Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ruta

08.07.2019. 21:11

»

Juta

Prieks par atbalstu


Šis atbalsts no RNP jau ienāca tajā brīdī, kad pienāca ziņa par jauno nomināciju uz vadītāja amata vietu. Izskatās, ka RNP arī vēl "laiza vecas brūces".

Atbildēt

Zane

07.07.2019. 14:16

»

Fū!

Zariņa!Ko slēpies aiz svesa uzvarda!? Dūšas par maz? Liec miera cilvēku, kas līdz veselības problēmām godprātīgi pildīja savus darba pienākumus!! Bet tu un Dreika ne ko neesa5 spējīgas saliedēt jo esat atriebības mucas kuras savā starpā laižas un pusplikas un stipri iereibusas pa pludmali jūrmalā skraidijat...


Bravo. Mentālās impotences meistarklase. Viena vista laktā nošķaudījās, pārējās sajūsmā gārdz līdzi. Un, ja nevar sist ar argumentiem, tad bliezīs ar prastu veļas atmazgāšanu. Bravo. Sajūsmā situ plaukstas un velku ārā popkornu, gaidot turpinājumu palīgklašu audzēkņu verbālajai diarejai.
ps. uzdevumi.lv ir pieejama 9.klases gramatikas apmācība ;)

Atbildēt

Fū!

06.07.2019. 13:50

»

Zariņa

Ar kāju pa D Ziediņai Nēringai


Zariņa!Ko slēpies aiz svesa uzvarda!? Dūšas par maz? Liec miera cilvēku, kas līdz veselības problēmām godprātīgi pildīja savus darba pienākumus!! Bet tu un Dreika ne ko neesa5 spējīgas saliedēt jo esat atriebības mucas kuras savā starpā laižas un pusplikas un stipri iereibusas pa pludmali jūrmalā skraidijat! Saucot to par kolektīvā saliedēšanu!

Atbildēt

Zariņa

06.07.2019. 09:00

»

Kas te ko ņemties

Viena mātīte netiek pie kārotā amata,sprāgst no dusmām pušu. Piedraud iznīcināt Veselības inspekciju. Jā šāda bāba būtu manā birojā,atlaisti,vēl pa zobiem sadotu par neslavas celšanu


Visiem skaidrs, ka Nēringa Ziediņa pie vainas. Man nav skaidrs, kāpēc visi pavelkās līdzi slimajai.. vai tiešām arī citi darbinieki ir viņas līmenī ?

Atbildēt

Kas te ko ņemties

06.07.2019. 07:54

Viena mātīte netiek pie kārotā amata,sprāgst no dusmām pušu. Piedraud iznīcināt Veselības inspekciju. Jā šāda bāba būtu manā birojā,atlaisti,vēl pa zobiem sadotu par neslavas celšanu.

Atbildēt

Kūka

06.07.2019. 07:49

»

Smakojošajai virtuvei!

Šis bardaks iestādē ir jāceļ gaismā! No darba kolektīva jau sen pāri ne kas normāls nav palicis! Jo cilvēki kad strādā netiek novertiti! Tā ir šī raksta būtība! Šāda iegāde nav strādāt spējīga un būtu jālikvidē! Uzliktas funkcijas jau sen neveic, bet bauda, ko VI saņem nav kapelas!!! Tie ir mūsu nodokļi...


Nē,nu labāk nevis 15.min no rīta pavingrot,labāk rīt transtaukskābes piedzīt ls cepumus un kūkas,audzēt pakaļas tādas,ka naglas no sienas var izraut. Atbalstu Dreiku,vingrošanu. Sportošanas veicina produktivitāti. Nepārtraukta kunkstēšana rāda žultsakmeņus.

Atbildēt

Lietvedības!

05.07.2019. 21:12

Ivariņ! Iemācīt savai meitai, kurā bez konkursiem tika pieņemta darbā tavā nodaļā, pareizi reģistrēt dokumentus! Un nespēj tos, kas strādā!!! Dreika nav mūžīga tāpat dabūsi atbildēt!!

Atbildēt

Tomātu vakaram!

05.07.2019. 20:58

Tu jau esi tā grāmatvede, kura tika ielikta lietvedību inspekcijā vadīt! Nez kāpēc, lietvedības sistēma galīgi salaista dēlī? Dokumenti,t.sk. sensitivie dati mētājas apkārt un pieejami! Ja nu kādam vajag!!! Dienā savus komatus cītīgāk!!Ivariņ R!!👍

Atbildēt

Smakojošajai virtuvei!

05.07.2019. 20:48

Šis bardaks iestādē ir jāceļ gaismā! No darba kolektīva jau sen pāri ne kas normāls nav palicis! Jo cilvēki kad strādā netiek novertiti! Tā ir šī raksta būtība! Šāda iegāde nav strādāt spējīga un būtu jālikvidē! Uzliktas funkcijas jau sen neveic, bet bauda, ko VI saņem nav kapelas!!! Tie ir mūsu nodokļi! Mūsu nauda! Arī es aizgāju no šīs iestādes jo saskāros ar klaju ņirgāšanos par cilvēkiem kas labi strādāja. Es nepieļāva lai mani apspļauda. Pārējie, kas cerēja, ka šis murgs beigsies ar jaunās valdības un VM ievēlēšanu ir smagi vīlušies! VI ir iznīcināta, ka to vēlējās Čakša! Viņas mērķi izpildījisī Dreika turpina iznicinošo gājienu! Arī šodien tika iesniegts kārtējais atlūgumu!cilvēks novests beidza viņu un dodas strādāt citur! Tā nav netīra ceļā vai pieberzešanas! Tā ir klajā necieņa no Dreikas pret normali strādājošiem cilvēkiem, kuri nav gatavi skriet gar jūru pļegurot un ziepeties un apjusmot!

Atbildēt

smakojoša virtuve

05.07.2019. 18:47

Darba vieta kurā strādā, ir jāciena. Tā vismaz mums mācīja kam 60+. Visās iestādēs ir "smakojošas virtuves", bet vai ar to jāpiesmirdina visa publiskā telpa? Pārmaiņas sākas no sevis, šis lētums man, večai, šķiet tik smacējošs. Raksta autors un pārējie dīvāna komentētāji, varbūt publiskai apskatei izlieciet arī savu intīmo guļamistabas dzīvi. Tur droši vien arī vīrs ne vienmēr "var", nodzer kādu eiro no ģimenes budžeta, nopērk mīļākajai volvo. Drosmīgs un apmierināts cilvēks, runā skaidri, apzinās problēmu, dodas problēmu risināt aci pret aci. Mēs darbā pavadām 8 h dienā, ģimenē pat mazāk. Cilvēkiem "jāsarīvējas", jābūt gataviem pārmaiņām, droši jāpauž savs viedoklis, nevis pa kaktiem kā kucēnam jāiztaisās. Brīnos, ka šie cilvēki, kuriem viss slikti, nemeklē citu darbu. Pārsteigta,ka par goda un slavas zākāšanu šis cilvēks netiek saukts pie atbildības. Tad jau Kivičš man labāk patīk, ar savu banānu. Interesantāk.

Atbildēt

Komatu vagars

05.07.2019. 16:27

Pārsteidz aktīvo čīkstētāju analfabētisms. Nepaplašinātu teikumu nevar uzrakstīt bez n'tajām gramatikas kļūdām, toties žēlabaini raud, ka viņas, nabadzītes, priekšniecība nenovērtē. Jūs ko? Rakstiskā komunikācijā ar sabiedrību, oficiālos dokumentos arī tāpat rakstat? Ar sūdainu mietu izdzenāt šitās švabralkas. Jūs nenovērtē? Ejiet strādāt privātā sektorā, kur jūs beidzot sapratīsiet, ko nozīmē strādāt. Pat pārbaudes laiku nenovilksiet, kad tiksiet atlaistas. Neviens jums neko nav parādā tikai tāpēc vien, ka jūs te tādas čudas novākušās.

Atbildēt

Sniedze

05.07.2019. 12:47

Par Dreiku fano pietuvinātās personas, kas barojas kopā ar viņu no vienas siles! Tām kurām katru mēnesi piemaksas tiek dalītas! Pajautājiet, kas notika pēc šī raksta publikācijas!!! No sava vidus tika atrasts JURIDISKĀS daļas vadītājs!!! (IERĒDNIS)bez konkursa jo konkursu izgāza! Sākās kustība lai slēptu šeit aprakstīto un neaprakstīto! Viens jautājums!? Vai tiešām mūsu valsts iekārta ir tā sapuvusi, ka nevienu tas neinteresē?

Atbildēt

Rita

05.07.2019. 06:18

Vadītājai patīk tie darbinieki kas nāk un iet uz darbu kad vien vēlas. Kā tautā saka-vazājas apkārt. Bet tie kas tiešām strādā, tie ir jāizēd no darba, tie traucē. Visi te runā,kam nepatīk tiem jāsāk strādāt. Bet ko darīt tam kas tiešām strādā atbildīgi, precīzi? Tos bradā ar kājām. Tādus nenovērtē bet pazemo.

Atbildēt

Zaigas tante

04.07.2019. 22:12

Jaunieši nevis VI vecie sapuvušie neapmierinātie tantuki fano par Dreiku.

