ka viņš bija persona, kurai ir īpašs iemesls piedalīties slēgtā tiesas sēdē, neatbilst patiesībai, jo savu īpašo iemeslu piedalīties slēgtā tiesas sēdē S.Buivids nav izteicis. CPL 11.panta ceturtā daļa nosaka, ka slēgtās tiesas sēdēs piedalās lietas dalībnieki (personas, kuras uz lietas izskatīšanu uzaicinātas ar tiesas pavēsti), bet, ja nepieciešams – arī eksperti un tulki. Turklāt 11.panta otrā daļa nosaka, ka slēgtā tiesas sēdē nepiedalās personas, kas jaunākas par 15 gadiem un kas nav lietas dalībnieki, tiesas sēdē var būt klāt tikai ar tiesas atļauju, S.Buividam tāda atļauja netika izsniegta.

Izvērtējot lietā savāktos materiālus VP RRP KPP secina, ka ar lietas materiāliem ir pierādīts, ka S.Buivids izdarīja huligāniskas darbības un proti 2015.gada 26.janvārī ap plkst. 10:40 Rīgas pilsētas Ziemeļu rajona tiesā, Jēzusbaznīcas ielā 6, Rīgā, tiesas zālē, kurā uz to brīdi atradās astoņas slēgtās tiesas sēdes uzaicinātie lietas dalībnieki, kur ar savu uzvedību S.Buivids traucēja sabiedrisko mieru, iestādes darbu (uzvedās agresīvi, bļaustījās, draudēja tiesas sēdes sekretārei ar atlaišanu no darba, bez atļaujas filmēja slēgtās tiesas sēdes dalībniekus uz aizrādījumiem nereaģēja, pēc vairākiem lūgumiem atteicās atstāt tiesas zāli, aizkavēja tiesas darbu uz 40 minūtēm). S.Buvids savu vainu pilnībā noliedz.
Pārbaudot un novērtējot lietas materiālus, VP RRP KPP uzskata, ka S.Buivids izdarīja LAPK 167.pantā paredzēto administratīvo pārkāpumu un viņa vaina administratīvā pārkāpuma izdarīšanā ir pierādīta ar liecinieku L.Dzenes, Ē.Siliņa, J.Ugaines, E.Kalniņas, H.V., I.Orubsa un Ļ.M. liecībām, līdz ar to S.Buivida sūdzība ir noraidāma.
Vērtējot liecinieku liecību ticamību, VP RRP KPP atzīst, ka nav pamata neticēt Latgales iecirkņa policijas darbinieku savāktajiem administratīvās lietas materiāliem. Šāds secinājums pamatojams ar to, ka saskaņā ar likuma „Par policiju” 2.panta nosacījumiem policisti ir Latvijas Republikas valsts kalpotāji, kas ieņem noteiktu amatu policijas iestādē, kam ir speciālā dienesta pakāpe un kas ir nodevuši zvērestu. Saskaņā ar šā likuma 27.pantu, policijas darbinieks par prettiesisku rīcību ir atbildīgs likumā un dienesta reglamentā noteiktajā kārtībā. Līdz ar to policijas darbinieks, sastādot administratīvā pārkāpuma protokolu, pilda dienesta pienākumus un viņa rīcība vērsta uz sabiedriskās kārtības nodrošināšanu likumā noteiktā kārtībā. Turklāt policijas darbinieki personīgi nepazīst iesniedzēju un nekādā veidā nav ieinteresēti saukt viņu pie administratīvās atbildības, ja tas nav izdarījis pārkāpumu.
Turpretim iesniedzējs ir ieinteresēts, lai nesaņemtu administratīvo sodu, tāpēc VP RRP KPP kritiski vērtē iesniedzēja sūdzībā minētos paskaidrojumus.

