Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Biedri Staļin, laiks tikt galā ar tautas ienaidniekiem!

Šis Solovjovs brunčos ir Latvijas radio galvenā redaktore, kas aicina beidzot tikt galā ar “ķengu portāliem”, kuri, lūk, atļaujoties diskreditēt augstākās amatpersonas, izmeklētājus un prokurorus.

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Švīti- kases izsaimniekotāji

22.10.2021. 02:35

Un kas tas par projektu kāpās aiz šī stāvlaukuma? Priekškam tur ir vajadzīgs """uzlabot""" kāpas? Kā saka Māte Daba veidoja, bet nāks Līcis ar cirvīti pielīdzināt.
saulkrasti sāk izskatīties tā.... itkā tos būtu okupējis Purvciems un taisītos tos pārvērst par Purvciemu. Ironizējam, ka varētu noasfaltēt pludmali līdz jūrai. Sak, kas tā par cūcību. Sabrauc švītiņi kā Līcis un biezie un vinjiem smiltiņas smeļas kurpēs uz jūru ejot. Kas vai ta nevar tās kāpas nošķūrēt un civilizēt Saulkrastus un uzliet tur ASFALTU, ko?? saulkrastnieku nodokļu naudiņa mīl aiztikšanu un notriekšanu...

Atbildēt

Nopietni ?

09.07.2020. 21:46

»

Anniņa

Šī būve stāv teju 10 gadus, un tieši tagad jau kādu laiku ir aizklapēta


Vai šo “gara darbu” uzrakstīja intrigante Izita Kļaviņa? Tad jau nav brīnums, ka sarakstīts tāds sviests 😀

Atbildēt

Anniņa

09.07.2020. 14:25

Šī būve stāv teju 10 gadus, un tieši tagad jau kādu laiku ir aizklapēta.
Grāvītis ļāva, ka maksā dažus desmitus eiro, tagad nomas maksa pacelta atbilstoši kadastrālai vērtībai.
Vai tiešām kādai juristei tik ļoti traucē Cietais rieksts, ka gatava melot?

Atbildēt

jans

08.07.2020. 17:28

Vai saulkrastu dome nezina savējos:šhēmotājus, korumpantus,krāpniekus,....?! Visu zina, tikai neko nedara. šos bezatbildīgos- visus saukt pie kriminālatbildības

Atbildēt

m!

08.07.2020. 16:15

»

Ļoti labi!

Pārgrauziet cits citam rīkli strīdoties


Vaitad tas vel nav noticis?

Atbildēt

Saulkrastnieks

08.07.2020. 15:08

Visu Latvijai piesedz, naci`ku banda

Atbildēt

Liene

08.07.2020. 13:59

:) Īstie kruķītāji, kas tagad atstumti no siles, cenšas apdirst Līci.

Atbildēt

:)

08.07.2020. 13:52

Jau gatavojamies vēlēšanām un sākam ar melu kampaņām? :)
Es ceru, ka ne visi raksti šeit ir šādi melīgi un tendenciozi. Jo esmu pietiek.com piekritējs. Būtu žēl, ja šeit visi izrādītos melīgi :(

Atbildēt

:)

08.07.2020. 13:45

Saldi meli. Kafējnīca tika uzbūvēta nevis nepilni gadu pie varas esošā Līča, bet gan Grāvīša kunga atbalstīta un bīdīta. Ļoti tendenciozs pasūtījuma raksts...

Atbildēt

Izklausās

08.07.2020. 13:21

»

Oki

Cietais rieksts ir forsa estuve , pagaajusogad tur sanaaca eest biezi. Demokraatiskas cenas, patikama atmosfera. Ir kur nolikt auto, blakus juura. Reizi nedeelaa interesants tirdzins peecpusdienaa. Labaakaas atminas. Bet par birokraatiju runaajot- mans uzskats, ka saja valstii taas ir daudz par daudz...


Ka šo rakstījis pats Ancāns. Nekas tur nav foršs un lēts, tirgus dienā tāds bardaks, ka normāli pabraukt nevar, visu laiku avārijas situācijas rodas, cilvēki nomet savus auto kur pagadās, lai aizietu uz tirgu. Policija jau tur rosās, liek sodus, bet tas tāpat nelīdz.

Atbildēt

bubu

08.07.2020. 06:00

Vai, kā smird pēc korupcijas!!!!!! Beigās to zemi nopirks par sviestmaizi.

