Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Kas traucē?

Rauls Renemanis
06.01.2021.
Komentāri (42)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Orkāns

21.02.2021. 21:30

»

Normāla valsts neietu PVO, ko finansē B. Geits, pavadā

Neietu Pasaules Bankas pavadā, neļautu Eiropas komisijai kaut ko LV izvēlēties un pirkt...


Jv un Par ir jānobano no Saeimas uz visiem laikiem! Nost ar neoliberāļiem! Nost ar marksistu cūkām!

Atbildēt

Kādi ir argumenti

11.01.2021. 20:54

mRNA vakcīnu ilgtermiņa nekaitīgumam?
mRNA vakcīnas, ir preperāti, kuri izmaina šūnu bioķīmiju, liekot tām sintezēt tām nedabīgus proteīnus.
Cilveka bioķimija ir ārkārtīgi plaša un kompleksa un nebūt ne viss par to ir zināms un izpētīts.
Līdz šim neviena mRNA vakcīna nevienā valstī nav bijusi apstirināta, jo šī vakcīnu veida testi uz dzīvniekiem līdz šim nav bijuši īpaši veiksmīgi. Jaunu vakcīnu izstrāde un testēšana līdz šim ir ilgusi ap 10 gadiem.
2002. gada SARS vīrusam vakcīna tā arī nekad netika radīta neskatoties uz ievērojamiem ieguldītajiem resursiem un patērēto laiku. Bet lūk mRNA vakcīna kovidam tiek masveidā pielietota jau pēc 10 mēnešiem.
Pilnīgi nepatiess un loģiski neiespējams ir apgalvojums par mRNA vakcīnas nekaitīgumu ilgermiņā, jo nekāda ilga temiņa testiem nav bijis, vien pāris mēneši.
Toties ir dokumentēta gara vēsture gadījumiem, kad ar vakcīnām ir nogājis greizi un ar smagām sekām to saņēmējiem, neskatoties uz to ka šo vakcīnu izstrādātāji vienmēr bija gribējuši tikai to labāko.
Tikai izrādās nezināja visu zinātnieki un tiem nācās mācīties no to pieļautajām letālām kļūdām.
P.S. Papildus viela pārdomām - kovids vairāk ir politiska problēma kā medicīniska un cik daudz jūs politiķiem uzticaties?

Atbildēt

īstenībā

07.01.2021. 16:48

https://www.naturalnews.com/2020-12-10-pfizers-vaccine-studies-based-on-fraud.html

Dr. Michael Yeadon, bijušais Pfizer viceprezidents un zinātniskais direktors, ir nācis klajā ar pierādījumiem, ka 2020.gada sacensībā par koronavīrusu vakcīnu tika izmantota plaši izplatīta zinātnes krāpšana, lai ātrāk sasniegtu institucionālo apstiprināšanu pielietojumam. Proti, jauno mRNS vakcīnu pētījuma dizains ir balstīts uz krāpnieciskiem diagnostikas protokoliem, kas manipulē ar datu gala rezultātiem un slēpj vakcīnu izraisītās īstermiņa un ilgtermiņa blakusparādības. Dr. Yeadon viedoklim pievienojies vācu pulmonologs Dr. Wolfgang Wodarg. Divi drosmīgi ārsti iesniedza steidzamu pieteikumu Eiropas Zāļu aģentūrai (EZA), izsaucot Biontech / Pfizer vakcīnas pētījumu, jo tas ir balstīts uz krāpšanu.

https://www.naturalnews.com/2021-01-03-who-says-no-evidence-vaccines-prevent-spread.html

Pasaules veselības organizācijas (PVO) galvenais pētnieks Soumya Swaminathan atzīst: "Es nedomāju, ka mums ir pietiekami pierādījumi par kādu no vakcīnām, lai būtu pārliecība, ka tā neļaus cilvēkiem inficēties un neļaus to nodot tālāk.”.

Par spīti visām neskaidrībām, gan EZĀ, gan citur pasaulē, vakcīnu pielietojums ir institucionāli apstiprināts un cilvēces vakcinācijas process palaists, runājot Ostapa Bendera terminoloģijā.

TIKAI VIENA NIANSE, - visa covidvakcinēšanas sāga, piespiedu “brīvprātīgā” procedūrā sapotējot cilvēkiem eksperimentālas, uz veselības komplikācijām pienācīgi nenotestētas vakcīnas, VELK UZ JAUNU NIRNBERGAS TRIBUNĀLU vakcinēšanas ideologiem, organizatoriem un patiesā labuma guvējiem, jo pēc savas būtības ir EKSPERIMENTS AR CILVĒKIEM.

Nirnbergas kodekss ir ētikas normu kopums, kas regulē pētniecību ar cilvēku iesaisti. Tas tika izveidots 1947. gadā pēc Nirnbergas procesa, kurā tiesāja Otrā Pasaules kara noziedzniekus, tai skaitā ārstus un zinātniekus, kuri bija veikuši eksperimentus ar cilvēkiem.

10 Nirnbergas kodeksa punkti:

1. Obligāti nepieciešama cilvēka brīvprātīga piekrišana. Tas nozīmē, ka eksperimentā iesaistāmas personas, kam ir juridiskas tiesības dot piekrišanu; kam ir brīvas izvēles iespēja dot piekrišanu bez mazākās varmācības, krāpšanas, viltus, piespiešanas, maldināšanas vai citas spaidu vai piespiedu metodes; kam ir pietiekamas zināšanas un izpratne par paredzēto eksperimentu, lai spētu pieņemt saprātīgu un apzinātu lēmumu. No tā izriet, ka, pirms eksperimentā iesaistāmā persona dod savu piekrišanu, tai jādara zināma eksperimenta būtība, ilgums un mērķis; eksperimenta metode un norise; visas paredzamās neērtības un risks; iespējamās sekas, kas var rasties viņa veselībai vai personībai no piedalīšanās eksperimentā. Pienākums un atbildība vērtēt saņemtās piekrišanas kvalitāti gulstas uz katru personu, kas organizē vai vada eksperimentu. Tas ir personisks pienākums un atbildība, kuru nevar nesodīti deleģēt citai personai.

