Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ex simtlatnieks

22.08.2020. 19:33

Sveika! Paldies Tev, Ilze Viņķele, par manu sagrauto dzīvi! Novēlu Tev, Ilze Viņķele, nākamajā dzīvē pārdzimt par sūdumušu! Es no sirds pateicos Viņķeles kundzei par noziedzīgo simtlatnieku programmu!!! Kaut Tava ģimene, Ilze, piedzīvotu to paša ko mana. Viņķeles kundzes ciniskā attieksme mani pārsteidz. #simtlatnieks

Atbildēt

Studentiņš

22.08.2020. 19:26

Es brīnos par šo atgadījumu. Kāpēc viņas rīcība ir palikusi bez sekām? Ja es šādi rīkotos, piemēram, pie Brīvības pieminekļa, mani savāktu policija un vēlāk mani izmestu no universitātes... ©Studentiņš 1999-bezgalība ;-(

Atbildēt

Skolnieciņš

22.08.2020. 19:22

Ilze Viņķele ir atkal savā repertuārā. Viņķeles kundze māk izcelties ar nesmukām lietām. Pavisam nesen viņa ieņēma labklājības ministres amatu un noorganizēja noziedzīgo simtlatnieku programmu. Cieņā, Skolnieciņš ©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)

Atbildēt

Es

31.07.2020. 12:13

»

Ilze

Palasiet ministra ētikas kodeksu


Jūs laikam vinķeles pietuvināta persona ,vai nu ar galviņu tāpat kā kariņam jums pašvaki ,ja aizstāvat šo govi

Atbildēt

Elektroniskās žīdu naudas rebes

28.07.2020. 15:37

»

Viņķeli C19 un karantizācijai

apmācīja specskolā ASV. Neiekļuvušu Saeimā, specdienesti viņi sagatavotu C19 “pandēmijai” un karantizācijai ar cilvēktiesību pārkāpumiem, ielika veselības ministres amatā...No cionistu rokasgrāmatas 6. Saeimai, kuras Saeimas prezidija pr-ja bija I. Kreituse, politoloģijas “profesore”, kura apkalpo 4. maija komunistu, čekistu, cionistu valsts korporāciju, “Gudro stratēģija un taktika”.

“Naudai ir spēks, kurš ir tikai “gudro” rīcībā. Mēs sev nodrošināsim milzīgas monopoltiesības kā varenu bagātības avotu, kā arī izdevīgus amatus, no kā (valsts maksas un kredīti) būs atkarīgas citas - pat lielas bagātības. Nekustamo īpašumu īpašnieki ir mums kaitīgi, viņiem nolaupīsim zemes īpašumus, paaugstinot nodokļus.”

Nekustamā īpašuma nodokļa projekts šokē mājokļu īpašniekus
SABIEDRĪBA Vakar 04:49
  Kārlis Seržants | Kas Jauns Avīze

Ar 2021. gadu vairāk nekā divas reizes pieaugs kadastrālā vērtība individuālajām dzīvojamajām mājām, kas būvētas pēc 2000. gada, arī komerciālajām un sabiedriskajām ēkām, taču vislielākais pieaugums paredzēts palīgēkām. Vairāk nekā trīs reizes palielināsies kadastrālā vērtība lauksaimniecības un meža zemēm un arī ūdeņiem.
Plānots, ka atsevišķos rajonos paaugstināsies arī padomju laikā celto sērijveida dzīvojamo māju dzīvokļu vērtība, kas vērtējams kā absurds, jo lielākajai daļai šai ēku kategorijai jau beidzies 50 gadu noteiktais ekspluatācijas termiņš. Finanšu ministrija pagaidām konkrētas atbildes nesniedz, aprobežojoties ar vispārēju konstatāciju: “NĪN bāze ir nekustamā īpašuma kadastrālā vērtība, tātad, lai FM varētu sākt vērtēt iespējamos NĪN modeļus, sākotnēji bija vajadzīgas jaunās aktualizētās kadastrālās vērtības. Patlaban FM ir sākts darbs pie NĪN politikas izmaiņām.
Vai būs valdības krīze?
Bordāna 21. jūlijā apstiprināja – ja valdība neatbalstīs Tieslietu ministrijas piedāvāto nodokļa atcelšanu vienīgajam mājoklim, ieviešot neapliekamo minimumu, viņš ir apņēmies nevirzīt tālākai skatīšanai valdībā VZD izstrādātās jaunās kadastrālās vērtības.
Jautāts, vai šī situācija neapdraud valdības stabilitāti, jo šis jautājums tieši skar valsts budžetu, Bordāns atbild: “Jaunās vērtības nestāsies spēkā tikmēr, kamēr netiks pieņemts likums, kas būs taisnīgs visai sabiedrībai. Nenotiks nekas slikts, ja valdība sašķobīsies tādu lietu dēļ, kas ir vērstas uz sociālā taisnīguma ieviešanas principiem.”