Atbildēt

Pols

07.07.2020. 23:42

Vasarnīcu kooperatīvos darās šausmu lietas - cilvēki pārbūvē vecus graustus bez sajēgas kā tas darāms. Kad viens tāds sagrūs un kādai ģimenei būs sēras, tad atkal "domās" ko darīt. Man blakus kaimiņiene ar diviem bērniem visu ziemu kaut kādus pārbūves darbus veica vecai vasarnīcai, tur vienlaikus dzīvojot ar abiem bērniem. Stipri apšaubu, ka viņai bija kādas atļaujas un projekts, jo ēka nemaz "neskaitās" kā ēka dokumentos. Bet Saulkrastu būvvalde neliekas ne zinis.

Atbildēt

Oki

07.07.2020. 21:18

»

kas tur

Kas tur notiek? Vienkāršoti reducējot stāstu, tātad tur (Saulkrastos) ir kafejnīca (kas apkārtējiem "acis grauž un dzīvot neļauj"), saucas "Cietais rieksts". Tātad cilvēki tur ēd, dzer. Īpašniekiem dzīve viegla (atviegloti nodokļa noteikumi. Konkurenti prasītu, lai visiem nodokļi ir vienādi. Var jau...


Cietais rieksts ir forsa estuve , pagaajusogad tur sanaaca eest biezi. Demokraatiskas cenas, patikama atmosfera. Ir kur nolikt auto, blakus juura. Reizi nedeelaa interesants tirdzins peecpusdienaa. Labaakaas atminas. Bet par birokraatiju runaajot- mans uzskats, ka saja valstii taas ir daudz par daudz. Nebuusim skaudiigi!

Atbildēt

martins

07.07.2020. 19:44

kapēc Saulkrastu novadā neveic reformas dārzkopības
sabiedrībās???Novadu reforma bija, dārzk. sabiedrībās-ne? kāds tur kooperatīvs, ja visi ir zemes īpašnieki.Kapēc par ūdens pakalpojumu sniegšanu nemaksā nodokļus, bet "pabāž"'zem kooperatīva biedra naudas???-tad nodoklis nav jāmaksā. Jau 20 gadus- visi šefmaņi to zina. Nodokļu zagšana rulleeeeee

Atbildēt

Afanasijs

07.07.2020. 18:52

Ancāns ir saucot lietas īstā vārdā lēts uzmetējs un sūda brālis, izmanto savas māsas domes deputātes aizsegu un bīda savas lietas.

Atbildēt

Kur paliek Sun Republic fekālijas

07.07.2020. 18:38

150 metru attālumā no Baltijas jūras, Saulkrastos?


Sun Republic ir viens no nedaudzajiem projektiem Latvijā, kas atrodas tik tuvu jūrai. Komplekss sastāv no septiņām daudzdzīvokļu mājām.

Atbildēt

WTF

07.07.2020. 18:01

Ancans ir plasi zinams multifunkcionals divainis. Gan dirigents, gan politikis, gan uznemejs, gan kulturas nama vaditajs, metajas no Saulkrastiem uz Kekavu un otradi. Uznemigs, nevar noliegt. Tomer tikpat ari nesakarigs, neuzticams, paslabuma mekletajs. Cietais rieksts bija normala kafejnica, cita lieta,ka ar to notiek dazadas mahinacijas, Ancanam izmantojot savu statusu. Tomer galvenais- kadel. Da tadel,ka taja laukuma notiek Saulkrastu majrazotaju tirgus,kas vienmer pulce simtiem cilveku.

Atbildēt

sābrs

07.07.2020. 16:54

Vai rakstā pieminētais Artūrs Ancāns nav tas pats, ar ko reiz savā laikā sastapos Ķekavā? Bija kūltūras nama vadītājs vai kaut kas tamlīdzīgi. Pilnīgs ku-kūū! Pat nesaprotu, kā viņš tur bija nokļuvis un ko tur darīja. Katrā ziņā nepalika iespaids, ka ar viņu var risināt kādus jautājumus.Ja viņš tur iemaisīts, nav brīnums ja kafeinīcas īpašniekam problēmas. Vajadzēja meklēt nopietnāku lietu kārtotāju.

Atbildēt

P.

07.07.2020. 16:34

Kas vai kurš ir cietušais?

