Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Kas ir Rūdolfs Meroni

Jurģis Liepnieks
10.05.2018.
Komentāri (0)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Sonita

04.09.2018. 07:24

Paldies par rakstu.

Atbildēt

Tince

13.05.2018. 15:01

Ļoti labs raksts- te atklājas patiesās summas prihvatizācijai.

Atbildēt

777

12.05.2018. 17:15

»

!

Blēdis blēdi pazīst, mūsu prokuratūra sader ar Meroni, kā cimds ar roku


Prokuror_maksliniece Evija Freidenfelde Sedleniece, montika lidzgaitniece, ar dargu dzivesveidu, izstadem Martas iela ar menesi fursetiem.

Atbildēt

!

11.05.2018. 11:40

Blēdis blēdi pazīst, mūsu prokuratūra sader ar Meroni, kā cimds ar roku!

Atbildēt

viedoklis

11.05.2018. 10:48

KGB turpina valdit Latvijaa. Un tie dara visu, lai vajinatu Latviju vai pat iznicinatu. Vara ir bijusie chekisti, bet kaa zinaat chekists tas ir uz muzu. LATVIJA NAV BRIVA VALSTS.

Atbildēt

FKK

10.05.2018. 23:29

»

FTT

Un Jūs domājat, ka informācija par Meroni nelietībām tika dota tikai Liepniekam? Informācija tika dota arī ir.lv, Nekā personīga, un citiem. Bet "godīgie" žurnālisti labāk maļ par gadiem vecu oligarhu stāstu, jo tāds ir uzdevums. Kā domājat, kas maksāja ir.lv par oligarhu lietas jaudu? Kas maksāja PR...


Nav šaubu, ka ir.lv ir apmēram tas pats līmenis, kas Liepniekam. Tikai viņi māk smukāk sevi iepakot kā "taisnības cīnītāji." Labāks mārketings, viņi spēj apjāt lielāku auditoriju kā Liepnieks. Un lobē krietni lielākus neliešus kā Meroni un Lembis kopā. Traģikomiski, ka par krietni mazākām summām - ir.lv akcionāri pārdod savu profesionālo godu par pārdesmit tūkstošiem, dažos gadījumos pat par dažiem tūkstošiem.
Badīgi un agresīvi. Lembja nometnē pat kaut kā mierīgāk tas sirdsapziņas tirgus notiek.
Bet tas, ka Meroni nav ar kāju pa pakaļu izmests no Latvijas ... nu jā ... tas ir skumjš stāsts. Sevi cienošās valstīs ar viņu saruna būtu ļoti ātra un īsa. Bet domāju, ka tas ir laika jautājums, kad viņš rīs balandu Brasas cietumā pie pēdējās parašas. Pēc maksimāla soda un bez apžēlošanās cerībām. Tāpat kā visa viņa sulaiņu barotnes rinda.

Atbildēt

Es

10.05.2018. 22:13

Neinteresē, kas ir Liepnieks un Meroni. tikai viena piebilde.

"Rūdolfa Meroni darbība ir aprakstīta (...) pat grāmatās." Domājams, ka viņa darbībām līdzīgas, nevis tieši viņa. Sofists pusceptais. :))

Atbildēt

Kalkulators

10.05.2018. 21:56

Arestēja tak Lembergam piederošo mantu? Pareizi? Pareizi! Un ja tā ir 100-iem miljonu vērta, kur pilsētas mērs varēja iegūt 100-us miljonus? Pat ar visu 10 000 latu mēneša algu Tranzīta Biznesa Asociācijā. Bet ja manta nepieder Lembergam, Kāpēc Liepiņš tā iespringst!? Mūsdienās par valsti neviens nedomā, tāpēc secinājums skaidrs - Lembergs viņam maksā, viņš raksta

Atbildēt

Trakā dzīve

10.05.2018. 20:24

Arī Jurğim kaut kā nauda jānopelna. Stulbs darbs.

Atbildēt

zuze

10.05.2018. 18:24

Bet kas tad šo meroni atrada un atveda uz Latviju, ja ne aivars? Viņam bija vajadzīgs tieši šis kungs.Tāds tādu atrod?Kāpēc? Tagad slikts jo neattaisnoja cerības. Kādas un par ko? Ir smieklīgi lasīt jurģa prātojumus un cenšanos izlikties neitrālam, baltam un pūkainam...