Atbildēt

Viņķeli C19 un karantizācijai

28.07.2020. 14:33

»

Pilsone

Nožēlojama, neattaisnojama un ministres necienīga rīcība, kuras dēļ ir jāatkāpjas


apmācīja specskolā ASV. Neiekļuvušu Saeimā, specdienesti viņi sagatavotu C19 “pandēmijai” un karantizācijai ar cilvēktiesību pārkāpumiem, ielika veselības ministres amatā.

Saskaņā ar specdienestu uzspiesto klusēšanu, Viņķele publiski neatklāj apmācību saturu ASV banku specskolā.

C19 mērķis ar karantizāciju, kam sekos “otrs vilnis”, ir uzspiest kredītus valstij un atsavināt valsts īpašumus.

Atbildēt

Pilsone

28.07.2020. 12:53

»

Roberts

Tas bija ministres Viņķeles sātanistu rituāla ,ar vid pirkstiem gaisā , izpildijums


Nožēlojama, neattaisnojama un ministres necienīga rīcība, kuras dēļ ir jāatkāpjas.

Atbildēt

Izlien no pagultes!

28.07.2020. 12:50

»

Dollārs

Lasi skaļāk, lai mikrofons var ierakstīt arī blakus palātā


Citi, tev Napoleon, interpretēs. Ārsts uzliks zīmogu un parakstu!

Atbildēt

Dollārs

28.07.2020. 12:25

»

Lasi vairākkārt,

kamēr sapratīsi! Žīdu naudas rebes nav vienkārši parastam aunam saprast


Lasi skaļāk, lai mikrofons var ierakstīt arī blakus palātā.

Atbildēt

Lasi vairākkārt,

28.07.2020. 12:17

»

Dollārs

Neko nesalratu, raksti drusku klusāk


kamēr sapratīsi! Žīdu naudas rebes nav vienkārši parastam aunam saprast!

Atbildēt

Žīdu naudas rebes

28.07.2020. 12:13

»

Dollārs

Yes, vajag arī papurināt. Ko purināt, pirkstu žestu vai kaut ko citu


Protesti notiek visā Eiropā - Bulgārijā, Itālijā, Francijā, protestējot pret globalizāciju ar mērķi izveidot anonīmu, globālu pasaules pārvaldi, ko mūsu cionistu kontrolētie mediji neatspoguļo, ja tas ir aizliegts. Protesti notiek pret “pandēmiju” un “karantizāciju”, pret aizdevumiem valstīm it kā ekonomikas uzlabošanai. Briseles politikas rezultātā Eiropas valstīm aizdod proporcionāli valsts kapitāldaļu aktīviem valstu infrastruktūrās - HESi, lidostas, tilti utt., kas nu kurā valstī ir vērtīgs. Piemēram Bulgārijai 23 miljardus €, bat Grieķijai 72 miljardus €, kaut abas valstis teritorijas un iedzīvotāju skaita ziņā ir vienādas. Ar solīto “otro pandēmijas vilni” radīs apstākļus, kas ekonomikas sagraus vēl vairāk, lai valstis nespētu atdot parādus un procentmaksājumus, valstīm bankrotējot, infrastruktūrām nonākot naudas aizdevēju īpašumā caur ES teritorijā radītajām tiesām “ekonomikas jautājumos”. Īsā laikā ar piespiedu karantizāciju tautas tiesības uz pašnoteikšanos tiek un tiks “izslēgtas” ar mākslīgi radīta vīrusa C19 un piespiedu “karantizācijas”, pārkāpjot vispārējās cilvēktiesības, apstākļos.

Atbildēt

Dollārs

28.07.2020. 11:49

Yes, vajag arī papurināt. Ko purināt, pirkstu žestu vai kaut ko citu.
Ilzīte sen ir parādijusi savu īsto seju, nēesmu mediķis, bet iespējams aptiekas ielā vajadzētu iegriesties.
Lapsa turi asti augstu gaisā, lai kaimiņš nosarksts plaukstā melnā
Zivs pūst ilgi.

Atbildēt

Smieklīgi!

28.07.2020. 11:29

»

!

vinkele uzlabo ari alkoholika kila garastavokli


Tāds tādu atrod.

Atbildēt

Trešais ebreju impērijas standarts

28.07.2020. 11:21

»


Trešais ebreju impērijas standarts noteic attiecības starp ārējo pasauli un ebreju pasauli. Pret svešzemnieku un svešticībnieku īpašumiem jāattiecas kā pret ebreju īpašumiem, jāizmanto visas sviras šo īpašumu pārņemšanā; svešzemniekiem jāuzspiež alkas pēc naudas; pieļaujama maldināšana un krāpšana, lai nodrošinātu neebreju ekspluatāciju; jānodrošina attiecīgās darba līgumu formas; jānodrošina visaugstākie aizdevumu procenti svešzemniekiem un svešticībniekiem; jāuzspiež pasaulei nauda, ko izlaiž apgrozībā ebreji; jānodrošina pārnacionālo kompāniju kontrole pār citām neebreju kompānijām; jānodrošina visa veida maldu ziņas ekonomikā, pat atsaucoties uz "zinātniskiem pierādījumiem", "sabiedriskām aptaujām"; valstu ekonomiku destabilizācija; krīžu radīšana; priekšstata par "brīvu tirgu" izplatīšana; ekonomisko sankciju un karu realizācija.”

Atbildēt

Globālā “pandēmija C19”

28.07.2020. 11:13

»

Tas nozīmē tikai vienu -

Vai nu minētās personas ir vakcinētas pret C19 saskaņā ar valsts noslēpumu, lai realizētu ekonomikas sagraušanu un valsts parāda palielināšanu, vai arī C19 “pandēmija” ir meli


ar “labdarīgo valstu kreditēšanu ekonomikas atjaunošanai” ir mākslīga valstu iedzīšana parādos ar sekojošu ieķīlāto infrastruktūru kā HES, lidostas, tilti, īpašumi ar valsts kapitāldaļām atsavināšanu aizdevēju - glofālo finansu korporāciju labā.

Tādos plānos iegilpst arī Rosnikeļ, Gazprom, Rosņefķ, Latvijas valsts meži, Pļaviņu HES u.c.

Pļaviņu HES ir viena no Daugavas hidroelektrostacijām pie Aizkraukles pilsētas. Tā jaudas ziņā ir lielākā hidroelektrostacija Baltijā un otra lielākā Eiropas Savienībā. Pirmais Pļaviņu HES hidroagregāts tika iedarbināts 1965. gada decembrī, savukārt pilnīgā ekspluatācijā to nodeva 1968. gadā.[1]Pļaviņu HES ūdenskrātuves izveidošana radīja neatgriezeniskus dabas un kultūrvēsturisko vērtību zaudējumus.

Atbildēt

precīza ASV sarkano sociķu

28.07.2020. 09:51

vandālismu imitācija, šoreiz gan vairs nebija pretrasisma saukļu, bet gan jau, piemirsa, vai attapās , ka rasisti jau mums maskačākā, ne latvieši

Atbildēt

!

28.07.2020. 08:36

»

GEO

Prieks par Viņķeles labo garastāvokli


vinkele uzlabo ari alkoholika kila garastavokli.

Atbildēt

planpratigs komentars

28.07.2020. 08:34

»

nu tacu liekaties mieraa

Nu, gadiijaas Vinkelei paraadiit nepieklaajiigu zhestu, nu un kas par to, vinja vienkarsi bija iejutusies teelaa, ne jau publiskaa uzrunaa to taadija. Tai pashaa laikaa no Lietuvas pazinjaam sanemu uzslavas, ka mees ar covid tiekam krietni labaak, nekaa vinji. Un te nu Vinkelei un Karinjam jaasaka paldies...


tatad arsti un viss parejais mediciniskais personals,sejas maskas ,roku mazgasana,distancesanas un paslaik pieejamas zales nav ne plika grasa vertas,galvenais ir ortodoksalas sorosites vinkeles un amerikana karina personigais intelekts un ieguldijums !

Atbildēt

Tas nozīmē tikai vienu -

28.07.2020. 08:33

Vai nu minētās personas ir vakcinētas pret C19 saskaņā ar valsts noslēpumu, lai realizētu ekonomikas sagraušanu un valsts parāda palielināšanu, vai arī C19 “pandēmija” ir meli.

Atbildēt

uzlieciet sodu vinkelei !

28.07.2020. 08:30

veletaji ,laujiet vinkelei atgriezties Rezekne !

Atbildēt

Mūrnieks⚓

28.07.2020. 07:29

Slima un neārstējama ir pati veselības ministre.Sods,smiekli nāk.Pasūtijuma teātris.Viņķele&Co rullē,kā pa savu WC.Gribu stāvus gribu tupus.

Atbildēt

nu tacu liekaties mieraa

28.07.2020. 06:47

Nu, gadiijaas Vinkelei paraadiit nepieklaajiigu zhestu, nu un kas par to, vinja vienkarsi bija iejutusies teelaa, ne jau publiskaa uzrunaa to taadija. Tai pashaa laikaa no Lietuvas pazinjaam sanemu uzslavas, ka mees ar covid tiekam krietni labaak, nekaa vinji. Un te nu Vinkelei un Karinjam jaasaka paldies, nevis jaanorej.

Atbildēt

Praktiķis

28.07.2020. 06:32

Ko var gribēt no stulbas sievietes, ja viņa vēl ir apreibinošo vielu ietekmē? Ja viņa, uzvedās šādi kameras priekšā, var iedomāties, kā Viņķele izskatās privātajās ballītēs. Nav jābrīnās, ka viņas dēls,appīpējies subjekts uzvedās neadvekati.

Atbildēt

wc

27.07.2020. 22:23

Lato Lapsa - Tu esi vienīgais , kuršmanī vel uztur ticību latviešu tautai un Latvijai ! turies, vecīt un cīnies ! tu mums esi vajadzīgs !

Atbildēt

GEO

27.07.2020. 22:00

Prieks par Viņķeles labo garastāvokli :)).
Nu,nesaprata īsti,ko dara ar rokām,atšķirībā,piem.no Lagzdiņa,kurš savulaik pa Saeimas atvērto logu tautai rādīja ritigi to.ko pats labi apzinājās :)).

Atbildēt

Bez vārdiem

27.07.2020. 21:56

VVF kūrētais mākslīgais intelekts nepalaidīs garām nevienu nenočipotu cilvi. Tādēļ arī nav starpības, kādas tautības esat, kurā zemē dzīvojat un kādi ir politiskie uzskati, tas viss būs programējams pēc vajadzības.

Atbildēt

Tāpēc

27.07.2020. 20:41

»

zose

Man tā diskotēka patika


jau esi zose.

Atbildēt

Janka

27.07.2020. 19:12

Saprotu, ka Lapsam nepatīk Viņķele, ir pietiekami iemesli šādai attieksmei. Būtu interesanti palasīt par darbā sastrādāto. Tomēr piekasīšanās fakučiem ir tukša gaisa kulšana - ja kāds redzēja ieraksta video, tad skaidri redzams, ka tie žesti bija sekundes daļu dziesmas kontekstā. Varētu teikt, ja piesienas fakučiem, tad īsti nav par ko piesieties.

Atbildēt

L

27.07.2020. 18:59

Viņķeles daudziem riebjas, bet piebremzējiet aplaudēt policejiskas valsts izpausmēm

Atbildēt

Derdz

27.07.2020. 18:09

Labs

Atbildēt

Roberts

27.07.2020. 18:07

Tas bija ministres Viņķeles sātanistu rituāla ,ar vid pirkstiem gaisā , izpildijums !

Atbildēt

zose

27.07.2020. 18:03

Man tā diskotēka patika

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Evika Siliņa ir ar pautiem, Jānis Citskovskis – žmogs, bet Krišjānis Kariņš – princese, kas neuzņemas atbildību

FotoĻembasts ap tā saucamajiem bijušā premjera Kariņa lidojumiem vēl tālu no atrisinājuma, lai gan nu jau nepārprotami ir redzama un saprotama šo notikumu gaita, būtība un galveno aktieru lomu sadalījums. Izrādes režisori ir no valdošās partijas, kas pēdējā pusgada laikā centās atrisināt otrā plāna samezglojumu – proti, kurš būs šajā skandālā malējais. Un, lai gan par tādu tagad ir sazīmēts bijušais Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis un vēl pāris ierēdņu, nav šaubu, ka, pateicoties ierosinātajam kriminālprocesam, viņam blakus nostāsies arī “Jaunās vienotības” politiķi.
Lasīt visu...

21

Vēstule Rinkēvičam par Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju: ceram uz atklātu un laicīgu komunikāciju par nākotnē pieņemtiem lēmumiem, kuri ietekmēs latviešu valodas mācīšanu un mācīšanos visā pasaulē

FotoEiropas Latviešu apvienība ir iepazinusies ar lēmuma projektu “24-TA-1725 Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju.”
Lasīt visu...

21

Latviešu valodas aģentūras iekļaušana Čakšas aģentūru reorganizācijas plānā ir principiāli noraidāma

FotoLatvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķes, Izglītības biedrības padomes locekles Dr. habil. philol. Inas Druvietes atzinums par rīkojuma projektu “Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju”.
Lasīt visu...

21

PRET Latviešu valodas aģentūras likvidēšanu

FotoValoda ir veids, kurā tauta var paust savas dvēseles bagātību, pasaules izpratni un justies kā mājās savā zemē. Latviešu valoda ir bijusi nacionālās kustības pamatvērtība cauri gadsimtiem un ir viena no konstitucionālajām vērtībām, kas raksturo Latvijas valsts pastāvēšanas jēgu un mērķi.
Lasīt visu...

21

Kremlis nepamet cerību izmantot “tautiešus”: tiek plānots ar "tautiešu karti" virtuāli apvienot "krievu pasauli"

FotoŠā gada maijā kļuva zināms, ka Krievija veido “tautiešu elektronisko karti”, lai tādējādi censtos padarīt Krievijas “ārvalstīs dzīvojošo tautiešu” statusu par puslīdz juridisku kategoriju. Kara studiju institūta (Institute for the Study of War) vērtējumā šādas aktivitātes mērķis ir attaisnot Krievijas turpmāku agresiju, to uzdodot par ārvalstīs dzīvojošo tautiešu tiesību aizstāvības centieniem.
Lasīt visu...

12

Aicinājums Saeimai un Ministru kabinetam, īpaši "Jaunās vienotības" politiķiem atteikties no saviem valsts valodas politikas sagraušanas plāniem

Foto2024. gada 10. jūlijā Ministru kabineta tīmekļa vietnē ievietots tiesību akta projekts, kas paredz reorganizēt Latviešu valodas aģentūru, samazinot tās pārvaldes uzdevumus un lielāko daļu tās funkciju nododot citai valsts pārvaldes iestādei[1]. Uzskatām to par tuvredzību gan no zinātniskā, gan politiskā skatpunkta.
Lasīt visu...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi