Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Miks

13.11.2022. 09:34

»

valdis

JA Kariņš nebūtu mīkstais tad uzreiz vajadzēja uzstāt,ka sarunas par valdības veidošānu var vest tikai Saeimā ievēlētie.Uzvaras eiforijā kas panākta ar nopirktajiem pensionāru plusiņiem likās,ka visi pārējie kā paklausīgas aitas ies kur gans ved.Tagad izrādās ka da;zu aitu vietā vilki zobus rāda un ...


paldies par viedokli, bet tam grūti piekrist: Vispirms tapēc ka sarunas jāved partijām, ne atsevišķiem cilvēkiem vai deputātiem Cilvēki jau stājās partijās lai reāli nodarbotos ar politiku, ne tapēc kā ir LV-lai būtu skaits naudas saņemšanai un balsošanas mašīnas..To der vienmēr ATCERĒTIES, ja runāt par partiju sistēmu.
Nopirktām pensionāru balsīm? Ar ko pensionāri muļķāki par tīņiem? Vai nav gluži otrādi, ka tieši tīņu vairums ir tie kas skrien balsot par globalistiem???

Atbildēt

Nu

12.11.2022. 16:51

»

valdis

JA Kariņš nebūtu mīkstais tad uzreiz vajadzēja uzstāt,ka sarunas par valdības veidošānu var vest tikai Saeimā ievēlētie.Uzvaras eiforijā kas panākta ar nopirktajiem pensionāru plusiņiem likās,ka visi pārējie kā paklausīgas aitas ies kur gans ved.Tagad izrādās ka da;zu aitu vietā vilki zobus rāda un ...


Ja Kariņš tā pateiktu, tad ar garantiju sēdētu opozīcijā. AS bez JV var izveidot koalīciju ar 53 balsīm, bet JV bez AP (un vēl panākt apstiprināšanu) nevar. Jo pacentās izsludināt, ka ar ZZS kopā nestrādāšot. Tā ka JV jau var tirināties, bet viņiem ir diezgan draņķīga situācija.

Atbildēt

Nojausma

12.11.2022. 08:09

Viņi paveiks kautko briesmīgu. Tur ir milzīgs melnais potenciāls. Bet nav žēll, jo tieši to vēlas latvieši - iznīdēt paši sevi, jo veido suicidālu valdību. Ja to gribam un ja varam, tad daram.

Atbildēt

Aļdiss

11.11.2022. 23:41

Pēk! Pēk!

Atbildēt

patiesībā

11.11.2022. 18:48

un te jau daudzi rakstīja-valstī sen vajadzīgas dziļas un nopietnas politiskās sistēmas reformas, kas būtu vērstas uz okupācijas seku pakāpenisku likvidāciju un demokrātiskās sistēmas reālu nostiprināšanu....tikai NEVIENA POLITISKĀ PARTIJA pirms vēlēšanām par to nerunāja.NEVIENA...IESKAITOT NACIONĀĻUS..

Atbildēt

patiesībā

10.11.2022. 21:07

»

patiesībā

tik pat labi tad var jautāt: Kas Gobzemam deva tiesības runāt tautas vārdā


ja patiešām nopietni interesē, tad var arī jautāt, bet muldēt tikai muldēšanas pēc ir tik pat glupi, kā atļauties jebko proponēt (arī jautāt / atbildēt) "tautas vārdā".

Atbildēt

Nu

10.11.2022. 20:09

»

Es tā neteiktu...

Atceries: nav svarīgi kāda krāsa kaķim, bet gan vai viņš prot, un grib noķert peli! Kad knariņu iestutēja par premjeru, neviens neprasīja kurš viņu ievēlēja, jo cerēja, ka ES bikses deldējot, būs tapis gudrāks, par to muļķi ekonomikas ministra amatā... Nu ne kā, vienīgi lielīgāks bija kļuvis. Šoreiz...


Redz, tā fīča ir nevis amatpersonu kompetencē, bet gan tajā vai amatpersonas var un drīkst pieņemt patstāvīgus lēmumus. Ne kankariņi, ne dzintari & co to nevar. Viņi ir tādi paši klauni kā Zelenskis vai Arestovičs. Pīlēns var. Tā ka viņš, visā tajā barā, ir vienīgais, kuram katrs solis nav ar kādu jāsaskaņo un jāsaņem akcepts.

Atbildēt

Es tā neteiktu...

10.11.2022. 19:14

»

Bijušais zemessargs

Kankariņam jāpazūd, jo nevar valdību sastādīt iedomīgs, spītīgs nekompetents indivīds. Kariņa valdīšanas laikā, mēs nokļuvām vēl dziļākā pakaļā, starp ES valstīm. Kankariņš negrib pārmaiņas, jo nesaprot un nepielec kā to dara


Atceries: nav svarīgi kāda krāsa kaķim, bet gan vai viņš prot, un grib noķert peli! Kad knariņu iestutēja par premjeru, neviens neprasīja kurš viņu ievēlēja, jo cerēja, ka ES bikses deldējot, būs tapis gudrāks, par to muļķi ekonomikas ministra amatā... Nu ne kā, vienīgi lielīgāks bija kļuvis. Šoreiz izvēle ir uz erudīto, izglītoto Pīlēnu, kurš ir nesalīdzināmi pārāks par kankariņu!!!

Atbildēt

Tiesu eksperts

10.11.2022. 17:58

»

Bijušais zemessargs

Kankariņam jāpazūd, jo nevar valdību sastādīt iedomīgs, spītīgs nekompetents indivīds. Kariņa valdīšanas laikā, mēs nokļuvām vēl dziļākā pakaļā, starp ES valstīm. Kankariņš negrib pārmaiņas, jo nesaprot un nepielec kā to dara


Pareizi raksta "Bijušais zemessargs".

Bet ... šoreiz Aldis GOBZEMS ir iekāpis juridiski- pētnieciskā DESMITNIEKĀ: visu uzrakstījis īsi, skaidri, precīzi un bez apzīmējumiem un nejuridiskiem nopēlumiem.

Aldi, tā turpini un TEV būs perspektīva, Tu vari, Tev izdodas.

Vienotība pasludināja OLIGARHU kapusvētkus, bet ko tā dara šodien? - veido TRĪSPATIJU valdību, kuras ir čekistiskas, kā škēlisti pīlēni, tā tēvzemieši vai nacionālisti kura pārdēvējusies par NA, kuri kā krievu laikā plātās ar lozungiem, nēsājas ar lāpām un stāsta - mēs sirdī "par Latvisku Latviju"- lasi: ķeriet zagļus, kad: mēs paši zagļi -ha, ha.

Tātad, kur palika VIENOTĪBAS organizētie kapusvētki oligarhiem? Noraka un kapu atraka, lai vienotos ar tiem, ar sātaniem oligarhiem un ar NA čekistiem, kuri ar savu čekistisko politiku esot pie varas vairāk kā 30 gados padzina trimdā no Latvijas pusi latviešu? Un vēl līdz šim nav neko uzsākuši lai būtu Latvija "LATVISKA".

Atbildēt

Bijušais zemessargs

10.11.2022. 17:27

Kankariņam jāpazūd, jo nevar valdību sastādīt iedomīgs, spītīgs nekompetents indivīds. Kariņa valdīšanas laikā, mēs nokļuvām vēl dziļākā pakaļā, starp ES valstīm. Kankariņš negrib pārmaiņas, jo nesaprot un nepielec kā to dara.

Atbildēt

tik tiešām

10.11.2022. 17:20

»

jautājums

un kas Gobzemam deva mandatu muldet tautas varda


Ko tas sižiks un profesionāls melis var muldēt. Tikai māk vemt un ļoti bieži izvemties.

Atbildēt

jautājums

10.11.2022. 15:43

un kas Gobzemam deva mandatu muldet tautas varda?

Atbildēt

redz

10.11.2022. 13:32

»

Karaļa Mindauga dzimta

Vēl samerā jauni kgb savervētie upuri ,mūsu radi...


muļķība, kā rāda valstu vēsture,ir neārstējama slimiba...

Atbildēt

pat komunsts feikmanis

10.11.2022. 13:26

izlīdis škles kretīnu peiļuku virzīt

Atbildēt

Karaļa Mindauga dzimta

10.11.2022. 12:39

»

"okupācijas laikā dzimušie varēja nezināt ka dzīvo okupācijā"

1976.gadā bez stukačošanas bija iespēja aizbraukt studēt uz Vāciju? 70-jos taču vēl viens uz turieni aizbrauca, ar stukačošanu vai bez, bet aizbrauca. Tātad - lai tikai nesaka, ka visus vervēja piespiedu kārtā. Uz VDK stukaču vietām bija jāstāv rindā lai tiktu. Bijušajā DDR Austrumvācijā un Čehoslovākijā...


Vēl samerā jauni kgb savervētie upuri ,mūsu radi .

Čehija neizbrīna ,jo tur pie varas tie paši kuri pie mums ,tā košerēdaju cilts .
Viņiem arī visi kristala veikaliņi Pragā pieder .
Bet etniskais sastāvs šāds :
https://www.myheritage.lv/ethnicities/slovakia/country-ethnicity-distribution


https://www.myheritage.lv/ethnicities/ashkenazi-jewish/ethnicity-worldwide-distribution

Atbildēt

patiesībā

10.11.2022. 10:39

tik pat labi tad var jautāt: Kas Gobzemam deva tiesības runāt tautas vārdā...

Atbildēt

10.11.2022. 09:58

»

???

Vai kapitāls ir vērtība


Dzimtas īpašumam (zeme, nekustamais īpašums, uzkrājumi, apgrozāmie līdzekļi, mežs uc.)ir vērtība gan tiešā nozīmē, kā varas instrumentam, gan sabiedrības atmiņā kā savdabbīgam atavismam. Vēsturē bija laiki, kad balss tiesības bija sasaistītas ar nekustamo īpašumu, ražošanas uzņēmumu (Hanzas laikos tirgotāji, amatnieki).

Atbildēt

Kurš kurš

10.11.2022. 08:01

stratēgisko kungu vēstniecība

Atbildēt

valdis

10.11.2022. 06:45

JA Kariņš nebūtu mīkstais tad uzreiz vajadzēja uzstāt,ka sarunas par valdības veidošānu var vest tikai Saeimā ievēlētie.Uzvaras eiforijā kas panākta ar nopirktajiem pensionāru plusiņiem likās,ka visi pārējie kā paklausīgas aitas ies kur gans ved.Tagad izrādās ka da;zu aitu vietā vilki zobus rāda un gatavi pašu saplosīt.

Atbildēt

KGB

10.11.2022. 00:55

Balsoju , par Didzi!!!
Izdrāzīs , to utaino SNAIGES tirgoni , līko degunu!:)))...ĢENERĀLSEKRETĀRS!!:))))

Atbildēt

"okupācijas laikā dzimušie varēja nezināt ka dzīvo okupācijā"

09.11.2022. 21:58

1976.gadā bez stukačošanas bija iespēja aizbraukt studēt uz Vāciju? 70-jos taču vēl viens uz turieni aizbrauca, ar stukačošanu vai bez, bet aizbrauca. Tātad - lai tikai nesaka, ka visus vervēja piespiedu kārtā. Uz VDK stukaču vietām bija jāstāv rindā lai tiktu. Bijušajā DDR Austrumvācijā un Čehoslovākijā uz katriem 100 iedzīvotājiem Štāzī ziņotāju bija daudzreiz vairāk nekā mūsu VDK maisos attiecībā pret iedzīvotāju kopskaitu. Tomēr diez vai latviešiem bija mazāka kāre stučīt, dabūt valsts dzīvokli bez ilggadīgas rindā stāvēšanas, un atļauju braukt uz "kapvalstīm". Toties tagad tiek propagandēts ka praktiski visi stukači sen jau esot dziļā pensijā, nomiruši vai tuvu pie tā, tobiš sveiki gauja.

Atbildēt

vecs čekists

09.11.2022. 20:43

Mēs ar Levitu abi tikām uz VFR, VDR,...tie bija labi laiki!

Atbildēt

Bijušais zemessargs

09.11.2022. 20:28

Kankariņš veselu mēnesi buksēja dubļos. Smiltēnam jāveido nākamo valdību.

Atbildēt

redz vecais:

09.11.2022. 20:12

»

vecais

Vai prezis ir nosaucis Kariņu par premjera kandidātu? Nav. Kariņš nodarbojas ar pašdarbību un plāno, kā iesūkt jaunu ministriju ar super lielām ES naudām. 4gadus šis emigrācijas aktīvists muļļājās un ir iedzinis valsti milzīgos parādos. Es nemīlu Pīlēnu, bet ceru, ka viņam ir skaidrs redzējums kapēc...


ar tiem milzu parādiem ar nemaz nav tik vienkārši: Lielākā daļa tautas grib dzīvo ātri un skaisti...bet bez naudas tas nav iespējams...Parādi jau kalpo tam lai tos aizdotu kā kredītus ātras un skaistas dzīves tīkotājiem...un tādu te papilnam..

Atbildēt

pilnīgi

09.11.2022. 19:46

pofig

Atbildēt

mu

09.11.2022. 19:32

arīKnariņš nepiedalījās iepriekšejās saeimas vēlēšanās . nu un

Atbildēt

vecais

09.11.2022. 18:59

Vai prezis ir nosaucis Kariņu par premjera kandidātu? Nav. Kariņš nodarbojas ar pašdarbību un plāno, kā iesūkt jaunu ministriju ar super lielām ES naudām. 4gadus šis emigrācijas aktīvists muļļājās un ir iedzinis valsti milzīgos parādos. Es nemīlu Pīlēnu, bet ceru, ka viņam ir skaidrs redzējums kapēc Latvija ir gandrīz visur aiz kaimiņiem. Kariņa vietā jāliek Rinkevics un jāatceras, ka Kariņš pats pirms 4gadiem nebija ievēlēts un arī nekandidēja.

Atbildēt

jautajums

09.11.2022. 18:26

Kāpēc vispār sēž publiskās pārvaldes institūciju sapulcēs pie sarunu galda miljonāri un personas, kuri paši sevi pārstāv?!

Atbildēt

jaajaa

09.11.2022. 18:08

...es piekritīšu Aldim...bet demokrātija paliek demokrātija...neko nepadarīsi, ja tautai patīk 4.maija republika...vēl jau kāds laiciņš Kariņam ir...kamēr Levits prezidents...kad 3A & Co iecels savu prezi, tad gan būs joki...

