Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

PUSMILJARDU MURGS

21.05.2019. 17:02

Malacis ministrs, vismaz varbut nepielaus valsts budzeta apkrausanu ar liekam saistibam oligarhu intereses

Atbildēt

OIVARS

21.05.2019. 17:00

un ko jus domajat manus ieliktenus no manam barotnet vilkt ara

Atbildēt

SMIEKLIGI

21.05.2019. 16:59

LIEPNIEK...LABA AIVARA STIPENDIJA TEV

Atbildēt

Kash

17.05.2019. 19:09

Lai arī dzelzceļa elektrifikācijas apturēšana un varas maiņa valsts akciju sabiedrībā Latvijas dzelzceļš acīmredzami sakrīt ar viena uzņēmēja, proti, Meroni interesēm, ....
Un tā tālāk, bez faktiem... Liepniekam tas ir OK.

Atbildēt

Nja

17.05.2019. 09:06

Liepnieks - afērists daiļdirsējs

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

16.05.2019. 12:50

Ņirdzīgi, ka Sorosu visās nelaimēs ir nomainījis Meroni. Dirsējiņi. :)

Atbildēt

Dīvaini

15.05.2019. 23:27

Ļoti dīvaini, ka netiek nosaukti konkrēti fakti, kas nozagts utt. Rakstīt iesniegumus var jebkurš, tieši dīvaini, ka Linkaitis kā LDZ akcionāru pārstāvis sūdzas, ka LDz pārkāpj konkurences ierobežojumus.Saprotams, ka tiek meklēts, kur piekasīties.

Šodien arī Linkaitis reputāciju ir zaudējis, jo acīmredzami iesaistās politiskās intrigās.

Atbildēt

Varbūt

15.05.2019. 18:03

»

Interesanti

Patiešām interesanti


vienkārši Meroni nemaksā rēķinus, kamēr nav redzams darbiņš padarīts. Tā teikt - no rīta krēsli, vakarā nauda. A brīvdienas tuvojas, Baibai gribas paceļot. Tad nu Linkaitis sievas dēļ plēšas? No otras puses risks - Meroni sazagtā naudiņa iet uz beigām. Kurš pirmais pagrābs, tam būs.

Atbildēt

Antūns

15.05.2019. 15:50

»

Interesanti

Patiešām interesanti. Kurš spieda, kuram ir tik liela ietekme, lai Tālim atslēgtos pašsaglabāšanās instinkti? Kura dēļ Tālis ir gatavs nokaut savu politiķa karjeru...


gan jau "pie pupa" esot pietiks. Jeb "no siles" . Redz Smēlem tagad miljonu darījums ar Rīgas atkritumiem- gan jau ar JKP "atkritumiem" arī sanāks.

Atbildēt

Antūns

15.05.2019. 15:46

»

DDD

Labāki raksti liepniekam padodas par kastroļu fiļu. Tik lieliem notikumiem viņš nespēj tikt līdzi


vot, vot. Tas tiešām labāk padodas. Experts hrenovs.

Atbildēt

kriminālnoziedznieks virpinātājs

15.05.2019. 14:55

Kriminālnoziedznieks, turklāt ekonomiskais, turklāt megazagļu rokaspuisis - vai tāds vispār drīkst kaut ko komentēt un spriest par ekonomiskām lietām, turklāt, kas ir klātas ar korupcijas gļotām, kurās tik veikli dzīvojies pats misters liepniks?

Atbildēt

Ojārs

15.05.2019. 13:20

»

Mārrrrutks

Tad kāpēc nesmird Šmuksts, kurš ir KGB aģents un paša Linkaiša partijas biedriem prasījis kukuļus? Tāpēc ka caur to varēs JKP turpināt shēmas? Meroni, Jurašs utt. Linkaits ir lēts divkosis, ne velti pie Šķēles strādājis


Neesmu teicis, ka viņš nesmird! Un ne jau tāpēc, ka viņš kaut kad būtu kādu specdienestu aģents bijis vai nebijis. Ja man jāsalīdzina šis dinozaurs ar Magoni vai Bērziņu, tad es teiktu, ka šie abi valdes priekšsēdētāji bija kā puikas, kuriem papus atļauj darīt tikai to, ko pats uzskata par nepieciešamu. Bez Šmuksta piekrišanas - bez sarunāšanas ar viņu pēdējo desmit gadu laikā LDz nekas ievērības cienīgs neesot noticis! Ne velti esot iegājies teiciens - ja Tev kaut ko vajag sarunāt LDz, tad gatavo aploksni un meklē galus, kā tikt pie Šmuksta.

Atbildēt

no Jūrmalas

15.05.2019. 13:09

Salīdzināsim Liepnieka un Linkaita reputācijas! Viens Šķēles pakalpiņš, tiesāts par noziegumiem. Pašlaik - Saskaņas trubadūrs. Otrs- viens no kompetentākajiem ekspertiem satiksmes jomā.

Atbildēt

FKK

15.05.2019. 12:06

»

Panorāma

Linkaišu ģimenei ir līgums ar Meroni kantori par pakalpojumiem. Un šeit mēs redzam turpinājumu, sakārtot priekš Meroni visu ko var. Cik saņem


Jā, Linkaiša ģimenei ir senas saites ar PR biznesu. Reizēm pat grūti izsekot ar kuru Ventpils brigādi, tas gan. Šķiet, ka šoreiz būs smēliens no Ventspilnieku ārvalstu shēmu autora un arhitekta, Šveices resnā afērista.

Atbildēt

Acīmredzama patiesība

15.05.2019. 11:11

»

TYT

Linkaiti rausta un vada bijušais Ventpils pstas padomes loceklis Gatis Eglītis, kurš šobrīd ietilpst Bordāna JKP politbirojā un labi zināms ar savu iztapību, kā vienīgais kalpojot Starptautiskajam Valūtas fondam un pēc tam apkalpojot OIK krusttēvu Ašeradenu Vienotības Ekonomikas ministrijā. Eglitīts...


Āmen. Žēl, ka Jūs esat no tiem nedaudziem, kurš saprot, ka JKP un A/P ir Vienotības projekts. Tas kļuva skaidrs pirms 2017. gada vēlēšanām, kad grimstošā Vienotība, palaida spēcīgu PR kampaņu par labu JKP.

Atbildēt

Mārrrrutks

15.05.2019. 08:56

»

Ojārs

Ja pirms gada raksta autors šādā pat nekritiskā veidā būtu aizstāvējis "Rīgas Satiksmi" (RS) un tās reputāciju, tad, interesanti, kā viņš justos un ko teiktu šodien?! Vai viņš kaut uz mirkli nav pieļāvis iespēju, ka LDz "smird" vismaz tikpat nejauki cik "RS


Tad kāpēc nesmird Šmuksts, kurš ir KGB aģents un paša Linkaiša partijas biedriem prasījis kukuļus? Tāpēc ka caur to varēs JKP turpināt shēmas? Meroni, Jurašs utt. Linkaits ir lēts divkosis, ne velti pie Šķēles strādājis

Atbildēt

DDD

15.05.2019. 08:45

Labāki raksti liepniekam padodas par kastroļu fiļu. Tik lieliem notikumiem viņš nespēj tikt līdzi.

Atbildēt

Ojārs

15.05.2019. 08:41

Ja pirms gada raksta autors šādā pat nekritiskā veidā būtu aizstāvējis "Rīgas Satiksmi" (RS) un tās reputāciju, tad, interesanti, kā viņš justos un ko teiktu šodien?! Vai viņš kaut uz mirkli nav pieļāvis iespēju, ka LDz "smird" vismaz tikpat nejauki cik "RS"?!

Atbildēt

Juta

15.05.2019. 08:24

Linkaits izrādās prasts zaglis? Šmuksts atpirkās?

Atbildēt

Panorāma

15.05.2019. 08:23

Linkaišu ģimenei ir līgums ar Meroni kantori par pakalpojumiem. Un šeit mēs redzam turpinājumu, sakārtot priekš Meroni visu ko var. Cik saņem?

Atbildēt

lili

15.05.2019. 08:01

Sitie liekuli JKP ....Linkaitis, Gatis Eglitis korumpants visistakais....Vienotibas atraugas....

Atbildēt

TYT

15.05.2019. 05:22

Linkaiti rausta un vada bijušais Ventpils pstas padomes loceklis Gatis Eglītis, kurš šobrīd ietilpst Bordāna JKP politbirojā un labi zināms ar savu iztapību, kā vienīgais kalpojot Starptautiskajam Valūtas fondam un pēc tam apkalpojot OIK krusttēvu Ašeradenu Vienotības Ekonomikas ministrijā. Eglitīts ir pierādījums tam, ka JKP ir viens no Vienotības mutantiem.

Atbildēt

ZZS un Ventspils

15.05.2019. 04:53

Laikam uz hūtes zvaniem SM vairs nereağē? Ko nu OECD teiks.

Atbildēt

Kaatad

15.05.2019. 04:11

Burku cīniņi tarakāniem turpinās, ..kurš kuru, kādā veidā, kādā sakarā.. mazā piparkūku valstiņa jau 30 gadus tiek dalīta un pārdalīta. Pieņemu, ka līdz pilsoņiem atausīs gaisma, ka tā vairs nav nekāda "mūsu mīļā", bet vnk šeptes bratanu poligons, tērēt savas dzīves laiku,lai to visu izprastu, šķiet pilnīgi muļķīgi. Ja nevar neko mainīt, vienīgais atliek, no tā murga norobežoties jebkādos veidos. Paziņu ģimene nesen aizbrauca, tagad saka- nevarējām pat iedomāties, ka dzīve var būt tāda.

Atbildēt

Potapovs

14.05.2019. 22:12

Bet ko gan citu var gaidīt no kangaru bandu biedriem? tikai melošana, cietsirdība, ciniskums, zagšana, shēmošana, sev visu uz tautas rēķina, bet pats galvenais izkalpošanās mūsu stratēģiskajiem saimniekiem - tas ir svētais nr1

Atbildēt

Interesanti

14.05.2019. 20:41

Patiešām interesanti.
Lucidus konsultācijas kādreiz saņēma no Meroni 65 tūkst. Ls. Varbūt šobrīd tiek pildīts cits pasūtījums, par lielāku summu un pēc tam kaut vai plūdi. Tas daudzko izskaidrotu.

Atbildēt

jaajaa

14.05.2019. 20:32

...bet dzelzceļu taču elektrificēs !...:)

Atbildēt

Ojārs

14.05.2019. 20:31

»

Objektīvi

Ļoti labs un patiess raksts! Ir pienācis laiks beidzot atmaskot šos ministra "cēlos soļus", aiz kuriem slēpjas savtīgu interešu realizēšana un atsevišķa grupējuma lobēšana. Neviens ministrs vēl nav atļāvies to darīt tādā tempā, tik acīmredzami un absolūtā tiesiskā nihilisma priekšplānā. Šis varētu būt...


Nu, nu, nu.... neviens ministrs neesot atļāvies to darīt tādā tempā... Atmiņa te dažiem ir īsa - Augulis pēc nokļūšanas ministra amatā novembrī, vienā elpas vilcienā jau līdz jaunajam gadam paspēja iztīrīt visas ministrijai pakļautās valdes no ZZS nevēlamajiem.

Atbildēt

Ojārs

14.05.2019. 20:21

Par LDz padomes locekļu konkursu, patiešām, vēl tagad nav skaidrs, vai tika meklēti 2 vai 2x2 padomes locekļi. Par rezultātiem nekas nav dzirdēts. Tā pat vēl nekas nav dzirdēts par vēl senāku - jau janvārī notikušo Satiksmes ministrijas konkursu uz RIX padomi. Arī tur kaut kas ir nogājis greizi.

Atbildēt

Objektīvi

14.05.2019. 20:20

Ļoti labs un patiess raksts! Ir pienācis laiks beidzot atmaskot šos ministra "cēlos soļus", aiz kuriem slēpjas savtīgu interešu realizēšana un atsevišķa grupējuma lobēšana. Neviens ministrs vēl nav atļāvies to darīt tādā tempā, tik acīmredzami un absolūtā tiesiskā nihilisma priekšplānā. Šis varētu būt labs precedents tiesību un politikas zinātņu studentiem un mācībspēkiem.

Atbildēt

Interesanti

14.05.2019. 20:14

Patiešām interesanti. Kurš spieda, kuram ir tik liela ietekme, lai Tālim atslēgtos pašsaglabāšanās instinkti? Kura dēļ Tālis ir gatavs nokaut savu politiķa karjeru?
Un ja padome nepildīs, ko tad?
Liks atsaukt padomi?
Tādējādi pastiprinot OECD principu un vadlīniju ignoranci?

Pavērosim, paskatīsimies, laiks rādīs.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Patīkamas vilšanās veltās cerībās

FotoPēc eksaltētu jūsmu tirādēm biju mazliet apmulsis: varbūt valsts prezidenta Egila Levita kvalifikācijas glorificētājiem sava taisnība, kritizētājiem sava? Varbūt pārspīlējumi abās pusēs? Tāpēc šonedēļ “Rīta panorāmā” gaidīju patīkamu vilšanos savos uzskatos. Nesagaidīju. 
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 2. Cilvēka kritēriji

FotoMūsu laikmeta intriģējoša pazīme ir grandiozās antropoloģiskās pārmaiņas. Veidojas jauns antropoloģiskais tips. Tā nosaukums ir “postcilvēks”. Postcilvēku uzskata par antipodu cilvēkam. Nosaukums “postcilvēks” nav patīkams. Taču tam jau labu laiku ir starptautiskā autoritāte – daudzu zemju intelektuāļu acīs iemantota patiesības, pareizības un taisnības garanta reputācija.
Lasīt visu...

12

Mārtiņš Bondars = politiskā prostitūta?

FotoStarp citu, to pirmais pateica Artuss Kaimiņš. Un pēc šī raksta izlasīšanas dīvainā kārtā šādam apgalvojumam varētu piekrist pat premjers Krišjānis Kariņš. Un Raimonds Pauls jau noteikti. Jo ļoti iespējams, ka zināmā mērā par Maestro un tūkstošiem citu Krājbankas noguldītāju apmuļķošanu saņemtā asinsnauda palīdz nodrošināt Bondaru pārim ierasto spožo un padārgo dzīves stilu. Citi iespējamie scenāriji, kā Latvijas liberālās politikas “spīdeklis” Mārtiņš Bondars un viņa daiļā kundze Ieva gūst ienākumus, ir pāris krimināllietu ierosināšanas vērti.
Lasīt visu...

18

Grāmatas nav nekāds alkohols, lai tām samazinātu nodokli

FotoFinanšu ministrija kompetences ietvaros ir izskatījusi Latvijas Grāmatizdevēju asociācijas 2019.gada 12.jūnija vēstuli, kurā atkārtoti tiek lūgts atbalstīt samazinātās pievienotās vērtības nodokļa (turpmāk - PVN) likmes noteikšanu jebkura formāta grāmatām ne lielāku par 5 procentiem, un sniedz šādu informāciju.
Lasīt visu...

21

Juceklis sabiedriskajos medijos

FotoPirms nedēļas Latvijas radio Ziņu dienests izteica neuzticību radio valdei un pieprasīja tās atkāpšanos vai atbrīvošanu. Šo paziņojumu atbalstīja vairums Ziņu dienesta darbinieku. Žurnālisti uzskata, ka strādā vismaz ceturto daļu virs noteiktās slodzes un nesaņem adekvātu atalgojumu par padarīto darbu.
Lasīt visu...

21

Par "Mīļumu" Gobzemu, dubulttiesnesi un citiem interesantajiem ļaudīm: kas patiesībā redzams attēlos

FotoFotogrāfijas no ministriju un tās padotībā esošo iestāžu saviesīgajiem sarīkojumiem ir patiešām interesants izpētes objekts. Nepiekrītu, ka konkrētajā gadījumā fotogrāfijām pievērsta uzmanība tāpēc, ka ir zaudēts tiesas process, jo šādā gadījumā slimnieks noteikti padalās ar savu diagnozi. Diagnozes nav, bet ir tikai stāsts par "interesanto". Piekrītu, ka fotogrāfijas gaismā izcēlusī persona nav sistēmas cilvēks, citādi raksts būtu daudz sulīgāks un saturētu daudz interesantāku informāciju.
Lasīt visu...

21

Aicinājums iedzīvotājiem, kuri dzīvo auto-moto trašu un šautuvju tuvumā

FotoIesākšu šoreiz savu rakstu ar Satversmes tiesas priekšsēdētājas, profesores Inetas Ziemeles uzrunā teikto Latvijas tiesnešu konferencē 2018.gada 7.septembrī: ”...Latvijas ilgtspējīgai attīstībai ir svarīga katra valsts iedzīvotāja vēlme būt šajā sabiedrībā, dzīvot, pilnveidoties un meklēt aizsardzību nepieciešamības gadījumā...”
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 1. Pašapmāna ideoloģija par cilvēku

FotoRietumu civilizācijā eksistē pašapmāna ideoloģija par cilvēku. Tai ir milzīgs spēks. Tā pastāv daudzus gadsimtus un acīmredzot pastāvēs arī turpmāk nenosakāmi ilgu laiku. Šī ideoloģija radās pēc Romas impērijas sabrukuma. Aizvadītajos gadsimtos tai ir bijuši dažādi panākumi. Taču vislielākie panākumi sākās XX gadsimtā, kad Rietumu sabiedrība kļuva masu sabiedrība. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pūce un meža kapitālvērtība

Koku ciršanas noteikumu grozījumi, kas ļautu cirst tievākus kokus, nereti tiek attaisnoti ar to, ka tie ļautu palielināt mežu kapitālvērtību. Šoreiz gribu...

Foto

Korupcijai nav vietas ne Latvijā, ne Rīgā, ne manā darbā un dzīvē

Iepriekšējās diennaktis man pagāja satraukumiem pilnas, arī plašsaziņas līdzekļos parādījusies informācija - jāsaka, ka...

Foto

Jauniešiem, kuri gatavojas dienestam bruņotajos spēkos

Pienāks laiks, kad tieši jums būs jākļūst par pagastu, rajonu un pilsētu vadītājiem. Starp jums būs arī kāds, kuram būs...

Foto

Skaistas runas par solidaritāti no rīta, sirsnīgs rokasspiediens lielzaglim Šķēlem vakarā

Tā bija gandrīz vai sirdi plosoša aina – pirmdienas vakarā sociālajos tīklos vērot, kā pirmie...

Foto

Sākušies Levita laiki Rīgas pilī

Stājoties prezidenta amatā, Egils Levits ir devis svinīgo solījumu un saņēmis Rīgas pils atslēgas no bijušā prezidenta Raimonda Vējoņa. Levits ir...

Foto

Latvijas tauta tiek aicināta veltīt savas pūles Tēvzemei un Brīvībai: runa pie Brīvības pieminekļa

Mīļie Latvijas cilvēki! Divi vārdi, divi lietvārdi – Tēvzemei un Brīvībai. Tās...

Foto

Mazliet par “influenceriem” un “viedokļu līderiem”. Un sirdsinteliģences piemēru

Reizēm par to aizdomājos, jo dažreiz esmu dzirdējis, ka mani nodēvē par “viedokļu līderi” - kas ir...

Foto

Kad mums būs “Latvia first”?

Latvijas ārpolitika nespēj atbrīvoties no valdošo politiķu mānijas izkalpoties citu valstu vajadzībām vai kaprīzēm – mūsu pašu nacionālās intereses atstumjot malā...

Foto

Nepieļausim, lai ar „Daugavpils satiksmi” atkārtojas „Rīgas satiksmes” scenārijs

Vēlos vērst uzmanību uz notikumiem, kas šobrīd norisinās Daugavpilī saistībā ar šī gada 19. jūlijā Daugavpils mēra...

Foto

Rūgtā paaudžu teorija

Paaudžu teoriju var uzskatīt par Rietumu civilizācijas norieta sastāvdaļu. Ja nebūtu civilizācijas norieta, ko spilgti iezīmē paaudžu vēsturiskās virzības negatīvā trajektorija, tad, visticamākais,...

Foto

Mums melots desmit gadus no vietas, laiks sākt prasīt atbildību

Desmit gadus no vietas visai Latvijas sabiedrībai ticis melots par patiesā labuma guvējiem Ventspilī. Tagad, kad...

Foto

Prātojums par viršiem

Sazvērestības teoriju virpinātājiem gards kumosiņš. Jaunākā intriga īsajā versijā būtu šāda: "Attīstībai/Par!" kombinatori palaida tautās likumprojektu par 40 miljonu izmaksāšanu draudzīgām biedrībām, lai...

Foto

Publiski izteikts viedoklis ir melns traips manai reputācijai, kas mani turpmāk pavadīs visur un vienmēr

Šodien esmu vērsies Valsts policijā pret Unu Rozenbaumu par neslavas celšanu....

Foto

“Saskaņa” grib kļūt par zemūdeni

Runājot par partiju “Saskaņa”, pirmais salīdzinājums, kas nāk prātā, ir – tā uzvedas kā kārtīga māksliniece un ir paņēmusi garu pauzi....

Foto

Levits inaugurācijas pasākumu iecerējis kā vecpuišu un vecmeitu ballīti

Pagājušajā nedēļā saņēmu uzaicinājumu uz sarīkojumu par godu Egila Levita inaugurācijai. Liels bija man izbrīns, ka tas...

Foto

Prokurors pieprasa tiesvedību bez advokāta

Šī gada 25.jūnijā Lemberga tiesvedības procesā mans vienīgais un pastāvīgais tiesas advokāts Raimonds Krastiņš nosūtīja Rīgas apgabaltiesai negaidītu paziņojumu, ka veselības...

Foto

Cilvēciskuma amputēšana un postcilvēka instinkta aktivizēšana “Lampas” tumsā

Par “Lampu” nav jēgas gari un plaši rakstīt. “Lampas” misija pilnā mērā ir adekvāta vispārējam pagrimumam gan visā...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 5. Masu komunikācijas jānusisms

Tautas pēdējā fāzē līksmo dekadence – cilvēku darbības, uzvedības un komunikācijas pagrimums. Dekadences pamatpazīmēs stabilu vietu ieņem masu komunikācijas...

Foto

Gurķi

Šis raksts ir domāts tiem, kas saprot lasīto un izdara pareizus secinājumus. Tie, kam viss ir skaidrs, zināms, un arī tiem, kas ir patiesība pēdējā instancē,...

Foto

Juku laiki Rīgas domē

Jāņi nosvinēti, un ir pietiekami daudz laika atkal pievērsties politiskajiem šoviem. Saeimas deputāti izbauda godīgi nopelnītās brīvdienas un arvien retāk parādās televīzijā...

Foto

Uzspēlēsim konkursu

Maija beigās Latvijas Nacionālais teātris sadarbībā ar Nacionālās mākslas atbalsta fondu  izsludināja pilna apjoma lugu ideju “makšķerēšanas” konkursu, vēloties teātra repertuārā iekļaut jaunākos Latvijas autoru...