Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Uldis

24.12.2017. 19:05

Par TECII 2. kārtu biogāzē būtu jāaizlaiž gazpromizatori, čekas kājslauķi: Dombrovskis un Kampars.

Atbildēt

tanks001

19.12.2017. 15:27

...ko maza "pūcīte" var padarīt lielajam politiķim, ja tas groza tās galvu un vēlas no ES fondiem izplēst lielāku piķi 40% apmērā priekš jebkuras alternatīvas enerģijas ražošanas, ja citas valstis to piķi pieprasīja tikai 20% apmērā.....

Atbildēt

Latvenergo mārketinga kampaņa

16.12.2017. 21:36

Labdien,

SADALES TĪKLS saviem klientiem vēlas sniegt vēl labākus pakalpojumus un apkalpošanu, tāpēc sadarbībā ar pētījumu kompāniju Kantar TNS veic aptauju. Būsim pateicīgi, ja veltīsiet 3 - 5 minūtes sava laika un novērtēsiet sadarbības pieredzi.

Atbildēt

viedais

14.12.2017. 20:16

»

HES

Vājprāts cilvēku galvās tiek sēts apzināti, bet mēģiniet taču arī kaut ko noskaidrot, pirms izrādiet savu gudŗību! (Īpaši - latvis) Jautājumi, ko uzdot sev...


Tu kaut ko jauc. Runa ir par prastu parazitēšanu. OIK saņemšanu par neko. Tak ne jau par jaunu jaudu celšanu vai subsidēšanu. Vienkārši par krievu gāzes kurināšanu un tā rezultātā iegūtās elektrības pārdošanu tirgū par trīskāršu tarifu. Vienkārši tāpat. Bez jebkāda pamatojuma. Tipa tā esot "zaļā" enerģija, tāpēc davai visi pārmaksājiet. Visi zina, ka šie likumi tika nopirkti ar banāliem kukuļiem. Tikai pagaidām sabiedrībai nepietiek dūšas ar visiem šitiem pašiem gudrākajiem izrēķināties ne īstajā, ne linča tiesā. Nevajag stāstīt, ka mums te baigi trūkst elektrības jaudu. Pietiek un vēl pāri paliek. Bija aprēķini, ka gadā vidēji tās ir dažas dienas, kad šīs jaudas var nepietikt. Tāpēc nemelo, ka katru dienu LV iepērk importa enerģiju par 3 miljoniem eiro gabalā. Tās ir pilnīgas muļķības.

Atbildēt

VES

12.12.2017. 21:04

Juris Pūce, Laimdota Straujuma, konkrēti Satversmes un Administratīvās tiesas tiesneši un citas konkrētas valsts amatpersonas nepārprotami ir iesaistīti īpašuma iespējams apzinātā izkrāpšanā grupā, kas saistīts ar divu vēja elektrostaciju maksimālo augstuma atzīšanu (dabā faktiski nevar eksistēt) un iespējamo dokumentu viltošanu. Jāpiebilst, ka Eiropas Cilvēktiesību tiesā ir ierosinātas divas lietas pret Latviju kurās arī norādīts, ka uz viena un tā paša Aizsargjoslu likuma pamata prettiesiski ir noteiktas divas atšķirīgu izmēra vēja elektrostaciju aizsargjoslas. Palielinot vēja elektrostaciju jaudu vai gabarītus ar Enerģētikas likumu palīdzību par vienreizēju samaksu atsavina aizsargjoslas daļu, lai gan zemes īpašnieks tam nepiekrīt.

Atbildēt

Pupa

12.12.2017. 11:30

Par Zolitūdi viņam izdevās nolekt no atbildības
Par korupcijas fondu - arī.
Kā būs šoreiz?

Atbildēt

jebaģajs

12.12.2017. 11:02

»

fakts

Kārtējais anonīmais melu raksts


Es teiktu tā-kārtējais kodeģenerāts cepas,ka nauda tiks atņemta.

Atbildēt

savādnieks

12.12.2017. 09:30

Ja uzmanīgi lasīji,tur saprotami bij' skaidrots,ka zem OIK (kā atjaunotā enerģija) pabāzti TECi,kuri tiek darbināti ar krievijas gāzi un ietilpst Latvenergo bilancē.Un cik saprotu,tā bij' ļoti ērta pozīcija caur latvenergo ieshēmot dubulto tarifu bāzi,lai laupījums tiktu gan ,,sašam'',gan ,,pašam''.

Atbildēt

HES

12.12.2017. 09:27

Vājprāts cilvēku galvās tiek sēts apzināti, bet mēģiniet taču arī kaut ko noskaidrot, pirms izrādiet savu gudŗību! (Īpaši - latvis) Jautājumi, ko uzdot sev:
1) ja koģenerācija ir šobrīd efektīvākā siltuma iegūšanas tehnoloģija, jo tiek saražota arī elektroenerģija, vai tad jāatgriežas pie malkas katliem? Tas tad būs ekoloģiski tīrāk, efektīvāk, lētāk?
2)Dedzināt HESā gāzi tiešām varētu tikai idiots, bet vai tad idiots nebūtu ievietots slimnīcā? Vai nevajag padomāt par savu gaŗīgo veselību, ja kaut kas tāds vispār parādās galvā?
3) Pirkt no austrumiem elektrību varētu, bet politiski LV to nepieļauj, atšķiŗībā no EE un LT, kas to pēc tam pārdod uz LV kā zaļo! Lepni skan, bet vai saprātīgi? Mums ir milzīgi un dārgi gāzes TEC, vai tad mēs drīkstam pirkt lētāku elektroenerģiju? Mēs jau pērkam par simtiem miljoniem gāzi, bet krievi par šo naudu bruņo armiju -tas taču Latvijai ir izdevīgi?
4) Par elektrības cenu: vai tad "brīvajā" elektroenerģijas tirgū (skandināvi + Baltijas nabagi) ir kaut viena valsts, kurā nebūt subsidēta elektroenerģija? Kurš muļķis, tad tirgos savu dārgo elektrību tādā tirgū bez subsīdijām?
5) Nopirkt var visu, bet vai nauda (valūta), ko LV samaksā katru dienu par importa elektroenerģiju (aptuveni 3 000 000 eiro) aug kokos? Vai nauda, kas tiek izdota uz ārzemēm par to, ko var saražot šeit, dod kau viena centa pienesumu? Laikam taču nē!
6) Vai tad kad elektroeneŗģijas cena "bŗīvajā" tirgū pieaugs (un tā noteikti būs), tad pirkt, joprojām būs izdevīgi? Vai LV ir kaut viens elektrības savienojums ar skandināviju, atšķirībā no EE un LT? Vai kabelītim "pārtrūkstot" LV būs elektrība? un tā var turpināt ilgi...

Atbildēt

aste

12.12.2017. 08:52

»

Marks

Šis autors jau vienreiz kaut kur publicējās - visu uzveļ vienam pašam Pavļutam un aizstāv OIK saņēmējus, tai pašā laika noklusē vairākas lietas...


saskaņas zariņš ir nopērkams par rubli, tāpēc arī laiž pēc tās stabules, kas viņam maksā

Atbildēt

Fēlis

12.12.2017. 08:20

,,Lielākā daļa strādā ar mīnusiem, ko labi var redzēt arī Lursoft pārskatos."Autors mēģina izlikties naivs? Kuri tad būs tie pašnāvnieki, kuri nodarbosies ar biznesu, jau iepriekš zinot, ka būs zaudējumi? Lursoft pārskati... nu, papīrs visu pacieš.

Atbildēt

kaut kā tā

12.12.2017. 07:59

Ķīnas diktators jāaizņemās uz kādu gadu pieredzes apmaiņai. Cik raksta, viņš ievieš kā RT tību savu ierēdņu vidū.

Atbildēt

un visi tur dzīvo trekni

12.12.2017. 07:54

kā formulējas termini "organizētā noziedzība", "korupcija valsts pārvaldē", "5. kolonna"...?

Atbildēt

jim

12.12.2017. 01:45

Aseradens neko nestrebj, bet veiksmigi nodroshina vajadzigajiem purniem saglabat vietu pie OiK siles, jo KVOTAS ir sadalitas un licences saglabasana neljauj citiem tur iesaistities!

Atbildēt

vienotais

11.12.2017. 21:39

Un kāpēc netiek pieminēta daudzrunātāja Dana Reizniece-Ozola, kura arī tur blakus stāvēja! Ne jau bez ministres palīdzības 140 000 eiro OIK zagļi sametuši ZZS ziedojumos.