VP RRP KPP konstatē, ka S.Buividam 2015.gada 11.septembrī Latgales iecirknī piemērots administratīvais sods LAPK 167. panta sankcijas ietvaros – 90 euro (deviņdesmit euro), tādējādi secināms, ka, pieņemot lēmumu Latgales iecirkņa KPN galvenais inspektors Ē.Šveide ir izvērtējis tā pamatotību un ir izdarījis lietderības apsvērumu. Tādējādi S.Buividam uzliktais sods ir samērīgs.Atbildēt

Nikolajs Buivids

28.11.2017. 13:12

Vispār policijas darbiniekam blakus visam pārējam ir jāaizsargā cilvēka tiesības un brīvības, piemēram garantēto ar Satversmes 100.pantu tiesības uz informācijas saņemšanu un izplatīšanu bet ne dullu valsts ierēdņu.
Pats interesantākais tajā, ka policijas priekšnieks Кюзис var, bet negrib pārtraukt policistu prettiesiskas darbības, kuri jau vairāk kā 15 reizes pavadīja nelikumīgas aizturēšanas un nodeva lietas tiesā.
Var būt policijai ir pardaudz naudas lai maksāt kompensāciju?

Atbildēt

Pasaki lietas būtību

28.11.2017. 11:27

»

man

vajag pārstāvi


Īsi, cik vien var īsi. Varbūt pietiks ar padomu.

Atbildēt

Josifs

28.11.2017. 11:23

Tas tikai velreiz pierada, ka ir jacionas par savam tiesibam, nepielaujot policu patvalu. Jo vairak sadu cinitaju bus, jo atrak tiks ieviesta kartiba

Atbildēt

Viedoklis

28.11.2017. 11:18

Diemžēl no šī tiesas sprieduma jāsecina, ka gan tiesas sekretāre vai tiesneša palīdze izrādījās nekompetenta, kā arī policijas darbinieki nav labi izglītoti. Valsts policijas koledžā apmācības procesam ir formāla pieeja. Topošie policisti nezina elementāras lietas, kā rezultātā daudziem dienestā rodas milzīgas problēmas, kas bieži beidzas ar disciplinārsodiem, pat ar atvaļināšanu no dienesta.
Pietiek.com varētu pievērst nopietnu uzmanību mācību procesiem policijas koledžā, Ugunsdzēsības un civilās aizsardzības glābšanas koledžā, Valsts robežsardzes koledžā.
Šajās mācību iestādēs apgrozās iespaidīgas naudas summas, kas ienāk gan no budžeta, gan no papildus maksājumiem. Kā šī nauda tiek izlietota, cik efektīgi? Vai sabiedrība saņem no šīm mācību iestādēm to, ko sagaida?
Cik kvalitatīvi ir tie pasniedzēji, kas sagatavo topošus darbiniekus. Jautājumu daudz. Atbildes gan nav.

Atbildēt

Porgāns

28.11.2017. 10:52

Plus... policijas ndarbinieki nav vainīgi. Vainīgs ir tiesnesis vai viņa palīgs, kas maldinoši tos izsauca un nesniedza paskaidrojumu vai tiesas sēde ir sākusies vai nav.

Atbildēt

Porgāns

28.11.2017. 10:48

Tas tiesnesis Prudņikovs pārsteidz. Jebkuram LU studentam ir skaidrs, ka tiesas sēde sākās pēc vārdiem "tiesa nolemj uzsākt lietas izskatīšanu pēc būtības"

Atbildēt

buivids ar tēvu

28.11.2017. 10:38

»

jāā;ā

Kas ir tas Buivids, par kuru te tik bieži raksta un kurš regulāri nokļūst konfliktos un sūdos


ir hroniski kašķa meklētāji, tāpat kā rodijs rododendrs, grabovskis, gedroics un citi, jo pietiekcom ir vienīgais, kurš šos dīvainos tipiņus uzklausa

Atbildēt

tādēļ, ka

28.11.2017. 10:38

»

apk

Kāpēc viņi visi bija tiesas sēžu zālē, bet nesēdēja gaitenī gaidot tiesas sēdi


viņiem ir tiesības atrasties šajā telpā jau pirms tiesas sēdes sākuma. Lieciniekus pēc tam palūdz pasēdēt gaitenī un pagaidīt, kamēr pasauks. Tiesas sēdē ir tiesības atrasties ikvienam - ja vien tā nav slēgtā sēde.

Atbildēt

savadi

28.11.2017. 10:21

Smieklīgi kā iestādes interpretē Latvijas Administratīvā pārkāpuma kodeksa 167.panta pārkāpumu. Proti, mani neklausa, persona rīkojas kā viņa uzskata, lūdz ņemt vērā viņas lūgumus - tātad nepakļaujas prasībām un ir sodāma par sīko huligānismu..

Atbildēt

Jorēns

28.11.2017. 07:12

Tas viss Pierāda policijas priekšnieka Bukēviča stulbumu un nekompetenci

Atbildēt

pat zinām bļaušķu tautību

27.11.2017. 22:30

ārā no Latvijas!

Atbildēt

Tādēļ, ka tiesa noteiktā

27.11.2017. 22:29

»

apk

Kāpēc viņi visi bija tiesas sēžu zālē, bet nesēdēja gaitenī gaidot tiesas sēdi


laikā notiek tiesas sēžu zālē. Pirms noteiktā laika zāli atslēdz.

Atbildēt

apk

27.11.2017. 22:21

Kāpēc viņi visi bija tiesas sēžu zālē, bet nesēdēja gaitenī gaidot tiesas sēdi?

Atbildēt

Korumpanti baidās !

27.11.2017. 20:44

https://m.youtube.com/watch?v=W7Wjc_9GTvQ

Prokurori dzīvo savā pasaulē un likumi tiem nav rakstīti ! Ko viņi slēpj, no kā baidās? Iznāk lunis, pauž viedokli, nespēj pat likumiski pamatot savu viedokli ! Cirks ! Iedomājaties kā šie darboņi raksta lēmumus un kāda ir to motivācija ;)

Atbildēt

???

27.11.2017. 20:38

https://m.youtube.com/watch?v=j2zu_3aX6_M

No kā policaja tā baidās vai slēpj ?

Atbildēt

ибятьевамлять

27.11.2017. 18:36

»

jāā;ā

Kas ir tas Buivids, par kuru te tik bieži raksta un kurš regulāri nokļūst konfliktos un sūdos


Проплаченный казачок. Як товарыщ лиса.

Atbildēt

www.govlawyer.lv

27.11.2017. 18:05

Latvijā esot 300K mazkvalificēto darba vietu..

Atbildēt

nax

27.11.2017. 17:49

Pie pilna saprāta tas Buivids noteikti nav. Jau neskaitāmas reizes saukts pie atbildības. Izskatās ka nepatikšanas pie viņa līp,kā pie magnēta. Tik nesaprotu ko pilsoņi no Pietiek tik ļoti par viņu "iespringst"?! Maksā viņš Jums,vai vienā svingeru klubā maigojaties kopā ?!

Atbildēt

nja

27.11.2017. 17:40

šitādu tiesnesi ar sūdainu koku jāpatriec

Atbildēt

:)))

27.11.2017. 17:35

jaudīgs onkulītis. Vai un kā var viņu noalgot sev izbesījušas iestādes darbinieku izvešanai?

Atbildēt

jāā;ā

27.11.2017. 17:22

Kas ir tas Buivids, par kuru te tik bieži raksta un kurš regulāri nokļūst konfliktos un sūdos?
Tagad būs interesanti tiesas sēdēs, jo sāksies tāds cirks, ka maz neliksies. Ir precedents, tā drīkst.

Atbildēt

Šoreiz tiesa vadijās

27.11.2017. 17:13

»

:)

pilnīgi piekrītu - tiesu darbinieki reizēm uzvedas tā it kā būtu pat krutāki par tiesnešiem. Bet, man ir tiešām liels brīnums, ka mums "parastajās" tiesās vēl ir kāds normāls tiesnesis, kas lietu izskata pēc būtības un atbilstoši likumam. Man vajag Buivida un viņa pārstāvja kontaktus...


pēc judikatūras, jo iepriekš jau bijuši precedenti. Bet LR tiesu sistēma ir sapuvusi. Reiz kādu tiesas sēdi kā pārstāvis tiesā es izjaucu, atsaucoties uz sekretāres paziņoto man. Trīs tiesneši, virsprokurors aizgāja gariem deguniem. Kāpēc man to vajadzēja? Lai lietu izbeigtu, beidzoties apsūdzības termiņam. Pats izprovocēju sekretāri, jo zināju, lai ari sekretāre tā nedrīstēja man teikt, prokurors un tiesa uzskatīs sekretāri kā tiesas sastāvdaļu, kā bija šai gadījumā. Bet tagad tas beidzies.

Atbildēt

nu tak

27.11.2017. 17:02

videomaniaks ar virinātāja novirzēm.

Atbildēt

:)

27.11.2017. 16:46

»

Neskaidrs paliek jautājums

Ja persona, sekretāre, izraidīja Buividu no zāles, kas ir sekretāre, ja viņa nav tiesa? Iestāde, amatpersona APL nozīmē attiecībā pret privātpersonām, kas bija tiesas zālē? Un kā vērtējama sekretāres rīcība? Kā huligānisms? Kāpēc tiesa nepienem blakus lēmumu pret sakretāri, ierosinot lietu par patvaļu...


pilnīgi piekrītu - tiesu darbinieki reizēm uzvedas tā it kā būtu pat krutāki par tiesnešiem. Bet, man ir tiešām liels brīnums, ka mums "parastajās" tiesās vēl ir kāds normāls tiesnesis, kas lietu izskata pēc būtības un atbilstoši likumam. Man vajag Buivida un viņa pārstāvja kontaktus :) :) :)

Atbildēt

Neskaidrs paliek jautājums

27.11.2017. 15:49

Ja persona, sekretāre, izraidīja Buividu no zāles, kas ir sekretāre, ja viņa nav tiesa? Iestāde, amatpersona APL nozīmē attiecībā pret privātpersonām, kas bija tiesas zālē? Un kā vērtējama sekretāres rīcība? Kā huligānisms? Kāpēc tiesa nepienem blakus lēmumu pret sakretāri, ierosinot lietu par patvaļu pēc LAPK?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sazvērestības teorijas – II daļa: kam tas ir izdevīgi?

FotoDaudzas sazvērestības teorijas un vienkārši manipulatīvas versijas par kādiem notikumiem sākas ar vārdiem – padomāsim, kam tas ir izdevīgi.
Lasīt visu...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi (turpinājums)

Foto30. martā šajā portāla bija publicēts mans raksts ar identisku nosaukumu. Rakstā pieminēju to, ka Krievijā valdošā kliķe, kas faktiski ir kleptokrātiska struktūra, kurā valsts vara ir saplūdusi ar oligarhisko kapitālu, uzspiež savu “vērtību skalu” pārējai pasaulei, uzpērkot un korumpējot, kur vien tas iespējams. Lai tas neizliktos pēc tukšvārdības, kas dotu iespēju kremļa apmaksātiem troļļiem un vietējiem Latvijas valsts nīdējiem ķengāties, sniegšu konkrētus piemērus.
Lasīt visu...

12

Mēs nevaram, glābjot visus no Covid, pilnībā arī iznīcināt ekonomiku vai ļaut vairāk nomirt no citām slimībām

FotoViņķele paziņo, ka ārkārtas stāvokli, ļoti iespējams, vajadzēs pagarināt uz trīs mēnešiem. Jau iepatikās. Sen ierēdņiem nebūs bijis tik garš apmaksāts atvaļinājums. Bet tam ir sava loģika. Polittūrismā lidot nevar un nevarēs vēl labu laiku, nav taču ko citu darīt. Aptuveni tā tas izskatās, jo mētāties ar šādu kārtējo PR – ko tieši dod šodien? Tiek arī paziņots, ka valsts pārvalde netiks samazināta. Tā teikt - djeņeg ņet, no vi djeržitjes!
Lasīt visu...

