Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Marika

24.01.2021. 07:26

Ļaudis, ieguglējiet Nesara-Gesara !!!!
Jūs te visi cīnaties par pelavām.
Pasaulei jāmainās, un galvenais ienaidnieks visiem ir naudu drukājošie banksteri.
Tieši no tiem Trampa k-gs atbrīvoja lielāko daļu pasaules. Bet jūs, kā redzu, cīnoties ar pērno sniegu, pat to neesat ievērojuši.!!!
Tagad tik daudz informācijas, kā nekad. Tikai dislokācija mainījusies uz Bichute and Rumble.
Tikai tas ir gudrs, kas uzdod jautājumus.

Atbildēt

kopec

22.01.2021. 15:22

vai tiešām šī ir vieta rusofobijas, trampofobijas, padomjfobijas mēslainei.
likvidēsim negācijas un stāstīsim par problēmām savās mājās...

Atbildēt

Andre

20.01.2021. 21:33

Raksts pēc stila un argumentiem ļoti atgādina padomju laika centrālo laikrakstu rakstus pret rietumu ideoloģiskiem ienaidniekiem.Parler kā Amerikas balss.

Atbildēt

Es

20.01.2021. 17:07

Novērojama migācija. Mani aprēķini liek domāt.

:))

Kaut kāds murgu gabals. Piereģistrējos Parler jau pasen, bet nekas tur nav darīts, piereģistrēšos arī aizstājējā.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

20.01.2021. 15:32

»

protams ne krievs

jo krievs ir degradācijas pēdējā stadija. Neviens ne Pāvels Baranovs, ne Nobela prēmijas laureāts Žoress Alfjorovs un citi no krievu interventu okupētām zemēm nākušie izgudrotāji nevarēja būt krievi...


Tu laikam no Āfrikas? Priekš ASV un lielākas daļas pasaules arī mēs esam krievi. Pats tu arī droši vien neviļus lieto tādus vārdus kā davai, bet tēlo no sevis nez kādu tīrasiņu ārieti.

Atbildēt

yes

20.01.2021. 15:16

baidens atcerējās, ka kaut ko aizmirsis, bet nevarēja atcerēties ko aizmirsis

Atbildēt

Oki

20.01.2021. 13:13

»

viesis

Krievu spiegu īpaša pazīme- fotogrāfija t-krekliņā ar uzrakstu: "Esmu spiegs


Un visu citu valstu spiegiem - ja nav krekliņa ar uzrakstu "spiegs" , tātad nav spiegi . Elementāri, Vatson .

Atbildēt

Oki

20.01.2021. 13:08

»

fail

Pašlaik „Parler” administrācija meklē veidus kā atdzīvināt sociālo tīklu, un kā pagaidu variantu izmanto serverus, kuri atrodas Krievijā, Rostovā pie Donas...


Te jau grūti saprast, vai tās ir vīzijas, vai rupjš melnais pīārs . Kas , protams , rezultatēsies apgriezti proporcionāli cerībām .

Atbildēt

Zivju cepejs

20.01.2021. 10:23

Pierādījumi ir visaptveroši un pilnīgi neapgāžami! Cilvēks, kurš bijis Krievijā, vai kam, pasarg’ Dievs, ir krievu sieva, neko labu nevar radīt! 😂

Atbildēt

millers

20.01.2021. 07:35

»

labi !

makonkalns pievienojas parejiem 3 planpratiem,kasiklim,augustinam un zilei


vēl tajā kompānijā ir kristofers ,raksteļi par trampu vai burkāniem,pofig,par ko,galvenais,uzlikt kluci gobzemim

Atbildēt

fail

20.01.2021. 07:06

Pašlaik „Parler” administrācija meklē veidus kā atdzīvināt sociālo tīklu, un kā pagaidu variantu izmanto serverus, kuri atrodas Krievijā, Rostovā pie Donas.

Šis necilais fakts, kas uzvedināja autoru uz pārdomām, nav nemaz fakts, bet mediju izdomājums jeb fake news:) parler.com domēns (vnk lapele ar paziņojumu, nevis platforma) pašlaik darboja uz Belizā reģistrēta IP adreses, kas piesaistīta Krievijas pilsonim no Rostovas, šis pilsonis ir arī ddos firmas līdzīpašnieks. Un tas IP ir vnk front adrese, nevis uzrāda vietu, kur fiziski glabājas izejas dati. Attiecīgā krievu ddos firmai ir diezgan liela un darbojas gadus 10, tai ir savi serveri ne tikai Krievijā, bet arī ASV, Nīderlandē, Japānā un citur, bet Rostovā gan nav, tā kā pat ja viņi hostē (ko paši jau paspējuši noliegt un visticamāk tā arī ir, ka tikai piekrituši sniegt tīkla drošības pakalpojumu, bet hostingu nodrošinās tie paši, kas jau hostē domēnu - epik.com, kas ir ASV firma, nevis krievi), tad noteikti ne Rostovā:)
Tas gan nenozīmē, ka parler ir baigi caurspīdīgs serviss un parāk daudz info tiem neuzticētu (bet kuram var uzticēt?), vienkārši nepatīk, ja cilvēki bur kaut kādas vīzijas, pamatojoties uz no pirksta izzīstiem izdomājumiem

Atbildēt

Secinājums

20.01.2021. 07:01

»

joki beigušies

Lēta demagoģija iesaiņota čaukstošā patiesībā vairs neies cauri. Stāsti kāds izmisums pusnaktī spieda tā rakstīt


Mēs visi redzam vienu un to pašu,tomēr secinājumi katram citi,lielākā daļa neredz neko,un nevēlas redzēt neko.Ja uz visām lietām skatās caur cēloņu seku likumsakarībām,bilde kļūst saprotamāka,diemžēl nemāk atšķirt cēloņus no sekām,jo vairs nemāk domāt.

Atbildēt

cilveks444

20.01.2021. 01:43

Izskatās pēc kārtējā smacīgā liberastu perējuma. Faktiski - kārtējais lētais, prastais, prognozējamais, trulais, aprobežotais un demagoģijas pārpilnais liberastu propagandas izperētais vanckars. Ar ko arī apsveicam Mākoņstūmēju, piedošanu Mākoņkalnu. Bet šis vairs nestrādā, varbūt Krievijas kārts ir izspēlējama pret totāliem vientiešiem, taču domājoši cilvēki jau sen saprot, ka ne viss, kas kaut kā saistīts ar Krieviju ir slikts, ka ne viss, kas saistīts ar Rietumiem ir labs. Turklāt normāli cilvēki sen saprot, ka viss, kas saistīts ar liberastiem, ir ne tikai vienkārši slikts, bet apdraud Latvijas, latviešu tautas un visas pasaules pastāvēšanu. Jo liberasti ir komunistu mentālie dvīņi.

Atbildēt

īstenībā

19.01.2021. 23:51

»

POH

tev 100% taisnība. viņš publisko infu, kura visādiem upesļurbām nav pieejama


tā visa mākoņkalna info 100% ir pieejama Amerikā dzīvojošo krievu jūtūbes kanālos ...

Atbildēt

.

19.01.2021. 22:46

»

viesis

.... lepni paziņoja cilvēks, kura tautieši ar lielu entuziasmu gan balstīja boļševiku režīmu gan slepkavoja ebrejus


Pateicoties latviešu strēlniekiem, krievu pederastu un smirdīgo lopu impērija nav ne tikai Balkānos un Turcijā, bet arī ne Polijā, Somijā un Baltijā vairs un drīz vien visas pasaules krieviem pietiks vietas Maskavas metropolitēna tuneļos, kur tos sašķiros, lai racionāli izlietotu.
Neesmu dzirdējis, ka latvieši būtu braukuši uz Hazāriju risināt jebreju problēmu, viskrieviskākais izdzimtenis cilvēces vēsturē Staļins, gan bija iecerējis "ārstu lietu", etnocīdu pret žīdiem, tikai Berija to fizisko un morālo kropli nobeidza.
Krievu spiegus pēc to debiliem jebaļņikiem kļūst aizvien vieglāk atpazīt, jo tie strauji degradē kopā ar bidlomasu, no kuras paši nākuši.

Atbildēt

viesis

19.01.2021. 22:31

»

Pomeranču Vainadziņš

Vai autors varētu še pievest kādu piemēru, kur Tramps ir musinājis tautu ieņemt Kapitoliju


Ha, viena autora līdziniece iet vēl tālāk- apgalvo, ka Tramps to visu esot finansējis... Lai gan tādai informācijai vajadzētu būt visu pasaules ziņu pirmajās lapās, bet nu, mūsdienu "patiesības cīnītāji" jau visu zin labāk.

Atbildēt

viesis

19.01.2021. 22:27

Krievu spiegu īpaša pazīme- fotogrāfija t-krekliņā ar uzrakstu: "Esmu spiegs"........ :)

Atbildēt

nu nu

19.01.2021. 22:19

»

tc66

Virsraksts ir maldinošs, iespējams melīgs, jo raksta mērķis ir mazliet paķengāt Iesalnieku un Gobzemu, izmantojot selektīvus faktus par "Parler" un Trampu


Iesalnieka un Gobzema kungus nevar paķengāt ar vienu no izcilākiem ASV Prezidentiem un vārda brīvības pēdējo bastionu.
Nav jau Putina melnā makaka, Obama un CNN.

Atbildēt

protams ne krievs

19.01.2021. 22:16

»

ASV protektorāts Latvija

Aiz visa stāv krievi un Krievija. To taču visi zina. Pat interneta izgudrotājs bija krievs, pareizāk Baltkrievijas ēbrejs Pāvels Baranovs...


jo krievs ir degradācijas pēdējā stadija. Neviens ne Pāvels Baranovs, ne Nobela prēmijas laureāts Žoress Alfjorovs un citi no krievu interventu okupētām zemēm nākušie izgudrotāji nevarēja būt krievi.
Pavisam cita lieta izdzimteņi: Jagoda, Ježovs, Staļins, Ērenburgs, Putins, tie kā no rusisma grāmatas titullapas

Atbildēt

kāpēc

19.01.2021. 21:58

Trampu,saprtams,Pārlerā iedzina makaronkalna saimnieki.
Lopzemzs ir no lopu zemes,un Iesalnieks turpat tuvu,bet arī tos tur iedzina.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

19.01.2021. 21:35

Aiz visa stāv krievi un Krievija. To taču visi zina. Pat interneta izgudrotājs bija krievs, pareizāk Baltkrievijas ēbrejs Pāvels Baranovs:
https://lv.wikipedia.org/wiki/Pols_Berans
ASV ir imigrantu nācija, kur lielu lomu zinātnē un tehnikā ir spēlējuši imigranti no bijušās PSRS- Sikorskis, Severskis, Kartvelli un t.t., tikai to nevajag sasaistīt ar Trampu un Trampa atbalstītāju protestiem. Tie ir lēti propagandistu triki, ko piekopj tādi subjekti ka Kasīklis, Augustiņš, šis mistiskais Jānis un c. Lato Lapsas publicēti makaronu uz ausīm karinātāji.

Atbildēt

kirja

19.01.2021. 21:33

Info kanālus (tv, radio, internetu, soc tīklus uc) privāta korporācija var noslēgt 2 minūtēs- kasīklim, prezidentam, valstij, valstu savienībai,- da jebkam...pasaki tikai ne to, kas ir pareizi. Kam pieder info- tam vara!

Atbildēt

o, antifa aizstāvis

19.01.2021. 21:03

izrādās. Piekrītu Pupai, truli...............

Atbildēt

Viedais Manels

19.01.2021. 20:36

Letiņ, ja dzirdi par vārda brīvību, zini par kaut ko tādu var aģitēt tikai Kremļa aģents!

Atbildēt

latvietiņš

19.01.2021. 19:58

Kur gan rodas tādi dumji, neizglītoti cilvēki, kuri nesaprot ka krievi ir slikti, Tramps ir slikts, Gobzems ir slikts un visi kas buntojas ir slikti. Tas taču ir tik vienkārši. Vajag tik lamāt krievus, Trampu, Gobzemu un visus, kas te taisa kaut kādus protestus pret valdību. Jo tieši šitie ir vainīgi pie visām mūsu nelaimēm. Ja varētu tai Krievijai apvilkt apkārt pamatīgu žogu, bet Gobzemu kopā ar Trampu un visiem citiem buntavniekiem ielikt ķurķī, tad gan mumss sāktos zelta laikki.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

19.01.2021. 19:57

Ja Spriņģe ir Facebook oficiālā viltus ziņu izķērāja, tad es neko sliktu neredzu faktā, ka pilsoņiem ir pieejama alternatīva.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

19.01.2021. 19:28

Vai autors varētu še pievest kādu piemēru, kur Tramps ir musinājis tautu ieņemt Kapitoliju?

Atbildēt

ha-ha

19.01.2021. 19:21

Mākoni, tu esi šaubīgs elements! Tu visu uzmanību gribi novērst no gugles Sergeja. Plāties ar parleriem, bet visu acu priekšā sadarbojies ar gugli! Nav zināms tas, ko mēs tikai nojaušam par tevi!

Atbildēt

Harijs Poters

19.01.2021. 19:01

"Mani aprēķini liek domāt, ka, sekojot aizokeāna trendiem, „Parler” bija piereģistrējušies līdz 1000 latviešu. To starpā arī vismaz trīs Saeimas deputāti..."
.
No šīs vietas lūdzu detalizēti - vai biedram ir īpaša pieeja kaut kādiem uzskaites resursiem vai informācijai? Visi "līdz 1000 latvuešu" tautība jau pārbaudīta? Neviena krieva??? Vai autors jau strādā Patminā?

Atbildēt

tc66

19.01.2021. 19:00

Virsraksts ir maldinošs, iespējams melīgs, jo raksta mērķis ir mazliet paķengāt Iesalnieku un Gobzemu, izmantojot selektīvus faktus par "Parler" un Trampu.

Atbildēt

19.01.2021. 18:59

»

POH

man pie kājas, kas vada trampu, gobzemu vai iesalnieku. vairāk mani interesē, kuri no valsts specdienestiem ar info apkalpo mākoņaino jančuku? cik maksā viens rējiens, janci-kranci


Izskatās, ka gan kasīklis gan mākoņkalns paši ir mūsu vareno specdienestu darbinieki. Varbūt pat aiz šiem pseidonīmiem slēpjas vesela "darba kolektīva" pūles sameklēt pa visdažādākajiem avotiem "pareizās" informācijas skrandas un salikt tās kopā. Vienam cilvēkam priekš tā nebūtu laika.

Atbildēt

POH

19.01.2021. 18:46

man pie kājas, kas vada trampu, gobzemu vai iesalnieku. vairāk mani interesē, kuri no valsts specdienestiem ar info apkalpo mākoņaino jančuku? cik maksā viens rējiens, janci-kranci?

Atbildēt

labi !

19.01.2021. 18:44

makonkalns pievienojas parejiem 3 planpratiem,kasiklim,augustinam un zilei.

Atbildēt

Fakts

19.01.2021. 18:41

»

Pupa

Te tikai atliek saprast, kurš ražo šos pasūtījuma rakstus? Nedaudz pat truli


Truli, smieklīgi, iepriekšparedzami un debīli, protams. Portāla saimnieks gan saņem labu naudiņu no 'izcilniekiem' par šo. Nu, vai arī pats ir tik ļoti uz Sārta āķa, ka nākas publicēt katru mēslu, ko šie dod.

Atbildēt

motorhead 1916

19.01.2021. 18:34

SCHEISSE, kaads te sakars ar Trampu vai, kas veel diivainaak, Gobzemu? Vienkaarshi veel jau eksistee BALTIE cilveeki. TIKTAAL SKAIDRS?

Atbildēt

Andris

19.01.2021. 18:09

Kā citus apsaukā tāds arī ir pats-pamuļķis.

Atbildēt

Fēlis

19.01.2021. 18:08

»

Pupa

Te tikai atliek saprast, kurš ražo šos pasūtījuma rakstus? Nedaudz pat truli


Liberasti, vecīt, liberasti, aiz kuriem stāv pats elles izdzimums. Kad Amerikā boļševiki sāks izvērst savu darbību, nevienam maz neliksies. Pats ļaunākais, ja tur sāksies jukas, mēs zaudēsim US lietussargu, uz šķidro, alkatīgo Eiropu paļauties nevar un tur jau nav tālu līdz lielai nelaimei.

Atbildēt

Pupa

19.01.2021. 17:49

Te tikai atliek saprast, kurš ražo šos pasūtījuma rakstus? Nedaudz pat truli.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ceļā uz ļaužu ganāmpulku

FotoSākotnēji biju iecerējis rakstu ar konkrētām personālijām un pierādījumu bāzi zem katras tēzes, taču tad uzaustu milzu palagu. Turklāt  patiesība ir acu priekšā, bet oficiozu apmātajiem vienalga klapes uz acīm. Tāpēc nolēmu uzrakstīt konspektīvu izklāstu par pasaules aizkulišu pavēlnieku nolūkiem atiestatīt civilizāciju. Uzsveru, ka VISS materiālā minētais lokāli JAU NOTIEK, bet starptautiskajā mērogā ir realizācijas stadijā vai tuvu finišam.
Lasīt visu...

12

Vīlands piedāvā neētisku lobismu?

FotoRalfs Vīlands neapšaubāmi ir viens no sabiedrisko attiecību jeb tā dēvētās PR nozares dinozauriem, pamatlicējiem Latvijā. Neapšaubāmi ļoti ietekmīgs.
Lasīt visu...

21

Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne

FotoTaisnība ir apgalvojumam, ka cilvēks ir divkājains primāts, kurš ietilpst zīdītāju klasē, bet par saprātu zinātnieki vēl strīdas. Es neesmu nedz biologs, nedz kādas citas zinātnes pārstāvis, esmu vidējais latvietis ar formālu padomju vidusskolas izglītību. Vidējais divkājainais primāts. Tā arī vērtējiet šo rakstiņu.
Lasīt visu...

21

Īpatnais pasažieru pārvadājumu iepirkums KNAB neinteresē

FotoLabdien, vērsos KNAB ar iesniegumu sakarā ar NRA publikāciju, no kuras izriet, ka oligarhi dabūjuši valsts dotācijas pasažieru pārvadājumiem 500 000 000 euro apmērā. Rezultātā nākotnē pārstās darboties pašvaldību pasažieru pārvadāšanas uzņēmumi VTU Valmiera un AS Cata (Cēsis).
Lasīt visu...

21

Dažas piezīmes uz vēlēšanu biļetena malām

Foto1. Grand Prix par pašvaldību vēlēšanu komentāru es piešķirtu Gatim Eglītim. Ja ir kas tāds, kas var patikt JKP, tad tā ir viņu atklātība: paspēlējām demokrātiju, bet tagad pietiek. Naudu dalīs “lielais četrinieks”, un mēs arī noteiksim, kurš patiesībā būs vēlēšanu uzvarētājs. Neskatoties uz to, ka šīs čivinājums drīz vien pazuda no jaunā ministra twittera, koalīcijas partneru reakcija skaidri liecināja, ka šī ir tā reize, kad “ar bērna muti runā patiesība”.
Lasīt visu...

21

Pirms bijušā kolaboranta, tagadējā politologa Skudras intervēšanas pārliecinieties, vai viņš nav paspējis piedzerties

FotoŠajos laikos par politologu sauktā, okupācijas laikos par Komunistiskās partijas Centrālās komitejas Propagandas sektora vadītāju strādājušā Ojāra Skudras svaigākās atklāsmes liek apsvērt jautājumu: vai tikai viņa "eksperta komentāri" netop alkohola reibumā? 
Lasīt visu...

21

Absolūta saskarsmes impotence

FotoTe mazs secinājums, izrietošs no vērojumiem. Pirms nedēļas ievietoju savā sejasgrāmatas profilā "pašiņu" ar atkailinātu plecu, kam pielipināta izdruka, kas apliecina "Teātra Vēstneša" gada abonementu par 14,00 EUR. Pierakstīju klāt, ka esmu VAKCINĒJIS šo Latvijas teātra pasaulei svarīgo izdevumu ar savu finasiālo "vakcīnu". Nevis vakcinējies pats!
Lasīt visu...

21

Mīļā miera labad

FotoBieži no patriotiskām aprindām, īpaši tiem patriotiem, kuri dzīvo devīžu un dogmu varā, dzirdu, ka Latvijā ir jārunā tikai latviski, ka vienmēr un visur okupantiem jāsaka tas, ko par viņiem domā, un jānorāda viņu vieta, lai ko tas maksātu. Vai patriotiski noskaņotie paši tā vienmēr rīkojas, tas ir cits jautājums, ko es neesmu pārbaudījis, bet tas arī nav tik svarīgi.
Lasīt visu...

10

Jaunā iekšlietu ministre – sodīta par pretkorupcijas likumdošanas pārkāpumu, prioritātes nav saistītas ar iekšlietu nozares problemātiku

FotoValdība ir pārskatījusi ministru portfeļu sadalījumu, mainot par nozari atbildīgos ministrus. Iekšlietu ministre turpmāk būs Marija Golubeva (attēlā pa kreisi), kas līdz šim pildīja Saeimas sekretāra biedres pienākumus. Saeimas deputātes Marijas Golubevas (AP) prioritātes, nonākot iekšlietu ministres amatā, būs iekšlietu sistēmas strukturālās reformas, policijas stiprināšana un vardarbības novēršana ģimenēs, taču iekšlietu ministres pagātne un pieredze iekšlietu un drošības nozarei šķiet apšaubāma.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Interesantas lietas Ventspilī gaidāmo pašvaldības vēlēšanu sakarā

Manās rokās patrāpījās laikraksta “Latvijas Avīze” šā gada 25. maija numurs, kur Māras Libekas rakstā “Gatavojas Ventspils “atbrīvošanai”” lasu,...

Foto

Kā nav kauna kandidēt uz domi un turklāt vēl Ventspilī: kandidāta atbildes uz jautājumiem

Katram, kurš sadomā kandidēt uz Ventspils domi, jānonāk starp Skillu un Haribdu:...

Foto

Demokrātijas caurais jumts

Mēdz teikt, ka kompromiss ir labs lietussargs, bet slikts jumts. Saeimas pieņemtais risinājums Varakļānu piederības jautājumā ļaus kaut kā, formāli saglābt situāciju pašvaldību...

Foto

Ar ko Garkalnes novada domes deputāts Mārtiņš Bērziņš atšķiras no bijušā domes priekšsēdētāja Mārtiņa Gunāra Bauzes-Krastiņa

Ja Garkalnes kritušais „karalis” Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš kampj un...

Foto

Kāpēc jūs man neticat, ka vakcinācija nav obligāta, tā ir brīvprātīga un neierobežo mūsu tiesības un brīvības

Covid-19 cilvēkus nešķiro - slimo visdažādākie cilvēki neatkarīgi no vecuma,...

Foto

Paldies, ka esam gatavi iestāties par tiesībām domāt arī ar savu galvu

Paldies Matīsam Kaļānam par iniciatīvu un visiem pārējiem par to, ka esam gatavi iestāties...

Foto

Uz vēlēšanām jāiet!

Mazais vēlētāju skaits iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās liecina par nepatiku pret esošo varu un sabiedrības neprasmi reizi četros gados lietderīgāk izlietot savu instrumentu –...

Foto

Jāmaina nevis citas valsts karogi, bet kas cits

Visi ir pieauguši cilvēki. Gribi - vakcinējies, gribi - nē. Svarīgāk ir - vajag atcelt ierobežojumus, un katrs...

Foto

Jānis Reirs ir sliktāks par izbijušu čekistu

Ja jūs jautātu - kāpēc esmu sācis tik ļoti neuzticēties "Vienotības" kartelim? Tāpēc, ka viņi ar Krišjāni Kariņu priekšgalā,...