Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Aleksandrs

20.04.2020. 09:01

Gudriniekiem, kuri māk rakstīt un pat vēlas kaut ko analizēt, 🤣🤣🤣, vispirms jāsalīdzina mirušo skaitu tādā valstī kā Itālija (vai nu Francija) pa mēnešiem: 12.2018., 01.2019., 02.2019., 03.2019. ar epidemijas laiku.
Starpība bus 2-3%, kura var rādīties nekvalitatīvu medicīnisko palīdzību dēļ.

Atbildēt

Zanīte

20.04.2020. 08:23

Variet vēl pievienot Ziemeļkoreju!

Atbildēt

Edgars A

20.04.2020. 03:56

Kasiiklis uzkaapis kremliniem uz varzhaciim.

Atbildēt

vispār

19.04.2020. 22:11

Normālos apstākļos 2-3 tūkstoši urnu ir Uhaņas 1-2 nedēļu patēriņš, bet visā Hubei provincā dienā mirst vairāk nekā 2000 cilvēku

Atbildēt

derdz

19.04.2020. 20:46

Kasīkli, da vai vajadzētu patiesības vīrusu visai cilvēcei, kas šķir sliktos un labos, tikai kurā tu vai es būšu! Why not.

Atbildēt

Ivo

19.04.2020. 20:39

»

izcilnieku formats

ja skatas ,,latvijas tv,, un lasa springes twitus,tad tic


Nesaprotu kas var būt kopīgs smirdigam liliputinam ar ķīnas cilvēkiem

Atbildēt

izcilnieku formats

19.04.2020. 20:14

»

ha

tukša muca tālu skan. Tāpat arī šeit: pierādījumu nav, bet skaidrs, ka melo


ja skatas ,,latvijas tv,, un lasa springes twitus,tad tic!

Atbildēt

Dollārs Vašingtons

19.04.2020. 17:38

Zīda ceļš glābs tranzīta nozari.

Atbildēt

Diemžēl

19.04.2020. 12:39

»

murgs

Vienīgais, ko vēlos autoram novēlēt- pēc iespējas ātrāk izārstēties no šīs paranojas. Pārējie cerēsim, ka tas viņam izdosies


Nemaz neceri.... vismaz budžeta gada ietvaros raksta autors vai drīzāk radošais kolektīvs no paranojas neizārstēsies, jo naudas līdzekļi šāda veida propogandas ražošanai jau ir piešķirti un tie būs jātstrādā...tā kā gatavojie līdzīgu rakstu lasīšanai ...starpcitu tādi ir ne tikai Pietiek ber arī Delfos un iepējams vēl kautkur var labi pazīt pēc struktūras un noformējuma-nākuši no vienas redakcijas.

P.S Lielvaru ideoloģiskās cīņas ir objektīvs proces, taču man nepatīk ka tajā tiek iepīta un iespējams primitīvi izmantota mana valsts Latvija, kā arī, ka šādi nu jau latviešu ,, poļitruki,, ar nato uzšuvēm mēģina man ieprogrammēt smadzenes, lai es domāju tieši tā kā tīk rietumu ideologiem.

Atbildēt

Cyril

19.04.2020. 12:02

Моя мама была латышка, отец Кирил

Atbildēt

Cyril

19.04.2020. 12:00

»

Cyril

уроды латыши


Я латыш!

Atbildēt

izskatās, ka Ķīna jau zin

19.04.2020. 11:41

tāpēc ar ko pārtrauc tirdzniecību...................

Atbildēt

nekasos

19.04.2020. 11:38

ASV piedrukās vēl daudzus trilj. USD, bet tas nelīdzēs, un tad ... beigu beigās ar ASV būs cauri. Latvijai jādomā kā paglābties...

Atbildēt

paranoja nav vainu mīkstinošs apstāklis

19.04.2020. 10:57

»

murgs

Vienīgais, ko vēlos autoram novēlēt- pēc iespējas ātrāk izārstēties no šīs paranojas. Pārējie cerēsim, ka tas viņam izdosies


Arī "viedokli" par Covid-19 policija varētu vērtēt kā krāpšanu.

Koronavīrusa pandēmijas laikā sociālajos tīklos aizvien izplatās viltus ziņas gan par vīrusa izplatību, gan tā ārstēšanu un profilaksi. Ziņu izplatītāji nereti mēģina paslēpties aiz tā, ka informācija tiek uzdota par viedokli, tomēr drīzumā arī šie cilvēki varētu tikt saukt pie atbildības, šovakar, 22. martā, vēstīja LTV raidījums "de facto".

Covid-19 krīze kļuvusi par auglīgu augsni viltus ziņu izplatītājiem. Daži mēģina reklamēt vai tirgot brīnumzāles, kas it kā palīdz izvairīties vai pat ārstēt jauno koronavīrusu, kamēr citi sēj paniku ar īsziņām par valdības it kā iecerētajiem ierobežojumiem, piemēram, pilnīgu veikalu slēgšanu. Vēl citi izplata sazvērestības teorijas par to, ka koronavīruss esot vai nu izdomājums, vai arī globālo lielvaru radīts bioloģiskais ierocis cilvēces pakļaušanai vai pat iznīcināšanai.

Saņemot informāciju par viltus ziņām, Valsts policija vērtē, vai paustais ir ziņas vai arī viedoklis. Tomēr arī aiz viedokļa var slēpties krimināli sodāmas darbības, piemēram, naida kurināšana vai krāpšana, vēstīja "de facto".

Piemēram, saziņas lietotnē "WhatsApp" šonedēļ dažādās variācijās cirkulēja baumas, ka jau no nākamās dienas gaidāma pilnīga karantīna, kad vaļā būšot tikai aptiekas un pārtikas veikali, kuros laidīšot ne vairāk kā piecus cilvēkus. Vērtēt, vai tā ir apzināta panikas celšana, ir VP atbildība, raidījumam sacīja Iekšlietu ministrijas valsts sekretārs Dimitrijs Trofimovs.

"110 ir tas telefons, uz ko mēs aicinām ziņot, un tādā veidā mēs nodrošinām gan vienotu pieeju visā valstī, [gan] mēs nodrošinām arī iespēju kontrolēt reaģēšanu uz šiem signāliem. Atbilstoši katram no tiem Valsts policija pieņem katrā gadījumā individuālu lēmumu," sacīja Trofimovs, kurš ir ir arī koordinācijas grupas Covid-19 ierobežošanai vadītāja vietnieks.

Trofimovs, uzsvēra, ka VP šobrīd cieši sadarbojas ar veselības resoru. Līdz ar to tiesībsargājošo iestāžu redzeslokā nonāk arī sabiedrības maldināšanas gadījumi, kurus pamanījuši ārsti. "Ja tiks konstatētas viltus ziņas saistībā ar šo vai ar citiem kaut kādiem notikumiem un izteikumiem - kā viltus ziņa, nevis viedokļa izpaušana - attiecīgi mēs vērtēsim kriminālprocesuālā veidā," raidījumam sacīja VP priekšnieka pienākumu izpildītājs Andrejs Grišins.

VP vadītājs pastāstīja, ka, saskatot rupju sabiedriskās kārtības traucēšanu un necieņas izrādīšanu pret sabiedrību, parasti līdz šim piemērots un rosināts kriminālprocess. "Ja mēs saskatīsim, ka viedokļa paušanā, pieņemsim, izpaužas rasu naida kurināšana, rosināsim šādu pantu. Vai nu, pieņemsim, aiz viedokļa paušanas ir saredzama cita noziedzīga nodarījuma pazīmes, piemēram, krāpšana, tad attiecīgi mēs arī rīkosimies un rosināsim kriminālprocesus," sacīja Grišins.

Kā vēstīja "de facto", iepriekš saistībā ar Covid-19 Latvijas lietotāji sociālajos tīklos dalījās ar ārzemēs veidotām viltus ziņām un sazvērestību teorijām, taču pēc ārkārtējās situācijas izsludināšanas aktivizējušies vietējie konspirāciju cienītāji. Jaunā koronavīrusa izraisītā epidēmija ir pateicīga vide arī dažādu brīnumzāļu tirgotājiem, krāpniekiem, šarlatāniem, kā arī apziņas manipulatoriem jeb zombētājiem un citiem noziedzniekiem.

Atbildēt

ha

19.04.2020. 10:53

tukša muca tālu skan. Tāpat arī šeit: pierādījumu nav, bet skaidrs, ka melo.

Atbildēt

murgs

19.04.2020. 10:17

Vienīgais, ko vēlos autoram novēlēt- pēc iespējas ātrāk izārstēties no šīs paranojas. Pārējie cerēsim, ka tas viņam izdosies.

Atbildēt

reptilis

19.04.2020. 09:42

Ļoti interesanti ir izteicies kāds no Krievijas politiķiem - ""Mirst lielāko tiesu 70..80..90..gadu veci ,bet mums nav tik garš dzīves ilgums!""....

Atbildēt

Tiesiskums

19.04.2020. 09:36

šeitais skribelējošais indivīds liels,varens melis,izdomātājs un pasaku teicējs.Ne kauna,ne goda?!Meli un pieņēmumi janki un mazbritiem,kā ar skripaļukiem,vairs nesanāks,Kurš vairāk brēc "ķeriet zagli",tas arī acīm redzami vainīgs!IT laikmetā ĶĪNA UN KRIEVIJA noskaidros vīrusu IZCELSMI!

Atbildēt

Tironis

19.04.2020. 08:33

»

Vigoškins

Var jau lamāt Kasīkli,bet kur ir argumenti un cipari


Cipari tika sazīmēti balstoties uz sekundāriem apstākļiem, lai tikai pārliecinātu par krievu un ķīniešu meliem, pat nepamanot, ka šī izveidotā tabuliņa liek secināt pēc izcilnieku kroplās logikas, ka LV arī melo par mirstību.
Tikai muļķis spriedīs par vīrusa izplatību pēc mobīlo telefonu lietotājiem, Ķīna bez kautrēšanās sāka monitorēt savu iedzīvotāju pārvietošanos un karantīnas ievērošanu, ne visiem ķīniešiem tas patika. Pretreakcija bija atteikšanās tos lietot.
Nav svarīgi cik iedzīvotāju ir valstī, jo epidēmiju sākums ir lokāls un tikai tās, cik plaši tā izplatīsies ir atkarīgs no varas rīcības vīrusa izplatības ierobežošanā, bet Ķina iedzīvotāju pārvietošanos ierobežoja pilnībā.

Atbildēt

WtF

19.04.2020. 08:33

Skiet,ka Pietiek tiesam ir galigi degradejies.. Pirma lapa atkal Nato propagandistu letie murgi. Lato laikam pelna ka mak vai ari panemts aiz olam..kompromatu vai kads bus sagadajis.

Atbildēt

lito

19.04.2020. 08:30

»

Vigoškins

Var jau lamāt Kasīkli,bet kur ir argumenti un cipari


var jau pats ar sevi sarakstīties, par to nekas nedraud.

Atbildēt

andis

19.04.2020. 08:20

Esam liecinieki pasaules impērijas sabrukuma sākumam, Latvijai steidzami maināms saimnieks, lai nekļūtu par sabrauktu vardi zem asfalta ruļļa!

Atbildēt

Nieze

19.04.2020. 08:16

»

pepe

Sācies mēra laiks, grafomāna kasīkļa izpildījumā nevienu nedēļu bez kasīkļa slima suņa murgiem, turies latviešu tauta, smadzeņu skalotāji nerimstas, tas var nozīmēt tikai vienu, globālistu sistēmas agonija ir sākusies, drīz pūstošā līķa smārds pārņems visu pasauli


preciizi. Ja pirmās publikācijas ar to noku vēl bija lasaamas, tad tagad prasta, nevienam neintereseejoshas draza. Statistiķis atradies, ar atsauceem uz tvnet. Uz savas beigtaas maates silikona pupiem veel vareeji atsaukties

Atbildēt

Kasīklim

19.04.2020. 08:09

Kas kopīgs NATO ar ASV Latvijā?

Atbildēt

Vigoškins

19.04.2020. 08:08

Var jau lamāt Kasīkli,bet kur ir argumenti un cipari ?
No tā var secināt,ka lamātāji ir troļļi...

Atbildēt

hm

19.04.2020. 07:07

Vīruss ASV kopā ar pasaules labāko medicīnu būs izputinājis. Morgi - refrižeratoros, mirušie - maisos, kapi - kopējās bedrēs uz atsevišķas salas, katastrofāls vietu un iekārtu trūkums slimnīcās. Izdalītā nauda pilsoņiem tūlīt būs noēsta, naftas rezervju uzglabātavas aizpildītas, valsts ārējais parāds šogad grasās pieaugt par 5 triljoniem, bet tauta tikai pērk ieročus!
Vai šādos apstākļos Trampam ir kāda cerība tikt ievēlētam? Nav! Tāpēc jāatrod ārējais ienaidnieks uz kuru vērst tautas naidu. Ķīna! Jo Krievijas kārti jau iepriekšējās vēlēšanās izspēlēja.
Sākās ar to, ka ASV juridiskā firmas grasījās pret Ķīnu izvirzīt prasības līdz pat 20 triljonu apmērā. Taču izrādījās, ka pret valsti izvirzīt tādas nevar. Jāpiesaka karš! Tad virzīja pret kompartiju. Pašreiz jaunākā versija, ka ASV neapmaksās valsts parādu Ķīnai un katrs cietušais varēs sūdzēt Ķīnu tiesā kompensācijas saņemšanai.
Diemžēl ķīniešu rīcībā ir milzīgs skaits amerikāņu parādzīmju un arī citi finansu ieroči, kas var galīgi sagraut dolāru. Tramps par to neuztraucas! Viņš varētu būt gatavs esošos dolārus izmest miskastē, nodrukāt jaunus, kas jau būtu segti ar Fortnoksas zeltu un tos izdalīt tikai amerikāņiem. Tad viņš kļūs ne tikai prezidents, bet arī nacionālais varonis. Te gan jautājums, ko darīs ES ar eiro un citas esošajam dolāram piesaistītās valūtas. Arī miskastē?
Līdz galam šādai versijai neticēju, bet, palasot izcilnieku kārtējo murgojumu, saprotams, ka ASV izdotās instrukcijas jau pilnā sparā apceļo pasauli.

Atbildēt

Non

19.04.2020. 06:56

statistika nekad nevar būt un arī nav objektīva, analogi vēsturei, ko raksta uzvarētāji

Atbildēt

!

19.04.2020. 06:39

»

Z

Pietiek ir degradējies


uzpirkts,iebaidits,ka sacis publicet rezima melus un propogandu.

Atbildēt

?

19.04.2020. 06:37

kasikla saimnieki Lato Lapsu ir uzpirkusi,bet nesen vins vel cinijas par demokratiju,cilvektiesibam un patiesibu Kr.Barona iela ar fotoaparatu rokas pie vdd caurlaides telpas !

Atbildēt

asv nemelo ,asv bombarde !

19.04.2020. 06:34

»

cyril

Vēl trešo valsti,kas tikai melo


kasikla milaka valsts asv 1 vieta pasaule ar corona virusa inficeto pacientu zina !luk pie ka noved sistema ,kur medicina ir bizness !

Atbildēt

cyril

19.04.2020. 06:01

Vēl trešo valsti,kas tikai melo.......

Atbildēt

Nekasīklis

19.04.2020. 04:30

Kamēr nav veikti antivielu testi, visa statistika nav ne kaķa pirdiena vērta. Un melo visi...

Atbildēt

Q

19.04.2020. 02:58

Paskatieties pasaules vēsturē , neviena tauta karā nav pielie6tojusi masveida cilvēku iznīcināšanas līdzekļus izņemot anglosakšus, 1. pasaules karā hlors gāzi, 2.pasaules karā atombumbas, Vjetnamas karā Agent orange, un tagad šie lopi meklē vainīgos , paskatieties spogulī, tur viņi redzami kā uz delnas!

Atbildēt

pepe

19.04.2020. 02:24

Sācies mēra laiks, grafomāna kasīkļa izpildījumā nevienu nedēļu bez kasīkļa slima suņa murgiem, turies latviešu tauta, smadzeņu skalotāji nerimstas, tas var nozīmēt tikai vienu, globālistu sistēmas agonija ir sākusies, drīz pūstošā līķa smārds pārņems visu pasauli!

Atbildēt

Z

19.04.2020. 01:23

Pietiek ir degradējies

Atbildēt

Niknais

18.04.2020. 23:40

Kasîkli, izdzen sev spalîšus, lai tūplis vakaros neniez, vai arī, ueliec cates pikucīti dirsā, tas arī palīdz. Sāc ar Latvijas bardaku, ko tu, mauka, te sneksti par citām valstīm. Izlasi LToLaosas grāmatu par Āfriku, varbūt ko sapratīsi. Vankšķēt jebkurš sūda suns māk, bet ne jau vakšķēšana apstādina, ble, karavānas. Domā!!!

Atbildēt

2021

18.04.2020. 23:32

»

Latvis saprātīgi domājošs

Šīs politiski propogandistiskais rakstiņš izskatās pēc NATO izcilības centra darboņu produkcijas…..tāpat ka šie nesen publicētie Pietiek...


Ko Latvijai labu ir izdarījusi Ķīna? Var saprast, ka šādi jautājumi būtu par to, ja kāds apd!rstu ASV, bet Krievijas un Ķīnas netīrās veļas cilāšana ir fair game.

PS Pie mātes kapa zvēri, ka Latvis?