Atbildēt

Ieva

04.07.2019. 21:04

Arī es reiz strādāju valsts iestādē. Mainījās vadība, veica reorganizāciju, samazināja štata vietas, apvienoja... tas darbiniekiem nav viegli. No šī visa varu secināt tikai vienu- Dreikas kundze cenšas kolektīvu saliedēt, bet "vecās mīklas" darīs visu ,lai nebūtu jāiziet no savas iedomātās komforta zonas. Izturību Veseības inspekcijai.

Atbildēt

Zane

04.07.2019. 19:10

»

Linda

Dēļ kaislīgās komentētājas Zanes priekšniecei būs nākamās nepatikšanas


Labāk atrodi sev kādu hobiju, kas ienesīs Tavā dzīvē kaut nedaudz prieka, lai nav jāapmierinās, indējot apkārtni ar savas rudimentārās žaunas toksiskajām atraugām.

Atbildēt

otkats

04.07.2019. 12:00

paanalizējot uzrakstīto, ir pilnīgi skaidrs, ka Dreika šādus darboņus un vietniekus vietnieka galā paņem, lai pašai uz rokas katru mēnesi atnestu noteiktu skaitu banknošu.Piemaksas un prēmijas arī dod pēc deguniem.Kuram vēl kādi jautājumi?Atsauksmes par Dreiku no bijušajām darba vietām arī fantastic-vai tāds var būt iestādes vadītājs?Ja var, tad kādam ir ļoti izdevīgs un ar noteiktu uzdevumu.Nabaga inspekcijas darbinieki.Līdzjūtība.

Atbildēt

Dzēšgumija

04.07.2019. 11:08

»

Sviests!

Aizmirsu par algu visas vasaras garumā ko tā Mandala saņēma ik mēnesi 1500


Mandalu pārstāvēja Dace Straume, kurā ir Tāļa Straumes meita. Tātad, smadzeņu skalotājai vistiešākā saikne ar ZZS

Atbildēt

VI darbinieks

03.07.2019. 19:31

»

Striķis

Valsts kanceleja tik atrakstās. Par ministriju skaidrs. Možēlojama valsts pārvalde


Ar Dreikas atnāšanu Inspekcijas darbības virziens ir krasi mainījies - tā nav sabiedrības (pacientu) tiesību un interešu aizstāve, bet ir pārvērtusies par atrakstīšanās un iedzīvotāju "futbolēšanas" kantori. Priekš kam šī iestāde ir vajadzīga???

Atbildēt

VI darbinieks

03.07.2019. 19:14

»

Zane

Dievinu Dreiku. Cilvēks, kurš beidzot sapurina visas vecās gaudu mēbeles, kuras aizsēdējušās inspekcijā. Dreika ir rezultātu cilvēks un skaidrs, ka cilvēkiem, kuriem inspekcija ir pirmā un vienīgā darba vieta, ir pieradušu pie stundu atsēdēšanas, ne rezultatīva darba. Turpiniet vaimanāt, tas ir viss...


Nezinu nevienu kolēģi inspekcijā, kurš atsēž savas darba stundas.Tā var rakstīt cilvēks, kurš pats tās atsēž vai arī nezina ko raksta. Ņemot vērā dažādās problēmas veselības aprūpes nodrošināšanas jomā mūsu valstī, t.sk., n-tās sūdzības, inspekcijā darba netrūkst nevienam darbiniekam. Jāsaka, ka darba ir pārlieku daudz. Neskatoties uz to, katrs darbinieks cenšas savu darbu padarīt savlaicīgi un kvalitatīvi. Cits jautājums, vai inspekcijas vadība to saskata un spēj adekvāti to novērtēt.

Atbildēt

Sisenis

03.07.2019. 19:12

Par Dreikas spējām būt mūsdienīgai neviens nešaubās, tāpēc atskaišu sapūlces notiek kā cirkā. Reģioniem jāspēlē teātris sapūlcēs. Bilxes kā pierādījums. IDreika normāli nemāk strādāt ar cilvēkiem. Tas ir galvenais!

Atbildēt

pārvaldnieks

03.07.2019. 10:36

Kolēģi no VI novēlam JUms izsturību un stiprus nervus! Kolēģi no Rīgas namu pārvaldnieka

Atbildēt

Skats no malas

03.07.2019. 01:39

Izskatās,ka tā Dreika ir zinoša un mūsdienīga. Ja nu kāds ES eksperts ar 40 gadu stāžu negrib vingrot un pamatot savus slēdzienus,proti,uzņemties atbildību par savu darbu, tad gan jādodās pelnītā atpūtā un nevis tāpēc, ka ir slikts eksperts, bet tāpēc, ka ir noguris no aktīvās dzīves un nevēlās mainīties

Atbildēt

Linda

02.07.2019. 19:27

Dēļ kaislīgās komentētājas Zanes priekšniecei būs nākamās nepatikšanas

Atbildēt

Rūta

02.07.2019. 19:15

Bezjēdzīgas sarunas, tāpat nekas nemainīsies. Tā arī viss apklusīs.

Atbildēt

jons

02.07.2019. 17:40

Ir publiski atzîts,ka ļoti daudz ir ielaista vēža gadîjumi.No savas pieredzes varu secināt ka arī sirds slimības tiek aizlaistas lîdz infarktam zem mediķu uzraudzîbas un bezdarbības.Tas pats ar ilggadīgäm sāpëm,kuras mediķi ignorē,lai gan par to ir informēta veselības ministrija,veselības inspekcija,labkläjības ministrija.Dabiski rodàs jautäjums,kam tas izdevīgi un kädęļ šädas situäcijas tiek pieļautas,kas par to ir atbildīgs un kādęļ informäcija netiek pienäcīgi pärbaudīta un nenotiek atbildīga reakcija atbilstoša valsts likumiem,satversmei?Negribās domāt par roku rokas mazgäšanām,sîkdvęseļu atriebībām,šķībi,greizäs labęjäs politikas pielägošanu sîkām personîgām ambîcijām utt.,bet nākās!

Atbildēt

Sviests!

02.07.2019. 16:54

»

Zibens spēriens

Dreika noslēdza līgumu ar SIA Mandala. Smadzeņu skalošanai pret darbinieku gribu. Kādam Inspekcijas mērķim nolīga


Aizmirsu par algu visas vasaras garumā ko tā Mandala saņēma ik mēnesi 1500!

Atbildēt

Sviests!

02.07.2019. 16:51

»

Maira

Precīzāk kā Zane nevaru piebilst! Indra ir savā vietā un viens no cilvēkiem, kura dēļ ir vēlme un degsme strādāt. Tikai darbinieks, kurš ir apmierināts ar savu dzīvi darbā (ko nodrošina produktīvs darba devējs) un ārpus tās, var sniegt jebkādu labumu sabiedrībai un apkārt esošajiem...


Laikam tu biji tā psiholoģe kuru pieņēma Dreika lai izpētītu iekšējo klimatu vi! Un apdzina arī bija pieklājīga! 1500 menesi! Tikai nevar saprast ko šī psiholoģe īstenībā darīja!!! Kur skatās VM nav saprotams! Veicot vi auditu ne tas vien atklāsies!

Atbildēt

Ina

02.07.2019. 15:34

Nu jā, simtu gadu esam šādi strādājuši un tagad I.Dreika liek mainīt domāšanu! No mums te prasa kvalitāti slēdzieniem, pamatot sodus, prasa kaut kādus riskus saskatīt! Kas tas tāds! Vai tad nepietiek, ka ES - eksperts ar 40 gadu tā izlēmu! Nu šausmas! Cik bija labi 30 gadus atpakaļ..:(

Atbildēt

obama

02.07.2019. 14:31

Tie, kas te cildina Dreiku un viņas ielikteņus, vai nu ir pati Dreika vai viņas ielikteņi vai līdēji-izdzīvotāji. Patiesībā tas kas notiek inspekcijā, ir kliedzoši un neaptverami.Dreika savas darba gaitas sāka ar to, ka no inspekcijas līdzekļiem iegādājās iphone, dienesta Audi lietoja kā savu personīgo automašīnu, kas ir ļoti vienkārši pārbaudāms.No inspekcijas ir aizbēguši augstas raudzes darbininieki.Kundze nezin,ko nozīmē strādāt, bet par nestrādātām virsstundām saņēma otru algu ar pierakstījumiem darba laika uzskaites tabulā.Ja Dreiku ar viņas liekēžu baru papurinātu, atklātos šausmu lietas.Nerunāsim par klajiem likuma pārkāpumiem iesniegumu izskatīšanā un ekspertīžu veikšanā.Pacienti nesaprot, ka sūdzoties tiesā, visas lietas būtu vinnētas.

Atbildēt

Maira

02.07.2019. 14:30

»

Zane

Dievinu Dreiku. Cilvēks, kurš beidzot sapurina visas vecās gaudu mēbeles, kuras aizsēdējušās inspekcijā. Dreika ir rezultātu cilvēks un skaidrs, ka cilvēkiem, kuriem inspekcija ir pirmā un vienīgā darba vieta, ir pieradušu pie stundu atsēdēšanas, ne rezultatīva darba. Turpiniet vaimanāt, tas ir viss...


