Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Santa

02.07.2019. 08:13

Iznīcina profesionāļus, labus darbiniekus, attieksme graujoša. Darba izpildes līmenis zems un nekvalitatīvs. Pēc reorganizācijas samazināja zemo darbinieku skaitu bet palielināja augstās vadības vietas, no kurām nav nekādas jēgas. Zemie darbinieki pilda trīs cilvēku darbu par vienu algu, bez algas palielinājuma un piemaksas. Bet augstā vadība saņem tūkstošus un nespēj veikt pienākumus. Inspekcijā viss tiek iznīcināts, nemaz nerunājot par atbalstu iedzīvotājiem, kuru labā būtu jādarbojas.

Atbildēt

Fū!

01.07.2019. 20:08

»

Drrr!

Tu jau oats esi vi darbonis.Jurmalas tolesu reklametajas Dreikas ieliktenis


Pie šo spriedumu rezultātā vainojama izcili kompetentā dreika, kurā pieprasa labot un pārtaisīt lēmumus pēc savas izpratnes! Juristi nestrādā bet pilda dreikas iegribas.

Atbildēt

Sorento

01.07.2019. 19:53

»

Varbūt jāmāk pamatot?

Bet loģiski. Tikko ir taisīts AT Senāta nolēmums, ka VI jāpamato secinājumi. Iejauksies vēl un vairāk. To vajag. Citādi zili brīnumi tiek sarakstīti pēc pašu saprašanas, bieži vien nemotivēti un aizspriedumu pilni, nezinātniski. Tikai un vienīgi uz priekšu ar Dreikas pātagu katram ekspertam, ja pašiem...


Dreika klaji ņirgājas par cilvēkiem! No pirmās savas darba dienās parādīja kā ir pasaules naba, bet sajēgas par inspekcijas procesiem un darbu nav. Tāpēc savākusi sev vietnieku, vietniekam vietnieku un pats smiekligakais vietnieka vietniekam arī ir vietnieks!!! Tikai stradajoso kļust ar vien mazāk. So iestadi jau var atkal reorganizēt vai slegt!

Atbildēt

Varbūt jāmāk pamatot?

01.07.2019. 16:41

»

Varbūt...

Dreikai jābeidz iejaukties ekspertu darbā un pieprasīt rakstīt nolēmumus pēc Dreikas (ne)sapratnes.Nekad iepriekš neviens vadītājs nav pieprasījis pārrakstīt ekspertīžu slēdzienus, tikai Dreika


Bet loģiski. Tikko ir taisīts AT Senāta nolēmums, ka VI jāpamato secinājumi. Iejauksies vēl un vairāk. To vajag. Citādi zili brīnumi tiek sarakstīti pēc pašu saprašanas, bieži vien nemotivēti un aizspriedumu pilni, nezinātniski. Tikai un vienīgi uz priekšu ar Dreikas pātagu katram ekspertam, ja pašiem izpratnes nav.

Atbildēt

Kompetence?!

01.07.2019. 15:55

https://www.youtube.com/watch?v cBdCniXCclk

Atbildēt

Varbūt jāsāk strādāt?

01.07.2019. 15:32

Tā vien šķiet, ka vēstuli sarakstījuši un komentē VI darboņi. Varbūt laiks sākt strādāt pašiem? Ja negribas strādāt, neviens vadītājs nav un nebūs labs. Paskataties spriedumus lietām, ko VI zaudē. Zaudē, jo trūkst profesionalitāte. Pamatīga tīrīšana jātaisa un smadzeņu kapacitāte jāceļ. Varbūt vēstules autoriem vajadzētu rīt ar atlūgumiem dienu sākt? Valsts pārvalde tikai iegūtu.

Atbildēt

NĪLA

01.07.2019. 10:59

Kam ir dokumenti, sūtiet Pietiek.com redakcijai, lai apvienotu spēkus cīņai par mūsu, mūsu bērnu un mazbērnu labāko nākotni, jo nedz KNAB, nedz arī Prokuratūra uz katra no mums atsevišķiem iesniegumiem nereaģēs - spēks esam tikai kopā

Atbildēt

Dreiku arestēt!

01.07.2019. 10:52

Dreika nekavējoši jāarestē un jātiesā piemērojot īpašumu konfiskāciju! Pietiek auklēties ar tādām!

Atbildēt

jautājums

01.07.2019. 09:58

interesanti kā par Dreikas vietnieci valsts iestādē varēja kļūt Slokenberga, kura izšķērdēja valsts naudu RAKUS?

Atbildēt

velvets

01.07.2019. 07:38

»

Pacients

Pēdējo divu gadu laikā VI nolēmumi ir galējas nekompetences paraugs.Tādus nevar uzrakstīt pieredzējuši eksperti.Tiesās visi tiek apstrīdēti.Jautājums- Priekš kam tāda iestāde vajadzīga


Veselības inspekcija ir sagrauta līdz tādam līmenim, kamēr to vadïja Mikītis un tagad Dreika, ka tā ir jālikvidē. Jāveido jauna iestāde un jānodod citai ministrijai.Patvała un likumu pārkāpšana ir izdarījusi savu darbu.

Atbildēt

Abrīns

01.07.2019. 07:03

Beidzot kāds vai kādi no VI ir sadūšojušies. Lasu un piekrītu katram uzrakstītajam vārdam.

Atbildēt

Pacients

01.07.2019. 06:33

»

A.P.

Vai tiešām tik slikti


Pēdējo divu gadu laikā VI nolēmumi ir galējas nekompetences paraugs.Tādus nevar uzrakstīt pieredzējuši eksperti.Tiesās visi tiek apstrīdēti.Jautājums- Priekš kam tāda iestāde vajadzīga?

Atbildēt

Ziedi

30.06.2019. 23:21

Ziediņas Neringas Lienas vēstule

Atbildēt

VI

30.06.2019. 23:04

Dreika ir Čakšas klons.Abas var droši sacensties nekaunībā.Nekas dāmas, no karmas neizbēgsiet!

Atbildēt

Slēpe

30.06.2019. 22:56

Dreika ir VI kauna traips. Visi cer, ka tas murgs vienreiz beigsies. Raksta autors varēja vēl pieminēt komandējumus.

Atbildēt

Daiļais

30.06.2019. 22:52

»

Muļķības

Vēstuli sarakstījuši ierēdņi kuri zemi vērtēti iestàdē


Dreika neviss vertē, bet ņirgājās.

Atbildēt

Andis

30.06.2019. 22:11

Patiesi izbrīna Vinķeles bezdarbība VM pakļautībā iestāžu vadītāju jautājumu, zinot (ar tiesas spriedumiem apliecinot) Čakšas paveikto murgu saliekot pielīdējus un paklausīgus jampampiņus tajos. Vai ASV to mācija, neko nedari un par to Tev nekas nebūs....

Atbildēt

Muļķības

30.06.2019. 21:08

Vēstuli sarakstījuši ierēdņi kuri zemi vērtēti iestàdē

Atbildēt

derdz

30.06.2019. 20:56

Kas notiek - tirgus un Ar Dievu Latvija!

Atbildēt

Valsts kanceleja

30.06.2019. 20:33

Kur skatās VK, ja pieļauj nepamatotu administratīvā aparāta audzēšanu.Dreika nav privātīpašniece VI, katra amata lietderība ur jāpamato!!!Kāpēc nodokļu maksātājiem tas viss"jā velk"

Atbildēt

Šausmas!

30.06.2019. 20:16

Kāpēc prese, izņemot Pietiek lasītāju, klusē par šīm šausmām, kas notiek aiz Veselības inspekcijas slēgtajām durvīm? Kur Panorāma, LNT 900.sekundes, LNT ziņas? Kur TV3 ziņas, Bez Tabu, Diena, NRA, Latvijas Avīze? Kur ir visa ši prese un žurnālisti? LETA klusē, kāpēc?

Atbildēt

Gan gan

30.06.2019. 19:22

Gan policija, gan Veselības inspekcija ir muļķi, kuri ložņā likumu labirintos. Ko an sagaidāt, ja nav mērķu?

Atbildēt

Krauklis

30.06.2019. 17:39

Čakša ir atstājusi gruvešus veselības aprūpē.Ielikteņu patvaļa turpinās un konkrēts jautājums Viņķelei- kad tiksiet galā ar Cipules radīto bardaku NMPD, VI, NVD?

Atbildēt

ha-ha

30.06.2019. 17:25

Nupat dzirdęju,ka ieslodzītajam pēc infarkta un vienas acs redzes zuduma piešķirta 2.grupa pęc kara.Man ir divi infarkti,redzes zudums vienä acî,dzirdes traucējumi,muguras hroniska,deformejoša problēma ar nepärejošam sāpęm,medicînas inspekcijä sadzejots smadzeņu išiass ar sekäm,bet ir noņemta pat trešä grupa.Ko no šädas realitätes secinät par demokrätijas attîstîbu un citäm smalkäm lietäm?

Atbildēt

ko gan citu gaidīt

30.06.2019. 17:15

no Čakšas draudzenes Dreikas?Ar tādu mērķi viņa inspekcijas vadītājas amatā tik aielikta-iznīcnāt profesionāļus un iestādi kā tādu.Šis raksts ir gruntīgs pamats, lai Dreiku (uz Čakšu arī) nosēdinātu uz tiesājamo sola.Jautājums-uz kuru pusi skatās taisnības cīnītāja Viņķele?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

FotoŠodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00.
Lasīt visu...

21

Zāles pret Covid-19 aiz septiņiem zieģeļiem

FotoVairākās valstīs, piemēram, Austrijā, Igaunijā, Krievijā, Kubā, Ķīnā, Madagaskarā u.c. jau ir prezentētas drapes pret kroņa vīrusu. Domāju, ka farmaceitiskie milži speciāli bremzē zāļu efektīvu izstrādi un palaišanu masveida ražošanā. Jo tad, pirmkārt, nevarēs “uzvārīties” uz nospiedošā vairākuma veselo vakcinācijas rēķina, bet, otrkārt, patiešām ar Covid-19 saslimušo skaits izrādīsies pārāk niecīgs, lai medikamentu ražošana atmaksātos.
Lasīt visu...

20

Levita levitācijas par dezinformāciju un medijpratību no ANO tribīnes

FotoLielu prieku un lepnumu varam sirdī just, ka mūsu Latvijas Republikas valsts prezidents Egils Levits ir teicis runu no augstās Apvienoto Nāciju tribīnes. Tas labi! Lai slava valsts prezidentam! Taču kaut kas tā īsti tomēr ar šo runu nav kārtībā. Kam ir domāts šis vēstījums, ko prezidents gribēja teikt?
Lasīt visu...

12

Latvijas atbilde uz dezinformācijas izplatīšanas mēģinājumiem ir darbs pie augstākas sabiedrības noturības

FotoSavas uzrunas sākumā vēlos apsveikt Maldīvijas ārlietu ministru Abdulu Šahida kungu ar iecelšanu ANO Ģenerālās asamblejas 76. sesijas priekšsēdētāja amatā. Varu jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies sesijas norisē.
Lasīt visu...

21

Vai “būvnieku karteli” nomainīs “ierēdņu kartelis”?

FotoKonkurences padome skaļi pateica to, par ko citi paklusēja, – ka būvniecībā “karalis ir kails”. Protams, objektu pasūtītāji un viņu draugi politiskajās aprindās to līdz šim nebija ne redzējuši, ne dzirdējuši, ne nojautuši. Bet tagad nu gan ar visu “bezkompromisa tiesiskuma koalīcijas” jaudu tiks aizdarītas sūces! Būvniecību sakārtos ar tādu pašu entuziasmu, kā iepriekš izremontēja banku sektoru – viss tīrs, kaut arī apkārtnē zāle vairs neaug…
Lasīt visu...

18

Pēc iespējas ierobežojiet nevakcinēto personu socializēšanos, citādi mūsu biznesam gals klāt!

FotoLatvijas Viesnīcu un restorānu asociācija (LVRA), kas apvieno vairāk nekā 200 sektora vadošos uzņēmumus, augsti vērtē nozarei sniegto atbalstu, lai pārvarētu smagāko krīzi!
Lasīt visu...

21

Šlesera uzdevums ir spēlēt vāju un haotisku opozīciju, izskatīties impotenti

FotoLai kā es vēlētos iesmiet par Šlesera “ultimāta” iesniegšanas pasākumu, ir arī daži nopietni secinājumi.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Savāds laiks

No aizmirstības putekļiem mediju starmešos atkal parādījies tas pats vīrs, kurš reiz solījās visus oligarhus apkarot un Latvijā taisnību atjaunot....

Foto

Vainīguma prezumpcija jāatceļ, citādi – kapitālais remonts beidzies, bet ēka nav apdzīvojama

Neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta...

Foto

Ultimāts valsts prezidentam Egilam Levitam

Mēs ierosināsim valsts prezidenta Egila Levita pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, ja mūsu prasības netiks izpildītas divu nedēļu laikā, Jums tiks atņemta...

Foto

Daudz ko var paveikt īsā laikā, tikai – bez viņiem

Ja esošais ministrs un valdība nezina, kā, un nemāk panākt 60 - 70 procentu vakcinēto skaitu,...

Foto

Es esmu vienīgā īstā opozīcija, nevis kaut kāds tur Šlesers!

