Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Kas dalīs naudu augstskolās?

Pietiek lasītājs
28.11.2021.
Komentāri (13)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

skolmeistars

29.11.2021. 18:18

Augstskolas ir aplaimotas ar bezatbildīgu vārda tiešā nozīmē menedžeri padomju izskatā. Naudu augstskolās dalīs padomes, kā viņām patiks, jo atbildība par rezultātu nekāda. IZM naudu dalīs ar padomju rokām.

Atbildēt

kaķa smiekli

29.11.2021. 08:51

»

nu cik var gvelzt

Ja nebūtu ļaunās Krievijas un Putina, tad ar ko lai efektīgāk mobilizē lumpeņsabiedrību, lai tā Levit/kariņ kliķi nepatriektu uz elli


Ja 30 gadus Krievijas piesaukšana strādā, tad kāpēc lai nenostrādātu šoreiz ?
Nekad nav bijis tik viegli un nesodīti izlaupīt valsti kā zem sarkanbaltsarkanā karoga. Kādu valsti paši izveidoja, tādā arī jādzīvo
Uzskatu, ka latvieši ir valstsnespējīga taUta, tāpēc arī neizdevusies valsts, nolaista podā pa 30 gadiem ar nekad mūžā neatdodamu parādu.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

28.11.2021. 20:57

»

Jūsmiņš

Autors pareizi atzīmē, ka padomju laikā skolas atvēra pie ļoti maza skolēnu skaita, pats arī sāku mācīties lauku skolā, kurā bijām sākumā tikai 14 skolnieki. Tā kā tajā pašvaldībā, ciemā, bija skola tad ļoti ātri iedzīvotāju skaits auga un attīstība notika, gan tāda, kādu toreiz atļāva...


Viņiem pagaidām laipni aizdod pēc pirmā pieprasījuma, bet plānot un domāt ilgākā perspektīvā par sava sasaukuma četriem gadiem nav ne vajadzības, ne tādu spēju. Kad viss sabruks, daļa viņu mēģinās pamest šo zemi, pieķeroties lidmašīnu šasijām, bet par to vienkārši viņi nedomā. Nodevēju liktenis parastais, kad, gadiem strādājot kāda svešā interesēs, tad, kad neesi vairs viņam vajadzīgs un interesants, ar milzu nepatīkamu pārsteigumu atklāj, ka esi izmantots un izmests.

Atbildēt

Jūsmiņš

28.11.2021. 20:10

Autors pareizi atzīmē, ka padomju laikā skolas atvēra pie ļoti maza skolēnu skaita, pats arī sāku mācīties lauku skolā, kurā bijām sākumā tikai 14 skolnieki. Tā kā tajā pašvaldībā, ciemā, bija skola tad ļoti ātri iedzīvotāju skaits auga un attīstība notika, gan tāda, kādu toreiz atļāva.
Tagad notiek pretējais process, skolas likvidē un daļa iedzīvotāju ar skolas vecuma bērniem ir prom. Attīsties nu, biznesmeni!Ja nav kas strādā...
Šajos brīvvalsts 30 gados valsts vara ir tik ļoti spējusi nīst savus līdzpilsoņus visādos veidos, ka pat grūti saprast kāpēc vēl tik daudz šeit uzturas vispār. Nerunājot nemaz par tām bezjēdzībām saistībā ar covid.
Vai tiešām vēl nav pielecis, ja aizžņaugsiet pavisam dziesmu ciet saviem nodokļu maksātājiem, tautai, tad pašas varas dziesma arī būs nodziedāta?

Atbildēt

Patriots

28.11.2021. 16:35

Nespārdam gulošos , ne šīs izkārtnes lemj!

Atbildēt

Tālavas taurētājs

28.11.2021. 16:24

»

brālis Teodors

Autors ir viens no iedzimtiem Latvijas idiotiem, kurš piedirsis bikses kliedz , ka vainīgs Putins, mums ir vesela partija ar šiem plānprātiņiem NA, jeb nacionālie atkritumi, kuri bļaujot , krievi nāk, katreiz tiek Saeimā, kur apzog savus bāleliņus un gremdē Latviju kā valsti dancojot pēc ārzemju saimnieka...


Autors ļoti pareizi redz notiekošo. Kā zinām tad kgb uz 90.gadu bija 50.gadus ilga pieredze kā atfiltrēt vajadzīgos kadrus un nepieļaut Latvijas patriotu nonākšanu pie varas. Gan tautas fronte, gan interfronte bija čekas veidots projekts un tādā veidā pozīcija ar opozīcija bija gatava, lai sāktu spēlēt demokrātiju, ko gaidīja rietumu pasaule.
Politiskajā teātrī drīkst izmantot visas metodes, nepārkāpjot divus baušļus. Tev nebūs apsūdzēt un notiesāt politiskos oponenentus un otrais, nekādā gadījumā neaizskart piektās kolonnas tiesības okupētajā teritorijā.
Tādā veidā kopš 90 gadiem, nevienas partijas pirmsvēlēšanu solījumos jūs neatradīsiet teikumu par deokupācijas jautājumu virzīšanu un komunistu režīma tiesāšanu. Un tāpat neatradīsiet ne zilbi, par Latvijas izzadzēju valsts nodevēju tiesāšanu. Tik vien kā frāzes, skatīsimies, domāsim, centīsimies, uzlabosim, reformēsim, aizvietosim, pārkārtosim, muldēsim (atvainojos, informēsim) caur sabiedrisko attiecību spečuku tūkstošiem.
Uz doto brīdi arī daļa no rietumu pasaules ir veiksmīgi degradēta un nopirkta par krievijas izpārdoto resursu naudu. Čekai noderīgie kadri ar saldām mēlēm stāsta, cik rietumos viss ir slikti un cik mēs "sarkanie" esam pareizi un Latvijai vajadzīgi (pēc trīsdesmit gadu nesodītas zagšanas)

Atbildēt

nu cik var gvelzt

28.11.2021. 14:28

Ja nebūtu ļaunās Krievijas un Putina, tad ar ko lai efektīgāk mobilizē lumpeņsabiedrību, lai tā Levit/kariņ kliķi nepatriektu uz elli!?

Atbildēt

brālis Teodors

28.11.2021. 14:13

Autors ir viens no iedzimtiem Latvijas idiotiem, kurš piedirsis bikses kliedz , ka vainīgs Putins, mums ir vesela partija ar šiem plānprātiņiem NA, jeb nacionālie atkritumi, kuri bļaujot , krievi nāk, katreiz tiek Saeimā, kur apzog savus bāleliņus un gremdē Latviju kā valsti dancojot pēc ārzemju saimnieka stabules!

Atbildēt

facepalm

28.11.2021. 14:09

tā bija ŠUplinska, kas ieviesa obligātu attālinātu apmācību bērniem skolā (iestrādāja likumā). Tā bija Šuplinska, kas, stājoties amatā, zvērēja, ka būs mazo skolu aizstāve un pat māžojās - veidoja savu publicitāti - ciemojoties Latgales mazajās skolās, lai pēc amata ķēdes saņemšanas apmestu kažogu uz otru pusi un iegāza valsts miljonus Mārupes vienā Starptautiskā skolā, kamēr Latvijas lauku mazās skolas nīkst ārā. Tā bija Šuplinska, kas nepārdomāti atvēra "Pandoras lādi"ar augstskolu padomēm, lai gan augstskolas par visiem rakstā minētajiem riskiem brīdināja.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

28.11.2021. 13:08

Kārtējo reizi ar smaidu vēroju, kā kātrējais prievīte - lāpnesis pašu 30 gados sastrādāto cenšas novelt uz "Puķinu", oligarhiem un vēl nez ko.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

20

Varbūt jūs satrauc rēķinu katastrofa, bet prezidents Saeimā iesniegs grozījumus Partiju finansēšanas likumā

Foto17. janvārī valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī tikās ar tieslietu ministru Jāni Bordānu, Saeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētāju Juri Jurašu, Saeimas Juridiskās komisijas Tiesu politikas apakškomisijas priekšsēdētāju Inesi Lībiņu-Egneri un Saeimas Juridiskās komisijas Krimināltiesību politikas apakškomisijas priekšsēdētāju Andreju Judinu, lai izvērtētu 2021. gadā paveikto un pārrunātu plānotos darbus tieslietu jomā 2022. gadā.
Lasīt visu...

3

Ko gribam, to darām, kad vajadzēs informēt Finanšu ministriju, tad arī informēsim, bet sabiedrībai gar to vispār nav daļas

FotoLai nodrošinātu efektīvu valsts pārvaldes funkciju īstenošanu, pilnveidotu ierēdņu profesionālo kompetenci, valsts pārvaldē ir iedibināta ierēdņu pārcelšana jeb rotācija. Rotācija ir būtisks civildienesta izveides elements, un pārcelšana citā amatā valsts pārvaldē ir izplatīta prakse visā pasaulē, lai efektīvi veiktu valsts uzdevumu izpildi sabiedrības labā, elastīgi izmantojot civildienesta resursus pārvaldes iekšienē.
Lasīt visu...

21

Viedais Anonymous

FotoVispirms pateicos portālam PIETIEK par iespēju paust savu viedokli daudzos aktuālos jautājumos. Katra interneta vietne darbojas pēc saviem ieskatiem. Tā, piemēram, te komentāros ikviens var parakstīt savu tekstiņu ar jebkādu segvārdu. Troļļi izmanto šo iespēju, parakstot savus izteikumus ar populāru personu vārdiem vai literārajiem pseidonīmiem.
Lasīt visu...

21

“Zemcilvēkiem” šopinga nebūs!

FotoVietējie tirāniņi nolēmuši aizliegt tirdzniecības vietām samazināt publiski pieejamo platību darbam “sarkanajā režīmā”. Tirgotāji centās saglabāt peļņu, vienlaikus paliekot cilvēcīgi pret visiem klientiem. Tādējādi kupči pārkāpa valstī iedibināto segregāciju, ļaujot arī “zemcilvēkiem” baudīt šopinga prieciņu.
Lasīt visu...

21

Ar interesi gaidu, kad tad Šlesers beidzot sāks priekšvēlēšanu kampaņu!

FotoPretēji daudziem citiem mana prognoze ir tāda, ka Aināram Šleseram ir izredzes vēlēšanās. Tik tāds sīkums — ja viņš beidzot sāks savu kampaņu.
Lasīt visu...

21

10 padomi, kā nepārvarēt krīzi

Foto1. Vienmēr paturēt prātā divas sava laika nozīmīgu politiķu sentences: “Naudas ir tik daudz, kā vēl nekad nav bijis” (A.K. Kariņš) Tāpēc - pirkt! Visu un daudz! Nesertificētas sejas maskas, 4 miljonus vakcīnu - paliks pāri, atdosim Āfrikai. Nedrošus testus par 15 miljoniem. Salātu receptes par pusmiljonu... Un, kad par to vajadzēs atdot parādus, tad jau spēkā būs cita devīze: “Pēc mums kaut vai grēku plūdi!” (Ludviķis XV). 
Lasīt visu...

21

Modelēšana – “KO DARĪT?”

FotoNesen vairāki opozīcijas partiju pārstāvji un aktīvisti tikās, lai koordinētu savu pretdarbību huntai. Bija pārstāvētas partijas “Latvijā pirmā vietā”, “Likums un kārtība”, “Stabilitātei” un “Tautas kalpi”. Dialogs beidzot ir sācies, un, iespējams, organizāciju loks paplašināsies. Tā kā es neesmu “pirdis dīvānā” un tikai driķējis rakstus, lai gan vārdam ir liels spēks, bet arī piedalījies vairākos pasākumos pret pašreizējo varu, atļaušos izteikt savas domas un dot dažus padomus.
Lasīt visu...

21

Atlīdzība par tautas izdeldēšanu

FotoČinavnieki bāž roku tautas kabatā un nebaidās apdedzināties. Kariņa valdība dāsni atalgo sevi par iedzīvotāju spaidu potēšanu un atstāšanu bez darba, par tūkstošiem salauztu likteņu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Smēķēšanas lobists Reirs kā viens no Covid-19 nāves veicinātājiem

Brīdī, kad tapa šis raksts, Covid-19 globāli bija prasījis 5,478 miljonus dzīvību. Katru gadu pasaulē smēķēšanas dēļ...

