Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Maitas

01.06.2020. 10:55

Tomē nelietis vatņiks iemaksā domei, lai tā neliekas redzam Daugavas aizsargjoslā stāvkrastu norakšanu un nelikumīgu būvniecību, tikai pēc VVD iejaukšanās uzsākta lietvedība!!

Atbildēt

Pārmijnieks

01.06.2020. 08:16

»

Neko nesaprotu

Ja nu reiz cilvēks ir tik slims, ka "slimības lapu limits izsmelts", tad varbūt pašam bija jāprotas un jāiet pelnītā atpūtā un jāļauj strādāt veselākam, enerģiskākam no sava saraksta


Kamdēļ gan. Vieta silta,darīt neko nedara jau daudzus gadus. Laikam arī ģimenes ŗste ""savējā""....slimības lapiņu vajag, bet lūdzu, te viņa būs.

Atbildēt

sutiet so bildi uz eiropas tiesu !

01.06.2020. 01:07

bildes kopiju sutiet uz eiropas padomi,ar klatpieliktu bilde redzama subjekta biografiju ,dzives vietas adresi,personas kodu un telefonu.

Atbildēt

Neko nesaprotu

31.05.2020. 19:42

Ja nu reiz cilvēks ir tik slims, ka "slimības lapu limits izsmelts", tad varbūt pašam bija jāprotas un jāiet pelnītā atpūtā un jāļauj strādāt veselākam, enerģiskākam no sava saraksta?

Atbildēt

LIvi

31.05.2020. 16:52

Ar zabaku purna!!!
Maukas delam

Atbildēt

&

31.05.2020. 14:54

»

Nils Urbanovičs

Starp citu biedra Helmaņa (Visu Latvijai) kreisā roka šajā sasaukumā ir Saskaņas Laizāns, okupācijas noliedzējs


Žurnāliste diemžēl nepasaka visu līdz galam. Protams, Bartkevičs ir komunists un viņa partija "Ogres novadam" ir komunisti un viņu atvases, un Vecziediņa, kaut uz vispārējā fona salīdzinoši humānāka, arī vecās sistēmas cilvēks. Bet briesmīgākais Ogrē ir tas, ka nolāpītie komunisti ir pārgrupējušies un tagad vienoti kā reāla kompartija, slēpjoties zem Nacionālās apvienības maskas un piekļaujoties tai. Ja Helmaņa vietnieks domē ir Saskaņas Laizāns, tad viņa paša viltus "Nacionālā apvienība" ir kopīgā sarakstā ar ZZS, un ZZS deputāts Širovs ES parlamenta vēlēšanās aģitēja par tādu visiem zināmu sarkanu maitu kā Grigule, kura arī tika ES parlamentā!

Atbildēt

Pilsone

31.05.2020. 11:54

Paldies par objektīvu rakstu. Var jau pārmest deputātei kavējumus, taču par katru ir dokumentāls pierādījums, tikai žēl, ka tā izrēķinās ar citādi domājošiem un godprātīgajiem, bet vietējais laikraksts ir kabatas partijas rupors.Gan jau patiesība tiks atklāta.

Atbildēt

Pandēmija- brīvdienu laiks?

31.05.2020. 09:10

Bez vilcināšanās tādi deputāti, kas neapmeklē sēdes, ir jāatlaiž. Daudzi izmanto šodienas darba priviliģēto stāvokli, kā rezultātā piektdienās pēc 12.00 praktiski neviena valsts vai pašvaldības amatpersona nav ne sazvanāma, ne sastopama. Dažs labs, kas vēl paceļ telefonu, man atbild, ka nebūšot sazvanāms pat līdz nākamās nedēļas otrdienai...Neviens neko nespēj pārbaudīt, jo ar savu priekšnieku onlainā jebkurš darbinieks var runāt no mazdārziņa, no lauku mājas. Darba laika vari beidzot izravēt dārzu, izstaigāt veikalus, papļāpāt pa telefonu ar draugiem, bet algas dienās vismaz Viņķele būs sagādājusi saviem ierēdņiem 30% pielikumu algai, prēmijas, pagarinājusi atvaļinājumus, bet RNP pa šo laiku uzticējusies sētniekiem, kuri dažā labā teritorijā vēl pirms pandēmijas nav parādījušies daudzdzīvokļu māju kāpņu telpā, nav savākuši atkritumus uz ietves, nav izslaucījusi pagalmus.