Atbildēt

kas tur

07.07.2020. 16:13

Kas tur notiek? Vienkāršoti reducējot stāstu, tātad tur (Saulkrastos) ir kafejnīca (kas apkārtējiem "acis grauž un dzīvot neļauj"), saucas "Cietais rieksts". Tātad cilvēki tur ēd, dzer. Īpašniekiem dzīve viegla (atviegloti nodokļa noteikumi. Konkurenti prasītu, lai visiem nodokļi ir vienādi. Var jau saprast.). Aprakstīts, ka tas viss ir kaut kādā mazā , ierobežotā laukumā. Labi. Kafejnīca (vai arī topoša kafejnīca. Būvlaukums un puspabeigta celtne. Vai īpašnieki tā rīkotos? šaubos.). Bet te vēl pieminēts rotaļu laukums. Jautājums uzreiz rodas : bet kur tad tie bērni tur spēlējas (ja platības ir tik, cik ir un kafejnīca noklājusi platību, kuras vēl ir par maz)? Rotaļas notiek kafejnīcas iekšienē? Vai būvobjekta/ būvlaukuma smiltīs/ uz stalažām? Pavisam mistiski... (ja tas viss notiek mums zināmajās 3 dimensijās. Kaut kādā "neeiklīda ģeometrijā" gan viss var būt vielaikus daudzos slāņos vienlaicīgi, gan kafenīca, gan rotaļllaukums , gan vēl varbūt pieci desmit strīdus objekti, un tas viss mikroskopiskā pleķītī. Vai kāds ir ēdis/dzēris "cietakjā riekstā"? vai arī tur smiltiņās spēlējies, rotaļājies? Pastāsties, lai arī nezinātājs no malas ko izprot.

Atbildēt

vai lastvija

07.07.2020. 16:11

ir valsts,...nee karikaturas valstele

Atbildēt

Phe

07.07.2020. 16:06

Vēl labāka aina paveras Saulkrastu kāpās - dzīvē skaisti biotopi, takas uz pludmali, priedes, smiltis, viss forši. Kadastra sistēmā sen viss saparcelēts un privatīpašniekiem piederošs. Ļoti interesants materiāls. Visi brīnumi sāksies, kad sāks apbūvēt. Viss būs oficiāli un forši. Privātīpašums, kā saka.

Atbildēt

Ļoti labi!

07.07.2020. 15:48

Pārgrauziet cits citam rīkli strīdoties!

Iekšējie valsts konflikti var ātrāk sagraut valsti par iebrukumu no ārpuses.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sāga par nogriezto ausi

FotoDomāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza ausi, iegrūžot to šim mutē. Šobrīd, kad pašmājās emocijas ir noplakušas, pievēršoties citiem asinsdarbiem uz grēcīgās zemītes, šo notikumu var mierīgāk izanalizēt. Uzreiz gribu pateikt, ka nekādu līdzjūtību pret jebkuriem teroristiem, lai kādi motīvi viņus nevadītu vai kādas sakrālas idejas šie nepaustu, es neizjūtu.
Lasīt visu...

15

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

FotoEs zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī jūs, vecās bekas no Latvijas Radio redakcionālās padomes, cik smagu profesiju, cik grūtu darbu esam izvēlējušies. Otru senāko amatu pasaulē.
Lasīt visu...

21

No strupceļa uz atdzimšanu

FotoDraugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka ir sasniegts zemākais punkts valsts politikā. Tas, kā darbojas valdošie politiskie spēki, ne mazākajā mērā nepietuvojas nacionālisma pamatprincipiem. Liberālajā valsts politikā nevalda latvisks gars – šķiet, ka tajā gara nav vispār. Vien dreifējošs kuģis, ko saēd sarkanie sociālistu ķirmji un ko draud nogremdēt Austrumu skarbie vēji. Un tomēr – mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā!
Lasīt visu...

21

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

FotoPēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par iekšzemes kopprodukta uz vienu iedzīvotāju pieaugumu, salīdzinot ar 1995. gadu. Pasaules Bankas dati). Tas ir iespaidīgs labklājības pieaugums. Taču šo sasniegumu aizēno mūsu ilgstoša atpalicība no kaimiņiem, neskatoties uz diezgan līdzīgām starta pozīcijām. Problēma nav tikai zemajos ienākumos. Kā to trāpīgi ievērojis ASV vēstnieks Latvijā, šodienas ģeopolitiskajā situācijā būtiska atpalicība no kaimiņiem arī ir nopietns drošības risks.
Lasīt visu...

