Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Kas mums pieder?

Lauris Galiņš
20.01.2024.
Komentāri (367)

Pievienot komentāru

Lapas:    8   7   6   5   4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Edgars

09.02.2024. 10:42

Jāizmaina ekonomiskās spēles, kuru esam spiesti spēlēt, pamatnoteikumi.

Atbildēt

volfs

26.01.2024. 01:04

»

hm

Īpašuma jautājums ir varas jautājums. Var nepiederēt nekas, bet ja ir vara un noteikšana pār pasauli, tev tā pieder...


Hm.>>Kāpēc jāraksta tāds juridiskais analfabētisms.PSRS pēc 1917 gada atteicās no visām cariskās Krivijas parādsaistībām.Tāpat 1920 gadā atteicās no jebkādām teritoriālajām pretenzijām pret LR,jāatzīmē,vēl izmaksājot kompensāciju zelta rubļos.Kāds sakars PēteraI iekarojumiem vai darījumiem ar šodienas realitāti?

Atbildēt

kamēr viens ča ceļ traci, citi zog

24.01.2024. 17:53

čeka labi apmācīja...savējos...

Atbildēt

viens ča ļerina

24.01.2024. 17:51

tikmēr citi steķi zog

Atbildēt

Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки

24.01.2024. 17:37

»

Uzmurgo

kādu peršu un atslaukies


jo rīts ir nesakarīgs
kā manspamuļķa smaids
kā vēmiens remdenā darvā

Plaģiatura ,ņiproģott !!

atslaukies un nesmirdi !!!! ..

Atbildēt

tavas

24.01.2024. 17:30

»

Kuras

tev aizstāj putnu mēsli būrītī


problēmas ar putnu sūdiem būrītī kas tev aizstāj smadzenes ir aktuālas tikai un vienīgi tev.

tavas deģenerāta diskusijas ar spoguli nevienam normālam cilvēkam neinteresē.

Atbildēt

klapes

24.01.2024. 14:11

»

Uzmurgo

kādu peršu un atslaukies


Tovarišč osvoboditel: Da zdrastvujet pobeda komunizma vo vsjom mire! Urrraa, tovarišč osvoboditel!

Atbildēt

Uzmurgo

24.01.2024. 13:48

»

klapes

vai tu jau tās noņēmi, vai dzīvo ar visām klapēm


kādu peršu un atslaukies.

Atbildēt

klapes

24.01.2024. 13:32

»

Noņem zirga

klapes


vai tu jau tās noņēmi, vai dzīvo ar visām klapēm?

Atbildēt

tovarišč

24.01.2024. 11:08

»

nečego

tovarišč: Niluška i Putin nam pomožet


Da zdrastvujet pobeda kommunizma vo vsjom mire. CCCP-oplot mira!

Atbildēt

nu bet

24.01.2024. 11:07

»

Kuras

tev aizstāj putnu mēsli būrītī


Tas labi: Bet tev kas aizstāj? Mūžīgas bolseviku pobeda kommunizma un iekarošanas idejas?

Atbildēt

Kuras

24.01.2024. 08:52

»

nu bet

dabiski - priekš tam ir nepieciešamas smadzenes


tev aizstāj putnu mēsli būrītī.

Atbildēt

nu bet

24.01.2024. 01:24

»

degenerast alfabets

ne ponal


dabiski - priekš tam ir nepieciešamas smadzenes.

Atbildēt

> deģenerātam analfabētam ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" + pasīvā analfabēta aktīvais pidarskapja biedrs Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки

23.01.2024. 23:27

»

Ontuns(O.M.)

Ēd laizīdamies griķus


Два дебила - это сила‼ ;))

tu joprojām naivi ceri, ka tava deģenerāta analfabēta Ateja Caureja regulāra publiska izgāšanās kaut vai minimāli kompensēs tavu ģenētiski izdzimuša plānprātiņa mentālo impotenci un strauji progresējošo deģenerāta kretīnismu?!? :D:D Tieši pretēji - tava totālā deģenerācija vairojas / padziļinās ģeometriskā progresijā - tieši proporcionāli taviem regulārajiem publiskajiem(!) debilības centra zombijtroļļa ķēzījumiem un naida žults atvēmieniem.

Tie, kas kaut ko var, tie arī dara. Bet tie, kas nevar neko, tikai necilvēcīgi truli skauž varētājus / darītājus un turpina smirdēt fōnā. Priekš 'katra viena' galvenais ir saprast un apzināties - vai viņš ir varētājs un darītājs, vai tikai glups skauģis un fōnā smirdētājs.

tu rāpo pareizā virzienā, defektīvais - turpini vien rakņāties / ošņāties / degustēt un taml. "alternatīvi orientēties" CITU radītos viedokļos, ko tu atļaujies dēvēt par "pļutkām" (un taml. "īsprātīgi"). Jo - NEKO SAVU tu neesi spējīgs "izspiest" no savas tipiska latvĀNijas deģenerāta "vienrievu domātavas". Samierinies ar šādu realitāti, nepsiho totāli bezjēgā un turpini nožēlojami agonēt. Vai arī iekāp podā, norauj ūdeni un nesmirdi.

P.S. Tencinājums par reklāmas kampaņu, bezsmadzeņu analfabēt! Vismaz kaut kādas labums no tevis + kaut vai niecīga jēga tavai tipiska eurolatvānijas "titulnācijas" deģenerāta citādi pilnībā bezjēdzīgajai dzīvei. ;)

P.P.S. Interesanti, patiešām - tev ir arī kāda cita nodarbošanās bez ikdienišķas plānprātīgi intensīvas melnas skaudības žults atvemšanas publiskajā telpā, vai arī - šis ir tavs vienīgais "maizes darbs", izpildoties kā debilības centra zombijtrollim "par samērīgu atlīdzību" t.i. necili sīkiem jūdasgrašiem?

Atbildēt

> Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu analfabēts noplukušais paviāns (ekskrementu golferis) Atejs Caurejs

23.01.2024. 23:26

»

:D

Ar jums manipulē tas,kurš jūs kaitina


Два дебила - это сила‼ ;))

Ar tevi manipulē tas / tie, no kā tu esi nepārvarami un nekontrolējami atkarīgs. Un neko tu tur padarīt nevari, nožēlojamais deģenerāt un nabaga neidentificēta izdzimuma netradicionāli orientētais "noderīgais idiot" ar debilības centra zombijtroļļa palamu Atejs Caurejs". Lai arī kā tu būtu "depresīvi saskumis, pārkairināti aizvainojies" vai šizofrēniski satrakojies, kaut vai līdz kārtējai hroniskai deģenerāta histērijai - tu neesi spējīgs kontrolēt savu kognitīvo atkarību no normālu cilvēku publiskotiem viedokļiem (t.sk. arī personīgi maniem).

Savukārt, ja tu nebūtu atkarīgs no tiem, kas ar tevi turpina manipulēt, vienkārši publiskojot savus viedokļus, kas uz tevi iedarbojas kā supernarkotika / kā sarkana lupata uz satrakojušos ragulopiņu - tu spētu savaldīt savas pūstošās iekšas un neatļautos publiski izgāzties kā tipisks deģenerāts ar saviem regulārajiem bezsmadzeņu analfabēta vēmieniem, ķēzījieniem un smilkstieniem, atbilstoši zināmā "Pavlova suņa refleksa" pazīmēm.

Bet - tu un taml. bioizstrādājumu atkritumi NAV spējīgi kontrolēt savus dzīvnieciskos refleksus, neizbēgami nonākot / atrodoties smagā psihotoksiskā atkarībā no minētajiem mentālajiem / kognitīvajiem "izaicinājumiem", t.i. mokoši smagā atkarībā no Normālu Cilvēku publiskotu viedokļu deģeneratīvi lopiskas apķēzīšanas "obligāta pienākuma".

Kā tu domā, defektīvais - tu esi vai neesi atkarīgs no tiem, kas ar tevi manipulē (parasti - tikai "sporta pēc / dēļ smadzeņu fizkultūras"? ;)

Visticamāk un acīmredzami – tu esi reāli nekontrolējami un bezspēcīgi nepārvarami atkarīgs, tomēr, un neko tur nevari padarīt, jo (t.sk.) neesi nekad bijis un nekad arī nebūsi spējīgs tikt jēgā ar sevi. Samierinies ar šādu realitāti, nepsiho totāli bezjēgā un turpini nožēlojami agonēt kā tipisks pastaldauņu deģenerāts un BEZsmadzeņu analfabēts un "noderīgais idiots" ar debilības centra "ietekmes aģenta" un zombijtroļļa palamu "Atejs Caurejs". Vai arī iekāp podā, norauj ūdeni un nesmirdi.

P.S. Kāpēc tev tik ļoti patīk būt publiski nospārdītam idiotam, pie tam trulam analfabētam Atejam Caurejam? :D

P.P.S. Interesanti, patiešām - tev ir arī kāda cita nodarbošanās bez ikdienišķas plānprātīgi intensīvas melnas skaudības žults atvemšanas publiskajā telpā, vai arī - šis ir tavs vienīgais "maizes darbs", izpildoties kā debilības centra zombijtrollim "par samērīgu atlīdzību" t.i. necili sīkiem jūdasgrašiem?

Atbildēt

nečego

23.01.2024. 21:05

»

Rinkevičš

ar katru nākamo reizi tas man iepatikās arvien vair;ak un vairāk


tovarišč: Niluška i Putin nam pomožet!

Atbildēt

Rinkevičš

23.01.2024. 18:37

»

Mao Ze Duns

Tāda jau ir tā pastaldauņu poza: gandrīz četrāpus ar atstieptu dupsi valdīkļu izdarībām


ar katru nākamo reizi tas man iepatikās arvien vair;ak un vairāk!

Atbildēt

Mindauga dzimta

23.01.2024. 17:51

Krustnešu kleptomāniem te nepieder nekas .
Heinrich von Galen, 1551.VI—1557.30.V www.castle.lv

Atbildēt

Suņ Hui Včai

23.01.2024. 17:12

»

Mao Ze Duns

Tāda jau ir tā pastaldauņu poza: gandrīz četrāpus ar atstieptu dupsi valdīkļu izdarībām


tavs "viedoklis" ir aktuāls un saistošs tikai un vienīgi tev.

Atbildēt

Mao Ze Duns

23.01.2024. 16:17

»

:D

Ar jums manipulē tas,kurš jūs kaitina


Tāda jau ir tā pastaldauņu poza: gandrīz četrāpus ar atstieptu dupsi valdīkļu izdarībām!

Atbildēt

kas arī bija jāpierāda

22.01.2024. 22:15

»

Atkal mikropišāns piedirsis

visas malas ar savu “patiesībā


Viens no abiem minētajiem jēgas vārguļiem – tas, kurš "Pēteris Karlovs, Пётр Алексеевич Карлов – ir visnotaļ "sen(il)s” personāžs, kuram savulaik, tā dēvētajos "sliktajos padomjlaikos", nav sekmējies sevi "radoši apliecināt", šim fakta izraisot "mūžam nesadzīstošu / jēli pulsējošu" mentālu traumu (ar VISĀM no tā "iztekošajām" konsekvencēm - par ko var pārliecināties jebkurš interesents, pārvarot gluži dabīgu riebumu vērot patoloģiska deģenerāta agonijas konvulsijas). Savukārt – otrs ir tipisks iedomāti "anonīmais" deģenerāts analfabēts parastais, kurš, visticamāk, truli neapzināti (vai, varbūt, nu jau visai apzināti) cenšas "pielipināties kā sīks sūdiņš" jebkāda, kaut vai sava iedomātā "ienaidnieka" apava pazolei - lai varētu nosmirdēt iespējami uz katra soļa, ko sper CITI, nevis viņš. Jo - taml. "sīkiem sūdiņiem" jau pašiem savu kāju (un galvu / smadzeņu) nav, kā zināms. ;)

Atbildēt

kas arī bija jāpierāda

22.01.2024. 21:40

»

patiesībā

Nav tālu meklējami? Jums ir kādi piemeŗi, ka no komentiem te kāds nobaidījies


Savā ziņā (to, visticamāk, konstatētu jebkurš normāls cilvēks, sevišķi jau ar psihiatriju saistīti profesionāļi), papildus jau minētajai "kancelēšanas (nospārdīšanas) kultūras" piekopšanai – priekš minētajiem klīniskajiem deģenerātiem Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – tā ir tipiska psihotoksiska atkarība no sava pašu publiski demonstrētā kretīnisma. Tāda savdabīga abu deģenerātu "ilgtspējīgi" praktizēta publiska "mētelīšu virināšana", visplašākajai auditorijai demonstrējot savas nožēlojami necilās un kroplās mentālās "mantības". Un, vienlaikus, tas ir arī tipisks enerģētiskais vampīrisms, jo abiem deģenerātiem – Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – netiekot pie maiakāli kārotās publiskās (paš)apķēzīšanās, šiem jēgas vājiniekiem var iestāties kritiski smaga abstience (tā dēvētās "lomkas"), vai pat "pazust dzīves jēga" (t.i., protams – ja šādus izdzimteņus Radītājs būtu vispār apsvētījis ar Dzīves Jēgu, kaut vai "pa minimumu") un šie uz pakaļkājām balansējošie sīklopiņi vienkārši nosprāgtu.

Atbildēt

tādi esam

22.01.2024. 21:28

»

Īstenībā

tu sēdēji uz zirgābola un ieturēji maltīti


"Cilvēki tiešām ir kļuvuši ļauni... Mēs, kā Pasaule un Civilizācija, izdzīvosim tikmēr, kamēr būs cilvēki, kuriem tas nav vienaldzīgi, kurus tas satrauc. Cilvēcība šajā gadsimtā ir kļuvusi par deficītu. Palicis tik naids, agresija, spārdīšanās, sišana un apsaukāšanās vienam uz otru.. Tas ir ļoti skumji… Varbūt tiem visiem necilvēkiem vajag padzīvot kādu laiku psihenē…"

Atbildēt

patiesībā

22.01.2024. 21:27

»

patiesībā

raksts diezgan virspusējs un neobjektīvs


Kas arī bija jāpierāda:

Kā redzams, šiem abiem minētajiem deģenerātiem – Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – nu nekādi nesanāk izvēlēto personāžu "kancelēt" jeb "nospārdīt tā, lai gar zemi un vairs nekustās". ;) Tas, dabiski, abus deģenerātus vājprātīgi tracina un (viņuprāt) publiski apkauno, tāpēc - šamajiem [cenzēts]gabaliem nav citu variantu, kā vien infantili naivi un absolūti nepamatoti "cerēt uz brīnumu, kas negaidīti nāk", un izmisīgi turpināt pirms nu jau n-tajiem gadiem (!?!) aizsākto jebkurā izpratnē / izpausmē absolūti neadekvāto izpildīšanos (patiesībā – tipisku kretinēšanos, nu jau pat klīniski šizofrēniski, galēji derdzīgi un, pie tam, praktiski ikdienišķi publiski "izgāžoties kā vecām sētām").

Atbildēt

patiesībā

22.01.2024. 20:58

»

Īstenībā

tu sēdēji uz zirgābola un ieturēji maltīti


raksts diezgan virspusējs un neobjektīvs.

Atbildēt

gļuki

22.01.2024. 20:12

»

tev

gļuki


tev

Atbildēt

patiesībā

22.01.2024. 20:11

»

patiesībā

Nav tālu meklējami? Jums ir kādi piemeŗi, ka no komentiem te kāds nobaidījies


ir sacīts: "Muša sēdēja zirgam uz auss un lepni džinkstēja: "Re, kā MĒS pa smuko aram, ecējam, vāģus velkam un taml. iekļaujoši izpildāmies!"" ;)

Atbildēt

Var lasīt un lejuplādēt

22.01.2024. 19:56

https://flibusta.su/book/127731-missiya-kassandra-pribudte-v-svete-i-istine-edinogo/

Atbildēt

Lauris Galiņš

22.01.2024. 19:53

»

šizofrenija

Kā tu Lauri to zini? Tu esi mediķis, vai tikai atkal te muldi


Par šizofrēnijas izpausmēm es vien uzrakstīju savu viedokli, kas Tev liek uzskatīt ka es esmu mediķis ?

Atbildēt

Tagad ... atbalss ...

22.01.2024. 19:42

»

Skaties tagad!

Gundars Āboliņš - Mēs degradējamies neaptveramā tempā


https://www.zvaigzne.lv/upload/free/001-232_meta_noslepums1.pdf

Atbildēt

patiesībā

22.01.2024. 19:41

»

patiesībā

C.: "Ja domā, ka kāds te baidās no šiem klecerējumiem, tad tā ir liela maldīšanās...


Nav tālu meklējami? Jums ir kādi piemeŗi, ka no komentiem te kāds nobaidījies?

Atbildēt

tev

22.01.2024. 19:23

»

tev

patika


gļuki?

Atbildēt

tev

22.01.2024. 19:02

»

:)


patika?

Atbildēt

Lauris Galiņš

22.01.2024. 19:01

»

Patiesībā

tava šiza ir vispārzināma


Šizofrēnijas izpausmes ir dažādas, bet viena no pamatpazīmēm ir personības dalīšanās, respektīvi tā ir komunicēšana vieglākā gadījumā pašam ar sevi, smagākā izpildījumā ar Napoleonu.

To ka cilvēkam ir slimības pazīmes, pēc viņa komentāriem var pamanīt pēc tā, ka tie vairumā gadījumu nav izprotami tādēļ ka tiek turpināts iepriekšējais komentārs, viņš domā, ka viss ko viņš ir uzrakstījis iepriekš, ir lasīts un turpinājums ir saprotams bez konteksta visiem.

Īsāk sakot es tādus komentārus ignorēju, ja es redzu ka komentārs ir izrauts no kaut kāda cita konteksta, tad nav vērts iedziļināties tā saturā.

Atbildēt

> deģenerātam analfabētam ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" + pasīvā analfabēta aktīvais pidarskapja biedrs Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки

22.01.2024. 18:56

»

Patiesībā

tava šiza ir vispārzināma


Два дебила - это сила‼ ;))

Ir pienācis laiks (un ienākušies pietiekami iemesli) ATKAL rezumēt šo "komunikāciju":

Pie tā, ka tu nezini savu dzimto(?) valodu un joprojām (?!) esi nožēlojams (patiesībā –jebkuram normālam cilvēkam vismaz derdzīgs un pamatoti nicināms) ANALFABĒTS, varētu būt vainīgi un ATBILDĪGI (arī tavā priekšā, diemžēl) – pirmkārt un galvenokārt tavi vecāki, kā arī citi tuvinieki - tava ģimene (t.i., ja tu vispār zini, ko tas nozīmē). Otrkārt – pie tava nožēlojamā ANALFABĒTISMA ir vainojami un ATBILDĪGI tavi pedagogi. T.i. (standartversijā) tavi audzinātāji pirmsskolas izglītības iestādēs, kā arī skolotāji, pasniedzēji un taml. "profesionāļi / speciālisti" vispārējās (pamata) izglītības iestādēs. Par kurām tālāk tu, gluži pašsaprotamu iemeslu dēļ, tā arī neesi ticis (pat pieļaujot, ka tu kādu [visticamāk "specializēto"] pamatizglītības iestādi tomēr esi izrādījies spējīgs absolvēt, nu - vismaz būsi pacenties nopirkt atestātu / "sertifikātu par pamatizglītības kursa apguvi"). Un treškārt (patiesībā ekskluzīvi, "ārpus konkurences") – pie tava nožēlojamā ANALFABĒTISMA esi vainojams un ATBILDĪGS tu PATS – galvenokārt dēļ sava totāli bezcerīgā stulbuma un likumsakarīgi raksturīgā slinkuma. Jo, kā ir sacīts – mācīties NEKAD NAV par vēlu. Bet – tas attiecas tikai uz normāliem cilvēkiem, un priekš tam ir nepieciešamas veselas, adekvāti funkcionēt spējīgas smadzenes (tātad – NE par tevi šis "stāsts", hiperenerģiskais pamuļķīt).

Savukārt – pie tā, ka tu esi PATS SEVI izstādījis (un, pat - turpini to darīt regulāri, vēl joprojām?!) par vispārēju apsmieklu publiskajā telpā, esi vainīgs un ATBILDĪGS TIKAI un VIEĪGI tu PATS. Kāpēc tu to dari? T.i. – kāpēc tu regulāri izstādi sevi, kā bezcerīgi stulbu analfabētu un vienkārši totālu stulbeni, par vispārēju apsmieklu publiskajā telpā VISIEM, kas (nu jau gana regulāri, sevišķi pēdējās dienās) redz tavu bezjēdzīgi kretīnisko izpildīšanos? Visticamāk, tu to darīji un turpini darīt PATS SAVA patiešām fenomenālā stulbuma dēļ, kāds ir raksturīgs (galvenokārt) tikai tādiem ģenētiski izdzimušiem / patoloģiski defektīviem "latvānijas titulnācijas bio-gaļas izstrādājumu atkritumiem" kā tev.

Nu ja, neko nepadarīsi: "Katrs PATS ir SAVAS (ne)laimes kalējs.", kā ir sacīts. Un, arī: "Gudri ļaudis mācās galvenokārt no citu kļūdām, ne pārāk gudrie – galvenokārt no savējām, bet pilnīgi bezcerīgi muļķi nemācās VISPĀR." ;)

tava nožēlojami analfabētiskā un bezjēdzīgi debilā ķēzīšanās publiskajā telpā, ko tu (it kā) atļaujies izkārnīt pret normāliem cilvēkiem, liecina TIKAI un VIENĪGI par tavu permanento debilismu un, ar katru šādu tavu izgāšanos, pierāda to arvien pārliecinošāk – NEVIS (it kā, subjektīvi tev šķietami) kompromitē vai pat aizskar normālus cilvēkus, pret kuriem tu atļaujies vērst savu neatgriezeniski deģeneŗēta kretīna "daiļ*iršanu". Varētu padomāt, ka - tu to nezināji, patiešām??... ;)

P.S. Atkārtošana esot zināšanu māte: ja tu esi mazs un dumjš Atejs, tad tev vēl ir iespēja augt lielam un kļūt gudrākam, BET - ja tu esi jau liels un vēl tik stulbs Atejs Caurejs, tad tā ir viselementārākā ģenētika, visticamāk. ;)

P.P.S. Interesanti, patiešām - tev ir arī kāda cita nodarbošanās bez ikdienišķas plānprātīgi intensīvas melnas skaudības žults atvemšanas publiskajā telpā, vai arī - šis ir tavs vienīgais "maizes darbs", izpildoties kā debilības centra zombijtrollim "par samērīgu atlīdzību" t.i. necili sīkiem jūdasgrašiem?

Atbildēt

Skaties tagad!

22.01.2024. 18:52

»

Kad

nebūs tādu cūklopisku dzejenieku,tad ar jau būs tīrāks gaiss


Gundars Āboliņš - Mēs degradējamies neaptveramā tempā.

https://xtv.lv/rigatv24/video/L3N83bArp0n-gundars_abolins_mes_degradejamies_neaptverama_tempa

DOMĀ līdzi‼

Atbildēt

Kad

22.01.2024. 18:49

»

Kad

nebūs tādu cūklopisku dzejenieku,tad ar jau būs tīrāks gaiss


nebūs tādu cūklopisku BEZsmadzeņu deģenerātu analfabētu, tad būs pavisam tīrs gaiss!;)

P.S. Skat.vied.iepr. - 21.01.2024., 18:34 - arī uz tevi un taml. BEZsmadzeņu deģenerātiem attiecas.

Atbildēt

patiesībā

22.01.2024. 18:43

»

viņs

jau turās-tikai viens pats...No tā jau te nekas nemainīsies. Ja domā, ka kāds te baidās no šiem klecerējumiem, tad tā ir liela maldīšanās


C.: "Ja domā, ka kāds te baidās no šiem klecerējumiem, tad tā ir liela maldīšanās."
__________________________

Vismaz personīgi es gan tā neatļautos apgalvot, arī zināma privātpieredze liecina par pretējo.

P.S. Tie, kas varētu apliecināt, ka tā nebūt nav "liela maldīšanās" (tostarp arī saistībā ar minēto privātpieredzi), nebūtu nemaz tik tālu meklējami. ;)

Atbildēt

Lapas:    8   7   6   5   4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Zog, acīs skatīdamies, bet stāsta, ka tas visvairāk ir vajadzīgs pašiem apzagtajiem

FotoJampadracis ap Lucavsalas ežiem un futbola stadionu parādīja, cik dīvainā Latvijā mēs dzīvojam. Turklāt šis temats uzkrita tik pēkšņi kā šīs nedēļas sniegs, un kopīgā histērija ap šo visu savācās vienkop tik lielā intensitātē, ka vienā brīdī varēja arī aizmirst, ka tā nav pēdējā problēma, kas mums valstī jāatrisina.
Lasīt visu...

