Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ruta

08.07.2019. 21:11

»

Juta

Prieks par atbalstu


Šis atbalsts no RNP jau ienāca tajā brīdī, kad pienāca ziņa par jauno nomināciju uz vadītāja amata vietu. Izskatās, ka RNP arī vēl "laiza vecas brūces".

Atbildēt

Zane

07.07.2019. 14:16

»

Fū!

Zariņa!Ko slēpies aiz svesa uzvarda!? Dūšas par maz? Liec miera cilvēku, kas līdz veselības problēmām godprātīgi pildīja savus darba pienākumus!! Bet tu un Dreika ne ko neesa5 spējīgas saliedēt jo esat atriebības mucas kuras savā starpā laižas un pusplikas un stipri iereibusas pa pludmali jūrmalā skraidijat...


Bravo. Mentālās impotences meistarklase. Viena vista laktā nošķaudījās, pārējās sajūsmā gārdz līdzi. Un, ja nevar sist ar argumentiem, tad bliezīs ar prastu veļas atmazgāšanu. Bravo. Sajūsmā situ plaukstas un velku ārā popkornu, gaidot turpinājumu palīgklašu audzēkņu verbālajai diarejai.
ps. uzdevumi.lv ir pieejama 9.klases gramatikas apmācība ;)

Atbildēt

Fū!

06.07.2019. 13:50

»

Zariņa

Ar kāju pa D Ziediņai Nēringai


Zariņa!Ko slēpies aiz svesa uzvarda!? Dūšas par maz? Liec miera cilvēku, kas līdz veselības problēmām godprātīgi pildīja savus darba pienākumus!! Bet tu un Dreika ne ko neesa5 spējīgas saliedēt jo esat atriebības mucas kuras savā starpā laižas un pusplikas un stipri iereibusas pa pludmali jūrmalā skraidijat! Saucot to par kolektīvā saliedēšanu!

Atbildēt

Zariņa

06.07.2019. 09:00

»

Kas te ko ņemties

Viena mātīte netiek pie kārotā amata,sprāgst no dusmām pušu. Piedraud iznīcināt Veselības inspekciju. Jā šāda bāba būtu manā birojā,atlaisti,vēl pa zobiem sadotu par neslavas celšanu


Visiem skaidrs, ka Nēringa Ziediņa pie vainas. Man nav skaidrs, kāpēc visi pavelkās līdzi slimajai.. vai tiešām arī citi darbinieki ir viņas līmenī ?

Atbildēt

Kas te ko ņemties

06.07.2019. 07:54

Viena mātīte netiek pie kārotā amata,sprāgst no dusmām pušu. Piedraud iznīcināt Veselības inspekciju. Jā šāda bāba būtu manā birojā,atlaisti,vēl pa zobiem sadotu par neslavas celšanu.

Atbildēt

Kūka

06.07.2019. 07:49

»

Smakojošajai virtuvei!

Šis bardaks iestādē ir jāceļ gaismā! No darba kolektīva jau sen pāri ne kas normāls nav palicis! Jo cilvēki kad strādā netiek novertiti! Tā ir šī raksta būtība! Šāda iegāde nav strādāt spējīga un būtu jālikvidē! Uzliktas funkcijas jau sen neveic, bet bauda, ko VI saņem nav kapelas!!! Tie ir mūsu nodokļi...


Nē,nu labāk nevis 15.min no rīta pavingrot,labāk rīt transtaukskābes piedzīt ls cepumus un kūkas,audzēt pakaļas tādas,ka naglas no sienas var izraut. Atbalstu Dreiku,vingrošanu. Sportošanas veicina produktivitāti. Nepārtraukta kunkstēšana rāda žultsakmeņus.

Atbildēt

Lietvedības!

05.07.2019. 21:12

Ivariņ! Iemācīt savai meitai, kurā bez konkursiem tika pieņemta darbā tavā nodaļā, pareizi reģistrēt dokumentus! Un nespēj tos, kas strādā!!! Dreika nav mūžīga tāpat dabūsi atbildēt!!

Atbildēt

Tomātu vakaram!