Atbildēt

Latvis saprātīgi domājošs

18.04.2020. 23:27

Šīs politiski propogandistiskais rakstiņš izskatās pēc NATO izcilības centra darboņu produkcijas…..tāpat ka šie nesen publicētie Pietiek.

https://pietiek.com/raksti/maskavas_prioritates_covid-19_laika_starptautiskais_prestizs_par_savu_pilsonu_drosibu

https://pietiek.com/raksti/krievija_ari_covid-19_izmanto_savu_merku_sasniegsanai,_bet_ari_covid-19_var_pielikt_punktu_putina_erai

Saprotams, ka apd.rst Krieviju un Putinu ir svētīga nacionālpatriotiska lieta, kā arī lojalitātes apliecinājums t.s. ,,rietumu vērtībām,, un ,,sabiedrotajiem,, …taču ko Latvijai sliktu ir izdarījusi Ķīna?…kāpēc Latvijas medijos ir nevajadzīgi jālej samazgas uz šo Ekonomisko Lielvalsti?
ĶTR vēstniecībā Rīgā noteikti monitorē publikācijas LV kuras skar viņu valsti.

Un starpcitu , kas maksā par šitiem politiskās propogandas raksteļiem un to publikāciju Pietiek? , ļoti iespējam ka tie tiek apmaksāti no nodokļu maksātāju naudas.

Atbildēt

2021

18.04.2020. 22:43

ej.uz/zabudjMenja

Atbildēt

Padirspadirsbudaieksa

18.04.2020. 22:11

Šodien ASV un UK izlūkdienesti paziņoja par vīrusa mākslīgo dabu. Vainīgie, kas eksperimentēja ar sikspārņiem, zināmi.Zināmi tie, kas to pasūtīja. Un vēl- WHo nesaņems naudu, jo feikojuši kovid noteikšanas metodoloģiju.Un tāpēc mēs sēžam dzīvokļos

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

FotoArvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav vienaldzīga. Kas būs šī izcilā, Rīgai tik nozīmīgā kultūras pieminekļa nākamais saimnieks, ir satraucis baznīcu, Rīgas pašvaldību, kultūras mantojuma ekspertus, Saeimas politiķus, pat valsts prezidentu. Uz izveidojušos situāciju vēlams paskatīties ar vēsu prātu.
Lasīt visu...

21

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

FotoDivu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap koronavīrusa tēmu, — laikmetā, kad informācija ir tik pieejama kā nekad, jāatceras itāļu teiciens: “Idiotu māte vienmēr ir gaidībās.”
Lasīt visu...

18

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

FotoPieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek uzlikts jauns, nesamērīgs slogs - viņiem zeme jāizpērk par 100% no kadastrālās vērtības, lai gan vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra. Saeimas “Saskaņas” frakcija uzskata šādu pieeju piespiedu nomas attiecību izbeigšanai par netaisnīgu un balsoja pret šo likumu.
Lasīt visu...

18

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

Foto29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību". Grozījumu izstrādāšanas formālais nolūks – sakārtot attiecības starp zemes un būvju, ēku un dzīvokļu īpašniekiem tā sauktā piespiedu dalītā īpašuma gadījumā. Valsts šīs attiecības visai neveiksmīgi mēģina kārtot jau daudzu gadu garumā, ir vairākkārt ticis grozīts likums, kā arī pieņemti vairāki Satversmes tiesas spriedumi, kuriem vismaz teorijā būtu jābūt kā bākām likumdevējam jauna regulējuma izstrādē.
Lasīt visu...

15

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

FotoPirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts un rūpīgi apčubināts - tam devām izaicinošu vārdu, nosaucot par Klik. Prieks par pašu radīto mums bija liels, bet ļoti īss, jo pandēmijas pirmais gads bija sarežģīts, brīžiem mokošs un pilns neziņas, pat nolemtības par to, kā dzīvosim tālāk. Šodien esam izauguši un pasaule līdz ar mums – esam kļuvuši gudrāki un apdomīgāki, vakcinēti un lepni par nupat 6000 aktīviem abonentiem tiešsaistes žurnālam Klik!
Lasīt visu...

21

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

Foto“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc neatkarības atjaunošanas mūsu robežu reāli apdraud naidīga kaimiņvalsts. Tas jau līdzinās valsts nodevībai,” tīmeklī raksta Saeimas deputāts Jānis Iesalnieks (NA).
Lasīt visu...

20

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

FotoLabas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts pārvaldības sistēma nekad nav pilnībā pabeigta un perfekta. Tā ir nepārtraukti jāmodernizē, gan novēršot apzinātās nepilnības, gan ņemot vērā sabiedrības vajadzības un tehnoloģiju attīstību. Arī Latvijā ir labi redzamas valsts pārvaldības vājās vietas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....