Foto

Daudzlīmeņu segregācija Latvijā

Es uzskatu nepotēto diskrimināciju par segregāciju, jo pēc potes cilvēks atpakaļ izmainīties vairs nevar. Tātad atšķirība starp injicētajiem un neinjicētajiem ir nevis uzskatos...

Foto

Ko pašreizējie „lēmumi” liecina par to pieņēmēju prāta stāvokli?

Saeima kārtējo reizi atbalsta kārtējos pasākumus "ar mērķi apturēt straujo Covid-19 izplatību". Tikmēr PVO prognozē, ka dažu...

Foto

Bezroku antiutopija

Lai novērstu kleptomānijas epidēmiju, Pasaules Veselības organizācija (PVO), izpētot islāma valstu pieredzi, nolemj turpmāk visiem cilvēkiem noteikt obligātu vienas rokas amputāciju. Vietā tiks piedāvātas...

Foto

„Zombo-kaste”, „zombo-internets” un „modrā acs”

Eksistē jēdziens „zombējošā kaste” – daudzi tā sauc televizoru. Ceru, ka nav jāpaskaidro, kāpēc radies šāds nosaukums, jo visi esam ar...

Foto

Zahejs

Garīgās dzīves avots ir Dievs, un tam ir tiešs sakars ar cilvēka dvēseli. Evaņģēlijā ir stāstīts par kādu maza auguma cilvēku, kuru daudzi tolaik ienīda....

Foto

Vara un tauta – kā sadzīvosim jaunajā gadā?

Gadumijas TV uzrunas ir tāds savdabīgs politisks žanrs. Reti kurš cilvēks atceras to saturu (nu, protams, ar dažiem...

Foto

Ārkārtas situācija ir piesegs “izšķērdības ballītei”

Saeimas “Saskaņas” frakcija neatbalsta ārkārtējās situācijas pagarināšanu, kā to plāno noteikt Ministru kabinets, un Saeimas sēdē balsos pret šādu risinājumu....

Foto

Hunta cīnās ar dabu

Pērtiķu sugas “neko neredzu, neko nedzirdu, neko nesaku” bariņš paliek aizvien mazāks. Cilvēki visu redz, dzird un muti ciet netur. Patiesība lien laukā kā...

Foto

Hunta apjāj ganāmpulku

Nepotētos hunta sen uzskata par “zemcilvēkiem”. Vairs netiek slēpts, ka veselie pilsoņi jāiznīdē. Labklājības ministrijas variants – ar ekonomiskām represijām neļaut pārziemot. Ja...

Foto

Par rakstu "Gadumijā deltu mijot pret omikronu"

Labdien, godājamais Māri Uļģi! Es ar interesi izlasīju Jūsu rakstu ”Gadumijā deltu mijot pret omikronu”. Tajā bija interesanti fakti...

Foto

Cik lielisks ir viss, ko mēs darām un nedarām

Godājamie rīdzinieki! Šajā Vecgada vakarā atceros kādu sarunu vienā no Rīgas skolām, kurā biju ieradies, lai sveiktu...

Foto

Ironisks pārskats par Jaungada uzrunām

1. Neatceros, vai klausījos Godmaņa, Birkava, Gaiļa uzrunas, tiesa, toreiz migla izklīda, rozā brilles jau krita nost, taču cerība vēl nebija...

Foto

Pasaule ir tumsā un alkst gaismas

Kad Gaisma atnāca, Pasaule apžilba un novērsās. Tomēr dzīvot tumsā izrādījās labāk un pierastāk. Kopš tiem laikiem Pasaulē valda apjukums...

Foto

Dzīvnieku ferma pašmājās

Orvela “Dzīvnieku ferma” ir klāt. Hunta tautu uzskata pat ne par dzimtcilvēkiem, bet par saviem mājdzīvniekiem, kas jādresē. Sliktie “suņi”, kas izsprukuši gan...