18

Ziņa no DELFI komercdirektora Igora Mardera: tagad pie mums jūs varat nopirkt vēl vairāk

FotoSimtiem tūkstošu cilvēku Latvijā ik dienu vēršas pie DELFI, lai iegūtu informāciju par pasauli, kas ir radikāli mainījusies un arvien turpina mainīties.
Lasīt visu...

15

Latvijas ceļu būves uzņēmumi ir vienots kartelis

FotoCeļu būves ekspertu vidū arvien ticamāka kļūst informācija, ka Latvijas uzņēmumu kartelis, kuru kūrē bijušais premjers, bet tagad ceļu būvnieku lobijs un bada dzeguze Andris Bērziņš, un kura dēļ mēs ik gadu pārmaksājam 15% par ceļu būvi, grasās darīt visu, lai apstādinātu Latvijas Valsts ceļu organizēto iepirkumu par valsts autoceļu asfaltēto segumu brauktuvju horizontālo apzīmējumu atjaunošanas darbu veikšanu 2020. – 2025.gadā. Kāpēc? Tāpēc, ka ir pretendents, kas nostartēja ar ļoti labām un Eiropas tirgum atbilstošām cenām, kas labi ēdušos sliņķus var pabīdīt nost no siles.
Lasīt visu...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi

FotoIespējams, ka”’ brīnums” notiek vismaz reizi katra cilvēka dzīvē, jautājums, vai spēj to piefiksēt. Ir novērots, ka subjekts, kas tikko izķepurojies no nopietnas ķezas, kur, loģiski spriežot, rezultātam vajadzēja būt citādam, aizdomājas un izvērtē savu dzīvi un vērtības. Bet tas parasti ilgst neilgi, un viss aiziet vecās sliedēs.
Lasīt visu...

3

Eiropas Komisija ir enerģiski rīkojusies, lai mazinātu vīrusa izraisīto triecienu ekonomikai un sabiedrībai kopumā

FotoDažādas epidēmijas ir vajājušas cilvēci jau kopš senatnes. Jaunā koronavīrusa pandēmija ir izplatījusies ļoti strauji, izraisot nopietnu sabiedrības veselības krīzi un satricinot Eiropas Savienības (ES) un pasaules valstu ekonomikas.
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teorijas – I daļa

FotoKā izpētījis Robs Brotertons (Rob Brotherton) lieliskajā grāmatā “Suspicious minds. Why we believe conspiracy theories”, jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras senās Romas oratoru runas bijušas pārpilnas ar sazvērestības teorijām. Vēlākos laikos, kad imperatoru, monarhu un baznīcas vara bija stipra, jebkādas izmaiņas bija iespējamas, vienīgi izmantojot sazvērestības pret šīm varām, un šādas sazvērestības – gan veiksmīgas, gan neveiksmīgas – nebija retums tāpat kā slepenas organizācijas. Tas savukārt leģitimizēja un piešķīra ticamību tam, ja pie varas esošie atklāja un nežēlīgi izrēķinājās ar sazvērniekiem, pat ja tie tādi nebija. 
Lasīt visu...

21

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

FotoDiskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas iespējas pastāv. Īpaši tad, ja vīruss ir izraisījis pandēmiju. Arī koronvīruss ir izraisījis pandēmiju. Tā tāpat kā jebkura cita pandēmija var atstāt pozitīvu ietekmi uz cilvēkiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

Pašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie...

Foto

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

Ārkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā,...

Foto

Dezertieri un tautas marodieri

Ekstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā...

Foto

Dzīvesziņa

Latvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija...

Foto

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

Nacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par...

Foto

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

Ko mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums –...

Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma ideoloģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...