Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Kas gaidāms

Leonards Inkins
22.01.2019.
Komentāri (33)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Uldis

27.01.2019. 13:42

Es, piemēram, esmu ļoti gurds!

Atbildēt

Ilze

25.01.2019. 04:02

Raksta sākums kaut kā neiet kopā ar to, kas pa vidu, un arī nobeigumā. Izklausās, ka cilvēciņš ir salasījies no visa kā pa drusciņai, bet beigās pats nezina, ko ar visu to darīt. Tāda pretrunīga mētāšanās, kas robežojas ar šizofrēniju.

Atbildēt

džins

24.01.2019. 14:25

Arī Leonardam gribas ēst un tādēļ ir jā(at)strādā.

Atbildēt

kkk

24.01.2019. 13:56

Leonard, kur tu tik debīlu bildi savam murgam atradi?
Pieņemu, ka glumais plikpauris esi tu pats. Kas ir vīriņš ar radziņiem?
Roku lauzšanās notiek uz polšu vai aliņu?

Leonard, - nepiesārņo ēteru ar saviem pamuļķa prātuļojumiem un idiotiskām bildēm.

Atbildēt

paps

24.01.2019. 07:41

Raksts ir patiess. Argumenti ir tieši pretēji tam, ko ikreizes deklarē Streips savos raidījumos.

Atbildēt

to :)))

23.01.2019. 23:01

»

:)))

Zviedrijas jaunā valdība ,šķiet, paziņoja ,ka NATO nestāsies


Vērojot labās ziņas no Krievijas, iespējams, Zviedrijai nemaz nevajadzēs stāties NATO. Slimās, asinskārās, tumsonīgās, sātana apsēstās un pederastijas pārņemtās krievu pasaules problēma atrisināsies pati.

Atbildēt

to NIKNAIS

23.01.2019. 22:56

»

NIKNAIS

Tramps, līdzīgi kā Hitlers saprot, kas ir nepieciešams lai valsts būtu konkurētspējīga un šis galvenais nosacījums valsts labklājības nodrošinājumam, Hitlers, ja nebūtu tik ambiciozss un sācis karu, iespējams Vācijas vēsturē ieietu kā viens no veiksmīgākajiem šis valsts vadītājiem. Tomēr nūjai ir divi...


Hitlers, ja nebūtu bijis tik ambiciozs, nebūtu sagatavojies karam, nebūtu konsolidējis vācu tautu un nebūtu izdarījis preventīvo uzbrukumu, Staļina absolūtais ļaunums vēl 1941. gada vasarā būtu visu Eiropu noslīcinājis asinīs un pēc tam īsā laikā būtu nogalinājis visus eiropiešus, vai padarījis tos pēc krievu atbaidošiem ģīmjiem un līdzības. Palasi Rezuna "Pēdējā republika" un sapratīsi, kas Eiropu gaidīja!

Atbildēt

andris a

23.01.2019. 17:59

(sun)(flag:lv)Sociologi-18.01.2019.g. LTv-7 raidjum ""Nacionālie dārgumi""-TĒMA-""FINKS""..Raidījumu vada Z.Muktupāvels, klāt aktieris A.Ančevskis ,režisors Edm.Freibergs un jūdu izcelsmes pārstāvis Boriss Ravdins, nosaukts tika par kulturologu / interesanti kādas k.,/?-esot vairāku grāmatu par mūsu izcilo gaišreģi E,Finku-autors .Konsultējoties izrādījās, ka vairākas grāmatas par E.Finku ir lasītas ,pat ar lielu interesi , jo tur pārliecinoši un objektīvi ir bijis izklāstīts par E.Finka izcilajām GAIŠREĢA un PAREĢA spējām. Bet sarunas gaitā par E.Finka tēmas teātra izrādi tika runāts kā izdevušos un interesantu..
Bet tad sarunā iesaistījās grūti saprotamā latviešu valodas izloksnē Boriss R.- kurš ar milzīgu entuziasmu faktiski noraidija pats savu rakstīto par E,Finku. Pat mēģināja noliegt pirms 1991.g. aktualizēto ABSOLŪTI PRECĪZO ATKLĀSMI PAR 1991, GADU /kad gadskaitļi abos galos būs vienādi/, tad Latvijas pamattauta latvieši ZINĀJA UN GAIDĪJA PAREDZĒTO LATVIJAS VALSTS BRĪVĪBU -VISPIRMS no judokomunistu VERDZĪBAS, kas faktiski sākās 1939.g., kad tad vēl SUVĒRĒNĀS LATVIJAS REPUBLIKAS VARA bez tautas REFERENDUMA ielaida LATVIJĀ Kurzemes teritorijā Austrumu Krievijas VARAS UZSPIESTO AGRESIJU-SARKANĀS ARMIJAS TANKU ARMĀDAS VEIDĀ. Pamatu tam m.es tagad ļoti labi zinām-kā NOZIEDZĪGO T.S. MOLOTOVA-RĪBENTROPA PAKTU AR TĀ-SLEPENAJIEM PROTOKOLIEM-PAR NOZIEDZĪGO EIROPAS RERITORIJU PĀRDALI -šajā gadījumā vardarbīgu Latvijas teritorijas un Latviešu tautas pakļaušanu JAUNAI GENOCĪDA FORMAI-KURAS SĀKUMS BIJA JAU 700 GADU GENOCĪDS NO ANGLOSAKŠU /KRUSTNEŠU/ INVĀZIJAS-AR VARU MUMS UZSPIEŽOT AUSTRUMU JŪDU VARDARBĪGO-PRETCILVĒCĪGO RELIĢIJU-JUDOKRISTIETĪBU saīsinot-KRISTIETĪBU.
Tad Boriss R. sāka fantazēt un burtiski murgot, ka karAI tautai vajagot celt savu PANTEONU-...?Lai tad pats Boriss R. ceļ savā APSOLĪTĀ ZEMĒ /PAT NE TĒVZEMĒ/ TUR PANTEONUS CIK VĒLAS un meklē TUR SEV JAUNUS MITOLOĢISKUS TĒLUS-varbūt atradīs vēl kādu sava ciltsbrāļa JEŠUA- JAUNU APUSTULI..un safantazēs jaunus FOLKLORAS TĒLUS JŪDU GADRĀ....
Mums te LATVIJĀ IR SAVA BALTU-ĀRIEŠU FOLKLORA UN SAVA MITOLOĢIJA, AR MŪSU DAINĀM KĀ AUGSTĀKAIS LATVJU TAUTAS IZZIŅU UN APLIECINĀJUMA AVOTS.
Boriss R . pat aizrunājās / aizmurgojās / tiktāl, mums te Latvijā NEESOT SVARĪGA MŪSU VĒSTURE,-BET galvenais esot MITOLOĢIJA,,,
Taļāk Boriss R,savas pamatdzimtenes Izraellas SAFANTAZĒTĀS MITOLOĢIJAS vietā sarunā TO... centās viltīgi ""pārlikt"" uz Latviju.
Bet MĒS TAGAD ZINĀ PAR E.FINKA 2- OTRO PAREĢOJUMU-KAS IR 2020.GADS.
INTERESANTI, ka visos Latvijas Preses izdevumos katru gadu TIEK ATGĀDINĀTS-IERAKSTĪTS E.FINKA TEIKTAIS PAREĢOJUMA TEKSTS,- KA PĒC 1939.G. IERADUŠIES OKUPANTI UN KOLONISTI ATSTĀS LATVIJAS VALSTI UN PĀRTRAUKS GENOCĪDU PRET LATVIEŠU TAUTU -līdz 2020.g. 30.decembrim. UN ATDOS LATVIEŠU TAUTAI VISU SAZAGTO UN KRIEVIJAS VARA PĀRSKAITĪS LĪDZ 2020.G 30 .DECEMBRIM- ATJAUNOTAI LATVIJAS BANKAI APRĒĶINĀTOS 700 000 000-SEPTIŅUS SIMTUS EIRO + plus vēl 0/0 procentus no 1991.g.-PAR OKUPĀCIJAS UN KOLONICĀCIJAS REZULTĀTĀ VEIKTIEM NODARĪJUMIEM PRET LATVIJU UN LATVIEŠU TAUTU.PROTAMS, ATTIECĪGI PAR LATVIJAS VALSTS UN LATVIEŠU TAUTAS DEKOLONIZĀCIJU UN DEOKUPĀCIJU ATBILDĒS ARĪ VĀCIJAS, ASV. ANGLIJAS UN FRANCIJAS VALSTU VALDĪBAS.-KAS PIEĻĀVA ŠOS NOZIEGUMUS.
MĒS LATVIEŠU PAMATTAUTA TĀPAT KĀ E.FINKA 1-pirmo PAREĢOJUMU ZINĀJĀM UN ATTIECĪGIRĪKOJĀMIES TO SAGAIDOT UN AIZSTĀVOTIES /BARIKĀDES/ -TĀ MĒS ARĪ TAGAD ZINĀM UN SAGATAVOJAMIES E.FINKA 2. OTRAM PAREĢOJUMAM LAI IR !
MŪSU parole IR F-2-2020 (sun)

Atbildēt

:)))

23.01.2019. 13:05

»

Fēlis

Un kāda tad tā būtu? Kā Bušs juniors paraksta līgumu ar peisakiem, varēja paskatīties visi. Ar ko, tavuprāt, līgumu ir parakstījis Tramps


Ar nordikiem . Parakstījis līgumu ? To neviens tev nerādīs. Ir viena reportāža , kur viņš izsakās tādiem vārdiem ,kas liecina par to ,ka viņa domāšana un loģika nav zemieša.
Par šo tēmu ir daudz informācijas , bet vairums to uzskata par slimiem murgiem . Visai tuvā nākotnē to uzzinās reālajā laikā visi .::))) Un ASV nav vienīgā ,kur darbojas svešie , tajā skaita Krievijā. Bet virs peisakiem ir reptiļi.

Atbildēt

Fēlis

23.01.2019. 10:59

»

Uldis

Ar katru dienu tu paliec vēl dumāks un dumāks


Muldi, tu sāc krist uz nerviem. Pastāvīgi kaut kādas nepamatotas pretenzijas. Tu esi muļķis tukšvārdis? Muļa, ņeņerviruj!

Atbildēt

Fēlis

23.01.2019. 10:56

»

:)))

Inkins brauc pa vidējo zonu un neredz ,kas īsti visu pārvalda. Un ne jau tie ir prezidenti. Tramps ,ja kas , nav "vietējais".Aiz Trampa stāv cita rase. Un ne jau lai mūs aplaimotu ,viņi te ienāk...


Un kāda tad tā būtu? Kā Bušs juniors paraksta līgumu ar peisakiem, varēja paskatīties visi. Ar ko, tavuprāt, līgumu ir parakstījis Tramps?

Atbildēt

Pilsonis

23.01.2019. 10:07

»

Pilsonis

Reāli notiek pilnīgi pretēji procesi minētajam. Šim naida vergam spriedelējumi ir ļoti sekli...


NATO ir ASV dominēšana. Nebūs NATO, nebūs simtiem ASV bāžu visā pasaulē, daudzi vairs "nepirks ASV vērtspapīrus". ASV bāzes ir segums dollāram. Tramps meistarīgi noraksta ASV dominēšanu. Elite spririnās, pieraduši paratizēt.
Piemēram Armēnijā ASV vēstniecībā strādā ap 3000 cilvēku. Nebūs ASV dominēšanas visi viņi vairs nav vajadzīgi + neko citu nepprot darīt.

Atbildēt

Pilsonis

23.01.2019. 09:56

Reāli notiek pilnīgi pretēji procesi minētajam. Šim naida vergam spriedelējumi ir ļoti sekli.
Piemēram: ASV neko neaizņemas. Kolonijas un vasaļi sūta savu naudu ASV, kas ir nokārtots kā ASV vērtspapīru pirkšanu, kuriem % ir tik niecīgi, ka inflācija par tiem ir lielāka + visi zin, ka ASV nekad nevienam neko neatdos. Nez kāpēc tik un tā pērk tos bezjēdzīgos "vērtspapīrus".
Un tā praktiski visos punktos

Atbildēt

NIKNAIS

23.01.2019. 00:16

Tramps, līdzīgi kā Hitlers saprot, kas ir nepieciešams lai valsts būtu konkurētspējīga un šis galvenais nosacījums valsts labklājības nodrošinājumam, Hitlers, ja nebūtu tik ambiciozss un sācis karu, iespējams Vācijas vēsturē ieietu kā viens no veiksmīgākajiem šis valsts vadītājiem. Tomēr nūjai ir divi gali, - jo visa pasaule ir kā savienotais trauks, un Tramps līdzīgi kā Hitlers var ājā traukā pārāk lielus viļņus sataisīt, cerams, ka viņa ambīcijām ir atbilstoši satbilizētāji, savādāk, vēsture var atkārtoties, un kā viens no šiem cēloņiem varētu izrādīties Trampa veiksmes stāsts

Atbildēt

to ha-ha

23.01.2019. 00:05

»

ha-ha

Lasīju ziņu, ka vācieši un francūži jau vienojušies par kopīgu armiju. Tas laikam nozīmē figa Trampa 2 un vēlāk 4% NATO. Kā arī kirdik blokam


Tie, plānprātiņ, ir tikai Putina slapjie sapnīši. Tūlīt aliancē iestāsies Maķedonija un drīz vien pievienosies arī Zviedija un Somija

Atbildēt

kļimoviča aita

22.01.2019. 22:51

Enike, benike, sikel sā,
Nelaid žīdu baznīcā!
Ņem to tauri, sit pa pauri...

...un turpini gaidīt, gaidīt, gaidīt, inkin, šalom!

Atbildēt

ha-ha

22.01.2019. 21:37

Lasīju ziņu, ka vācieši un francūži jau vienojušies par kopīgu armiju. Tas laikam nozīmē figa Trampa 2 un vēlāk 4% NATO. Kā arī kirdik blokam.
Inkin, nāksies nomainīt karogu!

Atbildēt

to inkunam

22.01.2019. 21:26

nemurgo par LIELVALSTI KRIEVIJU,arī TRAMPS nava tavs personāžs,tavējiem klintoni.Teikšu izbeidz sorosistu vārsmošanu vispār,priekš tādiem auk(s)tākais līmenis ddd.

Atbildēt

Uldis

22.01.2019. 19:09

»

reptilis

Ļoti labs raksts! Bet ,kad piespiedu novērtēt + pieleca arī


Ar katru dienu tu paliec vēl dumāks un dumāks.
Ielaista galvas slimība progresē strauji, zinu no personīgas pieredzes.

Atbildēt

reptilis

22.01.2019. 18:14

Ļoti labs raksts! Bet ,kad piespiedu novērtēt + pieleca arī - ...:(((

Atbildēt

Derdz

22.01.2019. 18:06

Vel kas..to ka prese rada ka stridas abas puses..kas nenozime ka nesadarbojas..drizak ir ciesakas saiknes neka mes apjedzam..starp asv un krieviju

Atbildēt

Derdz

22.01.2019. 18:02

Kas vel..kops 2014 starp asv un krieviju tirdznieciba palielinajas par 25 procentiem apgrozijums. Pamekle info rietumu prese. Bet mums kas samazinas..jo ne par velti abas puses ieviesa sankcijas

Atbildēt

Derdz

22.01.2019. 17:59

Autor..pasi krievu vesturnieki saka ka hruscovs bija viens no tiem kas bremzeja psrs attistibu. Paroc dzilak pie pasiem krieviem jo ne visi ir tadi ja tev viens krievs tava cela kaiteja tev.

Atbildēt

agents

22.01.2019. 17:24

Leonard ! Raksts nav slikts . Bet vajag but uzmanigakam ar faktiem . Vjetnama ir lielakais Kinas ienaidnieks regiona . Un nekadas vinu investicjas Vjetnama nav un nevar but.

Atbildēt

:)))

22.01.2019. 16:14

Inkins brauc pa vidējo zonu un neredz ,kas īsti visu pārvalda. Un ne jau tie ir prezidenti. Tramps ,ja kas , nav "vietējais".Aiz Trampa stāv cita rase. Un ne jau lai mūs aplaimotu ,viņi te ienāk .
Krievija -Rietumi ir instrumenti (baltie ,melnie , šaha spēlē) šajā duālajā spēlē ,kur tiek vietējie aborigēni sarīdīti ,skaldi un valdi ...

Atbildēt

jaajaa

22.01.2019. 15:55

...nu baigi garš...bet interesants...vienīgais, domāju, ka ASV pilnīgi noteikti nav ieinteresēta Krievijas sagraušanā...visā pasaulē pašreiz ir izdevīgi un pat nepieciešami saglabāt esošo spēku samēru...:)

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Akadēmiskā sabiedrība premjeram: atbalstot tiesiskās reformas, aicinām neiejaukties Latvijas Universitātē

FotoLatvijas augstākās izglītības un zinātnes institūcijas, atbalstot Latvijas Valsts prezidenta Egila Levita izvirzīto stratēģisko mērķi – Latvijas augstskolu starptautiskās konkurētspējas stiprināšanu, nodrošinot Latvijas studentiem iespēju studēt augstākā līmenī pašu mājās, pievienojas viedoklim, ka ir nepieciešams izveidot jaunu sistēmu un likumu par augstskolu darbību. 
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 4. Atsacīšanās no cilvēka

FotoAtsacīšanās no cilvēka un postcilvēka rašanās nav vienas dienas projekts, kā parasti saucam jaunas parādības bez vēsturiskajām saknēm. Vienas dienas projekti rodas bez akumulācijas – attiecīgā jaunā fenomena elementu pakāpeniskas uzkrāšanās, savākšanās. 
Lasīt visu...

6

Vispirms kvēls komunists vai VDK aģents, pēc tam aktīvs tautfrontietis un Saeimas deputāts

FotoŠādu cilvēku Latvijā ir daudz, tikai par viņu okupācijas laika pagātni tiek klusēts. Aizliegts arī rakstīt par viņu okupācijas laika "varoņdarbiem". Ne internetā, ne masu medijos nav iespējams atrast neko par viņu līdzdalību cilvēku vajāšanās. Un ne jau tāpēc, ka viņi tajās nepiedalījās. Viņi piedalījās - tikai visu kategoriski noliedz, un masu mediji paklausīgi klusē.
Lasīt visu...

21

Ģimenes medicīna laukos – papildspēkus gaidot, izdegusi un vientuļa

FotoPēdējā gada laikā arvien biežāk publiskā telpā dzirdam runas par akūtu mediķu trūkumu - te Stradiņos nav māsu, kuras varētu dot ķīmijterapiju, te Daugavpilī aptrūkušies anesteziologi, un apstājusies plānveida palīdzība, joprojām nesarūk rindas valsts apmaksātiem izmeklējumiem un speciālistu konsultācijām, un problēmu virkne šķiet nebeidzama.
Lasīt visu...

21

"Saskaņas" Nils nervozi pīpē Briselē: vara Rīgas domē slīd ārā no rokām

FotoRīgas mēra vēlēšanas ir izziņotas 19.augustā, un ir zināms, ka uz mēra amatu kandidē Oļegs Burovs no “Gods kalpot Rīgai” un “Latvijas attīstībai” frakcijas priekšsēdētājs Viesturs Zeps. Nedēļas beigās pēkšņi sarosījās vairāki Rīgas domē strādājošie politiķi.
Lasīt visu...

21

Cik ilgi līdz valsts apvērsumam Krievijā?

FotoPēdējās nedēļās masu medijus un sociālos tīklus pārpludina sirdi plosoši kadri no Maskavas, kuros redzams, kā maskās tērpti, bruņoti vīri ar stekiem sit un brutāli aiztur vienkāršus, miermīlīgus iedzīvotājus, kuri devušies uz kādu no publiskajām demonstrācijām.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Apspriežamie jautājumi

Biju nedaudz pārsteigts, kad saņēmu Saeimas ielūgumu piedalīties Baltijas ceļa gadadienai veltītā sarīkojumā. Patlaban celtniecības sezona rit pilnā sparā. Jābūt nopietnam iemeslam, lai ceļotu...

Foto

Preventīvais uzbrukums

Pēc tam, kad tapa zināms par Sergeja Skripaļa un viņa meitas noindēšanas mēģinājumiem, Amerikas Savienotās Valstis aizliedza ASV uzņēmumiem pārdot Krievijai jebkuras tehnoloģijas, kuras...

Foto

Sociālā revolūcija, visatļautības eskalācija un tās rezonanse

Kriminālā kapitālisma noziegumu brīvībā sods nedraud ne par ekonomiskajiem noziegumiem, ne par humanitātes noziegumiem.* Nesodamība stimulē visatļautību. Tas ir...

Foto

Muļķība

Jānis Miezītis grāmatā «Būt latvietim» jautā, vai muļķis var būt labs cilvēks, un pats atbild – nē. Muļķis neatšķir labu no slikta, derīgu no kaitīga,...

Foto

Ja mediji ir ceturtā vara, vai tiem nebūtu jāuzņemas arī vismaz ceturtā daļa atbildības?

Visi mēs esam dzirdējuši, cik ārkārtīgi nozīmīgu lomu demokrātiskā sabiedrībā ieņem mediji....

Foto

Valdības vasaras darbi

Parasti vasara ir atvaļinājumu laiks, kad visi atpūšas un priecājas par dzīvi. Atšķirībā no citiem gadiem šovasar politiķiem nesanāk īsti izbaudīt atvaļinājumu. Papildus...

Foto

„Izcilais LTV vadītājs” Belte septiņus mēnešus pēc atlaišanas nav bijis vajadzīgs nevienam darba devējam

Kad pagājušā gada beigās no amata tikai atlaists Latvijas Televīzijas vadītājs Ivars...

Foto

Vai patiesības sargsuns Eglītis no TV3 ir melnā PR stipendiāts?

Var jau būt, ka mūsu dienās kāds ir vēl tik naivs, ka tiešām tic – atsevišķi...

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 3. Multikulturālisma un komunisma neiespējamība

Multikulturālismam un komunismam ir kopīgs liktenis – praktiskā neiespējamība. Ne multikulturālisms, ne komunisms nekad netiks praktiski realizēts. Abas koncepcijas...

Foto

Nākamgad aizliegs Zāļu tirgu?

Mīļie brāļi un māsas iekš Trimpus – šis mums var izrādīties nebūt ne tik retorisks jautājums. Paši zināt, kā tas ir: ēstgriba...

Foto

Manipulācijas

Emocijas ir loģikas ienaidnieks, emocijas liedz domāt loģiski un izdarīt saprātīgus secinājumus. Manipulācijas citam pret citu, vienai sabiedrības daļai ar citu sabiedrības daļu, viena uzņēmuma...

Foto

Pūļa gudrība, sabiedriskie mediji un valsts attīstība

2004. gada grāmatā “The Wisdom of Crowds” Džeimss Suroveckis (James Surowiecki) min virkni dažādu piemēru, kas rāda, ka sabiedrība kopumā...

Foto

Klusums Rīgas domē

Pēdējo nedēļu laikā maz dzirdams par iespējamām ārkārtas vēlēšanām Rīgas domē vai arī jauna mēra ievēlēšanu. Iespējams, Rīgas domē ievēlēto partiju deputāti ir devušies...

Foto

Vai Krišjānis Valdemārs un Krišjānis Barons latviešiem kā nācijai paredzēja 200 gadus?

To viņi rakstīja pirms 160 gadiem - 1859. gadā. Ņemot vērā šodienas valdības attieksmi...

Foto

Kas patiesībā notiek Latvijas Radio

Sabiedriskā medija žurnālistiem savā jomā jābūt vislabāk atalgotajiem valstī. Tas ir sapnis un mērķis, kuru jācenšas sasniegt un par kuru nekādu...