Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ņu ņu

25.04.2022. 13:26

»

nu nu

Revolūcijas nebūs, tikai asiņaini bada dumpji. Galvenais, lai Latvijai pietiek patronu un napalma, kad miljoni badā sprāgstošo krievu bidlu lauzīsies pāri robežai uz Eiropu


Kāpēc gan krieviem vajadzētu sprāgt badā un dzīvot aukstumā? Viņiem viss ir. Tev nav nekā.Labak sāc gatavot Kirhenšteinu, ko uz maskavu sūtīt.Jo ātrāk tas notiks, jo mazāk cietīs tauta. Beigsies tas jebkurā gadījumā vienādi, tas taču Tev skaidrs?

Atbildēt

nu nu

25.04.2022. 12:57

»

Vno

Nevaru vien beigt brīnīties par to, ka vēl arvien atrodas debīliķi, kas neko no Lielās oktobra sociālistiskās revolūcijas mācībām nav spējuši saprast. Sabiedrības pienākums ir šādus asinskārus idiotus nesāpīgi, bet droši izolēt


Revolūcijas nebūs, tikai asiņaini bada dumpji. Galvenais, lai Latvijai pietiek patronu un napalma, kad miljoni badā sprāgstošo krievu bidlu lauzīsies pāri robežai uz Eiropu.

Atbildēt

viesis

25.04.2022. 11:40

»

Un

Kariņa un kliķes laime ir karš Ukrainā. Tā viņiem ir cerība, ka pandēmijas laika cilvēktiesību pārkāpumus aizmirsīs. Kariņš ne par mata tiesu nav labāks par Trudo. Šai bandai varētu pieskaitīt arī Makronu, Dragi un dažus citu valstu kungus. Demokrāti atradušies. Neatpaliek no Putina...


Precīzi. Tieši tā arī ir. Karš Ukrainā rietumu līderiem vispār ir kā debesu dāvana, jo krīze pasaulē sākās jau 2021.gada beigās, bet karš tagad ļauj slēpt patiesos cēloņus. Latvijas valdošajiem karš Ukrainā ir kā dubulta dāvana, jo liela daļa cilvēku aizmirsīs pandēmijas cilvēktiesību pārkāpumus un totalitārisma gājienus, kā arī nepamanīs, ka Latvija kārtējo reizi "ģeniālās" Kariņa valdības vadībā arī pandēmijas krīzi ir pārvarējusi sliktāk nekā Lietuva un Igaunija. Toties uz kara laika "patriotisma" viļņa, šie nejēgas vēl iebrauks arī nākošajā Saeimā un valdībā. Viņiem būtu jāsametas dāvanai priekš Putina, par tādu glābšanas riņķi.

Atbildēt

Vno

25.04.2022. 06:49

»

Failed State

Visiem šiem liberāļu atkritumiem ir viens tētis- globālais finansialisms. Tas iet bojā. Un paraus līdz sorosītus, visu sūdu straumi ar viņu ietekmes aģentiem un izpildītājiem. Mēs piedzīvosim laikus, ka šie trudo un kariņi tiks meklēti un iznīdēti visur, pērkamie žurnālisti slēpsies un brēks pēc glābiņa...


Nevaru vien beigt brīnīties par to, ka vēl arvien atrodas debīliķi, kas neko no Lielās oktobra sociālistiskās revolūcijas mācībām nav spējuši saprast. Sabiedrības pienākums ir šādus asinskārus idiotus nesāpīgi, bet droši izolēt.

Atbildēt

FF

24.04.2022. 18:36

Terora akts nevis 9., bet 11. septembrī! (2001)

Atbildēt

johnsilver

24.04.2022. 17:06

Beinertei un te vēl dažiem Švābs rēgojas katra koridora galā...bet Trudo var neuztraukties - viņam ir Kanādas vēlētāju vairākuma atbalsts.

