Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Apsveicam mūsu valsts svētkos

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

PUSMILJARDU MURGS

21.05.2019. 17:02

Malacis ministrs, vismaz varbut nepielaus valsts budzeta apkrausanu ar liekam saistibam oligarhu intereses

Atbildēt

OIVARS

21.05.2019. 17:00

un ko jus domajat manus ieliktenus no manam barotnet vilkt ara

Atbildēt

SMIEKLIGI

21.05.2019. 16:59

LIEPNIEK...LABA AIVARA STIPENDIJA TEV

Atbildēt

Kash

17.05.2019. 19:09

Lai arī dzelzceļa elektrifikācijas apturēšana un varas maiņa valsts akciju sabiedrībā Latvijas dzelzceļš acīmredzami sakrīt ar viena uzņēmēja, proti, Meroni interesēm, ....
Un tā tālāk, bez faktiem... Liepniekam tas ir OK.

Atbildēt

Nja

17.05.2019. 09:06

Liepnieks - afērists daiļdirsējs

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

16.05.2019. 12:50

Ņirdzīgi, ka Sorosu visās nelaimēs ir nomainījis Meroni. Dirsējiņi. :)

Atbildēt

Dīvaini

15.05.2019. 23:27

Ļoti dīvaini, ka netiek nosaukti konkrēti fakti, kas nozagts utt. Rakstīt iesniegumus var jebkurš, tieši dīvaini, ka Linkaitis kā LDZ akcionāru pārstāvis sūdzas, ka LDz pārkāpj konkurences ierobežojumus.Saprotams, ka tiek meklēts, kur piekasīties.

Šodien arī Linkaitis reputāciju ir zaudējis, jo acīmredzami iesaistās politiskās intrigās.

Atbildēt

Varbūt

15.05.2019. 18:03

»

Interesanti

Patiešām interesanti


vienkārši Meroni nemaksā rēķinus, kamēr nav redzams darbiņš padarīts. Tā teikt - no rīta krēsli, vakarā nauda. A brīvdienas tuvojas, Baibai gribas paceļot. Tad nu Linkaitis sievas dēļ plēšas? No otras puses risks - Meroni sazagtā naudiņa iet uz beigām. Kurš pirmais pagrābs, tam būs.

Atbildēt

Antūns

15.05.2019. 15:50

»

Interesanti

Patiešām interesanti. Kurš spieda, kuram ir tik liela ietekme, lai Tālim atslēgtos pašsaglabāšanās instinkti? Kura dēļ Tālis ir gatavs nokaut savu politiķa karjeru...


gan jau "pie pupa" esot pietiks. Jeb "no siles" . Redz Smēlem tagad miljonu darījums ar Rīgas atkritumiem- gan jau ar JKP "atkritumiem" arī sanāks.

Atbildēt

Antūns

15.05.2019. 15:46

»

DDD

Labāki raksti liepniekam padodas par kastroļu fiļu. Tik lieliem notikumiem viņš nespēj tikt līdzi


vot, vot. Tas tiešām labāk padodas. Experts hrenovs.

Atbildēt

kriminālnoziedznieks virpinātājs

15.05.2019. 14:55

Kriminālnoziedznieks, turklāt ekonomiskais, turklāt megazagļu rokaspuisis - vai tāds vispār drīkst kaut ko komentēt un spriest par ekonomiskām lietām, turklāt, kas ir klātas ar korupcijas gļotām, kurās tik veikli dzīvojies pats misters liepniks?

Atbildēt

Ojārs

15.05.2019. 13:20

»

Mārrrrutks

Tad kāpēc nesmird Šmuksts, kurš ir KGB aģents un paša Linkaiša partijas biedriem prasījis kukuļus? Tāpēc ka caur to varēs JKP turpināt shēmas? Meroni, Jurašs utt. Linkaits ir lēts divkosis, ne velti pie Šķēles strādājis


Neesmu teicis, ka viņš nesmird! Un ne jau tāpēc, ka viņš kaut kad būtu kādu specdienestu aģents bijis vai nebijis. Ja man jāsalīdzina šis dinozaurs ar Magoni vai Bērziņu, tad es teiktu, ka šie abi valdes priekšsēdētāji bija kā puikas, kuriem papus atļauj darīt tikai to, ko pats uzskata par nepieciešamu. Bez Šmuksta piekrišanas - bez sarunāšanas ar viņu pēdējo desmit gadu laikā LDz nekas ievērības cienīgs neesot noticis! Ne velti esot iegājies teiciens - ja Tev kaut ko vajag sarunāt LDz, tad gatavo aploksni un meklē galus, kā tikt pie Šmuksta.

Atbildēt

no Jūrmalas

15.05.2019. 13:09

Salīdzināsim Liepnieka un Linkaita reputācijas! Viens Šķēles pakalpiņš, tiesāts par noziegumiem. Pašlaik - Saskaņas trubadūrs. Otrs- viens no kompetentākajiem ekspertiem satiksmes jomā.

Atbildēt

FKK

15.05.2019. 12:06

»

Panorāma

Linkaišu ģimenei ir līgums ar Meroni kantori par pakalpojumiem. Un šeit mēs redzam turpinājumu, sakārtot priekš Meroni visu ko var. Cik saņem


Jā, Linkaiša ģimenei ir senas saites ar PR biznesu. Reizēm pat grūti izsekot ar kuru Ventpils brigādi, tas gan. Šķiet, ka šoreiz būs smēliens no Ventspilnieku ārvalstu shēmu autora un arhitekta, Šveices resnā afērista.

Atbildēt

Acīmredzama patiesība

15.05.2019. 11:11

»

TYT

Linkaiti rausta un vada bijušais Ventpils pstas padomes loceklis Gatis Eglītis, kurš šobrīd ietilpst Bordāna JKP politbirojā un labi zināms ar savu iztapību, kā vienīgais kalpojot Starptautiskajam Valūtas fondam un pēc tam apkalpojot OIK krusttēvu Ašeradenu Vienotības Ekonomikas ministrijā. Eglitīts...


Āmen. Žēl, ka Jūs esat no tiem nedaudziem, kurš saprot, ka JKP un A/P ir Vienotības projekts. Tas kļuva skaidrs pirms 2017. gada vēlēšanām, kad grimstošā Vienotība, palaida spēcīgu PR kampaņu par labu JKP.

Atbildēt

Mārrrrutks

15.05.2019. 08:56

»

Ojārs

Ja pirms gada raksta autors šādā pat nekritiskā veidā būtu aizstāvējis "Rīgas Satiksmi" (RS) un tās reputāciju, tad, interesanti, kā viņš justos un ko teiktu šodien?! Vai viņš kaut uz mirkli nav pieļāvis iespēju, ka LDz "smird" vismaz tikpat nejauki cik "RS


Tad kāpēc nesmird Šmuksts, kurš ir KGB aģents un paša Linkaiša partijas biedriem prasījis kukuļus? Tāpēc ka caur to varēs JKP turpināt shēmas? Meroni, Jurašs utt. Linkaits ir lēts divkosis, ne velti pie Šķēles strādājis

Atbildēt

DDD

15.05.2019. 08:45

Labāki raksti liepniekam padodas par kastroļu fiļu. Tik lieliem notikumiem viņš nespēj tikt līdzi.

Atbildēt

Ojārs

15.05.2019. 08:41

Ja pirms gada raksta autors šādā pat nekritiskā veidā būtu aizstāvējis "Rīgas Satiksmi" (RS) un tās reputāciju, tad, interesanti, kā viņš justos un ko teiktu šodien?! Vai viņš kaut uz mirkli nav pieļāvis iespēju, ka LDz "smird" vismaz tikpat nejauki cik "RS"?!

Atbildēt

Juta

15.05.2019. 08:24

Linkaits izrādās prasts zaglis? Šmuksts atpirkās?

Atbildēt

Panorāma

15.05.2019. 08:23

Linkaišu ģimenei ir līgums ar Meroni kantori par pakalpojumiem. Un šeit mēs redzam turpinājumu, sakārtot priekš Meroni visu ko var. Cik saņem?

Atbildēt

lili

15.05.2019. 08:01

Sitie liekuli JKP ....Linkaitis, Gatis Eglitis korumpants visistakais....Vienotibas atraugas....

Atbildēt

TYT

15.05.2019. 05:22

Linkaiti rausta un vada bijušais Ventpils pstas padomes loceklis Gatis Eglītis, kurš šobrīd ietilpst Bordāna JKP politbirojā un labi zināms ar savu iztapību, kā vienīgais kalpojot Starptautiskajam Valūtas fondam un pēc tam apkalpojot OIK krusttēvu Ašeradenu Vienotības Ekonomikas ministrijā. Eglitīts ir pierādījums tam, ka JKP ir viens no Vienotības mutantiem.

Atbildēt

ZZS un Ventspils

15.05.2019. 04:53

Laikam uz hūtes zvaniem SM vairs nereağē? Ko nu OECD teiks.

Atbildēt

Kaatad

15.05.2019. 04:11

Burku cīniņi tarakāniem turpinās, ..kurš kuru, kādā veidā, kādā sakarā.. mazā piparkūku valstiņa jau 30 gadus tiek dalīta un pārdalīta. Pieņemu, ka līdz pilsoņiem atausīs gaisma, ka tā vairs nav nekāda "mūsu mīļā", bet vnk šeptes bratanu poligons, tērēt savas dzīves laiku,lai to visu izprastu, šķiet pilnīgi muļķīgi. Ja nevar neko mainīt, vienīgais atliek, no tā murga norobežoties jebkādos veidos. Paziņu ģimene nesen aizbrauca, tagad saka- nevarējām pat iedomāties, ka dzīve var būt tāda.

Atbildēt

Potapovs

14.05.2019. 22:12

Bet ko gan citu var gaidīt no kangaru bandu biedriem? tikai melošana, cietsirdība, ciniskums, zagšana, shēmošana, sev visu uz tautas rēķina, bet pats galvenais izkalpošanās mūsu stratēģiskajiem saimniekiem - tas ir svētais nr1

Atbildēt

Interesanti

14.05.2019. 20:41

Patiešām interesanti.
Lucidus konsultācijas kādreiz saņēma no Meroni 65 tūkst. Ls. Varbūt šobrīd tiek pildīts cits pasūtījums, par lielāku summu un pēc tam kaut vai plūdi. Tas daudzko izskaidrotu.

Atbildēt

jaajaa

14.05.2019. 20:32

...bet dzelzceļu taču elektrificēs !...:)

Atbildēt

Ojārs

14.05.2019. 20:31

»

Objektīvi

Ļoti labs un patiess raksts! Ir pienācis laiks beidzot atmaskot šos ministra "cēlos soļus", aiz kuriem slēpjas savtīgu interešu realizēšana un atsevišķa grupējuma lobēšana. Neviens ministrs vēl nav atļāvies to darīt tādā tempā, tik acīmredzami un absolūtā tiesiskā nihilisma priekšplānā. Šis varētu būt...


Nu, nu, nu.... neviens ministrs neesot atļāvies to darīt tādā tempā... Atmiņa te dažiem ir īsa - Augulis pēc nokļūšanas ministra amatā novembrī, vienā elpas vilcienā jau līdz jaunajam gadam paspēja iztīrīt visas ministrijai pakļautās valdes no ZZS nevēlamajiem.

Atbildēt

Ojārs

14.05.2019. 20:21

Par LDz padomes locekļu konkursu, patiešām, vēl tagad nav skaidrs, vai tika meklēti 2 vai 2x2 padomes locekļi. Par rezultātiem nekas nav dzirdēts. Tā pat vēl nekas nav dzirdēts par vēl senāku - jau janvārī notikušo Satiksmes ministrijas konkursu uz RIX padomi. Arī tur kaut kas ir nogājis greizi.

Atbildēt

Objektīvi

14.05.2019. 20:20

Ļoti labs un patiess raksts! Ir pienācis laiks beidzot atmaskot šos ministra "cēlos soļus", aiz kuriem slēpjas savtīgu interešu realizēšana un atsevišķa grupējuma lobēšana. Neviens ministrs vēl nav atļāvies to darīt tādā tempā, tik acīmredzami un absolūtā tiesiskā nihilisma priekšplānā. Šis varētu būt labs precedents tiesību un politikas zinātņu studentiem un mācībspēkiem.

Atbildēt

Interesanti

14.05.2019. 20:14

Patiešām interesanti. Kurš spieda, kuram ir tik liela ietekme, lai Tālim atslēgtos pašsaglabāšanās instinkti? Kura dēļ Tālis ir gatavs nokaut savu politiķa karjeru?
Un ja padome nepildīs, ko tad?
Liks atsaukt padomi?
Tādējādi pastiprinot OECD principu un vadlīniju ignoranci?

Pavērosim, paskatīsimies, laiks rādīs.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Kaspars Dimiters: Mātes Latvijas vēstule

FotoKur esi, dēls? Jau viesnīcā vai teltī? Vai arābus lūgt, lai man druvas zeltī? Te nu tik vientuļi. Mirst ūdens, akai vinda. Neviena kaimiņa. Vien baļķvedēju rinda.
Lasīt visu...

21

Valstsgribas valstsnegribas ēstgriba

FotoSaruna par reālo “valstsgribu” un “valstsgribas” iluzoriskumu ir aktuāla visu laiku. Taču 18. novembra kontekstā tāda saruna ir īpaši aktuāla, atsedzot patiesību un melus nošķirot no patiesības. Pašlaik šajā procesā valdnieks ir “nācijas tēvs” ar savu ārēji izskaistināto, bet mazsaturīgo daiļrunību. Tā palīdz atgādināt par patiesību un nosodīt melus. 
Lasīt visu...

10

Mucā

FotoPadomju valstī dzīvojušie izstrādāja tikai šim režīmam atbilstošu «dzīvesziņu». Šodien mēs to dēvētu par «Kā labāk dzīvot». Kā labāk, kā gudrāk, kā pareizāk, kā izdevīgāk un citus «kā» padomju pilsoņi apvienoja vienā, un oriģinālvalodā tas skanēja tā: «Солдат спит, а служба идет!» «Kaut kareivis guļ, tā dienesta laiks virzās uz priekš un tuvojas beigām».
Lasīt visu...

21

Politiskai intrigai – birokrātisks restarts

FotoCitur Latvijā šo ziņu pat nepamanīja, taču jūrmalniekus tā nervozē: oktobra sākumā ģenerālprokuratūra atjaunoja apsūdzību Gatim Truksnim par Zaļo un zemnieku savienības "iespējamu nelikumīgu finansēšanu”.
Lasīt visu...

18

Gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka

FotoPadsmit gadus nostrādājot PR jomā un daļēji tieši tādēļ no tās aizejot, šādas metodes (skat. zemāk), protams, nepārsteidz. Tomēr gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka. Neba nu žurnālists pats iedomājās. Kuram šķiet, ka tiem, kas var glābt veselību un pat dzīvības ikvienam no mums (tai skaitā arī ikvienai no 100 "gudrajām galvām"), nevajadzētu nodrošināt jau apsolīto? Jo šis jau nav stāsts par to, ko dara un kā ārstē kāds konkrēts ārsts, bet gan pretsitiens tam, par ko Dr. Aizsilniece cīnās visu mediķu vārdā. Un tas ir nožēlojami.
Lasīt visu...

21

Var gadīties, ka vienu rītu Šveices advokāts būs "pārdozējis" viagru un viņam blakām gauži raudās skaists puisītis

FotoNav tālu tā dieniņa, kad visiem „arestētās mantas afēras” dalībniekiem, jumtotājiem un labuma guvējiem nāksies atbildēt. Visiem, izņemot vienu - galveno beneficieri, smagos noziegumos apsūdzēto Lembergu.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: novembra sākums

Foto1.novembrī “nācija” varēja priecāties par “nācijas tēva” kancelejas vadītāja Teikmaņa atraktīvo sprēgāšanu. Citāts no teksta par Valsts prezidenta budžeta palielināšanu 2020.gadā: ""Tad, kad pieņems 2020.gada budžetu, būs skaidrs, kādā veidā (!?) padomniekus meklēs. Tāpat būs skaidrāk definētas arī darbības jomas (!?), kurās padomnieki strādās," pastāstīja Teikmanis."
Lasīt visu...

6

Ko varbūt teiktu Olivers Kromvels par “liberālo” Latviju

FotoKaravadoņa un politiķa, tālākā Lorda protektora Olivera Kromvela runas, 1653.gada 20.aprīlī padzenot parlamentu, lokalizējums. Neļausim Latvijas “demokrātijai” nonākt tikpat tālu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kas ir Latvijas Universitāte - Muižnieka brigādes dzīres vai augstskolas izcilība?

Jau drīzumā tiesai būs jālemj, vai bēdīgi slavenās Latvijas Universitātes (LU) pagaidu rektora Indriķa Muižnieka...

Foto

Populistu rotaļas: uz kārts likta Latvijas nākotne

Ceturtdien pie Saeimas notika vieni no lielākajiem protestiem pēdējo gadu laikā, kuros piedalījās vairāki tūkstoši mediķu un viņu atbalstītāju....

Foto

Kas notiks, kad visi sāks visu vērtēt pēc komerciālās atdeves?

Reti kurš nepamanīja Latvijas Radio darbinieku skaļo sacelšanos par zemajām algām. Tā ir tikai aisberga redzamā...

Foto

Lembergs pret Latviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par nevainīguma prezumpcijas pārkāpumu

2019.gadā esmu vērsies Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības...

Foto

LNT Ziņu dienesta kolektīvā vēstule

1.decembris būs pēdējā diena, kad ēterā iziesim mēs - LNT Ziņu dienesta komanda, un pēc tam beigs pastāvēt LNT Ziņu dienests...

Foto

Unikālais izaicinājums

Vai pie mums visi saprot, ka fotogrāfijā ir fiksēts izaicinājums? Vai tie cilvēki, kuri fotogrāfijā saskata izaicinājumu, savā mūžā ir sastapušies ar vēl lielāku...

Foto

Vai tieslietu ministrs apšauba tiesu varas autoritāti

Latvijas Tiesnešu biedrība vairākkārt paudusi nostāju par Ekonomisko lietu tiesas izveidi, kas kopumā atbilst Tieslietu padomes viedoklim - jaunas...

Foto

Cilvēkiem šobrīd tiek atņemtas fundamentālas tiesības uz taisnīgu un objektīvu tiesu bez korupcijas

Otrdien, 5. novembrī, Ministru kabineta sēdē tika skatīts likumprojekts "Grozījumi likumā "Par tiesu...

Foto

Sabiedrībai ir radīts nepareizs priekšstats, mūsu tiesu sistēma darbojas labi: uzruna Latvijas tiesnešu ikgadējā konferencē

Mūsu sabiedrības un kopējās identitātes pamats ir kopīgu vērtību kopums, kas...

Foto

Mazais brālis ir apjucis

Kā jau ierasts, uzreiz pēc “Saskaņas” kongresa savu kongresu rīkoja arī “Gods kalpot Rīgai”. Līdz šim šī partija bija “Saskaņas” mazais brālis,...

Foto

Kāpēc Krievijas mūziķim Grigorijam Ļepsam sen bija jāaizliedz iebraukt Latvijā?

Ir gana daudz iemeslu. Viņš pats nekad nav noliedzis senas un tuvas draudzīgas pazīšanās ar Krievijas...

Foto

Pārdomas par nāvi

Par eitanāziju, medicīniski asistētu pašnāvību un tiesībām uz cieņpilnu nāvi diskutē politiķi, prese, sabiedrība un mediķi, turklāt diskutē laiku pa laikam. Šīs diskusijas...

Foto

Garkalnes domes priekšsēdētājam steidzami jāsniedz paskaidrojumi par Valsts kontroles pārbaudē atklātajiem pārkāpumiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) pieprasa Garkalnes domes priekšsēdētājam Mārtiņam...

Foto

Humānisma sagraušana

2019.gada 29.oktobrī medijos parādījās informācija: “Tiesībsargs Juris Jansons vērsies Satversmes tiesā, apstrīdot kā pamatlikumam neatbilstošus valdības noteikumus par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu...

Foto

Iespējams, ka koalīcija ir pārpratusi slaveno pirmsvēlēšanu saukli “Valstij jāsāk ar sevi”

Aicinām finansējuma partijām no valsts budžeta būtisko pieaugumu atlikt kā minimums līdz nākamās Saeimas...

Foto

Padomju spiegi Bulgārijā un tepat Latvijā – „quo vadis Europa”?

No neilgās padomju bērnības man atmiņā ir palikušas tikai pāris lietas – ta,s kā nesu pirmās...

Foto

Nauda veselības aprūpei ir, bet nav politiskās gribas

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) ir veikusi padziļinātu Latvijas un kaimiņvalstu budžetu analīzi un secinājusi, ka ir iespējams nodrošināt...

Foto

Aizkustinošas pieticības ekselence

Tautas paruna neder. Vējonis nav vilks, bet Levits nav lācis. Tas, no kā bēga “nācija”, īstenībā nav vilks, un “nācija” īstenībā neuzskrēja lācim,...

Foto

“Saskaņa” izvēlas stagnāciju

Sestdien notikušajā kongresā “Saskaņa” neizmantoja iespēju jaunam restartam un izlēma saglabāt esošo situāciju, izvēloties stagnāciju. Par “Saskaņas” jauno līderi tika ievēlēts smagsvars un...

Foto

VARAM „neapbižo(t)” Zemgali

Šobrīd nozīmīgākās un ilgtermiņā lielāko ietekmi uz Latviju kā valsti nesošās pārmaiņas ir administratīvi teritoriālā reforma (ATR). Reformai būtu jāsaved kārtībā valsts reģioni,...

Foto

Teātris nav „Rimčiks”: atklātā vēstule teātra sabiedrībai

Visos Latvijas medijos tagad katru dienu bez apstājas tiek "pilināta" ideja, ka mākslinieciskā vadītāja funkcija ir vecmodīga ideja, no...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: "animal symbolicum"

Cilvēku par „animal symbolicum” ieteica dēvēt izcilais vācu filosofs Ernsts Kasīrers (1874- 1945). Viņa ieskatā tradicionālais cilvēka apzīmējums „animal rationale” neatbilst...

Foto

Privāto automobili no 2021. gada nevarēs atļauties iegādāties ļoti liela iedzīvotāju daļa

Latvijas Transportlīdzekļu tirgotāju asociācija (LATTA) aicina Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā...

Foto

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu...

Foto

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un...