Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Marika

24.01.2021. 07:26

Ļaudis, ieguglējiet Nesara-Gesara !!!!
Jūs te visi cīnaties par pelavām.
Pasaulei jāmainās, un galvenais ienaidnieks visiem ir naudu drukājošie banksteri.
Tieši no tiem Trampa k-gs atbrīvoja lielāko daļu pasaules. Bet jūs, kā redzu, cīnoties ar pērno sniegu, pat to neesat ievērojuši.!!!
Tagad tik daudz informācijas, kā nekad. Tikai dislokācija mainījusies uz Bichute and Rumble.
Tikai tas ir gudrs, kas uzdod jautājumus.

Atbildēt

kopec

22.01.2021. 15:22

vai tiešām šī ir vieta rusofobijas, trampofobijas, padomjfobijas mēslainei.
likvidēsim negācijas un stāstīsim par problēmām savās mājās...

Atbildēt

Andre

20.01.2021. 21:33

Raksts pēc stila un argumentiem ļoti atgādina padomju laika centrālo laikrakstu rakstus pret rietumu ideoloģiskiem ienaidniekiem.Parler kā Amerikas balss.

Atbildēt

Es

20.01.2021. 17:07

Novērojama migācija. Mani aprēķini liek domāt.

:))

Kaut kāds murgu gabals. Piereģistrējos Parler jau pasen, bet nekas tur nav darīts, piereģistrēšos arī aizstājējā.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

20.01.2021. 15:32

»

protams ne krievs

jo krievs ir degradācijas pēdējā stadija. Neviens ne Pāvels Baranovs, ne Nobela prēmijas laureāts Žoress Alfjorovs un citi no krievu interventu okupētām zemēm nākušie izgudrotāji nevarēja būt krievi...


Tu laikam no Āfrikas? Priekš ASV un lielākas daļas pasaules arī mēs esam krievi. Pats tu arī droši vien neviļus lieto tādus vārdus kā davai, bet tēlo no sevis nez kādu tīrasiņu ārieti.

Atbildēt

yes

20.01.2021. 15:16

baidens atcerējās, ka kaut ko aizmirsis, bet nevarēja atcerēties ko aizmirsis

Atbildēt

Oki

20.01.2021. 13:13

»

viesis

Krievu spiegu īpaša pazīme- fotogrāfija t-krekliņā ar uzrakstu: "Esmu spiegs


Un visu citu valstu spiegiem - ja nav krekliņa ar uzrakstu "spiegs" , tātad nav spiegi . Elementāri, Vatson .

Atbildēt

Oki

20.01.2021. 13:08

»

fail

Pašlaik „Parler” administrācija meklē veidus kā atdzīvināt sociālo tīklu, un kā pagaidu variantu izmanto serverus, kuri atrodas Krievijā, Rostovā pie Donas...


Te jau grūti saprast, vai tās ir vīzijas, vai rupjš melnais pīārs . Kas , protams , rezultatēsies apgriezti proporcionāli cerībām .

Atbildēt

Zivju cepejs

20.01.2021. 10:23

Pierādījumi ir visaptveroši un pilnīgi neapgāžami! Cilvēks, kurš bijis Krievijā, vai kam, pasarg’ Dievs, ir krievu sieva, neko labu nevar radīt! 😂

Atbildēt

millers

20.01.2021. 07:35

»

labi !

makonkalns pievienojas parejiem 3 planpratiem,kasiklim,augustinam un zilei


vēl tajā kompānijā ir kristofers ,raksteļi par trampu vai burkāniem,pofig,par ko,galvenais,uzlikt kluci gobzemim

Atbildēt

fail

20.01.2021. 07:06

Pašlaik „Parler” administrācija meklē veidus kā atdzīvināt sociālo tīklu, un kā pagaidu variantu izmanto serverus, kuri atrodas Krievijā, Rostovā pie Donas.