Atbildēt

nu nu

24.04.2022. 16:41

»

Ir iemesli

Tikai viens cilvēks uz pasaules, kurš var viņiem uzdot jautājumus, tas ir Putins, tādēļ viņi no viņa tā nobijušies, ka ir gatavi Ukrainai atdot visu, lai Putins nevarētu pajautāt


Varētu jau uzdot, ja vien tas pederasts nebūtu pārmīzis un noslēpies bunkurā un nestumtu plānprātiņiem slikti samontētus video. Ukrainai visu nemaz nevajag, tikai bijušo Varšavas līguma valstu rīcībā esošos S-300 un Mig-29, nedaudz lielgabalu, dronu un raķešu. Kad krievija būs samalta, ne Polijai, ne Slovākijai, ne Bulgārijai, ne Rumānijai daudz ieroču vairs nevajadzēs, jo ne Ķīna ne Indija netaisās karot.
Tur taču jābūt galīgam idiotam, lai noticētu, ka Putins, kurš no Hužeņetoviča sēdēja 10 metru attālumā tagad apsēdies pie mazītiņa galdiņa.

Atbildēt

nu nē

24.04.2022. 16:26

»

aga

Ja nenodegs tas viņu institūts, tad varbūt arī kaut ko uzražos. Tikai nezin vai Putlers vēl būs pie varas tobrīd


Bez civilizētu valstu detaļām un tehnoloģijām neko vairs neuzražos. Labi ja pašu spēkiem izsūks nedaudz naftas un uztaisīs solidolu, ko krieviem likt pie putras.

Atbildēt

Nu

24.04.2022. 15:53

Vijiņ, mēs visi esam redzējuši filmu "Konvojs" ar Krisu Kristofersonu galvenajā lomā. Tu, kā Kinostudijas LKP parteigenosse to, droši vien, noskatījies pilnajā versijā.

Atbildēt

aga

24.04.2022. 14:00

»

Kremļa krievu nacistu jaunais brīnumierocis

Galvenā Krievijas režīma ziņa, 2022. gada 23. aprīlis...


Ja nenodegs tas viņu institūts, tad varbūt arī kaut ko uzražos. Tikai nezin vai Putlers vēl būs pie varas tobrīd.

Atbildēt

gudrais pat karā pērienu nedabūs

24.04.2022. 13:07

»

Vno

Muļķis arī baznīcā pērienu dabūs


baznīca ar to vien tik nodrabojas

Atbildēt

Failed State

24.04.2022. 11:40

»

Un

Kariņa un kliķes laime ir karš Ukrainā. Tā viņiem ir cerība, ka pandēmijas laika cilvēktiesību pārkāpumus aizmirsīs. Kariņš ne par mata tiesu nav labāks par Trudo. Šai bandai varētu pieskaitīt arī Makronu, Dragi un dažus citu valstu kungus. Demokrāti atradušies. Neatpaliek no Putina...


Visiem šiem liberāļu atkritumiem ir viens tētis- globālais finansialisms. Tas iet bojā. Un paraus līdz sorosītus, visu sūdu straumi ar viņu ietekmes aģentiem un izpildītājiem. Mēs piedzīvosim laikus, ka šie trudo un kariņi tiks meklēti un iznīdēti visur, pērkamie žurnālisti slēpsies un brēks pēc glābiņa, bet viņus skaldīs visur kā malku. Vecajai pasaulei nevis vienkārši jāiet bojā, tā ir jātīra kā slima zoba sakne, lai nekad nekas tāds neatkārtotos. Fašisms ir ārstējams un tas tiks izdarīts globāli

Atbildēt

Kremļa krievu nacistu jaunais brīnumierocis

24.04.2022. 11:21

»

Roza Luksemburga

Tie pasi, kas uzsaka kovid aferu to ari ieveda otraja faaze, kas ir kars Ukraina. Ta aizsega tiek gatavota tresa faaze, kas maz neliksies, varat but drosi. Vakcinacijas aizstavji ari tagad klaiga visskalak par Ukrainu, nozombeti lidz pedejam. Laiks butu saprast, ka viss Ukraina ir izlemts un notiek ...


