Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Viedoklis.

13.10.2018. 01:55

Atīstībai Par, pati galvenā programmas daļa ir pārvērst LV par genderistu valsti. Vai KPVLV un JKP pieļaus ,ka tiks izsvītrots pants par Ģimeni starp vīrieti un sievieti? Tikai un vienīgi Attīstībai Par partija tāpēc arī tika izveidota. Tā vien liekas ,ka tas ir pasūtījums. Jo redzēja ,ka Vienotība ar šo jautājumu galā netika ,tāpēc bija vajadzīga Partija Attīstībai Par. Redzēja ,ka KPLV un JKP šo jautājumu par viendzimuma partnerattiecībām īpaši nevēlās izskatīt ,tāpēc Partija Attīstībai Par izskeēja nepagaidot pirmo divu partiju sarunu raundu izspēlēt līdz galam. Tagad ir skaidrs ,ka tieši šis punkts par vindzimuma pāru likumu ir pats svarīgākais ,un pārējais otršķirīgi.

Atbildēt

Martins

02.10.2018. 11:33

Virsraksts ir maldinošs. Raksts ir bez reāliem faktiem un atgādina konspirācijas teoriju. Gribētos saprast, ko raksta autors vēlējās panākt ar šo visu? Norādīt uz iespējamo saikni ar Krieviju? Manā skatījumā tas ir ļoti vājš mēģinājums. Ja tas tā tiešām ir, tad vajadzēja ieguldīt nedaudz vairāk laika pētniecības darbā, nevis rakstīt kārtējos murgus par tēmu.

Atbildēt

Es

25.09.2018. 17:55

Prieks, ka arī citi lasītāji ir sapratuši, kādi pīļu mēsli ir šis raksts. Pabriks aizvāksies, bet Ozols turpinās slimot ar murgiem, viltus akcentiem.

Atbildēt

Es

25.09.2018. 17:53

Pabriks ir pretīgs nejēga. BET Ozols ar savu ūdeni ir vēl glumāks. Ievērojiet rakstā - krīze viņam nav laika posms Latvijā pēc Parex kraha. Krīze viņam ir Krievijas un Ukrainas attiecības. Manipulāciju pilns raksts. Ozol, tu strādā uz muļķiem. Vienotībai pienāks gals, un arī tev.

Atbildēt

Dina

25.09.2018. 12:59

es vispār šitādus pietiek.com nepublicētu. Viņš jau tā tiek visur bāzts lidz apnikumam mums saklot smadzenes. Viņš te arī pats lien un uzmācas? Cilvēkiem, kuri kaut ko pēta un sajēdz, tas ļoti grauj portāla prestižu.

Atbildēt

Dina

25.09.2018. 12:28

Atvēru lai ierakstītu to, bet skatos Egons mani ir jau apsteidzis. So publicistu ieteiktu nelietot vispār. Liberāļu propagandists. Viens no.
P.S. Es esmu kategoriski pret PAR un Vienotības poliiku un cilvēkiem, kas tur iet. Vienkārši nevajag lietot šitādus avotus un tos vēl apspriest.

Atbildēt

Egons

25.09.2018. 11:54

Kas tas Otto Ozols ir? Vai šajā klajā viņa demagoģijā neož čekas darbības metožu atspulgs? Kādēļ visai pelēcīgais publicists paslēpies zem segvārda? Kādēļ tieši tagad viņš uzsācis nekrietno apmelošanas kampaņu? Kāds sakars Pabrikam ar autora virspusēji sagrābstītajiem, no konteksta izrautajiem it kā pēc viņa domām faktiem? Uz šiem un citiem jautājumiem vajadzētu rast atbildes. Viens skaidrs - visā caur caurēm sajūtama tipiska ļoti smirdīga staļiniskā smaka.

Atbildēt

Loģikas trūkums

25.09.2018. 11:49

Neesmu par Saskaņu valdībā un iestājos par spēcīgu armiju, bet nu šis raksts ar savu cēloņu/faktu/seku analīzi ir pilnīgi šizīgs... Pēc šādas loģikas jebkuram politiķim varētu piesiet gan krīzes iestāšanos, mazās pensijas un Krievijas spiegu atbalstu..

Atbildēt

:):):):):):)

25.09.2018. 11:40

"" Kaitina arī kārtējā demagoģiskā demokrātijas piesaukšana. Kāds sakars demokrātijai ar kapitālismu, kur galvenā ir naudas vara, no kā izriet viss pārējais..."
Demokrātija un kapitālisms - tās ir neatdalāmas lietas - viena bez otras nevar pastāvēt! Vai esat kaut ko dzirdējis par citu savienojumu: sociālisms un demokrātija??? Feodālisms un demokrātija???? Utt

Atbildēt

Vērotājs

25.09.2018. 11:17

Paldies OTTO OZOLAM par izsmeļošo un analītisko rakstu par Pabriku un šo viņa izvēlēto domu biedru grupu!Vakar skatījos Tv AIZLIEGTAIS paņēmiens apbrīnoju Pabrika un viņadomu biedru zemo intelektu! Šādi biedri grib vadīt mūsu valsti...Bet šīs pašslavinošās reklāmas! Ticu,ka tās darbojas tikai viņu tīklojumā.Lasiet šo O.OZOLA rakstu un domājiet plašāk,potenciālie Vēlētāji,tikai no mūsu saprašanas ir atkarīga Latvijas nākotne!

Atbildēt

Nodevēji

25.09.2018. 10:11

»

Bijušais zemessargs

Latvijā daudz vairāk nodevēju, kā Igaunijā un Lietuvā kopā ņemot. Tādi kā savickis in citi mēsli pilna Latvija


Protams. Lētas prostitūtas, kas € dēļ pārdod savu valsti un uzskata, ka ar to ir viss ok. Tādi bija 1. Latvijas laikā, tādi bija arī 15.gs. un siro tādi arī tagad. Vienreiz tādiem atkritumiem ir jāierāda savu vietu un uz ilgu! Visādi tie rasnači, kozlovski, maizīši, reiri l, rinkeviči ir pirmie, priekš kuriem jāeļļo rokudzelži. Tagad drošības policija nodevējus sargā, kā kādreiz VDK visus tos iepriekš pieminētos!

Atbildēt

johans

25.09.2018. 09:41

»

Par godu skumjajiem

Izlasiet Skumjā Bruņinieka komentāru! Un atdariet acis! Tikai viena piebilde - tauta jau nebija vainīga. Taču priecājos, ka mūsu vidū ir cilvēki, kuri precīzi iezīmē mūsu lielākos klupšanas akmeņus. Kaut nu šoreiz izdotos no tiem izvairīties...


Skatos tv24 programmu.Liekās ka Latvija joprojam ir okupēta,jo ekrānā šivere okupantpartijas ziķeri ar glaunām frizūram.Viņus nesatrauc 600 tūkstoši aizbēgušie,eiropas nabagu statuss,nemītīgi augošā sociālā nevienlīdzība,pamestās mājas,tukšie lauki.Viņi skatoties uz visu šo postu dzīro un apmazga kārtējos Jūda grašu pieaugumu.Kangaru darbs tiek darīts ar glanci un mums atliek tikai nieks - kaunīgi nodurtam acīm,kārtējo reizi apstiprināt savu benžu leģimitāti.

Atbildēt

lio

25.09.2018. 08:21

ATTĪStība par+Jaunā vienotība-ZZS-kremļa partijas,balsošu par KPVLv.

Atbildēt

kas ir kas

25.09.2018. 06:08

vecais komjaunatnes aktivists tagad piesmerejies amerikaniem un sorosam !

Atbildēt

to NUNU

25.09.2018. 04:57

»

NUNU

Par brāļošanos ar Saskaņu pielaidi valsts noslēpumam liedza NA pārstāvei B.Brokai. Viņas vietā nacionāļi par tieslietu ministru ielika komunistu Rasnaču


Pēc čekas rīkojuma Maizītis atņēma pielaidi Brokas kundzei, lai viņa neizjauktu gadsimta valsts nozagšanas afēru, Citadeles atdošanu par sviestmaizi ASV reģistrētam čekas off-shore firmu fondam.
Putina kucēm: Zatleram, Rinkēvičam un Kozlovskim par par gulēšanu zem SC sedziņas taču pielaides neatņēma un Savicka apteksnēm: Dombrovskim un Āboltiņai arī.

Atbildēt

aga

24.09.2018. 22:24

Nekad neaizmirsīšu Pabrika lomu Abrenes zaudēšanā!

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

24.09.2018. 21:40

Pabriks ir "pilnasiņu" hazāržīds ! Viņiem ir uzdevums iznīcinat Latviju kā nacionālu valsti ! Visi pārējie jautājumi: KAPĒC, ir lieki !

Atbildēt

Kas esu tu - Otto OZOL?

24.09.2018. 21:39

Tu slāpjies, neraksti ar savu vārdu, man liekas.

Tu melo un blefo, noniecini cilvēku, augsta ranga personību, kāds ir Artis PABRIKS - izcils Latvijas patriots un gudrs, godīgs.

Tev nepatīk gudri cilvēki. Kādēlļ? Lai pats uz citu nomelnošanas fona izskatītos gudrāks?

Ozol, varbūt tu slēpies aiz čekas širmas, turi aizdomās cirus, la neradītu ēnu pret sevi?

Par tevi, Otto Ozol, biju labākās domās, bet tu nogrimi k\ā mietpilsonis manā virtuvē.

Atbildēt

Piedodiet!

24.09.2018. 20:54

»

Skumjais Bruņinieks

Un interesanti, cik ilgi Jūs atbalstīsiet savu izvēli..cik ilgi spēsiet aizstāvēt JKP līderus...


Jā, nu tas ir interesants apgalvojums par JKP kā vienīgo nesistēmas partiju, ja ņem vērā, ka Bordāns ir viens no Latvijas partokrātijas veterāniem, bet persona, kura sevi dēvē par "Strīķi" un Jurašs ilgstoši ir apkalpojuši Latvijas oligarhijas flagmani Vienotību. Tik ļoti interesants apgalvojums, ka uzskatāms par nezinātnisko fantastiku jeb kā mūsdienās saka - feiku.

Atbildēt

Bijušais zemessargs

24.09.2018. 20:49

Latvijā daudz vairāk nodevēju, kā Igaunijā un Lietuvā kopā ņemot. Tādi kā savickis in citi mēsli pilna Latvija.

Atbildēt

vegāna grūtā izvēle

24.09.2018. 19:55

Man riebj paprika, taču arī ozolzīles der tikai cūkām. Banānus, dodiet banānus!

Atbildēt

NUNU

24.09.2018. 19:34

»

no Jūrmalas

Attītībai PAR jau Pabriks nav vienīgais, kas brāļojas ar Saskaņu- to dara arī Viņķele, Jaunups, Pūce, jaunizceptais politiķis - mākslinieks ar bārdu un bez matiem u.c


Par brāļošanos ar Saskaņu pielaidi valsts noslēpumam liedza NA pārstāvei B.Brokai. Viņas vietā nacionāļi par tieslietu ministru ielika komunistu Rasnaču.

Atbildēt

Par godu skumjajiem

24.09.2018. 17:36

Izlasiet Skumjā Bruņinieka komentāru! Un atdariet acis! Tikai viena piebilde - tauta jau nebija vainīga. Taču priecājos, ka mūsu vidū ir cilvēki, kuri precīzi iezīmē mūsu lielākos klupšanas akmeņus. Kaut nu šoreiz izdotos no tiem izvairīties!
Paldies, Skumjais Bruņiniek! Bet Āboltiņa pēc visa tā bauda Itāliju...Viņa to var - VARĒT ir tik forši!

Atbildēt

to Skumjais Bruņinieks

24.09.2018. 12:06

»

Skumjais Bruņinieks

Un interesanti, cik ilgi Jūs atbalstīsiet savu izvēli..cik ilgi spēsiet aizstāvēt JKP līderus...


"Latvijas ceļu pārstāvošais "Bordāns ir tāds pat prokremlisks mēsls, Latvijas ienaidnieks, kā Zatlers.

Atbildēt

andris

24.09.2018. 12:02

REALA POLITISKA PROSTITUTE

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

24.09.2018. 11:53

»

Virsaitis

Skumjais demagog, Jūs uzveļat atsevišķu zagļu un politiķu vainu tautai. Jāsaka, stulbi skan. Diemžēl arī šie zagļi un nodevīgie politiķi ir Latvijas pilsoņi, taču tā ir vienīgā saikne. Katrs cilvēks atbildīgs tikai par savu personīgo rīcību. Šajās saeimas vēlēšanās 6.oktobrī katrs Latvijas pilsonis ...


Un interesanti, cik ilgi Jūs atbalstīsiet savu izvēli..cik ilgi spēsiet aizstāvēt JKP līderus..?
Cik liela Jums būs pacietība? Uz galvošanu, ja JKP Jums nenoliks solīto uz paplātes "rīt uz brokastu laiku", tad drīz vien sāksiet blēt(piedodiet) meinstrīmā..JKP, kas ir vienīgā nesistēmas partija, tiks drupināta un nomelnota jau no paša nākošās Saeimas sākuma. Paskatīsimies, cik liels JKP patriots Jūs esat, vai spēsiet partiju aizstāvēt un nepamest grūtos brīžos..?
Zatleru tauta, pielūdzēji pievīla un pameta jau pēc mēneša, kad notika Rīkojums Nr2. Atceros, IRā, kad Zatlers izdeva Rīkojumu Nr2, pie raksta bija 360!!! slavinoši un viņu atbalstoši sludinājumi..Neviens par viņu neko sliktu neteica..tikai slavas dziesmas..!
Bet pēc mēneša jau aitas un auni sāka blēt...tie paši, kas slavināja..redz, savtīgos nolūkos "atlaida" Saeimu, konvertiņu ņēmējs..Maskavas draugs..utt
Gribu redzēt, cik liela pacietība būs tagadējiem JKP atbalstītājiem...jo atkārtoju - neko radikālu JKP izmainīt nevarēs(vismaz šajā Saeimā)..viņi ir vieni Lemberga sistēmas partiju vidū.
Jūsu vēlamās "Latvijai labvēlīgās pārmaiņas" varēja veikt pēc Rīkojuma Nr2, kad oligarhi bija padzīti. Tagad ir jau par vēlu..bet apsveicu Jūs ar pareizo izvēli..
ps
Kad Jūsu pieminētie "zagļi un politiķi" nodeva iedeālus un sauca Lembergu ar ZZS valdībā, kur Jūs, atvainojiet, bijāt? Vai protestējāt, kādu sāpju pilnu komentāru varbūt uzrakstījāt..?
Parādiet!
Un kāpēc rakstiet, ka.. " atsevišķu zagļu un politiķu vainu uzgrūžu uz visu tautu"?
Pirmkārt..nevis atsevišķu, bet visu politiķu vaina..es kaut kā nemanīju un nedzirdēju nevienu politiķi, kurš būtu protestējis pret Lemberga saukšanu valdībā..
Otkārt..tā īsti tautai es to lielo vainu nemaz neuzveļu..kā jau teicu, tauta ir aitu un aunu bars, kas labprāt žļembā sistēmas pasniegto zaļbarību..tauta sabradās savus varoņus..viens- divi!
Es vislielāko vainu uzveļu uz , tā saucamo, inteliģenci..kas ir nācijas gods un sirdsapziņa.
Tauta seko parasti inteliģencei, tai jārāda pareizais ceļš.
Bet kādu rezultātu mēs gribam redzēt, ja mūsu tautas gods , prāts un sirdsapziņa ir gļēva..tā pilnībā pakļāvusies lemberga sistēmai, visi (vai gandrīz visi) laiza sistēmas bļodiņas un pat strēbj no siles.
Bet tagad atcerieties vienu lietu..būs tāds moments, kad mūsu nopirktā inteliģence izlīdīs no savām alām un sāks runāt..Nē, ne jau pret Lembergu un viņa sistēmu tā protestēs..Kad būs pienācis brīdis SC ņemt valdībā, tad nu mūsu tautas līderi sludinās, ka ir pienācis laiks sabiedrībā salīgt mieru..veidot izlīgumvaldību. Un nav daudz jāzīlē, ka "izlīgumvaldības" kodols būs smagos noziegumos apsūdzētais ar savu zzs varzu un SC..
JKP lielas cerības vēl lieku uz I. Akurāteri. Ceru, ka viņa kliegs vai dziedās pilnā balsī, ja redzēs nelietību un nodevību. Man liekās, viņai ir tāds iekšējais barometrs, kas nepieļauj netaisnību un liekulību..Nu un, protams, Juta..viņa ir kauls Lemberga rīklē.