12

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

FotoPirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību izrādījās negaidīti auglīga. Tiesa, nedaudz īpatnējā veidā. Tā ārkārtīgi tieši un nesaudzīgi atsedza tās problēmas sabiedriskajos medijos, kuras līdz šim bija sekmīgi apslēptas.
Lasīt visu...

21

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

Foto“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem asu kritiku, ka nevar brīvi turpināt, krievināt Latvijas mediju vidi. Šo pozīciju atbalstījusi arī Latvijas televīzija un virkne “pilnīgi neatkarīgo un analītisko” žurnālistu.
Lasīt visu...

12

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

FotoPirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs varas atzari: likumdevējs, izpildvara un tiesu vara. Tā kā mūsu Satversme neskata medijus kā ceturto varu, tad žurnālistiem un mediju redaktoriem nevajadzētu izturēties tā, it kā viņi oficiāli valdītu, vēl vairāk – ka neviens nedrīkstētu viņus kritizēt par sliktu darbu, piemēram, par pārāk vienpusēju un tendenciozu nostāju notikumu, procesu un personu atainojumā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...

Foto

Latvijas Pastu ved uz maksātnespēju

Latvijas Pasta pašreizējā valde (Beate Krauze-Čebotare, Andris Puriņš, Jānis Kūliņš un Pēteris Lauriņš) mērķtiecīgi gremdē Latvijas Pastu....

Foto

Donalds Tramps, Ādolfs Hitlers un dzīve uz muļķu kuģa

2016. gadā, pēc referenduma par Lielbritānijas izstāšanos no Eiropas Savienības un Donalda Trampa uzvaras ASV prezidenta velēšanās...

Foto

Cik nopietnas ir Latvijas spējas pretoties Krievijas agresijai?

Nesenais Nacionālo bruņoto spēku (NBS) paziņojums, ka “Latvijā drošības situācija ir tikpat stabila un līdzvērtīga tai, kāda ir...

Foto

Vai sabiedrība pieprasīja “cūkskandālu” un Gunāra Astras izsmiešanu?

Kļūdījos, domādama, ka Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (SEPLP) ir jelkādas iespējas teikt savu “biezo vārdu”, vērtējot sabiedrisko...

Foto

Pēc kulturālas spermas nolaišanas uz krūtīm* progresīvā kultūras ministre ir atradusi jaunu kultūras aktualitāti – iesaistīšanos kultūrā balstītas klimata rīcības draugu grupā

Valdība 19. marta sēdē...

Foto

Aivars Lembergs nekādus Kremļa naratīvus nav izplatījis, toties LSM darbojas Kremļa interesēs

Šī gada 19. martā portāla lsm.lv publikācijā "Lembergs vaino Latvijas valdību "Krievijas provocēšanā"; viņa...

Foto

Uzmācīgie IRši

Pagājušas vien dažas dienas, kopš rakstīju par dažādiem “ķīmiskajiem elementiem”, kas pavada „Jauno vienotību”, un kā vecajā latviešu parunā: “Kā velnu piemin, velns klāt!”...

Foto

Tas, ka cilvēks par nopelnīto naudu var atļauties nogalināt sava prieka pēc, ir tikai apsveicami!

Pazīstu Jāzepu Šnepstu (attēlā) personīgi. Jā, viņš ir kaislīgs mednieks. Dara...

Foto

Vai esi gatavs pievienoties MeriDemokrātiem?

Ļoti skumji, nē - sāpīgi redzēt, kā pasaule jūk prātā. Burtiski! Romas pāvests sludina politisku vājprātu, psihopātu kliķe okupējusi Kremli Krievijā,...

Foto

Krūšturis, spiegi un ietekmes aģenti

Kārtīgam padomju produktam ir pazīstamas anekdotes par padomju spiegu Štirlicu, kuru, pastaigājoties pa bulvāri Unter Den Linden zem Berlīnes liepām, nodod pie krūts...

Foto

Sistēmiskā "pareizuma" vieta atbrīvojas

Pēdējo mēnešu mediju refleksijas uz notikumiem politikā veido dīvainu dežavū sajūtu. Lai kā negribētos būt klišejiski banālam, jāteic, ka vēsturei ir cikliskuma...

Foto

Partnerības regulējums stāsies spēkā, tad arī korupcija noteikti mazināsies

Šodien Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā uzklausījām Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) un Sabiedrības par atklātību...

