Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
VDK kartotēka

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kash

17.05.2019. 19:09

Lai arī dzelzceļa elektrifikācijas apturēšana un varas maiņa valsts akciju sabiedrībā Latvijas dzelzceļš acīmredzami sakrīt ar viena uzņēmēja, proti, Meroni interesēm, ....
Un tā tālāk, bez faktiem... Liepniekam tas ir OK.

Atbildēt

Nja

17.05.2019. 09:06

Liepnieks - afērists daiļdirsējs

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

16.05.2019. 12:50

Ņirdzīgi, ka Sorosu visās nelaimēs ir nomainījis Meroni. Dirsējiņi. :)

Atbildēt

Dīvaini

15.05.2019. 23:27

Ļoti dīvaini, ka netiek nosaukti konkrēti fakti, kas nozagts utt. Rakstīt iesniegumus var jebkurš, tieši dīvaini, ka Linkaitis kā LDZ akcionāru pārstāvis sūdzas, ka LDz pārkāpj konkurences ierobežojumus.Saprotams, ka tiek meklēts, kur piekasīties.

Šodien arī Linkaitis reputāciju ir zaudējis, jo acīmredzami iesaistās politiskās intrigās.

Atbildēt

Varbūt

15.05.2019. 18:03

»

Interesanti

Patiešām interesanti


vienkārši Meroni nemaksā rēķinus, kamēr nav redzams darbiņš padarīts. Tā teikt - no rīta krēsli, vakarā nauda. A brīvdienas tuvojas, Baibai gribas paceļot. Tad nu Linkaitis sievas dēļ plēšas? No otras puses risks - Meroni sazagtā naudiņa iet uz beigām. Kurš pirmais pagrābs, tam būs.

Atbildēt

Antūns

15.05.2019. 15:50

»

Interesanti

Patiešām interesanti. Kurš spieda, kuram ir tik liela ietekme, lai Tālim atslēgtos pašsaglabāšanās instinkti? Kura dēļ Tālis ir gatavs nokaut savu politiķa karjeru...


gan jau "pie pupa" esot pietiks. Jeb "no siles" . Redz Smēlem tagad miljonu darījums ar Rīgas atkritumiem- gan jau ar JKP "atkritumiem" arī sanāks.

Atbildēt

Antūns

15.05.2019. 15:46

»

DDD

Labāki raksti liepniekam padodas par kastroļu fiļu. Tik lieliem notikumiem viņš nespēj tikt līdzi


vot, vot. Tas tiešām labāk padodas. Experts hrenovs.

Atbildēt

kriminālnoziedznieks virpinātājs

15.05.2019. 14:55

Kriminālnoziedznieks, turklāt ekonomiskais, turklāt megazagļu rokaspuisis - vai tāds vispār drīkst kaut ko komentēt un spriest par ekonomiskām lietām, turklāt, kas ir klātas ar korupcijas gļotām, kurās tik veikli dzīvojies pats misters liepniks?

Atbildēt

Ojārs

15.05.2019. 13:20

»

Mārrrrutks

Tad kāpēc nesmird Šmuksts, kurš ir KGB aģents un paša Linkaiša partijas biedriem prasījis kukuļus? Tāpēc ka caur to varēs JKP turpināt shēmas? Meroni, Jurašs utt. Linkaits ir lēts divkosis, ne velti pie Šķēles strādājis


Neesmu teicis, ka viņš nesmird! Un ne jau tāpēc, ka viņš kaut kad būtu kādu specdienestu aģents bijis vai nebijis. Ja man jāsalīdzina šis dinozaurs ar Magoni vai Bērziņu, tad es teiktu, ka šie abi valdes priekšsēdētāji bija kā puikas, kuriem papus atļauj darīt tikai to, ko pats uzskata par nepieciešamu. Bez Šmuksta piekrišanas - bez sarunāšanas ar viņu pēdējo desmit gadu laikā LDz nekas ievērības cienīgs neesot noticis! Ne velti esot iegājies teiciens - ja Tev kaut ko vajag sarunāt LDz, tad gatavo aploksni un meklē galus, kā tikt pie Šmuksta.

Atbildēt

no Jūrmalas

15.05.2019. 13:09

Salīdzināsim Liepnieka un Linkaita reputācijas! Viens Šķēles pakalpiņš, tiesāts par noziegumiem. Pašlaik - Saskaņas trubadūrs. Otrs- viens no kompetentākajiem ekspertiem satiksmes jomā.

Atbildēt

FKK

15.05.2019. 12:06

»

Panorāma

Linkaišu ģimenei ir līgums ar Meroni kantori par pakalpojumiem. Un šeit mēs redzam turpinājumu, sakārtot priekš Meroni visu ko var. Cik saņem


Jā, Linkaiša ģimenei ir senas saites ar PR biznesu. Reizēm pat grūti izsekot ar kuru Ventpils brigādi, tas gan. Šķiet, ka šoreiz būs smēliens no Ventspilnieku ārvalstu shēmu autora un arhitekta, Šveices resnā afērista.

Atbildēt

Acīmredzama patiesība

15.05.2019. 11:11

»

TYT

Linkaiti rausta un vada bijušais Ventpils pstas padomes loceklis Gatis Eglītis, kurš šobrīd ietilpst Bordāna JKP politbirojā un labi zināms ar savu iztapību, kā vienīgais kalpojot Starptautiskajam Valūtas fondam un pēc tam apkalpojot OIK krusttēvu Ašeradenu Vienotības Ekonomikas ministrijā. Eglitīts...


Āmen. Žēl, ka Jūs esat no tiem nedaudziem, kurš saprot, ka JKP un A/P ir Vienotības projekts. Tas kļuva skaidrs pirms 2017. gada vēlēšanām, kad grimstošā Vienotība, palaida spēcīgu PR kampaņu par labu JKP.

Atbildēt

Mārrrrutks

15.05.2019. 08:56

»

Ojārs

Ja pirms gada raksta autors šādā pat nekritiskā veidā būtu aizstāvējis "Rīgas Satiksmi" (RS) un tās reputāciju, tad, interesanti, kā viņš justos un ko teiktu šodien?! Vai viņš kaut uz mirkli nav pieļāvis iespēju, ka LDz "smird" vismaz tikpat nejauki cik "RS


Tad kāpēc nesmird Šmuksts, kurš ir KGB aģents un paša Linkaiša partijas biedriem prasījis kukuļus? Tāpēc ka caur to varēs JKP turpināt shēmas? Meroni, Jurašs utt. Linkaits ir lēts divkosis, ne velti pie Šķēles strādājis

Atbildēt

DDD

15.05.2019. 08:45

Labāki raksti liepniekam padodas par kastroļu fiļu. Tik lieliem notikumiem viņš nespēj tikt līdzi.

Atbildēt

Ojārs

15.05.2019. 08:41

Ja pirms gada raksta autors šādā pat nekritiskā veidā būtu aizstāvējis "Rīgas Satiksmi" (RS) un tās reputāciju, tad, interesanti, kā viņš justos un ko teiktu šodien?! Vai viņš kaut uz mirkli nav pieļāvis iespēju, ka LDz "smird" vismaz tikpat nejauki cik "RS"?!

Atbildēt

Juta

15.05.2019. 08:24

Linkaits izrādās prasts zaglis? Šmuksts atpirkās?

Atbildēt

Panorāma

15.05.2019. 08:23

Linkaišu ģimenei ir līgums ar Meroni kantori par pakalpojumiem. Un šeit mēs redzam turpinājumu, sakārtot priekš Meroni visu ko var. Cik saņem?

Atbildēt

lili

15.05.2019. 08:01

Sitie liekuli JKP ....Linkaitis, Gatis Eglitis korumpants visistakais....Vienotibas atraugas....

Atbildēt

TYT

15.05.2019. 05:22

Linkaiti rausta un vada bijušais Ventpils pstas padomes loceklis Gatis Eglītis, kurš šobrīd ietilpst Bordāna JKP politbirojā un labi zināms ar savu iztapību, kā vienīgais kalpojot Starptautiskajam Valūtas fondam un pēc tam apkalpojot OIK krusttēvu Ašeradenu Vienotības Ekonomikas ministrijā. Eglitīts ir pierādījums tam, ka JKP ir viens no Vienotības mutantiem.

Atbildēt

ZZS un Ventspils

15.05.2019. 04:53

Laikam uz hūtes zvaniem SM vairs nereağē? Ko nu OECD teiks.

Atbildēt

Kaatad

15.05.2019. 04:11

Burku cīniņi tarakāniem turpinās, ..kurš kuru, kādā veidā, kādā sakarā.. mazā piparkūku valstiņa jau 30 gadus tiek dalīta un pārdalīta. Pieņemu, ka līdz pilsoņiem atausīs gaisma, ka tā vairs nav nekāda "mūsu mīļā", bet vnk šeptes bratanu poligons, tērēt savas dzīves laiku,lai to visu izprastu, šķiet pilnīgi muļķīgi. Ja nevar neko mainīt, vienīgais atliek, no tā murga norobežoties jebkādos veidos. Paziņu ģimene nesen aizbrauca, tagad saka- nevarējām pat iedomāties, ka dzīve var būt tāda.

Atbildēt

Potapovs

14.05.2019. 22:12

Bet ko gan citu var gaidīt no kangaru bandu biedriem? tikai melošana, cietsirdība, ciniskums, zagšana, shēmošana, sev visu uz tautas rēķina, bet pats galvenais izkalpošanās mūsu stratēģiskajiem saimniekiem - tas ir svētais nr1

Atbildēt

Interesanti

14.05.2019. 20:41

Patiešām interesanti.
Lucidus konsultācijas kādreiz saņēma no Meroni 65 tūkst. Ls. Varbūt šobrīd tiek pildīts cits pasūtījums, par lielāku summu un pēc tam kaut vai plūdi. Tas daudzko izskaidrotu.

Atbildēt

jaajaa

14.05.2019. 20:32

...bet dzelzceļu taču elektrificēs !...:)

Atbildēt

Ojārs

14.05.2019. 20:31

»

Objektīvi

Ļoti labs un patiess raksts! Ir pienācis laiks beidzot atmaskot šos ministra "cēlos soļus", aiz kuriem slēpjas savtīgu interešu realizēšana un atsevišķa grupējuma lobēšana. Neviens ministrs vēl nav atļāvies to darīt tādā tempā, tik acīmredzami un absolūtā tiesiskā nihilisma priekšplānā. Šis varētu būt...


Nu, nu, nu.... neviens ministrs neesot atļāvies to darīt tādā tempā... Atmiņa te dažiem ir īsa - Augulis pēc nokļūšanas ministra amatā novembrī, vienā elpas vilcienā jau līdz jaunajam gadam paspēja iztīrīt visas ministrijai pakļautās valdes no ZZS nevēlamajiem.

Atbildēt

Ojārs

14.05.2019. 20:21

Par LDz padomes locekļu konkursu, patiešām, vēl tagad nav skaidrs, vai tika meklēti 2 vai 2x2 padomes locekļi. Par rezultātiem nekas nav dzirdēts. Tā pat vēl nekas nav dzirdēts par vēl senāku - jau janvārī notikušo Satiksmes ministrijas konkursu uz RIX padomi. Arī tur kaut kas ir nogājis greizi.

Atbildēt

Objektīvi

14.05.2019. 20:20

Ļoti labs un patiess raksts! Ir pienācis laiks beidzot atmaskot šos ministra "cēlos soļus", aiz kuriem slēpjas savtīgu interešu realizēšana un atsevišķa grupējuma lobēšana. Neviens ministrs vēl nav atļāvies to darīt tādā tempā, tik acīmredzami un absolūtā tiesiskā nihilisma priekšplānā. Šis varētu būt labs precedents tiesību un politikas zinātņu studentiem un mācībspēkiem.

Atbildēt

Interesanti

14.05.2019. 20:14

Patiešām interesanti. Kurš spieda, kuram ir tik liela ietekme, lai Tālim atslēgtos pašsaglabāšanās instinkti? Kura dēļ Tālis ir gatavs nokaut savu politiķa karjeru?
Un ja padome nepildīs, ko tad?
Liks atsaukt padomi?
Tādējādi pastiprinot OECD principu un vadlīniju ignoranci?

Pavērosim, paskatīsimies, laiks rādīs.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Ezotēriķi bez atsaucēm – kā Gundariņš disertāciju rakstīja

Foto2019. gada janvārī pasauli pāršalca ziņa, ko varēja lasīt arī Latvijas ziņu slejās, ka “Indijas zinātnieku kopiena skarbi kritizējusi vairākus runātājus ikgadējā Indijas Zinātnes kongresā par neracionālu, galvenokārt reliģijā balstītu pieņēmumu izteikšanu”. Sašutumu izraisīja, piemēra, Āndhra Pradēšas centrālās universitātes vicekanclera Nagešvara Rao apgalvojums, ka “dēmonu dievam Rāvanam savulaik bijuši lidlauki mūsdienu Šrilankas teritorijā un 24 veidu lidmašīnas,” (“Vadošā Indijas zinātnieku konferencē vadību pārņem reliģisku teoriju sludinātāji”, Delfi, 2019, 7. janvāris).
Lasīt visu...

21

Vai iespējams iemācīt āzi dot pienu?

FotoPietiek vairākkārt publicēja Nekustamā īpašuma lietotāju apvienības (NĪLA) stāstus par "Nekustamā īpašuma darījumu starpnieku darbības likuma" (Nr. 158.Lp13, turpmāk – Likumprojekts)[1] veidošanas gaitu[2][3][4]. 
Lasīt visu...

21

Protestu nebūs jeb tautas dekadence

FotoVai ir gaidāmi protesti – mītiņi, piketi, tautas sapulces vai citas protesta akcijas? Vai latvieši samierināsies, ka viņu valstī prezidents būs cittautietis? Vai latviešiem patiks, ka Valsts prezidents ir ļoti nekaunīgs un aprobežots ebrejs, no kura jau sen ir novērsusies ebreju tauta un kurš tagad, lai tiktu ievēlēts, demonstrē šausmīgu sava etnosa necieņu? Latvijā vēl nav bijis tik nekaunīgs un nelietīgs Valsts prezidenta kandidāts. Vai latvieši protestēs?
Lasīt visu...

21

Latvija gaida nākamo vadoni

FotoEsošais prezidents Raimonds Vējonis ir paziņojis, ka nekandidēs prezidenta vēlēšanās, kaut arī viņu atbalsta ZZS. Tas uzskatāms par racionālu un saprātīgu lēmumu, jo ir skaidrs, ka Saeimā trūkst balsu viņa ievēlēšanai.
Lasīt visu...

12

Koncertzāle uz AB dambja: kārtējais "otkats" vai spļāviens sejā Rīgas "plebejiem"?

FotoRīgas akustiskās koncertzāles priekšvēsture ir pietiekami sena - pirmo reizi ideja par  jaunu republikas līmeņa kultūras ēku galvaspilsētā radās vēl padomju laikos, 80.gados. Toreiz projekts tika apturēts naudas trūkuma un nestabilās politiskās situācijas dēļ.
Lasīt visu...

21

Nacionālā ideja un identitāte

FotoŠo nerakstīju un nepublicēju pirms devītā maija un devītajā. Dažām dienām bija jāpaiet, lai ir objektīvāks redzējums un iespējams skats ne tikai no iekšas, bet arī no malas. Man bija nepieciešamas dažas dienas pārdomām.
Lasīt visu...

21

Londonas tiesa: "Latvijas dzelzceļa" šefs Bērziņš iepriekšējā darbavietā izkrāpis 5 miljonus

FotoEdvīns Bērziņš caur “Latvijas kuģniecību” ir izkrāpis piecus miljonus dolāru no uzņēmuma “Latmar”. Šāds Londonas tiesas apelācijas spriedums liecina par pašreizējā "Latvijas dzelzceļa" vadītāja "augstajiem" biznesa un reputācijas standartiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kas nogāja greizi Tālim Linkaitam

Gan citi JKP politiķi, gan pats Tālis Linkaits valdības veidošanas procesā ne tikai neslēpa, ka viņu galvenais uzdevums ir apturēt dzelzceļa...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanu kampaņa un „Uzvaras” svinības

Kā jau bija gaidāms, Eiropas Parlamenta vēlēšanu kampaņa kļūst arvien redzamāka, ko nosaka arī partiju aģitēšanas laiku izmantošana televīzijā...

Foto

Mēs ļoti labprāt šautu arī migrējošās zosis pavasarī, ja vien mums to atļautu

1. Juridiskais pamatojums. Gan Medību likums, kurā ir pilnībā pārņemtas direktīvas prasības par...

Foto

Virknē Ventspils ostas kompāniju šobrīd ir ļoti vājš menedžments, ko vada starptautiskais blēdis Ostaps Benders jeb Rūdolfs Meroni...

Ventspils brīvostas mājas lapā publicēta vērā ņemama intervija...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 2. Jocīgā laime

2019.gada 1.aprīlī Latvijā izveidojās it kā jocīga situācija. Turklāt situācijas jocīgums netika apzināti izraisīts atbilstoši pirmā aprīļa, Lielās Joku dienas,...

Foto

Aptiekas nav bodītes ar farmaceitu kā kasieri pie lodziņa

Aptieku, kas ir iedzīvotājiem tuvākā un sasniedzamākā veselības aprūpes iestāde, pakalpojumu klāsts būtu jāplašina, neaprobežojoties tikai ar...

Foto

Par paranormālās dzīvesziņas pārņemto pasaules daļu

Kad Saeima pārtikas iepakojumā aizliegs izmantot plastmasu ar bisfenolu A, vienīgais arguments skolas bērnu apgādāšanai tieši ar "Memory Water" ūdeni,...

Foto

Latvijas dzelzceļa sistēma pārmaiņu priekšvakarā

Dzelzceļš – tā nav tikai infrastruktūra, vagoni un kravas. Lai dzelzceļš veiksmīgi darbotos, ir jābūt cilvēkam; ir jābūt interesei, enerģijai un...

Foto

Tik labi kā vēl nekad

Valsts prezidenta kampaņas iesākumā tika paziņots, ka "Latvijas iedzīvotāji pašreiz dzīvo tik labi kā vēl nekad". Kad varas aprindas pauž kārtējo...

Foto

Būs atkal draudzenes, klasesbiedri, mīļākās vai vēl nezin kas attiecīgajos amatos

Vienotības valdība ir ķērusies pie finanšu sektora kapitālā remonta. Un loģiski rodas jautājums – kāpēc ir...

Foto

Lai valsts piedzīvotu uzplaukumu, nepieciešama sadarbība ar Dievišķo

Ļoti cienījamās un godājamās valsts amatpersonas, valdības pārstāvji, ministri, dievkalpojuma dalībnieki, visi tie, kas tajā piedalās ar televīzijas...

Foto

Novērtēsim, ka varam tagad svinēt mūsu valsts brīvību pie baltiem galdautiem

Šogad atzīmējam simtgadi mūsu armijai, kas dzima kaujās par Latvijas brīvību laikā, kas bija izšķirošs...

Foto

Patofobijas vietējais dizains

Fobiju sarakstu nepieciešams papildināt. To ir pelnījusi latviešu varas inteliģence. Tās darbībā ir uzkrītoši konstatējama etniski specifiska fobija – īpaša tipa paniskas bailes,...

Foto

Mediji savās rīcības iespējās kļūst arvien brīvāki

Nedēļas sākumā jaunās valdības apstiprināšanā Igaunijas prezidente Kersti Kaljulaida (Kersti Kaljulaid) iestājās pret mediju darba nopēlumu, uzvelkot džemperi ar...

Foto

Pirmās 100 dienas

Pirmajās 100 dienās paveiktais Satiksmes ministrijā: sabiedriskā transporta maršrutu tīkla konkursa sagatavošanā esam tikuši līdz koncepcijas prezentācijai Sabiedriskā transporta padomē, ar mērķi maijā...

Foto

Mana tauta, visa pasaule tevi muļķo, uzticies man un dzer superūdeni par uzskrūvētu cenu

“Memory water” dibinātājam Jānim Pļaviņam nepietiek, ka cilvēki maksā eiro par litru...

Foto

Es esmu drošs, ka tauta nostāsies manā pusē un šis process tikai pieņemas spēkā, un tautas spēks ir neapturams

Vēlos detalizēti informēt par Satversmes aizsardzības biroja...

Foto

Satiksmes ministram riebjas popularitāte?

Interesanti, ar ko dižu un svarīgu sevi ikdienā nodarbina Tālis Linkaits? Ar kādu veikumu viņš varētu mums atskaitīties par savām pirmajām 100...

Foto

Ikšķiles novada pašvaldība aptauju organizē likumu ietvaros un to arī sarīkos

Ikšķiles novada pašvaldības domes lēmums organizēt Ikšķiles novada pašvaldības (Pašvaldība) administratīvās teritorijas iedzīvotāju aptauju ar...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 1. Pamatbūtība

Latvijā viss notiek “pēc grāmatas”. Tautas garīgā bojāeja notiek precīzi saskaņā ar zinātniskajā literatūrā apkopoto cilvēces vēsturisko pieredzi . Pagātnē garīgi...

Foto

Puņķu valdība

Mēs varam sajūsmā spiegt par premjerministra angļu valodas zināšanām, kas tiešām ir lieliskas, taču mums jābūt godīgiem: valdība Latvijā šobrīd ir sastiķēta ar puņķiem....