Atbildēt

Uldis

24.09.2018. 11:29

»

Janka

Uldi, balso par KPV.LV..tu, acīmredzot, esi viņu vēlētājs


Man vēl ir NA, kura līdz šim nav likusi vilties, kā tiem kretīniem, kuri balsoja par LC, DPS, LPP, ZRP un Vienotību un tiem čekas nozombētiem JV, JKP un Par atbalstītājiem, kuri plēsīs matus no dirsas jau mēnesi pēc vēlēšanām.

Atbildēt

Q

24.09.2018. 11:19

»

Skumjais Bruņinieks

Pastāstiet man, vienkāršās loģikas sludinātāj, kā ZZS varēja apvienoties koalīcijā ar SC..? Kā viņi varēja savākt Saeimā 51 balsi..Kā...


Ko tu te kauc un gaudo, ierindas reņģēdājam ir pilnīgi vienalga vai viņu apzog Lembergs, vai Vienotības sorosītu žurku bars, neviens no viņiem nepārstāv latviešu intereses!

Atbildēt

no Jūrmalas

24.09.2018. 10:36

Attītībai PAR jau Pabriks nav vienīgais, kas brāļojas ar Saskaņu- to dara arī Viņķele, Jaunups, Pūce, jaunizceptais politiķis - mākslinieks ar bārdu un bez matiem u.c.

Atbildēt

justs

24.09.2018. 10:29

»

Skumjais Bruņinieks

Pastāstiet man, vienkāršās loģikas sludinātāj, kā ZZS varēja apvienoties koalīcijā ar SC..? Kā viņi varēja savākt Saeimā 51 balsi..Kā...


Kājas aug no barikādēm un 4.maija,kad profesionālie okupantu vietvalži aptina ap pirkstu labticīgo tautu un no tautas nodevējiem pārvērtās par patriotiem,brīvības cīnītājiem ar Kremļa brīvlaišanas pasi un sadarbības līgumu azotē.Viņiem un viņu bērniem ir nodrošināta labklājība mūžu mūžos.Arī minētais spilgtais šīs plejādes pārstāvis nejauši izpaudās par savas tuvās pensijas izredzēm.Dižā vvf savulaik piecirta kāju un piedraudēja atgriezties Kanādā,ja viņai būs jāatsakās no Kanādas pilsonības.Arī dīvainais Ķencis,izbijušais komsorgs jau ir nodrošinājis sev mūža bezbēdu dzīvi,tāpat kā visi spilgtākie okupantu ideologu un administrātoru tipāži.

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

24.09.2018. 09:55

»

vienkārša loģika

Ja Vienotība nebūtu ņēmusi ZZS koalīcijā, tad ZZS apvienotos ar Saskaņu, un būtu pavisam jautri - oligarhi kopā ar sociāldemokrātiem. Protams, vaina arī elektorātam...


Pastāstiet man, vienkāršās loģikas sludinātāj, kā ZZS varēja apvienoties koalīcijā ar SC..? Kā viņi varēja savākt Saeimā 51 balsi..Kā.???
Ne ZRP, ne Vienotība, ne NA neietu ar tādu duetu..Tad kādā veidā..jomajo!!..???
Pēc Rīkojuma Nr2 bija stabila koalīcija ZRP,V, NA. Šķēle un šlesers tika padzīti no Saeimas, Lembergs ar savu ZZS tika padzīts no koalīcijas..Abi nešķiramie draudziņi ZZS un SC sēdēja dziļā opozīcijā..
Kāda vella pēc Vienotībai bija jāgāž bezoligarhu valdība un jāsauc ĻOTI SMAGOS KRIMINĀLNOZIEGUMOS APSŪDZĒTAIS KRIEVIJAS DRAUGS, NATO UN MŪSU GALVENĀ STRATĒĢISKĀ PARTNERA ASV IENAIDNIEKS valdībā.
Kāda mārutka pēc(es jau tagad kliedzu pilnā balsī) bija ienaidniekam un noziedzniekam jānoliek vara pie kājām??
Atbildiet , Jūs visi, nelaimīgie, ar prātu apdalītie..???
Pat Tvaika ielā nenoticēja tai pasaciņai, ka gļēvais "lācītis" Zolitūtes traģēdijas upuru un savas vainas mākts, nolēma demisionēt.
Kapēc es, dārgie IDIOTI, atgādinu šo faktu??
Tāpēc, ka tas ir viens no traģiskākajiem faktiem atjaunotās valsts vēsturē. Jā,jā!!
TĀPĒC, KA VISĀM TAGADĒJĀM NELAIMĒM, VISIEM TAGADĒJIEM DRAUDIEM (draudošā sc , ZZS un kpvlv koalīcija), KO KAIRIŠS PIEMIN, KĀJAS AUG TIEŠI NO TĀS VIETAS, KAD VIENOTĪBA, IGNORĒJOT TAUTAS GRIBU, SAUCA VALSTS NOZADZĒJU UN KRIEVIJAS DRAUGU VALDĪBĀ.
TAS BIJA NOZIEGUMS PRET VALSTI UN PRET TAUTU!!
Un vai atcerāties, kā Āboltiņa mierināja aitas un aunus, kas nesapratnē bolīja acis un blēja..jo kā tad nebolīt acis un neblēt - tikko padzinām oligarhu un nu atkal ņemam atpakaļ un vēl totālu varu nodrošinām..
Mierinājums bija fantastisks - "Valdība būs latviska"!! Vai cik labi..it kā pirms tam valdība būtu bijusi krieviska. Ak jā, aizmirsu, vēl kaut ko murgoja Dombrovskis, ka valdība ir jānostiprina ar ZZS..
Es IRā toreiz jau no 2013. gada kliedzu pilnā balsī, ka tas ir noziegumus un cik tas bīstami var būt valstij nākotnē. Bet biju viens gan portālā(mani par slimu sauca), gan visā mediju telpā.. Mēs palaidām garām iespēju veidot valsti bez oligarhiem, mēs palaidām iespēju sašķelt valstij bīstamo duetu ZZS un SC!!
Es vēlreiz atkārtoju..NEVIENS NO INTELIĢENCES, NEVIENS NO ŽURNĀLISTIEM, POLITOLOGIEM, MĀKSLINIEKIEM, DZEJNIEKIEM, RAKSTNIEKIEM, ZINĀTNIEKIEM..NEVIENS, NEVIENS NEBILDA TAD NE VĀRDA!!!
UN TAGAD MĒS ESAM SASISTAS SILES PRIEKŠĀ UN VAIMANĀJAM UN GAUDOJAM PAR DRAUDOŠO NELAIMI. UN, KĀ JAU TEICAMI LIEKUĻI UN GĻĒVUĻI, MEKLĒJAM VAINĪGOS VISAI ŠAI NELAIMEI..UN KĀRI RĀDĀM AR PIRKSTIEM UZ LEMBERGA ELEKTORĀTU, KAIMIŅA ELEKTORĀTU UN SC ELEKTORĀTU.
BET TU PATS, VIENKĀRŠAIS VIENOTĪBAS VĒLĒTĀJ..KO STĀVĒJI MALĀ, KAD TAVA PARTIJA SAUCA PADZĪTO LEMBERGU UN VIŅA ZZS VALDĪBĀ?
TU PATS, VIENKĀRŠAIS NA VĒLĒTĀJ, KO KLUSĒJI, KAD TAVA PARTIJA ŠŪPOJA BEZLEMBERGA VALDĪBU, KAD PIEKRITA, LAI NATO UN ASV IENAIDNIEKS, KRIEVIJAS DRAUDZIŅŠ, SMAGOS NOZIEGUMOS APSŪDZĒTAIS LEMBERGS TIKA SAUKTS VALDĪBĀ??
BĻEDJ(PIEDODIET), KO KLUSĒJĀT JŪS VISI, SASODĪTIE LIEKUĻI UN LIEKUĻI?
UN NU TAGAD PLŪCIET SAVAS KLUSĒŠANAS UN VIENALDZĪBAS AUGĻUS.
LEMBERGA ATDZIMŠANAI UN TOTĀLAI VARAI, LEMBERGA ZZS UN SC TRIUMFAM, BĪSTAMAJAM KAIMIŅA PARTIJAS UZNĀCIENAM, KAS VAR VISAI DRĪZ PĀRAUGT MASKAVAI DRAUDZĪGĀ KOALĪCIJĀ,
KĀJAS AUG NO 2013. GADA.
TAS IR MŪSU KLUSĒŠANAS, LIEKULĪBAS, VIENALDZĪBAS, STULBUMA UN NELIETĪBAS SAUSAIS ATLIKUMS!!