Foto

Man izteiktās apsūdzības piesegšanā ir meli

Patiesi sāpīgi bija lasīt, ka Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas (JVLMA) padome izsaka man neuzticību un prasa atkāpšanos. Īpaši sāpīgi –...

Foto

Tā nauda pati iekrita aploksnēs, un tā nebija mūsu nauda, un par aploksnēm mēs neko nezinām, un mūsu darbinieki bija priecīgi saņemt tik mazas algas, kā oficiāli deklarēts!

Reaģējot uz partijas Vienotība biroja bijušā darbinieka Normunda Orleāna pārmetumiem partijai, kas publicēti Latvijas medijos, Vienotība uzsver – partijā nekad nav maksātas aplokšņu algas, un tā stingri iestājas pret...

Foto

Aicinu Saeimas deputātu Smiltēnu pārcelties dzīvot uz Latgali

„Apvienotā saraksta” mēģinājums "uzkačāt" savu reitingu pirms Eiropas Parlamenta vēlēšanām izskatās vienkārši nožēlojami. Neiedziļinoties nedz manu vārdu būtībā,...

Foto

Krievijas apdraudējuma veidi Latvijai 2024. gadā

Pēdējā laikā saasinājusies diskusija par to, kādi militāri riski pastāv vai nepastāv Latvijai. Nacionālie bruņotie spēki (NBS) ir izplatījuši paziņojumu,...

Foto

„Sabiedriskā” medija paustais, ka akadēmijas vadība par kādiem pasniedzējiem ir saņēmusi sūdzības gadiem ilgi, neatbilst patiesībai

Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija (JVLMA) ar vislielāko nopietnību attiecas...

Foto

Vai Sanitas Uplejas-Jegermanes atkāpšanās izraisīs būtiskas pārmaiņas sabiedrisko mediju politikā?

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (SEPLP) locekles Sanitas Uplejas-Jegermanes atkāpšanās norādīja uz divām lietām. Pirmā –...

Foto

„Rail Baltica” projekta problēmu risinājums labākajās ierēdņu tradīcijās

Rail Baltica projekta problēmu risinājums labākajās ierēdņu tradīcijās. Vispirms izveidojam tematisko komisiju, kur gudri parunāt un pašausmināties....

Foto

Es atkāpjos principu dēļ

Šodien, 2024. gada 5. martā esmu iesniegusi Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (SEPLP) paziņojumu par amata atstāšanu pēc pašas vēlēšanās. Saskaņā ar...

Foto

Nacionālā apvienība rosina attaisnoto izdevumu slieksni palielināt līdz 1000 eiro

Nacionālā apvienība (NA) rosina palielināt gada ienākumu deklarācijā iekļaujamo attaisnoto izdevumu limitu no esošajiem 600 eiro...

Foto

Mūsu modeļa krīze

20.gadsimtā pasaule pārdzīvoja vairākas modeļu krīzes – 1917.gada revolūcija bija konservatīvisma krīze (turklāt ne tikai Krievijā), Lielā depresija bija liberālisma krīze, Aukstā kara beigas...

Foto

Pret cilvēku apkrāpšanu – moralizēšana, bet pret politiķu atdarināšanu – kriminālsods

Uzmanību piesaistīja divi ziņu virsraksti. Abi saistīti ar krāpniecību. Taču ar to atšķirību, ka vienā...

Foto

Sakāve un “viens idiots” – ielas nepārdēvēs

Latvijas Universitātes padomes loceklis Mārcis Auziņš ar Mediju atbalsta fonda finansējumu Kas jauns[i] vietnē publicējis viedokli par krievu imperiālistu Andreja Saharova,...

Foto

Nedrīkst Ropažu pašvaldības finanšu problēmas risināt uz darbinieku rēķina

Jau kādu laiku cirkulē baumas, ka tiek organizēta Ropažu novada domes esošās varas nomaiņa. Šīs runas sākās...

Foto

Vai līdz rudenim gaidāms pamiers?

Drīzumā varēs noskaidrot, cik lielā mērā ir patiesas sazvērestību teorijas attiecībā uz Zeļenska un Baidena nerakstītajām sadarbībām. Šo teoriju ticamība izgaismosies tad,...

Foto

Kā saimnieks pavēlēs, tā runāsim! Galvenais - nedomāt!

Portālā Pietiek.com kādu laiku atpakaļ atļāvos publicēt pārdomas par ASV, Izraēlu. Biju pārsteigts, cik daudzi cilvēki lasa šo...