Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Kas mums pieder?

Lauris Galiņš
20.01.2024.
Komentāri (367)

Pievienot komentāru

Lapas:    8   7   6   5   4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

hutina huntas izdotās pases lv dubultpilsoņiem

20.01.2024. 11:45

»

paklau, vai tu traks?

Var uzdot jautājumu citādi. Kas pieder mums katram? Tad uzreiz jāteic, ka ir diskriminācija. Jo dubultpilsoņiem kā ASV pilsonim K. Kariņam ir cilvēktiesības sasaņā ar ASV konstitūciju Tālāk spriediet paši...


dubultvergu pases

runa bija par ASV vai Vācijas pilsoņu pasēm un cilvēktiesībām

ainot Satversi ar testu pret tirāniju paralēli pārskatot visus uz ārh vērstos valsts līgumus atceļama dubultpilsonība automātiski

jo patieso latviešu pilsoņu tiesības un pilsoņu cilvēktiesības noteiks pagaidu uzturēšanos citiem iedzīvotājiem Latvijā

dažas rindiņa Satversmē šos svešzemniekus novedīs pie deportācijas

Atbildēt

Smaidi muļķi, laime nāk.

20.01.2024. 11:42

Komunisti domā: mēs taču pasludinājām neatkarību 90tajos, tātad viss šeit pieder mums.
Okupanti domā: mēs taču jūs "atbrīvojām", tāpēc viss šeit pieder mums.
Latvietītis iedomājas: ja jau ir pasludināta neatkarība un esmu atbrīvots, tad varu kopā ar sarkanajiem izdzimteņiem izlaupīt mežus, varu kopā ar krievu okupantiem tirgot ķīnas preces un krievu gāzi, varu vispār aizbraukt uz angliju un nelikties ne zinis, jo esmu taču atbrīvots un neatkarīgs.

Atbildēt

paklau, vai tu traks?

20.01.2024. 11:39

»

autors apmaldījies trijās priedēs vien

JAUTĀJUMI...


Var uzdot jautājumu citādi. Kas pieder mums katram? Tad uzreiz jāteic, ka ir diskriminācija. Jo dubultpilsoņiem kā ASV pilsonim K. Kariņam ir cilvēktiesības sasaņā ar ASV konstitūciju Tālāk spriediet paši.
________________________________
Ko tad teiks Putins? Lielai daļai no Krievijas ir LV un Krievijas pases.

Atbildēt

autors apmaldījies trijās priedēs vien

20.01.2024. 11:35

JAUTĀJUMI:
- Kas mums patiešām pieder?
- Kas būtu jādara, lai mēs paši labāk varētu kontrolēt savus grūti aptveramos īpašumus?


Mums? Kādiem mums? Pilsoņu kopumam, kas ar savām starptaustiski novērtētām pasēm esam valsts kapitāls? Valsts cilvēkkapitāls, ko finanšu huntas korporācija ieķīlā ar visām valsts infrastruktūrām. Šī vergu pases forma neatbilst cilvēktiesībām. Ja neskaita cilvēktiesības samierināties ar verga stāvokli.

Var uzdot jautājumu citādi. Kas pieder mums katram? Tad uzreiz jāteic, ka ir diskriminācija. Jo dubultpilsoņiem kā ASV pilsonim K. Kariņam ir cilvēktiesības sasaņā ar ASV konstitūciju Tālāk spriediet paši.

Otrs jautājums.

Lai mēs varētu kontrolēt savu valstiskumu un savas cilvēktiesības, ir jāmaina Satversme un jāpārskata visi valsts uz āru vērstie līgumi.

Satversmē ierakstāms teksts, kāds ir ASV konstitūcijā - pilsoņu kopumam ir tiesības ar ieročiem rokās sacelties pret valsts iekšējiem un ārējiem ienaidniekiem, pret tirāniju. Šodienas Latvijas finanšu korporācija - politiskā specdienestu kontrolētā elite ir hunta, kas realizē pret latviešu tautu genocīdu un tirāniju.

Kad tas tiks izdarīts, vergu pases jānomaina pret pasēm, kāda ir ASV pilsonim K. Kariņam parauga, ar visām cilvēktiesībām, kas jāgarantē valstij.

Atbildēt

jautājums

20.01.2024. 10:17

... kuru kontroli mēs pārāk vieglprātīgi uzticam politiskiem diletantiem vai superpersonām, ...
________________________________--
Bet ja nu vaina diletantos bet interesēs , ko tad?

Atbildēt

kā tad

20.01.2024. 10:13

»

hm

Īpašuma jautājums ir varas jautājums. Var nepiederēt nekas, bet ja ir vara un noteikšana pār pasauli, tev tā pieder...


Vispirms jau tā plukata Krievija kā PSRS mantiniece lai apmaksā zaudējumus tām valstīm, kuras bija okupējusi un kuras atsvieda atpakaļ savā attīstībā vismaz par pusgadsimtu. Nemaz nerunājot par padomju funkcionāru mantojumu mūsu politikāņu galviņās.

Atbildēt

Rīdzenes sarunas

20.01.2024. 10:06

»

Celms

Tā laikam tagad tāda mode, ja valsts iestādes piežmiedz, sākt kritizēt iestādes, valsti, iekārtu, sabiedrību, visu pēc kārtas un tēlot tādu 'gudreli - opozicionāru'. Taču pat Lembergam tas neizdevās un lielo 'opozicionāru' notiesāja veselas divas instances. Kāpēc tādam mazpazīstamam Galiņam lai būtu...


Lembergs ir pavisam cits stāsts!Kāpēc lai valsts nozadzēju sauktu par opozicionāru? Tāds pats valsts nozadzējs kā Šlesers un Šķēle. Tas, ka kaut kāda Parlamentārās izmeklēšanas komisija neko nepierādīja, apliecina ne jau viņu nevainīgumu, bet gan to, cik labi bija nozaguši. Arī nenotiesājošie spriedumi Digitālgeitā apliecina tieši to pašu.

Atbildēt

Mums vispirms

20.01.2024. 09:51

skaidri jāapzinās, ka šī valsts ir nozagta, un jādara tas, ko savā intervijā teica Alvis Hermanis.

Atbildēt

Celms

20.01.2024. 09:47

Tā laikam tagad tāda mode, ja valsts iestādes piežmiedz, sākt kritizēt iestādes, valsti, iekārtu, sabiedrību, visu pēc kārtas un tēlot tādu 'gudreli - opozicionāru'. Taču pat Lembergam tas neizdevās un lielo 'opozicionāru' notiesāja veselas divas instances. Kāpēc tādam mazpazīstamam Galiņam lai būtu citādi?

Atbildēt

hm

20.01.2024. 09:17

Īpašuma jautājums ir varas jautājums. Var nepiederēt nekas, bet ja ir vara un noteikšana pār pasauli, tev tā pieder.
Nupat Putins parakstīja rīkojumu par Krievijas un PSRS īpašumu apzināšanu ārzemēs. Laikam taču molūkā tos atjaunot savā īpašumā. Te jāatgādina, ka Krievija savulaik no Zviedrijas nopirka , maksājot zelta naudā, lielu daļu Latvijas teritorijas. Latvija par šo darījumu Krievijai neko nav atmaksājusi. Ja Krievija nostiprināsies, kļūs spēcīga un ietekmīga, var gadīties, ka zemes nodokļus latviešiem nāksies maksāt nevis pašvaldībai, bet Krievijai. Tāpat jautājums par prestižajām mājām Vāgnera ielā un citiem nekustamajiem vai pat demontētajiem īpašumiem. Īpašums un vara ir nedalāms jautājums, Lauri!

Atbildēt

bebrs

20.01.2024. 09:06

Mums pieder plika dzīvībā un to arī cenšas atņemt ar kara kurināšanu, neba nu valdošie sēdēs ierakumos, tie trekni uzdzīvos no ieroču ražošanas!

Atbildēt

Visaptverošai valsts aizsardzībai

20.01.2024. 08:33

pieder Lauris Galiņš ar jautājumiem.

Atbildēt

Lapas:    8   7   6   5   4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

FotoBrīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā.
Lasīt visu...

21

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm ir skaista dāvana Rosļikovam un politiskajām partijām, kuras koncentrējas uz to, lai savus vēlētājus pamatā uzrunātu krievu valodā. Tieši šīs partijas būs lielākie ieguvēji.
Lasīt visu...

6

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

FotoMēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda brīvību, ne mūsu valsts demokrātisko iekārtu.
Lasīt visu...

21

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

FotoPēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un radikāli ieņem konservatīvu vai pat negatīvu nostāju klimata izmaiņu apturēšanas un dabas daudzveidības saglabāšanas jautājumos. Pat brīdī, kad Latvijas Satversmes tiesa pieņēma vēsturisko un viedo spriedumu, ar kuru atcelta norma par mazāka caurmēra koku ciršanu, politiskajā retorikā un mediju slejās skanēja tikai apšaubāmu mežcirtēju asociāciju viedoklis, ka šie nepadošoties un darīšot visu, lai Latviju pārvērstu par izcirtumu (varbūt ne gluži šādiem vārdiem, bet šādu ideju).
Lasīt visu...

20

Būtu mēs labāk ēduši...

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši sabiedrisko mediju, kā valsts nodevējiem. Tāpat asociācija aicina sabiedriskos medijus sabiedrībai plašāk skaidrot savas redakcionālās izvēles.
Lasīt visu...

21

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

FotoLatvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai aizrādīja, ka minētais raidījums Somijā nebija partiju kandidātu priekšvēlēšanu debates krievu valodā, bet gan raidījums, kurā par politiku tika iztaujāti emigranti. Situācijas nav salīdzināmas, jo Somijas sabiedriskais medijs politiķu debates svešvalodā nerīko.
Lasīt visu...

20

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

FotoRīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie Rīgas rātsnama no 6. jūnija līdz 15. jūnijam.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...