Atbildēt

Uldis

24.09.2018. 09:05

»

Janka

Kremlis ir dažāds. Arī tur ir dažādi procesi


Kremlis ir vienāds, vienkārši tur ir vairāki torņi un mūsu pidar.. piedošanu liberastiem: JV, JKP un Par, vienalga kuru apkalpot.

Atbildēt

Olegs Ivankins

24.09.2018. 08:58

Viņš ir mūsējais

Atbildēt

TYT

24.09.2018. 08:55

»

Otto Ozols

ir baptists. Viņš domā, ka Dievs viņam palīdz. Un, dodoties uz TV raidījumu Maskavā, nesaprata, ka nonāks ellē, kur Dievs nevalda. Otto patīk rakstīt, būt sabiedriskam un socializēties, domājot, ka var un spēj visu saprast. Līdz ar to tikai daļēji izdodas kas labs. Otto vajag iegūt savā īpašumā cionistu...


Zinoši cilvēki saka, ka viņš esot templietis un ilumināts.
Maskavā bija pirms vairākiem gadiem un kopš tā laika nav atgriezies. Kremlini bija cerējuši viņu pievilināt un piejaucēt, bet viņi nezināja, ka OO Maskavā bija NATO specuzdevumā, kas izdevās tīri labi. Viņš tīšām devās pāri frontes līnijai, jo tā ir viņa soecialitāte. Tas ir tas, kam templiešus gatavo. Kremlini tika pārsteigti nesagatavoti.

Atbildēt

to Skumjais Bruņinieks

24.09.2018. 08:53

»

Skumjais Bruņinieks

Pirmkārt..ja runājam par SC ņemšanu valdībā, tad liela starpība ir, vai to partiju kāds gribēja "vilkt" valdībā pirms Krimas okupācijas 2014.g. un valodas referenduma vai pēc šiem notikumiem...


Nekādas starpības. SC Latvijā pārstāv kremļa valdošo partiju un ir Latvijas ienaidnieks. Izdzimteņi, kuri ar to taisīja koalīciju, ir dzimtenes nodevēji un pelnījuši visbaisāko sodu. Tas pats attiecināms arī uz JV, JKP un Par, kuri sapņo kopā ar Saskaņu nolaist latviešu valsti kanalizācijā.

Atbildēt

Otto Ozols

24.09.2018. 08:48

»

TYT

Par'istu metodes ir tādas pašas, kā kāpēvēistiem - kritiķiem piešūt naudas saņemšanu un citas stulbības. Tas nekas, ka nav nekādu pierādījumu. Galvenais palaist smaku


ir baptists. Viņš domā, ka Dievs viņam palīdz. Un, dodoties uz TV raidījumu Maskavā, nesaprata, ka nonāks ellē, kur Dievs nevalda. Otto patīk rakstīt, būt sabiedriskam un socializēties, domājot, ka var un spēj visu saprast. Līdz ar to tikai daļēji izdodas kas labs. Otto vajag iegūt savā īpašumā cionistu Gudro stratēģiju un taktiku, ko dalīja 6. Saeimas deputātiem. Tad, iespējams, viņš izprastu tos, ar ko viņam darīšana un padziļināti redzētu latviešu tautas ienaidnieku stratēģiju un taktiku. Varētu to atklāt un atmaskot. Atkārtošu vecu cionistu- iluminātu anekdoti : Baptisti slavināja nabadzību, komunisti to PSRS realizēja dzīvē.

Atbildēt

TYT

24.09.2018. 08:31

»

Gamma

Ja nekļūdos tad Otto Ozols pēc pirmā svilpiena aizskrēja uz Maskavu Kremļa propogandas raidījumā NTV patēlot "stulbā latvieša" lomu. Šajos raidījumos par piedalīšanos labi maksājot


Par'istu metodes ir tādas pašas, kā kāpēvēistiem - kritiķiem piešūt naudas saņemšanu un citas stulbības. Tas nekas, ka nav nekādu pierādījumu. Galvenais palaist smaku.

Atbildēt

Blondīne

24.09.2018. 08:26

»

Prof.

Spiegs nav, jo izglītības pietrūkst. Bet tā saucamais noderīgais idiods gan. Es personīgi jau gadus 10 šo tipiņu uzeaktu par dzimušu nodevēju. bet tas nu ir mans viedoklis


Vaiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, es lielāko daļu politiķu uzskatu par dzimušiem nodevējiem, jo katram no viņiem pirmajā vietā ir katrs PATS.
NAV mums GAIŠĀ un GUDRĀ LĪDERA, kuram viņa gods ir viņa tauta!
Pasauli valda nauda un cilvēki ir tādi kādi viņi ir.

Atbildēt

Virsaitis

24.09.2018. 07:58

»

Skumjais Bruņinieks

Kad es dzirdu sabiedriskajā telpā, ka Latvijas lielākā nelaime ir Lemberga ZZS elektorāts ( Kairišs ), tad atļaujiet pasmaidīt. Es pateikšu vienu lietu un tā Jums visiem nepatiks...


Skumjais demagog, Jūs uzveļat atsevišķu zagļu un politiķu vainu tautai. Jāsaka, stulbi skan. Diemžēl arī šie zagļi un nodevīgie politiķi ir Latvijas pilsoņi, taču tā ir vienīgā saikne. Katrs cilvēks atbildīgs tikai par savu personīgo rīcību. Šajās saeimas vēlēšanās 6.oktobrī katrs Latvijas pilsonis ir tiesīgs izdarīt savu personīgo izvēli.
Mans viedoklis- visu pie varas esošo partiju (ZZS, JV, NA, Saskaņa) sarakstus uzreiz jāizmet atkritumu urnā.
Lai notiktu Latvijai labvēlīgas pārmaiņas, saeimā jāievēl citus deputātus.
Mana izvēle- Jaunā konservatīvā partija (JKP).

Atbildēt

viedoklis par pabrikiem

24.09.2018. 04:05

Viens vīrs nokļūst ellē, Pēteris saka, ka tagad jauna kārtība - tagad pats katrs var izvēlēties, kur mūžību pavadīt. Paradīzē vai ellē, un pa vienai dienai katrā vietā atļauts izbaudīt apstākļus. Pirmajā dienā elle - tur vislabākais piedāvājums - draugi, nauda, jautrība un pats Velns labu amatu piedāvā. Otrajā dienā paradīze - viss glīti, bet askētiski, varbūt pat garlaicīgi... Trešās dienas rītā Pēteris liek izdarīt izvēli. Vīrs saka - zini, Pēter, neticēsi, es izvēlos elli! Kā ieiet pa elles vārtiem, tā pats Velns vīru saķer un iemet katlā, no citiem katliem izlec draugi un malku vēl piemet... Vīrs izmisīgi sauc - ... bet kas bija aizvakar?! Velns - aizvakar bija priekšvēlēšanu kampaņa!

Atbildēt

!

24.09.2018. 02:30

Jāsaka Pabriks ir tipiska latviska niecība, bezprincipu muldētājs, kas daudz ļauna nodarījis Latvijai, tieši tāpēc,ka ir tāds trīceklis jeb receklis pilnīgi bez satura, gatavs pieņemt jebkuru formu!

Atbildēt

Uztraukumam nav pamata

24.09.2018. 00:31

Jūsu zināšanai - "Saskaņas" tipa cilvēki jau tagad pārvalda iekšlietu sistēmu - kam bijusi saskarsme, tas sapratīs. Visur vadošos amatos antilatviski krievi vai prokrieviski maukas. Un neviens neuzskata par vajadzīgu šo sistēmu iztīrīt no viņiem.

Atbildēt

Prof.

23.09.2018. 23:09

Spiegs nav, jo izglītības pietrūkst. Bet tā saucamais noderīgais idiods gan. Es personīgi jau gadus 10 šo tipiņu uzeaktu par dzimušu nodevēju. bet tas nu ir mans viedoklis.

Atbildēt

Blondīne

23.09.2018. 23:03

Tā jau Ozols varētu arī Ulmani nosaukt par krievu spiegu, jo Ulmanis tak savulaik ( tāpat kā kaimiņzemju šefi) parakstīja tos līgumus par PSRS karaspēka ievešanu Latvijā un visiem pa radio teica, lai paliek savās vietās un viņš palikšot savējā. Vai tad viņš varēja zināt, ka nekādā savā vietā viņš nepaliks un pat viņa kapu neviens nezinās!
Dzīve nav tik vienkārša un neviens nezin, kādos līkločos dzīves ceļi virzīsies nākotnē.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Valdība, lūdzu, dodiet naudu pareizajiem medijiem, kas ražo pareizu saturu

FotoKopš ārkārtas stāvokļa izsludināšanas valstī Latvijas iedzīvotāju interese par notiekošo saistībā ar COVID-19 ir strauji augusi. Pēdējās nedēļās rekordliels skaits iedzīvotāju apmeklējis interneta ziņu vietnes, pieaudzis televīzijas pārraižu skatītāju skaits. Tas ir augsts uzticēšanās un atzīšanas līmenis Latvijas žurnālistiem. Paldies jums par to!
Lasīt visu...

21

Dievs ir klātesošs pat tad, kad viņš varētu šķist bezspēcīgs

FotoŠodienas garajā Evaņģēlija fragmentā Jēzus saviem mācekļiem saka: “Jūs sāksiet šaubīties par mani šajā naktī.” Mācekļi bija pieraduši redzēt Jēzu kā tādu, kurš dara brīnumus, kuram ir milzīga autoritāte, kuram ir spēks un pret kuru ienaidnieki neko nevar izdarīt. Mēs zinām, ka to Evaņģēlijā parāda vairāki fragmenti – kad viņu grib nogrūst no kalna Nazaretē, bet Jēzus iziet starp viņiem un attālinās, vai tāpat citā vietā, kad viņu grib nomētāt ar akmeņiem, bet viņš iziet cauri pūlim un neviens neuzdrošinās viņu aiztikt. Pēkšņi tā situācija mainās. Jēzu arestē, un rodas iespaids, ka viņš ir bezspēcīgs. Mācekļi aizbēg prom, un svētais Pēteris no viņa trīs reizes atsakās.
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma nedrīkst būt sasteigta

FotoVides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija šobrīd aktīvi uzsākusi Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformas procesu, plānojot atsevišķas tās funkcijas nodot Valsts vides dienestam. Ir radušās pamatotas šaubas, ka šis process tiek virzīts steigā un var radīt draudus dabas aizsardzības sistēmai Latvijā kopumā.
Lasīt visu...

21

Uzticēšanās lirika

FotoLaiku pa laikam sociologi noskaidro Latvijas iedzīvotāju uzticēšanos valsts institūcijām – prezidentam, parlamentam, valdībai, armijai, drošības iestādēm, policijai, sabiedriskajām organizācijām, partijām, bankām, tiesai, prokuratūrai, medijiem. Tā, protams, ir sava veida sociālā lirika. Socioloģiskās izpētes rezultātus nosaka jūtas, emocijas, dvēseles pārdzīvojumi. Tas ir subjektīvās reakcijas materiāls. Tas iegūts, dzīvē nonākot tiešā saskarē ar valsts iestādēm un to amatpersonām, kā arī skatoties TV ziņas par valsts ierēdņu darbību. Iedzīvotāju aptaujās valsts institūcijas figurē liriski, bet nevis ir iesaiņotas prāta racionalitātē un faktu pragmatismā.
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teorijas – II daļa: kam tas ir izdevīgi?

FotoDaudzas sazvērestības teorijas un vienkārši manipulatīvas versijas par kādiem notikumiem sākas ar vārdiem – padomāsim, kam tas ir izdevīgi.
Lasīt visu...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi (turpinājums)

Foto30. martā šajā portāla bija publicēts mans raksts ar identisku nosaukumu. Rakstā pieminēju to, ka Krievijā valdošā kliķe, kas faktiski ir kleptokrātiska struktūra, kurā valsts vara ir saplūdusi ar oligarhisko kapitālu, uzspiež savu “vērtību skalu” pārējai pasaulei, uzpērkot un korumpējot, kur vien tas iespējams. Lai tas neizliktos pēc tukšvārdības, kas dotu iespēju kremļa apmaksātiem troļļiem un vietējiem Latvijas valsts nīdējiem ķengāties, sniegšu konkrētus piemērus.
Lasīt visu...

12

Mēs nevaram, glābjot visus no Covid, pilnībā arī iznīcināt ekonomiku vai ļaut vairāk nomirt no citām slimībām

FotoViņķele paziņo, ka ārkārtas stāvokli, ļoti iespējams, vajadzēs pagarināt uz trīs mēnešiem. Jau iepatikās. Sen ierēdņiem nebūs bijis tik garš apmaksāts atvaļinājums. Bet tam ir sava loģika. Polittūrismā lidot nevar un nevarēs vēl labu laiku, nav taču ko citu darīt. Aptuveni tā tas izskatās, jo mētāties ar šādu kārtējo PR – ko tieši dod šodien? Tiek arī paziņots, ka valsts pārvalde netiks samazināta. Tā teikt - djeņeg ņet, no vi djeržitjes!
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ziņa no DELFI komercdirektora Igora Mardera: tagad pie mums jūs varat nopirkt vēl vairāk

Simtiem tūkstošu cilvēku Latvijā ik dienu vēršas pie DELFI, lai iegūtu informāciju...

Foto

Latvijas ceļu būves uzņēmumi ir vienots kartelis

Ceļu būves ekspertu vidū arvien ticamāka kļūst informācija, ka Latvijas uzņēmumu kartelis, kuru kūrē bijušais premjers, bet tagad ceļu...

Foto

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi

Iespējams, ka”’ brīnums” notiek vismaz reizi katra cilvēka dzīvē, jautājums, vai spēj to piefiksēt. Ir novērots, ka subjekts, kas tikko...

Foto

Eiropas Komisija ir enerģiski rīkojusies, lai mazinātu vīrusa izraisīto triecienu ekonomikai un sabiedrībai kopumā

Dažādas epidēmijas ir vajājušas cilvēci jau kopš senatnes. Jaunā koronavīrusa pandēmija ir...

Foto

Sazvērestības teorijas – I daļa

Kā izpētījis Robs Brotertons (Rob Brotherton) lieliskajā grāmatā “Suspicious minds. Why we believe conspiracy theories”, jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras senās...

Foto

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

Diskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas...

Foto

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

Pašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie...

Foto

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

Ārkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā,...

Foto

Dezertieri un tautas marodieri

Ekstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā...

Foto

Dzīvesziņa

Latvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija...

Foto

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

Nacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par...

Foto

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

Ko mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums –...

Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma ideoloģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...