Svētdien veltīju nedaudz laika un papētīju publisko informāciju par Aināra Šlesera organizēto pasākumu pie Rīgas pils...

Foto

Ticiet ekspertiem, un viss būs tikpat labi kā līdz šim

Covid-19 vakcīnas trešās devas ievadīšana ir aktuāls jautājums ne tikai Latvijā, bet arī citur pasaulē. Lēmumi...

Foto

Nē cūku un vistu slepkavošanai vēdera baudai!

Katru gadu Latvijā tiek noslepkavoti 700 tūkstoši cūku un vairāk nekā 21 miljons vistu, lai piepildītu iedzīvotāju kāri apmierināt...

Foto

Tagad Latvijas Ārstu biedrība paudīs tikai „pareizo” viedokli: ja nomirst saskaņā ar Covid-19 vadlīnijām, tad OK

Domas kavējas pie Latvijas Ārstu biedrības prezidentes ārstes Ilzes Aizsilnieces...

Foto

VID atņem cilvēku sociālās iemaksas, lai segtu svešu uzņēmumu parādus

Valsts ieņēmumu dienests (VID) ir vērsies pret visiem SIA Tokyo City darbiniekiem, kopumā atņemot viņiem sociālās iemaksas 130...

Foto

Hermanis Rāzens, Putņa sāga

Kas nav ar mums, tas ir pret mums, tas Putnis ir viens pārpratums, viņš visur saskata tik slikto, un tāpēc valdei sāka likties, ka partijā viņš...

Foto

Reālajā dzīvē, kuru, iespējams, no Rīgas pils logiem grūtāk saskatīt, problēmas ir gluži citas

Rudens sesiju atklājot, valsts prezidents Egils Levits informēja Saeimu, ka ar Latvijas...

Foto

Mazais Gobzems gāž lielo vezumu

Uzreiz jāpiebilst, ka autors nav skandalozā deputāta Alda Gobzema cienītājs. Skaļo dīvainīti var uzlūkot ar žēlumu un līdzjūtību. Taču jāatzīst, ka...

Foto

Pateicamies par uzticēšanos valsts prezidenta institūcijai, bet ko tad mēs, mēs jau neko

Cienījamā Rozenbergas kundze! Valsts prezidenta kancelejā 2021. gada 19. jūlijā saņemts valsts prezidentam...

Foto

Vadoņu konstruēšana

Divi pašieceltie un, jāatzīst, daudzu atbalstītie varoņi Latvijā jau ir, jo Saeimas vēlēšanu kampaņa jau ņipri sākusies. Līdz vēlēšanām gan vēl gads ar mazu...

Foto

Neaizmirstam cilvēcību viens pret otru

Īsi un kodolīgi par to, kur slēpjas problēma un kā to risināt. Neaizmirstam cilvēcību viens pret otru - cilvēki ilgstoši ir...

Foto

Ar īpašu minoritāšu politiku uzkrāsim antivielas pret nacionālismu!

“Cilvēkiem jābūt mūsu politikas pašā centrā. Tāpēc es vēlos, lai visi eiropieši aktīvi piedalītos konferencē par Eiropas nākotni...

Foto

Protestētāji neslimo ar kroņa vīrusu

Šobrīd visā pasaulē globālo kungu vietējie pakalpiņi baida ļaudis, ka protesta saietu dēļ pieaugs saslimstība ar koronavīrusu. Taču nekas tamlīdzīgs nenotiek....

Foto

Kā mēs visi vēlamies dzīvot pēc tam, kad šis viss būs beidzies

Pēdējo nedēļu laikā ļoti maz esmu apmeklējis vietējo plašsaziņas mediju kanālus. Tas tāpēc, ka...

Foto

Izziņa kā garīga vērtība

Pirms aptuveni divarpus gadsimtiem vairāki raksti sākās ar paskaidrojumu, kam tie paredzēti – skolniekiem vai skolotājiem. Skolnieku vajadzībām bija jāraksta viegli saprotami...

Foto

Gobzems Latvijā vislabāk slauka dibenu un visu, ko vien spējam iedomāties

"Žurku skrējiens" pēc varas šoreiz sācies agrāk nekā parasti. Draņķīgākie politiķi steidz manipulēt ar masu...

Foto

Vai Kariņa valdību varētu izmest kā mīkstās rotaļlietas?

„Un ko ar tām (mīkstajām mantiņām – E.V.) vajadzēja darīt? Kariņam nest uz mājām un sasēdināt uz viesistabas...