05.07.2019. 20:58

Tu jau esi tā grāmatvede, kura tika ielikta lietvedību inspekcijā vadīt! Nez kāpēc, lietvedības sistēma galīgi salaista dēlī? Dokumenti,t.sk. sensitivie dati mētājas apkārt un pieejami! Ja nu kādam vajag!!! Dienā savus komatus cītīgāk!!Ivariņ R!!👍

Atbildēt

Smakojošajai virtuvei!

05.07.2019. 20:48

Šis bardaks iestādē ir jāceļ gaismā! No darba kolektīva jau sen pāri ne kas normāls nav palicis! Jo cilvēki kad strādā netiek novertiti! Tā ir šī raksta būtība! Šāda iegāde nav strādāt spējīga un būtu jālikvidē! Uzliktas funkcijas jau sen neveic, bet bauda, ko VI saņem nav kapelas!!! Tie ir mūsu nodokļi! Mūsu nauda! Arī es aizgāju no šīs iestādes jo saskāros ar klaju ņirgāšanos par cilvēkiem kas labi strādāja. Es nepieļāva lai mani apspļauda. Pārējie, kas cerēja, ka šis murgs beigsies ar jaunās valdības un VM ievēlēšanu ir smagi vīlušies! VI ir iznīcināta, ka to vēlējās Čakša! Viņas mērķi izpildījisī Dreika turpina iznicinošo gājienu! Arī šodien tika iesniegts kārtējais atlūgumu!cilvēks novests beidza viņu un dodas strādāt citur! Tā nav netīra ceļā vai pieberzešanas! Tā ir klajā necieņa no Dreikas pret normali strādājošiem cilvēkiem, kuri nav gatavi skriet gar jūru pļegurot un ziepeties un apjusmot!

Atbildēt

smakojoša virtuve

05.07.2019. 18:47

Darba vieta kurā strādā, ir jāciena. Tā vismaz mums mācīja kam 60+. Visās iestādēs ir "smakojošas virtuves", bet vai ar to jāpiesmirdina visa publiskā telpa? Pārmaiņas sākas no sevis, šis lētums man, večai, šķiet tik smacējošs. Raksta autors un pārējie dīvāna komentētāji, varbūt publiskai apskatei izlieciet arī savu intīmo guļamistabas dzīvi. Tur droši vien arī vīrs ne vienmēr "var", nodzer kādu eiro no ģimenes budžeta, nopērk mīļākajai volvo. Drosmīgs un apmierināts cilvēks, runā skaidri, apzinās problēmu, dodas problēmu risināt aci pret aci. Mēs darbā pavadām 8 h dienā, ģimenē pat mazāk. Cilvēkiem "jāsarīvējas", jābūt gataviem pārmaiņām, droši jāpauž savs viedoklis, nevis pa kaktiem kā kucēnam jāiztaisās. Brīnos, ka šie cilvēki, kuriem viss slikti, nemeklē citu darbu. Pārsteigta,ka par goda un slavas zākāšanu šis cilvēks netiek saukts pie atbildības. Tad jau Kivičš man labāk patīk, ar savu banānu. Interesantāk.

Atbildēt

Komatu vagars

05.07.2019. 16:27

Pārsteidz aktīvo čīkstētāju analfabētisms. Nepaplašinātu teikumu nevar uzrakstīt bez n'tajām gramatikas kļūdām, toties žēlabaini raud, ka viņas, nabadzītes, priekšniecība nenovērtē. Jūs ko? Rakstiskā komunikācijā ar sabiedrību, oficiālos dokumentos arī tāpat rakstat? Ar sūdainu mietu izdzenāt šitās švabralkas. Jūs nenovērtē? Ejiet strādāt privātā sektorā, kur jūs beidzot sapratīsiet, ko nozīmē strādāt. Pat pārbaudes laiku nenovilksiet, kad tiksiet atlaistas. Neviens jums neko nav parādā tikai tāpēc vien, ka jūs te tādas čudas novākušās.