21

Cīņā pret nomelnošanu un nevajadzīgām intrigām – Mūzikas akadēmijas skandāla aizkulises

FotoVēlos padalīties ar sajūtām un lieliem novērojumiem par to, kas notiek, - par reālo situāciju Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas (JVLMA) skandālā un to. kā jūtas studenti un arī nesenie/senie katedras absolventi
Lasīt visu...

21

Krievijas aktivitātes var uzskatīt par šokējoši efektīvām, un Latvijas „sabiedrisko” mediju mērķtiecīgā kampaņa par krievu valodu šobrīd jāskata šajā kontekstā

FotoDrošības eksperti vienbalsīgi norāda uz to, ka pēc kara sākuma Krievijas izlūkošanas un hibrīdoperāciju mērogs Eiropā ir krasi pieaudzis, ieskaitot operācijas, kuru agresivitāte ziņā pārspēj aukstā kara līmeni, - tādas kā sabotāžas, fiziskas provokācijas un tamlīdzīgi.
Lasīt visu...

21

Sankciju patiesais labums: Apvienotā saraksta plāns aizvērt ostas varētu arī nebūt nejaušs

FotoDeklarētais mērķis - atbalsts Ukrainai Latvijas ostu paralizēšanai - šķiet šizofrēnisks, jo kā gan tas saskan ar to, ka Ukraina pati joprojām saņem naudu no Krievijas un ļauj Krievijai transportēt gāzi caur Ukrainas teritoriju, bet neviens latvju bāleliņš par to pat nav iepīkstējies ES parlamentā?
Lasīt visu...

21

Priekšlikums ir tikai par mūsu nodokļu maksātāju segtajām atlīdzībām

FotoAtsaucoties uz 2024. gada 18. aprīļa publikāciju "Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām, atklājiet savus ikmēneša ienākumus!" vietnē, informēju, ka saskaņā ar spēkā esošo likumu algu publiskošanas lietā Saeimas deputāti rāda priekšzīmi un Saeima Ģirta Valda Kristovska kā tautas priekšstāvja atlīdzību - tāpat kā visu citu tautas priekšstāvju Saeimā atlīdzības - publicē katru mēnesi internetā.
Lasīt visu...

18

Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām, atklājiet savus ikmēneša ienākumus!

FotoĢirts Valdis Kristovskis iesniedzis Saeimā priekšlikumu publicēt jebkuras valsts amatpersonas ienākumus ik mēnesi, jo no tā būšot "ieguvums sabiedrībai".
Lasīt visu...

6

„Re:Baltica” cenšas izdarīt uz spiedienu uz Sabiedrības integrācijas fondu, tam izvērtējot šīs organizācijas rīcību ar nodokļu maksātāju naudu

FotoPubliskajā telpā tiek apspriesta Re:Baltica projektu vērtēšana, kuri īstenoti ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu. Sabiedrības integrācijas fonds (SIF) skaidro kārtību kā notiek projektu apstiprināšana un izlietotā publiskā finansējuma uzraudzība.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mazie modulārie kodolreaktori (SMR) – sapņi un realitāte

Igaunija plānojot būvēt divus līdz četrus, savukārt Polija pat 25 mazos kodolreaktorus. Presē bija pārmetumi, ka Latvija atpaliekot...

Foto

“Iekļaujošas valodas ceļvedis” ir valodas manipulācija, kas deformē valodas struktūras un pasaules uztveri

Valsts valodas centra Latviešu valodas ekspertu komisija 2024. gada 10. aprīļa sēdē (protokola...

Foto

Sāga par nogriezto ausi

Domāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza...

Foto

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

Es zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī...

Foto

No strupceļa uz atdzimšanu

Draugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka...

Foto

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

Pēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par...

Foto

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

Pirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību...

Foto

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem...

Foto

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

Pirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs...

Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...