Atbildēt

TYT

11.12.2017. 21:05

3 reizes padomāsim kāpēc Jaunups un Pūce plēš matus no galvas un citām vietām sev un sponsoriem, lai tiktu atpakaļ lielajā politikā. Repši izspēlēja, Žagaru, tagad arī Bondaru, lien kā vājprātīgi atpakaļ pie siles. Kāpēc? Cik miljonus reklāmas jau nodedzinājuši, kas un kāpēc to visu finansē? Pabriks un kas tur vēl no Vienotības jau runājuši, ka varētu apvienoties ar Pūces "Latvijas aptīrīšanai" partiju.

Atbildēt

Marks

11.12.2017. 20:09

Šis autors jau vienreiz kaut kur publicējās - visu uzveļ vienam pašam Pavļutam un aizstāv OIK saņēmējus, tai pašā laika noklusē vairākas lietas.
Piemēram Saskaņas Zariņš (neesmu viņa fans) atklāja niansi likumā, ka tas nekas, ka viņi vairākus gadus nesaņem OIK. Lai arī dokumenti sakārtoti tikai Sadales tīklos, OIK saņemšanas gadus sāks skaitīt tikai no brīža, kad elektrostacija tiks nodota būvvaldē!

Atbildēt

fakts

11.12.2017. 19:52

Kārtējais anonīmais melu raksts!

Atbildēt

zaza

11.12.2017. 19:47

Inčukalna gāzes krātuve nekad nav tikusi privatizēta

Atbildēt

jautaajums

11.12.2017. 18:02

Kāda nozīme uzvārdiem un partiju nosaukumiem?
To visu akceptēja biedru partijnieku sistēma.

Atbildēt

Pārsteigumu nebūs

11.12.2017. 17:36

Jo: Ekonomikas ministrijā strādājot arī miljonāru kluba biedri - tātad, ja taisnība, viss komplekts rokā uz piekļuvi labiem likumiem sev, labām atļaujām, iepirkumiem un visam tam, kas saistīts ar naudas atmazgāšanu.

Kas ir šis ministrs Arvils Ašeradens? Nav miljonārs?

Atbildēt

Te nu ir organizētā noziedzība

11.12.2017. 17:21

Organizētā noziedzība - valsts varas un biznesa saplūšana un valsts budžeta un tautas naudas izlaupīšanai, ko sauc arī par izsaimniekošani, par atmazgāšanu un tml.
Tas ir medicīnā, tas ir būvniecībā, visur ražošanā: kam ir nauda, tas gūst arī varu un tas pieņem lēmumus.

Vaino ministrus un "pūces'. Varbūt, ka vainīgi. bet drīzāk viņiem liek priekša savu versiju rīkoties "galvenie ierēdņi, galvenā nomenklatūra"- pārvalžu, departamentu valžu vadītāji vai vietnieki. Darbu padara "pēc norādījumiem" neredzamie ierēdņi, kuriem uzdod rīkoties, kā minētā nomeklatūra uzdod. Izpildītāji sakož mēli un raksta to, ko pieprasa.

Jo sevišķi visos jautājumos ministri ir "APAĻAS NULLES" - viņus vada NOMENKLATŪRA, ceļ gaismā vai sit zem sjostavietas, lai kristu, lai sabotētu, grautu viņus un partiju prestižu. Ministri paraksta dokumentus un rokas sasietas - nevar attaisnoties, ka tieši viņš nav vainīgs - paraksts tavs?

Atbildēt

agents

11.12.2017. 17:13

Incukalna kratuvi uzdavinaja krievu cekistiem A. Skele. Tagad japerk atpakal. Bet Kalvitis uzsedinaja LR uz cekistu adatatas ar ar saviem TECiem . Autoram pilniga taisniba ,ka pietrukstoso elektribu vareja un var pirk pa leto no tiem pasiem krieviem.

Atbildēt

Latvis

11.12.2017. 17:01

Kokģenerācijas stacijas gan vajadzētu aizliegt, jo tā nav nekāda ekoloģiski tīrā ražotne. Pluss vēl šie šķeldā sasmalcina malku un 2,5x cēlusies malkas cena. Krūmi šiem nederot, tiem siltuma maz. Gāzes dedzināšana Hesos ražojot elektrību, tas jau ir idiotisms. Tad jau labāk pirkt vairāk elektrību no Krievijas, Baltkrievijas, tā būs lētāk. Vispār elektrībai jāmaksā cik tā maksā, bez kādiem obligātiem sadārdzinātās elektrības iepirkumiem, kā tam jābūt kapitālismā.

Atbildēt

paga paga

11.12.2017. 16:53

Rakstaa tikai dala patiesibas. Nesne Pietiek publiceja visu OIK pelnas sanemeju sarakstu, un tas bija loti gars, prieks tik mazas valsts. Un loti dasni apmaksats. Otro OIK terminu apstiprinajka Dombrovskis, bet vareja nepagarinat. bet pagarinaja , jo OIK ir siles bizness. Ja jau ir tik daudz elektribas razotaju, tad kapec elektriba ir tik darga??????!!!! Norvegjaa, Islandee kur elektriba ir gandriz par velti, jo daudz! Latvijaa jo vairak razotaju, jo dargaka klust! Un galu galaaa privatais bizness, kas elektribas razosana ari ir, nav valstij jasponsoree!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Triju Zvaigžņu ordeņa komandieris Aivars Ozoliņš grauj Latvijas informācijas telpas kvalitāti

FotoPašlaik – Lielās dezinformācijas laikmetā – viens no svarīgiem uzdevumiem visiem, kuri darbojas informatīvajā telpā, ir neizplatīt nepatiesu informāciju, pašiem neradīt nepatiesu informāciju un neizplatīt citu radītās “feika” ziņas.
Lasīt visu...

21

Nākotnes vīzija par neiespējamo... (Turpinājums rakstam „Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne”)

FotoNesen par to runāju un pat rakstīju. Šo var uzskatīt gan par turpinājumu jau teiktajam, gan kā papildinājumu iepriekš publiskotai versijai, kurā paudu savu domu gājienu par kovidu un ne tikai.
Lasīt visu...

21

Ceļā uz ļaužu ganāmpulku

FotoSākotnēji biju iecerējis rakstu ar konkrētām personālijām un pierādījumu bāzi zem katras tēzes, taču tad uzaustu milzu palagu. Turklāt  patiesība ir acu priekšā, bet oficiozu apmātajiem vienalga klapes uz acīm. Tāpēc nolēmu uzrakstīt konspektīvu izklāstu par pasaules aizkulišu pavēlnieku nolūkiem atiestatīt civilizāciju. Uzsveru, ka VISS materiālā minētais lokāli JAU NOTIEK, bet starptautiskajā mērogā ir realizācijas stadijā vai tuvu finišam.
Lasīt visu...

12

Vīlands piedāvā neētisku lobismu?

FotoRalfs Vīlands neapšaubāmi ir viens no sabiedrisko attiecību jeb tā dēvētās PR nozares dinozauriem, pamatlicējiem Latvijā. Neapšaubāmi ļoti ietekmīgs.
Lasīt visu...

21

Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne

FotoTaisnība ir apgalvojumam, ka cilvēks ir divkājains primāts, kurš ietilpst zīdītāju klasē, bet par saprātu zinātnieki vēl strīdas. Es neesmu nedz biologs, nedz kādas citas zinātnes pārstāvis, esmu vidējais latvietis ar formālu padomju vidusskolas izglītību. Vidējais divkājainais primāts. Tā arī vērtējiet šo rakstiņu.
Lasīt visu...

21

Īpatnais pasažieru pārvadājumu iepirkums KNAB neinteresē

FotoLabdien, vērsos KNAB ar iesniegumu sakarā ar NRA publikāciju, no kuras izriet, ka oligarhi dabūjuši valsts dotācijas pasažieru pārvadājumiem 500 000 000 euro apmērā. Rezultātā nākotnē pārstās darboties pašvaldību pasažieru pārvadāšanas uzņēmumi VTU Valmiera un AS Cata (Cēsis).
Lasīt visu...