Atbildēt

aga

10.05.2018. 17:54

Kā saka no zagļa zagts nav zagts.

Atbildēt

hoķis

10.05.2018. 17:08

Izskatās ka rakstam kājas aug kaut kur Kurzemes jūrmalā, jo Rūdolfs būs apkrāmējis nevienu citu kā Aivaru. Arī izskaidrojums tam ir viens: Rūdolfam ir lielāka pieredze un starptautiski sakari, bet Aivars jau ir tikai tād vietējā mēwroga oligarhs un Eiropai noteikti tukša vieta. Rūdolfs sen jau dzīvoja kapitālismā un kārtoja lietas, kad Aivars vēl sludināja marksismu-ļeņinismu. Taču tieši Aivara ziedu laikos parādījās Rūdolfs un viņi kopā kārtoja lietas, līdz saplēsās. Tagad ir tā kā ir.

Atbildēt

elementāri

10.05.2018. 16:55

Meroni arestētā īpašuma glabāšanu uzticēja tāpēc, ka viņš bija īpašnieku pārstāvis un tātad īpašnieki ne pie kāda tiesas iznākuma nevarēs prasīt kompensācijas no valsts. Turklāt papildus tam Meroni sniedza liecības un dokumentus pret īstajiem īpašumu zagļiem.

Atbildēt

lasītājs

10.05.2018. 13:37

»

juze

Pasaki kas ir tavi draugi es pateikšu kas esi tu pats.Noziedznieki ir tik tālu saplūduši ar pastāvošo iekārtu ka nav iespējams pateikt kas ir kas.Ir izveidota jauna politiska škira LIKUMIGIE ZAGĻI kas paši priekš sevis pieņem likumus.OIK afera ,zemes privatizācija zem daudzstāvu mājām 230 milionu vērtībā...


es tikai brīnos par Jurģi, kurš šādus rakstus publicē. It kā kaut kas jauns šim būtu? It kā pats nebūtu vienā komandā darbojies ar tieši tādu pašu LIKUMĪGO ZAGLI? It kā nezinātu sistēmu? It kā nezinātu, ka pilnīgi oficiāli ir konstatēts, ka Latvijā ir notikusi "valsts nozagšana"?!

Atbildēt

akmentiņš

10.05.2018. 13:25

»

atis

mani pārsteidz klusums mēdijos par šo nebūt ne jauno tēmu. kur ir mūsu sargsuņi


Kāds tur brīnums - visi mediji ir pārdevušies, īpašnieki piesedz naudas plūsmu.

Atbildēt

FTT

10.05.2018. 13:13

»

FKK

Problēma ir tā, ka Meroni pretnieki par savu ziņnesi sabiedrībai ir izvēlējušies Liepnieku, kura paša reputācija automātiski, kritiski samazina pašas ziņas uzticamību. Efekts drīzāk ir pretējs...


Un Jūs domājat, ka informācija par Meroni nelietībām tika dota tikai Liepniekam? Informācija tika dota arī ir.lv, Nekā personīga, un citiem. Bet "godīgie" žurnālisti labāk maļ par gadiem vecu oligarhu stāstu, jo tāds ir uzdevums. Kā domājat, kas maksāja ir.lv par oligarhu lietas jaudu? Kas maksāja PR profesionālim Federam?

Atbildēt

Mans secinājums

10.05.2018. 12:39

Rūdolfs Meroni ir neaizskarama persona.

Atbildēt

FKK

10.05.2018. 12:17

Problēma ir tā, ka Meroni pretnieki par savu ziņnesi sabiedrībai ir izvēlējušies Liepnieku, kura paša reputācija automātiski, kritiski samazina pašas ziņas uzticamību. Efekts drīzāk ir pretējs.
Protams, fakti paši par sevi ir nopietnu pārdomu pamats un Maizīša loma izskatās ļoti slikti. Bet kā jau teicu, tas viss faktiski atsitīsies pret argumentu "tas taču no Liepinieja." Un zinit, ka runa ir patiešām par miljoniem, tad to visu noraks dziļi un pamatīgi.

Atbildēt

Žulis

10.05.2018. 10:22

Meroni ir Meroni. Tāds viņš ir un neviens viņu nepārtaisīs. Blēžu un zagļu ir pilna pasaule. Un visi viņi cenšas zagt un blēdīties - tāda ir viņu daba. Suņi, piemēram, ēd gaļu, karbonādes un kvalitatīvas gaļas desas. Tāda ir suņu daba. Iedomāsimies, ka kāds nodod sunim glabāšanā pāris kilogramus svaigi kūpinātas gaļas desas, bet suns ņem un to desu apēd. Kurš mums būtu par notiekošo jāvaino - suns, vai tas, kurš sunim to desu glabāšanā iedeva?
Tātad īstenībā būtu jājautā: Kas ir Maizītis? Aizbildināties ar to, ka ģenerālprokurors Maizītis nezināja, ka Meroni ir blēdis, ir tik pat smieklīgi, kā apgalvot, ka sunim desa glabāšanā iedota tādēļ, ka devējs nav zinājis, ka suņi desas ēd. Un par cik vēl līdz šim brīdim Maizītis nav saukts ne pie kādas atbildības, rodas nākamais jautājums: Kas ir tie, kuri sēž mūsu valdībā un valsts kontroles dienestos?

Atbildēt

juze

10.05.2018. 09:58

Pasaki kas ir tavi draugi es pateikšu kas esi tu pats.Noziedznieki ir tik tālu saplūduši ar pastāvošo iekārtu ka nav iespējams pateikt kas ir kas.Ir izveidota jauna politiska škira LIKUMIGIE ZAGĻI kas paši priekš sevis pieņem likumus.OIK afera ,zemes privatizācija zem daudzstāvu mājām 230 milionu vērtībā dzivokļu privatizācija kad 120 tukstoši pazaudēja pedejo dzivokli kurus savāca maninieki ar viltotiem dokumeniiem

Atbildēt

NIKNAIS

10.05.2018. 09:55

»

atis

mani pārsteidz klusums mēdijos par šo nebūt ne jauno tēmu. kur ir mūsu sargsuņi


Sargsuņi ir būdās pie ķēdes, bet brīvie kraņči mēdiji baidās no suņu ķērājiem

Atbildēt

atis

10.05.2018. 09:27

mani pārsteidz klusums mēdijos par šo nebūt ne jauno tēmu. kur ir mūsu sargsuņi?

Atbildēt

elementāri

10.05.2018. 09:13

Meroni ir Latviju pārvaldošās bandītu kliķes obščaka pārvaldītājs, visādi maizīši, kukulīši, šķēlītes u.t.t. - vietējie mafijas krusttēviņi

Atbildēt

NIKNAIS

10.05.2018. 09:11

Kā var pārdot? Pavisam loģiski - Kam valsts pieder, tas to arī var pārdot. Meironī nepieder valsts, bet viena tās daļiņa, atļauju pārdot devis Maižuks, un tas ir stāvējis , un stāv klāt visos šajos procesos.
Tāpēc manuprāt vēl vainīgāks par Meironi, ir Maižuks, kas to kūrē, līdz ar to jautājums ir jāuzdod nedaudz savādāk, - Kas pieļāva, un joprojām pieļauj to, ka Maižuks sēž mīkstumā, menis cietumā, kam tas ir izdevīgi? Maižuku var izsvilpt Vājonis, bet Vājonis baidās no Maižuka, līdz ar to secināms, ka Maižuks ir faktiskais valsts saimnieks.

Atbildēt

Holms

10.05.2018. 09:04

Pirmie trīs komentāri ir interesanti un pārdomu vērti.

Atbildēt

krams

10.05.2018. 08:31

Nu šis gan ir izteikts blēdis!

Atbildēt

ha, ha

10.05.2018. 08:28

apsūdzētais Jurģis L

Atbildēt

Zinošais

10.05.2018. 08:20

Nu balstīt apsūdzības uz publikācijām masu medijos gan nevajadzētu !
Kas tik pēc šis loģikas nav apsūdzēts - Vācijas kanclers, vairāki Francijas prezidenti u.t.l.
Kā Strosu Kānu "noņēma" no prezidenta kandidātiem - apsūdzot ! Ar ko beidzās apsūdzības - ar neko ! ! !

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sakāve un “viens idiots” – ielas nepārdēvēs

FotoLatvijas Universitātes padomes loceklis Mārcis Auziņš ar Mediju atbalsta fonda finansējumu Kas jauns[i] vietnē publicējis viedokli par krievu imperiālistu Andreja Saharova, Mihaila Ļermontova un Aleksandra Puškina, kā arī citu Krievijas impērijas rusifikācijas iespaidā radušos ielu pārdēvēšanu. Profesora nostāja ir noraidoša: “Vai tāpēc visu šo vēstures daļu dzēsīsim ārā? Es te būtu uzmanīgs un katru šādu lēmumu rūpīgi pārdomātu. Mums ir komplicēta, brīžiem ļoti pretrunīga vēsture, kas saistīta ar mūsu kaimiņu.”
Lasīt visu...

21

Nedrīkst Ropažu pašvaldības finanšu problēmas risināt uz darbinieku rēķina

FotoJau kādu laiku cirkulē baumas, ka tiek organizēta Ropažu novada domes esošās varas nomaiņa. Šīs runas sākās ap to laiku, kad noslēpt Ropažu novada finanšu problēmas vairs nebija iespējams. Šobrīd, lai pašvaldība varētu savilkt galus kopā, tiek ļaunprātīgi iznīcinātas kapitālsabiedrības, nemaksājot par veiktajiem darbiem.
Lasīt visu...

21

Vai līdz rudenim gaidāms pamiers?

FotoDrīzumā varēs noskaidrot, cik lielā mērā ir patiesas sazvērestību teorijas attiecībā uz Zeļenska un Baidena nerakstītajām sadarbībām. Šo teoriju ticamība izgaismosies tad, ja tuvākajā laikā sāksies miera sarunas, - pirmās pazīmes steidzamu sarunu taustāmiem iemesliem ir pamanāmas.
Lasīt visu...

12

Kā saimnieks pavēlēs, tā runāsim! Galvenais - nedomāt!

FotoPortālā Pietiek.com kādu laiku atpakaļ atļāvos publicēt pārdomas par ASV, Izraēlu. Biju pārsteigts, cik daudzi cilvēki lasa šo portālu. Daži, sauksim tos par “īstiem patriotiem”, kas balso par Vienotību un patiesi tic, ka vara visu dara pareizi un cilvēku labā, sarunā teica - kāpēc ienīsti amerikāņus un ebrejus? Nē, man riebjas ASV un Izraēla, divas terorismu izplatošas organizācijas. Cilvēkus, kuri dzīvo teroristu pārvaldītajās teritorijās, es neienīstu, man viņu žēl. Stokholmas sindroms ir nopietna mentāla problēma.
Lasīt visu...

21

Šprotes nepieņems cūku labturības prasības

FotoJa kādam ir klusas aizdomas, ka mēs te sēdēsim un gaidīsim vēl vienu okupāciju – jums ir jālasa tālāk. Ja kāds domā, ka virsrakstā pieminētais dzīvnieks ir nacionālā naida kurināšana – lasiet, lasiet… Starp citu, likums par cūku labturības prasībām ik pa laikam tiek pilnveidots. Meklējiet rakstos. Kas attiecas uz šprotēm – tās ar cūkām kopā neiet ne pēc dzīvesveida, ne pēc garšas. Un jūs labi saprotat, ko šo rindu autors ar to ir domājis.
Lasīt visu...

6

Ja reiz prezidents dod „mājienu ar mietu”, tad mēs, protams, atvainosimies

FotoLsm.lv 24.februārī Ukrainas kara gadadienā savā komiksu sadaļā publicēja autores Gundegas Evelones "Cūku komiksu" ar nosaukumu "Ukrainai ir jāuzvar". Šie komiksi ir zīmējumi par aktuālo Latvijā un pasaulē. Komiksam ir sava "cūku" izcelsmes leģenda, kas atrodama pie katra jaunākā komiksa. Faktiski cūka komiksā var būt ikviens no mums. 
Lasīt visu...

21

Izglītības reforma kā valsts pārvaldes vājuma spoguļattēls

FotoProblēmas VAS “Pasažieru vilciens” darbībā un neauglīgās diskusijas par skolu reformu kārtējo reizi apliecina valsts izpildu varas ieslīgšanu pamatīgā attīstības krīzē, taču šis fakts netiek īsti pat atzīts. Līdz ar to iztrūkst kritiskas analīzes.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai birokrāts - mūsu kungs?

Domājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās...

Foto

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

Ļenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti...

Foto

Karš kibertelpā

Krievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā....

Foto

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

Patiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un...

Foto

Ak, eglīte...

Pēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās...

Foto

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

Katrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti...

Foto

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

Redzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši...

Foto

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

Bet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas,...

Foto

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

Politiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas...

Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu "sabiedrisko" mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...