Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Miks

13.11.2022. 09:34

»

valdis

JA Kariņš nebūtu mīkstais tad uzreiz vajadzēja uzstāt,ka sarunas par valdības veidošānu var vest tikai Saeimā ievēlētie.Uzvaras eiforijā kas panākta ar nopirktajiem pensionāru plusiņiem likās,ka visi pārējie kā paklausīgas aitas ies kur gans ved.Tagad izrādās ka da;zu aitu vietā vilki zobus rāda un ...


paldies par viedokli, bet tam grūti piekrist: Vispirms tapēc ka sarunas jāved partijām, ne atsevišķiem cilvēkiem vai deputātiem Cilvēki jau stājās partijās lai reāli nodarbotos ar politiku, ne tapēc kā ir LV-lai būtu skaits naudas saņemšanai un balsošanas mašīnas..To der vienmēr ATCERĒTIES, ja runāt par partiju sistēmu.
Nopirktām pensionāru balsīm? Ar ko pensionāri muļķāki par tīņiem? Vai nav gluži otrādi, ka tieši tīņu vairums ir tie kas skrien balsot par globalistiem???

Atbildēt

Nu

12.11.2022. 16:51

»

valdis

JA Kariņš nebūtu mīkstais tad uzreiz vajadzēja uzstāt,ka sarunas par valdības veidošānu var vest tikai Saeimā ievēlētie.Uzvaras eiforijā kas panākta ar nopirktajiem pensionāru plusiņiem likās,ka visi pārējie kā paklausīgas aitas ies kur gans ved.Tagad izrādās ka da;zu aitu vietā vilki zobus rāda un ...


Ja Kariņš tā pateiktu, tad ar garantiju sēdētu opozīcijā. AS bez JV var izveidot koalīciju ar 53 balsīm, bet JV bez AP (un vēl panākt apstiprināšanu) nevar. Jo pacentās izsludināt, ka ar ZZS kopā nestrādāšot. Tā ka JV jau var tirināties, bet viņiem ir diezgan draņķīga situācija.

Atbildēt

Nojausma

12.11.2022. 08:09

Viņi paveiks kautko briesmīgu. Tur ir milzīgs melnais potenciāls. Bet nav žēll, jo tieši to vēlas latvieši - iznīdēt paši sevi, jo veido suicidālu valdību. Ja to gribam un ja varam, tad daram.

Atbildēt

Aļdiss

11.11.2022. 23:41

Pēk! Pēk!

Atbildēt

patiesībā

11.11.2022. 18:48

un te jau daudzi rakstīja-valstī sen vajadzīgas dziļas un nopietnas politiskās sistēmas reformas, kas būtu vērstas uz okupācijas seku pakāpenisku likvidāciju un demokrātiskās sistēmas reālu nostiprināšanu....tikai NEVIENA POLITISKĀ PARTIJA pirms vēlēšanām par to nerunāja.NEVIENA...IESKAITOT NACIONĀĻUS..

Atbildēt

patiesībā

10.11.2022. 21:07

»

patiesībā

tik pat labi tad var jautāt: Kas Gobzemam deva tiesības runāt tautas vārdā


ja patiešām nopietni interesē, tad var arī jautāt, bet muldēt tikai muldēšanas pēc ir tik pat glupi, kā atļauties jebko proponēt (arī jautāt / atbildēt) "tautas vārdā".

Atbildēt

Nu

10.11.2022. 20:09

»

Es tā neteiktu...

Atceries: nav svarīgi kāda krāsa kaķim, bet gan vai viņš prot, un grib noķert peli! Kad knariņu iestutēja par premjeru, neviens neprasīja kurš viņu ievēlēja, jo cerēja, ka ES bikses deldējot, būs tapis gudrāks, par to muļķi ekonomikas ministra amatā... Nu ne kā, vienīgi lielīgāks bija kļuvis. Šoreiz...


Redz, tā fīča ir nevis amatpersonu kompetencē, bet gan tajā vai amatpersonas var un drīkst pieņemt patstāvīgus lēmumus. Ne kankariņi, ne dzintari & co to nevar. Viņi ir tādi paši klauni kā Zelenskis vai Arestovičs. Pīlēns var. Tā ka viņš, visā tajā barā, ir vienīgais, kuram katrs solis nav ar kādu jāsaskaņo un jāsaņem akcepts.

Atbildēt

Es tā neteiktu...

10.11.2022. 19:14

»

Bijušais zemessargs

Kankariņam jāpazūd, jo nevar valdību sastādīt iedomīgs, spītīgs nekompetents indivīds. Kariņa valdīšanas laikā, mēs nokļuvām vēl dziļākā pakaļā, starp ES valstīm. Kankariņš negrib pārmaiņas, jo nesaprot un nepielec kā to dara


Atceries: nav svarīgi kāda krāsa kaķim, bet gan vai viņš prot, un grib noķert peli! Kad knariņu iestutēja par premjeru, neviens neprasīja kurš viņu ievēlēja, jo cerēja, ka ES bikses deldējot, būs tapis gudrāks, par to muļķi ekonomikas ministra amatā... Nu ne kā, vienīgi lielīgāks bija kļuvis. Šoreiz izvēle ir uz erudīto, izglītoto Pīlēnu, kurš ir nesalīdzināmi pārāks par kankariņu!!!

Atbildēt

Tiesu eksperts

10.11.2022. 17:58

»

Bijušais zemessargs

Kankariņam jāpazūd, jo nevar valdību sastādīt iedomīgs, spītīgs nekompetents indivīds. Kariņa valdīšanas laikā, mēs nokļuvām vēl dziļākā pakaļā, starp ES valstīm. Kankariņš negrib pārmaiņas, jo nesaprot un nepielec kā to dara


Pareizi raksta "Bijušais zemessargs".

Bet ... šoreiz Aldis GOBZEMS ir iekāpis juridiski- pētnieciskā DESMITNIEKĀ: visu uzrakstījis īsi, skaidri, precīzi un bez apzīmējumiem un nejuridiskiem nopēlumiem.

Aldi, tā turpini un TEV būs perspektīva, Tu vari, Tev izdodas.

Vienotība pasludināja OLIGARHU kapusvētkus, bet ko tā dara šodien? - veido TRĪSPATIJU valdību, kuras ir čekistiskas, kā škēlisti pīlēni, tā tēvzemieši vai nacionālisti kura pārdēvējusies par NA, kuri kā krievu laikā plātās ar lozungiem, nēsājas ar lāpām un stāsta - mēs sirdī "par Latvisku Latviju"- lasi: ķeriet zagļus, kad: mēs paši zagļi -ha, ha.

Tātad, kur palika VIENOTĪBAS organizētie kapusvētki oligarhiem? Noraka un kapu atraka, lai vienotos ar tiem, ar sātaniem oligarhiem un ar NA čekistiem, kuri ar savu čekistisko politiku esot pie varas vairāk kā 30 gados padzina trimdā no Latvijas pusi latviešu? Un vēl līdz šim nav neko uzsākuši lai būtu Latvija "LATVISKA".

Atbildēt

Bijušais zemessargs

10.11.2022. 17:27

Kankariņam jāpazūd, jo nevar valdību sastādīt iedomīgs, spītīgs nekompetents indivīds. Kariņa valdīšanas laikā, mēs nokļuvām vēl dziļākā pakaļā, starp ES valstīm. Kankariņš negrib pārmaiņas, jo nesaprot un nepielec kā to dara.

Atbildēt

tik tiešām

10.11.2022. 17:20

»

jautājums

un kas Gobzemam deva mandatu muldet tautas varda


Ko tas sižiks un profesionāls melis var muldēt. Tikai māk vemt un ļoti bieži izvemties.

Atbildēt

jautājums

10.11.2022. 15:43

un kas Gobzemam deva mandatu muldet tautas varda?

Atbildēt

redz

10.11.2022. 13:32

»

Karaļa Mindauga dzimta

Vēl samerā jauni kgb savervētie upuri ,mūsu radi...


muļķība, kā rāda valstu vēsture,ir neārstējama slimiba...

Atbildēt

pat komunsts feikmanis

10.11.2022. 13:26

izlīdis škles kretīnu peiļuku virzīt

Atbildēt

Karaļa Mindauga dzimta

10.11.2022. 12:39

»

"okupācijas laikā dzimušie varēja nezināt ka dzīvo okupācijā"

1976.gadā bez stukačošanas bija iespēja aizbraukt studēt uz Vāciju? 70-jos taču vēl viens uz turieni aizbrauca, ar stukačošanu vai bez, bet aizbrauca. Tātad - lai tikai nesaka, ka visus vervēja piespiedu kārtā. Uz VDK stukaču vietām bija jāstāv rindā lai tiktu. Bijušajā DDR Austrumvācijā un Čehoslovākijā...


Vēl samerā jauni kgb savervētie upuri ,mūsu radi .