Foto

Zāļu valsts aģentūrai nebija likumīgu šķēršļu zāles „Rigvir” nepārreģistrēt

Zāļu valsts aģentūra (turpmāk – Aģentūra) sniedz informāciju par Aģentūras un tās Zāļu reģistrācijas komisijas veikto darbu...

Foto

Smiekli nevietā

Pirms nedēļas Pietiek iepazīstināja ar manu piedāvājumu Valsts prezidenta amatam, kurš bija publicēts rubrikā "Pietiek nopietnības". Komentāros izraisījās diskusija, kurā jautrības bija maz. Izvirzījās nopietni, Latvijai...

Foto

Dzirkstele

Maz ir to, kuri patiesi spēj novērtēt, kas tikko ir noticis. Jaunievēlētais Ukrainas prezidents Vladimirs Zeļenskis, uzzinot, ka ir ievēlēts par prezidentu, vēršoties pie žurnālistiem,...

Foto

Vēstījums 2019. gada Lieldienās

Kristus ir augšāmcēlies! Priecīgas Lieldienas! Jau divtūkstoš gadus mēs cits citu šādi sveicam. Kad kaut ko dara tik ilgi, var iezagties pierastība,...

Foto

Latvijā valsts apmaksā par trešdaļu mazāk inovatīvo medikamentu nekā Lietuvā un Igaunijā

Latvijā pacientu nodrošinājums ar valsts kompensētajiem jaunākās paaudzes medikamentiem būtiski atpaliek no pārējām Baltijas...

Foto

Nacionālais suicīds

2019.gada 15.aprīlī viena latviešu tautas daļa tika iepriecināta ar šādu ziņu: “Koalīcijas partijas sadarbības sanāksmē vienojušās par kopīgu atbalstu Eiropas Savienības Tiesas tiesnesim Egilam...

Foto

Par mūslaiku šucmanietēm un par Rimšēviču

Šucmaņi – oficiāli sardzes dienests – Otrā pasaules kara laikā bija tāda pretīga kolaboracionistu pasuga, kuras pārstāvjus vācieši sūtīja uz...

Foto

Kad Bordāns vēl uztraucās nevis par bezkompromisa tiesiskumu, bet par to, kurš viņu paņems uz vēlēšanām...

Klausoties, kā tagadējais tieslietu ministrs Jānis Bordāns vietā un nevietā...

Foto

Palīdzība...

2009. gada marta nogalē ASV ekonomisko palīdzību Centrālamerikas valstīm – Salvadoras Republikai (República de El Salvador), Gvatemalas Republikai (República de Guatemala) un Hondurasai (Honduras). Kāpēc?...

Foto

Piedāvājums Latvijas prezidenta amatam

Esmu piedāvājis savu kandidatūru Latvijas Valsts prezidenta amatam. Par šo faktu esmu saņēmis apstiprinājumu no Saeimas Pieprasījumu komisijas 2019.gada 11.aprīlī. Savu programmu http://www.societyandnature.org/lpp.pdf esmu...

Foto

Ansis Pūpols: Meroni atzīstams par oligarhu

Beidzot kāds to pateicis skaļi — Ventspils kriminālprocesu «arestētās mantas glabātājs» Rūdolfs Meroni atbilst visām trim klasiskajām oligarhijas pazīmēm: ietekme...

Foto

Jūrmalas opozīcijas deputāts Grūba izmanto skolēnu vecāku sapulci savās politiskajās interesēs

Otrdien, 9. aprīlī, Jūrmalas Valsts ģimnāzijā notika informatīva vecāku sapulce, kurā kā vecāks piedalījās arī...

Foto

Alvis, Žeņa un Vova. Tiem, kas man Pārdaugavā sārtu krāva

Tas nebūs gari. Bet sākumā daži skaidrojumi par manis pieminētajiem tēliem virsrakstā....

Foto

Teikumi aplaužas

Publiskās telpas viedokļos par Egila Levita izredzēm tikt ievēlētam valsts prezidenta amatā teikumi gludi, bet kaut kā neizbēgami aplaužas ar loģiski izrietošiem “bet”....

Foto

Televīzija ir mehānisms, kura darbība atšķiras no pilnīgi visiem citiem uzņēmumiem un to vadīšanas

Ja kādu interesē, man arī ir, ko teikt LTV un NEPLP sakarā....