2. Eksperimentam jādod sabiedrības vispārējai labklājībai tādi nozīmīgi pozitīvi rezultāti, kuri nav iegūstami ar citām pētniecības metodēm vai līdzekļiem, un tas nedrīkst būt nejaušs un tātad būtībā nevajadzīgs.

3.Eksperimentam jābalstās uz rezultātiem, kas iegūti eksperimentos ar dzīvniekiem, uz zināšanām par slimību dabu vai citām eksperimentā pētāmajām problēmām, lai sagaidāmie rezultāti attaisnotu eksperimenta veikšanu.

4. Eksperiments jāveic tā, lai tā gaitā nepieļautu nevajadzīgu fizisku un garīgu kaitējumu un jebkādas nevajadzīgas ciešanas.

5. Nedrīkst izdarīt eksperimentu, ja jau iepriekš ir pamats domāt, ka tā rezultātā var iestāties nāve vai invaliditāte. Izņēmums varētu būt eksperimenti, kurus ārsti veic paši ar sevi kā eksperimenta objektu.

6. Riska pakāpe nekad nedrīkst būt lielāka kā eksperimentā risināmās problēmas nozīmīgums cilvēcei.

7. Jāveic nepieciešamie sagatavošanas darbi un jāparedz eksperimenta objekta iespējami droša aizsardzība pret niecīgāko kaitējumu, invaliditātes vai nāves varbūtību.
8. Eksperimentu drīkst veikt tikai zinātniski kvalificētas personas. Tiem, kas kā vadītāji vai izpildītāji piedalās eksperimentā, visa tā gaitā nepieciešama augstākā meistarība un rūpība.

9. Cilvēkam — eksperimenta objektam ir tiesības jebkurā brīdī prasīt eksperimenta pārtraukšanu, ja viņš nonācis tādā fiziskā vai garīgā stāvoklī, ka eksperimenta turpināšana viņam šķiet neiespējama.

10. Eksperimenta zinātniskajam vadītājam jābūt gatavam pārtraukt eksperimentu jebkurā brīdī, ja viņam, rīkojoties pēc labākās sirdsapziņas un liekot lietā visu savu prasmi un prātu, tomēr ir pietiekams pamats pieņemt, ka eksperimenta turpināšana var sagādāt cilvēkam kaitējumu, izraisīt tā invaliditāti vai nāvi.

Atbildēt

ļoti labi

07.01.2021. 16:35

»

fakts

Vari droši predendēt arī uz manu vakcīnu,būs dubultdeva,dubults neplīst


un uz slimnīcu nebrauc, tur visi stulbi, uzliec teipus , pie vīrusa palīdz

Atbildēt

paga paga

07.01.2021. 15:13

Tie, kas te bļaustās par brīvības un cilvēktiesību pārkāpšanu un ierobežšanu uzpiežot vakcīnu, lai nevakcinējas un mirst, jo mazāk muļķu būs Latvijā, jo labāk valstij un sabiedrībai kopumā. Sakāmvārds, ka žīds sev nekad sliktu nedarīs, ir uzskatāmi redzams Izraēlā, kur ir visaugstākais vakcinēto procents. Viņi saprot, ka vakcīna ir vienīgais kā sevi pasargāt, bet tumsoņas Latvijā lai nevakcinējas. Man vienīgās bažas ir par to, ka pirmie dabūs labākās vakcīnas ( Phizer, Moderna), kurām ir 95 % aizsardzība, bet tautai atmetīs Astra Zeneca, kurai ir tikai 62% aizsardzība, kura tiek saražota Indij;a, un kurai ir visvairāk dīvainu simmptomu un cena tikai ap 4 eu, kur pārējām ir 25 eu. Vai Lato nevar noskaidrot, kĀPĒC Ir tika daudz iepirkstas Astras Zenecas un tik maz Phizer? Es gribu izvēlētoes vakcīnu, nevis vakcīnu , ko man uzspiež, lūk, tas gan ir vilvēktiesību pārkāpums.

Atbildēt

Pilsonis

07.01.2021. 13:30

»

kovidlaiki

Vai tas ir progmārs, ko tu raksti, vai deklamācija


Dzeriet pareizos vitamīnus un uzturvielas, lai stiprinātu imūnsistēmu, bet bezsmadzeņu radībām smadzeņu vairāk diemžēl nepaliks.

Atbildēt

kovidlaiki

07.01.2021. 13:11

Laikam katram ir jāapzinās, pieņemt šo vakcīnu vai nē, uzspiest ar varu to nevar. Mana māte bērnībā gandrīz nomirusi no baku potes, viņa gan bijusi tāds pavārgs bērns. Tomēr potes ir paglābušas daudz vairāk cilvēku, nekā tiem kaitējušas.
Jau rakstīju, ka antibiotikas reizēm nelīdz. Tad var lietot eikalipta preparātus, aptiekās var dabūt eikaliptu tinktūru.
Eikaliptus lieto kā antiseptisku, pretiekaisuma, sāpes remdinošu līdzekli pie elpas ceļu, mutes un rīkles gļotādas iekaisumiem, laringītiem, traheītiem, strutojošiem bronhītiem, pleirītiem, plaušu abscesiem, pie bronhīta, Gripas. Arī pie pneimonijām, ko izraisa pret antibiotikām izturīgi stafilokoki. Eikaliptam ir pretaudzēju aktivitāte. Sākot lietot, tomēr jāpārbauda, vai nav alerģiska reakcija (iedzert 25 pilienus tinktūras), tad nelietot.
Dati no Pētersones grāmatas "Ārstniecības augi", izd.1975.
Aptiekās var dabūt arī sūkājamas končiņas ar eikaliptu, kad eju veikalā, profilaktiski palietoju :)

Atbildēt

Demokrātija

07.01.2021. 13:03

Vispirms VAJAG savakcinēt Kariņu un valdību, arī visu Saeimu. Ja viņi nesaslims un izdzīvos, tad arī mēs visi drošāk būsim ar mieru vakcinēties, Lai piemēru rāda Kariņš!

Atbildēt

vērotājs

07.01.2021. 11:05

Patšreizējā epidemioloģiskajā situācijā vienīgā iespēja ir turpināt pieņemtos ierobežojumus un maksimāli ātri novakcinēt iedzīvotājus
Vakcīna ir medikaments, un viens medikaments nevar būt derīgs pilnīgi visiem bez izņēmuma. Stipras alerģiskas reakcijas gadījumā pēc šīs vakcīnas man mediķu novēloti centieni palīdzēt un atvainošanās diez ko nelīdzēs. 2007.gadā nokļuvu infekčos antibiotiku izraisītas alerģijas dēļ. No informācijas, ko esmu lietojusi, atgaiņājās kā no uzmācīgas mušas, un ārstēja mani ar tās pašas grupas antibiotiku. Domāju, ka nobeigšos. Iepriekšējo veselības stāvokli atgūt neizdevās, locītavas no šīs "Terapijas" ir pagalam.
Tagad domāju, ka arī pēc šīs t.s. vakcīnas var atkārtoties kas līdzīgs. Man nav veselības rezervju uz šiem eksperimentiem! Es negribu kļūt par invalīdu, mūsu valstī tādiem nav palīdzības un atbalsta.

Atbildēt

Secinājums

07.01.2021. 08:54

»

tikai nemuldi

Vakcīnu autori nekad nav teikuši, ka ir grupas, ko nedrīkst vakcinēt (izņemot ar smagām alerģijām utml.) Tas, ka vakcīna nav testēta uz šīm grupām nenozīmē, ka to nevar lietot


Atļauts viss kas nav aizliegts.
Vai tik kaut kas tāds nav dzirdēts?Ir jābūt pilnīgam deģenerātam lai eksperimentētu ar sevi jau DNS līmenī.

Atbildēt

Es

07.01.2021. 08:53

​​​​Pfizer-BioNTech COVID-19 vaccine
Moderna’s COVID-19 vaccine

Who should not get vaccinated

If you have had a severe allergic reaction (anaphylaxis) or an immediate allergic reaction—even if it was not severe—to any ingredient in an mRNA COVID-19 vaccine, you should not get an mRNA COVID-19 vaccine.*
If you have had a severe allergic reaction (anaphylaxis) or an immediate allergic reaction—even if it was not severe—after getting the first dose of the vaccine, you should not get another dose of an mRNA COVID-19 vaccine.*
An immediate allergic reaction means a reaction within 4 hours of getting vaccinated, including symptoms such as hives, swelling, or wheezing (respiratory distress).
This includes allergic reactions to polyethylene glycol (PEG) and polysorbate. Polysorbate is not an ingredient in either mRNA COVID-19 vaccine but is closely related to PEG, which is in the vaccines. People who are allergic to PEG or polysorbate should not get an mRNA COVID-19 vaccine.

Tikai sākumam.

Atbildēt

Es

07.01.2021. 08:50

»

tikai nemuldi

Vakcīnu autori nekad nav teikuši, ka ir grupas, ko nedrīkst vakcinēt (izņemot ar smagām alerģijām utml.) Tas, ka vakcīna nav testēta uz šīm grupām nenozīmē, ka to nevar lietot


Grūtnieces pusautomātiski jebkurā gadījumā ir grupā, ko nedrīkst vakcinēt, un tā tas ir arī šajā gadījumā.

Atbildēt

Es

07.01.2021. 08:50

Vārds "novakcinēt" (savakcinēt vietā) ir pareizā reģistrā. Autors mierīgi var izmantot manas devas.

Atbildēt

hm

07.01.2021. 08:37

No Pfizera nupat Norvēģijā 2 cilvēki atstiepu;si kājas, Portugālē pēc injekcijas nomira populāra dakteriene Soņa Asevedu, ASV fiksēti 6 nāves gadījumi. Bez tam pēc injekcijas nomiruši ir Šveices un Izraēlas pilsoņi.
Ar Novičoku tikai indēja, bet ar šo vakcīnu reāli mirst, nerunājot par varbūtējām sekām nākotnē.
Vai LV veselības ministrija ir sertificējusi šo vakcīnu ?

Atbildēt

karinlevita rezims briesmigi baidas

07.01.2021. 01:09

»

?

Krievi tak garantē, ka viņu vakcīnām nav blakus iedarbību! Kāpēc es nevaru izvēlēties vakcinēties ar kādu no krievu vakcīnām


Sputnik V sekmiga vakcinesana Latvija varetu novest pie Latvijas iztasanas no nato militara bloka !Tas butu vienlidzigi De Golla savulaik izvirzitajai prasibai atdot Francijai uz asv izvesto zeltu.

Atbildēt

ESMAIJA

06.01.2021. 23:49

Un ja pēc piespiedu brīvprātīgās vakcinācijas, sāksies pēdējais cēliens, ko tad kariņš ieraks galvu smiltīs kā strauss, vai? ŠĪ LIETA NEVAR BŪT MASVEIDĪGA! To jau paši vakcīnu autori saka, ka ir grupas , ko nedrīkstētu vakcinēt, jo neviens nezin kādas sekas tas nesīš. Bet te visus kā kaujamus lopi`nus ņems un sašpricēs...
Ko tad kariņn? Kāpsat tribīnē un smaidot paziņosit - draugi, nu ir sūdi!

Atbildēt

jā jā

06.01.2021. 23:43

»

kovid pārslimojušais

Jā! Sākt ārstēt saslimušos pirmajā dienā, jeb tirgot antibiotiku bez receptēm, lai visiem būtu zāles mājās. Uz mūsu ģimenes ārstiem paļauties nevar, tā var arī nomirt


Katram debiliķim pa maisam antibiotiku, lai pēc tam nosprāgst no multirezistentās tuberkulozes vai vēl kādas bakteriālas superinfekcijas, kuru neviena antibiotika neņem.

Atbildēt

Kaža

06.01.2021. 21:54

Varbūt vienreiz disciplinēs izlaistos mediķus,kuriem disciplīnas pietiek kolektīvi taurēt 30 gadus pēc jauniem un jauniem algas pielikumiem un sadalot pielikumus pēc deguniem,tā arī veidojot mediķu kolektīvos sociālās nevienlīdzības un korupcijas paraugpūžņus.

Atbildēt

Tad

06.01.2021. 21:21

»

kovidlaiki

Antibiotiku derētu turēt mājās, bet reizēm pret vīrusiem un to radītām komplikācijām tās nelīdz. Mums ģimenē bija tāds gadījums ar gripas komplikācijām...


grūdīs antibiotiku, ka maz neliksies. Ja būsi ielaidis kovidu, ka elpas trūks. Un tā ir tā kļūda, ka netiek dota pirmkārt ANTIBIOTIKA!
Ja jauns, tad nekas, bet ja pāri 60-mit un ar citām kaitēm, tad nāve.

Atbildēt

!

06.01.2021. 21:15

»

es

Antibiotikas pret vīrusiem nevar palīdzēt NEKĀDI


Pret vīrusu izraisītajiem iekaisumiem gan palīdz, lai pltaušas neizbeigtos!Te ar tavu palīgskolu par maz! IDIOT!

Atbildēt

hm

06.01.2021. 20:53

Autor, no Marsa? Latvijai un pat ES nav savas vakcīnas. Cik iedod, par to jāaplaudē un jāsit plaukstiņas. Kāds vakcinēšanas plāns! Ja latviešu ASV valdībā būtu tik cik žīdu, tad varētu arī novakcinēt miljonu.
Tiesa, Latvija varēja iepirkt no krieviem licenci un izgatavot savu vakcīnu, un rakstīt vakcinēšanas plānu. Bet uzskatīja, ka labāk lūgties no ES. Rezultāts!

Atbildēt

fakts

06.01.2021. 20:50

»

WWW

Kad būs gatava vakcīna pret COVID blefu


Pret stulbumu vakcīna nav iespējama,toties ir iespējama kovidafēra.

Atbildēt

WWW

06.01.2021. 20:42

Kad būs gatava vakcīna pret COVID blefu?

Atbildēt

Solī

06.01.2021. 20:39

https://m.facebook.com/vakcinrealitate/photos/a.582586792226979/1040535679765419/?type 3

Atbildēt

paardomas

06.01.2021. 20:13

Vakcinācijas plāns.Skan jau labi,bet,vai ir bijusi aptauja cik ir to gribētāju vakcinēties.Vakcinācija piespiedu kārtā faktiski jau notiek,ar pastarpinātām represijām.Nevarēsi,braukt,ceļot,strādāt u.t.t..Faktiski tā ir diktatūra.

Atbildēt

kovidlaiki

06.01.2021. 20:06

»

kovid pārslimojušais

Jā! Sākt ārstēt saslimušos pirmajā dienā, jeb tirgot antibiotiku bez receptēm, lai visiem būtu zāles mājās. Uz mūsu ģimenes ārstiem paļauties nevar, tā var arī nomirt


Antibiotiku derētu turēt mājās, bet reizēm pret vīrusiem un to radītām komplikācijām tās nelīdz. Mums ģimenē bija tāds gadījums ar gripas komplikācijām.
Ja cilvēkam trūkst elpas un stipras sāpes krūtīs, tad tomēr tuvinieki sauks ātros. Ne jau visi slimnīcās mirst. Un, ja jāmirst, tad vismaz atsāpinās un pamidzinās...

Atbildēt

phe

06.01.2021. 19:38

Autoram dubultdevu tukšajā paurī

Atbildēt

Lielā pārslogošana

06.01.2021. 18:59

»

nepaliec mājās

Noziegums pret cilvēcību- viegli teikts. Tas ir noziegums pret cilvēci ko Latvijā pastrādā liberālfašistu kliķe ar karinu priekšgalā. Par šo noziegumu viņus jātiesā Nirnbergas tiesai


https://straight2point.info/wp-content/uploads/2020/08/COVID-19_-The-Great-Reset-Klaus-Schwab.pdf


2020. gada 12. martā Davosā, Vispasaules ekomikas forumā, ko organizēja Klauss Švābs, kurš izdevis grāmatu Lielā pārslogošana, noorganizēja arī Covid-19 sakarā. slepenu sanāksmi.
Pēc šīs sanāksmes Pasaules Banka izdeva “ekonomikas pārslogošanas stratēģiju”.

The World Bank Covid-19 Strategic ... - World Bank Document
Apr 2, 2020 · COVID-19 STRATEGIC PREPAREDNESS AND RESPONSE PROGRAM. AND PROPOSED 25 PROJECTS UNDER PHASE 1.

PB 1. fāzes izstrādātā stratēģija ir spēkā no 31. marta 2020. g. līdz 31. martam 2025. gadam.

Bet 2020. gada 12. martā, tikai dienu pēs Davosas foruma, MP K. Kariņš, kā uz burvju mājiena, izsludināja “ārkārtas stāvokli”, slepeni 2020. gada 13. martā, dienu pēc “ārkārtas stāvokļa” izsludināšanas nosūtīja ziņojumu ANO, ka LV atsakās ievērot cilvēktiesības Latvijas teritorijā.

Atbildēt

nepaliec mājās

06.01.2021. 18:43

»

Normāla valsts neietu PVO, ko finansē B. Geits, pavadā

Neietu Pasaules Bankas pavadā, neļautu Eiropas komisijai kaut ko LV izvēlēties un pirkt...


Noziegums pret cilvēcību- viegli teikts. Tas ir noziegums pret cilvēci ko Latvijā pastrādā liberālfašistu kliķe ar karinu priekšgalā. Par šo noziegumu viņus jātiesā Nirnbergas tiesai.

Atbildēt

Normāla valsts neietu PVO, ko finansē B. Geits, pavadā

06.01.2021. 18:23

»

kovidlaiki

Vai tas ir progmārs, ko tu raksti, vai deklamācija


Neietu Pasaules Bankas pavadā, neļautu Eiropas komisijai kaut ko LV izvēlēties un pirkt.

Šajā cionistu varas valstī visas norādes ir no ārpuses.

Tomēr galīgo lēmumu pieņem pati valsts.

Izšķirošs bija paša K. Kariņa lēmums, vienpersoniska rezolūcija uzdot Veselības ministrijai izstrādāt vakcinācijas plānu.

Neskatoties uz kļūdām, ir taču tiesībsargs, valsts juristi, tieslietu ministrija, kļūdas var ieraudzīt un labot, bet plāns bija slepens- ieviešot ārkārtas situāciju, otrā dienā ziņot ANO par atteikšanos ievērot cilvēktiesības.

Šodien, neievērojot cilvēktiesības, Veselības ministrija nedrīkst pretēji Satversmē noteiktajam sastādīt un ieviest vakcinācijas plānu un termiņus, lai tas nebūtu noziegums pret cilvēcību. Šīs pretrunas nenovēršana ir ļaunprātīga valsts sazvērestība pret Latvijas iedzīvotājiem. Valdība neatkāpjas, bet K. Kariņa personā steidzina veikt vakcināciju, pierunāt iedzīvotājus vakcinēties, veicina noziegumu pret cilvēcību Latvijā.

Līdz ar to izkristalizējas nozieguma sastāvs un personas, kas to realizē - VP, MP, veselības ministrs, teslietu ministrs.

Ko darīt? Pārtraukt noziegumu. Atjaunot cilvēktiesības. Pārtraukt noziegumu - masu vakcināciju. Kad tas būs izdarīts, izveidot Saeimas komisiju, pieņemt lēmumus pārtraukt masveida haotisko testēšanu. Izveidot neatkarīgu virusologu grupu un laboratoriju, veikt padziļinātu vīrusa izpēti un izplatību, veikt personu aptaujas, neizplatīt dezinformāciju.

Nav šķēršļu pārtraukt noziegumu pret cilvēcību Latvijā.

Atbildēt

kovid pārslimojušais

06.01.2021. 17:59

»

kovidlaiki

Vai tas ir progmārs, ko tu raksti, vai deklamācija


Jā! Sākt ārstēt saslimušos pirmajā dienā, jeb tirgot antibiotiku bez receptēm, lai visiem būtu zāles mājās. Uz mūsu ģimenes ārstiem paļauties nevar, tā var arī nomirt!

Atbildēt

kovidlaiki

06.01.2021. 17:53

»

Kauls Reanimēts

Abi marionetes Pervozčikovs un Dumpis neatbild par vakcinēšaas sekām, viņu “ekspertīzes” ir nulles vērtas...


Vai tas ir progmārs, ko tu raksti, vai deklamācija?
Vai tev ir citi priekšlikumi, kā apturēt Kovidu? Bez cilvēktiesību ierobežošanas.

Atbildēt

?

06.01.2021. 17:49

»

Kauls Reanimēts

Abi marionetes Pervozčikovs un Dumpis neatbild par vakcinēšaas sekām, viņu “ekspertīzes” ir nulles vērtas...


Krievi tak garantē, ka viņu vakcīnām nav blakus iedarbību! Kāpēc es nevaru izvēlēties vakcinēties ar kādu no krievu vakcīnām?
Palūdz, pieKariņš KF, lai atver vakcinēšanās punktu savā vēstniecībā un būs alternatīva. Plus vēl krievu vakcīnas ir lētākas.

Atbildēt

Kauls Reanimēts

06.01.2021. 17:31

»

Derdz

Raksta autor, uz papīra, paraksties, ka no covid vakcīnas nebus alerģijas vai citas kaites konkrētam cilvēkam un saviedribai. Jebkurš pirms vakcinēšanās var parbaudit labatorijā vai vakcīnu sastāvdaļu vielas kaite cai nē, un tas ir valsts pienākums to nodrošinā un parskstīties


Abi marionetes Pervozčikovs un Dumpis neatbild par vakcinēšaas sekām, viņu “ekspertīzes” ir nulles vērtas.

Par vakcīnu nekaitīgumu neatbild to ražotāji. Juridiski to paziņojuši.

Neatbild arī EZA “eksperti”, un LZA “eksperti”, viņi tikai analizē “ticamus” un “mazāk ticamus” datus, ko dod citi “ekperti”. Līgumus par vakcīnu iegādi slēdz Eiropas Komisija.

Neatbild arī LV Veselības ministrija un valdība kopumā. Atbildība sniedzas vien līdz K. Kariņam, kurš pēc PVO ieteikuma personīgi ar savu rezolūciju uzdeva Veselības ministrijai izstrādāt “pūļa vakcinācijas plānu” Latvijas teritorijā.

Atbildību var prasīt personīgi no K. Kariņa, jo vakcinācijas plāns ir pretrunā Satversmē noteiktām pilsoņu tiesībām uz valsts veselības aprūpi, plānojot vakcinēt iedzīvotājus ar vakcīnām, par kuru nekaitīgumu konkrētu atbildīgo nav, kas uzņemtos atbildību par sekām.

K. Kariņa rīkojums Veselības ministrijai izstrādāt vakcinācijas plānu ir pretrunā Satversmei un LV faktiskajai deklarācijai ANO, LV valdībai no 2020. gada 13. marta līdz mūsdienām, ieviešot pat komendantstundas, atsakoties no LR Satversmē garantētām tiesībām uz valsts veselības aprūpi, LV valdībai atsakoties ievērot cilvēktiesības, tostarp uz iedzīvotāju valsts veselības aprūpi.

K. Kariņa rīkojums ar savu rezolūciju izstrādāt vakcinācijas plānu, kūrējot vakciāciju praktiski, robežojas ar noziegumu pret cilvēcību.

Atbildēt

Derdz

06.01.2021. 17:21

Raksta autor, uz papīra, paraksties, ka no covid vakcīnas nebus alerģijas vai citas kaites konkrētam cilvēkam un saviedribai. Jebkurš pirms vakcinēšanās var parbaudit labatorijā vai vakcīnu sastāvdaļu vielas kaite cai nē, un tas ir valsts pienākums to nodrošinā un parskstīties

Atbildēt

Kauls Reanimēts

06.01.2021. 17:21

Isa statistika par inficētiem un masu testēšana ir noziedzīga manipulācija. LV ir žīda E. Levita diktatūra.

Ir diktatūra - mūsdienu modernā tirānija. Un tie, kas pakļaujas pierunāšanai vakcinēties, nesaprot, ka LV ar atteikšanos no cilvēktiesību ievērošanas ANO 2020. g. 13. martā, ir atteikusies no juridiskas atbildības pret tiem, ko valsts Veselības ministrija pierunā vakcinēties, no sekām, kuras var rasties vakcinēto veselībai, tostarp nāves gadījumos, kurus, visticamāk, slēps.

Atbildēt

Phizer vakcīnu

06.01.2021. 17:08

nevar ģ. ā., ''dakter'

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

FotoPandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai izaicinājumus, bet arī jaunas iespējas ekonomikas nākotnes attīstībai. Politiķu pienākums ir šīs iespējas izmantot, nodrošinot, ka pēc pandēmijas pārvarēšanas ekonomika piedzīvos izaugsmi.
Lasīt visu...

21

Kas pašlaik notiek VID?

FotoŠodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka skaisti. Bet, cik es saprotu, tad līdz ar viena konta norēķinu sistēmu pati nodokļu uzskaites metodika un programmatūra arī ir mainīta.
Lasīt visu...

21

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

Foto20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar izcilu drošību un nekaitīgumu, un tās loğiski izvirzījās pārdotāko medikamentu topos, viedokļu līderi un arī politiķi un valsts amatpersonas tās slavēja.
Lasīt visu...

12

Mums ir izvēle

FotoTV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...” To teica vīrietis, iespējams - vīrs un tēvs, iespējams – pedagogs... nezinu... bet jauniešu centra vadītājs. Vēl viena aita iekšā aplokā, un vārtiņi ciet.
Lasīt visu...

6

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

FotoCOVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi.
Lasīt visu...

12

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

FotoKādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju. Bet... pēc trim novadītiem dievkalpojumiem hierarhijā augstāk stāvošie Dieva kalpi steigšus mani no draudzes gana pienākumiem atstādināja.
Lasīt visu...

12

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

FotoŠonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā rajonā. Es labi pazinu Romu Bezzubovu. Viņš bija labs draugs, stiprs, dzīvespriecīgs, ar lielisku humora izjūtu. Milzīgs zaudējums, kas atstās tukšu vietu ģimenē, draugiem un viņa astoņus gadus vecajai meitiņai.
Lasīt visu...

21

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

FotoFutbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu valstī, – Mārtiņš Bunkus (kura slepkavības metode ārkārtīgi atgādina R. Bezzubova slepkavību), Pāvels Rebenoks (lai gan oficiālā versija ir slepkavība laupīšanas laikā), senāk arī Daugavpils vicemērs Grigorijs Ņemcovs u.c.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....

Foto

Starp Īzaku Ņūtonu un Klausu Švābu

Pasaules priekšniecības tekstus der palasīt. Vairāk gan tos no pagājušā gadsimta septiņdesmitajiem. Otrā rokā turot Ņūtonu, Maltusu, Veļikovski, Eliadi un...

Foto

Nerunāšu par to, ir vīruss vai nav: svarīgākais ir, kas notiek ap to

Pasaulē notiek interesantas lietas. Šķiet, ka to, kas vēl joprojām svēti tic tam,...

Foto

Kremļa atbalstītā „Krievijas Impērijas kustība”– teroristiska organizācija Kanādā

Kanādas valdība ir nopublicējusi atjaunināto teroristisko organizāciju sarakstu, kurā ir iekļauti 13 grupējumi, to skaitā tāda „Krievijas Impērijas...

Foto

Starpnacionālās attiecības nacionālā valstī

Jebkura nacionālā kultūra ir vērtīga pasaules kultūras daļa, pelnījusi saglabāšanu un tālāku attīstību. Jebkuras nacionālās kultūras pamats ir valoda. Valodas ir visspēcīgākais...

Foto

Suminājums līdzcilvēkiem

Sirsnīgs tencinājums visiem, visiem par daudziem, ļoti daudziem atbalsta sveicieniem vēstulēs, sociālos tīklos, maniem mīļajiem vārdos, domās. Tiešām jauki un uzmundrinoši!...

Foto

Esmu saņēmis jau septiņus uzaicinājumus no meitenēm

Būt publiskai personai ir ļoti smags darbs. Tas ir jo smagāks, ja esi ne tikai publiska persona, bet socioloģiski...

Foto

Es neaicinu atteikties no vakcinēšanas. Es aicinu saglabāt iespēju katram izvēlēties

Sākšu ar brīdinājumu: tēma - sensitīva. Teksts garš, subjektīvs un ar atsaucēm uz sazvērestības teorijām....

Foto

Aleksandrs Kiršteins melo. Partijas vai padomju varas uzdevumā?

Kārlis Seržants publicējis teiku par "nenovērtēto politiķi Māri Grīnblatu" ("Kas Jauns", 23.marts). Uzmanību piesaistīja Aleksandra Kiršteina teiktais: "Atceroties...

Foto

Šoreiz mēs mierā neliksimies, jo beidzot ir radusies iespēja vainot kādu citu

Veselības ministrija, Imunizācijas Valsts padome, Zāļu valsts aģentūra un Slimību profilakses un kontroles centrs...

Foto

Saistībā ar izplatītajiem meliem pieprasu publisku atvainošanos no raidījuma “Nekā Personīga” veidotājiem

Es, mūziķis, mākslinieks un pasākumu vadītājs Kaspars Pudniks, vērsīšos tiesībsargājošās iestādēs ar iesniegumu par...

Foto

Mūsu bērnu un mazbērnu nauda atkal izkūp skursteņos

Drusku atļaušos šo nokomentēt no profesionālās puses. Šī ir ļoti vērienīga kampaņa ar ļoti lielu budžetu. To es...

Foto

Uzvarētāji ir VDK un KP, un kolaborantu pūlis

Kad dzirdu uzsaukumu "publiski jānosoda visa veida kolaboranti", mani mazliet tā kā uz smiekliem velk! Nē, nu viss...

Foto

Raudzīties uz Augšāmcelto ar apustuļu acīm

Mk 16:1-7  “Kad sabata diena bija pagājusi, Marija Magdalēna un Marija, Jēkaba māte, un Salome nopirka smaržīgas zāles, lai ietu...

Foto

Iniciatīva „Latvija Eirovīzijā – par sabiedrības līdzdalību Latvijas tēla veidošanā”

Savu viedokli par Samantas Tīnas un Latvijas Televīzijas klaji nepieņemamo un augstprātīgo attieksmi pret Latvijas sabiedrību,...

Foto

Ārlietu ministrs Rinkēvičs un „fake” ziņas

Šī gada 4. martā LETA, ”Press.lv, “bb.lv” kāds censonis Latvijas ārlietu ministram uzdod jautājumu: kāda atšķirība starp diviem opozicionāriem -...

Foto

Jautājums ir par mūsu izvēli

Šorīt manas pārdomas raisīja viens ieraksts Facebook, kurā sieviete ļoti "garšīgi" un izjusti dalījās savās pārdomās par ierobežojumiem, kuri visiem it kā...

Foto

Divi gadījumi

Pēdējās nedēļās Latvijas sabiedrisko domu satricinājušas vismaz divas situācijas, kas lielai daļai liekas uzskatāmi netaisnīgas....

Foto

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass. Epilogs

Šis ir epilogs rakstam, kurā kritizēju valdības liegumu Latvijā iegādāties apavus un apģērbu ar pielaikošanu. Aizliegums ir spēkā jau no...

Foto

Kad veselības ministrs beidzot paziņos visus “tos” vainīgos daudzu cilvēku nāvēs?

Esam saņēmuši daudz kritisku viedokļu un sašutumu, kā mēs tā drīkstējām, kā mēs tā kā kaut...

Foto

Ziņģe par rindām

Ai, bailes, bailes, ai, nāves bailes spoži stāv uz vakts, sirds saraujas pikucī, un zobi braši klab, jo mēs atkal nīkstam rindās. ...

Foto

Īss ieskats kapitālisma, liberālisma, sociālisma un komunisma attīstībā

Kapitālisms tāpat kā viss pasaulē ir pakļauts evolūcijai. Sakari, tehnika, ražošana, politika. Ja evolūcija tiek mākslīgi bremzēta, uzkrājas kritiskā...

Foto

Kā lai nepiekrīt Krištopana kungam, kas savulaik noteica diagnozi mūsu varnešiem

Katru dienu jaunas pērles - šodien Pavļuts prasa papildu finansējumu Vakcinācijas biroja reorganizācijai, kam vispār...

Foto

Mūsu stukači un kolaboranti

2016. gadā Latvijas Radio 1 izskanēja labs raidījums par Latvijas rakstnieku sadarbību ar VDK (Valsts drošības komiteju). Dzejnieks Guntars Godiņš uz dialogu bija ataicinājis literatūrzinātnieci Evu Eglāju-Kristsoni,...

Foto

Ar Zatlera partiju un “Saskaņu” man nekas labs nesanāca, tāpēc, protams, jādibina jauna partija

Kādēļ jāveido jauna politiskā partija? Šāds jautājums kādam var šķist mulsinošs, jo it...

Foto

Slava, ko nenomazgāt

Nejauši pievērsu uzmanību kņadai ap Samantas Tīnas dziesmas The Moon is Rising videoklipu un pašas dziedātājas (klaviatūra pacieš visu) deleģēšanu uz Eirovīziju. Ar pārtīšanu video noskatījos....

Foto

Vakcinācijas bumerangi

Ja reiz valdībai ir nodoms vakcinēt vairākumu cilvēku, pie kam nediskriminējot arī to vairumu, kas dažādu iemeslu dēļ nevēlas vakcinēties, tajā skaitā es, tad...

Foto

Izņēmuma kārtā mēs nolaidīsimies tik zemu, ka kaut ko jums paskaidrosim par "ManaBalss" lēmumu pieņemšanu

Pirms dažām dienām ManaBalss platformā esam saņēmuši iniciatīvas iesniegumu ar prasību...

Foto

Skaidra lieta, ka arī es ne pie kā neesmu vainīga, un mana viedokļa apšaubīšana ir absurda un nomelnojoša

Nav izprotama atsevišķu politiķu un atsevišķu mediju vēlme...

Foto

Loģiski, pilnais spriedums būs pēc vēlēšanām

Sveiciens no nebrīves! Likums nosaka, ka pilnais spriedums krimināllietā tiesai jāpieņem līdz šā gada 19. martam. Tas nav noticis. Loģiski....

Foto

Linda Ozola: ko tad nu mēs, mēs jau neko...

Pārbaudīt iesniegumus, kas saistīti ar pašvaldības institūciju darbības tiesiskumu un finanšu līdzekļu caurspīdīgu apmaksu par sniegtajiem pakalpojumiem,...

Foto

Kāpēc man savā dzimtenē jāievēro globālo izdzimteņu izdomāti cilvēka tiesību ierobežojumi

Tikko atkal bija kārtējais skandāls Maximā, jo man neesot "pareizā" maska! Un tagad, lasiet uzmanīgi, apsargi,...

Foto

Provinces pensionāra atbalsta vēstule b.Pavļutam

Interneta duļķainie viļņi atnesuši jaunu cilvēku sašutumu par vakcinācijas avīzi nezciktursimttūkstošu tirāžā, kas nāca pa virsu vakcinācijas biroja algu fondiņam 0,6...

Foto

Tiesiskuma konveijers

Tiesiskā valstī visiem un ikvienam ir tiesības uz taisnīgu tiesu saprātīgos termiņos. Tiesiskā valstī izmeklēšana un pratināšana nedrīkst līdzināties spīdzinăšanai. Vai prokurori pie mums...

Foto

Lūdzam atsaukt Latvijas dalību 2021.gada Eirovīzijas dziesmu konkursā Roterdamā

Es vēlos norādīt un uzsvērt, ka Latvijas tauta NAV deleģējusi šogad nevienu pārstāvi ar konkrētu dziesmu un...

Foto

Andra Šķēles informācija plašsaziņas līdzekļiem

2021.gada 19.martā man ir uzrādīta apsūdzība kriminālprocesā, kas pazīstams kā ""Lattelekom" digitālās televīzijas lieta". Uzskatu apsūdzību par nepamatotu....

Foto

Meroni miljoni, Kariņa darījums un Vonsoviča „draugs” virsprokurors – kad, Stukāna kungs?

Es biju nolēmis vēl kādu laiku klusēt. Taču Ventspils stāsts, kur grasās tiesāt baseinā...

Foto

Mums ir daudz svarīgas slepenas informācijas par ēnu ekonomiku Latgalē, bet mēs to neatklāsim

Finanšu izlūkošanas dienests 2021. gada 9. martā ir saņēmis vēstuli, ar kuru...

Foto

Laime

Katrs cilvēks, sasniedzot apzinīgo vecumu, tiecas pēc laimes. Lai spētu laimīgi dzīvot, viņš izmēģina un meklē dažādas metodes....

Foto

Andri Šķēle, pietiks

Andri Šķēle, pietiek izsaimniekot valsti, neesi gana naudu sagrābies?! Nepietiks?! Tieši tādu kangaru kā tu dēļ Latvija lēni tuvojas bankrotam, izmirst un tiek...

Foto

Kudors turpina priecēt lasītājus ar prastu propagandu

Amerikas valdības finansētais bijušais sektants Andis Kudors turpina priecēt lasītājus ar to, ko viņš sauc par politisko analīzi. Iesaku ielūkoties...

Foto

Atklātā vēstule valsts prezidentam: par prettiesiska likuma “Dzīvojamo telpu īres likums” neizsludināšanu

Biedrība “Ausma” uzskata, ka denacionalizēto namu īrnieku īres līgumi, kas bija noslēgti līdz dzīvojamo...

Foto

Kā mēs esam nonākuši līdz mirklim, kad visi ir vienlīdzīgi, bet citi vienlīdzīgāki par citiem?

No 16. marta stājās spēkā jaunie ierobežojumi, kas nosaka man un...

Foto

Jau gadu “uzņēmējdarbības nāves lokomotīve” ir traukusies pretēji situācijai citās valstīs

364 dienas ir pagājušas kopš valdības lēmuma sasiet rokas procentuāli lielākajai daļai mūsu valsts uzņēmēju:...

Foto

Ja tu esi “pret mums, pret mūsu uzskatiem un jauno kārtību”, mēs tevi tik un tā izslēgsim

Kamēr Nācijas tēvs pārdomā (vai nepārdomā), kāda nākamā alegorija...

Foto

Samanta Tīna un Latvijas Televīzija iespļauj dvēselē Latvijas sabiedrībai

Pirms dalos ar savu sāpi, vēlos pateikt, ka nenoliedzu dziedātājas Samantas Tīnas milzīgās darba spējas izvēlētajā profesijā...

Foto

Aicinājums veselības ministram godīgi un ātri atbildēt uz jautājumiem

Augsti godātais Pavļuta kungs! Ņemot vērā to, ka savās atbildēs uz deputātu jautājumiem Jūs mēdzat būt visai...

Foto

Izgāzušos Vakcinācijas biroju mēs tagad mēģināsim paslēpt Nacionālajā veselības dienestā

Veselības ministrija (VM) uzlabos vakcinācijas procesa pārvaldību, tostarp reorganizēs Vakcinācijas projekta biroju....

Foto

Haoss vakcinēšanā – kā tas izskatās praksē

Šodien, 12.martā saņēmu termiņu uz pirmdienu vakcīnas "AstraZeneca" potēšanai. Mulsinošs tikai fons, kā joprojām notiek šī pasākuma organizēšana....

Foto

Gaisma

Šis nav feļetons, kuru izlasot ir jāsmaida, šī ir «atklāsme», par kuru ir vērts ierēkt pat nelasot, bet, ja izlasīsi, tad spēj tik turēt vēderu,...

Foto

Trīs iemesli, kādēļ vakcinēties pret COVID19 ir bīstami

Cilvēki, kuri vakcinējas pret COVID19, pietiekami nopietni riskē ar savu veselību, jo ir vismaz trīs būtiski iemesli, kuri...

Foto

Par TV sižetu saistībā ar Valsts policijas "katastrofālo" darbinieku trūkumu

Neatkarīgā policistu arodbiedrība noskatījās ironisko TV sižetu par katastrofālo Valsts policijas (VP) darbinieku iztrūkumu un Jūsu...

Foto

VID ģenerāldirektorei Ievai Jaunzemei: atklāta vēstule ar aicinājumu sniegt detalizētāku informāciju par publiski paustiem apgalvojumiem

Šī gada 1.marta TV3 ziņu sižetā par akcīzes nodokļa likmes pieaugumu...

Foto

Cik ilgi šis perēklis vēl valdīs Ventspils domē?

Vakar izlasīju, ka Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieki ir sasaukuši ārkārtas domes sēdi un nu tika stāstīts -...

Foto

Progresīvā cilvēka monologs par mīlestību

Īstenībā visa pasaule ir pilna mīlestības. Mēs visi mīlam labi paēst. Gandrīzi visi no mums mīl naudu. Tie, kuri tikuši pie...

Foto

Lai šie pāris tūkstoši cilvēku ar savu "pareizo domāšanu" kontrolē viens otru, bet neļausim viņiem kāpt mums uz galvas

Šodien mani uz tikšanos pilī uzaicināja LR...

Foto

Es pārstāvu partiju ar vislielāko dibinātāju skaitu kopš Tautas frontes laikiem, tāpēc man ļoti gribētos savākt 10 000 domubiedru

Levita kungs, šī vara sevi ir izsmēlusi....

Foto

Vārda brīvība

Ko grib vārda brīvības aizstāvji? Viņi vēlētos, lai viņu – konservatīvais vai liberālais – viedoklis netiktu apliets ar apsaukāšanas un vārdiski emocionālas vardarbības samazgām....