Atbildēt

Bezzāģis

31.05.2020. 07:53

Tā arī nesapratu raksta jēgu. Par ko tieši ir raksts? Par to ka kaut kāda deputāte savā naivumā bez juridiska pamatojuma neierodas.

Atbildēt

lūgums Pietiek

31.05.2020. 06:42

»

PIETIEK

Labi


Pieslēdzoties sarkanais spams neveras.

Paldies!

Atbildēt

A. Štāls ir spilgta paraugs,

31.05.2020. 03:19

»

Aigars Štāls

savulaik savu karjeru pēc U. Seska ilgstošas kritikas turpināja Liepājas domes preses sekretāra amatā pēc paša U. Seska uzaicinājuma. Un teica :”Labs žurnālists ir tāds, kas neraksta...


kā 4. maija komunistu, čekistu, kabalas cionistu valsts korporācija komercializēja (uzpirka un apklusināja) labu žurnālistu, kuram svešas kļuva tautas un sabiedrības intereses un kurš pārstāja rakstīt par aktuālām sabiedrībā esošām problēmām.

Atbildēt

?

31.05.2020. 02:17

»

PIETIEK

Labi


Var uzzināt cik tāds baneris maksā uz nedēļu?

Atbildēt

Nils Urbanovičs

30.05.2020. 23:11

Starp citu biedra Helmaņa (Visu Latvijai) kreisā roka šajā sasaukumā ir Saskaņas Laizāns, okupācijas noliedzējs.

Atbildēt

jibiorio

30.05.2020. 20:52

Protams, ka Vecziediņu sen bija jāizvada pensijā. Kad bija komitejas priekšsēdētāja ar attiecīgu atalgojumu, tad nevienu vārdu neiebilda, tiesa, neko nedarīja arī. Kad no tās siles tika atbīdīta, kaut ko mēģināja pukstēt, bet bezsakarā. Lai taču dodas pelnītā atpūtā, vismaz būs iespēja vēl kādam no tās viena cilvēka partijas...

Atbildēt

Aigars Štāls

30.05.2020. 20:04

savulaik savu karjeru pēc U. Seska ilgstošas kritikas turpināja Liepājas domes preses sekretāra amatā pēc paša U. Seska uzaicinājuma. Un teica :”Labs žurnālists ir tāds, kas neraksta.”

13.07.2017

Kā vēsta Liepājnieku biogrāfiskā vārdnīca, šodien 60 gadu jubileju svin pašvaldību darbinieks, žurnālists, aktīvs Atmodas laika Latvijas Tautas frontes dalībnieks Aigars Štāls.
Žurnālists Aigars Štāls dzimis 1957.gada 13 jūlijā Liepājā. Divi dēli un meita.

Absolvējis: Grobiņas vidusskolu (1975), Latvijas Valsts universitātes Filoloģijas fakultātes Žurnālistikas nodaļu (1980), LU Ekonomikas vadības fakultātes Vides pārvaldības maģistra programmu (2010); maģistra grāds vides zinātnēs.

Liepājas rajona laikraksta "Ļeņina ceļš" korespondents (1980–1989). No 1989. līdz 1994. gadam darbojies Latvijas Tautas frontes Liepājas pilsētas un rajona nodaļā, bijis Tautas frontes laikraksta "Liepājas Vārds" redaktors, pēc tam (1994–1998) laikraksta "Diena" korespondents Liepājā, radio "Brīvā Eiropa" korespondents (1992-1996) Liepājā, laikraksta "Kursas Laiks" redaktors (1998–2001). No 2001.gada Liepājas domes sabiedrisko attiecību speciālists. No 2012.gada jūnija šajā amatā strādā būvvaldē un Komunālajā pārvaldē.

"Gada Liepājnieks 2009".

Atbildēt

P.

30.05.2020. 20:01

> Deputāti kā roboti – paceļ roku, nobalso. Nav neviena komentāra, iebilduma, precizējoša jautājuma. Viss ir tik skaidrs, ka skaidrāk būt nevar.

Tas jau krietnu laiku tā ir. Savulaik klātienē vēroju to pašu citā pilsētā. Diskusijas, ja vispār notiek, notiek slēgtajās komitejās.