Atbildēt

Sniedze

05.07.2019. 12:47

Par Dreiku fano pietuvinātās personas, kas barojas kopā ar viņu no vienas siles! Tām kurām katru mēnesi piemaksas tiek dalītas! Pajautājiet, kas notika pēc šī raksta publikācijas!!! No sava vidus tika atrasts JURIDISKĀS daļas vadītājs!!! (IERĒDNIS)bez konkursa jo konkursu izgāza! Sākās kustība lai slēptu šeit aprakstīto un neaprakstīto! Viens jautājums!? Vai tiešām mūsu valsts iekārta ir tā sapuvusi, ka nevienu tas neinteresē?

Atbildēt

Rita

05.07.2019. 06:18

Vadītājai patīk tie darbinieki kas nāk un iet uz darbu kad vien vēlas. Kā tautā saka-vazājas apkārt. Bet tie kas tiešām strādā, tie ir jāizēd no darba, tie traucē. Visi te runā,kam nepatīk tiem jāsāk strādāt. Bet ko darīt tam kas tiešām strādā atbildīgi, precīzi? Tos bradā ar kājām. Tādus nenovērtē bet pazemo.

Atbildēt

Zaigas tante

04.07.2019. 22:12

Jaunieši nevis VI vecie sapuvušie neapmierinātie tantuki fano par Dreiku.

Atbildēt

Ieva

04.07.2019. 21:04

Arī es reiz strādāju valsts iestādē. Mainījās vadība, veica reorganizāciju, samazināja štata vietas, apvienoja... tas darbiniekiem nav viegli. No šī visa varu secināt tikai vienu- Dreikas kundze cenšas kolektīvu saliedēt, bet "vecās mīklas" darīs visu ,lai nebūtu jāiziet no savas iedomātās komforta zonas. Izturību Veseības inspekcijai.

Atbildēt

Zane

04.07.2019. 19:10

»

Linda

Dēļ kaislīgās komentētājas Zanes priekšniecei būs nākamās nepatikšanas


Labāk atrodi sev kādu hobiju, kas ienesīs Tavā dzīvē kaut nedaudz prieka, lai nav jāapmierinās, indējot apkārtni ar savas rudimentārās žaunas toksiskajām atraugām.

Atbildēt

otkats

04.07.2019. 12:00

paanalizējot uzrakstīto, ir pilnīgi skaidrs, ka Dreika šādus darboņus un vietniekus vietnieka galā paņem, lai pašai uz rokas katru mēnesi atnestu noteiktu skaitu banknošu.Piemaksas un prēmijas arī dod pēc deguniem.Kuram vēl kādi jautājumi?Atsauksmes par Dreiku no bijušajām darba vietām arī fantastic-vai tāds var būt iestādes vadītājs?Ja var, tad kādam ir ļoti izdevīgs un ar noteiktu uzdevumu.Nabaga inspekcijas darbinieki.Līdzjūtība.

Atbildēt

Dzēšgumija

04.07.2019. 11:08

»

Sviests!

Aizmirsu par algu visas vasaras garumā ko tā Mandala saņēma ik mēnesi 1500


Mandalu pārstāvēja Dace Straume, kurā ir Tāļa Straumes meita. Tātad, smadzeņu skalotājai vistiešākā saikne ar ZZS

Atbildēt

VI darbinieks

03.07.2019. 19:31

»

Striķis

Valsts kanceleja tik atrakstās. Par ministriju skaidrs. Možēlojama valsts pārvalde


Ar Dreikas atnāšanu Inspekcijas darbības virziens ir krasi mainījies - tā nav sabiedrības (pacientu) tiesību un interešu aizstāve, bet ir pārvērtusies par atrakstīšanās un iedzīvotāju "futbolēšanas" kantori. Priekš kam šī iestāde ir vajadzīga???

Atbildēt

VI darbinieks

03.07.2019. 19:14

»

Zane

Dievinu Dreiku. Cilvēks, kurš beidzot sapurina visas vecās gaudu mēbeles, kuras aizsēdējušās inspekcijā. Dreika ir rezultātu cilvēks un skaidrs, ka cilvēkiem, kuriem inspekcija ir pirmā un vienīgā darba vieta, ir pieradušu pie stundu atsēdēšanas, ne rezultatīva darba. Turpiniet vaimanāt, tas ir viss...


Nezinu nevienu kolēģi inspekcijā, kurš atsēž savas darba stundas.Tā var rakstīt cilvēks, kurš pats tās atsēž vai arī nezina ko raksta. Ņemot vērā dažādās problēmas veselības aprūpes nodrošināšanas jomā mūsu valstī, t.sk., n-tās sūdzības, inspekcijā darba netrūkst nevienam darbiniekam. Jāsaka, ka darba ir pārlieku daudz. Neskatoties uz to, katrs darbinieks cenšas savu darbu padarīt savlaicīgi un kvalitatīvi. Cits jautājums, vai inspekcijas vadība to saskata un spēj adekvāti to novērtēt.

Atbildēt

Sisenis

03.07.2019. 19:12

Par Dreikas spējām būt mūsdienīgai neviens nešaubās, tāpēc atskaišu sapūlces notiek kā cirkā. Reģioniem jāspēlē teātris sapūlcēs. Bilxes kā pierādījums. IDreika normāli nemāk strādāt ar cilvēkiem. Tas ir galvenais!

Atbildēt

pārvaldnieks

03.07.2019. 10:36

Kolēģi no VI novēlam JUms izsturību un stiprus nervus! Kolēģi no Rīgas namu pārvaldnieka

Atbildēt

Skats no malas

03.07.2019. 01:39

Izskatās,ka tā Dreika ir zinoša un mūsdienīga. Ja nu kāds ES eksperts ar 40 gadu stāžu negrib vingrot un pamatot savus slēdzienus,proti,uzņemties atbildību par savu darbu, tad gan jādodās pelnītā atpūtā un nevis tāpēc, ka ir slikts eksperts, bet tāpēc, ka ir noguris no aktīvās dzīves un nevēlās mainīties

Atbildēt

Linda

02.07.2019. 19:27

Dēļ kaislīgās komentētājas Zanes priekšniecei būs nākamās nepatikšanas

Atbildēt

Rūta

02.07.2019. 19:15

Bezjēdzīgas sarunas, tāpat nekas nemainīsies. Tā arī viss apklusīs.

Atbildēt

jons

02.07.2019. 17:40

Ir publiski atzîts,ka ļoti daudz ir ielaista vēža gadîjumi.No savas pieredzes varu secināt ka arī sirds slimības tiek aizlaistas lîdz infarktam zem mediķu uzraudzîbas un bezdarbības.Tas pats ar ilggadīgäm sāpëm,kuras mediķi ignorē,lai gan par to ir informēta veselības ministrija,veselības inspekcija,labkläjības ministrija.Dabiski rodàs jautäjums,kam tas izdevīgi un kädęļ šädas situäcijas tiek pieļautas,kas par to ir atbildīgs un kādęļ informäcija netiek pienäcīgi pärbaudīta un nenotiek atbildīga reakcija atbilstoša valsts likumiem,satversmei?Negribās domāt par roku rokas mazgäšanām,sîkdvęseļu atriebībām,šķībi,greizäs labęjäs politikas pielägošanu sîkām personîgām ambîcijām utt.,bet nākās!

Atbildēt

Sviests!

02.07.2019. 16:54

»

Zibens spēriens

Dreika noslēdza līgumu ar SIA Mandala. Smadzeņu skalošanai pret darbinieku gribu. Kādam Inspekcijas mērķim nolīga


Aizmirsu par algu visas vasaras garumā ko tā Mandala saņēma ik mēnesi 1500!

Atbildēt

Sviests!

02.07.2019. 16:51

»

Maira

Precīzāk kā Zane nevaru piebilst! Indra ir savā vietā un viens no cilvēkiem, kura dēļ ir vēlme un degsme strādāt. Tikai darbinieks, kurš ir apmierināts ar savu dzīvi darbā (ko nodrošina produktīvs darba devējs) un ārpus tās, var sniegt jebkādu labumu sabiedrībai un apkārt esošajiem...


Laikam tu biji tā psiholoģe kuru pieņēma Dreika lai izpētītu iekšējo klimatu vi! Un apdzina arī bija pieklājīga! 1500 menesi! Tikai nevar saprast ko šī psiholoģe īstenībā darīja!!! Kur skatās VM nav saprotams! Veicot vi auditu ne tas vien atklāsies!

Atbildēt

Ina

02.07.2019. 15:34

Nu jā, simtu gadu esam šādi strādājuši un tagad I.Dreika liek mainīt domāšanu! No mums te prasa kvalitāti slēdzieniem, pamatot sodus, prasa kaut kādus riskus saskatīt! Kas tas tāds! Vai tad nepietiek, ka ES - eksperts ar 40 gadu tā izlēmu! Nu šausmas! Cik bija labi 30 gadus atpakaļ..:(

Atbildēt

obama

02.07.2019. 14:31

Tie, kas te cildina Dreiku un viņas ielikteņus, vai nu ir pati Dreika vai viņas ielikteņi vai līdēji-izdzīvotāji. Patiesībā tas kas notiek inspekcijā, ir kliedzoši un neaptverami.Dreika savas darba gaitas sāka ar to, ka no inspekcijas līdzekļiem iegādājās iphone, dienesta Audi lietoja kā savu personīgo automašīnu, kas ir ļoti vienkārši pārbaudāms.No inspekcijas ir aizbēguši augstas raudzes darbininieki.Kundze nezin,ko nozīmē strādāt, bet par nestrādātām virsstundām saņēma otru algu ar pierakstījumiem darba laika uzskaites tabulā.Ja Dreiku ar viņas liekēžu baru papurinātu, atklātos šausmu lietas.Nerunāsim par klajiem likuma pārkāpumiem iesniegumu izskatīšanā un ekspertīžu veikšanā.Pacienti nesaprot, ka sūdzoties tiesā, visas lietas būtu vinnētas.

Atbildēt

Maira

02.07.2019. 14:30

»

Zane

Dievinu Dreiku. Cilvēks, kurš beidzot sapurina visas vecās gaudu mēbeles, kuras aizsēdējušās inspekcijā. Dreika ir rezultātu cilvēks un skaidrs, ka cilvēkiem, kuriem inspekcija ir pirmā un vienīgā darba vieta, ir pieradušu pie stundu atsēdēšanas, ne rezultatīva darba. Turpiniet vaimanāt, tas ir viss...


Precīzāk kā Zane nevaru piebilst! Indra ir savā vietā un viens no cilvēkiem, kura dēļ ir vēlme un degsme strādāt. Tikai darbinieks, kurš ir apmierināts ar savu dzīvi darbā (ko nodrošina produktīvs darba devējs) un ārpus tās, var sniegt jebkādu labumu sabiedrībai un apkārt esošajiem!
Pietiks tērēt laiku un meklēt iemeslus vaimanām, sāciet strādāt!

Atbildēt

Jumis

02.07.2019. 14:13

Šeit pat puse lietas nav izpaustas kas notiek inspekcijā. Jums pat nav ne jausmas kas tur notiek. Žēl iedzīvotāju kuri saņem atrakstīšanās vēstules :(

Atbildēt

Zane

02.07.2019. 12:41

Dievinu Dreiku. Cilvēks, kurš beidzot sapurina visas vecās gaudu mēbeles, kuras aizsēdējušās inspekcijā. Dreika ir rezultātu cilvēks un skaidrs, ka cilvēkiem, kuriem inspekcija ir pirmā un vienīgā darba vieta, ir pieradušu pie stundu atsēdēšanas, ne rezultatīva darba. Turpiniet vaimanāt, tas ir viss, ko jūs protat. (Varbūt uzņemiet laiku, cik stundas darba laikā pavadiet vaimanājot?!). Par Indru stāvēšu un kritīšu.

Atbildēt

Aiva

02.07.2019. 12:27

Lielākais atalgojums
3 464.71 €
Vadības Vadītāja vietniece
Ideāla alga priekš neko nedarīšanas...

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

FotoŠodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00.
Lasīt visu...

21

Zāles pret Covid-19 aiz septiņiem zieģeļiem

FotoVairākās valstīs, piemēram, Austrijā, Igaunijā, Krievijā, Kubā, Ķīnā, Madagaskarā u.c. jau ir prezentētas drapes pret kroņa vīrusu. Domāju, ka farmaceitiskie milži speciāli bremzē zāļu efektīvu izstrādi un palaišanu masveida ražošanā. Jo tad, pirmkārt, nevarēs “uzvārīties” uz nospiedošā vairākuma veselo vakcinācijas rēķina, bet, otrkārt, patiešām ar Covid-19 saslimušo skaits izrādīsies pārāk niecīgs, lai medikamentu ražošana atmaksātos.
Lasīt visu...

20

Levita levitācijas par dezinformāciju un medijpratību no ANO tribīnes

FotoLielu prieku un lepnumu varam sirdī just, ka mūsu Latvijas Republikas valsts prezidents Egils Levits ir teicis runu no augstās Apvienoto Nāciju tribīnes. Tas labi! Lai slava valsts prezidentam! Taču kaut kas tā īsti tomēr ar šo runu nav kārtībā. Kam ir domāts šis vēstījums, ko prezidents gribēja teikt?
Lasīt visu...

12

Latvijas atbilde uz dezinformācijas izplatīšanas mēģinājumiem ir darbs pie augstākas sabiedrības noturības

FotoSavas uzrunas sākumā vēlos apsveikt Maldīvijas ārlietu ministru Abdulu Šahida kungu ar iecelšanu ANO Ģenerālās asamblejas 76. sesijas priekšsēdētāja amatā. Varu jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies sesijas norisē.
Lasīt visu...

21

Vai “būvnieku karteli” nomainīs “ierēdņu kartelis”?

FotoKonkurences padome skaļi pateica to, par ko citi paklusēja, – ka būvniecībā “karalis ir kails”. Protams, objektu pasūtītāji un viņu draugi politiskajās aprindās to līdz šim nebija ne redzējuši, ne dzirdējuši, ne nojautuši. Bet tagad nu gan ar visu “bezkompromisa tiesiskuma koalīcijas” jaudu tiks aizdarītas sūces! Būvniecību sakārtos ar tādu pašu entuziasmu, kā iepriekš izremontēja banku sektoru – viss tīrs, kaut arī apkārtnē zāle vairs neaug…
Lasīt visu...

18

Pēc iespējas ierobežojiet nevakcinēto personu socializēšanos, citādi mūsu biznesam gals klāt!

FotoLatvijas Viesnīcu un restorānu asociācija (LVRA), kas apvieno vairāk nekā 200 sektora vadošos uzņēmumus, augsti vērtē nozarei sniegto atbalstu, lai pārvarētu smagāko krīzi!
Lasīt visu...

21

Šlesera uzdevums ir spēlēt vāju un haotisku opozīciju, izskatīties impotenti

FotoLai kā es vēlētos iesmiet par Šlesera “ultimāta” iesniegšanas pasākumu, ir arī daži nopietni secinājumi.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Savāds laiks

No aizmirstības putekļiem mediju starmešos atkal parādījies tas pats vīrs, kurš reiz solījās visus oligarhus apkarot un Latvijā taisnību atjaunot....

Foto

Vainīguma prezumpcija jāatceļ, citādi – kapitālais remonts beidzies, bet ēka nav apdzīvojama

Neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta...

Foto

Ultimāts valsts prezidentam Egilam Levitam

Mēs ierosināsim valsts prezidenta Egila Levita pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, ja mūsu prasības netiks izpildītas divu nedēļu laikā, Jums tiks atņemta...

Foto

Daudz ko var paveikt īsā laikā, tikai – bez viņiem

Ja esošais ministrs un valdība nezina, kā, un nemāk panākt 60 - 70 procentu vakcinēto skaitu,...

Foto

Es esmu vienīgā īstā opozīcija, nevis kaut kāds tur Šlesers!

Svētdien veltīju nedaudz laika un papētīju publisko informāciju par Aināra Šlesera organizēto pasākumu pie Rīgas pils...

Foto

Ticiet ekspertiem, un viss būs tikpat labi kā līdz šim

Covid-19 vakcīnas trešās devas ievadīšana ir aktuāls jautājums ne tikai Latvijā, bet arī citur pasaulē. Lēmumi...

Foto

Nē cūku un vistu slepkavošanai vēdera baudai!

Katru gadu Latvijā tiek noslepkavoti 700 tūkstoši cūku un vairāk nekā 21 miljons vistu, lai piepildītu iedzīvotāju kāri apmierināt...

Foto

Tagad Latvijas Ārstu biedrība paudīs tikai „pareizo” viedokli: ja nomirst saskaņā ar Covid-19 vadlīnijām, tad OK

Domas kavējas pie Latvijas Ārstu biedrības prezidentes ārstes Ilzes Aizsilnieces...

Foto

VID atņem cilvēku sociālās iemaksas, lai segtu svešu uzņēmumu parādus

Valsts ieņēmumu dienests (VID) ir vērsies pret visiem SIA Tokyo City darbiniekiem, kopumā atņemot viņiem sociālās iemaksas 130...

Foto

Hermanis Rāzens, Putņa sāga

Kas nav ar mums, tas ir pret mums, tas Putnis ir viens pārpratums, viņš visur saskata tik slikto, un tāpēc valdei sāka likties, ka partijā viņš...

Foto

Reālajā dzīvē, kuru, iespējams, no Rīgas pils logiem grūtāk saskatīt, problēmas ir gluži citas

Rudens sesiju atklājot, valsts prezidents Egils Levits informēja Saeimu, ka ar Latvijas...

Foto

Mazais Gobzems gāž lielo vezumu

Uzreiz jāpiebilst, ka autors nav skandalozā deputāta Alda Gobzema cienītājs. Skaļo dīvainīti var uzlūkot ar žēlumu un līdzjūtību. Taču jāatzīst, ka...

Foto

Pateicamies par uzticēšanos valsts prezidenta institūcijai, bet ko tad mēs, mēs jau neko

Cienījamā Rozenbergas kundze! Valsts prezidenta kancelejā 2021. gada 19. jūlijā saņemts valsts prezidentam...

Foto

Vadoņu konstruēšana

Divi pašieceltie un, jāatzīst, daudzu atbalstītie varoņi Latvijā jau ir, jo Saeimas vēlēšanu kampaņa jau ņipri sākusies. Līdz vēlēšanām gan vēl gads ar mazu...

Foto

Neaizmirstam cilvēcību viens pret otru

Īsi un kodolīgi par to, kur slēpjas problēma un kā to risināt. Neaizmirstam cilvēcību viens pret otru - cilvēki ilgstoši ir...

Foto

Ar īpašu minoritāšu politiku uzkrāsim antivielas pret nacionālismu!

“Cilvēkiem jābūt mūsu politikas pašā centrā. Tāpēc es vēlos, lai visi eiropieši aktīvi piedalītos konferencē par Eiropas nākotni...

Foto

Protestētāji neslimo ar kroņa vīrusu

Šobrīd visā pasaulē globālo kungu vietējie pakalpiņi baida ļaudis, ka protesta saietu dēļ pieaugs saslimstība ar koronavīrusu. Taču nekas tamlīdzīgs nenotiek....

Foto

Kā mēs visi vēlamies dzīvot pēc tam, kad šis viss būs beidzies

Pēdējo nedēļu laikā ļoti maz esmu apmeklējis vietējo plašsaziņas mediju kanālus. Tas tāpēc, ka...

Foto

Izziņa kā garīga vērtība

Pirms aptuveni divarpus gadsimtiem vairāki raksti sākās ar paskaidrojumu, kam tie paredzēti – skolniekiem vai skolotājiem. Skolnieku vajadzībām bija jāraksta viegli saprotami...

Foto

Gobzems Latvijā vislabāk slauka dibenu un visu, ko vien spējam iedomāties

"Žurku skrējiens" pēc varas šoreiz sācies agrāk nekā parasti. Draņķīgākie politiķi steidz manipulēt ar masu...

Foto

Vai Kariņa valdību varētu izmest kā mīkstās rotaļlietas?

„Un ko ar tām (mīkstajām mantiņām – E.V.) vajadzēja darīt? Kariņam nest uz mājām un sasēdināt uz viesistabas...