Galvenā Krievijas režīma ziņa, 2022. gada 23. aprīlis:

"Tas ir unikāls ierocis, tas ir inženierijas brīnums," Krievijas raķete “Sarmat” varētu nonākt ekspluatācijā šoruden.

Šonedēļ notika pirmais tās izmēģinājuma pielietojums.

Roskomos vadītājs Dmitrijs Rogozins sacīja, ka jaunākā stratēģiskā raķete “Sarmat” varētu nonākt ekspluatācijā šoruden.

Šonedēļ notika izmēģinājuma palaišana, pēc kuras, pēc kāda avota teiktā, Krievijas kodolvairogs esot nostiprināts uz daudziem gadiem. Savukārt raķešu darbība spējot nosegt visu ASV teritoriju.”

Pirmo reizi bunkura Putins par šādu ieroču izveidi Krievijā paziņoja savā uzrunā Federālajā asamblejā 2018. gadā. Trešdien, komentējot veiksmīgo raķetes izmēģinājumu, bunkura Putins norādīja, ka “Sarmat” pilnīgi nodrošināšot Krievijas drošību un likšot aizdomāties tiem, kas mēģinās apdraudēt Krievijas valstiskumu.

Tas esot unikāls ierocis, pie kura izveides esot bijuši nodarbināti divi miljoni Krievijas speciālistu, esot inženierijas brīnums, raķete “Sarmat” it kā varētu nonākt ekspluatācijā šoruden.

Pirmie lidojuma izmēģinājuma testi, kas notika 20. aprīlī, esot sākums milzīgam, lielam pavērsienam Krievijas stratēģisko kodolspēku pārbruņošanā.

Jo "Sarmat" salīdzinājumā ar citiem kompleksiem (gan Krievijas, gan Amerikas, un kas ir citu valstu) esot lielākā, jaudīgākā globālā darbības rādiusa raķete, kas nesot tādu jaudu, ka tā esot absolūti spējīga (šie neesot dežūras vārdi), lai atvēsinātu jebkuru uz Krievijas valstiskuma likvidāciju vērstu agresoru.

Šis esot globāls notikums ne tikai Krievijas valstij, jo “Sarmat” esot unikāls ierocis, inženierijas brīnums, raķetes pārvietošanos neesot iespējams kontrolēt, lai notriektu.

Dmitrijs Rogozins:
“Pirmie lidojuma izmēģinājuma testi, kas notika 20. aprīlī, ir sākums milzīgam, lielam pavērsienam Krievijas stratēģisko kodolspēku pārbruņošanā. Jo "Sarmat" salīdzinājumā ar citiem kompleksiem (gan Krievijas, gan Amerikas, un kas ir citās valstīs) ir lielākā, jaudīgākā globālā darbības rādiusa raķete, kas nes tādu jaudu, ka tā ir absolūti spējīga (šie nav dežūras vārdi), lai atvēsinātu jebkuru agresoru. Šis ir globāls notikums ne tikai mūsu valstij, jo “Sarmat”, kā jau teicu, ir unikāls ierocis, inženierijas brīnums.”

Savukārt, reaģējot uz Kremļa režīma paziņojumiem un vadoties no ASV un NATO militārās izlūkošanas datiem, ASV, nekavējoties piegādājot pašus modernākos ieročus Ukrainai ar plānu Kremļa režīmu noturēt Ukrainas konfliktā pat līdz sešiem gadiem, lai novājinātu Krievijas “militāro varenību un Krievijas nacisma spējas”.

Savukārt cits drošs avots interneta izplatījumā atklāj faktu, ka ASV ar Ukrainu jau 2017. gadā risinājušas sarunas par plānoto Covid-19 pandēmiju un tās ietekmi uz Krieviju.


https://www.ixbt.com/news/2022/04/23/jadernyj-shit-rossii-usilen-na-dolgie-gody--raketa-sarmat-mozhet-postupit-na-vooruzhenie-uzhe-jetoj-osenju.html

Atbildēt

Roza Luksemburga

24.04.2022. 11:18

»

ha ha ha

Nozombētie antivakceri izmisīgi svaidās un meklē kam pieķerties, nu atrada noāsa plostu "Ukraina" un mēģina uzrāpties uz tā


Tie pasi, kas uzsaka kovid aferu to ari ieveda otraja faaze, kas ir kars Ukraina. Ta aizsega tiek gatavota tresa faaze, kas maz neliksies, varat but drosi. Vakcinacijas aizstavji ari tagad klaiga visskalak par Ukrainu, nozombeti lidz pedejam. Laiks butu saprast, ka viss Ukraina ir izlemts un notiek pec saskanota plana , tapec nav ko ceptie pa tukso. Tas atlaus nogriezt Krievu gaazi Eiropai un vispar beigas nolikvidet ari Nato. ASV jau ir visu uzlikushi uz AUCUS.

Atbildēt

vadīkļi savu panāca, tauta jūk prātā

24.04.2022. 11:05

»

Muļķību tiražēšana

Beinertes sacerējumi reāli ir nebaudāmi


Pats pilnībā ignorēju šī bezjēdzīgā kara tēmu. Jo redzu, ka tie, kuri skatās, reāli jūk prātā.

Atbildēt

rašistu mērglim

24.04.2022. 10:12

»

O)O

Ja var izdarīt kādu secinājumu, tad skatieties no vēsturiskās perspektīvas, cilvēce ieiet jaunā attīstības (degradācijas) stadijā, kad pilnīgi un totāli atrauta no jebkā cilvēcīga "elite" pēc apmēram gadsimta sociālo eksperimentu, pirmkārt ar cilvēku zombēšanu ar "izglītību", tad ar radio/TV un visbeidzot...


Esi pārliecināts, ka nebeigsi savu nožēlojamo dzīvi tāpat
In Mariupol, Valery Kirsanov, who had been convicted of adjusting fire during the shelling of the city on January 24, 2015, was killed by Russian fire.

Atbildēt

111

24.04.2022. 10:04

»

(pazudušais dēls) made in psrs

“Skaudrākais patlaban ir tas, ka visa, kādreiz brīvā pasaule, mūsu acu priekšā, pārvēršas Par Padomju Krieviju...


Arī es. Šķiet filozofiem vajadzētu no jauna izstrādāt un definēt marksismu , sociālismu u.t.t Terminos tāda putra, ka neko saprast nevar. Ja atceros pareizi, tad visas šīs ideoloģijas iestājās par darbaļaudīm-cilvēku parasto.

Atbildēt

Muļķību tiražēšana

24.04.2022. 09:47

Beinertes sacerējumi reāli ir nebaudāmi.
Kas gan cits, ja ne karš šobrīd ir tas, no kura nemaz nav iespējams novērst uzmanību?
Tikai antivakseri to spēj un aicina citus sekot.
Tāds O)O jau aicina gatavoties uz cīņu.

Atbildēt

Ir iemesli

24.04.2022. 09:16

»

Un

Kariņa un kliķes laime ir karš Ukrainā. Tā viņiem ir cerība, ka pandēmijas laika cilvēktiesību pārkāpumus aizmirsīs. Kariņš ne par mata tiesu nav labāks par Trudo. Šai bandai varētu pieskaitīt arī Makronu, Dragi un dažus citu valstu kungus. Demokrāti atradušies. Neatpaliek no Putina...


Tikai viens cilvēks uz pasaules, kurš var viņiem uzdot jautājumus, tas ir Putins, tādēļ viņi no viņa tā nobijušies, ka ir gatavi Ukrainai atdot visu, lai Putins nevarētu pajautāt.

Atbildēt

Janka

24.04.2022. 09:14

Luk kada demokratija
Karins CIP
Levits Zelenskis zidi kuri Nemil Slavus
Obama asv cinisies ar Krieviju lidz pedejam ukrainim.Kars nekad labu nenes ar ierociem ejiet na?uj
€€€ un Dolara ierocu marazms

Atbildēt

Un

24.04.2022. 08:08

»

ha ha ha

Nozombētie antivakceri izmisīgi svaidās un meklē kam pieķerties, nu atrada noāsa plostu "Ukraina" un mēģina uzrāpties uz tā


Kariņa un kliķes laime ir karš Ukrainā. Tā viņiem ir cerība, ka pandēmijas laika cilvēktiesību pārkāpumus aizmirsīs. Kariņš ne par mata tiesu nav labāks par Trudo. Šai bandai varētu pieskaitīt arī Makronu, Dragi un dažus citu valstu kungus. Demokrāti atradušies. Neatpaliek no Putina.

Atbildēt

радистка Кэт

24.04.2022. 04:45

Vija Beinerte ar pseidonīmu Kate – dzimusi 1954. gadā, savervēta 1987. gadā.

Atbildēt

Līķu Vaira, Švāba globālistu līdere, Trudo kolēģe

24.04.2022. 04:34

»

Kanādā augu, skolojos, strādāju, bet Latvijā sastrādāju...

2005. gada maijā, atsākoties diskusijām par iespējamo Latvijas – Krievijas robežlīguma parakstīšanu, Latvijas valdība paziņoja, ka pievienos tai vienpusēju deklarāciju ar atsauci uz 1920. gada Miera līgumu, saskaņā AR KURU LATVIJAI PIENĀKAS ABRENE, TAČU BEZ PRETENZIJĀM UZ ABRENES TERITORIJU KĀ TĀDU. ...


Draugi! Dāmas un kungi! Ekselences! Ebreju Vadoni Zeļenski! Masoni! Klīniskie 13. Saeimas deputāti!

Es saskatījos ar savu dzīvesbiedru Imantu Līķi un abi viens otram noteicām, izbrīnīti notikumu Ukrainā kontekstā: “Vai tiešām mums būs jābēg atpakaļ uz Kanādu?”


“Man kā vecai kanādietei ir milzīgs kauns stāvēt malā - baudīt, saprotiet, visas tās privilēģijas te, Latvijā, saprotiet, kas man pienākas, kā ziniet, birojs, sekretāre, kalpotāji, limuzīns, ceļojumi, grozīšanās augstu personu saietos, manikīrs, pedikīrs, vaksācija galu galā... izmeklēti ēdieni un dzērieni, spoguļošanās mediju gaismā, savu domu izplatīšana bez cenzūras.. tas viss par valsts naudu un noraudzīties, kā viņi tur Ukrainā izmisīgi cīnās! Tas mani kremt, un tas mani grauž. Es arī saprotu to, ka pasaule negrib izraisītu kodolkaru. No tā labuma nebūs nevienam,” pauž leģendām apvītā politiķe.

“Lai arī savulaik mani kā prezidenti daudzi nosodīja, ka ar prezidenta lidmašīnu lidinājos vairāk pa pasauli, nekā biju Latvijā, es varu mierīgi teikt, ka tas darbs bija smags - visas tās runas no augstām tribīnēm svešās mēlēs, balles, rauti, Rītiņa dārgās kūkas brokastīs...visa tā Bondara uzraudzītā svīta, kur katrs pēc vārda jāatceras..un šobrīd redzam rezultātu - Latviju es ievilku NATO un varu justies drošībā.”

Kā uzskata eksprezidente, tad tie pazemojumi un rupjības, kas jādzird no Latvijas tautas latviešiem .. tas viņai tagad uzkurina pretestības garu.

“Kad iedomājos, ka man vajadzētu noslēpties kādos krūmos, nepaspējot aizlaisties uz Kanādu, tad man kļūst milzīgs kauns!”, bilst Līķu Vaira, kas, varonīgi pretojoties valsts birokrātijai, jau laikus izkaroja sev un “saviem mīļajiem kapuvietas” ar adresi LR, Rīga, Mežakapi. Viņa klāsta :”Tad vai nu Kanāda, vai Mažakapi, saprotiet!”

“Daudzi brīnās, bet domāju, ukraiņiem arī padomju laiku propaganda bija atstājusi savas pēdas,” tā Līķu Vaira.

Ja vēlies ar savu artavu palīdzēt varonīgajai ukraiņu tautai cīņā pērt agresoru, iegādājies žurnāla "Kas Jauns" šīs nedēļas numuru! "Kas Jauns" šonedēļ nāk klajā ar saturu, kas veltīts tikai un vienīgi Ukrainā notiekošajam, turklāt ieņēmumi no eksemplāru pārdošanas tiks veltīti šai valstij, kas šobrīd karo ar okupantiem.

Vai esi apzinīgs un saproti, ka karš pret Krieviju ir mūsu nākotne! Iesniedz dokumentus un dodies uz Ukrainu pats!


Atbildēt

Cita Beinerte

24.04.2022. 04:32

»

bet

vai tā Beinerte, kura vecā Komuniste, no prezidija


jauniņa un gudra. Viņas raksti ir “svaigs gaisa malks” sapuvušajā Latvijas cionisma ideoloģijas politikā ar varas nopirktiem mēdijiem!

Atbildēt

bet

24.04.2022. 00:45

vai tā Beinerte, kura vecā Komuniste, no prezidija?!

Atbildēt

Kanādā augu, skolojos, strādāju, bet Latvijā sastrādāju...

23.04.2022. 22:06

2005. gada maijā, atsākoties diskusijām par iespējamo Latvijas – Krievijas robežlīguma parakstīšanu, Latvijas valdība paziņoja, ka pievienos tai vienpusēju deklarāciju ar atsauci uz 1920. gada Miera līgumu, saskaņā AR KURU LATVIJAI PIENĀKAS ABRENE, TAČU BEZ PRETENZIJĀM UZ ABRENES TERITORIJU KĀ TĀDU. Krievija atteicās šādu līgumu parakstīt, bet prezidents VLADIMIRS PUTINS uz to reaģēja, norādot: "NE PITALOVAS RAJONU VIŅI DABŪS, BET BEIGTA ĒZEĻA AUSIS."
Šajā situācijā Latvijas politiskā vadība NOLĒMA PIEKĀPTIES. "Iestājoties starptautiskajās struktūrās, kas Latvijai garantē neatkarību, drošību un attīstību, mums bija jāpieņem tās realitātes, kādas izveidojušās Eiropā – arī tā, ka Abrene jeb Pitalova vairs nav Latvijas valsts kontrolē," situāciju skaidroja toreizējā valsts prezidente VAIRA VĪĶE-FREIBERGA. 2007. gada 27. martā MASKAVĀ latvijas premjerministrs AIGARS KALVĪTIS UN KRIEVIJAS VALDĪBAS VADĪTĀJS MIHAILS FRADKOVS parakstīja robežlīgumu, kurā paredzēta kādreizējā ABRENES APRIŅĶA IEKĻAUŠANA KRIEVIJAS FEDERĀCIJĀ. 17. maijā Latvijas parlaments pieņēma likumu par robežlīguma ratifikāciju, un 29. maijā to apstiprināja Valsts prezidente. (https://lvportals.lv/norises/270802-ka-latvija-ieguva-un-pazaudeja-abreni-2015)

Atbildēt

Haralds Kalns

23.04.2022. 21:10

Paldies VIJAI BEINERTEI!!! Vecuma demences skarto Levitu pat nav ko pieminēt. Toties, ASV mazspējīgo skolu (Purmsātu analogs) apmeklējušam, Kariņam, tāpat flīģeļa dricelētājam Pavļutam, jau nu noteikti ir saistība ar Jauno līderu skolas mentoru Klausu Švābi!
Tie nu būs īstie, kas mācīs latviešus, kā tiem dzīvot un ko darīt.

Atbildēt

Arvids

23.04.2022. 20:51

Vērojot notikumus Kanādā, mūsu Krāniņš, Kūšmatis, Pāvuts, Mordāns un pārējie kliķes pārstāvji, priecīgi saskatās un baksta viens otram sānos: mums ir vēl uz ko tiekties! Bet mēs ar tā varam, mēs ar tā varam !!

Atbildēt

Vis šokolādē

23.04.2022. 20:16

Tā ir, kad tev kāds ar zāģi grib atdalīt no ķermeņa galvu, nav laika vairs domāt par oda dzēlieniem.

Atbildēt

Jg

23.04.2022. 20:02

Latvija draudeja Pirms Traktors izbrauks no setas, te peec butibaa ir nozombeta jaunatne, man daudz laika nebij audzinat bet pamatus jau iemaciju, tagad paklausoties es sutu nahuij Purmerland gatavs meza lasit citu mes lus raudat par pasauli, bet Kad reali jastradaa slaisti, viss kaposts nulle un lai pis nahuij, sitie nebus ne karogneseji ne stradataji, ko puma domaju te tomer ir sliktak,

Atbildēt

jā, bet...

23.04.2022. 19:12

»

ha ha ha

Nozombētie antivakceri izmisīgi svaidās un meklē kam pieķerties, nu atrada noāsa plostu "Ukraina" un mēģina uzrāpties uz tā


Tu nelaimīgais, kaut ko jauc. Uz tā "Ukrainas plosta" kā reiz mēģina uzrāpties tieši vakcinēšanas afēristi. Cer, savu noziegumu pret cilvēci aizsegt ar Ukrainas karodziņu vicināšanu.

Atbildēt

ha ha ha

23.04.2022. 18:52

Nozombētie antivakceri izmisīgi svaidās un meklē kam pieķerties, nu atrada noāsa plostu "Ukraina" un mēģina uzrāpties uz tā.

Atbildēt

(pazudušais dēls) made in psrs

23.04.2022. 18:16

“Skaudrākais patlaban ir tas, ka visa, kādreiz brīvā pasaule, mūsu acu priekšā, pārvēršas Par Padomju Krieviju.”

tas varbūt priekš kanādiešiem liekas skaudri. bet es, tur - no kurienes viņi (brīvie cilvēki) tik ļoti baidās, esmu piedzimis. tīri tehniski, Padomija ir mana dzimtene un Tēvzeme. esmu homo sovieticus, kurš tā arī nespēja no kapitālisma un bagātības, un daudzajiem tv kanāliem, paņemt praktiski neko

Atbildēt

O)O

23.04.2022. 18:08

Ja var izdarīt kādu secinājumu, tad skatieties no vēsturiskās perspektīvas, cilvēce ieiet jaunā attīstības (degradācijas) stadijā, kad pilnīgi un totāli atrauta no jebkā cilvēcīga "elite" pēc apmēram gadsimta sociālo eksperimentu, pirmkārt ar cilvēku zombēšanu ar "izglītību", tad ar radio/TV un visbeidzot ar internetu un sociālajiem medijiem, kā arī ar moderno "pārtiku" un "medicīnu" ir radījusi gigantisku cilvēku procentu, kas nav nedz spējīgi racionāli domāt, nedz kuriem ir jebkāda atmiņa, jebkādas zināšanas, nedz kuri ir spējīgi sacelties, jo viņos nav nekas cilvēcīgs praktiski palicis - tā ir tāda biomasa, kas darīs jebko ko viņiem liks, no uzpurņu nēsāšanas, piespiedu vakcinācijām, līdz ukraiņu karodziņa vicināšanai un tarakānu ēšanai un 1 minūtes ilgai dušai reizi divās nedēļās, lai "uzvarētu Putinu".
Jebkādas cilvēktiesības drīz pazudīs.
Ja tā pavisam īsi, tad tie kas vēl var domāt un ir kaut ko spējīgu darīt būs jāsāk kooperēties, apvienoties, gatavoties cīņai, jo savādāk šādus cilvēkus vienkārši iznīcinās pa vienam. Tas arī viss.
Un šādu "eliti" var ārstēt TIKAI ar lodi galvā, nekas cits tur nepalīdzēs, tas ir vēsturisks fakts.

Atbildēt

MK

23.04.2022. 17:28

Канадская тварь. Трюдо школьникам:«Каждый раз, когда вы надевали маску, каждый раз, когда вы оставались дома и были в безопасности, вы делали вещи лучше... Вы жертвовали ради всеобщего блага»./Blogeris Vadims, Maiami/

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

21

Nenopietnā rotaļa

FotoVasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu ir būtiska katra cilvēka dzīves sastāvdaļa, tā ietekmē ne tikai viņa ikdienas ritmu, bet arī uzskatus. To, ka pašā dabā labās gaismas kļūst mazāk, bet sliktās tumsas vairāk, nav iespējams uztvert nopietni. Nenopietnība kļūst par būtisku Līgo svētku sastāvdaļu, tā tiek ne tikai atļauta, bet pat pieprasīta.
Lasīt visu...

21

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

FotoVakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas vai nacionālā naida kurināšanas izpausmēm. Liels paldies zvērinātam advokātam Laurim Liepam par principiālas pozīcijas paušanu. Jācer, ka Iekšlietu ministrijas un Valsts policijas izstrādātais algoritms darbosies arī praksē. Taču šobrīd izskatās, ka viss tik gludi gluži neiet.
Lasīt visu...

21

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

FotoTautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana ir atkarīga no 14. Saeimas vēlēšanām. Šīs vēlēšanas atšķiras no iepriekšējām, jo nenotiks spēkošanās nav starp labiem un sliktiem politiķiem vai arī mazākā ļaunuma izraudzīšanās. Notiks izšķirošā politiskā cīņa starp potētājiem un izdzīvot gribētājiem.
Lasīt visu...

21

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

FotoKad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts mūsu sabiedrībai kritisks punkts. Un ne tāpēc, ka kādam ir cēlusies roka ko tādu uzrakstīt – sociopāti ir sastopami ikvienā sabiedrībā. Sarkanā lampiņa iemirgojas tāpēc, ka nosodījums tādam pieļāvumam, ka ārsts varētu neglābt kādu cilvēku viņa tautības dēļ, tvītos nebūt nav vienprātīgs un principiāls.
Lasīt visu...

15

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

FotoEs pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas sanāca man blakus. Otra mana lielā mīlestība bija pirmajā klasē. Es vienmēr esmu zinājis, ka man patīk meitenes. Literatūras un mākslas žurnālā bija viens numurs, kur bija plika sieviete, tas mani vienmēr ļoti interesēja. Tāpat es biju atradis konversācijas vārdnīcā šķirkļus, kur apmēram kaut ko varēja saprast par seksu. Nekāda propaganda mani nebūtu padarījusi par geju, es vienkārši piedzimu hetero.
Lasīt visu...

21

Par "audzēšanu"

FotoNekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari izaudzēt, nerunājot par kādu lopu vai veģetāru ēdam- vai skaistumlietu. Tu vari iesēt sēklu, aplaistīt, izravēt un rūpēties. Lopu tu vari pabarot, apkopt un pasargāt.. Un viss. Bet - tas neesi tu, kas audzē. Audzē Tas, kurš radīja sēklu un deva tai spēju dīgt, augt un dot ražu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...