Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pilsonis.

29.01.2021. 08:53

Labdien.
Lasu komentàrus un pàrliecinos,ka nevies nespèj novèrtèk rakstìtàja pieredzi(visa Latvija pàrsvarà ir párdevèji parasti darba darìtàji)-visi uzskata ,ka tev sava dieniśķà alga jànopelna verdziskà darbà,ar uzraugiem un stukaćiem uz katra stùra,un vèl pie tam -pircèji ir tie paśi cilvèki kuri śeit komentàros agresìvi,rupji,izssmèjìgi,nievàjośi nomelno rakstìtàju-un śie paśi civèki iepèrkas veikalos-ar tàdu paśu attieksmi pret citiem pàrdevèjiem-Jùs vèl gribat ,lai Jùs apkalpo laipni un smaidìgi,bet paśi sèjat indi un apvainojat darbiniekus uz lìdzenas vietas.
Latvija degradèjas un kamèr katrsvcilvèks nesaks pret citiem izturèties kà pret savu tuvàko izmaiņu nebùs.Latvietis sajutis varu un tagad izliek to uz citiem latvieśiem,tas ir śausmigi.

Atbildēt

Jānis

29.11.2020. 15:04

Raksts ir parspīlējums. Domāju, ka darbs Lidlā ir visai līdzīgs kā darbs citos Latvijā esošajos lielveikalos. Ne labāks ne sliktāks.

Atbildēt

Irīna

18.10.2020. 12:42

kad taisīs veikalu vaļā Jēkabpils pilsētā?

Atbildēt

Aija

01.10.2020. 09:38

Vai Die', vai Die'....jāstrādā būšost, ko domā. Apzinīgi jāpilda darba pienākumi, preces jāsakārto plauktā atbilstoši, nevis kā samet citos veikalos un par kļūdām jāraksta paskaidojums, lai izanalizētu katru gadijumu un nākamreiz tās nepieļautu. Un nevarēs vēl dziedāt pie kases "Bēdu manu lieu bēdu..", tāpat urbināt degunu nebūs atļauts un darbā jābūt laikā. Nu elle, ne darbs, ne? Kas šo kļauzu rastu pasūtīja un sagatavoja šoreiz pamatīgi iebraucis auzās. Jo tie ir normāli darba apstākļi un prasības ikkatrā normālā darba vietā! Slīmesti var staigāt tālāk, meklēt darbu pa 300 Eur, kur var tikai atsēdēt.

Atbildēt

Ruta

28.09.2020. 13:23

.......ļoooooooooti latviski!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

rita

27.09.2020. 19:58

atbalstīsim fričus, lai viņi beidzot var sapirkties zemes gabalus Latvijā, nesen taču tādas tiesības izcīnīja ignorējot okupētās valsteles gribu. dzelzceļš arī tūlīt būs gatavs, pa kuru lielā ātrumā laist pa taisni no ofisa berlīnē uz rančo gleznaina ezera krastā Latvijā, vietējie par samērīgu naudiņu laipni apkalpos.
cik tur bija tie jūdasa graši sīkajiem gariņiem? 6 eiro. normāls ceņņiks.
tieši ar šādu taktiku-augstākas algas šoferiem un superzemas cenas klientiem-friču flixbuss nogremdēja leišu eurolainu.
tāpat lidlam pateicoties, no kartes izzudīs tādi kā veikaliņi kā Lats.
zemnieki arī tiks paputināti vai izputināti, atkarībā no ranga, jo lidla invāzijas dēļ cietīs zemnieku preču noņēmēji-vietējās lielveikalu ķēdes.
mums vispār tas lidls vajadzīgs te kā zivij velosipēds. šī invāzija apvieno gan aušvicas (indes), gan flixbusa (cenu dempings nolūkā iznīcināt konkurentus) elementus, un ATTEIKTIES MĒS NO LIDLA NEDRĪKSTAM, ESAM TAČU EIROPAS SAVIENĪBĀ.
pirms gadiem tajā stājoties, nepievērsām uzmanību faktam, ka ES ir friču projekts. Nepievērsām uzmanību faktam, ka friči vienmēr vērsuši karagājienus uz LV, kā rezultātā pēdējos divos aptirsušies un nolēmuši darboties rafinētāk, ar viltu.
Kas apguvuši ekonomikas un medicīnas pamatus, viegli var izrēkināt gan to, ka lidla aktivitāšu dēļ vēl vairāk pieaugs saslimstība ar resnās zarnas vēzi (pēc iestāšanās ES tā LV augusi krasi!), gan to, ka vietējie tirgotāji cietīs lielus zaudējumus līdz pat bankrotam nāvei.
Ja kaut kas vēl līdz šim pozitīvi atšķīra LV no de, tad tā bija veselīgā, garšīgā pārtika. Nu arī tas būs atņemts, jo tauta ir nabadzīga un pērkama, kā to pierādījusi masu izceļošana.
Ļotinesmuki arī tas, ka vāci steidzās atvērt savu lavočku tīklu LV tieši tagad, kad Latvijas ekonomiku tikko pamatīgi novājinājuši ar savām covid regulām un ierobežojumiem. cilvēciņi priecīgi skrien pieteikties darbiņā lidlā, jo beidzot varēs samaksāt īres parādus, kuru nebūtu, ja nebūtu friču eirokolhoza! protams, nekādus lielos NĪ jau cilvēciņi par to lidla aldziņu nenopirks, bet friči gan pārpirks bankrotējušo Latvijas zemnieku īpašumus.
Jeb ir kāds, kas var pierādīt, ka friči nav pārmēru kāri uz zemi BaltijaS krastā? D:)
aitas bāleliņi jau nezin, ka vairāk galvu apēd gans ( friči ES), nekā vilks

Atbildēt

āpsis

25.09.2020. 20:29

»

ooooo yes!

uz priekšu


maximās un rimjos visi riktīgi laimīgām sejām. tāpat būs lidl, tikai, moš, maksās vairāk.
ja barbora ar savu reklāmu nesponsorētu pietiek.com, rakstam būtu lielāka ticamība.

Atbildēt

Nita

24.09.2020. 21:09

Nevienà Lidl veikalà eiropà nèesmu redzèjusi ,ka darbinieki ârkàrtìgà tempà skrienot pildìtu savu darbu.Ļoti daudz vìrieśu kàrtas pàrstàvji ir pàrdevèji-kasieri.Patìkami,ka speciàli cil vèks stàv aiz kases un sakàrto pirkumu maisiños.Un pèrkas cilvèki piepildot ratiņgrozus p i l n u s,jo Lidl iecienìts veikalu tìkls zemàku cenu dèļ.NEBAIDIETIES, VISS BÙS LABI!

Atbildēt

Andris

24.09.2020. 14:01

Tā ir taisniba,ka Lidls krapjās ar solījumiem vien.tikai vadībā kas tagad sēž dala jaunās mašīnas,un priecājās.
Vis notiek caur paziņām,pieņem darbā tikai caur paziņām(roka,roku mazgā).
Visos konkursos vis caur blatiņu.
Tas ir tikai 1% no visa kas tur notiek.

Atbildēt

Žanna

24.09.2020. 07:44

Beidziet muldēt par Lidl.1000 cilveku ies uz Lidl.un ne jau cenu dēļ.nost ar Maximu.Elvi.Rimi.Sky. Citro.Lai dzīvo Lidl.

Atbildēt

ja gribas palasīt, kā ir strādāt TUR

23.09.2020. 20:06

https://www.dw.com/en/report-german-discount-supermarket-spies-on-employees/a-3217173

Atbildēt

Info:

23.09.2020. 16:39

»

Leitis

Man tāds jautājums, no kurienes autoram tāda informācija, ja Lidls pie mums vēl nav vaļā


Tas ka veikals nav vaļā nenozīmē ka letiņi jau nestrādā un neapgūst zinības citur LIDL veikalos, tur arī tad ir tā informācija. Un Latvijā nekas citādāk nebūs jo standarti vienādi firmai. Šobrīd Polijā esam 125 latvieši.

Atbildēt

Ieva

23.09.2020. 15:40

Lielbritānijā pie kasēm vispār strādā flegmas. Bija ļoti grūti pierast pie tā, jo Latvijā viss notiek daudz raitāk. Turklāt, par 5reiz zemāku atalgojumu. Cenas gan plus/mīnus tādas pašas kā pie mums.

Atbildēt

Ieva

23.09.2020. 15:39

murgs

Atbildēt

Zanda

23.09.2020. 12:08

Labs virsraksta nosaukums ! Domāju vispirms jāapstrādā Mazumā!

Atbildēt

Ha,ha

23.09.2020. 10:36

Bet lild jau ir bomāru veikalu tīkls! Neviens sevi cienoš cilvēkss tur kāju nesper! Tas, ka tur izdzenā- rietumu presē var daudz atrast,kā ir patiesībā ar lidl!

Atbildēt

Interesanti

23.09.2020. 08:47

»

!

Arī dzīvoju rietumeiropā...


Kuraa glushilkaa Jus dzivojat, kur ir tik maz cilveku, ka kasierem ir laika ar smalltalk nodarboties ?

Atbildēt

...

23.09.2020. 08:19

»

Leitis

Man tāds jautājums, no kurienes autoram tāda informācija, ja Lidls pie mums vēl nav vaļā


Man tāds jautājums,vai galva domāta tikai cepures nēsāšanai?

Atbildēt

Leitis

23.09.2020. 08:01

Man tāds jautājums, no kurienes autoram tāda informācija, ja Lidls pie mums vēl nav vaļā ?

Atbildēt

LATVIS TIPISKAIS

23.09.2020. 05:27

»

Latvietis/-e

Lielāku murgu par šo sen neesmu redzejis/-usi. Nav veselības apdrošināšana - slikti, ir-slikti. Ja zema stundas likme-slikti, ja ir lielāka-- arī slikti. Paklau, varbūt turpini pelnīt savus 450eur maximā kasē degunu urbinot? Aa, un pēc tam neaizmirsti vēl izveidot pāris rakstus, lai demotivētu tos, ...


Latvis tipiskais esi, neko vairāk kā muguru liekt nespēj kangaru priekšā, jo redz ēdiena bļoda pamesta... Par zupas bļodu miesīgu māti nodosi ..
Anonīmi šoreiz tāpēc, lai saglabātu savu vietu tur kur atrodas, jo publiskie runātāji jau prom ir.
Un rakstā ir teikts par to, ka tas ir viedoklis(drīzāk vērojums) ar ko un kā ienāk Latvijā lidls. Bet latvim parastam kalpa gēni to neļauj sagremot. Keep going..

Atbildēt

Latvietis/-e

22.09.2020. 21:52

Lielāku murgu par šo sen neesmu redzejis/-usi. Nav veselības apdrošināšana - slikti, ir-slikti. Ja zema stundas likme-slikti, ja ir lielāka-- arī slikti. Paklau, varbūt turpini pelnīt savus 450eur maximā kasē degunu urbinot? Aa, un pēc tam neaizmirsti vēl izveidot pāris rakstus, lai demotivētu tos, kuri vēlās saņemt labāku atalgojumu par tevi. Protams, atceries vēl visur facebokā ierakstīt, cik Lidl veikals ir slikts-galvenais dari to anonīmi. Tā kā īstam vīram pienākas, jo nedod Dievs kādreiz nāksies atbildēt par saviem vārdiem, A tu tik degunu urbināt un pilnīgi tukšus rakstus veidot proti.

Atbildēt

Brīnumzeme

22.09.2020. 21:52

»

Josi..

Tur jau tas prikols ka ne ar ko NEATŠĶIRSIES bet pasniedz sevi konfekšu papīrītī


Mahimai/ Rimi ir problēmas ar daiļrunu un pašreklāmu tādā gadījumā?

Atbildēt

reālists

22.09.2020. 20:55

Neredzu nekādu starpību kā citos lielajos veikalos... Strādājot Maxima ir tas pats kā brauc lielā vadība tā visiem bikses pilnas un skraida... starpība tik ka par skraidīšanu un nervu bendēšanu ar dzērājiem un smirdoņām maksās nedaudz vairāk!!!

Atbildēt

to Destroyer

22.09.2020. 20:12

»

Destroyer

Kāda abižotā, bijušā darbinieka žēlabas, mīkstā raksts


Zini, neizskatās pēc bijušā žēlabām,raksta beigās norāde uz tikšanos,tātad "žurka" pašu mājā.

Atbildēt

Zinošais

22.09.2020. 20:12

»

Hmm

Nedaudz virtuves varbut pazīst,bet realitātē daudzos punktos neatbilst patiesībai. Šis nabaga izbijušais darbinieks- raksta autors, ir,vai nu neveiksmigi trāpījis katorgā,vai vienkārši bija cerējis kasē rubināt degunu. Tam varu piekrist- tam,laika nebūs. Bet nu pārējais ir totāls sviests...


Tev laikam ir paveicies ar vietu un valsti, kurā biji vai esi apmācībās un vēl atkarīgs par ko! Ja esi loģistikas cilvēks, tad Tev šo rakstu būs grūti saprast! Visas tās apmācības ārzemēs ir viena liela laimes spēle, kurā, diemžēl, lielākajai daļai letiņu nav paveicies un pēc tik ilgas prombūtnes atgriežas Latvijā labi apmācīti plauktus kārtot un pie kases strādāt varoši veikala vadītāji, kas būs lieliska dāvana saviem padotajiem kā teikts reklāmā! ;-)

Atbildēt

visticamāk

22.09.2020. 19:56

»

pietiek lasītājs

ļoti vāji


rižā gļēvulīgā pietieklabza kas raksta kazmīzļu un pietieklabzītāju pseidonīmus izmantojot?

Atbildēt

Destroyer

22.09.2020. 19:44

Kāda abižotā, bijušā darbinieka žēlabas, mīkstā raksts.

Atbildēt

Hmm

22.09.2020. 19:36

»

Zinošais

Raksta autors kā reiz ļoti labi pārzina Lidl virtuvi, ja tik precīzi un patiesi visu ir aprakstījis


Nedaudz virtuves varbut pazīst,bet realitātē daudzos punktos neatbilst patiesībai. Šis nabaga izbijušais darbinieks- raksta autors, ir,vai nu neveiksmigi trāpījis katorgā,vai vienkārši bija cerējis kasē rubināt degunu. Tam varu piekrist- tam,laika nebūs. Bet nu pārējais ir totāls sviests.

Atbildēt

mjāā

22.09.2020. 17:58

»

Zinošais

Raksta autors kā reiz ļoti labi pārzina Lidl virtuvi, ja tik precīzi un patiesi visu ir aprakstījis


Nu dzīvas šausmas tas Lidl, būšot jāstrādā, nevarēs pusdienu tempt kafiju un otru pusi kasīt vāveri, pilnīgs genocīds.

Atbildēt

paardomas

22.09.2020. 17:40

Darba tirgus-vergu tirgus.
Lielveikalos ir divu veidu preces;maisiņi atkritiem.un atkritumi maisiņiem.
Ja kāds teiks ka lielveikalos ir arī pārtika tad viņam nav saprašanas kas ir pārtika un ka to ražo.

Atbildēt

Jānis

22.09.2020. 17:25

Raksts jau ir tendenciozs.
Bet tas nenozīmē ka nepaties!

Atbildēt

Andris

22.09.2020. 17:24

»

taa vish i

Cirks pa briivu! Buus jaaiet apskatiities, jo varbuut patiesiiba ir veel dramatiskaaka...


1. Balso ar maku
2. Kuram gribēsies skriet tavu arbūzu griezt, ja viņam ir n-tie citi darbi jādara, kuru neizdarīšana nevienam neinteresēs vai būs kārtējais paskaidrojums jāraksta, jo "arbūzu grieza". Piekusis cilvēks ir piekusis. Un smaidīt kārtējam tirliņam, kurš nekad attiecīgu darbu nav veicis vai (kas ar nav mazums) ir atnācis savu negatīvisumu caur "sagrieztu arbūsu" izgāzt, nav nemazākās vēlmes. Nogurums pārceļas no dienas uz dienu. Un pat pātaga vairs tik ļoti neuztrauc.

Atbildēt

Arī zinošs

22.09.2020. 16:30

»

Zinošais

Raksta autors kā reiz ļoti labi pārzina Lidl virtuvi, ja tik precīzi un patiesi visu ir aprakstījis


Vai tad tas ir kas jauns ? pilns internets ar šausminošiem skatiem par darba u.c apstākļiem, jo vai gan cita'di būtu radies teiciens - labāk nezināt kā taisa desas un politiku !

Atbildēt

Zinošais

22.09.2020. 16:20

»

pietiek lasītājs

ļoti vāji


Ļoti stipri!

Atbildēt

Zinošais

22.09.2020. 16:18

»

kasieris

Nu pilnīgi bezjēdzīgs raksts.. te jebkurā darba aprakstā var interpretēt visu un no*irst visu. tik nestāsti ka neesi saslapinājies konkurents


Raksta autors kā reiz ļoti labi pārzina Lidl virtuvi, ja tik precīzi un patiesi visu ir aprakstījis!

Atbildēt

lūdzu

22.09.2020. 16:14

»

paldies

Rakstītājs neiepirksies Lidl.Būs brīvāk.Rakstītājs nestrādās Lidl.Būs tīrāk.Vēlreiz paldies


Ja nerij šaubīgas izcelsmes desas, tad tur viss būs dārgāks, kā Šauļos.

Atbildēt

paldies

22.09.2020. 14:00

Rakstītājs neiepirksies Lidl.Būs brīvāk.Rakstītājs nestrādās Lidl.Būs tīrāk.Vēlreiz paldies!

Atbildēt

par kapeikām labāk nebūs

22.09.2020. 13:57

»

pietiek lasītājs

ļoti vāji


Apmaksā,un kaut vai savu pilnfoto ieliec sadaļā pietiek kampt.Tāds līmenis šim portālam.Atsaucīgi komentāri-tas notur šo vircas bedri pie lasītāju uzmanības.

Atbildēt

elementāri

22.09.2020. 13:30

»

kkk

Un ar ko šie (Lidl)atšķirās no vergturu kantoriem rimi un maxima


Atšķiras ar to, ka PIETIEK ir samaksāts par Lidl nomelnošanu, bet ne par Maximas nomelnošanu.

Atbildēt

!

22.09.2020. 13:28

»

.

Dzīvoju Rietumeiropā. Būtisku atšķirību nekad neesmu izjutis apkalpošanā pie kases. Cilvēki rietumos ir viennozīmīgi slinkāki nekā Latvijā


Arī dzīvoju rietumeiropā.

Varbūt tev ir reti riebīgs purns vai vienkārši kaut kāda kaite prātā, bet es gan neteiktu ka nav būtisku atšķirību kā apkalpo - veikalā pat ne vietējiem pārdevējiem ir iemācīts, ka ir jārunā small-talk. Un ir būtiska atšķirība no Latvijas - ne reizi kasiere nav šņākusi uz kādu kas ir rindā, jo tas nav viņas pienākums.

Un to, ka cilvēki ir slinkāki - tas ir aplams un maldīgs novērojums - tie kas strādā tie strādā ar tādu darba tikumu ar kādu latvieši strādāja pirms 200 gadiem un strādā arī pensijas vecumā.

Atbildēt

kkk

22.09.2020. 13:28

Un ar ko šie (Lidl)atšķirās no vergturu kantoriem rimi un maxima?
Pozitīvi ir tas, ka savstarpēji cīnoties šie trīs asinssūcēji nedaudz uzlabos, atvieglos dzīvi visiem, - gan darbiniekiem par pāris grašiem lielāka alga, gan pircējiem nedaudz lētākas cenas.

Atbildēt

Pircējs

22.09.2020. 13:14

Un man no tā kāds labums? Lētāks, kas būs? Kasieris latviski runās?

Atbildēt

rols

22.09.2020. 12:52

Varētu padomāt, ka baigi izcilie darba apstākļi ir Rimi un Maximai? Raksta autors vienkārši nomelno to, ko pats nezin.

Atbildēt

viņām aizrādīt vai lūgt

22.09.2020. 12:14

»

taa vish i

Cirks pa briivu! Buus jaaiet apskatiities, jo varbuut patiesiiba ir veel dramatiskaaka...


ja nedabū pa ģīmi, laimīgs, pašu družas nes arā nozagto gar kasi

Atbildēt

piedodiet, LIDL

22.09.2020. 12:13

»

intelekts

izlasi rakstu, tas ir apraksts iz dzīves, nevis aizliegums, turklāt tevi aicina pat LIDL kolektīvā


tiek tik ļoti riets no zagļiem netīreļiem, ka domāju kārtējo reizi maksimas slinkās vecenes

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

9.maijs - Lielā lūzera diena

FotoKo tad īstam krievu imperiālistam 9.maijā vajadzētu pieminēt - Pirra uzvaru “Lielajā Tēvijas karā” vai murgaino Pasaules revolūciju?
Lasīt visu...

21

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

FotoJa nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā cilvēkam, kuru interesē Satversmes tiesas lēmumu ietekme uz cilvēktiesībām Latvijā, man nepatīk lasīt tiesībsarga pausto. Es gribētu izteikt iebildumus, kas, manuprāt, ir ne mazāk svarīgi sabiedrībai kā tie ieguvumi, kurus prognozē Tiesībsargs.
Lasīt visu...

21

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

FotoPēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta sabiedrības homofobiskā, neiecietīgā attieksme pret cilvēku, kas neizvēlējās savu seksuālo orientāciju, šķirstot katalogu, un nevēlējās beigt savu dzīvi 29 gadu vecumā, vērojot, kā liesmas aprij viņa dzīvību. Izdarot loģiskus secinājumus pēc medijos publiski pieejamās informācijas, N.Kindzulis ir izcietis morālu spiedienu no homofobiem, kuri viņam sūtījuši naidīgus komentārus un draudus dzīvībai seksuālās orientācijas dēļ.
Lasīt visu...

21

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

FotoNu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu vadītājiem un dalībniekiem - lietot sejas maskas, ja raidījums ilgāks par 15 minūtēm. Ārkārtējās situācijas laikā tas bija noteikts MK rīkojuma nr. 655. punktā nr.5.43.1, tagad - MK noteikumos nr. 360 par epidemioloģiskās drošības pasākumiem.
Lasīt visu...

18

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

FotoAprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto sarakstā. Ordeņu piešķiršana pēdējās dienās raisījusi publisku rezonansi, tāpēc uzskatu par pienākumu dalīties arī ar savām domām. Arī par atteikšanos no šī apbalvojuma.
Lasīt visu...

21

Levita - Ēlertes branža

FotoEs iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums! Bet te pēkšņi viss apgriežās kājām gaisā un garastāvoklis uz nulli, jo pretī nāk Sarmīte Ēlerte.
Lasīt visu...

21

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

Foto1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš 1990. gada 4. maijā Augstākā padome ar 138 deputātu balsīm pieņēma deklarāciju “Par Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanu”. Kas šai Neatkarības deklarācijas 31. gadadienā būtu aktuālākais mūsu šodienas dievkalpojuma un lūgšanas kontekstā?
Lasīt visu...

15

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

Foto2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu doties politikā. Kopš 2018.gada maija gandrīz katru dienu, bieži vien pat vairākas reizes dienā, esmu atklājis shēmas, runājis tiešu valodu, nebaidījies, piedāvājis risinājumus, rakstījis garus un īsus tekstus, provocējis, aicinājis, bijis dusmīgs un priecīgs, izveidojis labākās Saeimas runas, ierakstījis labāko uzrunu Vecgada vakarā pēdējos vismaz 10-15 gados un vēl visu ko. Principā 3 pilnus gadus savas dzīves esmu veltījis citiem cilvēkiem. Trīs gadu laikā no 1 tūkstoša sekotāju FB man ir 54 tūkstoši. Tam gan nav nozīmes. Šajās Lieldienās es vēlējos uz to visu paskatīties no malas.
Lasīt visu...

12

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

FotoNu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu pienācīgi cīnījušies pret sērgu. Sākumu it kā varētu aizbildināt, ka nezināja un nesaprata, tak arī tas būtu melots. Jo tas, kas un kāpēc darāms, jomas lietpratējiem bija zināms arī 2019. gadā un senāk, un atliktu vien to darīt.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....