Šis necilais fakts, kas uzvedināja autoru uz pārdomām, nav nemaz fakts, bet mediju izdomājums jeb fake news:) parler.com domēns (vnk lapele ar paziņojumu, nevis platforma) pašlaik darboja uz Belizā reģistrēta IP adreses, kas piesaistīta Krievijas pilsonim no Rostovas, šis pilsonis ir arī ddos firmas līdzīpašnieks. Un tas IP ir vnk front adrese, nevis uzrāda vietu, kur fiziski glabājas izejas dati. Attiecīgā krievu ddos firmai ir diezgan liela un darbojas gadus 10, tai ir savi serveri ne tikai Krievijā, bet arī ASV, Nīderlandē, Japānā un citur, bet Rostovā gan nav, tā kā pat ja viņi hostē (ko paši jau paspējuši noliegt un visticamāk tā arī ir, ka tikai piekrituši sniegt tīkla drošības pakalpojumu, bet hostingu nodrošinās tie paši, kas jau hostē domēnu - epik.com, kas ir ASV firma, nevis krievi), tad noteikti ne Rostovā:)
Tas gan nenozīmē, ka parler ir baigi caurspīdīgs serviss un parāk daudz info tiem neuzticētu (bet kuram var uzticēt?), vienkārši nepatīk, ja cilvēki bur kaut kādas vīzijas, pamatojoties uz no pirksta izzīstiem izdomājumiem

Atbildēt

Secinājums

20.01.2021. 07:01

»

joki beigušies

Lēta demagoģija iesaiņota čaukstošā patiesībā vairs neies cauri. Stāsti kāds izmisums pusnaktī spieda tā rakstīt


Mēs visi redzam vienu un to pašu,tomēr secinājumi katram citi,lielākā daļa neredz neko,un nevēlas redzēt neko.Ja uz visām lietām skatās caur cēloņu seku likumsakarībām,bilde kļūst saprotamāka,diemžēl nemāk atšķirt cēloņus no sekām,jo vairs nemāk domāt.

Atbildēt

cilveks444

20.01.2021. 01:43

Izskatās pēc kārtējā smacīgā liberastu perējuma. Faktiski - kārtējais lētais, prastais, prognozējamais, trulais, aprobežotais un demagoģijas pārpilnais liberastu propagandas izperētais vanckars. Ar ko arī apsveicam Mākoņstūmēju, piedošanu Mākoņkalnu. Bet šis vairs nestrādā, varbūt Krievijas kārts ir izspēlējama pret totāliem vientiešiem, taču domājoši cilvēki jau sen saprot, ka ne viss, kas kaut kā saistīts ar Krieviju ir slikts, ka ne viss, kas saistīts ar Rietumiem ir labs. Turklāt normāli cilvēki sen saprot, ka viss, kas saistīts ar liberastiem, ir ne tikai vienkārši slikts, bet apdraud Latvijas, latviešu tautas un visas pasaules pastāvēšanu. Jo liberasti ir komunistu mentālie dvīņi.

Atbildēt

īstenībā

19.01.2021. 23:51

»

POH

tev 100% taisnība. viņš publisko infu, kura visādiem upesļurbām nav pieejama


tā visa mākoņkalna info 100% ir pieejama Amerikā dzīvojošo krievu jūtūbes kanālos ...

Atbildēt

.

19.01.2021. 22:46

»

viesis

.... lepni paziņoja cilvēks, kura tautieši ar lielu entuziasmu gan balstīja boļševiku režīmu gan slepkavoja ebrejus


Pateicoties latviešu strēlniekiem, krievu pederastu un smirdīgo lopu impērija nav ne tikai Balkānos un Turcijā, bet arī ne Polijā, Somijā un Baltijā vairs un drīz vien visas pasaules krieviem pietiks vietas Maskavas metropolitēna tuneļos, kur tos sašķiros, lai racionāli izlietotu.
Neesmu dzirdējis, ka latvieši būtu braukuši uz Hazāriju risināt jebreju problēmu, viskrieviskākais izdzimtenis cilvēces vēsturē Staļins, gan bija iecerējis "ārstu lietu", etnocīdu pret žīdiem, tikai Berija to fizisko un morālo kropli nobeidza.
Krievu spiegus pēc to debiliem jebaļņikiem kļūst aizvien vieglāk atpazīt, jo tie strauji degradē kopā ar bidlomasu, no kuras paši nākuši.

Atbildēt

viesis

19.01.2021. 22:31

»

Pomeranču Vainadziņš

Vai autors varētu še pievest kādu piemēru, kur Tramps ir musinājis tautu ieņemt Kapitoliju


Ha, viena autora līdziniece iet vēl tālāk- apgalvo, ka Tramps to visu esot finansējis... Lai gan tādai informācijai vajadzētu būt visu pasaules ziņu pirmajās lapās, bet nu, mūsdienu "patiesības cīnītāji" jau visu zin labāk.

Atbildēt

viesis

19.01.2021. 22:27

Krievu spiegu īpaša pazīme- fotogrāfija t-krekliņā ar uzrakstu: "Esmu spiegs"........ :)

Atbildēt

nu nu

19.01.2021. 22:19

»

tc66

Virsraksts ir maldinošs, iespējams melīgs, jo raksta mērķis ir mazliet paķengāt Iesalnieku un Gobzemu, izmantojot selektīvus faktus par "Parler" un Trampu


Iesalnieka un Gobzema kungus nevar paķengāt ar vienu no izcilākiem ASV Prezidentiem un vārda brīvības pēdējo bastionu.
Nav jau Putina melnā makaka, Obama un CNN.

Atbildēt

protams ne krievs

19.01.2021. 22:16

»

ASV protektorāts Latvija

Aiz visa stāv krievi un Krievija. To taču visi zina. Pat interneta izgudrotājs bija krievs, pareizāk Baltkrievijas ēbrejs Pāvels Baranovs...


jo krievs ir degradācijas pēdējā stadija. Neviens ne Pāvels Baranovs, ne Nobela prēmijas laureāts Žoress Alfjorovs un citi no krievu interventu okupētām zemēm nākušie izgudrotāji nevarēja būt krievi.
Pavisam cita lieta izdzimteņi: Jagoda, Ježovs, Staļins, Ērenburgs, Putins, tie kā no rusisma grāmatas titullapas

Atbildēt

kāpēc

19.01.2021. 21:58

Trampu,saprtams,Pārlerā iedzina makaronkalna saimnieki.
Lopzemzs ir no lopu zemes,un Iesalnieks turpat tuvu,bet arī tos tur iedzina.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

19.01.2021. 21:35

Aiz visa stāv krievi un Krievija. To taču visi zina. Pat interneta izgudrotājs bija krievs, pareizāk Baltkrievijas ēbrejs Pāvels Baranovs:
https://lv.wikipedia.org/wiki/Pols_Berans
ASV ir imigrantu nācija, kur lielu lomu zinātnē un tehnikā ir spēlējuši imigranti no bijušās PSRS- Sikorskis, Severskis, Kartvelli un t.t., tikai to nevajag sasaistīt ar Trampu un Trampa atbalstītāju protestiem. Tie ir lēti propagandistu triki, ko piekopj tādi subjekti ka Kasīklis, Augustiņš, šis mistiskais Jānis un c. Lato Lapsas publicēti makaronu uz ausīm karinātāji.

Atbildēt

kirja

19.01.2021. 21:33

Info kanālus (tv, radio, internetu, soc tīklus uc) privāta korporācija var noslēgt 2 minūtēs- kasīklim, prezidentam, valstij, valstu savienībai,- da jebkam...pasaki tikai ne to, kas ir pareizi. Kam pieder info- tam vara!

Atbildēt

o, antifa aizstāvis

19.01.2021. 21:03

izrādās. Piekrītu Pupai, truli...............

Atbildēt

Viedais Manels

19.01.2021. 20:36

Letiņ, ja dzirdi par vārda brīvību, zini par kaut ko tādu var aģitēt tikai Kremļa aģents!

Atbildēt

latvietiņš

19.01.2021. 19:58

Kur gan rodas tādi dumji, neizglītoti cilvēki, kuri nesaprot ka krievi ir slikti, Tramps ir slikts, Gobzems ir slikts un visi kas buntojas ir slikti. Tas taču ir tik vienkārši. Vajag tik lamāt krievus, Trampu, Gobzemu un visus, kas te taisa kaut kādus protestus pret valdību. Jo tieši šitie ir vainīgi pie visām mūsu nelaimēm. Ja varētu tai Krievijai apvilkt apkārt pamatīgu žogu, bet Gobzemu kopā ar Trampu un visiem citiem buntavniekiem ielikt ķurķī, tad gan mumss sāktos zelta laikki.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

19.01.2021. 19:57

Ja Spriņģe ir Facebook oficiālā viltus ziņu izķērāja, tad es neko sliktu neredzu faktā, ka pilsoņiem ir pieejama alternatīva.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

19.01.2021. 19:28

Vai autors varētu še pievest kādu piemēru, kur Tramps ir musinājis tautu ieņemt Kapitoliju?

