Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
VDK kartotēka
Foto

Kas gaidāms

Leonards Inkins
22.01.2019.
Komentāri (33)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Uldis

27.01.2019. 12:42

Es, piemēram, esmu ļoti gurds!

Atbildēt

Ilze

25.01.2019. 03:02

Raksta sākums kaut kā neiet kopā ar to, kas pa vidu, un arī nobeigumā. Izklausās, ka cilvēciņš ir salasījies no visa kā pa drusciņai, bet beigās pats nezina, ko ar visu to darīt. Tāda pretrunīga mētāšanās, kas robežojas ar šizofrēniju.

Atbildēt

džins

24.01.2019. 13:25

Arī Leonardam gribas ēst un tādēļ ir jā(at)strādā.

Atbildēt

kkk

24.01.2019. 12:56

Leonard, kur tu tik debīlu bildi savam murgam atradi?
Pieņemu, ka glumais plikpauris esi tu pats. Kas ir vīriņš ar radziņiem?
Roku lauzšanās notiek uz polšu vai aliņu?

Leonard, - nepiesārņo ēteru ar saviem pamuļķa prātuļojumiem un idiotiskām bildēm.

Atbildēt

paps

24.01.2019. 06:41

Raksts ir patiess. Argumenti ir tieši pretēji tam, ko ikreizes deklarē Streips savos raidījumos.

Atbildēt

to :)))

23.01.2019. 22:01

»

:)))

Zviedrijas jaunā valdība ,šķiet, paziņoja ,ka NATO nestāsies


Vērojot labās ziņas no Krievijas, iespējams, Zviedrijai nemaz nevajadzēs stāties NATO. Slimās, asinskārās, tumsonīgās, sātana apsēstās un pederastijas pārņemtās krievu pasaules problēma atrisināsies pati.

Atbildēt

to NIKNAIS

23.01.2019. 21:56

»

NIKNAIS

Tramps, līdzīgi kā Hitlers saprot, kas ir nepieciešams lai valsts būtu konkurētspējīga un šis galvenais nosacījums valsts labklājības nodrošinājumam, Hitlers, ja nebūtu tik ambiciozss un sācis karu, iespējams Vācijas vēsturē ieietu kā viens no veiksmīgākajiem šis valsts vadītājiem. Tomēr nūjai ir divi...


Hitlers, ja nebūtu bijis tik ambiciozs, nebūtu sagatavojies karam, nebūtu konsolidējis vācu tautu un nebūtu izdarījis preventīvo uzbrukumu, Staļina absolūtais ļaunums vēl 1941. gada vasarā būtu visu Eiropu noslīcinājis asinīs un pēc tam īsā laikā būtu nogalinājis visus eiropiešus, vai padarījis tos pēc krievu atbaidošiem ģīmjiem un līdzības. Palasi Rezuna "Pēdējā republika" un sapratīsi, kas Eiropu gaidīja!

Atbildēt

andris a

23.01.2019. 16:59

(sun)(flag:lv)Sociologi-18.01.2019.g. LTv-7 raidjum ""Nacionālie dārgumi""-TĒMA-""FINKS""..Raidījumu vada Z.Muktupāvels, klāt aktieris A.Ančevskis ,režisors Edm.Freibergs un jūdu izcelsmes pārstāvis Boriss Ravdins, nosaukts tika par kulturologu / interesanti kādas k.,/?-esot vairāku grāmatu par mūsu izcilo gaišreģi E,Finku-autors .Konsultējoties izrādījās, ka vairākas grāmatas par E.Finku ir lasītas ,pat ar lielu interesi , jo tur pārliecinoši un objektīvi ir bijis izklāstīts par E.Finka izcilajām GAIŠREĢA un PAREĢA spējām. Bet sarunas gaitā par E.Finka tēmas teātra izrādi tika runāts kā izdevušos un interesantu..
Bet tad sarunā iesaistījās grūti saprotamā latviešu valodas izloksnē Boriss R.- kurš ar milzīgu entuziasmu faktiski noraidija pats savu rakstīto par E,Finku. Pat mēģināja noliegt pirms 1991.g. aktualizēto ABSOLŪTI PRECĪZO ATKLĀSMI PAR 1991, GADU /kad gadskaitļi abos galos būs vienādi/, tad Latvijas pamattauta latvieši ZINĀJA UN GAIDĪJA PAREDZĒTO LATVIJAS VALSTS BRĪVĪBU -VISPIRMS no judokomunistu VERDZĪBAS, kas faktiski sākās 1939.g., kad tad vēl SUVĒRĒNĀS LATVIJAS REPUBLIKAS VARA bez tautas REFERENDUMA ielaida LATVIJĀ Kurzemes teritorijā Austrumu Krievijas VARAS UZSPIESTO AGRESIJU-SARKANĀS ARMIJAS TANKU ARMĀDAS VEIDĀ. Pamatu tam m.es tagad ļoti labi zinām-kā NOZIEDZĪGO T.S. MOLOTOVA-RĪBENTROPA PAKTU AR TĀ-SLEPENAJIEM PROTOKOLIEM-PAR NOZIEDZĪGO EIROPAS RERITORIJU PĀRDALI -šajā gadījumā vardarbīgu Latvijas teritorijas un Latviešu tautas pakļaušanu JAUNAI GENOCĪDA FORMAI-KURAS SĀKUMS BIJA JAU 700 GADU GENOCĪDS NO ANGLOSAKŠU /KRUSTNEŠU/ INVĀZIJAS-AR VARU MUMS UZSPIEŽOT AUSTRUMU JŪDU VARDARBĪGO-PRETCILVĒCĪGO RELIĢIJU-JUDOKRISTIETĪBU saīsinot-KRISTIETĪBU.
Tad Boriss R. sāka fantazēt un burtiski murgot, ka karAI tautai vajagot celt savu PANTEONU-...?Lai tad pats Boriss R. ceļ savā APSOLĪTĀ ZEMĒ /PAT NE TĒVZEMĒ/ TUR PANTEONUS CIK VĒLAS un meklē TUR SEV JAUNUS MITOLOĢISKUS TĒLUS-varbūt atradīs vēl kādu sava ciltsbrāļa JEŠUA- JAUNU APUSTULI..un safantazēs jaunus FOLKLORAS TĒLUS JŪDU GADRĀ....
Mums te LATVIJĀ IR SAVA BALTU-ĀRIEŠU FOLKLORA UN SAVA MITOLOĢIJA, AR MŪSU DAINĀM KĀ AUGSTĀKAIS LATVJU TAUTAS IZZIŅU UN APLIECINĀJUMA AVOTS.
Boriss R . pat aizrunājās / aizmurgojās / tiktāl, mums te Latvijā NEESOT SVARĪGA MŪSU VĒSTURE,-BET galvenais esot MITOLOĢIJA,,,
Taļāk Boriss R,savas pamatdzimtenes Izraellas SAFANTAZĒTĀS MITOLOĢIJAS vietā sarunā TO... centās viltīgi ""pārlikt"" uz Latviju.
Bet MĒS TAGAD ZINĀ PAR E.FINKA 2- OTRO PAREĢOJUMU-KAS IR 2020.GADS.
INTERESANTI, ka visos Latvijas Preses izdevumos katru gadu TIEK ATGĀDINĀTS-IERAKSTĪTS E.FINKA TEIKTAIS PAREĢOJUMA TEKSTS,- KA PĒC 1939.G. IERADUŠIES OKUPANTI UN KOLONISTI ATSTĀS LATVIJAS VALSTI UN PĀRTRAUKS GENOCĪDU PRET LATVIEŠU TAUTU -līdz 2020.g. 30.decembrim. UN ATDOS LATVIEŠU TAUTAI VISU SAZAGTO UN KRIEVIJAS VARA PĀRSKAITĪS LĪDZ 2020.G 30 .DECEMBRIM- ATJAUNOTAI LATVIJAS BANKAI APRĒĶINĀTOS 700 000 000-SEPTIŅUS SIMTUS EIRO + plus vēl 0/0 procentus no 1991.g.-PAR OKUPĀCIJAS UN KOLONICĀCIJAS REZULTĀTĀ VEIKTIEM NODARĪJUMIEM PRET LATVIJU UN LATVIEŠU TAUTU.PROTAMS, ATTIECĪGI PAR LATVIJAS VALSTS UN LATVIEŠU TAUTAS DEKOLONIZĀCIJU UN DEOKUPĀCIJU ATBILDĒS ARĪ VĀCIJAS, ASV. ANGLIJAS UN FRANCIJAS VALSTU VALDĪBAS.-KAS PIEĻĀVA ŠOS NOZIEGUMUS.
MĒS LATVIEŠU PAMATTAUTA TĀPAT KĀ E.FINKA 1-pirmo PAREĢOJUMU ZINĀJĀM UN ATTIECĪGIRĪKOJĀMIES TO SAGAIDOT UN AIZSTĀVOTIES /BARIKĀDES/ -TĀ MĒS ARĪ TAGAD ZINĀM UN SAGATAVOJAMIES E.FINKA 2. OTRAM PAREĢOJUMAM LAI IR !
MŪSU parole IR F-2-2020 (sun)

Atbildēt

:)))

23.01.2019. 12:05

»

Fēlis

Un kāda tad tā būtu? Kā Bušs juniors paraksta līgumu ar peisakiem, varēja paskatīties visi. Ar ko, tavuprāt, līgumu ir parakstījis Tramps


Ar nordikiem . Parakstījis līgumu ? To neviens tev nerādīs. Ir viena reportāža , kur viņš izsakās tādiem vārdiem ,kas liecina par to ,ka viņa domāšana un loģika nav zemieša.
Par šo tēmu ir daudz informācijas , bet vairums to uzskata par slimiem murgiem . Visai tuvā nākotnē to uzzinās reālajā laikā visi .::))) Un ASV nav vienīgā ,kur darbojas svešie , tajā skaita Krievijā. Bet virs peisakiem ir reptiļi.

Atbildēt

Fēlis

23.01.2019. 09:59

»

Uldis

Ar katru dienu tu paliec vēl dumāks un dumāks


Muldi, tu sāc krist uz nerviem. Pastāvīgi kaut kādas nepamatotas pretenzijas. Tu esi muļķis tukšvārdis? Muļa, ņeņerviruj!

Atbildēt

Fēlis

23.01.2019. 09:56

»

:)))

Inkins brauc pa vidējo zonu un neredz ,kas īsti visu pārvalda. Un ne jau tie ir prezidenti. Tramps ,ja kas , nav "vietējais".Aiz Trampa stāv cita rase. Un ne jau lai mūs aplaimotu ,viņi te ienāk...


Un kāda tad tā būtu? Kā Bušs juniors paraksta līgumu ar peisakiem, varēja paskatīties visi. Ar ko, tavuprāt, līgumu ir parakstījis Tramps?

Atbildēt

Pilsonis

23.01.2019. 09:07

»

Pilsonis

Reāli notiek pilnīgi pretēji procesi minētajam. Šim naida vergam spriedelējumi ir ļoti sekli...


NATO ir ASV dominēšana. Nebūs NATO, nebūs simtiem ASV bāžu visā pasaulē, daudzi vairs "nepirks ASV vērtspapīrus". ASV bāzes ir segums dollāram. Tramps meistarīgi noraksta ASV dominēšanu. Elite spririnās, pieraduši paratizēt.
Piemēram Armēnijā ASV vēstniecībā strādā ap 3000 cilvēku. Nebūs ASV dominēšanas visi viņi vairs nav vajadzīgi + neko citu nepprot darīt.

Atbildēt

Pilsonis

23.01.2019. 08:56

Reāli notiek pilnīgi pretēji procesi minētajam. Šim naida vergam spriedelējumi ir ļoti sekli.
Piemēram: ASV neko neaizņemas. Kolonijas un vasaļi sūta savu naudu ASV, kas ir nokārtots kā ASV vērtspapīru pirkšanu, kuriem % ir tik niecīgi, ka inflācija par tiem ir lielāka + visi zin, ka ASV nekad nevienam neko neatdos. Nez kāpēc tik un tā pērk tos bezjēdzīgos "vērtspapīrus".
Un tā praktiski visos punktos

Atbildēt

NIKNAIS

22.01.2019. 23:16

Tramps, līdzīgi kā Hitlers saprot, kas ir nepieciešams lai valsts būtu konkurētspējīga un šis galvenais nosacījums valsts labklājības nodrošinājumam, Hitlers, ja nebūtu tik ambiciozss un sācis karu, iespējams Vācijas vēsturē ieietu kā viens no veiksmīgākajiem šis valsts vadītājiem. Tomēr nūjai ir divi gali, - jo visa pasaule ir kā savienotais trauks, un Tramps līdzīgi kā Hitlers var ājā traukā pārāk lielus viļņus sataisīt, cerams, ka viņa ambīcijām ir atbilstoši satbilizētāji, savādāk, vēsture var atkārtoties, un kā viens no šiem cēloņiem varētu izrādīties Trampa veiksmes stāsts

Atbildēt

to ha-ha

22.01.2019. 23:05

»

ha-ha

Lasīju ziņu, ka vācieši un francūži jau vienojušies par kopīgu armiju. Tas laikam nozīmē figa Trampa 2 un vēlāk 4% NATO. Kā arī kirdik blokam


Tie, plānprātiņ, ir tikai Putina slapjie sapnīši. Tūlīt aliancē iestāsies Maķedonija un drīz vien pievienosies arī Zviedija un Somija

Atbildēt

kļimoviča aita

22.01.2019. 21:51

Enike, benike, sikel sā,
Nelaid žīdu baznīcā!
Ņem to tauri, sit pa pauri...

...un turpini gaidīt, gaidīt, gaidīt, inkin, šalom!

Atbildēt

ha-ha

22.01.2019. 20:37

Lasīju ziņu, ka vācieši un francūži jau vienojušies par kopīgu armiju. Tas laikam nozīmē figa Trampa 2 un vēlāk 4% NATO. Kā arī kirdik blokam.
Inkin, nāksies nomainīt karogu!

Atbildēt

to inkunam

22.01.2019. 20:26

nemurgo par LIELVALSTI KRIEVIJU,arī TRAMPS nava tavs personāžs,tavējiem klintoni.Teikšu izbeidz sorosistu vārsmošanu vispār,priekš tādiem auk(s)tākais līmenis ddd.

Atbildēt

Uldis

22.01.2019. 18:09

»

reptilis

Ļoti labs raksts! Bet ,kad piespiedu novērtēt + pieleca arī


Ar katru dienu tu paliec vēl dumāks un dumāks.
Ielaista galvas slimība progresē strauji, zinu no personīgas pieredzes.

Atbildēt

reptilis

22.01.2019. 17:14

Ļoti labs raksts! Bet ,kad piespiedu novērtēt + pieleca arī - ...:(((

Atbildēt

Derdz

22.01.2019. 17:06

Vel kas..to ka prese rada ka stridas abas puses..kas nenozime ka nesadarbojas..drizak ir ciesakas saiknes neka mes apjedzam..starp asv un krieviju

Atbildēt

Derdz

22.01.2019. 17:02

Kas vel..kops 2014 starp asv un krieviju tirdznieciba palielinajas par 25 procentiem apgrozijums. Pamekle info rietumu prese. Bet mums kas samazinas..jo ne par velti abas puses ieviesa sankcijas

Atbildēt

Derdz

22.01.2019. 16:59

Autor..pasi krievu vesturnieki saka ka hruscovs bija viens no tiem kas bremzeja psrs attistibu. Paroc dzilak pie pasiem krieviem jo ne visi ir tadi ja tev viens krievs tava cela kaiteja tev.

Atbildēt

agents

22.01.2019. 16:24

Leonard ! Raksts nav slikts . Bet vajag but uzmanigakam ar faktiem . Vjetnama ir lielakais Kinas ienaidnieks regiona . Un nekadas vinu investicjas Vjetnama nav un nevar but.

Atbildēt

:)))

22.01.2019. 15:14

Inkins brauc pa vidējo zonu un neredz ,kas īsti visu pārvalda. Un ne jau tie ir prezidenti. Tramps ,ja kas , nav "vietējais".Aiz Trampa stāv cita rase. Un ne jau lai mūs aplaimotu ,viņi te ienāk .
Krievija -Rietumi ir instrumenti (baltie ,melnie , šaha spēlē) šajā duālajā spēlē ,kur tiek vietējie aborigēni sarīdīti ,skaldi un valdi ...

Atbildēt

jaajaa

22.01.2019. 14:55

...nu baigi garš...bet interesants...vienīgais, domāju, ka ASV pilnīgi noteikti nav ieinteresēta Krievijas sagraušanā...visā pasaulē pašreiz ir izdevīgi un pat nepieciešami saglabāt esošo spēku samēru...:)

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Muļķim būt

FotoMaz ir to, kuri spēj saprast, kas notiek, un tomēr viņiem ir svarīgi, lai tiem būtu savs viedoklis par notiekošo.
Lasīt visu...

12

Rietumu civilizācijas krīze

FotoIevērojamais britu vēsturnieks Arnolds Toinbijs ir rakstījis, ka nevienas nācijas un nācijvalsts vēsturi nevar izskaidrot pašu par sevi – tas ir iespējams tikai civilizācijas kontekstā.[1] Tāpēc ikvienam no mums ir būtiski izprast Rietumu civilizācijas būtību, tās vēsturi un šodienu. Manuprāt, Rietumu civilizāciju šodien raksturo viens vārds – krīze. Un tā vistiešākajā veidā attiecas uz mums.
Lasīt visu...

21

Divi vienā

FotoLasot manas publikācijas laikrakstos no astoņdesmito gadu beigām līdz manis uzrakstītām un izdotām grāmatām, lasītāji zina, ka nespecializējos uz kādu konkrētu tematu, bet rakstu par visu, kas man šķiet svarīgs.
Lasīt visu...

21

Trīs aktuāli izskaidrojumi un viens negaidīts secinājums

Foto1.Nogurums no patiesības jeb patiesības destruktivitāte. Nogurums no patiesības ir realitāte. Tāds psihiskais stāvoklis ir iespējams individuālā līmenī. Iespējams arī kolektīvā līmenī kā sociuma kādas daļas (piem., inteliģences) apziņas pazīme. Tā tas ir tajos gadījumos, kad patiesībai ir kolektīvs raksturs. Tādās reizēs patiesība attiecas uz daudziem cilvēkiem, kā arī var attiekties uz visu tautu.
Lasīt visu...

21

Rīga. Vai tiešām bezceRīga?

FotoKādu laiku nebiju braukusi pa Rīgu, taču aizvadītajās brīvdienās pabraukāju pa vairākiem mikrorajoniem (man gan labāk patīk teikt apkaimēm). Ticiet man – šajās pāris stundās no sirds varēju uz savas ādas izbaudīt to, par ko beidzamajā laikā žēlojas šoferīši – un viņus var labi saprast! – par absolūti sabrukušajām Rīgas ielām.
Lasīt visu...

6

Vai „Jaunajai Vienotībai” ir jāpilda „Vecās Vienotības” solījumi?

FotoIzglītības un zinātnes ministrija Vienotību pārstāvošā ministra Kārļa Šadurska personā 2018.gadā apsolīja pedagogiem darba samaksas pieaugumu. Šis solījums turklāt tika nostiprināts “uz papīra”, kad Ministru kabinets 2018.gada 15.janvārī izdeva rīkojumu Nr.17 “Par pedagogu darba samaksas pieauguma grafiku laikposmam no 2018.gada 1.septembra līdz 2022.gada 31.decembrim” (https://likumi.lv/ta/id/296460-par-pedagogu-darba-samaksas-pieauguma-grafiku-laikposmam-no-2018-gada-1-septembra-lidz-2022-gada-31-decembrim).
Lasīt visu...

18

Kam mēs esam pret

FotoKPV LV vajadzētu sākt aizdomāties par to, lai latvieši neatceras, kā boļševiki kungu mājas dedzināja. Kam pieder valsts vēlētājiem solīto darbu izpilde - to visu Artuss Kaimiņš un Co. ir paveikuši pāris nedēļu laikā:
Lasīt visu...

21

Linkaits izvēlas „Yandex Taxi”?

FotoOtrdien, 12.februārī pie Satiksmes ministrijas (SM) tiek plānots protests, kas tieši vērsts pret nozares politisko vadītāju Tāli Linkaitu (Jaunā konservatīvā partija). To sola rīkot taksisti un citi pārvadātāji, kam dzīvi apgrūtina nelegāli strādājošie un nodokļus nemaksājošie – vai citām valstīm maksājošie – konkurenti.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Latvietis "Saskaņas" mītiņā pie Rīgas domes

Mans paziņojums par vēlmi piedalīties „Saskaņas” mītiņā pie Rīgas domes bija izsaucis vētru ne tikai sociālajos tīklos, bet arī ģimenē...

Foto

Ģeopolitika un mūsu neapskaužamais stāvoklis

Visjaunākie notikumi Venecuēlā, saprotams, pirmkārt un galvenokārt attiecas uz šīs valsts iedzīvotājiem un nekorekti ir iejaukties ar komentāriem viņu kultūras norisēs....

Foto

Koncepcijas projekts „Harmoniska Latvija. Taisnīgāka sabiedriskā iekārta”

Gatavojot šo projektu, par pamatu ņēmu Vācijas Brēmenes zemes satversmi. Domājot par Stradiņu dzimtas dzimto novadu Sēliju, Brēmenes zemi...

Foto

Precedents

Jau rakstīju par negaidītajiem pavērsieniem Armēnijā, par Roberta Kočarjana un Serža Sargsjana atstumšanu no varas, par Armēnijas «Samta» revolūciju, kā arī par vēlēšanām, kurās Armēnijā...

Foto

Nodrāztais tiesiskums Bordāna stilā: paši beidzām, dosim citiem

Pēdējo gadu laikā par vienu no iemīļotākajiem dažādu partiju pārstāvju vārdiem ir kļuvis vārds “tiesiskums”. Tas tiek locīts...

Foto

Vai tiešām Rozenvalds nesaprot, ka ir kļuvis par noderīgo idiotu Kremļa propagandas ķetnās?

Uzzināju, ka piektdien, 01.02.2019. "masu medija" Sputnik lapā ir intervija ar "Latvijas Universitātes sociālo un...

Foto

Rūpējoties par Baltijas valstu izaugsmi un saviem klientiem, no darba atlaidīsim 800 darbinieku

2019. gada laikā Luminor vienkāršos savu darbības modeli, tostarp samazinot darbinieku skaitu visos...

Foto

Latvistikas politiskā seja un etnopolitoloģija

Šis teksts ir veltīts latviešu tautas mentalitātes vienotībai ar politiku. Mentalitāte, demogrāfija un kultūra ir trīs pīlāri, uz kuriem balstās burtiski...

Foto

Es redzēju sapnī, kā…

“Neviens nav pārāk liels cietumam. Neviena persona vai uzņēmums, kas kaitē ASV ekonomikai, nav ārpus likuma. Tas attiecas arī uz lielajiem uzņēmumiem,”...

Foto

Kailcirte: kaimiņa skatījums

Skaidrs, ka pārskatāmā nākotnē lielāks vai (cerams) mazāks kailciršu īpatsvars Latvijas mežos ir neizbēgams. Jā, kailcirtēm nav nekāda ekoloģiska attaisnojuma, un sabiedrībai tās...

Foto

Obskurantisma aprobācija

2019.gada 28.janvārī internetā varēja izlasīt: “Līdz ar tiesnešu neatkarības palielināšanos būtiski jāpalielinās arī tiesnešu atbildības apmēram, un par šo divu aspektu samērīgumu iestāsies arī...

Foto

Ir tikai divas izvēles iespējas

Mēs visi vērojam un vērtējam pasauli, kurā dzīvojam. Atbilstoši savam vērtējumam mēs izdarām savu izvēli, un šī izvēle nosaka mūsu praktisko...

Foto

Ja Jurašs ir tik tīrs, ko tad šis tā baidās no tiesas un ko tad “bezkompromisa tiesiskuma” ieviesēji tā raustās no tiesiskuma?

Visticamākais, Juris Jurašs ir...

Foto

Nacionālā apvienība visu laiku pūš Kremļa taurē, tikai neviens to negrib redzēt

Sveicināti, mīlīši, Latvijas nacionālpatriotiski noskaņotie pilsoņi un pilsones, sveiciens arī tev, skaistā Dace Kalniņa,...

Foto

Liberālā agonija jeb ideāli, kas ātri var izzust

Sākšu ar to, ka pats pēc politiskās pārliecības vairāk tiecos būt liberāls dažādos jautājumos, kas būtu kaut vai...

Foto

„Normāla cilvēka” viedoklis un himēriskuma anatomija

Pēc 13.Saeimas vēlēšanām sākās valdības veidošanas šarāde. Tajā figurēja demogrāfiskā aina. Mūsu slavenie “naciķi” neatlaidīgi iesacīja organizēt “demogrāfijas ministriju”. Momentā...

Foto

Ideoloģija un mūsdienas: sabiedrisko organizāciju pilnvaru uzplaukums “čekas maisu” paēnā

Laikraksta “Diena” 15.janvāra numura ievadrakstā tika uzdots retorisks jautājums, proti, kas notika ar personām, kuras savulaik...

Foto

Vara barikādēs

Ikdienišķos notikumos varas attieksme pret sabiedrību ir standartizēta un iepriekš paredzama. Emocionālās piesātinātības brīžos arī dažus varas pārstāvjus pārņem sabiedrībā valdošās noskaņas un viņi...

Foto

Svarīgi, lai katrs uzņēmuma darbinieks ir iesaistīts kvalitatīvā klientu apkalpošanā

Vēlos sniegt informāciju saistībā ar publikāciju „Jauns izdomas līmenis valsts naudas šķērdēšanā: „Valsts nekustamie īpašumi” pasūta...

Foto

Kas gaidāms

2018. gada nogalē bija skaidrs, ka Amerikas Savienoto Valstu prezidenta rīcība labvēlīgi ietekmē ASV ekonomiku un radīti vairāk nekā četri miljoni jaunu darbavietu kopš...

Foto

Artus, neizdari kļūdu, nepievil un nepamet mani

Artus, piecus gadus, gatavojot informāciju un faktus Tavām Suņu būdām un vēlāk arī Saeimas runām, iepazinu Tevi kā principiālu...

Foto

Ir arī laipni un atsaucīgi mediķi

Mūsdienās, kad ir tik daudz negatīvā, tajā skaitā par veselības aprūpē notiekošo, gribētos pateikt kādu labu vārdu ar portāla starpniecību,...

Foto

Eiropas kolonizēšana: Latvijas pieredze

Gadumijā apsveŗot, kas bijis svarīgākais notikums pērn Eiropā un kas visvairāk ietekmēs tās turpmākos likteņus, atbildēt ir viegli. Tas, ka turpinājās [Rietumu]...

Foto

Kartītes, nejaušas kā proftehmeiteņu likstas

Nedēļa man sākās ar smagu izāzēšanu – izrādīju pat pusotru minūti ilgu apstulbumu, kamēr meklēju atbildi uz jautājumu: “Vai tu jau...

Foto

Izglītības interpretācijas konflikti: iemesli un untumi

Saeimas vēlēšanās uzvarējušās “6.oktobra paaudzes” valdības sastādīšanas šarādē jau no pirmās ainas figurēja solījums turpināt izglītības reformas. Tas neapšaubāmi ir...

Foto

Cik zaļi dzīvosim vecumdienās? Pensiju sistēmas ilgtspējas šķietamība

Daudz ir rakstīts un diskutēts par mūsu pensiju sistēmas nākotnes finansiālo ilgtspēju, t.i., par nākotnē sagaidāmo budžeta ieņēmumu...

Foto

„Naida runas” fabricēšana un orveliskā domu kontrole

"Visapkārt mums plosās naida runas uzplaiksnījumi,” - tā apgalvo tie, kuri vēlas attēlot noteiktus viedokļus vissliktākajā iespējamajā skatījumā, lai tos deleģitimizētu. Ja...