Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

PUSMILJARDU MURGS

21.05.2019. 18:02

Malacis ministrs, vismaz varbut nepielaus valsts budzeta apkrausanu ar liekam saistibam oligarhu intereses

Atbildēt

OIVARS

21.05.2019. 18:00

un ko jus domajat manus ieliktenus no manam barotnet vilkt ara

Atbildēt

SMIEKLIGI

21.05.2019. 17:59

LIEPNIEK...LABA AIVARA STIPENDIJA TEV

Atbildēt

Kash

17.05.2019. 20:09

Lai arī dzelzceļa elektrifikācijas apturēšana un varas maiņa valsts akciju sabiedrībā Latvijas dzelzceļš acīmredzami sakrīt ar viena uzņēmēja, proti, Meroni interesēm, ....
Un tā tālāk, bez faktiem... Liepniekam tas ir OK.

Atbildēt

Nja

17.05.2019. 10:06

Liepnieks - afērists daiļdirsējs

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

16.05.2019. 13:50

Ņirdzīgi, ka Sorosu visās nelaimēs ir nomainījis Meroni. Dirsējiņi. :)

Atbildēt

Dīvaini

16.05.2019. 00:27

Ļoti dīvaini, ka netiek nosaukti konkrēti fakti, kas nozagts utt. Rakstīt iesniegumus var jebkurš, tieši dīvaini, ka Linkaitis kā LDZ akcionāru pārstāvis sūdzas, ka LDz pārkāpj konkurences ierobežojumus.Saprotams, ka tiek meklēts, kur piekasīties.

Šodien arī Linkaitis reputāciju ir zaudējis, jo acīmredzami iesaistās politiskās intrigās.

Atbildēt

Varbūt

15.05.2019. 19:03

»

Interesanti

Patiešām interesanti


vienkārši Meroni nemaksā rēķinus, kamēr nav redzams darbiņš padarīts. Tā teikt - no rīta krēsli, vakarā nauda. A brīvdienas tuvojas, Baibai gribas paceļot. Tad nu Linkaitis sievas dēļ plēšas? No otras puses risks - Meroni sazagtā naudiņa iet uz beigām. Kurš pirmais pagrābs, tam būs.

Atbildēt

Antūns

15.05.2019. 16:50

»

Interesanti

Patiešām interesanti. Kurš spieda, kuram ir tik liela ietekme, lai Tālim atslēgtos pašsaglabāšanās instinkti? Kura dēļ Tālis ir gatavs nokaut savu politiķa karjeru...


gan jau "pie pupa" esot pietiks. Jeb "no siles" . Redz Smēlem tagad miljonu darījums ar Rīgas atkritumiem- gan jau ar JKP "atkritumiem" arī sanāks.

Atbildēt

Antūns

15.05.2019. 16:46

»

DDD

Labāki raksti liepniekam padodas par kastroļu fiļu. Tik lieliem notikumiem viņš nespēj tikt līdzi


vot, vot. Tas tiešām labāk padodas. Experts hrenovs.

Atbildēt

kriminālnoziedznieks virpinātājs

15.05.2019. 15:55

Kriminālnoziedznieks, turklāt ekonomiskais, turklāt megazagļu rokaspuisis - vai tāds vispār drīkst kaut ko komentēt un spriest par ekonomiskām lietām, turklāt, kas ir klātas ar korupcijas gļotām, kurās tik veikli dzīvojies pats misters liepniks?

Atbildēt

Ojārs

15.05.2019. 14:20

»

Mārrrrutks

Tad kāpēc nesmird Šmuksts, kurš ir KGB aģents un paša Linkaiša partijas biedriem prasījis kukuļus? Tāpēc ka caur to varēs JKP turpināt shēmas? Meroni, Jurašs utt. Linkaits ir lēts divkosis, ne velti pie Šķēles strādājis


Neesmu teicis, ka viņš nesmird! Un ne jau tāpēc, ka viņš kaut kad būtu kādu specdienestu aģents bijis vai nebijis. Ja man jāsalīdzina šis dinozaurs ar Magoni vai Bērziņu, tad es teiktu, ka šie abi valdes priekšsēdētāji bija kā puikas, kuriem papus atļauj darīt tikai to, ko pats uzskata par nepieciešamu. Bez Šmuksta piekrišanas - bez sarunāšanas ar viņu pēdējo desmit gadu laikā LDz nekas ievērības cienīgs neesot noticis! Ne velti esot iegājies teiciens - ja Tev kaut ko vajag sarunāt LDz, tad gatavo aploksni un meklē galus, kā tikt pie Šmuksta.

Atbildēt

no Jūrmalas

15.05.2019. 14:09

Salīdzināsim Liepnieka un Linkaita reputācijas! Viens Šķēles pakalpiņš, tiesāts par noziegumiem. Pašlaik - Saskaņas trubadūrs. Otrs- viens no kompetentākajiem ekspertiem satiksmes jomā.

Atbildēt

FKK

15.05.2019. 13:06

»

Panorāma

Linkaišu ģimenei ir līgums ar Meroni kantori par pakalpojumiem. Un šeit mēs redzam turpinājumu, sakārtot priekš Meroni visu ko var. Cik saņem


Jā, Linkaiša ģimenei ir senas saites ar PR biznesu. Reizēm pat grūti izsekot ar kuru Ventpils brigādi, tas gan. Šķiet, ka šoreiz būs smēliens no Ventspilnieku ārvalstu shēmu autora un arhitekta, Šveices resnā afērista.

Atbildēt

Acīmredzama patiesība

15.05.2019. 12:11

»

TYT

Linkaiti rausta un vada bijušais Ventpils pstas padomes loceklis Gatis Eglītis, kurš šobrīd ietilpst Bordāna JKP politbirojā un labi zināms ar savu iztapību, kā vienīgais kalpojot Starptautiskajam Valūtas fondam un pēc tam apkalpojot OIK krusttēvu Ašeradenu Vienotības Ekonomikas ministrijā. Eglitīts...


Āmen. Žēl, ka Jūs esat no tiem nedaudziem, kurš saprot, ka JKP un A/P ir Vienotības projekts. Tas kļuva skaidrs pirms 2017. gada vēlēšanām, kad grimstošā Vienotība, palaida spēcīgu PR kampaņu par labu JKP.

Atbildēt

Mārrrrutks

15.05.2019. 09:56

»

Ojārs

Ja pirms gada raksta autors šādā pat nekritiskā veidā būtu aizstāvējis "Rīgas Satiksmi" (RS) un tās reputāciju, tad, interesanti, kā viņš justos un ko teiktu šodien?! Vai viņš kaut uz mirkli nav pieļāvis iespēju, ka LDz "smird" vismaz tikpat nejauki cik "RS


Tad kāpēc nesmird Šmuksts, kurš ir KGB aģents un paša Linkaiša partijas biedriem prasījis kukuļus? Tāpēc ka caur to varēs JKP turpināt shēmas? Meroni, Jurašs utt. Linkaits ir lēts divkosis, ne velti pie Šķēles strādājis

Atbildēt

DDD

15.05.2019. 09:45

Labāki raksti liepniekam padodas par kastroļu fiļu. Tik lieliem notikumiem viņš nespēj tikt līdzi.

Atbildēt

Ojārs

15.05.2019. 09:41

Ja pirms gada raksta autors šādā pat nekritiskā veidā būtu aizstāvējis "Rīgas Satiksmi" (RS) un tās reputāciju, tad, interesanti, kā viņš justos un ko teiktu šodien?! Vai viņš kaut uz mirkli nav pieļāvis iespēju, ka LDz "smird" vismaz tikpat nejauki cik "RS"?!

Atbildēt

Juta

15.05.2019. 09:24

Linkaits izrādās prasts zaglis? Šmuksts atpirkās?

Atbildēt

Panorāma

15.05.2019. 09:23

Linkaišu ģimenei ir līgums ar Meroni kantori par pakalpojumiem. Un šeit mēs redzam turpinājumu, sakārtot priekš Meroni visu ko var. Cik saņem?

Atbildēt

lili

15.05.2019. 09:01

Sitie liekuli JKP ....Linkaitis, Gatis Eglitis korumpants visistakais....Vienotibas atraugas....

Atbildēt

TYT

15.05.2019. 06:22

Linkaiti rausta un vada bijušais Ventpils pstas padomes loceklis Gatis Eglītis, kurš šobrīd ietilpst Bordāna JKP politbirojā un labi zināms ar savu iztapību, kā vienīgais kalpojot Starptautiskajam Valūtas fondam un pēc tam apkalpojot OIK krusttēvu Ašeradenu Vienotības Ekonomikas ministrijā. Eglitīts ir pierādījums tam, ka JKP ir viens no Vienotības mutantiem.

Atbildēt

ZZS un Ventspils

15.05.2019. 05:53

Laikam uz hūtes zvaniem SM vairs nereağē? Ko nu OECD teiks.

Atbildēt

Kaatad

15.05.2019. 05:11

Burku cīniņi tarakāniem turpinās, ..kurš kuru, kādā veidā, kādā sakarā.. mazā piparkūku valstiņa jau 30 gadus tiek dalīta un pārdalīta. Pieņemu, ka līdz pilsoņiem atausīs gaisma, ka tā vairs nav nekāda "mūsu mīļā", bet vnk šeptes bratanu poligons, tērēt savas dzīves laiku,lai to visu izprastu, šķiet pilnīgi muļķīgi. Ja nevar neko mainīt, vienīgais atliek, no tā murga norobežoties jebkādos veidos. Paziņu ģimene nesen aizbrauca, tagad saka- nevarējām pat iedomāties, ka dzīve var būt tāda.

Atbildēt

Potapovs

14.05.2019. 23:12

Bet ko gan citu var gaidīt no kangaru bandu biedriem? tikai melošana, cietsirdība, ciniskums, zagšana, shēmošana, sev visu uz tautas rēķina, bet pats galvenais izkalpošanās mūsu stratēģiskajiem saimniekiem - tas ir svētais nr1

Atbildēt

Interesanti

14.05.2019. 21:41

Patiešām interesanti.
Lucidus konsultācijas kādreiz saņēma no Meroni 65 tūkst. Ls. Varbūt šobrīd tiek pildīts cits pasūtījums, par lielāku summu un pēc tam kaut vai plūdi. Tas daudzko izskaidrotu.

Atbildēt

jaajaa

14.05.2019. 21:32

...bet dzelzceļu taču elektrificēs !...:)

Atbildēt

Ojārs

14.05.2019. 21:31

»

Objektīvi

Ļoti labs un patiess raksts! Ir pienācis laiks beidzot atmaskot šos ministra "cēlos soļus", aiz kuriem slēpjas savtīgu interešu realizēšana un atsevišķa grupējuma lobēšana. Neviens ministrs vēl nav atļāvies to darīt tādā tempā, tik acīmredzami un absolūtā tiesiskā nihilisma priekšplānā. Šis varētu būt...


Nu, nu, nu.... neviens ministrs neesot atļāvies to darīt tādā tempā... Atmiņa te dažiem ir īsa - Augulis pēc nokļūšanas ministra amatā novembrī, vienā elpas vilcienā jau līdz jaunajam gadam paspēja iztīrīt visas ministrijai pakļautās valdes no ZZS nevēlamajiem.

Atbildēt

Ojārs

14.05.2019. 21:21

Par LDz padomes locekļu konkursu, patiešām, vēl tagad nav skaidrs, vai tika meklēti 2 vai 2x2 padomes locekļi. Par rezultātiem nekas nav dzirdēts. Tā pat vēl nekas nav dzirdēts par vēl senāku - jau janvārī notikušo Satiksmes ministrijas konkursu uz RIX padomi. Arī tur kaut kas ir nogājis greizi.

Atbildēt

Objektīvi

14.05.2019. 21:20

Ļoti labs un patiess raksts! Ir pienācis laiks beidzot atmaskot šos ministra "cēlos soļus", aiz kuriem slēpjas savtīgu interešu realizēšana un atsevišķa grupējuma lobēšana. Neviens ministrs vēl nav atļāvies to darīt tādā tempā, tik acīmredzami un absolūtā tiesiskā nihilisma priekšplānā. Šis varētu būt labs precedents tiesību un politikas zinātņu studentiem un mācībspēkiem.

Atbildēt

Interesanti

14.05.2019. 21:14

Patiešām interesanti. Kurš spieda, kuram ir tik liela ietekme, lai Tālim atslēgtos pašsaglabāšanās instinkti? Kura dēļ Tālis ir gatavs nokaut savu politiķa karjeru?
Un ja padome nepildīs, ko tad?
Liks atsaukt padomi?
Tādējādi pastiprinot OECD principu un vadlīniju ignoranci?

Pavērosim, paskatīsimies, laiks rādīs.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...