Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

iii

19.05.2016. 15:32

Tādas curikas labrprāt vēlētos, lai ģenerāļi brunčos izdeldētu nīsto vīriešu sugu. Runa šeit ir nevis par ļaušanu bērnam izvēlēties, ar kādām mantiņām spēlēties, bet vardarbīgu cilvēka identitātes (tai skaitā dzimumidentitātes) graušanu, lai sorosi un co varētu vieglāk manipulēt ar lētu darbaspēku beigu beigās.

Atbildēt

andris a

16.05.2016. 18:54

PROJEKTS

Pašlaik notiek aktuāla diskusija "PAR VARDARBĪBU PRET BĒRNIEM" . Vēsture liecina , kad mūsu Baltu tautu teritorija ir tikusi okupēta no 12.gs. beigām ar noziedzīgo un vardarbīgo jūdu kristiešu invāziju.Pat līdz šim brīdim mums tiek uzspiesta šī jūdu kristīgā sistēma, kas faktiski ir atavisms un austrumu jūdu tautas elkdievība ar viņu iedomātā dieva Isa-Jēzus kā viņu dievība,kas mums baltiem-āriešiem 800 gadus ir tikusi uzspiesta ar vardarbību un viltu. Tāda ir pinīgi mums sveša un noliedzama mūsu baltu tautām kā morāli un vēsturiski kaitīga un turpmāk noloiedzama.
Un tā kā šajos visu konfesiju lūdu kristīgajos dievnamos kā ""Galvenā persona"" Isa tiek rādīts kā piesists krustā un citās dažādās formās-krucifiksos, gleznās, ikonās, grāmatās utml. pēc notikumiem Palestīnas teritorijā.Un gar šīm naglām ir radīts, ka tek asinis. Kaut gan vēsturnieki un ģeogrāfi ir pierādījuši, ka Isa īstenībā nav bijis piesists krustā, bet gan piesiets ar šņorēm un pēc maza laika ir atsiets kā dzīvs un pēc 3 dienu atlabšanas ir turpinājis savas Zemes gaitas. Tad Isa ar savu sievu un 2 iem saviem bērniem ir devies Indijas virzienā, kur ir apglabāts kādā zināmā Kašmiras kapsētā.
Pie tam šajā jūdu maģijā, tiem , kas apmeklē šīs jūdu kristiešu kulta celtnes u.tml . pasākumus liek ēst viņa maģisko""miesu""un dzert viņa maģiskās""asinis'' un vēl ar klanīties-pazemoties šī jūdu elka priekšā. Tāda jūdu maģijas sistēmas vizuāla un skaņu lietošana bērnam atstāj tikai pretīgi nožēlojamu un pretcilvēcīgu iespaidu, pat bailes, kas mūsu civilizētā laikā ir pilnīgi AIZLIEDZAMS ! Tādā sakarā ar Likumu ir jāparedz- Aizliegt ieiet šajās jūdu kristīgajās celtnēs un līdzīgās vietās, un aizliegt piedalīties šajās pretcilvēcīgās procedūrās līdz pilngadībai 18 gadiem.
No 2016.g. 1. sept. ar Likumu pie visām jūdu kristiešu un citām muslimu celtnēm ir jābūt piestiprināta plāksne /kā ielu nosaukumiem/ -AIZLIEGTS IEIET LIDZ 18 GADIEM .
Faktiski šis aizliegums bija jāveic ar to brīdi, kad ar likumu ""Baznīca ir nodalīta no valsts"".
Baltu āriešu tautas ir Saules tautas, bet jūdu un citas aziātu tautas pakļaujas Mēness kultam.
Ja jau cilvēks / bērns/ tiek biedēts un traumēts jau no bērnības...tāds, arī kā nozombēts, varēja turpināt eksistēt visu atlikušo dzīvi. Bet ir metodes, ka jebkurā brīdī var atzombēties un atjaunoties kā brīvs cilvēks, arī ar to pašu Svētupes ūdeni. Mūsu Dievziņa ir apzināta ""Latvju Dievturībā"", mūsu Dabas ritumā, mūsu Dainās , mūsu valodā.
Viens no judu kristīgās sistēmas Romas katoļu baznīcas augs. vadītājs , līdz ar to, kad 2016.g. aprīlī muslimu invāziju pasludināja -kā DĀVANU !- eiropas tautām-par to ir ticis NOLĀDĒTS ! Informācija par to ir izplatīta MSLīdzekļos.
Zinām, ka paši jūdi / vienlaicīgi arī kā humanoīdi/ paši noliedz Isu-Jēzu kā dievību un noraida šo jūdu kristīgo kanibālisma kultu .Zinām, ka pasaules mērogā noziegumus pret bērniem-zēniem veic jūdu kristīgie mācītāji pedofīli.

Papildinājumus un atklāsmes rakstiet - A/K 23 Rīgā LV 1084

Atbildēt

papins4

16.05.2016. 07:46

Homoseksuālisms ir mākslīgi uzspiesta ideoloģija tautu pakļaušanai, apspiešanai un tās populācijas samazināšanai, bet tā galvenais izplatīšanās veids ir caur masu saziņas līdzekļu, popkultūras un modes propagandu.Homoseksuālisti cenšas panākt, lai viņi tiktu raksturoti tikai pozitīvos vārdos un terminos. Piemēram vārds „gejs” angļu valodā nozīmē „bezrūpīgs”, „krāšņš”, „jautrs”. Geju parādes tiek sauktas par praidiem, ar ko angliski apzīmē ko tādu, ar ko var lepoties, kas ir vislabākajā stāvokli, uzplaukumā. Operējot ar šādiem vārdiem sodomīti maldina cilvēkus, radot par sevi neapzināti pozitīvu priekšstatu. Analogi krievu valodas vārdi gejiem, protams, ļoti, ļoti nepatīk.

Atbildēt

dj

14.05.2016. 16:03

Šī Curika izrādās ir PR Officer uzņēmumā NATO Strategic Communications Centre of Excellence. Vai nevajadzētu ierosināt vēstuļu kampaņu NATO, lai taču dod iespēju viņai pārcelties kur citur, kur par dzimumu audzināšanu daudz vairak laika izvērsties???

Atbildēt

Jezups

13.05.2016. 20:54

Kā gribas paņemt savu veco padomju zaldāta siksnu ar vara sprādzi,noķert to Curiku un slānīt pa to vietu,kur kājas sāk augt,kamēr tai smadzenes sāk normāli darboties.Liekas, ka to gara slimību tikai tā var izārstēt

Atbildēt

Ripa

13.05.2016. 17:35

Es,protams, ļoti atvainojos autorei, taču rakstā ir neliels trūkums - 5išanās tēma nav atklātā pilnībā!

Atbildēt

Pēteris

13.05.2016. 14:41

Man veceni gribās !

Atbildēt

Dīvaini

13.05.2016. 13:45

Es tikai nesaprotu vienu lietu, kur te ir problēma? Linda var audzināt savus bērnus, kā vēlas. Citi var audzināt savādāk, kā vēlas. Latvijā nav baletdejotāju vai pavāru? Laikam taču ir. Kāpēc baletdejotājs vai pavārs vispār tiek uzskatītas par ne-vīriešu profesiju? Tā izskatās, ka paši netralitātes sludinātāji ir ieslīguši stereotipos. Jau sen neviens bērniem nedala rotaļlietas "lellēs un mašīnās". Ar ko bērns grib spēlēties, ar to spēlējas. Bet tas nenozīmē, ka puikas jāģērbj kleitās un pats galvenais, ka valstij būtu jāmāca vecākiem, kā audzināt bērnus!

Atbildēt

Pesimists

13.05.2016. 13:18

Nu re, "atbraucām", homoseksuālistu - pedofīlu aprindas arī pie mums jau atklāti par savu preteklību legalizēšanu sāk runāt. Nu, latviešvalodīgie idioti, lamājiet vairāk krievus, Putinu, pavelcieties uz "Krievijas agresiju", "izvēlieties Rietumus", darbojieties aktīvāk NATO struktūrās un vinķeles, curikas & co ar skandināvu un amerikāņu atbalstu arī jūs aplaimos ar vispārēju genderizāciju un ne tikai. Bet "pietiek" lej ūdeni šajās dzirnavās gan ar savu antikrieviskumu, gan arī ik pa brīdim iemetot konservatīvo stulblatviešu vidē šādus tekstus, lai notestētu sabiedrības "gatavības" pakāpi un uzkurinātu kaislības pēc kā varētu spert vēl kādu mazu solīti šo preteklību iedzīvināšanā.

Atbildēt

pierādījumus!

13.05.2016. 12:08

»

Viltojums

priekš muļķiem, kādi ir latvieši vairākumā. Nekāda DDoktrīna neeksistē, dārgie latvju stulbeņi. Kur skatās ASV vēstniecība un kāpēc neaptur bāleliņu ārprātu


Tad lūdzu uzraksti pierādījumus, ka nav šādas Dallesa doktrīnas un ka NATO, pēc tās dibināšanas, nevadīja izbijušās fašistiskās Vācijas ģenerāļi!
Un kas, attiecas uz ASV, tad tā jau latviešiem pietiekami ir sačakarējusi domāšanu un morālo stāju. Tā, ka nekāda ASV vēstniecība, neko jaunu nepateiks, tikai kārtējos reizi melos.

Atbildēt

Lūgums "pietiek. com.

13.05.2016. 12:03

Vai portāls, lūdzu nevarētu radīt speciālu vietni, kur publēcēt garīgi slimu cilvēku fantāzijas, kas kaitē sabiedrības morālei un normālai attīstībai?

Atbildēt

Viltojums

13.05.2016. 11:49

»

Sātanisma doktrīna, kas tagad piepildās

Alena Dalasa doktrīna...


priekš muļķiem, kādi ir latvieši vairākumā. Nekāda DDoktrīna neeksistē, dārgie latvju stulbeņi. Kur skatās ASV vēstniecība un kāpēc neaptur bāleliņu ārprātu?

Atbildēt

Bez komentāriem

13.05.2016. 11:26

Murgs. Muļķības. Smadzeņu pūderēšana.

Atbildēt

Sātanisma doktrīna, kas tagad piepildās

13.05.2016. 11:22

Alena Dalasa doktrīna
Kad beigsies karš... mēs izmantosim visu, kas mums pieder, - visu zeltu, visu materiālo varenību uz stulbuma kultivēšanu un ļaužu apmuļķošanu!
Cilvēka smadzenes, ļaužu apziņa ir viegli ietekmējama un pakļaujas izmaiņām. Iesējot haosu, mēs nemanot samainīsim garīgās vērtības uz viltotām un liksim šīm viltotām vērtībām ticēt.
Kā?
Mēs atradīsim savējos domubiedrus, savējos sabiedrotos pašā valstī(A.Eiropā).
Soli pa solim tiks izspēlēta grandioza veselas tautas bojāejas traģēdija, kura novedīs pie tās pašapziņas galīgas un neatgriezeniskas pazušanas. No literatūras un mākslas mēs pakāpeniski izstumsim sociālo būtību, atradināsim gleznotājus un rakstniekus nodarboties ar attēlošanu un pētījumu veikšanu par procesiem, kuri notiek tautas kolektīvajā apziņā.
Literatūra, teātri, kino - tiks slavinātas pašas zemiskākās cilvēciskās dziņas. Mēs atbalstīsim un pacelsim tā saucamos māksliniekus, kuri iesēs cilvēciskā apziņā seksa kultu, varmācības, sadisma, nodevības propagandu - ar vārdu sakot, atvērs sabiedrības apziņu jebkurai netikumībai.
Valsts pārvaldē mēs radīsim haosu un saputrojumu.
Nemanot, bet aktīvi un pastāvīgi tiks sekmēta ierēdņu muļķība, kukuļņemšana un bezprincipialitāte. Birokrātisms un gausa lēmumu pieņemšana kļūs par tikumu. Godīgums un krietnība būs apsmejami un nevienam nekļūs vajadzīgi. Bezkaunība un cinisms, meli un apmānīšana, žūpība un narkomānija, dzīvnieciskas bailes vienam no otra, nodevība, agresīvs nepamatots nacionālisms un tautu ienaids, veikli un nemanot kultivēts, atplauks viskuplākajās krāsās.
Un tikai nedaudzi, ļoti nedaudzi nopratīs vai pat sapratīs, kas notiek. Bet tādus ļaudis mēs noliksim bezpalīdzīgā stāvoklī, pārvērtīsim par izsmiekla objektiem, atradīsim veidu tos apmelot un pasludināt par sabiedrības atkritumiem. Izrausim tautas garīgās saknes, deformējot un iznīcinot tautiskas tikumības pamatus. Mēs izļodzīsim tādējādi paaudzi aiz paaudzes. Ķersimies pie ļaudīm no bērnu, jaunības gadiem,
Ķersimies pie ļaudīm no bērnu, jaunības gadiem, galveno likmi vienmēr liekot uz jaunatni. Mēs izaudzināsim no tiem ciniķu, neliešu un kosmopolītu paaudzi.
Lūk tā mēs to arī izdarīsim.
A.Dalles. Pārdomas par Amerikas pēckara doktrīnas realizāciju pret PSRS, 1945.
http://www.e-mistika.lv/?txt=762

Atbildēt

Brīdinājums raksta autorei

13.05.2016. 11:20

Visiem, kas sludina tādas lietas, kas aprakstītas šai rakstā, būtu labāk, ja viņi vipār nebūtu piedzimuši! "Bet, kas apgrēcina vienu no šiem vismazākiem, kas tic uz Mani, tam būtu labāk, ka tam piesietu dzirnu akmeni pie kakla un to noslīcinātu jūras dziļumā. (Mat.ev. 18:6)

Atbildēt

Mellais

13.05.2016. 09:34

Kāpēc Pietiek komentē tikai truli bezsmadzeņu idioti??

Atbildēt

>01:21

13.05.2016. 09:00

Tas ir, ja cilvēkam nav kārtīga darba, ja nav pašam sevi jānodrošina ar pajumti un pārtiku, tad viņš paliek par mērkaķi :) Ja mums visu pasniedz uz paplātes, arī mākslu, kultūru (ko agrāk cilvēki radīja paši)...
Turklāt pārmērīgā urbanizācija, piesārņotā vide arī atstāj sekas uz garīgo un fizisko veselību. Tad nu ko - ar lamāšanos vien netiks līdzēts. Bet nevajag vēl vairāk jaukt galvas, sevišķi vēl maziem bērniem, mēs jau tā edam radījuši viņiem nedabisku, neveselīgu vidi.
Kāda izeja? Ir dzirdēts par kopienām, kas atgriežas pie sentēvu dzīves. Bet tas nu galīgi nebūtu pieņemams - kam? (banku oligarhijai? varbūt es kļūdos?)

Atbildēt

Udox

13.05.2016. 07:14

Paņemta tēma, sajaukta putrā ar visu, ko vien var iedomāties un pasniegta kā atklāsme, ko nesaprot citi. Būtībā stāsts ir par vismaz trim dažādām jomām. Tomēr autors mēģina apmēram ar šādiem argumentiem pārliecināt: "Ja metalurģijas uzņēmumā vajag strādniekiem spēku, tad sievietēm ir vērts kačāties, kas nozīmē, ka izglītības sistēmā viss ir kārtībā". Katrā ziņā savārstījums ir diezgan nejēdzīgs un ne par ko nepārliecina.

Atbildēt

lauķis

13.05.2016. 05:38

Ir puikas un ir meitenes , puikas jāaudzina par vīriešiem ,tēviem un meitenes par sievietēm , mātēm.
Bet kas ir neitrālais dzimums?Vai tie ir pederasti un lesbietes , pedofīli u.t.t.

Atbildēt

psihologs

13.05.2016. 02:40

Diemžēl cilvēks ir ierobežots,
daudzi zin tikai par 1 savu profesiju
vai varbūt 1 hobiju
un raksturs, uzskati ir iekalti no vecākiem,
tāpēc audzina arī katrs tā - ierobežoti

un tad var būt, ka tikai pusmūžā rīdzinieks
pirmo reizi iemācās par laukiem, par dabu
vai muzicēt vai sportot vai gatavot vai
rēķināt, jo viņam nebija tādu cilvēku apkārt,
kas mācītu

Atbildēt

http://www.lffb.lv/tulkojumi/eksperiments-visums-jeb-kuram-ta-paradize-ir-vajadziga.html

13.05.2016. 01:21

Eksperiments "Visums" jeb Kuram tā Paradīze ir vajadzīga?

AUTORS: ILMĀRS SADAĻA: TULKOJUMI
Konstantīna Karelova raksts no nedēļraksta "Taini XX veka", 2015. gada 1./2. numura.
Daudziem cilvēkiem jēdziens "Dzīve kā Paradīzē" stipri asociējas ar Bībeles Ādama un Ievas eksistenci: papilnam ēdamā un dzeramā, silts klimats, nav ienaidnieku un galvenais, nekādas vajadzības nodarboties ar fizisku darbu. Vairums cilvēku uzskata, ka tāda eksistences forma ir ideāla, taču tikai nedaudzi spēj iedomāties, ar ko tas viss var beigties.Pilns komforts.Vairāk nekā pirms četrdesmit gadiem amerikāņu pētnieks Džons Kelhuns nolēma pārbaudīt "Paradīzes dzīves" koncepciju un veica eksperimentu sēriju, ko nosauca par "Visumu". Eksperiments tika veikts ar grauzējiem, un tā jēga bija šāda. Sākumā tika uzbūvēta ideāla mītne pelēm - milzīga tilpne. Tajā nepārtraukti tika uzturēta grauzējiem visoptimālākā temperatūra (30 grādi pēc Celsija); "Paradīze" regulāri un bagātīgi tika apgādāta ar tīru dzeramo ūdeni un izmeklētu barību; iekšā tika izveidoti daudzi, omulīgi stūrīši - ligzdas grūsnām mātītēm vai dzīves vietas vientuļiem tēviņiem - pēc izvēles. Asenizatoru grupa novāca grauzēju radītos atkritumus, bet īpaša ārstu komanda sekoja "Paradīzes" iedzīvotāju veselībai, ārstēja tos, ja tie saslima un kontrolēja dzīvnieku skaitu, lai visiem viss pietiktu pārpārēm. Plēsoņu un infekciju uzrašanās bija izslēgta. "Paradīze" bija rēķināta ar komfortablu, vienlaicīgu, deviņu ar pus tūkstošu peļu eksistenci, taču reāli visā kolonijas eksistēšanas laikā tur dzīvoja nedaudz vairāk nekā divi tūkstoši.Pirmie iemītnieki.Tātad eksperiments sākās. Četri tēviņi un četras mātītes pirmie spēra soļus savos valdījumos. Saskaņā ar Kelhuna gradāciju, tā bija stadija "A" - nepazīstamās teritorijas apgūšanas periods. Drīz sākās stadija "B" - iemītnieki novērtēja lieliskos eksistēšanas apstākļus un sāka aktīvi vairoties - peļu skaits dubultojās katras 55 dienas. Taču jau pēc desmit mēnešiem, neskatoties uz to, ka vietas vēl bija pilnīgi pietiekoši, bet ūdens un barība - joprojām papilnam, sākās stadija "C" - populācijas pieaugums jūtami samazinājās. Tagad skaits divkāršojās katras 145 dienas. Momentā, kad iesākās stadija "C", "Paradīzē" dzīvoja apmēram 600 peles.Krišanas sākums.Trešajā stadijā "Paradīzē" vija izveidojusies stingra hierarhija. Bija peles-valdnieces, kas aizņēma labākās vietas gar sienām, peles-izstumtās - tās tika aizdzītas uz vidusdaļu. Izstumtās raksturoja noplucis izskats, rētas un asinsizplūdumi – sugas brāļi tām regulāri uzbruka, neskatoties uz to, ka ūdens, barība, mātītes un ērtu dzīvesvietu bija papilnam. Pateicoties ārstu pūlēm, grauzēju dzīves ilgums bija palielinājies par veselu trešdaļu, taču līdz ar to "veči" kļuva arvien agresīvāki un tieši viņi veica uzbrukumus jaunajām pelēm.Arī mātītes stipri izmainījās. Tās sāka atteikties no pārošanās, bet daudzas vienkārši aprija savus metienus un aizgāja dzīvot no visas grupas tālākās alās, kur iekšā vairāk nevienu nelaida. Neskatoties uz to, ka "Paradīze" vēl nebija piepildīta pat līdz pusei, peļu populācija sāka pakāpeniski samazināties."Skaistuļi" un "neatkarīgās".Drīz sākās pēdējās stadija "D" - nāves stadija. Dzīvi palikušās, jaunās peles sāka uzvesties kā vergi, viņu psihe biežo uzbrukumu dēļ bija salauzta. Parasti tās ielīda kādā nomaļā stūrī, pat necenšoties izvairīties no "veco" tēviņu un mātīšu agresijas, kas centās iekarot arvien vairāk praktiski nevienam nevajadzīgās teritorijas. Mātītes atraidīja visus pēc kārtas, visādi pretojoties tam, lai vairotos. Vēl stadijā "D" sāk veidoties jauna peļu-tēviņu populācija, ko nosauca par "skaistuļiem". Šīs peles praktizēja homoseksuālismu, nodarbojās tikai ar to, ka ēda, dzēra, gulēja un tīrīja savu kažoku. Tiem neviens neuzbruka, bet arī tie dzīvē nekādu aktivitāti neuzrādīja, necīnījās ne par mātītēm, ne par teritoriju. Drīz peļu "Paradīzē" vairums iedzīvotāju bija "skaistuļi" - dzīvnieki-homoseksuāļi un tālajos stūros "vientuļās un neatkarīgās" mātītes, kas nevēlējās vairoties.Kolonijas gals.Stadijas "D" sākšanās brīdī vidējais peļu vecums jau bija 776 dienas, tas ir, par 200 dienām pārsniedza augšējo reproduktīvā vecuma robežu. Jauno peļu mirstība sasniedza 100 procentus, bet grūsno mātīšu skaits tuvojās nullei. Neskatoties uz barības pārpilnību, zēla kanibālisms, tēviņi praktizēja homoseksuālismu, bet dažas grūsnas palikušās mātītes attiecās audzināt mazuļus un vienkārši nogalināja tos. Eksperimenta 1780. dienā nomira pēdējais "Paradīzes" iemītnieks.Neilgi pirms tik bēdīgā gala Džons Kelhuns paņēma no kolonijas dažas tēviņu "skaistuļu" un "vientuļo un neatkarīgo" mātīšu grupas un pārcēla peles uz citu "Paradīzi" ar tikpat ideāliem eksistences apstākļiem kā iepriekš turklāt tur bija vēl vairāk vietas. Zinātnieki cerēja, ka peles, nokļuvušas neapdzīvotā teritorijā, sāks uzvesties kā pirmie ieceļotāji, tas ir, sāks aktīvi vairoties. Taču brīnums nenotika - "skaistuļi" un vientuļās mātītes atteicās no ģimenes veidošanas un drīz vien nomira no vecuma.Divas nāves.Pēc eksperimenta rezultātiem Džons Kelhuns izveidoja divu nāvju teoriju. Pirmā nāve bija garīgā nāve, kad neskatoties uz neierobežotiem resursiem, jaunie nespēj atrast sev vietu dzīvē. "Skaistuļi"-tēviņi un "vientuļās un neatkarīgās" mātītes pēc Kelhuna domām bija tieša cilvēku analoģija, kuri, dzīvojot bez spiediena un stresa, vienkārši atsakās no savas sugas turpināšanas. Tādi cilvēki savu dzīvi velta rutīnas darbu veikšanai un vienkāršai eksistencei, kas sastāv vienīgi no sevis sakopšanas. Vēl vairāk, uz visiem laikiem attiekušies no cīņas par jebko, "skaistuļi" ātri vien zaudē jebkādas spējas uz spēcīgu rīcību, tas ir, pārstāj būt vīrieši tiešā un pārnestā šī vārda nozīmē. Bet pēc gara nāves fiziskā nāve ir neizbēgama un iestājas ļoti ātri.Džons Kelhuns veica 25 līdzīgus eksperimentus, un visi tie beidzās līdzīgi. Cilvēkiem ir ko padomāt. Rubrikas: zinātne bioloģija

Atbildēt

ezis

12.05.2016. 23:59

ar mokām izlasīju līdz galam. vemt, vemt un vēlreiz smagi un daudz vemt no curikas un viņai līdzīgiem. šis curikas teksts ir totāli pretīga hujņa. šitā cūkurika curika varētu beidzot ieslēgt smadzenes un saprast to, ka cilvēki kā suga ir daļa no dabas un sugai, lai tā izdzīvotu, ir jādzīvo harmonijā ar dabu, bet curika te piedāvā uzspļaut dabas likumiem un dzīvot pēc lgtb un citu morālo kropļu uzskatiem!! tu, curika arī esi šīs cilvēku sugas īpatne, tiesa gan smagi debilizējusies, bet tomēr nekur tālu no dabas un tās likumiem tev neaizskriet. cilvēku suga izmirs dažu tūkstošu gadu laikā, ja sāks dzīvot pēc taviem debīlajiem bērnu audzināšanas principiem, jo tie ir klajā pretrunā ar vīriešu un sieviešu instinktīvi iedzimtajām lomām no dabas - vīrietis vienmēr ir bijis, ir un būs apgādnieks un mednieks, bet sieviete - ēdiena gatavotāja, ģimenes pavarda sargātāja un bērnu audzinātāja!

Atbildēt

Ekspatriots

12.05.2016. 23:35

Es pilnibā piekrītu Curikas kundzei.
Pirms 20-25 gadiem man bija konservatīvi luteriski uzskati, tomēr es tajos vīlos; taču es spēju repektēt steretipu atražošanu: p., kad puika saka, ka mīļākā krāsa ir zila, jo tā ir puišu krāsa, un prasa zilus zamša zābakus, pērku zilus; tagad gan viņam ir sarkanais periods ;-)

Atbildēt

Mumitrubs

12.05.2016. 22:23

»

Es

Vispār jau Linda Curika ir precēta divu bērnu māte. Feministe un lesbiete nav gluži viens un tas pats


Oi! Gribētos redzēt Curikas vīru! Variantu nav daudz. Visticamākais - kāds bezrakstura zem papēža sēdētājs.

Atbildēt

kristietis Ješudžans

12.05.2016. 21:28

»

viss skaidrs par autori

Linda Curika un Iveta Kažoka aktīvi piedalās LGBT organizētajos pasākumos par viendzimuma laulībām, un bērnu mācīšanu par šādām attiecībām


tak varēja kāds džeks pa polšu izlīdzēt abām mamzelēm- un izdukurēt riktīgi, ir nevajadzētu skraudīt pa pederastu un lebiešu sapulcēm.

Tā kažuka gan briesmīga kā visa mana dzīve - acis izspiedušās kā kaķim, kad tas dara savu darāmo salmos...bet nu ko neizdarīsi lietas labā, lai atgrieztu pagrimušās avis

Atbildēt

Niknais

12.05.2016. 20:56

Dzimumuneitrāla audzināšana ir pretdabiska, un tas jau izpaužas tās definējumā. Kāds ziliņš man Jautās kāpēc pretdabiska? ļoti vienkārši - tāpēc ka daba mūs ir radījusi lai mēs vairotos, bet to mēs varam tikai tādā gadījumā ja esam dzimum atšķirīgi un atbilstoši dabas prasībām arī auguši. Tie kas nevairosies izmirs kā dinozauri.

Atbildēt

jo

12.05.2016. 20:42

ar daudzām slimībām cilvēce ir iemācijusies tikt galā gan jau iemācīsies arī homīšus izārstēt

Atbildēt

sociāli konstruētais penis

12.05.2016. 20:16

"Ir daudz pētījumu, kuri pierāda, ka homoseksualitāte ir saistīta ar gēniem, nevis audzināšanu." - ja nav zinātniska apstiprinājuma tam, ka homoseksualitātei tik tiešām ir ģenētisks pamats, tad rakstiet, ka "ir saistīta". Vienkāršais cilvēks tam nepievērsīs uzmanību, bet atmiņā paliks vien tas, ka homoseksualitāte = gēni.

Problēma vien tāda, ka homoseksualitātei tā arī nav izdevies atrast ģenētisku pamatojumu. Ļoti jau nu gribētos, jo tad to varētu pasludināt par pilnībā ekvivalentu rasei, bet nu neizdodas. Identisko dvīņu pētījumi diezgan skaidri parāda, ka nospiedošā vairumā gadījumu pat identiskiem dvīņiem seksuālā orientācija atšķiras. Mēģinājumi homoseksualitāti saistīt ar hormoniem vai smadzeņu struktūru arī bijuši neveiksmīgi. Tas, par ko ir vienprātība, ir fakts, ka videi un sociālajiem faktoriem ir ietekme uz to, kāda būs cilvēka seksuālā orientācija. Tādējādi Curikas kundzes apgalvojumi par to, ka dzimumneitrālai audzināšanai nevar būt ietekme uz seksuālo orientāciju, ir pavārgi un nepamatoti.

Atbildēt

Mū & mē

12.05.2016. 19:05

»

Es

Vispār jau Linda Curika ir precēta divu bērnu māte. Feministe un lesbiete nav gluži viens un tas pats


Vajag tikai rakt - vai īsti precēta, un vai tikai divu bērnu māte. Tad nākamais solis - no kādām summām maksā nodokļus. Vai tie divi vai cik bērni skolā nav pāratšķirīgi? Vai nerosina tradicionālo vecāku bērnus iezīmēt ar dzeltenām zvaigznēm? Utt ...
Nācijai ir tiesības - uz atgenderizāciju!

GENDER FREI! PEDO CAPUT!

Atbildēt

Paldies Žulim

12.05.2016. 18:35

»

Žulis

Tās muļķības, kas šajā rakstā sarakstītas, nav iespējams komentēt, jo šeit gandrīz katrs teikums ir klaji meli vai puspatiesība. Un no šāda materiāla tad izveidots viss raksts. Vieni meli un puspatiesības "pamato" nākošos melus un puspatiesības, kam seko secinājumi kategoriskā formā...


Paldies, Žuļa jaunskungs! Es jau sāku gatavoties komentēšanai. Pēc Jūsu komentāra to nedarīšu, jo Jūs nesaskatāt komentēšanas iespējas. Es to nesapratu bez Jūsu palīdzības. Es paļaujos uz Jums. Jūs šajā portāliņā esat dziļdomīgākais un visgudrākais autors - stratēģiskais analītiķis taktikas jautājumos. Es vienmēr lasu un gaidu lasīt Jūsu vērienīgos un nepārspējamos komentārus par visiem jautājumiem. Labi, ka mums ir vēl tādi gudri, nenogurstoši palātas iemītnieki, uz kuru viedokli var paļauties jeb kurā dienas vai nakts un pusnakts laikā. Lūdzu, Žuļa jaunskungsm esait arī turpmāk tik dziļsmēlīgs un izsmēlīgs mūsu intelektuālajā druvā, kura latvjiem ir ļoti trekna un samēslota līdz Zemes dzīlēm.

Atbildēt

Edge

12.05.2016. 18:33

»

dzimums nav loma

Piekritu par 100


Patiesība ir pārāk skaudra, tāpēc par curikiešu "dzimumneitralitāti" brīnīties nevajadzētu. Latvijas demogrāfijas dati par dzimtības tendencēm un valsts sociālā politika ļauj curiku idejām zelt un plaukt:
"Ilmārs Mežs: Latvijā ir netaisnīgā nabadzība, kas iestājas ģimenēs ar vairākiem bērniem"
http://nra.lv/latvija/171573-ilmars-mezs-latvija-ir-netaisniga-nabadziba-kas-iestajas-gimenes-ar-vairakiem-berniem.htm

Atbildēt

viss skaidrs par autori

12.05.2016. 18:32

Linda Curika un Iveta Kažoka aktīvi piedalās LGBT organizētajos pasākumos par viendzimuma laulībām, un bērnu mācīšanu par šādām attiecībām

Atbildēt

švamme tīri aiz ziņkārības

12.05.2016. 18:31

nez vai Latvijā jau apsprieš, vai apdomā ieviest obligāto, klīnisko klitoru apgraizīšanu???
Jo tālāk vairs nav kur

Atbildēt

dzimums nav loma

12.05.2016. 18:26

Ar dzimumu piedzimst starp kajam un krusu apviduu. Tie, kas te deklaree, ka dzimums ir tikai loma ir totali idioti, kurus vispar nedrikstetu laut publiceties,jo slimu un neizglitotu cilveku murgi tikai kaitee parejiem.

Atbildēt

loģika

12.05.2016. 18:14

Atradu vienu nepareizu teikumu - Nē! Dzimumneitrālā audzināšana nav neitrāla...
Kāpēc pirkt bērnam abu dzimumu rotaļlietas? Bērni ir gudri diezgan, viņi paši veikalā izvēlas. Un nav ko viņiem galvu jaukt.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

12.05.2016. 17:42

»

Es

Vispār jau Linda Curika ir precēta divu bērnu māte. Feministe un lesbiete nav gluži viens un tas pats


Daudzi pelna sev iztikai labu naudu, esot dažādu ārvalstu finansētu organizāciju aģenti. Tur kārtība ļoti stingra. Viens nepareizs teikums un iespēja baroties zaudēta uz mūžu.

Atbildēt

Žulis

12.05.2016. 17:41

Tās muļķības, kas šajā rakstā sarakstītas, nav iespējams komentēt, jo šeit gandrīz katrs teikums ir klaji meli vai puspatiesība. Un no šāda materiāla tad izveidots viss raksts. Vieni meli un puspatiesības "pamato" nākošos melus un puspatiesības, kam seko secinājumi kategoriskā formā.
Raksta autore mums par visām varītēm cenšas iestāstīt, ka zēnus audzināt par zēniem un nākamajiem vīriem,bet meitenes audzināt par meitenēm un nākamajām sievietēm nozīmē šo cilvēku apspiešanu un brīvības atņemšanu. Tur pretim gan zēnus, gan meitenes audzinot kā bezdzimuma būtnes - tā būšot tā īstā brīvība. Tādu iespēju, ka zēns gribētu izaugt par īstu vīru un meitene par īstu sievieti, acīm redzot, raksta autore nepieļauj, jo citādi būtu jāatzīst, ka bezdzimumu ("dzimumneitrāla") audzināšana nopietni ierobežo un kavē šo cilvēkbērnu savam bioloģiskajam dzimumam atbilstošās attīstības iespējas. Šādi audzinot, bērni tiek apdalīti un viņiem tiek liegta savam dzimumam nepieciešamo iemaņu, interešu un spēju normāla izkopšana kopš mazotnes. Tātad, īstenībā bērniem brīvība tiek nevis dota, bet gan atņemta!

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

12.05.2016. 17:39

"Manā skatījumā dzimums ir loma, kuru spēlējam sabiedrībā"

Nu nekādīgi nevaru saprast, kāpēc šie apgalvotāji nav Tvaika ielas "klienti"?

Atbildēt

omg

12.05.2016. 17:15

"Pētījumi liecina, ka pat bērni, kuru vecāki ir homoseksuāli, nekļūst par homoseksuāļiem biežāk kā bērni no heteroseksuālām ģimenēm."

Vispār jau netrūkst arī pētījumu ar pretējiem rezultātiem.

Atbildēt

martins

12.05.2016. 17:00

AAraa no kreeslas, kaartis galdaa!

Atbildēt

PIETIEK

12.05.2016. 16:53

»

B

Pietiek.com, ja jūs šo makulatūru publicējāt par naudu, tad tā vairāk nedariet. Lai providus izdod kopotos rakstus paši, izņemot, ja iemesls ir ļaut iepazīt tuvāk ienaidnieku


Nē, mēs šo speciāli sameklējām, lai parādītu, ka trakumam ir dažādas galējības - Dimitera kungs varētu būt vienā galā, Curikas kundze vai jaunkundze - citā.

Atbildēt

SS

12.05.2016. 16:47

Piekrītu B. Autore ir ne vien lesbiete un feministe, līdz ar to par objektīvu spriešana šeit nevar būt ne runas, bet arī amerikāņu un NATO (tas ir gan 1 un tas pats) 'izcilības' propagandas centra pārstāve. Viņiem naudas pietiek, lai paši publicējas kur vēlas.

Atbildēt

B

12.05.2016. 16:40

Pietiek.com, ja jūs šo makulatūru publicējāt par naudu, tad tā vairāk nedariet. Lai providus izdod kopotos rakstus paši, izņemot, ja iemesls ir ļaut iepazīt tuvāk ienaidnieku.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Reira autoratlīdzību ierosinājumi faktiski ir kaitniecība pret grāmatniecības nozari, valodu un kultūru

FotoLatvijas Grāmatizdevēju asociācija Finanšu ministrijas piedāvātos ierosinājumus izmaiņām autoratlīdzību aplikšanai ar nodokļiem uzskata par nepārdomātiem un kaitīgiem kultūras un grāmatniecības nozarēm.
Lasīt visu...

21

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

FotoVēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video, kurā jauns vīrietis (tālāk “mūsu varonis”) ar it kā nejauša taksista palīdzību veiksmīgi aizbēg no OMONa. Apskatīsim tuvāk, kāpēc šis notikums atgādina Holivudas filmu ne tikai savā sižetā, bet arī pēc specefektiem.
Lasīt visu...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...