Atbildēt

ha-ha

19.01.2021. 19:21

Mākoni, tu esi šaubīgs elements! Tu visu uzmanību gribi novērst no gugles Sergeja. Plāties ar parleriem, bet visu acu priekšā sadarbojies ar gugli! Nav zināms tas, ko mēs tikai nojaušam par tevi!

Atbildēt

Harijs Poters

19.01.2021. 19:01

"Mani aprēķini liek domāt, ka, sekojot aizokeāna trendiem, „Parler” bija piereģistrējušies līdz 1000 latviešu. To starpā arī vismaz trīs Saeimas deputāti..."
.
No šīs vietas lūdzu detalizēti - vai biedram ir īpaša pieeja kaut kādiem uzskaites resursiem vai informācijai? Visi "līdz 1000 latvuešu" tautība jau pārbaudīta? Neviena krieva??? Vai autors jau strādā Patminā?

Atbildēt

tc66

19.01.2021. 19:00

Virsraksts ir maldinošs, iespējams melīgs, jo raksta mērķis ir mazliet paķengāt Iesalnieku un Gobzemu, izmantojot selektīvus faktus par "Parler" un Trampu.

Atbildēt

19.01.2021. 18:59

»

POH

man pie kājas, kas vada trampu, gobzemu vai iesalnieku. vairāk mani interesē, kuri no valsts specdienestiem ar info apkalpo mākoņaino jančuku? cik maksā viens rējiens, janci-kranci


Izskatās, ka gan kasīklis gan mākoņkalns paši ir mūsu vareno specdienestu darbinieki. Varbūt pat aiz šiem pseidonīmiem slēpjas vesela "darba kolektīva" pūles sameklēt pa visdažādākajiem avotiem "pareizās" informācijas skrandas un salikt tās kopā. Vienam cilvēkam priekš tā nebūtu laika.

Atbildēt

POH

19.01.2021. 18:46

man pie kājas, kas vada trampu, gobzemu vai iesalnieku. vairāk mani interesē, kuri no valsts specdienestiem ar info apkalpo mākoņaino jančuku? cik maksā viens rējiens, janci-kranci?

Atbildēt

labi !

19.01.2021. 18:44

makonkalns pievienojas parejiem 3 planpratiem,kasiklim,augustinam un zilei.

Atbildēt

Fakts

19.01.2021. 18:41

»

Pupa

Te tikai atliek saprast, kurš ražo šos pasūtījuma rakstus? Nedaudz pat truli


Truli, smieklīgi, iepriekšparedzami un debīli, protams. Portāla saimnieks gan saņem labu naudiņu no 'izcilniekiem' par šo. Nu, vai arī pats ir tik ļoti uz Sārta āķa, ka nākas publicēt katru mēslu, ko šie dod.

Atbildēt

motorhead 1916

19.01.2021. 18:34

SCHEISSE, kaads te sakars ar Trampu vai, kas veel diivainaak, Gobzemu? Vienkaarshi veel jau eksistee BALTIE cilveeki. TIKTAAL SKAIDRS?

Atbildēt

Andris

19.01.2021. 18:09

Kā citus apsaukā tāds arī ir pats-pamuļķis.

Atbildēt

Fēlis

19.01.2021. 18:08

»

Pupa

Te tikai atliek saprast, kurš ražo šos pasūtījuma rakstus? Nedaudz pat truli


Liberasti, vecīt, liberasti, aiz kuriem stāv pats elles izdzimums. Kad Amerikā boļševiki sāks izvērst savu darbību, nevienam maz neliksies. Pats ļaunākais, ja tur sāksies jukas, mēs zaudēsim US lietussargu, uz šķidro, alkatīgo Eiropu paļauties nevar un tur jau nav tālu līdz lielai nelaimei.

Atbildēt

Pupa

19.01.2021. 17:49

Te tikai atliek saprast, kurš ražo šos pasūtījuma rakstus? Nedaudz pat truli.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

FotoVeselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par prioritāti nekļūs ārstniecības personu kadru politika; reformas nebūs iespējamas, kamēr netiks aktualizēta gan privātpersonas (pacienta), gan ārsta līdzšinējā statusa neatbilstība starptautisko līgumu un Pacientu tiesību likuma normām un sakārtotas tiesiskās attiecības valsts finansēto pakalpojumu jomā.
Lasīt visu...

21

Runāsim atklāti: faktiski finanšu sektors šobrīd ir kļuvis par viena valsts dienesta vadītājas īstenotās politikas upuri

FotoPirms dažiem gadiem gan ierēdniecība, gan politiskie lēmēji pēc neskaitāmiem ārvalstu organizāciju un Latvijas stratēģisko sabiedroto ieteikumiem nonāca pie loģiska atklājuma, ka pagājušā gadsimta 80. gadu beigās, 90. gadu sākumā izveidotais banku darbības modelis gan ģeopolitisko, gan pieaugošās uzraudzības apstākļu rezultātā vairs nav dzīvotspējīgs. Proti, būt par NVS valstu starptautisko norēķinu jeb ASV dolāru transakciju centru nav iespējams.
Lasīt visu...

21

Vainot sabiedrību, ka politiķi ir noveduši valsti pie sašķeltības, var tikai paši politiķi

FotoIerobežojumi turpinās, un arī protesti turpinās. Cēloņsakarība ārkārtīgi vienkārša un to izsaka Delfu raksta pēdējā rindkopa: "Neskatoties uz augsto vakcinācijas līmeni, vairākām Eiropas valstīm nācies atjaunot karantīnas ierobežojumus, lai apturētu jaunu Covid-19 vilni."
Lasīt visu...

6

Hunta, sargies buntavnieka!

FotoSāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī ministri iz valdības, kas kā aste luncina parlamenta “kvekšu” korpusu. Visbeidzot prezidents, kas pēc puča neierosināja Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

18

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

FotoAr apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā konference, kāda pēdējo sešu gadu laikā pasaulē organizēta, kurā šogad tika demonstrēta klajas divkosības paraugstunda. Līdz ar to paradoksāli un nožēlojami vienlaikus, ka tās mērķis bija vienoties par pasaules zaļajiem pamatmērķiem!
Lasīt visu...

21

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

FotoArvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav vienaldzīga. Kas būs šī izcilā, Rīgai tik nozīmīgā kultūras pieminekļa nākamais saimnieks, ir satraucis baznīcu, Rīgas pašvaldību, kultūras mantojuma ekspertus, Saeimas politiķus, pat valsts prezidentu. Uz izveidojušos situāciju vēlams paskatīties ar vēsu prātu.
Lasīt visu...

21

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

FotoDivu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap koronavīrusa tēmu, — laikmetā, kad informācija ir tik pieejama kā nekad, jāatceras itāļu teiciens: “Idiotu māte vienmēr ir gaidībās.”
Lasīt visu...

18

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

FotoPieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek uzlikts jauns, nesamērīgs slogs - viņiem zeme jāizpērk par 100% no kadastrālās vērtības, lai gan vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra. Saeimas “Saskaņas” frakcija uzskata šādu pieeju piespiedu nomas attiecību izbeigšanai par netaisnīgu un balsoja pret šo likumu.
Lasīt visu...

18

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

Foto29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību". Grozījumu izstrādāšanas formālais nolūks – sakārtot attiecības starp zemes un būvju, ēku un dzīvokļu īpašniekiem tā sauktā piespiedu dalītā īpašuma gadījumā. Valsts šīs attiecības visai neveiksmīgi mēģina kārtot jau daudzu gadu garumā, ir vairākkārt ticis grozīts likums, kā arī pieņemti vairāki Satversmes tiesas spriedumi, kuriem vismaz teorijā būtu jābūt kā bākām likumdevējam jauna regulējuma izstrādē.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

Pirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts...

Foto

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc...

Foto

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

Labas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts...

Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....