Precīzāk kā Zane nevaru piebilst! Indra ir savā vietā un viens no cilvēkiem, kura dēļ ir vēlme un degsme strādāt. Tikai darbinieks, kurš ir apmierināts ar savu dzīvi darbā (ko nodrošina produktīvs darba devējs) un ārpus tās, var sniegt jebkādu labumu sabiedrībai un apkārt esošajiem!
Pietiks tērēt laiku un meklēt iemeslus vaimanām, sāciet strādāt!

Atbildēt

Jumis

02.07.2019. 14:13

Šeit pat puse lietas nav izpaustas kas notiek inspekcijā. Jums pat nav ne jausmas kas tur notiek. Žēl iedzīvotāju kuri saņem atrakstīšanās vēstules :(

Atbildēt

Zane

02.07.2019. 12:41

Dievinu Dreiku. Cilvēks, kurš beidzot sapurina visas vecās gaudu mēbeles, kuras aizsēdējušās inspekcijā. Dreika ir rezultātu cilvēks un skaidrs, ka cilvēkiem, kuriem inspekcija ir pirmā un vienīgā darba vieta, ir pieradušu pie stundu atsēdēšanas, ne rezultatīva darba. Turpiniet vaimanāt, tas ir viss, ko jūs protat. (Varbūt uzņemiet laiku, cik stundas darba laikā pavadiet vaimanājot?!). Par Indru stāvēšu un kritīšu.

Atbildēt

Aiva

02.07.2019. 12:27

Lielākais atalgojums
3 464.71 €
Vadības Vadītāja vietniece
Ideāla alga priekš neko nedarīšanas...

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Mums nav valstsvīru, ir tikai politiķi

FotoPar kovidu rakstīts daudz un dažādi. Par kovidu fano un pret kovidu cīnās. Vienaldzīgo nav. Runā gan par miljoniem mirušo, gan uzpūsto histēriju. Man gribētos parunāt par pašiem pamatiem, par to, kas "lācītim vēderā". Manuprāt, visa pamatā divu atšķirīgu pieeju savstarpējais konflikts. Kādas tad ir šīs pieejas? Mēģināšu īsi.
Lasīt visu...

6

Kā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus?

FotoKā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus? Levita kungs, ja Jums nepatīk šī tauta, ja uzskatāt Latvijas iedzīvotājus par nepareizi domājošiem, tad varbūt pameklējiet sev citu tautu?
Lasīt visu...

21

Vēstule ārstiem

FotoCienījamie kolēģi, ar šo jūsu steidzamai uzmanībai ir nodotas četras nesenas zinātniskas atziņas. Tās maina visu Covid-19 pandēmijas ainavu, un tās liek mums pārvērtēt vakcinācijas pret SARS-CoV-2 priekšrocības.
Lasīt visu...

21

Robežas plūstošās smiltīs

FotoLemjot par Ilūkstes novada iekļaušanu jaunajā Augšdaugavas novadā, likumdevējs nav ievērojis administratīvi teritoriālās reformas (ATR) mērķi un kritērijus un ir rīkojies patvaļīgi - tā secinājusi Satversmes tiesa (ST).
Lasīt visu...

12

Asins upes

FotoKāpēc tu domā, ka sludina tikai Dievs? Velns arī sludina, un viņam ir bezgala daudz izpalīdzīgu apustuļu, kuri neatlaidīgi popularizē sātanismu. Velnam arī ir daudz sātanisku apustuļu un brīvprātīgo palīgu, kuri par kalpošanu tam neprasa samaksu, tie pat ir gatavi piemaksāt, lai izplatītu ierēkšanas un ļaunuma vēsti.
Lasīt visu...

21

Otro reizi tik sāpīgi uz grābekļa kāpt nevajadzētu

FotoTas, ka mūsu valdības lēmumi nereti atgādina to pašu bardaku, par ko bieži smejam lielajā kaimiņvalstī, un reizēm daži aizliegumi muļķībā var konkurēt ar Turkmenistānas vadoņa garadarbiem (1), nenozīmē, ka mums ar atbildību nav jāizturas pret citiem. Mūsu ģimenē visas potes arī līdz Ķīnas vīrusa izlaišanai bija pašsaprotamas.
Lasīt visu...

21

Par Rīgas domes plāniem pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu

FotoSaistībā ar izskanējušo ieceri pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu esam vērsušies pie Rīgas Domes deputātiem. Mums nav pieņemami, ka Centrāltirgus un tā apkaimes attīstību Rīgas dome vēlas veicināt uz mūsu apkaimju rēķina. Šis ir pilns vēstules teksts, ko nosūtījām Rīgas mēram Mārtiņam Staķim, vicemēram Edvardam Smiltēnam un citiem Rīgas domes deputātiem:
Lasīt visu...

21

Kāpēc tautai jāatbild par valdības “murgiem”?

FotoValsts kancelejas direktors, pandēmijas ierobežošanai izveidotās  Starpinstitūciju koordinācijas grupas vadītājs Jānis Citskovskis (attēlā) COVID-19 krīzes pārvaldību nosaucis par “murgu”.
Lasīt visu...

21

Aktīvāko personību iznīcināšana un sabiedrības kontrole – “Zersetzung” Latvijā

FotoStāsts nav tikai par VDR, Zersetzung metodi izmantoja visā PSRS un arī tagad izmanto Latvijā. Zersetzung ir cēlonis, kāpēc Latvijas skolās ir augstākais mobinga līmenis pasaulē – bērni ir sabiedrības spogulis. VDR Stasi arhīvus pārņēma VFR drošības dienesti un pieļāva Stasi arhīvu publicēšanu un izpēti, bet Latvijā Atmodu organizēja VDK darbinieki, kuri pat līdz šai dienai ir ar ietekmi mūsu valstī un rīkojas tā, lai VDK lietotās psiholoģiskā terora metodes noklusētu. Patiesībā šīs metodes tika lietotas tieši tāpat kā VDR. Plaši šajās darbībās tika iesaistīti arī VDK aģenti un to tīkli.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Samaksā man rublīti, es tev parādīšu "īstās vērtības"!

"Ja jau Ogres Helmanim tik loti patīk Ungārija un nepatīk geji, kāpēc viņa pilsētā ir Zilie kalni?" Vairākas...

Foto

Pleca sajūta ir atpakaļ! Prātojums par žesta spēku, deputātu Lagzdiņu atceroties

Kad pagājušo nedēļu interneta duļķainajos viļņos ieraudzīju jaunumu par Veselības ministrijas (VM) jauno špricveicināšanas kampaņu,...

Foto

Iesniegts pieteikums tautas nobalsošanai par ģimenes jēdziena nostiprināšanu Satversmē

16. jūlijā “Latvijas vīru biedrība” valdes priekšsēdētājs Andars Ignacs iesniedza Centrālajā vēlēšanu komisijā likumprojektu, lai ierosinātu tautas nobalsošanu...

Foto

Es uzticos oficiālajai informācijai par vakcīnām un to nepieciešamību

Arī nevakcinētie nonāks debesīs. Tikai krietni ātrāk. (Autors - Māris Antons.) Es esmu ļoti nogurusi no vakcīnu...

Foto

Ķīna un ķīnieši nez kāpēc neuzvedas tā, kā mums gribētos

Latvija pauž bažas par nepārtrauktām ļaunprātīgām kiberdarbībām, kas gan valsts, gan privātu uzņēmumu un organizāciju līmenī...

Foto

Singapūra prezentē jaunu politiku, kas pilnībā maina pieeju, kā cīnīties ar televīrusu

Singapūra izturēsies pret COVID-19 tāpat kā pret jebkuru citu pastāvīgu slimību. Piemēram, pret gripu...

Foto

Esam globālo korporāciju sistēmas pakalpiņu varā un varam to viņiem pateikt tieši acīs

Visu laiku gribas teikt – ko ņemamies? Covids ir globāla – nē, neteiksim...

Foto

Rīkojums par naida aizliegšanu

Kādi tik mums iekšlietu ministri nav bijuši! Kas visus atcerēsies, tikai spilgtākie paliek prātā. Savādnieks Māris Gulbis pats skrēja uz tirgu...

Foto

NBS priekšniecība šauj pār strīpu

Globālā konglomerāta NATO Latvijas meitasuzņēmums Nacionālie bruņotie spēki (NBS) šauj pār strīpu. Jau prasības pamest dienestu militārpersonām, kas atsakās no vakcinācijas...

Foto

"Olainfarm" obligātais akciju atpirkums ir prettiesisks un tiks apstrīdēts

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm,...

Foto

Četras vakcīnas, trīs mutācijas, divi pianisti, tik viena nelaime

Ažiotāžu sacēlušie Vestarda Šimkus izteikumi no skatuves par savu klausītāju nedalīšanu vakcinētajos un nevakcinētajos parāda, līdz kam...

Foto

Covid-19 vakcinācijas jautājums: aicinām pārtraukt agresiju pret nozarē strādājošajiem

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) turpina iestāties par brīvprātības principu vakcinācijas jautājumā, lai gan valdība...

Foto

Vēl cīņa nav galā un nebeigsies – „Progresīvie” ir neapmierināti, un viena velojosla Aleksandra Čaka ielā ir sāpīgs pagaidu kompromiss

Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu...

Foto

Mēs atnācām paskatīties, ko tas Šimkus prot, nevis klausīties viņa sprediķus

2019. gadā “Oskara” balvu par gada labāko filmu ieguva režisora Pītera Farelija “Zaļā grāmata”. Filma...

Foto

Kā var zināt, ka tik ātri izstrādātas vakcīnas ir efektīvas un drošas?

Runājoties ar radiem un draugiem par aktuālo tēmu, ik pa brīdim gadās dzirdēt jautājumu:...

Foto

Rīgas infrastruktūra ir jāveido tā, lai velobraukšana kļūst par patiešām nopietni apsvērtu izvēli

Satiksmes organizēšana Aleksandra Čaka ielā, kas ir viena no Rīgas maģistrālajām ielām, šobrīd...

Foto

Ko Latvijas iedzīvotājiem ar šo žestu cenšas pateikt Daniels Pavļuts?

Veselības ministrs Daniels Pavļuts nolēmis pie mums vērsties ar jaunu reklāmas kampaņu, kā pats saka, „ar...

Foto

Mīļo Lotār, diskriminē, lūdzu, d...st!

“Neesmu ne par, ne pret vakcināciju, bet tūlīt pastāstīšu, kādēļ man ir kruta imunitāte un visi vakcinētie ir aitas!” nosprieda Lotārs,...

Foto

Rokas nost no mūsu stabiņiem – Tērbatas ielā negadījumos cieš vidēji veseli divi gājēji gadā

Šogad aprit jau trešais gads, kad Rīgā beidzot tiek domāts par...

Foto

Stabiņu invāzija Rīgas ielās

Pēdējās dienās daudzi rīdzinieki noteikti ir pievērsuši uzmanību apstāklim, ka vairākās Rīgas ielās veiktas dažādas satiksmes organizācijas izmaiņas, turklāt, šķiet, ir sākusies...

Foto

Loterija uz dzīvību un nāvi

Zināt krievu ruletes principu? Tev tiek iedota pistole ar tikai vienu lodi, un tev nav ne jausmas, kurā brīdī tā vienīgā...

Foto

„Progresīvo” virtuve kļūst aizvien smirdīgāka un smirdīgāka: jautājumi kārtējai aizmuguriskai “Atklātai sarunai par Roberta Putņa izslēgšanu”

1. Kāds tieši ir tiesiskais pamatojums, kāpēc netiek dota iespēja...

Foto

Ja runāšu – “mazgāšu netīro veļu", būs “nesmuki”: šo argumentu esmu dzirdējis neskaitāmas reizes savā pretkorupcijas darbā

Politiķe, kura par pašas sastrādātajām cūcībām lūdz neuzlikt viņai...

Foto

Attopieties!

Vakcinēšanās būšot obligāta ārstniecības, sociālās aprūpes, izglītības un citās iestādēs. Darba devējiem būšot tiesības atlaist darbinieku, kurš nevarēs uzrādīt Covid-19 sertifikātu. Tā vienojusies valdība. Tas...

Foto

Nav pieļaujama piespiedu vakcinācijas pret Covid-19 noteikšana

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde neatbalsta valdības ieceres īstenot pedagogu vai citu jomu darbinieku piespiedu vakcinēšanu pret Covid-19, tā vietā...

Foto

Lielā nauda – „koalicionāru” vai visas sabiedrības atbalstam?

Latvijai uz galvas tuvākajos piecos gados uzkritīs milzīga nauda. Gandrīz divi miljardi eiro no Eiropas Atveseļošanas un noturības...

Foto

Īstenojot savu „satiksmes mierināšanas” eksperimentu, Staķis un Ķirsis bojā Rīgas vēsturiskā centra pilsētvides tēlu

Esam veikuši Tērbatas ielas apsekošanu un konstatējuši satiksmi norobežojošu elementu nesaskaņotu izvietošanu,...

Foto

Palīdziet! Pret mums veselam saprātam neiedomājamā veidā un apjomos tika izplatītas nomelnojošas, falsificētas, neslavu ceļošas, godu un cieņu aizskarošas nepatiesas ziņas

Pašvaldību vēlēšanu laiks ir noslēdzies...

Foto

Mūsu satiksmes mierināšanas pārvērtības ir lieliskas un būs vēl lieliskākas, jums tikai jāizturas cieņpilni

Rīgas centrs ir pārvērtību priekšā. Un šīs pārvērtības ir jau sākušās. Pakāpeniski...

Foto

Juraša un Bordāna sapņi par sev pakļāvīgu tiesu sāk aizvien biežāk piepildīties

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa 22. jūnijā attaisnoja par valsts noslēpuma apzinātu izpaušanu apsūdzēto...

Foto

Naudas kripatiņas

Pirms dažiem gadiem man kāds draugs jautāja par kriptovalūtu (naudas kripatiņām). Nopratu, ka viņš grib tajā, tā teikt, investēt. Pirms to darīt, viņš tomēr...

