Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ruta

08.07.2019. 21:11

»

Juta

Prieks par atbalstu


Šis atbalsts no RNP jau ienāca tajā brīdī, kad pienāca ziņa par jauno nomināciju uz vadītāja amata vietu. Izskatās, ka RNP arī vēl "laiza vecas brūces".

Atbildēt

Zane

07.07.2019. 14:16

»

Fū!

Zariņa!Ko slēpies aiz svesa uzvarda!? Dūšas par maz? Liec miera cilvēku, kas līdz veselības problēmām godprātīgi pildīja savus darba pienākumus!! Bet tu un Dreika ne ko neesa5 spējīgas saliedēt jo esat atriebības mucas kuras savā starpā laižas un pusplikas un stipri iereibusas pa pludmali jūrmalā skraidijat...


Bravo. Mentālās impotences meistarklase. Viena vista laktā nošķaudījās, pārējās sajūsmā gārdz līdzi. Un, ja nevar sist ar argumentiem, tad bliezīs ar prastu veļas atmazgāšanu. Bravo. Sajūsmā situ plaukstas un velku ārā popkornu, gaidot turpinājumu palīgklašu audzēkņu verbālajai diarejai.
ps. uzdevumi.lv ir pieejama 9.klases gramatikas apmācība ;)

Atbildēt

Fū!

06.07.2019. 13:50

»

Zariņa

Ar kāju pa D Ziediņai Nēringai


Zariņa!Ko slēpies aiz svesa uzvarda!? Dūšas par maz? Liec miera cilvēku, kas līdz veselības problēmām godprātīgi pildīja savus darba pienākumus!! Bet tu un Dreika ne ko neesa5 spējīgas saliedēt jo esat atriebības mucas kuras savā starpā laižas un pusplikas un stipri iereibusas pa pludmali jūrmalā skraidijat! Saucot to par kolektīvā saliedēšanu!

Atbildēt

Zariņa

06.07.2019. 09:00

»

Kas te ko ņemties

Viena mātīte netiek pie kārotā amata,sprāgst no dusmām pušu. Piedraud iznīcināt Veselības inspekciju. Jā šāda bāba būtu manā birojā,atlaisti,vēl pa zobiem sadotu par neslavas celšanu


Visiem skaidrs, ka Nēringa Ziediņa pie vainas. Man nav skaidrs, kāpēc visi pavelkās līdzi slimajai.. vai tiešām arī citi darbinieki ir viņas līmenī ?

Atbildēt

Kas te ko ņemties

06.07.2019. 07:54

Viena mātīte netiek pie kārotā amata,sprāgst no dusmām pušu. Piedraud iznīcināt Veselības inspekciju. Jā šāda bāba būtu manā birojā,atlaisti,vēl pa zobiem sadotu par neslavas celšanu.

Atbildēt

Kūka

06.07.2019. 07:49

»

Smakojošajai virtuvei!

Šis bardaks iestādē ir jāceļ gaismā! No darba kolektīva jau sen pāri ne kas normāls nav palicis! Jo cilvēki kad strādā netiek novertiti! Tā ir šī raksta būtība! Šāda iegāde nav strādāt spējīga un būtu jālikvidē! Uzliktas funkcijas jau sen neveic, bet bauda, ko VI saņem nav kapelas!!! Tie ir mūsu nodokļi...


Nē,nu labāk nevis 15.min no rīta pavingrot,labāk rīt transtaukskābes piedzīt ls cepumus un kūkas,audzēt pakaļas tādas,ka naglas no sienas var izraut. Atbalstu Dreiku,vingrošanu. Sportošanas veicina produktivitāti. Nepārtraukta kunkstēšana rāda žultsakmeņus.

Atbildēt

Lietvedības!

05.07.2019. 21:12

Ivariņ! Iemācīt savai meitai, kurā bez konkursiem tika pieņemta darbā tavā nodaļā, pareizi reģistrēt dokumentus! Un nespēj tos, kas strādā!!! Dreika nav mūžīga tāpat dabūsi atbildēt!!

Atbildēt

Tomātu vakaram!

05.07.2019. 20:58

Tu jau esi tā grāmatvede, kura tika ielikta lietvedību inspekcijā vadīt! Nez kāpēc, lietvedības sistēma galīgi salaista dēlī? Dokumenti,t.sk. sensitivie dati mētājas apkārt un pieejami! Ja nu kādam vajag!!! Dienā savus komatus cītīgāk!!Ivariņ R!!👍

Atbildēt

Smakojošajai virtuvei!

05.07.2019. 20:48

Šis bardaks iestādē ir jāceļ gaismā! No darba kolektīva jau sen pāri ne kas normāls nav palicis! Jo cilvēki kad strādā netiek novertiti! Tā ir šī raksta būtība! Šāda iegāde nav strādāt spējīga un būtu jālikvidē! Uzliktas funkcijas jau sen neveic, bet bauda, ko VI saņem nav kapelas!!! Tie ir mūsu nodokļi! Mūsu nauda! Arī es aizgāju no šīs iestādes jo saskāros ar klaju ņirgāšanos par cilvēkiem kas labi strādāja. Es nepieļāva lai mani apspļauda. Pārējie, kas cerēja, ka šis murgs beigsies ar jaunās valdības un VM ievēlēšanu ir smagi vīlušies! VI ir iznīcināta, ka to vēlējās Čakša! Viņas mērķi izpildījisī Dreika turpina iznicinošo gājienu! Arī šodien tika iesniegts kārtējais atlūgumu!cilvēks novests beidza viņu un dodas strādāt citur! Tā nav netīra ceļā vai pieberzešanas! Tā ir klajā necieņa no Dreikas pret normali strādājošiem cilvēkiem, kuri nav gatavi skriet gar jūru pļegurot un ziepeties un apjusmot!

Atbildēt

smakojoša virtuve

05.07.2019. 18:47

Darba vieta kurā strādā, ir jāciena. Tā vismaz mums mācīja kam 60+. Visās iestādēs ir "smakojošas virtuves", bet vai ar to jāpiesmirdina visa publiskā telpa? Pārmaiņas sākas no sevis, šis lētums man, večai, šķiet tik smacējošs. Raksta autors un pārējie dīvāna komentētāji, varbūt publiskai apskatei izlieciet arī savu intīmo guļamistabas dzīvi. Tur droši vien arī vīrs ne vienmēr "var", nodzer kādu eiro no ģimenes budžeta, nopērk mīļākajai volvo. Drosmīgs un apmierināts cilvēks, runā skaidri, apzinās problēmu, dodas problēmu risināt aci pret aci. Mēs darbā pavadām 8 h dienā, ģimenē pat mazāk. Cilvēkiem "jāsarīvējas", jābūt gataviem pārmaiņām, droši jāpauž savs viedoklis, nevis pa kaktiem kā kucēnam jāiztaisās. Brīnos, ka šie cilvēki, kuriem viss slikti, nemeklē citu darbu. Pārsteigta,ka par goda un slavas zākāšanu šis cilvēks netiek saukts pie atbildības. Tad jau Kivičš man labāk patīk, ar savu banānu. Interesantāk.

Atbildēt

Komatu vagars

05.07.2019. 16:27

Pārsteidz aktīvo čīkstētāju analfabētisms. Nepaplašinātu teikumu nevar uzrakstīt bez n'tajām gramatikas kļūdām, toties žēlabaini raud, ka viņas, nabadzītes, priekšniecība nenovērtē. Jūs ko? Rakstiskā komunikācijā ar sabiedrību, oficiālos dokumentos arī tāpat rakstat? Ar sūdainu mietu izdzenāt šitās švabralkas. Jūs nenovērtē? Ejiet strādāt privātā sektorā, kur jūs beidzot sapratīsiet, ko nozīmē strādāt. Pat pārbaudes laiku nenovilksiet, kad tiksiet atlaistas. Neviens jums neko nav parādā tikai tāpēc vien, ka jūs te tādas čudas novākušās.

Atbildēt

Sniedze

05.07.2019. 12:47

Par Dreiku fano pietuvinātās personas, kas barojas kopā ar viņu no vienas siles! Tām kurām katru mēnesi piemaksas tiek dalītas! Pajautājiet, kas notika pēc šī raksta publikācijas!!! No sava vidus tika atrasts JURIDISKĀS daļas vadītājs!!! (IERĒDNIS)bez konkursa jo konkursu izgāza! Sākās kustība lai slēptu šeit aprakstīto un neaprakstīto! Viens jautājums!? Vai tiešām mūsu valsts iekārta ir tā sapuvusi, ka nevienu tas neinteresē?

Atbildēt

Rita

05.07.2019. 06:18

Vadītājai patīk tie darbinieki kas nāk un iet uz darbu kad vien vēlas. Kā tautā saka-vazājas apkārt. Bet tie kas tiešām strādā, tie ir jāizēd no darba, tie traucē. Visi te runā,kam nepatīk tiem jāsāk strādāt. Bet ko darīt tam kas tiešām strādā atbildīgi, precīzi? Tos bradā ar kājām. Tādus nenovērtē bet pazemo.

Atbildēt

Zaigas tante

04.07.2019. 22:12

Jaunieši nevis VI vecie sapuvušie neapmierinātie tantuki fano par Dreiku.

Atbildēt

Ieva

04.07.2019. 21:04

Arī es reiz strādāju valsts iestādē. Mainījās vadība, veica reorganizāciju, samazināja štata vietas, apvienoja... tas darbiniekiem nav viegli. No šī visa varu secināt tikai vienu- Dreikas kundze cenšas kolektīvu saliedēt, bet "vecās mīklas" darīs visu ,lai nebūtu jāiziet no savas iedomātās komforta zonas. Izturību Veseības inspekcijai.

Atbildēt

Zane

04.07.2019. 19:10

»

Linda

Dēļ kaislīgās komentētājas Zanes priekšniecei būs nākamās nepatikšanas


Labāk atrodi sev kādu hobiju, kas ienesīs Tavā dzīvē kaut nedaudz prieka, lai nav jāapmierinās, indējot apkārtni ar savas rudimentārās žaunas toksiskajām atraugām.

Atbildēt

otkats

04.07.2019. 12:00

paanalizējot uzrakstīto, ir pilnīgi skaidrs, ka Dreika šādus darboņus un vietniekus vietnieka galā paņem, lai pašai uz rokas katru mēnesi atnestu noteiktu skaitu banknošu.Piemaksas un prēmijas arī dod pēc deguniem.Kuram vēl kādi jautājumi?Atsauksmes par Dreiku no bijušajām darba vietām arī fantastic-vai tāds var būt iestādes vadītājs?Ja var, tad kādam ir ļoti izdevīgs un ar noteiktu uzdevumu.Nabaga inspekcijas darbinieki.Līdzjūtība.

Atbildēt

Dzēšgumija

04.07.2019. 11:08

»

Sviests!

Aizmirsu par algu visas vasaras garumā ko tā Mandala saņēma ik mēnesi 1500


Mandalu pārstāvēja Dace Straume, kurā ir Tāļa Straumes meita. Tātad, smadzeņu skalotājai vistiešākā saikne ar ZZS

Atbildēt

VI darbinieks

03.07.2019. 19:31

»

Striķis

Valsts kanceleja tik atrakstās. Par ministriju skaidrs. Možēlojama valsts pārvalde


Ar Dreikas atnāšanu Inspekcijas darbības virziens ir krasi mainījies - tā nav sabiedrības (pacientu) tiesību un interešu aizstāve, bet ir pārvērtusies par atrakstīšanās un iedzīvotāju "futbolēšanas" kantori. Priekš kam šī iestāde ir vajadzīga???

Atbildēt

VI darbinieks

03.07.2019. 19:14

»

Zane

Dievinu Dreiku. Cilvēks, kurš beidzot sapurina visas vecās gaudu mēbeles, kuras aizsēdējušās inspekcijā. Dreika ir rezultātu cilvēks un skaidrs, ka cilvēkiem, kuriem inspekcija ir pirmā un vienīgā darba vieta, ir pieradušu pie stundu atsēdēšanas, ne rezultatīva darba. Turpiniet vaimanāt, tas ir viss...


Nezinu nevienu kolēģi inspekcijā, kurš atsēž savas darba stundas.Tā var rakstīt cilvēks, kurš pats tās atsēž vai arī nezina ko raksta. Ņemot vērā dažādās problēmas veselības aprūpes nodrošināšanas jomā mūsu valstī, t.sk., n-tās sūdzības, inspekcijā darba netrūkst nevienam darbiniekam. Jāsaka, ka darba ir pārlieku daudz. Neskatoties uz to, katrs darbinieks cenšas savu darbu padarīt savlaicīgi un kvalitatīvi. Cits jautājums, vai inspekcijas vadība to saskata un spēj adekvāti to novērtēt.

Atbildēt

Sisenis

03.07.2019. 19:12

Par Dreikas spējām būt mūsdienīgai neviens nešaubās, tāpēc atskaišu sapūlces notiek kā cirkā. Reģioniem jāspēlē teātris sapūlcēs. Bilxes kā pierādījums. IDreika normāli nemāk strādāt ar cilvēkiem. Tas ir galvenais!

Atbildēt

pārvaldnieks

03.07.2019. 10:36

Kolēģi no VI novēlam JUms izsturību un stiprus nervus! Kolēģi no Rīgas namu pārvaldnieka

Atbildēt

Skats no malas

03.07.2019. 01:39

Izskatās,ka tā Dreika ir zinoša un mūsdienīga. Ja nu kāds ES eksperts ar 40 gadu stāžu negrib vingrot un pamatot savus slēdzienus,proti,uzņemties atbildību par savu darbu, tad gan jādodās pelnītā atpūtā un nevis tāpēc, ka ir slikts eksperts, bet tāpēc, ka ir noguris no aktīvās dzīves un nevēlās mainīties

Atbildēt

Linda

02.07.2019. 19:27

Dēļ kaislīgās komentētājas Zanes priekšniecei būs nākamās nepatikšanas

Atbildēt

Rūta

02.07.2019. 19:15

Bezjēdzīgas sarunas, tāpat nekas nemainīsies. Tā arī viss apklusīs.

Atbildēt

jons

02.07.2019. 17:40

Ir publiski atzîts,ka ļoti daudz ir ielaista vēža gadîjumi.No savas pieredzes varu secināt ka arī sirds slimības tiek aizlaistas lîdz infarktam zem mediķu uzraudzîbas un bezdarbības.Tas pats ar ilggadīgäm sāpëm,kuras mediķi ignorē,lai gan par to ir informēta veselības ministrija,veselības inspekcija,labkläjības ministrija.Dabiski rodàs jautäjums,kam tas izdevīgi un kädęļ šädas situäcijas tiek pieļautas,kas par to ir atbildīgs un kādęļ informäcija netiek pienäcīgi pärbaudīta un nenotiek atbildīga reakcija atbilstoša valsts likumiem,satversmei?Negribās domāt par roku rokas mazgäšanām,sîkdvęseļu atriebībām,šķībi,greizäs labęjäs politikas pielägošanu sîkām personîgām ambîcijām utt.,bet nākās!

Atbildēt

Sviests!

02.07.2019. 16:54

»

Zibens spēriens

Dreika noslēdza līgumu ar SIA Mandala. Smadzeņu skalošanai pret darbinieku gribu. Kādam Inspekcijas mērķim nolīga


Aizmirsu par algu visas vasaras garumā ko tā Mandala saņēma ik mēnesi 1500!

Atbildēt

Sviests!

02.07.2019. 16:51

»

Maira

Precīzāk kā Zane nevaru piebilst! Indra ir savā vietā un viens no cilvēkiem, kura dēļ ir vēlme un degsme strādāt. Tikai darbinieks, kurš ir apmierināts ar savu dzīvi darbā (ko nodrošina produktīvs darba devējs) un ārpus tās, var sniegt jebkādu labumu sabiedrībai un apkārt esošajiem...


Laikam tu biji tā psiholoģe kuru pieņēma Dreika lai izpētītu iekšējo klimatu vi! Un apdzina arī bija pieklājīga! 1500 menesi! Tikai nevar saprast ko šī psiholoģe īstenībā darīja!!! Kur skatās VM nav saprotams! Veicot vi auditu ne tas vien atklāsies!

Atbildēt

Ina

02.07.2019. 15:34

Nu jā, simtu gadu esam šādi strādājuši un tagad I.Dreika liek mainīt domāšanu! No mums te prasa kvalitāti slēdzieniem, pamatot sodus, prasa kaut kādus riskus saskatīt! Kas tas tāds! Vai tad nepietiek, ka ES - eksperts ar 40 gadu tā izlēmu! Nu šausmas! Cik bija labi 30 gadus atpakaļ..:(

Atbildēt

obama

02.07.2019. 14:31

Tie, kas te cildina Dreiku un viņas ielikteņus, vai nu ir pati Dreika vai viņas ielikteņi vai līdēji-izdzīvotāji. Patiesībā tas kas notiek inspekcijā, ir kliedzoši un neaptverami.Dreika savas darba gaitas sāka ar to, ka no inspekcijas līdzekļiem iegādājās iphone, dienesta Audi lietoja kā savu personīgo automašīnu, kas ir ļoti vienkārši pārbaudāms.No inspekcijas ir aizbēguši augstas raudzes darbininieki.Kundze nezin,ko nozīmē strādāt, bet par nestrādātām virsstundām saņēma otru algu ar pierakstījumiem darba laika uzskaites tabulā.Ja Dreiku ar viņas liekēžu baru papurinātu, atklātos šausmu lietas.Nerunāsim par klajiem likuma pārkāpumiem iesniegumu izskatīšanā un ekspertīžu veikšanā.Pacienti nesaprot, ka sūdzoties tiesā, visas lietas būtu vinnētas.

Atbildēt

Maira

02.07.2019. 14:30

»

Zane

Dievinu Dreiku. Cilvēks, kurš beidzot sapurina visas vecās gaudu mēbeles, kuras aizsēdējušās inspekcijā. Dreika ir rezultātu cilvēks un skaidrs, ka cilvēkiem, kuriem inspekcija ir pirmā un vienīgā darba vieta, ir pieradušu pie stundu atsēdēšanas, ne rezultatīva darba. Turpiniet vaimanāt, tas ir viss...


Precīzāk kā Zane nevaru piebilst! Indra ir savā vietā un viens no cilvēkiem, kura dēļ ir vēlme un degsme strādāt. Tikai darbinieks, kurš ir apmierināts ar savu dzīvi darbā (ko nodrošina produktīvs darba devējs) un ārpus tās, var sniegt jebkādu labumu sabiedrībai un apkārt esošajiem!
Pietiks tērēt laiku un meklēt iemeslus vaimanām, sāciet strādāt!

Atbildēt

Jumis

02.07.2019. 14:13

Šeit pat puse lietas nav izpaustas kas notiek inspekcijā. Jums pat nav ne jausmas kas tur notiek. Žēl iedzīvotāju kuri saņem atrakstīšanās vēstules :(

Atbildēt

Zane

02.07.2019. 12:41

Dievinu Dreiku. Cilvēks, kurš beidzot sapurina visas vecās gaudu mēbeles, kuras aizsēdējušās inspekcijā. Dreika ir rezultātu cilvēks un skaidrs, ka cilvēkiem, kuriem inspekcija ir pirmā un vienīgā darba vieta, ir pieradušu pie stundu atsēdēšanas, ne rezultatīva darba. Turpiniet vaimanāt, tas ir viss, ko jūs protat. (Varbūt uzņemiet laiku, cik stundas darba laikā pavadiet vaimanājot?!). Par Indru stāvēšu un kritīšu.

Atbildēt

Aiva

02.07.2019. 12:27

Lielākais atalgojums
3 464.71 €
Vadības Vadītāja vietniece
Ideāla alga priekš neko nedarīšanas...

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Valsts

FotoBieži dzirdu, ka valstij vajag, valstij ir jādara, valstij ir jārūpējas, valstij ir jāievieš, jāveicina, man valsts neko nav devusi, man šī valsts nav vajadzīga utt.
Lasīt visu...

21

Atraktīvās politikas hronika: 7.februāris

Foto7.februārī Latvijā eksplodēja kolosāli atraktīvs notikumus. Noteikti vispievilcīgākais notikums latviešu tautas laimīgi aizvadītajā debilitātes laikmetā kopš 2018.gada 6.oktobra. Kolosāli atraktīvo notikumu drīkst uzskatīt par vietējā mēroga “9/11”. Arī 7. februārī sabruka dvīņu torņi. Sabruka leksiskie dvīņu torņi “Nācijas tēvs”/”Nācijas tumsonis” un to vietā tajā pašā dienā nācās nekavējoties uzbūvēt jaunu leksisko torni “Nācijas debilais tēvs” (NDT).
Lasīt visu...

21

Klimata modeļu realitāte - vai ticēsim skolu nebeigušam skuķim?

FotoGlobālo klimata "cīņu" rezultāts diemžēl var izrādīties - konkrēti papildu nodokļi arī Latvijā. Līdz ar to jautājums nav tīri akadēmisks.
Lasīt visu...

10

Blēžu un zagļu valsts

FotoRaksts „Kā zvejas privātfirmu – nodokļu “optimizētāju” - uz nodokļu maksātāju rēķina glāba Latvijas valsts ierēdniecība” ir smuks piemērs, lai saprastu, ka valsts ir saaugusi ar blēžiem, jeb, ja nu ir saaugusi, tad pareizi ir teikt – Blēžu valsts.
Lasīt visu...

21

„Anquis in herba” jeb Čūska zālē

FotoLaikā, kad visa pasaule, vairums valstu gatavojas pasargāt savus iedzīvotājus no iespējamas koronavīrusa izplatīšanās, Latvijas publiskā telpa un ļaužu prāti ir nodarbināti ar daudz svarīgākām lietām – kādas latviešu sievietes nedienām Dienvidāfrikā un Dānijā. Viņa atrodas Dānijas cietumā un gaida izdošanu uz DĀR, kur (pēc mediju sniegtās informācijas) veikusi VAIRĀKUS noziegumus, no kuriem visskaļākais ir bērna nolaupīšana, ko starptautiski apzīmē ar vārdu “kidnapping”. Jau sen citus viņas noziegumus neviens nepiemin. Ne medijos pieminēto dokumentu viltošanu, ne “citus” likumpārkāpumus. Ir palicis tikai “nu kā var māte nozagt SAVU bērnu?!
Lasīt visu...

21

9.maija svinības Maskavā kā līdzeklis Kremļa noziegumu leģitimācijai

FotoIesākumā precizēšu, ka runa šeit būs ne tik daudz par konkrētiem vēsturiskiem notikumiem, cik gan par šo notikumu izmantošanu sagrozītā veidā no Krievijas varas puses ar mērķi sasniegt savus ārpolitiskos un iekšpolitiskos mērķus tuvākajā un tālākajā nākotnē.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vairāk jautājumu nekā atbilžu...

Interesanti, kurš tur bīda to Skultes LNG termināli. Ekonomikas ministra Nemiro draudziņš, kuru grib iestūķēt Latvenergo padomē kaut vai pa skursteni? Vai tomēr vecijaunā Vienotība? Vai NA?...

Foto

Leksiskās debilitātes praktiķi

Latvijā jau labu laiku ir tradīcija noskaidrot attiecīgā gada atraktīvākos (jocīgi piesaistošos) izteikumus. Ar to nodarbojas Rīgas Latviešu biedrības Latviešu valodas attīstības kopa....

Foto

Kāpēc FKTK atvainojās Maijai Treijai

Šī gada 3. februārī Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) izplatīja paziņojumu, kurā teikts, ka FKTK atsauc savu 2019. gada. 29...

Foto

Ar atsevišķu tiesnešu atbalstu tiesu izpildītāji no iedzīvotājiem piedzen līdzekļus, kurus likums viņiem neliek maksāt

Parādījušies tiesu izpildītāji, kas atraduši jaunu, likumā neparedzētu veidu, kā no...

Foto

Lidostu un čemodānus es vairs neatceros, visi aicina mani par Rīgas mēru, bet es plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju

Pirmkārt, es uzskatu, ka esošā politiskā...

Foto

Divu gadu laikā Veselības ministrija nav ieviesusi nevienu no Valsts kontroles ieteikumiem, lai ģimenes ārsti būtu pieejamāki

Divu gadu laikā, kopš klajā nāca Valsts kontroles revīzijas...

Foto

Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā un risināšanā

Cienījamie laikabiedri! Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā...

Foto

Divi jautājumi Kristīnes Misānes izdošanas sakarā: vai tikai atbildes nebūs biedējošas ikvienam pilsonim?

Latvijā visaugstākajā līmenī pacelts jautājums par mūsu pilsones Kristīnes Misānes izdošanu no Dānijas...

Foto

Es redzēju, mīļais, tu šodien biji aizrāvies ar valstsgribu...

Nupat pieķēru sevi pie pavisam stulbas atziņas - pat iepriekšējie divi kretīni Bērziņš un Vējonis man nelikās...

Foto

Vai Ārstu biedrība kļuvusi par Veselības ministrijas suni?

Pagājušajā nedēļā Veselības ministrijā notika Farmācijas jomas konsultatīvās padomes sēde. Sēde bija iestudēta kā viena aktiera teātris. Režisore...

Foto

Kauns skatīties, kā daļa latviešu politiķu un ierēdņu nodur acis, mentāli savelkas čokuriņā un slīd zem galda

Šonedēļ „Attīstībai/Par” pakļāvās “Saskaņas” un lašoristu* spiedienam un uz...

Foto

Var noprast, ka Annai Jutai Maskavā pavadītais laiks nav pagājis pa tukšo

„Spēcīgs” vēstījums no savā laikā Maskavā, īpašā speciālā rajonā (augsta ranga kompartijas funkcionāru dzīvesvietā)...

Foto

Iesniegums Bordānam: nevajag aiztikt Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales robežas

Izlasījām, ka Varakļānu novada domei būs jānoskaidro savu iedzīvotāju viedoklis par palikšanu Vidzemē vai pievienošanos Latgalei....

Foto

“Nācijas tēvs” kā “nācijas tumsonis”

Nekas nemainās! Katra “nācijas tēva” (NT) publiskā uzstāšanās ir tumsonības apliecinājums. Izrādās, NT ir milzīgi robi izglītībā. Viņa zināšanas ir ļoti...

Foto

Skumji, ka pašreizējā bezoligarhu valdība tiek stutēta ar šī āksta un citu "kaimiņu" balsīm

Ir beidzot piepildījies Kaimiņa aktieriskais sapnis... viņš ir nokļuvis uz valsts lielākā...

Foto

Par “antisemītiskām cūkām” un poļu-čehu teritoriālo konfliktu

Savā nesenajā uzrunā Krievijas Aizsardzības ministrijas sanāksmē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies Otrā pasaules kara tēmai un, pieminēdams...

Foto

Lietuviešu uzņēmēji pret Latviju

Gribēju piemest savu pagali ažiotāžai ap VDD ēkas celtniecību bijušā velotreka vietā. Tad nu lūk, no vienas puses man izbrīnu raisa šiverīgu...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: janvāris

8.janvārī Rīgas lielākajos interneta medijos tika ievietota pēcpadomju gados tematiski klasiska un tāpēc emocionāli vienaldzīga informācija. Taču tai tomēr piemīt zināma atraktivitāte. Informācijā...

Foto

Kur Latvija?

Latvijai vairs nav nevienas no valsts pazīmēm, proti:...

Foto

Karaļa ēras beigas vai tomēr “Bauze uz pauzes”?

Otrdien Garkalnes novada iedzīvotājus sasniedza ziņa, ka Garkalnes Imperators ir atkāpies no amata, jo veselība vairs nav tā,...

Foto

Ornitologs Apinītis iestājas par skaidru dziesmu: nost ar šņabi un „cīgām”

Jūs jau būsiet pamanījuši, ka kādreizējais partijas „Latvijas ceļš” biedrs dakteris Pēteris Apinis, kurš tika...

Foto

Kas notiek ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadību?

Ņemot vērā, ka pēdējā laikā arvien plašāk izskan ziņas par KPV LV ministru brīnumiem, vēlos informēt par kādu citu...

Foto

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

Teikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

Vācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu,...

Foto

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

Nevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies,...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

Autortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini...

Foto

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

Atbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam...

Foto

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

Nacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā....

Foto

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

Pērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā...

Foto

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

Atbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku...