Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

traktoram

21.07.2021. 12:16

»

Traktors

Tak neviens domājošs cilvēks netic jūsu pasakām par spiegu Ādamsonu. Tā ir safabricēta sistēmas izrēķināšanās ar godīgu cilvēku, visticamāk, kāda pietuvināta varai atriebība par senu pāridarījumu, noteikti pelnītu...


Kāda izrēķināšanās, kam vajadzīgs nodzēries krievu zampoļits? Visticamākais, ka sabiedroto speciālie dienesti to pieķēra un mūsējie, vienmēr Kremlim iztapīgie, bija spiesti to upurēt.

Atbildēt

Traktors

20.07.2021. 19:02

»

vai dieniņ

kam tad biedrs Ādamsons traucē?Un bez atļaujas iet politikā?Pats taču cīnījās par atļauju caur Eiropas tiesu.Visvarenā ET biedram atļāva un biedrs pabijis jau trīs partijās,Saeimā un pat ministru kabinetā.Cik vienkārši!"Bandītu valsts"tik apmelo,tiesā un sēdina politiskos pretiniekus svētos ādamsonus...


Tak neviens domājošs cilvēks netic jūsu pasakām par spiegu Ādamsonu. Tā ir safabricēta sistēmas izrēķināšanās ar godīgu cilvēku, visticamāk, kāda pietuvināta varai atriebība par senu pāridarījumu, noteikti pelnītu.

Jebkurš politiķis, kas ir ciemojies Dinamo/Gazprom ložā arēnā Rīga, reālu čekistu kompānijā, ir pastrādājis lielāku kaitējumu valsts interesēm. Ieskaitot bijušo valsts kancelejas vadītāju, Iekšlietu ministrija valsts sekretāri u.c. pārdevušos purnus. Tā kā viss valsts noslēpums un vēl jo vairāk, tā sargāšana - ir butaforija.

Atbildēt

vai dieniņ

19.07.2021. 14:01

»

Bandītu valsts

Te mēs tādā dzīvojam. Arestēt var jebkuru, kurš traucē. Jebkuru , kurš iet politikā bez atļaujas. KNAB ir tikai ierocis ātrai "tiesai" Politiskie pretinieki tiek apmeloti un sēdināti. Man kauns un pretīgi par šo valsti.Tai nav nākotnes- paši iedzīvotāji ar prieku to likvidēs pie pirmās iespējas...


kam tad biedrs Ādamsons traucē?Un bez atļaujas iet politikā?Pats taču cīnījās par atļauju caur Eiropas tiesu.Visvarenā ET biedram atļāva un biedrs pabijis jau trīs partijās,Saeimā un pat ministru kabinetā.Cik vienkārši!"Bandītu valsts"tik apmelo,tiesā un sēdina politiskos pretiniekus svētos ādamsonus un lembergus.Īsts murgs.Bet svētais pa to laiku draudzējas un tiekas ar kaimiņvalsts spiegiem aiz tīrās garlaicības.

Atbildēt

XXX

19.07.2021. 12:34

Gadījums ar Jāni Ādamsonu pierāda tikai un vienīgi seno patiesību - Zeme ir apaļa, Dieva sods tomer patiešām ir un lai bijušie saimnieki viņam "uzšauj pa piekto punktu" no visa spēka un maksimāli sāpīgi.

Atbildēt

Bandītu valsts

19.07.2021. 07:52

Te mēs tādā dzīvojam. Arestēt var jebkuru, kurš traucē. Jebkuru , kurš iet politikā bez atļaujas. KNAB ir tikai ierocis ātrai "tiesai" Politiskie pretinieki tiek apmeloti un sēdināti. Man kauns un pretīgi par šo valsti.Tai nav nākotnes- paši iedzīvotāji ar prieku to likvidēs pie pirmās iespējas

Atbildēt

rezidenta kļūda

18.07.2021. 22:54

VDK štata darbinieks, komunists, zampoļits .... Varbūt tiešām nedaudz jāpasēž?!

Atbildēt

Mx

18.07.2021. 22:16

»

who is who

Ādamsons ir goda vīrs, bet abi viesstrādnieki Lavits un Kariņš īsteni Latvijas valsts nodevēji


Čekas smerdelis un godavīrs... Vēl kaut ko stulbāku nespēji izdomāt?

Atbildēt

traktoram

18.07.2021. 21:16

»

Traktors

Lindermans, Gapoņenko, Aleksejs. Ja nebūtu šie kropļi, Latvija sen jau būtu EU priekšgalā. Joks


Bez taviem smirdīgiem fašistu drauģeļiem, Latvijas vēl ir demogrāfiski piesārņota ar pus miljonu citiem krieviem, kuri, protams, neveicina attīstību.

Atbildēt

Kompots 0,07 rub.

18.07.2021. 18:03

Labi, vai kāds no klātesošajiem, ieskaitot dienesta vaukščus, variet lūdzu pastāstīt, kad un ko reālu ir atklājuši vai novērsuši DP/VDK/VDD savā 100 gadu pastāvēšanas laikā? Vai novērsa Ulmaņa apvērsumu un varas sagrābšanu, banku afēras, Šķēles prihvatizācijas, digitalgeitu, OIK afēru? Ko?

Atbildēt

what is what

18.07.2021. 17:25

Jā, Levits un Kariņš ir ļaunāki Latvijai par atklātu Krievijas diversiju!

Atbildēt

tas jā

18.07.2021. 17:02

»

CN N

Latvijai ir izcils prezidents un gudrs premjers, Putins ar viņiem ir apmierināts


Ar tiem jā, bet alkoholiķis Ādamsons tomēr pievīla. Iekrita kā circenis pelnos.

Atbildēt

CN N

18.07.2021. 16:30

Latvijai ir izcils prezidents un gudrs premjers, Putins ar viņiem ir apmierināts!

Atbildēt

pēc taisnības

18.07.2021. 15:54

»

who is who

Ādamsons ir goda vīrs, bet abi viesstrādnieki Lavits un Kariņš īsteni Latvijas valsts nodevēji


Levits un Kariņš, kādi nu viņi ir, bet šeit ir viņu dzimtene, bet krievu armijas oficierim, visur jādeg zemei zem kājām un tam ir jāizbauda uz savas ādas katra no desmitiem miljonu krievu necilvēku upuru ciešanas.

Atbildēt

Pareizi

18.07.2021. 15:49

»

who is who

Ādamsons ir goda vīrs, bet abi viesstrādnieki Lavits un Kariņš īsteni Latvijas valsts nodevēji


Visi Putina stukači ir "goda vīri", tāpat kā tu, kurš slavina spiegus.

Atbildēt

who is who

18.07.2021. 15:43

Ādamsons ir goda vīrs, bet abi viesstrādnieki Lavits un Kariņš īsteni Latvijas valsts nodevēji!

Atbildēt

pēc taisnības

18.07.2021. 15:17

»

taisnībai jāuzvar

Ādamsonam - brīvību, Levitu un Kariņu-utilizēt


Varbūt krievu militārista, Ādamsona, vietā piedāvāsi bendem savu ģimeni?

Atbildēt

taisnībai jāuzvar

18.07.2021. 15:00

Ādamsonam - brīvību, Levitu un Kariņu-utilizēt!

Atbildēt

nu nu

18.07.2021. 03:42

»

kas atriebjas Ādamsonam

Vieim taču skaidrs, ka pedofīlu mafija beidzot var atriebties par Ādamsona cīņu pret pedofīliem Saeim;a un valdībā. Tagad SAB priekšnieks, Iekšlietu mistrs, Ministru prezidents, daudzi ausgtākie ierēdņi ministrijā un paši ministri ir pedofīli, pederasti un lesbietes. Tā ir mafija, kas nevienam normālam...


Latvijas ceļa komunisti, čekisti un pederasti to mūdzi, krievu militāristu, savulaik ielika par iekšlietu ministru. Toreiz, kad Ādamsons neapdomīgi, nepavaicājis vadībai, atklāja Birkava un Sončika pedofīlijas lietas, uzreiz saņēma pizģjuļas no Maskavas, jo Kremļa valdošie pederasti - pedofīli ar mūsējiem dara kopīgu lietu.

Atbildēt

kas atriebjas Ādamsonam

17.07.2021. 21:39

Vieim taču skaidrs, ka pedofīlu mafija beidzot var atriebties par Ādamsona cīņu pret pedofīliem Saeim;a un valdībā. Tagad SAB priekšnieks, Iekšlietu mistrs, Ministru prezidents, daudzi ausgtākie ierēdņi ministrijā un paši ministri ir pedofīli, pederasti un lesbietes. Tā ir mafija, kas nevienam normālam cilvēkam nepiedot viņu apvainošanu u noniecināšanu. Ādamsonu arestēja honoseksuālistu mafija.

Atbildēt

juris

17.07.2021. 16:09

»

leopards

KAD Ādammsons bija par IM-kministru,bija kartība,neticu ka viņš var būt spiegs,gali neiet kopā


Neesi aizdomājies, kā kaut kāds čekists un padomju okupantu pakalpiņš vispār varēja kļūt par Eiropas valsts iekšlietu ministru? Ja Ādasmsons būtu maukumājas dežurants, jautājumu nebūtu...

Atbildēt

Karma tuvojas tev utainā pidrillu cūka

17.07.2021. 13:36

»

Karma tuvojas tev utainā okupantu cūka

ASV, Turcija, Pakistāna, Uzbekistāna un Afganistāna veido savienību. Gatavojieties krievu okupanti, nāksies atbildēt par noziegumiem pret cilvēci un postu ko esat nodarījuši citām tautām


Gatavojieties, pediņskapja pasīvie atkritumi, jo nāksies atbildēt par noziegumiem pret visu cilvēci un postu ko esat nodarījuši visām pasaules tautām.

Atbildēt

Karma tuvojas tev utainā okupantu cūka

17.07.2021. 13:07

»

Karmas bumerangs

Ko citiem novēli - pats dabūsi, vismaz dubultā un ar visiem tuviniekiem līdz 7 augumam


ASV, Turcija, Pakistāna, Uzbekistāna un Afganistāna veido savienību. Gatavojieties krievu okupanti, nāksies atbildēt par noziegumiem pret cilvēci un postu ko esat nodarījuši citām tautām.

Atbildēt

Pediņam

17.07.2021. 13:06

»

Pediņam

Ja tu gnīda nosauc savu valsti par latvāniju,?,tad tu esi tāds pts nodevējs kā ādamsons. Bet katrā tautā ir Kangari


tev atkal agresīvās šizofrēnijas lēkme? Ko par to saka tavs veterinārs?

Atbildēt

Karmas bumerangs

17.07.2021. 13:05

»

lopam

Tev, pida-ras, nav jāmokās nīstā Latvijā un, pilnīgi iespējams, ja evakuēsies ātri, tevi apskaudīs tavas sugas brāļi, kas būs nolemti baisai nāvei


Ko citiem novēli - pats dabūsi, vismaz dubultā un ar visiem tuviniekiem līdz 7 augumam.

Atbildēt

krievam

17.07.2021. 10:43

»

Traktors

Nemaz negribu un netaisos tevi pazemot (pats lieliski tiec galā), taču tu pat virtuālajā pasaulē nespēj sevi identificēt, kaut vai ar izdomātu pseidonīmu...


Es tevi, krievu kropli, nemaz nedomāju saukt par čukču. Čukča tādu pazemojumu nav pelnījis.

Atbildēt

Karma

17.07.2021. 07:57

Cerams ka citiem šitas izdzimtenis būs kā mācība-dzīvē par visu jāatbild agri vai vēlu!Iespējams ka varbūt arī nav vainīgs šajā gadījumā,bet cik viņš pats ir sasēdinājis gan vainīgus gan nevainīgus!Tagad viss nāk atpakaļ!
Citiem par mācību

Atbildēt

Svētais Vazelīns

16.07.2021. 22:13

»

Pediņam

Ja tu gnīda nosauc savu valsti par latvāniju,?,tad tu esi tāds pts nodevējs kā ādamsons. Bet katrā tautā ir Kangari


Labi meitenes, tikai mieru! Visas (sū..jam) pelnām kā protam. Esiet mīļas un iecietīgas.

Atbildēt

Traktors

16.07.2021. 22:08

»

krievam

Tavas "gudrības" tavus pēcnācējus noteikti novedīs kapā. Fašistiem nav vietas 21. gadsimta Cilvēku pasaulē


Nemaz negribu un netaisos tevi pazemot (pats lieliski tiec galā), taču tu pat virtuālajā pasaulē nespēj sevi identificēt, kaut vai ar izdomātu pseidonīmu.

Tu pats priekš sevis esi tukša vieta, bez vārda un nosaukuma, ar ~ 150 vārdu tukšu valodas krājumu (ieskaitot matuškas leksikonu).

Tu vari saukt mani kaut par čukču – tas neko neietekmē, toties, tev uz tavam naidam vispār nav tautības, tikai suga, blusas un cērmes. Viss cilvēcīgais, kas tev no dabas tika atvēlēts, trāpīja citur un sakalta palagos.

Aizej, paskaiti uz nakti preambulu, varbūt atlaidīs.

Atbildēt

Pediņam

16.07.2021. 21:48

»

nuja

tev nav jābrauc uz svešām zemēm, jo tu savu pēc cilvēku asinīm izslāpušās agresīvo tumsonīgo lopu sugas nezvēra naidu vari kurināt tepat, šajā "valstī" euro-latvānijā


Ja tu gnīda nosauc savu valsti par latvāniju,?,tad tu esi tāds pts nodevējs kā ādamsons. Bet katrā tautā ir Kangari!!!

Atbildēt

gods kalpot okupantiem

16.07.2021. 21:35

Nu gan biedri komjaunieši saskrējuši glābt savus ķirļic valodīgos biedrus.

Atbildēt

lopam

16.07.2021. 21:35

»

nuja

tev nav jābrauc uz svešām zemēm, jo tu savu pēc cilvēku asinīm izslāpušās agresīvo tumsonīgo lopu sugas nezvēra naidu vari kurināt tepat, šajā "valstī" euro-latvānijā


Tev, pida-ras, nav jāmokās nīstā Latvijā un, pilnīgi iespējams, ja evakuēsies ātri, tevi apskaudīs tavas sugas brāļi, kas būs nolemti baisai nāvei.

Atbildēt

nuja

16.07.2021. 20:49

»

Uldis

Atšķirībā no tavas, pēc cilvēku asinīm izslāpušās agresīvo tumsonīgo lopu sugas, es nebraucu uz svešām zemēm naidu kurināt


tev nav jābrauc uz svešām zemēm, jo tu savu pēc cilvēku asinīm izslāpušās agresīvo tumsonīgo lopu sugas nezvēra naidu vari kurināt tepat, šajā "valstī" euro-latvānijā.

Atbildēt

krievam

16.07.2021. 20:07

»

Traktors

Pataupi savas gudrības un sūrās dzīves gūtās atziņas saviem bērniem un mazbērniem. Var redzēt, ko tu būs spējīgs viņiem iemācīt, "latvieti


Tavas "gudrības" tavus pēcnācējus noteikti novedīs kapā. Fašistiem nav vietas 21. gadsimta Cilvēku pasaulē.

Atbildēt

Traktors

16.07.2021. 17:25

»

nu nu

Galvenais, krieveli, kad kaut kur kod, pārliecinies, ka tas gabals ir pietiekami papuvis, lai abus atlikušos zobus neizlauztu


Pataupi savas gudrības un sūrās dzīves gūtās atziņas saviem bērniem un mazbērniem. Var redzēt, ko tu būs spējīgs viņiem iemācīt, "latvieti".

Atbildēt

Uldis

16.07.2021. 16:49

»

ASV protektorāts Latvija

Tā ir viņu vaina, ka tāds garīgi slims idiots un starpnacionālā naida kurinātāks kā tu, vēl nav notiesāts


Atšķirībā no tavas, pēc cilvēku asinīm izslāpušās agresīvo tumsonīgo lopu sugas, es nebraucu uz svešām zemēm naidu kurināt.

Atbildēt

nu nu

16.07.2021. 15:03

»

jautrais

.. jeņķu bars salasījies...komentē ar jeņķisku piesitienu...visiem protēzes bet kost grib


Galvenais, krieveli, kad kaut kur kod, pārliecinies, ka tas gabals ir pietiekami papuvis, lai abus atlikušos zobus neizlauztu!

Atbildēt

jautrais

16.07.2021. 14:56

.. jeņķu bars salasījies...komentē ar jeņķisku piesitienu...visiem protēzes bet kost grib...

Atbildēt

Tā Ir Dzīve

16.07.2021. 14:15

Vēl šodien tu esi ķēniņš,
Bet cūkgans tu būt vari rīt
Tik kārdinošs ceļš ved kalnā,
Bet līkumā lejup jau slīd.

Atbildēt

Lapas:    4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai “būvnieku karteli” nomainīs “ierēdņu kartelis”?

FotoKonkurences padome skaļi pateica to, par ko citi paklusēja, – ka būvniecībā “karalis ir kails”. Protams, objektu pasūtītāji un viņu draugi politiskajās aprindās to līdz šim nebija ne redzējuši, ne dzirdējuši, ne nojautuši. Bet tagad nu gan ar visu “bezkompromisa tiesiskuma koalīcijas” jaudu tiks aizdarītas sūces! Būvniecību sakārtos ar tādu pašu entuziasmu, kā iepriekš izremontēja banku sektoru – viss tīrs, kaut arī apkārtnē zāle vairs neaug…
Lasīt visu...

18

Pēc iespējas ierobežojiet nevakcinēto personu socializēšanos, citādi mūsu biznesam gals klāt!

FotoLatvijas Viesnīcu un restorānu asociācija (LVRA), kas apvieno vairāk nekā 200 sektora vadošos uzņēmumus, augsti vērtē nozarei sniegto atbalstu, lai pārvarētu smagāko krīzi!
Lasīt visu...

21

Šlesera uzdevums ir spēlēt vāju un haotisku opozīciju, izskatīties impotenti

FotoLai kā es vēlētos iesmiet par Šlesera “ultimāta” iesniegšanas pasākumu, ir arī daži nopietni secinājumi.
Lasīt visu...

21

Valsts sabiedrisko attiecību mazspēja un katastrofa

FotoSakarā ar zemiem Latvijas vakcinācijas skaitļiem un attiecīgu risku, ka atkal būs ierobežojumi un ka mācības atkal notiks attālināti uc, atļaušos izteikt arī savas neprofesionālas pārdomas.
Lasīt visu...

10

Savāds laiks

FotoNo aizmirstības putekļiem mediju starmešos atkal parādījies tas pats vīrs, kurš reiz solījās visus oligarhus apkarot un Latvijā taisnību atjaunot.
Lasīt visu...

21

Vainīguma prezumpcija jāatceļ, citādi – kapitālais remonts beidzies, bet ēka nav apdzīvojama

FotoNeviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta likumā noteiktajā kārtībā. Nevienam nav jāpierāda savs nevainīgums. Šie ir jebkuras demokrātiskas, tiesiskas valsts pamatprincipi. Nevainīguma prezumpcija ir nostiprināta arī Latvijas likumdošanā. Izņemot vienu virzienu – banku sektoru.
Lasīt visu...

6

Ultimāts valsts prezidentam Egilam Levitam

FotoMēs ierosināsim valsts prezidenta Egila Levita pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, ja mūsu prasības netiks izpildītas divu nedēļu laikā, Jums tiks atņemta prezidenta pensija, dzīvoklis un mašīna. Latvijas Republikā nevar būt prezidents, kas neievēro Satversmi un Tautas gribu. Tādēļ tiks ierosināts Likums par prezidenta pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, liedzot Jums visas privilēģijas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Daudz ko var paveikt īsā laikā, tikai – bez viņiem

Ja esošais ministrs un valdība nezina, kā, un nemāk panākt 60 - 70 procentu vakcinēto skaitu,...

Foto

Es esmu vienīgā īstā opozīcija, nevis kaut kāds tur Šlesers!

Svētdien veltīju nedaudz laika un papētīju publisko informāciju par Aināra Šlesera organizēto pasākumu pie Rīgas pils...

Foto

Ticiet ekspertiem, un viss būs tikpat labi kā līdz šim

Covid-19 vakcīnas trešās devas ievadīšana ir aktuāls jautājums ne tikai Latvijā, bet arī citur pasaulē. Lēmumi...

Foto

Nē cūku un vistu slepkavošanai vēdera baudai!

Katru gadu Latvijā tiek noslepkavoti 700 tūkstoši cūku un vairāk nekā 21 miljons vistu, lai piepildītu iedzīvotāju kāri apmierināt...

Foto

Tagad Latvijas Ārstu biedrība paudīs tikai „pareizo” viedokli: ja nomirst saskaņā ar Covid-19 vadlīnijām, tad OK

Domas kavējas pie Latvijas Ārstu biedrības prezidentes ārstes Ilzes Aizsilnieces...

Foto

VID atņem cilvēku sociālās iemaksas, lai segtu svešu uzņēmumu parādus

Valsts ieņēmumu dienests (VID) ir vērsies pret visiem SIA Tokyo City darbiniekiem, kopumā atņemot viņiem sociālās iemaksas 130...

Foto

Hermanis Rāzens, Putņa sāga

Kas nav ar mums, tas ir pret mums, tas Putnis ir viens pārpratums, viņš visur saskata tik slikto, un tāpēc valdei sāka likties, ka partijā viņš...

Foto

Reālajā dzīvē, kuru, iespējams, no Rīgas pils logiem grūtāk saskatīt, problēmas ir gluži citas

Rudens sesiju atklājot, valsts prezidents Egils Levits informēja Saeimu, ka ar Latvijas...

Foto

Mazais Gobzems gāž lielo vezumu

Uzreiz jāpiebilst, ka autors nav skandalozā deputāta Alda Gobzema cienītājs. Skaļo dīvainīti var uzlūkot ar žēlumu un līdzjūtību. Taču jāatzīst, ka...

Foto

Pateicamies par uzticēšanos valsts prezidenta institūcijai, bet ko tad mēs, mēs jau neko

Cienījamā Rozenbergas kundze! Valsts prezidenta kancelejā 2021. gada 19. jūlijā saņemts valsts prezidentam...

Foto

Vadoņu konstruēšana

Divi pašieceltie un, jāatzīst, daudzu atbalstītie varoņi Latvijā jau ir, jo Saeimas vēlēšanu kampaņa jau ņipri sākusies. Līdz vēlēšanām gan vēl gads ar mazu...

Foto

Neaizmirstam cilvēcību viens pret otru

Īsi un kodolīgi par to, kur slēpjas problēma un kā to risināt. Neaizmirstam cilvēcību viens pret otru - cilvēki ilgstoši ir...

Foto

Ar īpašu minoritāšu politiku uzkrāsim antivielas pret nacionālismu!

“Cilvēkiem jābūt mūsu politikas pašā centrā. Tāpēc es vēlos, lai visi eiropieši aktīvi piedalītos konferencē par Eiropas nākotni...

Foto

Protestētāji neslimo ar kroņa vīrusu

Šobrīd visā pasaulē globālo kungu vietējie pakalpiņi baida ļaudis, ka protesta saietu dēļ pieaugs saslimstība ar koronavīrusu. Taču nekas tamlīdzīgs nenotiek....

Foto

Kā mēs visi vēlamies dzīvot pēc tam, kad šis viss būs beidzies

Pēdējo nedēļu laikā ļoti maz esmu apmeklējis vietējo plašsaziņas mediju kanālus. Tas tāpēc, ka...

Foto

Izziņa kā garīga vērtība

Pirms aptuveni divarpus gadsimtiem vairāki raksti sākās ar paskaidrojumu, kam tie paredzēti – skolniekiem vai skolotājiem. Skolnieku vajadzībām bija jāraksta viegli saprotami...

Foto

Gobzems Latvijā vislabāk slauka dibenu un visu, ko vien spējam iedomāties

"Žurku skrējiens" pēc varas šoreiz sācies agrāk nekā parasti. Draņķīgākie politiķi steidz manipulēt ar masu...

Foto

Vai Kariņa valdību varētu izmest kā mīkstās rotaļlietas?

„Un ko ar tām (mīkstajām mantiņām – E.V.) vajadzēja darīt? Kariņam nest uz mājām un sasēdināt uz viesistabas...