Foto

Andrejs Ēķis izkalpojas varnešiem

Latviskais un inteliģentais Andrejs Ēķis, lietojot vārdu “atpakaļ” laika nozīmē, kanāla RīgaTV 24 raidījumā “Ziņu TOP 5” sūrojas: “Bet man kaut kādas trīs, četras...

Foto

Paturot apcietinājumā Ādamsonu, tiesa uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību

Paturot apcietinājumā Saeimas deputātu Jāni Ādamsonu, tiesa, manuprāt, uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību. Vienā svaru...

Foto

Mēs tikām cauri Covidam, bet es nezinu, vai mēs tiksim cauri Reiram vai Kariņa cinismam

No rīta VID telefons vienkārši pīkstēja aizņemto pīkstienu. Beidzot pēc pusstundas...

Foto

Stājas spēkā mans lieliskais likums ar pietiekamiem horizontālās politikas instrumentiem

Atbilstoši Satversmes ievadam viens no Latvijas valsts uzdevumiem ir garantēt latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu...

Foto

Jūlija man pievienojās pēdējā naktī un tagad lielisko mani pamet par labu Aināram, ar kuru viņai ir saites

„Likuma un kārtības” valdes vārdā vēlos sniegt izvērstu...

Foto

Gobzems ar mani nepareizi un nelabi komunicēja, tāpēc es no viņa eju prom

Mīļie draugi! Ar smagu sirdi paziņoju, ka esmu spiesta izbeigt savu darbu partijā...

Foto

„Repharm” kontroli „Olainfarm” pārņēmusi pretlikumīgi

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm, uzsver, ka Repharm grupas paziņojums par...

Foto

Ir īstais brīdis, lai es jums atkal kaut ko pastāstītu – šoreiz par vīrusu

Vai kovids atgriezīsies? Īsā atbilde ir – jā. Turklāt tas jau nekur nav...

Foto

„Facebook” mani ir pilnībā banojis

Tātad - Facebook mani ir pilnībā banojis*. Kas interesanti, bans ir pēc raksta par to, ka valdībai būtu jāpiedāvā apdrošināšana tiem, kuri vakcinējas,...

Foto

Brīvības simbols diemžēl būs dzeltena zvaigzne, jo viss sākas ar šķietamu sīkumiņu

Vakar tvitera pseidointelektuāļi un varas apoloģēti uzsprāga, jo mans piemērs ar dzelteno zvaigzni [publicēts...

Foto

Čekas ziņotājs, kolaborants, LU katedras vadītājs: brīvības ierobežošana ir dabisks [normāls] process

“Es domāju, ka šajā situācijā brīvības ierobežošana ir dabisks process, ne lai kādam nodarītu...

Foto

Viss ir daudz vienkāršāk

Kāds ir cilvēka materiālās vajadzības? Īstenībā nemaz tik daudz mums dzīvē nevajag. Mums vajag ērtu mājokli, kur varam labi justies, kādu personīgo...

Foto

Ceļš uz nekurieni

Daudzi brīnās, arī es, par to, ka cilvēkus nav iespējams pārliecināt, viņiem ir grūti izskaidrot, un viņi bieži nespēj saprast pat vienkāršas un...

Foto

Nē, cilvēki Latvijā nav dīvaini un neizvairās no vakcinēšanās!

Par spīti masīvai antivakcinācijas kampaņai soctīklos, ko uzkurina Kremļa troļļi kopā ar visādiem vietējiem dīvainīšiem, un par...

Foto

Viena mācība gan, ja jebkad “ejat politikā” – rūpējieties par sevi!

PROGRESĪVO valde aizmuguriski un negaidīti ir izslēgusi mani no partijas par neseno interviju. Manuprāt, lēmums...

Foto

Omega vēlētāja vilšanās

Aizritējušajās Saeimas vēlēšanās balsoju par KPV LV, pieliekot plusiņu Aldim Gobzemam. Diemžēl, nokļūstot Saeimā, partija neattaisnoja lolotās cerības. Tās suņu būdas cerbers kļuva par Šveices...

Foto

Ja jums ir tikai gurķis, tad nevar uztaisīt gurķu un tomātu salātus

Dārgā Latvijas tiesu vara! Vai arī man jūs tagad jāsauc par likumdevēja varu? Rakstu,...

Foto

Joku diena Evri Dej, teicēnieši gardi smej

Teikas likumdošanai ir jāsoļo soli solī ar Dievzemītē notiekošajām nejēdzībām. Kad savulaik izdevu dekrētus, man prātā nevarēja ienākt, ka...

Foto

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

Vispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta...

Foto

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

Levits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu....