Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Ja man lūgtu vienā vārdā raksturot tieslietu ministra Jāņa Bordāna Twitter kontu, kuru viņš lieto diezgan aktīvi, tad šis vārds būtu pārpratums. Viņa konts atgādina neveiksminieka kladi skolā, kas ir piebāzta ar visu un tikai dažreiz ar skolas materiāliem. Bez konsekvences, bez loģikas, bez jēgas.

Pirmkārt, nedaudz par tiem Twitter kontiem, kurus ministrs uzskata par savas sekošanas vērtiem.

Bordāns seko 9 anonīmiem politiskajiem troļļiem.

Bordāns seko krāpniekam Grigorijam Guseļņikovam, notiesātajam Mihailam Hodorkovskim, ka arī pirms 7 ar pusi gadiem mirušās Valērijas Novodvorskas neaktīvajam kontam.

Bordāns seko daudziem neaktīviem pieaugušo humora un nepārprotamas pornogrāfijas kontiem, piemēram, šim:

https://twitter.com/domainews/status/542291215707025409?s=20&t=2B1jnDjbjt-bIdBnIT0YwQ

Bordāns, kurš sevi pozicionē kā reliģijas un baznīcas aizstāvi, seko arī šim kontam:

https://twitter.com/ZurnalsKlubs/header_photo

Zemāk nedaudz vairāk par ne tiem gudrākajiem un citreiz prātam neaptveramajiem tvītiem, ko raksta ministrs.

Sensāciju vai atklājumu te nebūs, jo daudzi no šiem tvītiem jau ir sabiedrībai labi pazīstami. Tomēr es ļoti iesaku lēnām izlasīt katru rindkopu un veltīt tikai nedaudz laika, lai iedziļinātos šī skaistuma būtībā.

Ministrs publicē ierakstu, ka Okupācijas muzejs meklē ekskursiju gidus. Grūti iedomāties, ko vēl var sagaidīt no ministra pēc šāda mēroga ziņu publicēšanas. Droši vien kaut kas no sērijas “Ministrijas ēdnīcā pavāre meklē lietotas ziemas riepas” vai “ministru ģērbtuves apkopējai nav kam atstāt kaķi, kad viņa strādā vakara maiņā”.

https://twitter.com/okupacijas_muz/status/1485473983369728001?s=20

Ministrs publicē fotogrāfiju, kurā viņš kopā ar kādu citu vīrieti izbradā zāli pie ministrijas ēkas pašā Rīgas centrā:

https://twitter.com/Bordans/status/1319309652929269760/photo/1

Šeit gādīgais ministrs sveic skolotājus Skolotāju dienā, neskatoties uz to, ka viņš nav izglītības ministrs un Izglītības ministrijā nestrādā. Tas ir līdzīgi tam, ja izglītības ministre Anita Muižniece apsveiktu Rīgas Centrālcietuma darbiniekus ar šīs iestādes 120 gadu jubileju:

https://twitter.com/Bordans/status/1444626465421762560?s=20

Reklamē aviokompāniju AirBaltic. Jautājumu, kā lidmašīnas ir saistītas ar tiesām un cietumiem es neuzdošu, jo ​​atbilde ir acīmredzama - vistiešākajā veidā!
https://twitter.com/Bordans/status/1272859832001998850?s=20

Darba nedēļas vidū, darba laikā Bordāns sekotājiem rāda, kā, iespējams, viņš iespējams tieši tobrīd lietos alkoholu. Atliek tikai cerēt, ka pēc tam, kad viņš šo alkoholu, iespējams, izdzēra, viņš devās mājās ar taksometru, nevis ar, iespējams, automašīnu.

https://twitter.com/Bordans/status/1372225902088704000?s=20

Šeit ministrs publicē video klipu, kura mērķauditorija ir nepilngadīgie ieslodzītie. Video ir lamu vārdi krievu valodā, ko, pēc ministra domām, ir ļoti nepieciešams noklausīties visiem viņa sekotājiem.

Twitter neļauj kopēt retvītus, un tāpēc zemāk ir pieejams links uz sākotnējo ierakstu, kuru ministrs pārpublicēja. Tie, kas vēlas pārliecināties, vai ministrs tiešām ir veicis retvītu, var sekot līdzi viņa plūsmai 2021. gada 12. aprīlī.

https://twitter.com/IlvesToomas/status/1381662623633117195?s=20

Šī tvītā Bordāns netieši apsūdz cilvēku kokaīna glabāšanā un/vai lietošanā. Tā kā pret šo cilvēku pēc ministra paziņojuma nekādas procesuālās darbības netika veiktas, ir iespējami trīs iemesli, kāpēc ministrs izteica šādu paziņojumu.

Varbūt Bordāns uzskatīja, ka tā bija lieliska doma saviem 7000 sekotājiem izpaust konfidenciālus datus par tiesībsargājošo iestāžu iespējamo rīcību saistībā ar minēto kokaīnu. Varbūt nekādu tiesībsargājošo iestāžu rīcību nebija un, runājot par kokaīnu, Bordāns vienkārši deva mājienu. Mājienu, ka, ja cilvēks turpinās vērt muti uz ministru, tad viņa mašīnas bagāžniekā nejaušas policijas pārbaudes laikā nejaušs policists absolūti nejauši atradīs nejaušu maisiņu ar nejaušu kokaīnu. Un no aiz stūra pavisam nejauši šo visu vēros Sparāns, Jurašs vai kāds cits pilnīgi  nejaušs lietu kārtotājs. Trešais variants ir abi kopā, kas būtu ļoti ministra Bordāna stilā.

https://twitter.com/Bordans/status/1467201494504062988?s=20

Te ministrs mēģina, kā kriminālajā žargonā pieņemts teikt, «опустить» savu sarunu biedru, un, lai to izdarītu, ministrs pāriet uz sarunu biedra vecāku personību. Nu, vismaz ne uz viņa bērniem.

Ņemot vērā šādu reakciju uz paša kritiku, paliek pilnīgi acīmredzami, ka, apmeklējot Latvijas cietumus, ministram izdodas uzsūkt milzīgu daudzumu cietuma “понятия”. No otras puses ministram ir laikam jāpateicas par to, ka viņš sarunu biedru cenšas “опустить” ar vārdu palīdzību tviterī, nevis personīgā tikšanās ar sejā ielietas urīna glāzes palīdzību.

https://twitter.com/Bordans/status/1458733683830046722?s=20

Te ministrs histēriski smejas par to, ka Miķelis Valters izcieta laiku cietumā. Nākamais cilvēks, kurš ir rindā uz ministra izsmieklu, noteikti ir Gunārs Astra, jo par viņa brāli Bordāns jau bijis pasmējies, atstājot viņu aiz žoga Astras pieminekļa atklāšanas laikā.

https://twitter.com/Bordans/status/1257748046189924353

Tagad nedaudz par komentāriem, ko ministrs raksta tviterī.

Pusdeviņos no rīta ministrs atbild uz kāda anonīma konta jautājumu par to, kāda bija pirmā grāmata, ko izlasīja šī anonīmā konta sekotāji. Sakiet, lūdzu, kam būtu jānotiek cilvēka, kurš pārvalda veselu  ministriju, visas tiesas un visus cietumus, galvā, lai viņš 8:30 no rīta domātu “Vaidieviņ, kāds svarīgs  jautājums – vajag steidzīgi uz to atbildēt, jo Latvijas nodokļu maksātājiem ir taču neticami svarīgi zināt manu viedokli par šo!”

https://twitter.com/Bordans/status/1456147626362089475?s=20

Šajā diezgan īsajā, bet ļoti informatīvajā sarakstē ministrs, kas publicē tvītus ar lamu vārdiem krievu valodā, un ar kaunu no darba izmestais bijušais ministrs Pūce savā starpā lielās, kurš no viņiem savu darbu veic sliktāk. Es nejokoju, palasiet.

https://twitter.com/Bordans/status/1478446393635266562?s=20

Ministram Bordānam pēc mafijas filmu labākajām tradīcijām patīk atrast internetā savus kritiķus un pieklājīgi dot viņiem mājienus, ka viņu tik atklāti kritizēt nevajag un labāk nekritizēt vispar. Pievērsiet uzmanību tam, ka sieviete, kurai Bordāns atbild, viņu neatzīmēja savā atbildē, nav ar viņu personīgi sazinājusies un ka Bordāns nav arī atzīmēts sākotnējā tvīta.

Bordāns šo sievieti atrada pats (vai kāds no viņa uzticīgajiem līdzstrādniekiem norādīja) un devās atbildēt uz jautājumu, kuru Bordānam neviens nekad nav uzdevis. Es patiesi ceru, ka ar šo sievieti tagad viss ir kārtībā.

https://twitter.com/Bordans/status/1372965393996873742?s=20

Šeit ministrs tik dziļi iejutās mafijas lomā, ka no pieklājīgiem mājieniem pārgāja uz pieklājīgiem padomiem, kas viņa sarunu biedrei būtu jādara un no kā labāk atturēties. Ļoti ceru, ka viņa uzklausīja ministra padomus un ka ar viņu tagad arī viss ir kārtībā.

https://twitter.com/Bordans/status/1298502027174191109?s=20

Tieši mēnesi pirms advokāta Pāvela Rebenoka slepkavības ministrs Bordāns atkal ar mājienu palīdzību mēģina kaut ko pastāstīt saviem sarunu biedriem par kaut kādu iespaidu, kas palicis pēc sadarbību ar advokātu. Rebenoks bija Bordāna publiskais nedraugs un atklāti kritizēja ministru.

https://twitter.com/Bordans/status/1299269782768881665?s=20

Šajā tvitā ministrs atklāti reklamē ASV uzņēmēju Pēteri Ragaušu, kura personība vairākkārt pieminēta, apspriežot pretrunīgo Skultes gāzes termināļa projektu.

https://twitter.com/Bordans/status/1293995693359726592?s=20

Interesanti, ka nelaiķis Rebenoks arī par attiecībām ar Ragaušu asi kritizēja ministru. Zemāk ir links, kur varat īsumā iepazīties ar Rebenoka teikto par “draudzību” starp Ragaušu un Bordānu un kur pēdējais par Rebenoku rakstīja ļoti divdomīgus tvītus tieši mēnesi pirms viņa slepkavības.

https://pietiek.com/raksti/foto_apliecina_bordana_un_biznesmena_ragausa_attiecibas/

Novērtē šo rakstu:

258
34

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

FotoVācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc tam tās atkal atkarot. Bērboka uzskata, ka nepieciešama jauna NATO stratēģija, kas ļautu nekavējoties un vispusīgi atvairīt Krievijas uzbrukumu. Baltijas valstu aizsardzība tad vairāk gultos uz Vāciju. Tā ka, iespējams, drīzumā Dievzemītē atkal būs pa pilnam vācu puišu, meiču un, velns viņu zin’, kas tur vēl dienē.
Lasīt visu...

21

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

FotoEnerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To mēs redzam gan Ukrainā, gan nu jau arī pavisam blakus Somijā un citviet Eiropā. Nebūsim naivi, tas nenotiek bez vietējo enerģētikas jomas pārstāvju iesaistes, – viņi ir kļuvuši par daļu no Krievijas energosistēmas. Daži neapzināti, jo viņi vienkārši dara profesionāli savu darbu, daži arī ļoti apzināti, pārstāvot Krievijas intereses Latvijā.
Lasīt visu...

21

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

FotoAttiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir vietējo krievvalodīgo identitātes konsolidācijas punkti. Un sociologiem ir daudzmaz skaidrs, kāpēc tas tā. Tie nav gluži piederības atraktori. Par tiem kalpo tā pati māju izjūta, un par to cits stāsts (cik plaši ietver mājas, sēta vai reģions Pribaltika).
Lasīt visu...

21

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

FotoTagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu Saeimas telpās. Nākamajā rītā deputāts tika palaists brīvībā. Kaimiņam kā aktierim izdevās izcila performance – samulsums, bailes, pēc tam varonīga apņēmība, kas atspoguļojās viņa sejā dažādos veidos. Tolaik Kaimiņam un viņa partijai vēl bija daudz fanu, kuri gaidīja elka iznākšanu no cietuma. Tā gan tagad ir tāla pagātne.
Lasīt visu...

6

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

FotoKopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan Rietumu (angļu, vācu, franču valodās) puses. Tas ir mega krahs, ko patlaban Rietumi piedzīvo ar savām ilūzijām un pārpratumiem par Krieviju.
Lasīt visu...

21

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

FotoPriekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:
Lasīt visu...

21

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

FotoLatvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan ar māju privatizāciju, gan ar visu mājokļu uzturēšanas sistēmu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...

Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....