Atbildēt

Skolnieciņš

09.11.2022. 18:08

Доброго времени суток!
После 24. февраля 2022. года мир изменился навсегда. В этот день Российская Федерация сбросила маску приличия и в открытую показала своё жуткое, кровожадное лицо всему миру. Российская Федерация без всякой разумной причины напала на Украинскую Республику, хотя предпосылки подобных действий Российской Федерации были уже в 2008. году и 2014. году. В августе 2008. года Россия напала на своего соседа – Грузию. Хвала Богам, этот конфликт быстро затих! Но весной 2014. года Россия залезла на территорию Украины и оккупировала, а в дельнейшем аннексировала, полуостров Крым и области Луганска и Донецка. Так началась полномасштабная, захватническая война, устроенная Россией.
Я осуждаю войну в Украине. Я осуждаю омерзительны поступки России. Мне стыдно, что многие русские не способны сказать: «Нет войне!». Мне стыдно, что русские не могут прогнать от власти обезумевшего диктатора. Мне стыдно, что русские перед любым тоталитаризмом и тиранией стреляться как тряпки и воздают ему хвалу. Я понимаю, что у русского народа плохая эпигенетика вследствие долгого рабства при царе и бесчеловечных репрессиях при коммунистах. Это всё очень пагубно повлияла на эпигенетику русского народа. И последствия отрицательной селекции мы видим сейчас.
Я призываю прекратить войну в Украине! Я призываю Россиян одуматься! Война — это плохо. Во-первых, это плохо для души. Война – страх, самоцензура, раболепие – только оскверняют человеческую душу. Таким образом люди себя принижают в глазах высших сил – Богов и Богинь. Во-вторых, война всегда ведёт за собой тяжёлые кармические последствия. Приходит нищета. Люди умирают. Судьбы и жизни рушатся. И в конце концов за свои поступки приходиться отвечать, как и в этой жизни, так и в следующих жизнях.
Сейчас Россия совершает богомерзкий грех перед Европой и Украиной. Россияне должны одуматься. Россия должна прекратить начатую войну в Украине. Россия должна признать свою вину, а в дальнейшем выплачивать репарации Украине. Диктатор Владимир Владимирович Путин должен быть передан в Гаагский международный суд. Крым — это Украина!!! Я верю, что Украина победит.
Я верю, что Украина защитит свою независимость. И моя вера крепка. И да защитят Славянские Боги наши души! Пусть милосердие Славянских Богов будет с нами!
Bez cieņas pret Fašistisko Krieviju, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#язычество #paganism #polytheism #родноверие #heathenry #язычники #pagans #многобожники #polytheists #родноверы #heathens #СлавянскиеБоги #SlavicGods #БогСварог #GodSvarog #БогПерун #GodPerun #БогВелес #GodVeles #БогСтрибог #GodStribog #БогДаждьбог #GodDazhbog #БогЧернобог #GodCzernobog #БогиняЖива #GoddessZhiva #БогиняЛеля #GoddessLelya #БогиняЛада #GoddessLada #БогиняМара #GoddessMara #24.02.2022. #StopRussianAggression #RussiaInvadedUkraine #UkraineUnderAttack #RussianWarCrimes #StopWarInUkraine #StopPutin #NoWar P.S. Komentārs ir adresēts krieviem, nevis latviešiem!!!

Atbildēt

ha-ha

09.11.2022. 18:02

Pilēns izskatās pēc atmodināta guļošā aģenta,kuru laiks likt lietā, lai glābtu grimstošo PSKP,čekas un uzpirkto ārzemju tautiešu kuģi.Vēl jau ir paša šefa tiešā iejaukšanās variants,ja atmodinātie un guļošie netiks galā ar situāciju,kad Latviju vairs neizdosies noturēt pusslīkoņa stāvoklī.

Atbildēt

Ventiš

09.11.2022. 17:45

Nolieciet Pīlēna vietā Lembergu, un sacelsies brēka. Bet statuss abiem ir vienāds. Lembergu tiesā! Lai gan Lembergu gaida attaisnošana, ko katrs var prognozēt, iepazīstoties ar viņa lietas materiāliem. Un būtu laba valdība, kuras kodolu veidotu Liepājas un Ventspils savienība.

Atbildēt

RPI-80

09.11.2022. 17:40

»

RPI

+++Starp citu, nesen LTV taisīja „Aizliegto paņēmienu”. Nesanāca, jo negribēja. Jautājums ir tik vienkāršs - kā 1976.gadā bez stukačošanas bija iespēja aizbraukt studēt uz Vāciju un vēl atgriezties pēc četriem gadiem Padomju Savienībā? Tas vienkārši nebija iespējams bez sadarbības ar režīmu...


Bija VDR un VFR. Uz pirmo tikt bija reāli, tā bija padomju kontrolē. Otrā bija NATO valsts, līdz 70.gadu vidum naidīga Padomēm. Pēc tam Vilija Branta politikas rezultātā attiecības kaut cik normalizējās. Bija vēl Austrija, kopš 1955. gada ārpus Padomju kontroles. Un uz Austriju stažēties padomju laikā brauca Godmanis. Tur nu bez čekas jumta nevarēja tikt.

Atbildēt

Homo sovjeticus

09.11.2022. 17:17

Vai, politiskais līķītis sācis runāt...

Atbildēt

Retā Reize

09.11.2022. 17:16

Retā reize (ka tikai ne vienīgā), kad daļēji var piekrist Govjemam
Pēkšķis NAV ievēlēts, lai stāv pie ratiem. Tad jau Lembergs rīkojas korektāk.

Atbildēt

pareizi

09.11.2022. 16:48

»

nu nu

Pīlēns ar Levits sader kā cimds ar roku! Šeptmaņi ir abi


Miljoni eirīšu no kopdarījumiem papildina abu kontus.

Atbildēt

Nu

09.11.2022. 16:47

»

Mandāts

Aldi, atbilstoši Satversmei mandātu veidot valdību “izsniedz” prezidents. Nekādi citi priekšnoteikumi nav vajadzīgi un nav paredzēti


Jā, un tas ka "prezidents" ir izraēlis, klauns un drīzāk nemaz nav nekā ir, neko, pagaidām, nemaina.

Atbildēt

Mandāts

09.11.2022. 16:31

Aldi, atbilstoši Satversmei mandātu veidot valdību “izsniedz” prezidents. Nekādi citi priekšnoteikumi nav vajadzīgi un nav paredzēti.

Atbildēt

jā, bet...

09.11.2022. 16:29

Kas vispār kādam ir devis tiesības no ievēlētajiem deputātiem veidot kaut kādu sazvērnieku koalīciju kam piešķirt varu, bet paŗējos deputātus nosaukt par opozīciju un atbīdīt no varas?!! Vai Satversmē ir kaut viens vārds par tādu koalīcijas veidošanu?!

Atbildēt

Nu

09.11.2022. 16:11

Gobim reāli jābeidz durties. Valdības veidošanas sarunās piedalās personas, kuras frakcijas deleģē tās pārstāvēt šajā procesā. Un valdībā nav jābūt deputātiem, kaut gan KaKariņš jau ir pat deputāts.

Atbildēt

Kad

09.11.2022. 16:06

Kad Levits nominēs Ministru prezidenta kandidātu?

Atbildēt

frukts

09.11.2022. 15:27

»

RPI

Nepiekrītu...


Ta kui viņ zin, kas notiek! Joske nosauks Pīļtēviņu par premi, ko tad Kareklis darīs?

Atbildēt

nu nu

09.11.2022. 15:00

Pīlēns ar Levits sader kā cimds ar roku! Šeptmaņi ir abi!

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Nepiesienieties Vitenbergam, tas bija normāls politiskais tūrisms, bet jūs sagribējāt kādu labumu valstij

Foto2023. gada 14. martā interneta resursā www.makroekonomika.lv tika publicēts raksts "Enerģētikas zaļais mezgls”. Rakstā norādīts, ka Latvijas delegācija vizītes laikā ASV 2022. gada aprīlī saņēmusi piedāvājumu iegādāties sašķidrināto dabasgāzi (SDG) par ievērojami zemākām cenām nekā pagājušajā gadā tirgū bija pieejamas. Seko apgalvojums, ka sarunas ar ASV gāzes kompānijām neesot tikušas uzsāktas un līgums neesot noslēgts, kā rezultātā noprotams, ka Latvija nav guvusi ievērojamu ekonomisku labumu.
Lasīt visu...

21

Publiski jautājumi kuluāros pieminētajai prezidenta amata kandidātei par NATO apsolījumiem

FotoGrieķija ar NATO atbalstu pašlaik bruņojas, lai varētu aizstāvēties pret iespējamo Turcijas agresiju, bet, lūk, paradokss, arī Turcija ir NATO, līdz ar to arī Turcija rīkojas ar NATO svētību un nebūtu pārsteigts, ka arī ar atbalstu. Visai interesanti, kuras NATO valsts karodziņu Latvijā liks piekārt pie prievītēm šāda visai neizbēgama konflikta gadījumā?
Lasīt visu...

21

Porcelāna skandāli un Nacionālā apvienība

FotoTrīs lietas kultūras skapītī stāv - porcelāns, skandāli un Nacionālā apvienība (NA)… Tādi ir mani iespaidi par pēdējo laiku spilgtākajiem notikumiem kultūras nozarē, kuras politisko vadību NA īsteno jau kādus 12 gadus.
Lasīt visu...

21

Jaunā politiķa solījums

Foto1. Es atzīstu daudzskaitļa pirmo personu mēs, kurā ietilpst visi Latvijas kā suverēnas valsts idejai lojāli Latvijas iedzīvotāji. Es atzīstu visu citu nāciju mēs.
Lasīt visu...

21

Tiesības būt stulbam

FotoRit otrais gads kopš Krievijas uzsāktā trīsdienu zibenskara Ukrainā. Pa šo laiku Ukrainas armija papūlējusies demilitarizēt Krievijas bruņotos spēkus par vairāk nekā 20 tūkstošiem militārās tehnikas vienību un vismaz 155 tūkstošiem kritušo iebrucēju. Šie zaudējumi jau ir desmit reizes lielāki nekā PSRS desmit gadu garajā Afganistānas karā.
Lasīt visu...

21

Sargsuņi rej, karavāna mīcās tālāk

FotoNesen medijiem tika ziņots, ka Finanšu izlūkošanas dienests pērn ir saņēmis ziņojumus par vairākiem tūkstošiem aizdomīgu darījumu.
Lasīt visu...

21

Kluso apvērsumu mehānisms

FotoLikumus Latvijā līdzīgi kā citur teorētiski ražo Saeima - mūsu gadījumā 100 deputāti, lai gan faktiski tos nosaka koalīcijas komanda, kuru vieno koalīcijas līgums – deputātu vairākums kas par likumu solidāru apstiprināšanu iepriekš vienojies. Tomēr kas notiktu, ja opozīcija (mazākums) arī vienotos, ka nepieņemamu likumu balsojuma gadījumā viņi vienkārši pamestu zāli un dotos mājās?
Lasīt visu...

21

Vai viņi uzbruks arī Rainim un Čakam? Karš pret kultūru Rīgā

FotoTik daudzi atviegloti uzelpoja, uzzinot, ka pašreizējam Rīgas mēram, stabiņu apmātajam Staķim uz brīdi esot pārgājusi maniakālā kāre uzbrukt pieminekļiem. Uzbrukt mūsu vēsturei un kultūrai. Pār viņu uz brīdi nolaidusies atklāsme, ka Rīgā esot daudz nopietnākas problēmas nekā pieminekļu jaukšana. Protams, ka ir ļoti nopietnas problēmas! Bet patiesībā sašutums sabiedrībā par draudiem pieminekļiem bija tik liels, ka Rīgas mērs kļuva piekāpīgāks.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Andrejs Upīts bija jauks un labs okupācijas varas kolaborants

Publiskās atmiņas centra rosinātais un Rīgas Pieminekļu padomes atbalstītais priekšlikums demontēt vairāku literātu (tostarp – latviešu rakstnieka...

Foto

Kad beigsies karš Ukrainā?

Pamēģināsim uz šo jautājumu atbildēt godīgi un argumentēti, izmantojot arī tādu informāciju, kāda nekad nenonāk latvju žurnālistu rokās un galvās. Un paturēsim...

Foto

Es esmu tikls un šķīsts, ticiet man!

Žurnālistikā vissvarīgākā vērtība ir redakcionālā neatkarība. Nekas to nedrīkst apšaubīt. Vienlaikus cilvēkam ir viņa individuālā brīvība un sirdsapziņā pamatotas...

Foto

Nacionālās apvienības viltus patrioti: Ogres mēra Egila Helmaņa gadījums

Lai turpinātu diskusiju par Ogrē nenotikušo bēdīgi slavenā “Latvijas pilsoņa/latvieša” Pētera Avena porcelāna “podu” un “podiņu” izstādi,...

Foto

Gruzijas mācībstundas

Tbilisi atkal dūmos un asaru gāzes mākoņos, ielas tradicionāli pilnas ar karstasinīgo tautu, kurai labs jebkurš iemesls, lai lieku reizi izvicinātu rokas. Kas gadījies...

Foto

Kam traucē Upīša piemineklis?

Pieminekļiem ir kāda nelāga īpašība – tie ir pļāpīgi. Visi kā viens būdami radīti ar mērķi vēstīt nākamajām paaudzēm par dižiem cilvēkiem,...

Foto

Vērtību arguments (jebkura) pieminekļa aizstāvībai

Šajā rakstā apskatīsim vienu cienījamu argumentu par labu pieminekļa (jebkura) aizstāvībai. Proti, iespēju, ka piemineklis cilvēkam ir dārgs. Tas, ka cilvēks...

Foto

Vai Aizsardzības ministrijas nenogremdējamais Jānis tiešām nenogrims?

Šodien notika Latvijas jaunlaiku vēsturē lielākais brīnums. Pati bezgrēcīgākā un tautas mīlētākā - Aizsardzības ministrija atzina, ka tiešām būs...

Foto

Par nelikumībām un reputācijas graušanu Rīgas bērnu un jaunatnes sporta skolā „Rīdzene”

Atkārtoti lūdzam nepieļaut kārtējo Rīgas nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu sporta skolā Rīdzene....

Foto

Kāpēc kolektīvais Soross zaudē Ukrainā?

Dzirdu bāleliņu - patriotu gaudas, tāpēc lietošu maksimāli precīzus apzīmējumus, distancējoties no plašplūsmas ziņu avotu paredzamās indoktrinācijas un nu jau pavisam...

Foto

Aizsardzības ministrei Mūrniecei būtu nevis jāizsaka tukši paziņojumi, bet jāpublisko visa ar pārtikas iepirkumu saistītā dokumentācija

Vēlos publiski paust savu viedokli par Valsts aizsardzības loģistikas un...

Foto

Par LIZDA falšumu

Skolotāji ATKAL draud ar Vislatvijas streiku, ja mēneša laikā netiks izpildītas "viņu" prasības. Tas, ka valdības vadītāji ar Krišjāni Kariņu un LIZDA vadītāju...

Foto

Iespējamā kļūda VID EDS saistībā ar gada ienākumu deklarāciju

Informēju, ka, aizpildot gada ienākumu deklarācijas D3 sadaļu, parādās šāda absurda formula, rēķinot apliekamus ienākumus no citiem...

Foto

Veselības budžets: daudz aizņemsimies, daudz tērēsim un cerēsim, ka veselības joma zels un plauks, bet mums nav nojēgas, kā šo veselības jomas uzplaukumu sasniegt

Savu iepriekšējo...

Foto

Vai Latvijas vēsturiskajām zemēm jāatgriežas Dzimtenes ostās?

Mēs nokavējām 30 gadus no brīža,kad sajuka Teherānas-Jaltas-Potsdamas pēckara ģeopolitiskā arhitektūra. Varbūt mēs nesapratām, kāpēc San Francisko antihitleriskā koalīcija...

Foto

Meli nekad nevar pārmākt patiesību. Arī šoreiz viss nostāsies savās vietās

Jo vairāk pretinieku, jo vairāk goda! Nekad neesmu vairījies no atklātas diskusijas un politiskas cīņas....

Foto

Populisms un sabiedrība

Vārdam “populisms” skaidrojošā vārdnīca sniedz sekojošu skaidrojumu - izdabāšana plašām aprindām, cenšanās par katru cenu, pat ar nepiepildāmiem solījumiem un meliem iekarot tautas...

Foto

Jā, mēs gatavojamies paslepus, necaurspīdīgi iztērēt 100 miljonus eiro par apšaubāmu vēja parka projektu, un ko jūs, kaitnieki, mums padarīsiet?

AS “Latvenergo” paziņojums par ražošanas jaudu...

Foto

Izglītības un zinātnes ministrijai: pieteikums darbam Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam

Ar šo vēlos pieteikties darbam Izglītības un zinātnes ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam. Mans vārds ir...

Foto

Vēlēšanās zaudējušie paristi un bordānisti vēlas jums atriebties, ogrēnieši

Godātie ogrēnieši un pilsētas viesi! Vērsīšu Jūsu uzmanību uz to, ka plānoto masku šovu* Jūsu pilsētā organizē...

Foto

Galvenais atbildīgais pasūtījuma lietā pret Lapsu un Liepnieku “atrast jebko” ir ģenerālprokurors Stukāns

Iekšlietu ministrs Māris Kučinskis nav oriģināls, tā ir viņa būtība izvairīties no atbildības,...