Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Derdz

27.07.2020. 16:26

Aldis virs kāriņa un aitām, bet kā jūs gobzem rīkotos vairāk par bļaustīšanos, jo realitāte kāda ir tāda ir Latvijā valdošos latviešos, vilkiem un aitām uz laiku būs mierīgāk. Vai jūs varētu būt pret valdošo eliti,jums ir kolektīvs, jaunā elite, ar vērtībām,utt ko likt pretī radot jaunu kārtību, ekonomiku utt, ja pateiks nē rietumiem vai Krievijai, tad nepiegādāja degvielu, utt, un lv saimniecībā apstājas, jo mums nav dzīlēs naftas vai alternatīvā degviela. Vai patiesi

Atbildēt

Kreisais

27.07.2020. 12:08

»

tv36

Vai tad viņš necenšas izveidot savu partiju šobrīd


Uz rudeni sola. Nav skaidrs, no kā viņš to var izveidot. Spriežot pēc aktivitātēm Facebook, viņam ir liels atbalstītāju skaits. Visticamāk, tie paši, kas ir vīlušies KPV, daļa no kuriem ir sen emigrējuši, daļa dirsālīdēji, proletariāts un tikpat vēl anonīmi troļļi, stabili 1/3 no visiem ir hroniski analfabēti.

Atbildēt

ne Gobzema fans

27.07.2020. 08:43

Var dažādi vērtēt Gobzema personību un viņa iepriekš teikto un darīto (kaut gan ne viss ir tik melns un galīgi nepareizs bijis), bet tagad viņš saka ļoti pareizas domas un sakarīgus secinājumus. Nevar taču vērtēt vina apsvērumu saturu no tā, ka viņš ir iepriekš izdarījis, pareizu vai ne tik ļoti. Varbūt tādi, kā viņš ir tieši vajadzīgi opozīcijā.
Savā laikā, viņš jau sāka "runāt pretī " Solvitai, kad vadīja Maksātnespējas aģentūru. Žēl, ka viņš tagad tik strauji sāka ar to "Suņa būdu ",sakāpa galvā un palika, kā visi tagadējie jaunie politiķi, par"Pasaules-Latvijas glābējiem. Maz jau ir tādi no 100,it sevišķi "jaunajiem ", kas pragmatiski un argumentēti var pateikt emocionālu tekstu (Aktieri neskaitās).

Atbildēt

Sērdienis no Tvaika ielas

27.07.2020. 02:57

»

tv36

Vai tad viņš necenšas izveidot savu partiju šobrīd


Makro cilvēki RIJĪGAJĀ BANKĀ LIETUVĀ raksta arī par finanšu tirgiem, bet viņi ir divi. Nesen ir parādījies jauns, ļoti spēcīgs konkurents VĒL VIENĀ CITĀ RIJĪGAJĀ BANKĀ, un jau labu brīdi pirms šī incidenta jutu, ka pamazām zaudēju sacensībā par procesu izpratnes dziļumu.

Atbildēt

redzēju

26.07.2020. 21:32

»

Nils bors

Vai tad tu stulbeni neredzēji, kā tur viss notika


Vispirms viena pusstādīta valdība, tad izlasīts Šlesera raksts un jau citasvaldības ideja, kas protams beidzās ne ar ko.

Atbildēt

ROFLMAO

26.07.2020. 20:13

»

Jelcina testaments

Gobzema teiktais atbilst patiesībai, tikai ticība pašam gobzemam nav. Izskatās ka izvirzīts pārņemt noziedznieku stafeti, lai paildzinātu kliķes nonākšanu karātavās


Gopzdems nedabūja cerēto gabalu no siles un tagad tēlo "opozīciju". Būtu dabūjis, būtu otrā siles pusē.

Kam jānotiek, lai kaut kas reāli mainītos valdībā? Vēl vienai krīzei? Pagaidām neizskatās, ka kāds ko reāli gribētu mainīt. Muļķu zeme nu ir arī Melu zeme. Bordeļa bezpreģela tiesiskums turpinās...

Atbildēt

Kaža

26.07.2020. 19:04

»

Daudz gudru komentāru

Saulvedis Aldis tiek gatavots. Tā izskatās...


Kas te tā satraucās par krievu slepkavām? Jāprasa tikai,kāpēc jāatbild nav Putinam,slepkavnieka zīdītājām.

Atbildēt

!

26.07.2020. 17:52

Gobzems-ar izcilu analītisku prātu apveltīts,mērķtiecīgs cilvēks,kurš cenšas mūsu Latviju padarīt labāku.LAI VIŅAM IZDODAS!!!

Atbildēt

domāju

26.07.2020. 14:42

ka jārunā tikai par TIESIKUMU VALSTĪ, T.I. VIENĀDIEM KONKURENCES NOTEIKUMIEM, nevar atbalstīt debilus nekauņas, tas ir ceļš uz nekurieni, bet katoļiem tas nepielec un nepielec, laikam šīberis aizkrities, vai bērni tik tupi, ka baidās no godīgas konkurences??????????????????????????????????????????

Atbildēt

līdzjūtība, aldiņ

26.07.2020. 14:37

mani arī nelaiž 'dalīt', bet es cenšos pelnīt, tu nevari?

Atbildēt

Jelcina testaments

26.07.2020. 14:23

Gobzema teiktais atbilst patiesībai, tikai ticība pašam gobzemam nav. Izskatās ka izvirzīts pārņemt noziedznieku stafeti, lai paildzinātu kliķes nonākšanu karātavās.

Atbildēt

fakts

26.07.2020. 13:59

»

tv36

Negarantēju, ka iekopētajā linkā ir kvalitatīva informācija


Tev vispār ir sajēga par ko ir diskusija vai tikai kaut ko uzrakstīt? 10 miljardiem nav nekāda sakara ar kroņvīrusu, tās ir divas pilnīgidažādas lietas.

Atbildēt

tikai

26.07.2020. 13:56

»

tv36

Stāsts par zivi (summa) un makšķeri (iemaņas nopelnīt


To naudu neviens nedod norīšanai, bet konkrētiem projektiem!

Atbildēt

Žīdu naudas rebes

26.07.2020. 13:37

Vai tik ar rebēm šis nav tas mērķis iegut īpašumā, valstij nespējor pildīt savas saistības? Pandēmijas “migla”!! Varēs nodrukāto - elektronisko naudu pārvērst mantā no zila gaisa un Daugavas ūdens!

Pļaviņu HES ir viena no Daugavas hidroelektrostacijām pie Aizkraukles pilsētas. Tā jaudas ziņā ir lielākā hidroelektrostacija Baltijā un otra lielākā Eiropas Savienībā. Pirmais Pļaviņu HES hidroagregāts tika iedarbināts 1965. gada decembrī, savukārt pilnīgā ekspluatācijā to nodeva 1968. gadā.[1]Pļaviņu HES ūdenskrātuves izveidošana radīja neatgriezeniskus dabas un kultūrvēsturisko vērtību zaudējumus.

Atbildēt

R

26.07.2020. 12:49

»

Lamata

Man nav skaidra viena lieta. Mēs saņemam 10 miljardus naudu kā grantu. Tas ir piešķīrums , līdzīgs dotācijai. Un uzņemamies pildīt konkrētus uzdevumus. Kas notiek, ja subjektīvu vai objektīvu iemeslu nespējam tos pildīt ? Tad jāatgriež visa nauda granta piešķīrējam, vai tas jāuzskata kā dāvinājums savām...


zemnieku tauta, kura sevi vienmēr ir pratusi un spējusi nodrošināt ar produktiem, līdz ar nozaru (cukura ražošana, piensaimniecība, zivjsaimniecība u.c.) nobeigšanu, jau ir no ražotāja padarīti par pircēju. Tādā pat veidā, iznīcinot vēl atlikušās nozares, padarīs par absolūtiem pircējiem un ar laiku no šiem neražojošiem pircējiem atgūs savus miljardus.

Atbildēt

ha-ha

26.07.2020. 12:09

»

Tev

pēdējais laiks vērsties pie psihiatra


Pie psihiatra izvedosies milzīgas rindas, kamēr izmeklēs visu Izcilības centu.

Atbildēt

lauķim

26.07.2020. 11:16

»

lauķis

Tas ka šitā valdība ir pielikusi bikses līdz kamašām skaidrs katram,tai nav izredžu,tāpēc tiek gatavots nākamais saulvedis Gobzema personā...


Putins slimai, tumsonīgai, asinskārai, sātanisma apsēstai un pederastijas pārņemtai krievu pasaulei Krimā ir izracis lielu un dziļu kapu, kur būs vieta arī visiem rusofīliem deģenerātiem.

Atbildēt

štrunts par zelta cenu

26.07.2020. 11:12

»

hm

Patiesībā tā ir piedrukātā nauda, kurai pretī nav ne preču , ne pakalpojumu. Piedrukāja un sadalīja ES valstīm. Mums arī. Maz, bet kaut kas tika...


Galvenais ka krīt gāzes un naftas cenas un civilizācijas pabiras sāks sprāgt badā, bet Irānas un Venecuēlas fašistiskie režīmi kritīs.

Atbildēt

nedirs nu

26.07.2020. 11:09

»

Nu

Tur varbūt ir taisnības daļa. Bet Gobzems ir bļauris un duraks. Bija viņam likteņa dota iespēja veidot valdību un strādāt. Neprata un apdirsās. Punkts uz viņu. Goblins


Kremļa pakalpiņi un pederasti nebūtu pieļāvuši viņš kļūt par ministru prezidentu un, ja viņš, kā talantīgs jurists būtu ticis par tieslietu ministru, čekas sūdu maiss uzreiz būtu atņēmis pielaides valsts noslēpumiem.

Atbildēt

Kuru tas interesē?

26.07.2020. 11:09

»

pamuļķim

Vai esi saskaitījis cik desmitiem reižu, kopš Latvijas rubļa ieviešanas, ir devalvēts Krievijas rublis


KF Centrālās bankas likumā noteikts pienākums uzturēt noteiktu inflāciju. Kāda jēga par to runāt? Krievijas tautu iznīcina banku instrumentiem tāpat, kā Latvijas tautu!

Atbildēt

pamuļķim

26.07.2020. 11:06

»

P.

No vienas puses, Gobzemam ir taisnība


Vai esi saskaitījis cik desmitiem reižu, kopš Latvijas rubļa ieviešanas, ir devalvēts Krievijas rublis?

Atbildēt

Daudz gudru komentāru

26.07.2020. 11:01

Saulvedis Aldis tiek gatavots. Tā izskatās.

Kāpēc mūsu Saeulvedis kā jurists, kā deputāts klusē par privātpersonu līgumiem ar bankām - visi dzīvo uz parsda šai valstī - tā vai citādi - par to, ka PVO atzītā globālā pandēmija ar karantizācijas pasākumiem būtu uzskatāma par “nepārvaramu varu” saistību tiesību izpratnē?

Par naudu. 2008. g. krīzi izglāba 200 centrālajāz bankās iepumbpējot elektronisko naudu. Bez seguma.Tas turpinās. Šīlāpīšanās. Kādam par to būs jāsamaksā.

ES iepumpē naudu, ASV iepumpē. No Krievijas izpumpē. Habarovskas nemieri var novest pie revolūcijas un Krievijas zemju sadales. Tas ir globāls projekts. Kā šis eksperiments atsauksies uz mums? Ja, kā Saulvedus saka pareizi - ar naudu, ko iepumpēs Latvijā, patiešām iznīcinās daudzu biznesus, palielinās inflāciju, kredītu atmaksu procentus - NĪ pāries banku rokās.

FRS drukā naudu un izpērk pat valstu parādzīmes, globālo korporāciju akcijas utt. Globāla koncenentrāciijas nometne ar banku aktīviem un NĪ piederošiem žīdu bankām un piespiedu vakcināciju? Ebreju impērija ar galvaspilsētu Maskava?

Atbildēt

Harijs Poters

26.07.2020. 09:48

"Un Latvija turpina būt trīsdesmitgadīgs cilvēks, kurš dzīvo pie saviem vecākiem..."
.
Trīsdesmit gadi viņam bija, kad stāvēja uz barikādēm. Tagad jau uz vecāku pleciem parazitē 40 gadus vecs ar humanitārās izglītības diplomu kabatā.
.
.
"Jo tie miljardi jau nekur nepazuda, neizgaisa. Tie aizgāja uz ekonomikām, kuras dāsni mums var aizdot vai ar uzlikumu iedot 10.".
.
Pionīgi pareizi. Daba tukšumu nemīl. Bet
Aldi, mūsu izbraukusī, 0.5 miljonu lielā darba armija, mītnes zemēs tiešos un netiešos nodokļos nomaksā apmēram 3 miljardus katru gadu. No kuriem katru gadu ES maksājumos saņemam apmēram 1 miljardu.

Atbildēt

Autora sapnis

26.07.2020. 07:51

1.Moldāvijas centrālbankā pazūd miljards. Moldāvu tauta dzīvo nabadzībā, bet pie Rīgas parādās vairākas villas un maibahi. Turīgi advokāti to apkalpo. 2. Ukrainas valsts naftas platformas pērk no Rīgas kuģu rūpnīcas par 400 miljoniem dolāru, simtu miljonu pazuduši ceļā no ražotāja, bet kuģubūves akcionāri no darījuma nenopelna ne centās. Apkalpojošie advokāti pērk atkal villas.3. ES fondu jomā jāievēro konkurencē, iepirkumu likums, smagi jāstrādā, lai pakalpojumu sniegtu kvalitatīvi, tas offshore advokātiem nav interesanti.

Atbildēt

lauķis

26.07.2020. 05:57

»

durdoma uzraugs

Kas iedeva Aldiņam naudiņu,ka šis ik pārdienas publicējas


Tas ka šitā valdība ir pielikusi bikses līdz kamašām skaidrs katram,tai nav izredžu,tāpēc tiek gatavots nākamais saulvedis Gobzema personā.
Par to jauno aizdevumu viņš pateica taisnību,bet ne visu.Kaps aitām un kāmīšiem ir izrakts,un aitas un kāmīši draudzīgi jau krīt tajā kapā,tikai nesaprot to.Šis process nenotiek tikai Latvijā,tas sinhroni notiek visā pasaulē.

Atbildēt

Žulis

26.07.2020. 01:02

To miljardu saņemšana ir kaut kas viens, bet ne mazāk svarīga ir to miljardu sadalīšana!Un kādi mums ir tie naudas dalītāji, tas visiem labi zināms. Cerēt, ka tie miljardi uzlabos valsts ekonomiku ir visai naivi. Mums jau valsts ārējais parāds pārsniedz 10 miljardus. Vai šie aizlienētie miljardi ir uzlabojuši valsts ekonomiku? Protams, nē!
Maz ir cilvēku, kuri lasot budžeta sadalījumu tā pa īstam stādās priekšā tās simtiem miljonos mērāmās summas. Piemēram, saskaņā ar 2020.g. budžetu, Latvijai ir jāmaksā par dalību Eiropas savienībā 319,7 miljoni. Vai kāds ir padomājis, ka tas nozīmē, ka Latvija par katru dalības dienu (!!!)Eiropas savienībai maksā gandrīz veselu miljonu eiro! Līdzīgi tagad apmēram miljons eiro dienā ir jāmaksā pildot ārējā parāda saistības. Un tikko kovid epidēmijas sakarā ārējais parāds palielinājās vēl par četriem miljardiem. Kāda te vairs var būt ekonomiskā izaugsme?!Par ko te priecāties? Priecāties var tikai valsts varu sagrābušais "astoņkājis", jo viņiem atkal būs nauda, ko izshēmot un savā starpā sadalīt.

Atbildēt

ha-ha

26.07.2020. 00:28

Skāde gan,kā kriminālos miljardus tagad izmanto citi,bet tauta,kurai no šiem miljardiem netika nekas,var būt vismaz morāli tīrāka.Tiem,kuri no šā kriminālā barojās,protams,milzīgi puņķi un asaras.

Atbildēt

durdoma uzraugs

25.07.2020. 23:04

Kas iedeva Aldiņam naudiņu,ka šis ik pārdienas publicējas?

Atbildēt

kāpēelvē rulez

25.07.2020. 23:01

Premjerētu autors,mums būtu divtik,un nekas par to nebūtu!

Atbildēt

jaajaa

25.07.2020. 22:49

...nu šitas rakstelis ir galīgi garām !!!...un, pie tam, tā nauda vēl nav "dabūta" !!!...tātad 10,5 jardi kohēzija(8) + vīrusa fondi(2,5)...ko dabū Latvija...8(kohēzija kopā) - 3(Latvijas iemaksas ES budžetā 7 gados)-2,5(zemniekiem, vējā izmesta nauda) 2,5 miljardi 7gados ...kopā ar vīrusa naudām +2,5 5 miljardi "dāvanās" 7 gados...tie nav jāatdod!!!...un tā ir liela nauda...un Gobzems lai labāk gatavojas pieskatīt, kā tērēs...:D...

Atbildēt

Vai Aldis ir glups?

25.07.2020. 22:38

»

hm

Patiesībā tā ir piedrukātā nauda, kurai pretī nav ne preču , ne pakalpojumu. Piedrukāja un sadalīja ES valstīm. Mums arī. Maz, bet kaut kas tika...


Vai Aldis Gobzems nesaprot, ka tā ir mūsu pašu nauda, tikai apgrozīta caur Eiropas bankām. Vai kāds zina, ka visa nauda, kas nāk pie robežas muitošanā, pa taisno momnāk Eiropas bankā. Bez tam Latvija Eiropas budzēta ikgadu iemaksā noteiktas summas. Kas to zina, kādi maksājumi vēl no katras valsts nāk vienā, kopējā bankā. ES kokos nauda neaug un ārpus valstu maksājumiem tā neaug, nenāk ne no kurienes. Jautājums ir tikai par tik, cik kura valsts iemaksā vai no kuras cik naudas Eiropa savāc un cik kura pēc tam saņem, tas ir cits jautājums. Bija arī teikts, ka mēs saņemam vairāk, nekā iemaksājam. Cik vairāk, cik iemaksājam? Aldis vēl to nav apzinājies.

Atbildēt

hm

25.07.2020. 22:12

Patiesībā tā ir piedrukātā nauda, kurai pretī nav ne preču , ne pakalpojumu. Piedrukāja un sadalīja ES valstīm. Mums arī. Maz, bet kaut kas tika.
Ja drukā naudu no zila gaisa, būtu jāsākas inflācijai. ASV arī dara to pašu un visi drukātāji cer, ka šoreiz neskars, izturēs un pasaules ekonomika nesabruks Bet ... zeltam cena sāk celties. Jācer, ka apstāsies, turpretī, ja nē, tad var gadīties, ka šo miljardu vērtība norādīs tikai to, cik maksā apdrukātais papīrs.

Atbildēt

tv36

25.07.2020. 21:23

»

Lamata

Man nav skaidra viena lieta. Mēs saņemam 10 miljardus naudu kā grantu. Tas ir piešķīrums , līdzīgs dotācijai. Un uzņemamies pildīt konkrētus uzdevumus. Kas notiek, ja subjektīvu vai objektīvu iemeslu nespējam tos pildīt ? Tad jāatgriež visa nauda granta piešķīrējam, vai tas jāuzskata kā dāvinājums savām...


Negarantēju, ka iekopētajā linkā ir kvalitatīva informācija.

https://www.dw.com/en/unmasking-the-eus-coronavirus-recovery-fund-the-fine-print/a-54255523

Citā rakstā kaut kas bija minēts par atmaksu līdz 2058. gadam.

Atbildēt

Lamata

25.07.2020. 21:06

Man nav skaidra viena lieta. Mēs saņemam 10 miljardus naudu kā grantu. Tas ir piešķīrums , līdzīgs dotācijai. Un uzņemamies pildīt konkrētus uzdevumus. Kas notiek, ja subjektīvu vai objektīvu iemeslu nespējam tos pildīt ? Tad jāatgriež visa nauda granta piešķīrējam, vai tas jāuzskata kā dāvinājums savām vajadzībām uz visiem laikiem, par kuru nav jāatskaitās?

Atbildēt

tv36

25.07.2020. 21:00

Stāsts par zivi (summa) un makšķeri (iemaņas nopelnīt).

Atbildēt

Vova the Vagabond

25.07.2020. 20:52

»

zose

Būs jāuzņem melnās makakas tūkstošiem


Klau, Zose, es taču Tev teicu, ka īstajā brīdī pasūtīs Briseles čurajošo puisīti kopā ar visu viņa komandu – makakām, «dibenprieku» baudītājiem, tunbergām u. c. netradicionāļiem!

Atbildēt

Nu

25.07.2020. 20:49

»

P.

No vienas puses, Gobzemam ir taisnība


Tur varbūt ir taisnības daļa. Bet Gobzems ir bļauris un duraks. Bija viņam likteņa dota iespēja veidot valdību un strādāt. Neprata un apdirsās. Punkts uz viņu. Goblins.

Atbildēt

zose

25.07.2020. 20:38

Būs jāuzņem melnās makakas tūkstošiem

Atbildēt

Vova the Vagabond

25.07.2020. 20:34

»

Niknais

Paņemt visu, cik dod, tad kriminālprocesu pret ņēmējiem un devējus par cietušajiem, lai var atteikties atdot, lai prasa un piedzen no tiem, kuri parakstīja dokumentus


Nu, tieiši tā! Starp citu, te būs vēsturiska anoloģija – biedris Uļjānovs-Ļeņins arī ņēma no Rietumiem, cik varēja, tad «kungus» pasūtīja! Vai ta’ mēs glupāki, vai?!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

15

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

FotoŅemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) saņemtos iesniegumus par AS "Olainfarm" notiekošo, FKTK aicina AS "Olainfarm" vadību 22.09.2020. plānotajās akcionāru sapulcēs nodrošināt visiem akcionāriem vienlīdzīgas tiesības, kā arī ievērot citus korporatīvās pārvaldības principus. Tāpat FKTK aicina arī lielākos akcionārus respektēt mazākuma akcionāru tiesības un ar savstarpējiem strīdiem neradīt kaitējumu Latvijas kapitāla tirgus reputācijai.
Lasīt visu...

21

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

FotoMan bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot ielās. Mēģināšu koncentrētāk paskaidrot šī mana aicinājuma būtību.
Lasīt visu...

6

„Ņevinovataja ja...”

FotoVakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.
Lasīt visu...

8

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

FotoSDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu. Šodien šo lēmumu atbalstīja "Saskaņas" valde. Valde rekomendē izslēgt V.Dombrovski un Ļ.Švecovu arī no Saeimas frakcijas.
Lasīt visu...

15

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

FotoLai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie skar un skars nākotnē vēl vairāk mūs visus. Ir jāsaprot, ka tie ir nevis protesti pret iespējami negodīgām vēlēšanām, bet agresīvs, labi organizēts un labi apmaksāts ultraliberāļu realizēts valsts apvērsuma mēģinājums. Mērķis - sagrābt varu un attiecīgi - ieviest „demokrātiju” vienā no pēdējām pasaulē atlikušajām veselā saprāta, tā saukto tradicionālo (ģimenes) vērtību, kā arī sociāli atbildīgas valdības saliņām pasaules liberalizācijas saduļķotajā okeānā. Ar ko “demokrātijas” ieviešana beigusies citās valstīs, kuras piedzīvojušas krāsainās revolūcijas, mēs labi zinām.
Lasīt visu...

12

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

FotoUzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man roka nenodrebēs"**, tas nav ne asprātīgi, ne koleģiāli, ne ētiski. Īpaši zinot šo vārdu autora iepriekšējo dzīves gājumu un patiku pret ieročiem. Manā vēstures kodā ir ieprogrammētas dziļas bažas par to, kas notiek šādu "plinšu sievu" zemapziņā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...