Čehija neizbrīna ,jo tur pie varas tie paši kuri pie mums ,tā košerēdaju cilts .
Viņiem arī visi kristala veikaliņi Pragā pieder .
Bet etniskais sastāvs šāds :
https://www.myheritage.lv/ethnicities/slovakia/country-ethnicity-distribution


https://www.myheritage.lv/ethnicities/ashkenazi-jewish/ethnicity-worldwide-distribution

Atbildēt

patiesībā

10.11.2022. 10:39

tik pat labi tad var jautāt: Kas Gobzemam deva tiesības runāt tautas vārdā...

Atbildēt

10.11.2022. 09:58

»

???

Vai kapitāls ir vērtība


Dzimtas īpašumam (zeme, nekustamais īpašums, uzkrājumi, apgrozāmie līdzekļi, mežs uc.)ir vērtība gan tiešā nozīmē, kā varas instrumentam, gan sabiedrības atmiņā kā savdabbīgam atavismam. Vēsturē bija laiki, kad balss tiesības bija sasaistītas ar nekustamo īpašumu, ražošanas uzņēmumu (Hanzas laikos tirgotāji, amatnieki).

Atbildēt

Kurš kurš

10.11.2022. 08:01

stratēgisko kungu vēstniecība

Atbildēt

valdis

10.11.2022. 06:45

JA Kariņš nebūtu mīkstais tad uzreiz vajadzēja uzstāt,ka sarunas par valdības veidošānu var vest tikai Saeimā ievēlētie.Uzvaras eiforijā kas panākta ar nopirktajiem pensionāru plusiņiem likās,ka visi pārējie kā paklausīgas aitas ies kur gans ved.Tagad izrādās ka da;zu aitu vietā vilki zobus rāda un gatavi pašu saplosīt.

Atbildēt

KGB

10.11.2022. 00:55

Balsoju , par Didzi!!!
Izdrāzīs , to utaino SNAIGES tirgoni , līko degunu!:)))...ĢENERĀLSEKRETĀRS!!:))))

Atbildēt

"okupācijas laikā dzimušie varēja nezināt ka dzīvo okupācijā"

09.11.2022. 21:58

1976.gadā bez stukačošanas bija iespēja aizbraukt studēt uz Vāciju? 70-jos taču vēl viens uz turieni aizbrauca, ar stukačošanu vai bez, bet aizbrauca. Tātad - lai tikai nesaka, ka visus vervēja piespiedu kārtā. Uz VDK stukaču vietām bija jāstāv rindā lai tiktu. Bijušajā DDR Austrumvācijā un Čehoslovākijā uz katriem 100 iedzīvotājiem Štāzī ziņotāju bija daudzreiz vairāk nekā mūsu VDK maisos attiecībā pret iedzīvotāju kopskaitu. Tomēr diez vai latviešiem bija mazāka kāre stučīt, dabūt valsts dzīvokli bez ilggadīgas rindā stāvēšanas, un atļauju braukt uz "kapvalstīm". Toties tagad tiek propagandēts ka praktiski visi stukači sen jau esot dziļā pensijā, nomiruši vai tuvu pie tā, tobiš sveiki gauja.

Atbildēt

vecs čekists

09.11.2022. 20:43

Mēs ar Levitu abi tikām uz VFR, VDR,...tie bija labi laiki!

Atbildēt

Bijušais zemessargs

09.11.2022. 20:28

Kankariņš veselu mēnesi buksēja dubļos. Smiltēnam jāveido nākamo valdību.

Atbildēt

redz vecais:

09.11.2022. 20:12

»

vecais

Vai prezis ir nosaucis Kariņu par premjera kandidātu? Nav. Kariņš nodarbojas ar pašdarbību un plāno, kā iesūkt jaunu ministriju ar super lielām ES naudām. 4gadus šis emigrācijas aktīvists muļļājās un ir iedzinis valsti milzīgos parādos. Es nemīlu Pīlēnu, bet ceru, ka viņam ir skaidrs redzējums kapēc...


ar tiem milzu parādiem ar nemaz nav tik vienkārši: Lielākā daļa tautas grib dzīvo ātri un skaisti...bet bez naudas tas nav iespējams...Parādi jau kalpo tam lai tos aizdotu kā kredītus ātras un skaistas dzīves tīkotājiem...un tādu te papilnam..

Atbildēt

pilnīgi

09.11.2022. 19:46

pofig

Atbildēt

mu

09.11.2022. 19:32

arīKnariņš nepiedalījās iepriekšejās saeimas vēlēšanās . nu un

Atbildēt

vecais

09.11.2022. 18:59

Vai prezis ir nosaucis Kariņu par premjera kandidātu? Nav. Kariņš nodarbojas ar pašdarbību un plāno, kā iesūkt jaunu ministriju ar super lielām ES naudām. 4gadus šis emigrācijas aktīvists muļļājās un ir iedzinis valsti milzīgos parādos. Es nemīlu Pīlēnu, bet ceru, ka viņam ir skaidrs redzējums kapēc Latvija ir gandrīz visur aiz kaimiņiem. Kariņa vietā jāliek Rinkevics un jāatceras, ka Kariņš pats pirms 4gadiem nebija ievēlēts un arī nekandidēja.

Atbildēt

jautajums

09.11.2022. 18:26

Kāpēc vispār sēž publiskās pārvaldes institūciju sapulcēs pie sarunu galda miljonāri un personas, kuri paši sevi pārstāv?!

Atbildēt

jaajaa

09.11.2022. 18:08

...es piekritīšu Aldim...bet demokrātija paliek demokrātija...neko nepadarīsi, ja tautai patīk 4.maija republika...vēl jau kāds laiciņš Kariņam ir...kamēr Levits prezidents...kad 3A & Co iecels savu prezi, tad gan būs joki...

Atbildēt

Skolnieciņš

09.11.2022. 18:08

Доброго времени суток!
После 24. февраля 2022. года мир изменился навсегда. В этот день Российская Федерация сбросила маску приличия и в открытую показала своё жуткое, кровожадное лицо всему миру. Российская Федерация без всякой разумной причины напала на Украинскую Республику, хотя предпосылки подобных действий Российской Федерации были уже в 2008. году и 2014. году. В августе 2008. года Россия напала на своего соседа – Грузию. Хвала Богам, этот конфликт быстро затих! Но весной 2014. года Россия залезла на территорию Украины и оккупировала, а в дельнейшем аннексировала, полуостров Крым и области Луганска и Донецка. Так началась полномасштабная, захватническая война, устроенная Россией.
Я осуждаю войну в Украине. Я осуждаю омерзительны поступки России. Мне стыдно, что многие русские не способны сказать: «Нет войне!». Мне стыдно, что русские не могут прогнать от власти обезумевшего диктатора. Мне стыдно, что русские перед любым тоталитаризмом и тиранией стреляться как тряпки и воздают ему хвалу. Я понимаю, что у русского народа плохая эпигенетика вследствие долгого рабства при царе и бесчеловечных репрессиях при коммунистах. Это всё очень пагубно повлияла на эпигенетику русского народа. И последствия отрицательной селекции мы видим сейчас.
Я призываю прекратить войну в Украине! Я призываю Россиян одуматься! Война — это плохо. Во-первых, это плохо для души. Война – страх, самоцензура, раболепие – только оскверняют человеческую душу. Таким образом люди себя принижают в глазах высших сил – Богов и Богинь. Во-вторых, война всегда ведёт за собой тяжёлые кармические последствия. Приходит нищета. Люди умирают. Судьбы и жизни рушатся. И в конце концов за свои поступки приходиться отвечать, как и в этой жизни, так и в следующих жизнях.
Сейчас Россия совершает богомерзкий грех перед Европой и Украиной. Россияне должны одуматься. Россия должна прекратить начатую войну в Украине. Россия должна признать свою вину, а в дальнейшем выплачивать репарации Украине. Диктатор Владимир Владимирович Путин должен быть передан в Гаагский международный суд. Крым — это Украина!!! Я верю, что Украина победит.
Я верю, что Украина защитит свою независимость. И моя вера крепка. И да защитят Славянские Боги наши души! Пусть милосердие Славянских Богов будет с нами!
Bez cieņas pret Fašistisko Krieviju, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#язычество #paganism #polytheism #родноверие #heathenry #язычники #pagans #многобожники #polytheists #родноверы #heathens #СлавянскиеБоги #SlavicGods #БогСварог #GodSvarog #БогПерун #GodPerun #БогВелес #GodVeles #БогСтрибог #GodStribog #БогДаждьбог #GodDazhbog #БогЧернобог #GodCzernobog #БогиняЖива #GoddessZhiva #БогиняЛеля #GoddessLelya #БогиняЛада #GoddessLada #БогиняМара #GoddessMara #24.02.2022. #StopRussianAggression #RussiaInvadedUkraine #UkraineUnderAttack #RussianWarCrimes #StopWarInUkraine #StopPutin #NoWar P.S. Komentārs ir adresēts krieviem, nevis latviešiem!!!

Atbildēt

ha-ha

09.11.2022. 18:02

Pilēns izskatās pēc atmodināta guļošā aģenta,kuru laiks likt lietā, lai glābtu grimstošo PSKP,čekas un uzpirkto ārzemju tautiešu kuģi.Vēl jau ir paša šefa tiešā iejaukšanās variants,ja atmodinātie un guļošie netiks galā ar situāciju,kad Latviju vairs neizdosies noturēt pusslīkoņa stāvoklī.

Atbildēt

Ventiš

09.11.2022. 17:45

Nolieciet Pīlēna vietā Lembergu, un sacelsies brēka. Bet statuss abiem ir vienāds. Lembergu tiesā! Lai gan Lembergu gaida attaisnošana, ko katrs var prognozēt, iepazīstoties ar viņa lietas materiāliem. Un būtu laba valdība, kuras kodolu veidotu Liepājas un Ventspils savienība.

Atbildēt

RPI-80

09.11.2022. 17:40

»

RPI

+++Starp citu, nesen LTV taisīja „Aizliegto paņēmienu”. Nesanāca, jo negribēja. Jautājums ir tik vienkāršs - kā 1976.gadā bez stukačošanas bija iespēja aizbraukt studēt uz Vāciju un vēl atgriezties pēc četriem gadiem Padomju Savienībā? Tas vienkārši nebija iespējams bez sadarbības ar režīmu...


Bija VDR un VFR. Uz pirmo tikt bija reāli, tā bija padomju kontrolē. Otrā bija NATO valsts, līdz 70.gadu vidum naidīga Padomēm. Pēc tam Vilija Branta politikas rezultātā attiecības kaut cik normalizējās. Bija vēl Austrija, kopš 1955. gada ārpus Padomju kontroles. Un uz Austriju stažēties padomju laikā brauca Godmanis. Tur nu bez čekas jumta nevarēja tikt.

Atbildēt

Homo sovjeticus

09.11.2022. 17:17

Vai, politiskais līķītis sācis runāt...

Atbildēt

Retā Reize

09.11.2022. 17:16

Retā reize (ka tikai ne vienīgā), kad daļēji var piekrist Govjemam
Pēkšķis NAV ievēlēts, lai stāv pie ratiem. Tad jau Lembergs rīkojas korektāk.

Atbildēt

pareizi

09.11.2022. 16:48

»

nu nu

Pīlēns ar Levits sader kā cimds ar roku! Šeptmaņi ir abi


Miljoni eirīšu no kopdarījumiem papildina abu kontus.

Atbildēt

Nu

09.11.2022. 16:47

»

Mandāts

Aldi, atbilstoši Satversmei mandātu veidot valdību “izsniedz” prezidents. Nekādi citi priekšnoteikumi nav vajadzīgi un nav paredzēti


Jā, un tas ka "prezidents" ir izraēlis, klauns un drīzāk nemaz nav nekā ir, neko, pagaidām, nemaina.

Atbildēt

Mandāts

09.11.2022. 16:31

Aldi, atbilstoši Satversmei mandātu veidot valdību “izsniedz” prezidents. Nekādi citi priekšnoteikumi nav vajadzīgi un nav paredzēti.

Atbildēt

jā, bet...

09.11.2022. 16:29

Kas vispār kādam ir devis tiesības no ievēlētajiem deputātiem veidot kaut kādu sazvērnieku koalīciju kam piešķirt varu, bet paŗējos deputātus nosaukt par opozīciju un atbīdīt no varas?!! Vai Satversmē ir kaut viens vārds par tādu koalīcijas veidošanu?!

Atbildēt

Nu

09.11.2022. 16:11

Gobim reāli jābeidz durties. Valdības veidošanas sarunās piedalās personas, kuras frakcijas deleģē tās pārstāvēt šajā procesā. Un valdībā nav jābūt deputātiem, kaut gan KaKariņš jau ir pat deputāts.

Atbildēt

Kad

09.11.2022. 16:06

Kad Levits nominēs Ministru prezidenta kandidātu?

Atbildēt

frukts

09.11.2022. 15:27

»

RPI

Nepiekrītu...


Ta kui viņ zin, kas notiek! Joske nosauks Pīļtēviņu par premi, ko tad Kareklis darīs?

Atbildēt

nu nu

09.11.2022. 15:00

Pīlēns ar Levits sader kā cimds ar roku! Šeptmaņi ir abi!

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Šis briesmīgais Kiršteins atļaujas izteikt par mani man nepatīkamu viedokli: iesniegums Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijai

FotoCienījamie tautas priekšstāvji komisijā! Tautas priekšstāvis 14. Saeimā Aleksandrs Kiršteins plašsaziņas līdzeklī “Privātā Dzīve" (31. janvāris-6. februāris, 2023. Nr. 05 (1237). 13. Ipp.) ir izplatījis informāciju par mani.
Lasīt visu...

21

Kukaiņu ēdienkarte

FotoPēdējā laikā daudz diskusiju par kukaiņu uzspiešanu pārtikā, un, ja sašutuma vilnis varētu nomēzt valdības, varneši kristu. Tomēr Švāba marionetes joprojām vismaz ES ir pie ruļļiem un lemj, ko pārvaldītajām tautām ēst. Lūk, PAGAIDĀM oficiāli apstiprinātie kukaiņi, kas var slēpties jūsu pārtikā – miltu tārps (Tenebrio molitor), klejotājsisenis (Locusta migratoria), circenītis aizkrāsnē (Acheta domesticus) un pakaišu vabole (Alphitobius diaperinus). Pievienotajā vācu analītiskajā rakstā uzskaitīti produkti, kuros atļauti insekti.
Lasīt visu...

13

Cik ilgi vēl tiks pieļauts šis "brīvais kritiens" dabas aizsardzībā Latvijā?

FotoInteresantas lietas notiek – izrādās, Dabas aizsardzības pārvalde (DAP) dzēš no savas Facebook lapas komentārus, kas nav ne rupji, ne naidu kurinoši, ne kā citādi aizskaroši!  Paradoksālā kārtā pārvalde dzēš precīzi citētu fragmentu no 5.janvāra Latvijas radio 1 raidījuma "Zināmais nezināmajā" - tieši to, ko publiski ēterā teikusi par dabas aizsardzību atbildīgā ierēdne - DAP Dabas aizsardzības departamenta direktore Gita Strode.
Lasīt visu...

21

Piecpadsmit DZĪVĪBAS Latvijas nākotnei

FotoUz valdības un Saeimas atbalstu neceriet, mīļie. Viņiem savas problēmas ir jārisina. Līdz tautas sāpēm un vajadzībām viņiem tāls ceļš vēl ejams. Ļoti, ļoti tāls. Tautas gudrība teic: "Paēdis neēdušu nekad nesapratīs!" Un tik tiešām, kā gan "pārstrādājies" deputāts varētu saprast TĒVU, kurš katru dienu smagi strādā 18h, lai pabarotu savu ģimeni. Tas ir neiespējami.
Lasīt visu...

21

Jolanta, Denis, jūs esat parasti raspi...ģaji dieva (iedomu drauga) vārdā, lai tiktu pie liekas kapeikas

FotoPar Jolantas Gulbes-Paškevičas cinisko Facebook ierakstu par to, ka 11. septembra terora akts esot noticis tāpēc, ka VISUVARENAIS dievs esot bijis brīvdienā tajā dienā un DŽENTLMENIS (iedomājieties, kāds skaists apzīmējums ne uz ko nespējīgajam dievam), tāpēc vienkārši pagājis tajā dienā maliņā pavērot notiekošo, jo ko tad es, es jau neko.
Lasīt visu...

21

Mana atbilde Andrim Kivičam

FotoLabrīt, Andri. Mēs ar Tevi esam tikušies tikai vienu reizi, kad Tu uzaicināji mani pie sevis uz interviju. Mums bija jauka saruna arī pirms un pēc intervijas.
Lasīt visu...

21

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

FotoKas noteica "Saskaņas" rezultātu Saeimas vēlēšanās? Vai pieļāvām kļūdas, no kurām varēja izvairīties? Vai samaksājām par principiem? Vai katrs no mums izdarīja/neizdarīja visu labākam rezultātam? Un kādus secinājumus esam izdarījuši? Pašlaik katram ir īstais laiks meklēt atbildes uz šiem jautājumiem.
Lasīt visu...

21

No mūsu drosmes atkarīgs

FotoPirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja: “Arvien vēl šis jautājums stāv, kur bijis. Un, protams, diezgan nenormālā stāvoklī, pateicoties skaidras likumības un ieskatu trūkumam par šo lietu Latvijā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

Starptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

ES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

Bezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī...

Foto

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

Dāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures...

Foto

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

Valstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”,...

Foto

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

Nav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas...

Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...