Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Marika

24.01.2021. 07:26

Ļaudis, ieguglējiet Nesara-Gesara !!!!
Jūs te visi cīnaties par pelavām.
Pasaulei jāmainās, un galvenais ienaidnieks visiem ir naudu drukājošie banksteri.
Tieši no tiem Trampa k-gs atbrīvoja lielāko daļu pasaules. Bet jūs, kā redzu, cīnoties ar pērno sniegu, pat to neesat ievērojuši.!!!
Tagad tik daudz informācijas, kā nekad. Tikai dislokācija mainījusies uz Bichute and Rumble.
Tikai tas ir gudrs, kas uzdod jautājumus.

Atbildēt

kopec

22.01.2021. 15:22

vai tiešām šī ir vieta rusofobijas, trampofobijas, padomjfobijas mēslainei.
likvidēsim negācijas un stāstīsim par problēmām savās mājās...

Atbildēt

Andre

20.01.2021. 21:33

Raksts pēc stila un argumentiem ļoti atgādina padomju laika centrālo laikrakstu rakstus pret rietumu ideoloģiskiem ienaidniekiem.Parler kā Amerikas balss.

Atbildēt

Es

20.01.2021. 17:07

Novērojama migācija. Mani aprēķini liek domāt.

:))

Kaut kāds murgu gabals. Piereģistrējos Parler jau pasen, bet nekas tur nav darīts, piereģistrēšos arī aizstājējā.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

20.01.2021. 15:32

»

protams ne krievs

jo krievs ir degradācijas pēdējā stadija. Neviens ne Pāvels Baranovs, ne Nobela prēmijas laureāts Žoress Alfjorovs un citi no krievu interventu okupētām zemēm nākušie izgudrotāji nevarēja būt krievi...


Tu laikam no Āfrikas? Priekš ASV un lielākas daļas pasaules arī mēs esam krievi. Pats tu arī droši vien neviļus lieto tādus vārdus kā davai, bet tēlo no sevis nez kādu tīrasiņu ārieti.

Atbildēt

yes

20.01.2021. 15:16

baidens atcerējās, ka kaut ko aizmirsis, bet nevarēja atcerēties ko aizmirsis

Atbildēt

Oki

20.01.2021. 13:13

»

viesis

Krievu spiegu īpaša pazīme- fotogrāfija t-krekliņā ar uzrakstu: "Esmu spiegs


Un visu citu valstu spiegiem - ja nav krekliņa ar uzrakstu "spiegs" , tātad nav spiegi . Elementāri, Vatson .

Atbildēt

Oki

20.01.2021. 13:08

»

fail

Pašlaik „Parler” administrācija meklē veidus kā atdzīvināt sociālo tīklu, un kā pagaidu variantu izmanto serverus, kuri atrodas Krievijā, Rostovā pie Donas...


Te jau grūti saprast, vai tās ir vīzijas, vai rupjš melnais pīārs . Kas , protams , rezultatēsies apgriezti proporcionāli cerībām .

Atbildēt

Zivju cepejs

20.01.2021. 10:23

Pierādījumi ir visaptveroši un pilnīgi neapgāžami! Cilvēks, kurš bijis Krievijā, vai kam, pasarg’ Dievs, ir krievu sieva, neko labu nevar radīt! 😂

Atbildēt

millers

20.01.2021. 07:35

»

labi !

makonkalns pievienojas parejiem 3 planpratiem,kasiklim,augustinam un zilei


vēl tajā kompānijā ir kristofers ,raksteļi par trampu vai burkāniem,pofig,par ko,galvenais,uzlikt kluci gobzemim

Atbildēt

fail

20.01.2021. 07:06

Pašlaik „Parler” administrācija meklē veidus kā atdzīvināt sociālo tīklu, un kā pagaidu variantu izmanto serverus, kuri atrodas Krievijā, Rostovā pie Donas.

Šis necilais fakts, kas uzvedināja autoru uz pārdomām, nav nemaz fakts, bet mediju izdomājums jeb fake news:) parler.com domēns (vnk lapele ar paziņojumu, nevis platforma) pašlaik darboja uz Belizā reģistrēta IP adreses, kas piesaistīta Krievijas pilsonim no Rostovas, šis pilsonis ir arī ddos firmas līdzīpašnieks. Un tas IP ir vnk front adrese, nevis uzrāda vietu, kur fiziski glabājas izejas dati. Attiecīgā krievu ddos firmai ir diezgan liela un darbojas gadus 10, tai ir savi serveri ne tikai Krievijā, bet arī ASV, Nīderlandē, Japānā un citur, bet Rostovā gan nav, tā kā pat ja viņi hostē (ko paši jau paspējuši noliegt un visticamāk tā arī ir, ka tikai piekrituši sniegt tīkla drošības pakalpojumu, bet hostingu nodrošinās tie paši, kas jau hostē domēnu - epik.com, kas ir ASV firma, nevis krievi), tad noteikti ne Rostovā:)
Tas gan nenozīmē, ka parler ir baigi caurspīdīgs serviss un parāk daudz info tiem neuzticētu (bet kuram var uzticēt?), vienkārši nepatīk, ja cilvēki bur kaut kādas vīzijas, pamatojoties uz no pirksta izzīstiem izdomājumiem

Atbildēt

Secinājums

20.01.2021. 07:01

»

joki beigušies

Lēta demagoģija iesaiņota čaukstošā patiesībā vairs neies cauri. Stāsti kāds izmisums pusnaktī spieda tā rakstīt


Mēs visi redzam vienu un to pašu,tomēr secinājumi katram citi,lielākā daļa neredz neko,un nevēlas redzēt neko.Ja uz visām lietām skatās caur cēloņu seku likumsakarībām,bilde kļūst saprotamāka,diemžēl nemāk atšķirt cēloņus no sekām,jo vairs nemāk domāt.

Atbildēt

cilveks444

20.01.2021. 01:43

Izskatās pēc kārtējā smacīgā liberastu perējuma. Faktiski - kārtējais lētais, prastais, prognozējamais, trulais, aprobežotais un demagoģijas pārpilnais liberastu propagandas izperētais vanckars. Ar ko arī apsveicam Mākoņstūmēju, piedošanu Mākoņkalnu. Bet šis vairs nestrādā, varbūt Krievijas kārts ir izspēlējama pret totāliem vientiešiem, taču domājoši cilvēki jau sen saprot, ka ne viss, kas kaut kā saistīts ar Krieviju ir slikts, ka ne viss, kas saistīts ar Rietumiem ir labs. Turklāt normāli cilvēki sen saprot, ka viss, kas saistīts ar liberastiem, ir ne tikai vienkārši slikts, bet apdraud Latvijas, latviešu tautas un visas pasaules pastāvēšanu. Jo liberasti ir komunistu mentālie dvīņi.

Atbildēt

īstenībā

19.01.2021. 23:51

»

POH

tev 100% taisnība. viņš publisko infu, kura visādiem upesļurbām nav pieejama


tā visa mākoņkalna info 100% ir pieejama Amerikā dzīvojošo krievu jūtūbes kanālos ...

Atbildēt

.

19.01.2021. 22:46

»

viesis

.... lepni paziņoja cilvēks, kura tautieši ar lielu entuziasmu gan balstīja boļševiku režīmu gan slepkavoja ebrejus


Pateicoties latviešu strēlniekiem, krievu pederastu un smirdīgo lopu impērija nav ne tikai Balkānos un Turcijā, bet arī ne Polijā, Somijā un Baltijā vairs un drīz vien visas pasaules krieviem pietiks vietas Maskavas metropolitēna tuneļos, kur tos sašķiros, lai racionāli izlietotu.
Neesmu dzirdējis, ka latvieši būtu braukuši uz Hazāriju risināt jebreju problēmu, viskrieviskākais izdzimtenis cilvēces vēsturē Staļins, gan bija iecerējis "ārstu lietu", etnocīdu pret žīdiem, tikai Berija to fizisko un morālo kropli nobeidza.
Krievu spiegus pēc to debiliem jebaļņikiem kļūst aizvien vieglāk atpazīt, jo tie strauji degradē kopā ar bidlomasu, no kuras paši nākuši.

Atbildēt

viesis

19.01.2021. 22:31

»

Pomeranču Vainadziņš

Vai autors varētu še pievest kādu piemēru, kur Tramps ir musinājis tautu ieņemt Kapitoliju


Ha, viena autora līdziniece iet vēl tālāk- apgalvo, ka Tramps to visu esot finansējis... Lai gan tādai informācijai vajadzētu būt visu pasaules ziņu pirmajās lapās, bet nu, mūsdienu "patiesības cīnītāji" jau visu zin labāk.

Atbildēt

viesis

19.01.2021. 22:27

Krievu spiegu īpaša pazīme- fotogrāfija t-krekliņā ar uzrakstu: "Esmu spiegs"........ :)

Atbildēt

nu nu

19.01.2021. 22:19

»

tc66

Virsraksts ir maldinošs, iespējams melīgs, jo raksta mērķis ir mazliet paķengāt Iesalnieku un Gobzemu, izmantojot selektīvus faktus par "Parler" un Trampu


Iesalnieka un Gobzema kungus nevar paķengāt ar vienu no izcilākiem ASV Prezidentiem un vārda brīvības pēdējo bastionu.
Nav jau Putina melnā makaka, Obama un CNN.

Atbildēt

protams ne krievs

19.01.2021. 22:16

»

ASV protektorāts Latvija

Aiz visa stāv krievi un Krievija. To taču visi zina. Pat interneta izgudrotājs bija krievs, pareizāk Baltkrievijas ēbrejs Pāvels Baranovs...


jo krievs ir degradācijas pēdējā stadija. Neviens ne Pāvels Baranovs, ne Nobela prēmijas laureāts Žoress Alfjorovs un citi no krievu interventu okupētām zemēm nākušie izgudrotāji nevarēja būt krievi.
Pavisam cita lieta izdzimteņi: Jagoda, Ježovs, Staļins, Ērenburgs, Putins, tie kā no rusisma grāmatas titullapas

Atbildēt

kāpēc

19.01.2021. 21:58

Trampu,saprtams,Pārlerā iedzina makaronkalna saimnieki.
Lopzemzs ir no lopu zemes,un Iesalnieks turpat tuvu,bet arī tos tur iedzina.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

19.01.2021. 21:35

Aiz visa stāv krievi un Krievija. To taču visi zina. Pat interneta izgudrotājs bija krievs, pareizāk Baltkrievijas ēbrejs Pāvels Baranovs:
https://lv.wikipedia.org/wiki/Pols_Berans
ASV ir imigrantu nācija, kur lielu lomu zinātnē un tehnikā ir spēlējuši imigranti no bijušās PSRS- Sikorskis, Severskis, Kartvelli un t.t., tikai to nevajag sasaistīt ar Trampu un Trampa atbalstītāju protestiem. Tie ir lēti propagandistu triki, ko piekopj tādi subjekti ka Kasīklis, Augustiņš, šis mistiskais Jānis un c. Lato Lapsas publicēti makaronu uz ausīm karinātāji.

Atbildēt

kirja

19.01.2021. 21:33

Info kanālus (tv, radio, internetu, soc tīklus uc) privāta korporācija var noslēgt 2 minūtēs- kasīklim, prezidentam, valstij, valstu savienībai,- da jebkam...pasaki tikai ne to, kas ir pareizi. Kam pieder info- tam vara!

Atbildēt

o, antifa aizstāvis

19.01.2021. 21:03

izrādās. Piekrītu Pupai, truli...............

Atbildēt

Viedais Manels

19.01.2021. 20:36

Letiņ, ja dzirdi par vārda brīvību, zini par kaut ko tādu var aģitēt tikai Kremļa aģents!

Atbildēt

latvietiņš

19.01.2021. 19:58

Kur gan rodas tādi dumji, neizglītoti cilvēki, kuri nesaprot ka krievi ir slikti, Tramps ir slikts, Gobzems ir slikts un visi kas buntojas ir slikti. Tas taču ir tik vienkārši. Vajag tik lamāt krievus, Trampu, Gobzemu un visus, kas te taisa kaut kādus protestus pret valdību. Jo tieši šitie ir vainīgi pie visām mūsu nelaimēm. Ja varētu tai Krievijai apvilkt apkārt pamatīgu žogu, bet Gobzemu kopā ar Trampu un visiem citiem buntavniekiem ielikt ķurķī, tad gan mumss sāktos zelta laikki.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

19.01.2021. 19:57

Ja Spriņģe ir Facebook oficiālā viltus ziņu izķērāja, tad es neko sliktu neredzu faktā, ka pilsoņiem ir pieejama alternatīva.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

19.01.2021. 19:28

Vai autors varētu še pievest kādu piemēru, kur Tramps ir musinājis tautu ieņemt Kapitoliju?

Atbildēt

ha-ha

19.01.2021. 19:21

Mākoni, tu esi šaubīgs elements! Tu visu uzmanību gribi novērst no gugles Sergeja. Plāties ar parleriem, bet visu acu priekšā sadarbojies ar gugli! Nav zināms tas, ko mēs tikai nojaušam par tevi!

Atbildēt

Harijs Poters

19.01.2021. 19:01

"Mani aprēķini liek domāt, ka, sekojot aizokeāna trendiem, „Parler” bija piereģistrējušies līdz 1000 latviešu. To starpā arī vismaz trīs Saeimas deputāti..."
.
No šīs vietas lūdzu detalizēti - vai biedram ir īpaša pieeja kaut kādiem uzskaites resursiem vai informācijai? Visi "līdz 1000 latvuešu" tautība jau pārbaudīta? Neviena krieva??? Vai autors jau strādā Patminā?

Atbildēt

tc66

19.01.2021. 19:00

Virsraksts ir maldinošs, iespējams melīgs, jo raksta mērķis ir mazliet paķengāt Iesalnieku un Gobzemu, izmantojot selektīvus faktus par "Parler" un Trampu.

Atbildēt

19.01.2021. 18:59

»

POH

man pie kājas, kas vada trampu, gobzemu vai iesalnieku. vairāk mani interesē, kuri no valsts specdienestiem ar info apkalpo mākoņaino jančuku? cik maksā viens rējiens, janci-kranci


Izskatās, ka gan kasīklis gan mākoņkalns paši ir mūsu vareno specdienestu darbinieki. Varbūt pat aiz šiem pseidonīmiem slēpjas vesela "darba kolektīva" pūles sameklēt pa visdažādākajiem avotiem "pareizās" informācijas skrandas un salikt tās kopā. Vienam cilvēkam priekš tā nebūtu laika.

Atbildēt

POH

19.01.2021. 18:46

man pie kājas, kas vada trampu, gobzemu vai iesalnieku. vairāk mani interesē, kuri no valsts specdienestiem ar info apkalpo mākoņaino jančuku? cik maksā viens rējiens, janci-kranci?

Atbildēt

labi !

19.01.2021. 18:44

makonkalns pievienojas parejiem 3 planpratiem,kasiklim,augustinam un zilei.

Atbildēt

Fakts

19.01.2021. 18:41

»

Pupa

Te tikai atliek saprast, kurš ražo šos pasūtījuma rakstus? Nedaudz pat truli


Truli, smieklīgi, iepriekšparedzami un debīli, protams. Portāla saimnieks gan saņem labu naudiņu no 'izcilniekiem' par šo. Nu, vai arī pats ir tik ļoti uz Sārta āķa, ka nākas publicēt katru mēslu, ko šie dod.

Atbildēt

motorhead 1916

19.01.2021. 18:34

SCHEISSE, kaads te sakars ar Trampu vai, kas veel diivainaak, Gobzemu? Vienkaarshi veel jau eksistee BALTIE cilveeki. TIKTAAL SKAIDRS?

Atbildēt

Andris

19.01.2021. 18:09

Kā citus apsaukā tāds arī ir pats-pamuļķis.

Atbildēt

Fēlis

19.01.2021. 18:08

»

Pupa

Te tikai atliek saprast, kurš ražo šos pasūtījuma rakstus? Nedaudz pat truli


Liberasti, vecīt, liberasti, aiz kuriem stāv pats elles izdzimums. Kad Amerikā boļševiki sāks izvērst savu darbību, nevienam maz neliksies. Pats ļaunākais, ja tur sāksies jukas, mēs zaudēsim US lietussargu, uz šķidro, alkatīgo Eiropu paļauties nevar un tur jau nav tālu līdz lielai nelaimei.

Atbildēt

Pupa

19.01.2021. 17:49

Te tikai atliek saprast, kurš ražo šos pasūtījuma rakstus? Nedaudz pat truli.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

FotoKur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā un citi vājprāti, kas izsauc un izraisa mūsu sašutumu? Vai tos kāds apzināti rada, mērķtiecīgi un plānveidīgi izveido, vai tas ir tādas kolektīvās bezatbildības, muļķības, neizpratnes un neprasmes rezultāts kādiem cēloņiem, kurus minēju iepriekš? Varbūt tos pasūta greizo spoguļu valstībā un ir kāda cilvēku kopa, kas īpaši specializējas uz aplamību izdomāšanu un ieviešanu?
Lasīt visu...

15

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

FotoPusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās uzdevumu - apturēt vīrusa izplatību, glābjot cilvēku veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

12

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

FotoValdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti pēc protokola, bet premjers ciniski aicina latvzemiešus ciest, saglabājot “vēsu prātu un mieru”. Segregācijas ieviesējam pietiek nekaunības – aicināt uz vienotību. Valdības politikas ķīlniekiem “no augšas” tiek piedāvāts Stokholmas sindroms.
Lasīt visu...

12

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

FotoEsam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi. Taču nupat Kariņa valdība iezīmē jaunu robežu – tie kļūst arī nelietīgi un amorāli.
Lasīt visu...

21

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

FotoLatvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada 5.jūnija vēlēšanās.
Lasīt visu...

21

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

FotoAttiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi – tālab, ka viņi ir veseli) tiek liegta pārstāvniecība valsts pārvaldē un dalība aktīvajā politika.
Lasīt visu...

21

Nelokāmi pret varmākām!

FotoManuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs izgāzīsies, jo vairums vakcinēto injicējās nevis medicīnisku iemeslu, bet varas noteikto eksistenciālo ierobežojumu dēļ un, visticamāk, sirdī alkst atriebi par sačakarēto organismu. Protams, ka ir injicēto varza, kas sevi tagad uzskata par augstāko kastu un pilnā mērā izmanto dāvāto iespēju paņirgāties par “zemcilvēkiem”. Šie neģēļi visu laiku ir mituši mūsu vidū un beidzot var apmierināt savus zemiskos instinktus.
Lasīt visu...

6

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

FotoLai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem uz dažiem jautājumiem ar portāla Pietiek starpniecību?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....