21

Dažas piezīmes uz vēlēšanu biļetena malām

Foto1. Grand Prix par pašvaldību vēlēšanu komentāru es piešķirtu Gatim Eglītim. Ja ir kas tāds, kas var patikt JKP, tad tā ir viņu atklātība: paspēlējām demokrātiju, bet tagad pietiek. Naudu dalīs “lielais četrinieks”, un mēs arī noteiksim, kurš patiesībā būs vēlēšanu uzvarētājs. Neskatoties uz to, ka šīs čivinājums drīz vien pazuda no jaunā ministra twittera, koalīcijas partneru reakcija skaidri liecināja, ka šī ir tā reize, kad “ar bērna muti runā patiesība”.
Lasīt visu...

21

Pirms bijušā kolaboranta, tagadējā politologa Skudras intervēšanas pārliecinieties, vai viņš nav paspējis piedzerties

FotoŠajos laikos par politologu sauktā, okupācijas laikos par Komunistiskās partijas Centrālās komitejas Propagandas sektora vadītāju strādājušā Ojāra Skudras svaigākās atklāsmes liek apsvērt jautājumu: vai tikai viņa "eksperta komentāri" netop alkohola reibumā? 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Absolūta saskarsmes impotence

Te mazs secinājums, izrietošs no vērojumiem. Pirms nedēļas ievietoju savā sejasgrāmatas profilā "pašiņu" ar atkailinātu plecu, kam pielipināta izdruka, kas apliecina "Teātra Vēstneša"...

Foto

Mīļā miera labad

Bieži no patriotiskām aprindām, īpaši tiem patriotiem, kuri dzīvo devīžu un dogmu varā, dzirdu, ka Latvijā ir jārunā tikai latviski, ka vienmēr un...

Foto

Jaunā iekšlietu ministre – sodīta par pretkorupcijas likumdošanas pārkāpumu, prioritātes nav saistītas ar iekšlietu nozares problemātiku

Valdība ir pārskatījusi ministru portfeļu sadalījumu, mainot par nozari atbildīgos...

Foto

Interesantas lietas Ventspilī gaidāmo pašvaldības vēlēšanu sakarā

Manās rokās patrāpījās laikraksta “Latvijas Avīze” šā gada 25. maija numurs, kur Māras Libekas rakstā “Gatavojas Ventspils “atbrīvošanai”” lasu,...

Foto

Kā nav kauna kandidēt uz domi un turklāt vēl Ventspilī: kandidāta atbildes uz jautājumiem

Katram, kurš sadomā kandidēt uz Ventspils domi, jānonāk starp Skillu un Haribdu:...

Foto

Demokrātijas caurais jumts

Mēdz teikt, ka kompromiss ir labs lietussargs, bet slikts jumts. Saeimas pieņemtais risinājums Varakļānu piederības jautājumā ļaus kaut kā, formāli saglābt situāciju pašvaldību...

Foto

Ar ko Garkalnes novada domes deputāts Mārtiņš Bērziņš atšķiras no bijušā domes priekšsēdētāja Mārtiņa Gunāra Bauzes-Krastiņa

Ja Garkalnes kritušais „karalis” Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš kampj un...

Foto

Kāpēc jūs man neticat, ka vakcinācija nav obligāta, tā ir brīvprātīga un neierobežo mūsu tiesības un brīvības

Covid-19 cilvēkus nešķiro - slimo visdažādākie cilvēki neatkarīgi no vecuma,...

Foto

Paldies, ka esam gatavi iestāties par tiesībām domāt arī ar savu galvu

Paldies Matīsam Kaļānam par iniciatīvu un visiem pārējiem par to, ka esam gatavi iestāties...

Foto

Uz vēlēšanām jāiet!

Mazais vēlētāju skaits iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās liecina par nepatiku pret esošo varu un sabiedrības neprasmi reizi četros gados lietderīgāk izlietot savu instrumentu –...

Foto

Jāmaina nevis citas valsts karogi, bet kas cits

Visi ir pieauguši cilvēki. Gribi - vakcinējies, gribi - nē. Svarīgāk ir - vajag atcelt ierobežojumus, un katrs...

Foto

Jānis Reirs ir sliktāks par izbijušu čekistu

Ja jūs jautātu - kāpēc esmu sācis tik ļoti neuzticēties "Vienotības" kartelim? Tāpēc, ka viņi ar Krišjāni Kariņu priekšgalā,...