Atbildēt

lūgums Pietiek

30.05.2020. 19:47

Vai var noregulēt tā, ka sarkanais spams pieslēdzoties portālam vairs ārā nelec, ja reiz esmu viņu ignorējis un noraidījis?

Atbildēt

vins lidz adolfam nevelk

30.05.2020. 19:34

»

Pēteris

tas "ādolfs" nav ar tiesvedībām apgrūtinātais helmanis


Ciklops -taa ir NA seja

Atbildēt

tante

30.05.2020. 19:30

tradicionāls biopurkšķis nekurienē Kam gan rūp sādžas jaunumu, kur palikusi zaptes burka, vai kurš nemamnīts pa ielu pagajis gadām

Atbildēt

Paula Sparāne

30.05.2020. 19:18

Vai tad Ogrē ir kāda mediju vide? Gan avīzei, gan portāliem ir viens "īpašnieks".Avīzes redaktore Mozule ir domes deputāte un vienā partijā ar Helmani.Vai tad tas nav interešu konflikts?,tas nav ētiski, utt.,bet Ogrē viss "kārtībā".
Un tiem portāliem tas pats, visi ceļi ved uz domi. Nevaru iedomāties, ka kādam deputātam ienāktu prātā runāt pretī vai būtu cits viedoklis kā vadībai. Vismaz nekas tāds nav redzēts un dzirdēts, jo tad to gaida Vecziediņas variants.
Un par Tribocki nepiekrītu, viņš arī nebija pelnījis tādu attieksmi, tur arī bija izrēķināšanās nesmukā stilā.

Atbildēt

30.05.2020. 19:08

»

Pēteris

tas "ādolfs" nav ar tiesvedībām apgrūtinātais helmanis


naciķu kangaru bandas loceklis

Atbildēt

Ui

30.05.2020. 19:05

Par ko pensionētā bijusī komunista Bartkeviča kabatas klukste pārdzīvo - ka tagad ir ļoti slikti, jo Ogrē viss ļoti labi? Beidzot kārtīgs saimnieks pilsētā, kas spēj apvienot gan deputātus, gan iedzīvotājus? Un vēl tā sāpe, ka Ogrei atgriezts nozīmīgas pilsētas statuss, ko Bartkevičs bija pakāsis?

Atbildēt

Leāra

30.05.2020. 18:34

Pēc Dž.Orvela,kādi deputāti,tādi vēlētāji-līdzvainīgi.

Atbildēt

Pēteris

30.05.2020. 18:20

tas "ādolfs" nav ar tiesvedībām apgrūtinātais helmanis?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

21

Par valsts prezidenta ievēlēšanas kultūras maiņu

FotoValsts prezidents Egils Levits kādā nesenā televīzijas intervijā, atbildot uz jautājumu, vai kandidēs uz otro termiņu, atbildēja: „Ja partijas uzskata, ka būtu jēdzīgi to darīt, es varu to darīt.” Par šādu izteikumu ir grūti nesmīnēt, taču pašreizējos apstākļos jāsaka godīgi — ir bezjēdzīgi gaidīt drosmīgāku un skaidrāku atbildi. Jo tāda ir mūsu pašreizējā valsts prezidenta ievēlēšanas kārtība, tāda ir mūsu prezidenta vēlēšanas tradīcija, un tādu piesardzību veicina mūsu attieksme pret zaudētājiem un drosmīgajiem.
Lasīt visu...

3

Nepiesienieties Vitenbergam, tas bija normāls politiskais tūrisms, bet jūs sagribējāt kādu labumu valstij

Foto2023. gada 14. martā interneta resursā www.makroekonomika.lv tika publicēts raksts "Enerģētikas zaļais mezgls”. Rakstā norādīts, ka Latvijas delegācija vizītes laikā ASV 2022. gada aprīlī saņēmusi piedāvājumu iegādāties sašķidrināto dabasgāzi (SDG) par ievērojami zemākām cenām nekā pagājušajā gadā tirgū bija pieejamas. Seko apgalvojums, ka sarunas ar ASV gāzes kompānijām neesot tikušas uzsāktas un līgums neesot noslēgts, kā rezultātā noprotams, ka Latvija nav guvusi ievērojamu ekonomisku labumu.
Lasīt visu...

21

Publiski jautājumi kuluāros pieminētajai prezidenta amata kandidātei par NATO apsolījumiem

FotoGrieķija ar NATO atbalstu pašlaik bruņojas, lai varētu aizstāvēties pret iespējamo Turcijas agresiju, bet, lūk, paradokss, arī Turcija ir NATO, līdz ar to arī Turcija rīkojas ar NATO svētību un nebūtu pārsteigts, ka arī ar atbalstu. Visai interesanti, kuras NATO valsts karodziņu Latvijā liks piekārt pie prievītēm šāda visai neizbēgama konflikta gadījumā?
Lasīt visu...

21

Porcelāna skandāli un Nacionālā apvienība

FotoTrīs lietas kultūras skapītī stāv - porcelāns, skandāli un Nacionālā apvienība (NA)… Tādi ir mani iespaidi par pēdējo laiku spilgtākajiem notikumiem kultūras nozarē, kuras politisko vadību NA īsteno jau kādus 12 gadus.
Lasīt visu...

21

Jaunā politiķa solījums

Foto1. Es atzīstu daudzskaitļa pirmo personu mēs, kurā ietilpst visi Latvijas kā suverēnas valsts idejai lojāli Latvijas iedzīvotāji. Es atzīstu visu citu nāciju mēs.
Lasīt visu...

21

Tiesības būt stulbam

FotoRit otrais gads kopš Krievijas uzsāktā trīsdienu zibenskara Ukrainā. Pa šo laiku Ukrainas armija papūlējusies demilitarizēt Krievijas bruņotos spēkus par vairāk nekā 20 tūkstošiem militārās tehnikas vienību un vismaz 155 tūkstošiem kritušo iebrucēju. Šie zaudējumi jau ir desmit reizes lielāki nekā PSRS desmit gadu garajā Afganistānas karā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Sargsuņi rej, karavāna mīcās tālāk

Nesen medijiem tika ziņots, ka Finanšu izlūkošanas dienests pērn ir saņēmis ziņojumus par vairākiem tūkstošiem aizdomīgu darījumu....

Foto

Kluso apvērsumu mehānisms

Likumus Latvijā līdzīgi kā citur teorētiski ražo Saeima - mūsu gadījumā 100 deputāti, lai gan faktiski tos nosaka koalīcijas komanda, kuru vieno koalīcijas...

Foto

Vai viņi uzbruks arī Rainim un Čakam? Karš pret kultūru Rīgā

Tik daudzi atviegloti uzelpoja, uzzinot, ka pašreizējam Rīgas mēram, stabiņu apmātajam Staķim uz brīdi esot...

Foto

Andrejs Upīts bija jauks un labs okupācijas varas kolaborants

Publiskās atmiņas centra rosinātais un Rīgas Pieminekļu padomes atbalstītais priekšlikums demontēt vairāku literātu (tostarp – latviešu rakstnieka...

Foto

Kad beigsies karš Ukrainā?

Pamēģināsim uz šo jautājumu atbildēt godīgi un argumentēti, izmantojot arī tādu informāciju, kāda nekad nenonāk latvju žurnālistu rokās un galvās. Un paturēsim...

Foto

Es esmu tikls un šķīsts, ticiet man!

Žurnālistikā vissvarīgākā vērtība ir redakcionālā neatkarība. Nekas to nedrīkst apšaubīt. Vienlaikus cilvēkam ir viņa individuālā brīvība un sirdsapziņā pamatotas...

Foto

Nacionālās apvienības viltus patrioti: Ogres mēra Egila Helmaņa gadījums

Lai turpinātu diskusiju par Ogrē nenotikušo bēdīgi slavenā “Latvijas pilsoņa/latvieša” Pētera Avena porcelāna “podu” un “podiņu” izstādi,...

Foto

Gruzijas mācībstundas

Tbilisi atkal dūmos un asaru gāzes mākoņos, ielas tradicionāli pilnas ar karstasinīgo tautu, kurai labs jebkurš iemesls, lai lieku reizi izvicinātu rokas. Kas gadījies...

Foto

Kam traucē Upīša piemineklis?

Pieminekļiem ir kāda nelāga īpašība – tie ir pļāpīgi. Visi kā viens būdami radīti ar mērķi vēstīt nākamajām paaudzēm par dižiem cilvēkiem,...

Foto

Vērtību arguments (jebkura) pieminekļa aizstāvībai

Šajā rakstā apskatīsim vienu cienījamu argumentu par labu pieminekļa (jebkura) aizstāvībai. Proti, iespēju, ka piemineklis cilvēkam ir dārgs. Tas, ka cilvēks...

Foto

Vai Aizsardzības ministrijas nenogremdējamais Jānis tiešām nenogrims?

Šodien notika Latvijas jaunlaiku vēsturē lielākais brīnums. Pati bezgrēcīgākā un tautas mīlētākā - Aizsardzības ministrija atzina, ka tiešām būs...

Foto

Par nelikumībām un reputācijas graušanu Rīgas bērnu un jaunatnes sporta skolā „Rīdzene”

Atkārtoti lūdzam nepieļaut kārtējo Rīgas nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu sporta skolā Rīdzene....

Foto

Kāpēc kolektīvais Soross zaudē Ukrainā?

Dzirdu bāleliņu - patriotu gaudas, tāpēc lietošu maksimāli precīzus apzīmējumus, distancējoties no plašplūsmas ziņu avotu paredzamās indoktrinācijas un nu jau pavisam...

Foto

Aizsardzības ministrei Mūrniecei būtu nevis jāizsaka tukši paziņojumi, bet jāpublisko visa ar pārtikas iepirkumu saistītā dokumentācija

Vēlos publiski paust savu viedokli par Valsts aizsardzības loģistikas un...

Foto

Par LIZDA falšumu

Skolotāji ATKAL draud ar Vislatvijas streiku, ja mēneša laikā netiks izpildītas "viņu" prasības. Tas, ka valdības vadītāji ar Krišjāni Kariņu un LIZDA vadītāju...

Foto

Iespējamā kļūda VID EDS saistībā ar gada ienākumu deklarāciju

Informēju, ka, aizpildot gada ienākumu deklarācijas D3 sadaļu, parādās šāda absurda formula, rēķinot apliekamus ienākumus no citiem...

Foto

Veselības budžets: daudz aizņemsimies, daudz tērēsim un cerēsim, ka veselības joma zels un plauks, bet mums nav nojēgas, kā šo veselības jomas uzplaukumu sasniegt

Savu iepriekšējo...

Foto

Vai Latvijas vēsturiskajām zemēm jāatgriežas Dzimtenes ostās?

Mēs nokavējām 30 gadus no brīža,kad sajuka Teherānas-Jaltas-Potsdamas pēckara ģeopolitiskā arhitektūra. Varbūt mēs nesapratām, kāpēc San Francisko antihitleriskā koalīcija...

Foto

Meli nekad nevar pārmākt patiesību. Arī šoreiz viss nostāsies savās vietās

Jo vairāk pretinieku, jo vairāk goda! Nekad neesmu vairījies no atklātas diskusijas un politiskas cīņas....

Foto

Populisms un sabiedrība

Vārdam “populisms” skaidrojošā vārdnīca sniedz sekojošu skaidrojumu - izdabāšana plašām aprindām, cenšanās par katru cenu, pat ar nepiepildāmiem solījumiem un meliem iekarot tautas...

Foto

Jā, mēs gatavojamies paslepus, necaurspīdīgi iztērēt 100 miljonus eiro par apšaubāmu vēja parka projektu, un ko jūs, kaitnieki, mums padarīsiet?

AS “Latvenergo” paziņojums par ražošanas jaudu...

Foto

Izglītības un zinātnes ministrijai: pieteikums darbam Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam

Ar šo vēlos pieteikties darbam Izglītības un zinātnes ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam. Mans vārds ir...

Foto

Vēlēšanās zaudējušie paristi un bordānisti vēlas jums atriebties, ogrēnieši

Godātie ogrēnieši un pilsētas viesi! Vērsīšu Jūsu uzmanību uz to, ka plānoto masku šovu* Jūsu pilsētā organizē...

Foto

Galvenais atbildīgais pasūtījuma lietā pret Lapsu un Liepnieku “atrast jebko” ir ģenerālprokurors Stukāns

Iekšlietu ministrs Māris Kučinskis nav oriģināls, tā ir viņa būtība izvairīties no atbildības,...