Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Kas traucē?

Rauls Renemanis
06.01.2021.
Komentāri (42)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Orkāns

21.02.2021. 21:30

»

Normāla valsts neietu PVO, ko finansē B. Geits, pavadā

Neietu Pasaules Bankas pavadā, neļautu Eiropas komisijai kaut ko LV izvēlēties un pirkt...


Jv un Par ir jānobano no Saeimas uz visiem laikiem! Nost ar neoliberāļiem! Nost ar marksistu cūkām!

Atbildēt

Kādi ir argumenti

11.01.2021. 20:54

mRNA vakcīnu ilgtermiņa nekaitīgumam?
mRNA vakcīnas, ir preperāti, kuri izmaina šūnu bioķīmiju, liekot tām sintezēt tām nedabīgus proteīnus.
Cilveka bioķimija ir ārkārtīgi plaša un kompleksa un nebūt ne viss par to ir zināms un izpētīts.
Līdz šim neviena mRNA vakcīna nevienā valstī nav bijusi apstirināta, jo šī vakcīnu veida testi uz dzīvniekiem līdz šim nav bijuši īpaši veiksmīgi. Jaunu vakcīnu izstrāde un testēšana līdz šim ir ilgusi ap 10 gadiem.
2002. gada SARS vīrusam vakcīna tā arī nekad netika radīta neskatoties uz ievērojamiem ieguldītajiem resursiem un patērēto laiku. Bet lūk mRNA vakcīna kovidam tiek masveidā pielietota jau pēc 10 mēnešiem.
Pilnīgi nepatiess un loģiski neiespējams ir apgalvojums par mRNA vakcīnas nekaitīgumu ilgermiņā, jo nekāda ilga temiņa testiem nav bijis, vien pāris mēneši.
Toties ir dokumentēta gara vēsture gadījumiem, kad ar vakcīnām ir nogājis greizi un ar smagām sekām to saņēmējiem, neskatoties uz to ka šo vakcīnu izstrādātāji vienmēr bija gribējuši tikai to labāko.
Tikai izrādās nezināja visu zinātnieki un tiem nācās mācīties no to pieļautajām letālām kļūdām.
P.S. Papildus viela pārdomām - kovids vairāk ir politiska problēma kā medicīniska un cik daudz jūs politiķiem uzticaties?

Atbildēt

īstenībā

07.01.2021. 16:48

https://www.naturalnews.com/2020-12-10-pfizers-vaccine-studies-based-on-fraud.html

Dr. Michael Yeadon, bijušais Pfizer viceprezidents un zinātniskais direktors, ir nācis klajā ar pierādījumiem, ka 2020.gada sacensībā par koronavīrusu vakcīnu tika izmantota plaši izplatīta zinātnes krāpšana, lai ātrāk sasniegtu institucionālo apstiprināšanu pielietojumam. Proti, jauno mRNS vakcīnu pētījuma dizains ir balstīts uz krāpnieciskiem diagnostikas protokoliem, kas manipulē ar datu gala rezultātiem un slēpj vakcīnu izraisītās īstermiņa un ilgtermiņa blakusparādības. Dr. Yeadon viedoklim pievienojies vācu pulmonologs Dr. Wolfgang Wodarg. Divi drosmīgi ārsti iesniedza steidzamu pieteikumu Eiropas Zāļu aģentūrai (EZA), izsaucot Biontech / Pfizer vakcīnas pētījumu, jo tas ir balstīts uz krāpšanu.

https://www.naturalnews.com/2021-01-03-who-says-no-evidence-vaccines-prevent-spread.html

Pasaules veselības organizācijas (PVO) galvenais pētnieks Soumya Swaminathan atzīst: "Es nedomāju, ka mums ir pietiekami pierādījumi par kādu no vakcīnām, lai būtu pārliecība, ka tā neļaus cilvēkiem inficēties un neļaus to nodot tālāk.”.

Par spīti visām neskaidrībām, gan EZĀ, gan citur pasaulē, vakcīnu pielietojums ir institucionāli apstiprināts un cilvēces vakcinācijas process palaists, runājot Ostapa Bendera terminoloģijā.

TIKAI VIENA NIANSE, - visa covidvakcinēšanas sāga, piespiedu “brīvprātīgā” procedūrā sapotējot cilvēkiem eksperimentālas, uz veselības komplikācijām pienācīgi nenotestētas vakcīnas, VELK UZ JAUNU NIRNBERGAS TRIBUNĀLU vakcinēšanas ideologiem, organizatoriem un patiesā labuma guvējiem, jo pēc savas būtības ir EKSPERIMENTS AR CILVĒKIEM.

Nirnbergas kodekss ir ētikas normu kopums, kas regulē pētniecību ar cilvēku iesaisti. Tas tika izveidots 1947. gadā pēc Nirnbergas procesa, kurā tiesāja Otrā Pasaules kara noziedzniekus, tai skaitā ārstus un zinātniekus, kuri bija veikuši eksperimentus ar cilvēkiem.

10 Nirnbergas kodeksa punkti:

1. Obligāti nepieciešama cilvēka brīvprātīga piekrišana. Tas nozīmē, ka eksperimentā iesaistāmas personas, kam ir juridiskas tiesības dot piekrišanu; kam ir brīvas izvēles iespēja dot piekrišanu bez mazākās varmācības, krāpšanas, viltus, piespiešanas, maldināšanas vai citas spaidu vai piespiedu metodes; kam ir pietiekamas zināšanas un izpratne par paredzēto eksperimentu, lai spētu pieņemt saprātīgu un apzinātu lēmumu. No tā izriet, ka, pirms eksperimentā iesaistāmā persona dod savu piekrišanu, tai jādara zināma eksperimenta būtība, ilgums un mērķis; eksperimenta metode un norise; visas paredzamās neērtības un risks; iespējamās sekas, kas var rasties viņa veselībai vai personībai no piedalīšanās eksperimentā. Pienākums un atbildība vērtēt saņemtās piekrišanas kvalitāti gulstas uz katru personu, kas organizē vai vada eksperimentu. Tas ir personisks pienākums un atbildība, kuru nevar nesodīti deleģēt citai personai.

2. Eksperimentam jādod sabiedrības vispārējai labklājībai tādi nozīmīgi pozitīvi rezultāti, kuri nav iegūstami ar citām pētniecības metodēm vai līdzekļiem, un tas nedrīkst būt nejaušs un tātad būtībā nevajadzīgs.

3.Eksperimentam jābalstās uz rezultātiem, kas iegūti eksperimentos ar dzīvniekiem, uz zināšanām par slimību dabu vai citām eksperimentā pētāmajām problēmām, lai sagaidāmie rezultāti attaisnotu eksperimenta veikšanu.

4. Eksperiments jāveic tā, lai tā gaitā nepieļautu nevajadzīgu fizisku un garīgu kaitējumu un jebkādas nevajadzīgas ciešanas.

5. Nedrīkst izdarīt eksperimentu, ja jau iepriekš ir pamats domāt, ka tā rezultātā var iestāties nāve vai invaliditāte. Izņēmums varētu būt eksperimenti, kurus ārsti veic paši ar sevi kā eksperimenta objektu.

6. Riska pakāpe nekad nedrīkst būt lielāka kā eksperimentā risināmās problēmas nozīmīgums cilvēcei.

7. Jāveic nepieciešamie sagatavošanas darbi un jāparedz eksperimenta objekta iespējami droša aizsardzība pret niecīgāko kaitējumu, invaliditātes vai nāves varbūtību.
8. Eksperimentu drīkst veikt tikai zinātniski kvalificētas personas. Tiem, kas kā vadītāji vai izpildītāji piedalās eksperimentā, visa tā gaitā nepieciešama augstākā meistarība un rūpība.

9. Cilvēkam — eksperimenta objektam ir tiesības jebkurā brīdī prasīt eksperimenta pārtraukšanu, ja viņš nonācis tādā fiziskā vai garīgā stāvoklī, ka eksperimenta turpināšana viņam šķiet neiespējama.

10. Eksperimenta zinātniskajam vadītājam jābūt gatavam pārtraukt eksperimentu jebkurā brīdī, ja viņam, rīkojoties pēc labākās sirdsapziņas un liekot lietā visu savu prasmi un prātu, tomēr ir pietiekams pamats pieņemt, ka eksperimenta turpināšana var sagādāt cilvēkam kaitējumu, izraisīt tā invaliditāti vai nāvi.

Atbildēt

ļoti labi

07.01.2021. 16:35

»

fakts

Vari droši predendēt arī uz manu vakcīnu,būs dubultdeva,dubults neplīst


un uz slimnīcu nebrauc, tur visi stulbi, uzliec teipus , pie vīrusa palīdz

Atbildēt

paga paga

07.01.2021. 15:13

Tie, kas te bļaustās par brīvības un cilvēktiesību pārkāpšanu un ierobežšanu uzpiežot vakcīnu, lai nevakcinējas un mirst, jo mazāk muļķu būs Latvijā, jo labāk valstij un sabiedrībai kopumā. Sakāmvārds, ka žīds sev nekad sliktu nedarīs, ir uzskatāmi redzams Izraēlā, kur ir visaugstākais vakcinēto procents. Viņi saprot, ka vakcīna ir vienīgais kā sevi pasargāt, bet tumsoņas Latvijā lai nevakcinējas. Man vienīgās bažas ir par to, ka pirmie dabūs labākās vakcīnas ( Phizer, Moderna), kurām ir 95 % aizsardzība, bet tautai atmetīs Astra Zeneca, kurai ir tikai 62% aizsardzība, kura tiek saražota Indij;a, un kurai ir visvairāk dīvainu simmptomu un cena tikai ap 4 eu, kur pārējām ir 25 eu. Vai Lato nevar noskaidrot, kĀPĒC Ir tika daudz iepirkstas Astras Zenecas un tik maz Phizer? Es gribu izvēlētoes vakcīnu, nevis vakcīnu , ko man uzspiež, lūk, tas gan ir vilvēktiesību pārkāpums.

Atbildēt

Pilsonis

07.01.2021. 13:30

»

kovidlaiki

Vai tas ir progmārs, ko tu raksti, vai deklamācija


Dzeriet pareizos vitamīnus un uzturvielas, lai stiprinātu imūnsistēmu, bet bezsmadzeņu radībām smadzeņu vairāk diemžēl nepaliks.

Atbildēt

kovidlaiki

07.01.2021. 13:11

Laikam katram ir jāapzinās, pieņemt šo vakcīnu vai nē, uzspiest ar varu to nevar. Mana māte bērnībā gandrīz nomirusi no baku potes, viņa gan bijusi tāds pavārgs bērns. Tomēr potes ir paglābušas daudz vairāk cilvēku, nekā tiem kaitējušas.
Jau rakstīju, ka antibiotikas reizēm nelīdz. Tad var lietot eikalipta preparātus, aptiekās var dabūt eikaliptu tinktūru.
Eikaliptus lieto kā antiseptisku, pretiekaisuma, sāpes remdinošu līdzekli pie elpas ceļu, mutes un rīkles gļotādas iekaisumiem, laringītiem, traheītiem, strutojošiem bronhītiem, pleirītiem, plaušu abscesiem, pie bronhīta, Gripas. Arī pie pneimonijām, ko izraisa pret antibiotikām izturīgi stafilokoki. Eikaliptam ir pretaudzēju aktivitāte. Sākot lietot, tomēr jāpārbauda, vai nav alerģiska reakcija (iedzert 25 pilienus tinktūras), tad nelietot.
Dati no Pētersones grāmatas "Ārstniecības augi", izd.1975.
Aptiekās var dabūt arī sūkājamas končiņas ar eikaliptu, kad eju veikalā, profilaktiski palietoju :)

Atbildēt

Demokrātija

07.01.2021. 13:03

Vispirms VAJAG savakcinēt Kariņu un valdību, arī visu Saeimu. Ja viņi nesaslims un izdzīvos, tad arī mēs visi drošāk būsim ar mieru vakcinēties, Lai piemēru rāda Kariņš!

Atbildēt

vērotājs

07.01.2021. 11:05

Patšreizējā epidemioloģiskajā situācijā vienīgā iespēja ir turpināt pieņemtos ierobežojumus un maksimāli ātri novakcinēt iedzīvotājus
Vakcīna ir medikaments, un viens medikaments nevar būt derīgs pilnīgi visiem bez izņēmuma. Stipras alerģiskas reakcijas gadījumā pēc šīs vakcīnas man mediķu novēloti centieni palīdzēt un atvainošanās diez ko nelīdzēs. 2007.gadā nokļuvu infekčos antibiotiku izraisītas alerģijas dēļ. No informācijas, ko esmu lietojusi, atgaiņājās kā no uzmācīgas mušas, un ārstēja mani ar tās pašas grupas antibiotiku. Domāju, ka nobeigšos. Iepriekšējo veselības stāvokli atgūt neizdevās, locītavas no šīs "Terapijas" ir pagalam.
Tagad domāju, ka arī pēc šīs t.s. vakcīnas var atkārtoties kas līdzīgs. Man nav veselības rezervju uz šiem eksperimentiem! Es negribu kļūt par invalīdu, mūsu valstī tādiem nav palīdzības un atbalsta.

Atbildēt

Secinājums

07.01.2021. 08:54

»

tikai nemuldi

Vakcīnu autori nekad nav teikuši, ka ir grupas, ko nedrīkst vakcinēt (izņemot ar smagām alerģijām utml.) Tas, ka vakcīna nav testēta uz šīm grupām nenozīmē, ka to nevar lietot


Atļauts viss kas nav aizliegts.
Vai tik kaut kas tāds nav dzirdēts?Ir jābūt pilnīgam deģenerātam lai eksperimentētu ar sevi jau DNS līmenī.

Atbildēt

Es

07.01.2021. 08:53

​​​​Pfizer-BioNTech COVID-19 vaccine
Moderna’s COVID-19 vaccine

Who should not get vaccinated

If you have had a severe allergic reaction (anaphylaxis) or an immediate allergic reaction—even if it was not severe—to any ingredient in an mRNA COVID-19 vaccine, you should not get an mRNA COVID-19 vaccine.*
If you have had a severe allergic reaction (anaphylaxis) or an immediate allergic reaction—even if it was not severe—after getting the first dose of the vaccine, you should not get another dose of an mRNA COVID-19 vaccine.*
An immediate allergic reaction means a reaction within 4 hours of getting vaccinated, including symptoms such as hives, swelling, or wheezing (respiratory distress).
This includes allergic reactions to polyethylene glycol (PEG) and polysorbate. Polysorbate is not an ingredient in either mRNA COVID-19 vaccine but is closely related to PEG, which is in the vaccines. People who are allergic to PEG or polysorbate should not get an mRNA COVID-19 vaccine.

Tikai sākumam.

Atbildēt

Es

07.01.2021. 08:50

»

tikai nemuldi

Vakcīnu autori nekad nav teikuši, ka ir grupas, ko nedrīkst vakcinēt (izņemot ar smagām alerģijām utml.) Tas, ka vakcīna nav testēta uz šīm grupām nenozīmē, ka to nevar lietot


Grūtnieces pusautomātiski jebkurā gadījumā ir grupā, ko nedrīkst vakcinēt, un tā tas ir arī šajā gadījumā.

Atbildēt

Es

07.01.2021. 08:50

Vārds "novakcinēt" (savakcinēt vietā) ir pareizā reģistrā. Autors mierīgi var izmantot manas devas.

Atbildēt

hm

07.01.2021. 08:37

No Pfizera nupat Norvēģijā 2 cilvēki atstiepu;si kājas, Portugālē pēc injekcijas nomira populāra dakteriene Soņa Asevedu, ASV fiksēti 6 nāves gadījumi. Bez tam pēc injekcijas nomiruši ir Šveices un Izraēlas pilsoņi.
Ar Novičoku tikai indēja, bet ar šo vakcīnu reāli mirst, nerunājot par varbūtējām sekām nākotnē.
Vai LV veselības ministrija ir sertificējusi šo vakcīnu ?

Atbildēt

karinlevita rezims briesmigi baidas

07.01.2021. 01:09

»

?

Krievi tak garantē, ka viņu vakcīnām nav blakus iedarbību! Kāpēc es nevaru izvēlēties vakcinēties ar kādu no krievu vakcīnām


Sputnik V sekmiga vakcinesana Latvija varetu novest pie Latvijas iztasanas no nato militara bloka !Tas butu vienlidzigi De Golla savulaik izvirzitajai prasibai atdot Francijai uz asv izvesto zeltu.

Atbildēt

ESMAIJA

06.01.2021. 23:49

Un ja pēc piespiedu brīvprātīgās vakcinācijas, sāksies pēdējais cēliens, ko tad kariņš ieraks galvu smiltīs kā strauss, vai? ŠĪ LIETA NEVAR BŪT MASVEIDĪGA! To jau paši vakcīnu autori saka, ka ir grupas , ko nedrīkstētu vakcinēt, jo neviens nezin kādas sekas tas nesīš. Bet te visus kā kaujamus lopi`nus ņems un sašpricēs...
Ko tad kariņn? Kāpsat tribīnē un smaidot paziņosit - draugi, nu ir sūdi!

Atbildēt

jā jā

06.01.2021. 23:43

»

kovid pārslimojušais

Jā! Sākt ārstēt saslimušos pirmajā dienā, jeb tirgot antibiotiku bez receptēm, lai visiem būtu zāles mājās. Uz mūsu ģimenes ārstiem paļauties nevar, tā var arī nomirt


Katram debiliķim pa maisam antibiotiku, lai pēc tam nosprāgst no multirezistentās tuberkulozes vai vēl kādas bakteriālas superinfekcijas, kuru neviena antibiotika neņem.

Atbildēt

Kaža

06.01.2021. 21:54

Varbūt vienreiz disciplinēs izlaistos mediķus,kuriem disciplīnas pietiek kolektīvi taurēt 30 gadus pēc jauniem un jauniem algas pielikumiem un sadalot pielikumus pēc deguniem,tā arī veidojot mediķu kolektīvos sociālās nevienlīdzības un korupcijas paraugpūžņus.

Atbildēt

Tad

06.01.2021. 21:21

»

kovidlaiki

Antibiotiku derētu turēt mājās, bet reizēm pret vīrusiem un to radītām komplikācijām tās nelīdz. Mums ģimenē bija tāds gadījums ar gripas komplikācijām...


grūdīs antibiotiku, ka maz neliksies. Ja būsi ielaidis kovidu, ka elpas trūks. Un tā ir tā kļūda, ka netiek dota pirmkārt ANTIBIOTIKA!
Ja jauns, tad nekas, bet ja pāri 60-mit un ar citām kaitēm, tad nāve.

Atbildēt

!

06.01.2021. 21:15

»

es

Antibiotikas pret vīrusiem nevar palīdzēt NEKĀDI


Pret vīrusu izraisītajiem iekaisumiem gan palīdz, lai pltaušas neizbeigtos!Te ar tavu palīgskolu par maz! IDIOT!

Atbildēt

hm

06.01.2021. 20:53

Autor, no Marsa? Latvijai un pat ES nav savas vakcīnas. Cik iedod, par to jāaplaudē un jāsit plaukstiņas. Kāds vakcinēšanas plāns! Ja latviešu ASV valdībā būtu tik cik žīdu, tad varētu arī novakcinēt miljonu.
Tiesa, Latvija varēja iepirkt no krieviem licenci un izgatavot savu vakcīnu, un rakstīt vakcinēšanas plānu. Bet uzskatīja, ka labāk lūgties no ES. Rezultāts!

Atbildēt

fakts

06.01.2021. 20:50

»

WWW

Kad būs gatava vakcīna pret COVID blefu


Pret stulbumu vakcīna nav iespējama,toties ir iespējama kovidafēra.

Atbildēt

WWW

06.01.2021. 20:42

Kad būs gatava vakcīna pret COVID blefu?

Atbildēt

Solī

06.01.2021. 20:39

https://m.facebook.com/vakcinrealitate/photos/a.582586792226979/1040535679765419/?type 3

Atbildēt

paardomas

06.01.2021. 20:13

Vakcinācijas plāns.Skan jau labi,bet,vai ir bijusi aptauja cik ir to gribētāju vakcinēties.Vakcinācija piespiedu kārtā faktiski jau notiek,ar pastarpinātām represijām.Nevarēsi,braukt,ceļot,strādāt u.t.t..Faktiski tā ir diktatūra.

Atbildēt

kovidlaiki

06.01.2021. 20:06

»

kovid pārslimojušais

Jā! Sākt ārstēt saslimušos pirmajā dienā, jeb tirgot antibiotiku bez receptēm, lai visiem būtu zāles mājās. Uz mūsu ģimenes ārstiem paļauties nevar, tā var arī nomirt


Antibiotiku derētu turēt mājās, bet reizēm pret vīrusiem un to radītām komplikācijām tās nelīdz. Mums ģimenē bija tāds gadījums ar gripas komplikācijām.
Ja cilvēkam trūkst elpas un stipras sāpes krūtīs, tad tomēr tuvinieki sauks ātros. Ne jau visi slimnīcās mirst. Un, ja jāmirst, tad vismaz atsāpinās un pamidzinās...

Atbildēt

phe

06.01.2021. 19:38

Autoram dubultdevu tukšajā paurī

Atbildēt

Lielā pārslogošana

06.01.2021. 18:59

»

nepaliec mājās

Noziegums pret cilvēcību- viegli teikts. Tas ir noziegums pret cilvēci ko Latvijā pastrādā liberālfašistu kliķe ar karinu priekšgalā. Par šo noziegumu viņus jātiesā Nirnbergas tiesai


https://straight2point.info/wp-content/uploads/2020/08/COVID-19_-The-Great-Reset-Klaus-Schwab.pdf


2020. gada 12. martā Davosā, Vispasaules ekomikas forumā, ko organizēja Klauss Švābs, kurš izdevis grāmatu Lielā pārslogošana, noorganizēja arī Covid-19 sakarā. slepenu sanāksmi.
Pēc šīs sanāksmes Pasaules Banka izdeva “ekonomikas pārslogošanas stratēģiju”.

The World Bank Covid-19 Strategic ... - World Bank Document
Apr 2, 2020 · COVID-19 STRATEGIC PREPAREDNESS AND RESPONSE PROGRAM. AND PROPOSED 25 PROJECTS UNDER PHASE 1.

PB 1. fāzes izstrādātā stratēģija ir spēkā no 31. marta 2020. g. līdz 31. martam 2025. gadam.

Bet 2020. gada 12. martā, tikai dienu pēs Davosas foruma, MP K. Kariņš, kā uz burvju mājiena, izsludināja “ārkārtas stāvokli”, slepeni 2020. gada 13. martā, dienu pēc “ārkārtas stāvokļa” izsludināšanas nosūtīja ziņojumu ANO, ka LV atsakās ievērot cilvēktiesības Latvijas teritorijā.

Atbildēt

nepaliec mājās

06.01.2021. 18:43

»

Normāla valsts neietu PVO, ko finansē B. Geits, pavadā

Neietu Pasaules Bankas pavadā, neļautu Eiropas komisijai kaut ko LV izvēlēties un pirkt...


Noziegums pret cilvēcību- viegli teikts. Tas ir noziegums pret cilvēci ko Latvijā pastrādā liberālfašistu kliķe ar karinu priekšgalā. Par šo noziegumu viņus jātiesā Nirnbergas tiesai.

Atbildēt

Normāla valsts neietu PVO, ko finansē B. Geits, pavadā

06.01.2021. 18:23

»

kovidlaiki

Vai tas ir progmārs, ko tu raksti, vai deklamācija


Neietu Pasaules Bankas pavadā, neļautu Eiropas komisijai kaut ko LV izvēlēties un pirkt.

Šajā cionistu varas valstī visas norādes ir no ārpuses.

Tomēr galīgo lēmumu pieņem pati valsts.

Izšķirošs bija paša K. Kariņa lēmums, vienpersoniska rezolūcija uzdot Veselības ministrijai izstrādāt vakcinācijas plānu.

Neskatoties uz kļūdām, ir taču tiesībsargs, valsts juristi, tieslietu ministrija, kļūdas var ieraudzīt un labot, bet plāns bija slepens- ieviešot ārkārtas situāciju, otrā dienā ziņot ANO par atteikšanos ievērot cilvēktiesības.

Šodien, neievērojot cilvēktiesības, Veselības ministrija nedrīkst pretēji Satversmē noteiktajam sastādīt un ieviest vakcinācijas plānu un termiņus, lai tas nebūtu noziegums pret cilvēcību. Šīs pretrunas nenovēršana ir ļaunprātīga valsts sazvērestība pret Latvijas iedzīvotājiem. Valdība neatkāpjas, bet K. Kariņa personā steidzina veikt vakcināciju, pierunāt iedzīvotājus vakcinēties, veicina noziegumu pret cilvēcību Latvijā.

Līdz ar to izkristalizējas nozieguma sastāvs un personas, kas to realizē - VP, MP, veselības ministrs, teslietu ministrs.

Ko darīt? Pārtraukt noziegumu. Atjaunot cilvēktiesības. Pārtraukt noziegumu - masu vakcināciju. Kad tas būs izdarīts, izveidot Saeimas komisiju, pieņemt lēmumus pārtraukt masveida haotisko testēšanu. Izveidot neatkarīgu virusologu grupu un laboratoriju, veikt padziļinātu vīrusa izpēti un izplatību, veikt personu aptaujas, neizplatīt dezinformāciju.

Nav šķēršļu pārtraukt noziegumu pret cilvēcību Latvijā.

Atbildēt

kovid pārslimojušais

06.01.2021. 17:59

»

kovidlaiki

Vai tas ir progmārs, ko tu raksti, vai deklamācija


Jā! Sākt ārstēt saslimušos pirmajā dienā, jeb tirgot antibiotiku bez receptēm, lai visiem būtu zāles mājās. Uz mūsu ģimenes ārstiem paļauties nevar, tā var arī nomirt!

Atbildēt

kovidlaiki

06.01.2021. 17:53

»

Kauls Reanimēts

Abi marionetes Pervozčikovs un Dumpis neatbild par vakcinēšaas sekām, viņu “ekspertīzes” ir nulles vērtas...


Vai tas ir progmārs, ko tu raksti, vai deklamācija?
Vai tev ir citi priekšlikumi, kā apturēt Kovidu? Bez cilvēktiesību ierobežošanas.

Atbildēt

?

06.01.2021. 17:49

»

Kauls Reanimēts

Abi marionetes Pervozčikovs un Dumpis neatbild par vakcinēšaas sekām, viņu “ekspertīzes” ir nulles vērtas...


Krievi tak garantē, ka viņu vakcīnām nav blakus iedarbību! Kāpēc es nevaru izvēlēties vakcinēties ar kādu no krievu vakcīnām?
Palūdz, pieKariņš KF, lai atver vakcinēšanās punktu savā vēstniecībā un būs alternatīva. Plus vēl krievu vakcīnas ir lētākas.

Atbildēt

Kauls Reanimēts

06.01.2021. 17:31

»

Derdz

Raksta autor, uz papīra, paraksties, ka no covid vakcīnas nebus alerģijas vai citas kaites konkrētam cilvēkam un saviedribai. Jebkurš pirms vakcinēšanās var parbaudit labatorijā vai vakcīnu sastāvdaļu vielas kaite cai nē, un tas ir valsts pienākums to nodrošinā un parskstīties


Abi marionetes Pervozčikovs un Dumpis neatbild par vakcinēšaas sekām, viņu “ekspertīzes” ir nulles vērtas.

Par vakcīnu nekaitīgumu neatbild to ražotāji. Juridiski to paziņojuši.

Neatbild arī EZA “eksperti”, un LZA “eksperti”, viņi tikai analizē “ticamus” un “mazāk ticamus” datus, ko dod citi “ekperti”. Līgumus par vakcīnu iegādi slēdz Eiropas Komisija.

Neatbild arī LV Veselības ministrija un valdība kopumā. Atbildība sniedzas vien līdz K. Kariņam, kurš pēc PVO ieteikuma personīgi ar savu rezolūciju uzdeva Veselības ministrijai izstrādāt “pūļa vakcinācijas plānu” Latvijas teritorijā.

Atbildību var prasīt personīgi no K. Kariņa, jo vakcinācijas plāns ir pretrunā Satversmē noteiktām pilsoņu tiesībām uz valsts veselības aprūpi, plānojot vakcinēt iedzīvotājus ar vakcīnām, par kuru nekaitīgumu konkrētu atbildīgo nav, kas uzņemtos atbildību par sekām.

K. Kariņa rīkojums Veselības ministrijai izstrādāt vakcinācijas plānu ir pretrunā Satversmei un LV faktiskajai deklarācijai ANO, LV valdībai no 2020. gada 13. marta līdz mūsdienām, ieviešot pat komendantstundas, atsakoties no LR Satversmē garantētām tiesībām uz valsts veselības aprūpi, LV valdībai atsakoties ievērot cilvēktiesības, tostarp uz iedzīvotāju valsts veselības aprūpi.

K. Kariņa rīkojums ar savu rezolūciju izstrādāt vakcinācijas plānu, kūrējot vakciāciju praktiski, robežojas ar noziegumu pret cilvēcību.

Atbildēt

Derdz

06.01.2021. 17:21

Raksta autor, uz papīra, paraksties, ka no covid vakcīnas nebus alerģijas vai citas kaites konkrētam cilvēkam un saviedribai. Jebkurš pirms vakcinēšanās var parbaudit labatorijā vai vakcīnu sastāvdaļu vielas kaite cai nē, un tas ir valsts pienākums to nodrošinā un parskstīties

Atbildēt

Kauls Reanimēts

06.01.2021. 17:21

Isa statistika par inficētiem un masu testēšana ir noziedzīga manipulācija. LV ir žīda E. Levita diktatūra.

Ir diktatūra - mūsdienu modernā tirānija. Un tie, kas pakļaujas pierunāšanai vakcinēties, nesaprot, ka LV ar atteikšanos no cilvēktiesību ievērošanas ANO 2020. g. 13. martā, ir atteikusies no juridiskas atbildības pret tiem, ko valsts Veselības ministrija pierunā vakcinēties, no sekām, kuras var rasties vakcinēto veselībai, tostarp nāves gadījumos, kurus, visticamāk, slēps.

Atbildēt

Phizer vakcīnu

06.01.2021. 17:08

nevar ģ. ā., ''dakter'

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

FotoNesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli, šobrīd acīmredzot svarīgākas ir LGBT un Navaļnija tēmas, tālab savu vārdu nāksies teikt man, salīdzinoši necilam mūsu valstiņas pilsonim, – latvietim. Viss turpmāk sacītais ir tikai personiskais viedoklis.
Lasīt visu...

21

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

FotoKamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem – divkosība un meli. Pašsaprotams, ka katrai valstij ir savas intereses, bet…
Lasīt visu...

21

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

FotoEs palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ ir veicis, lai paliktu pie varas Ventspilī, es secinu, ka ne jau Opel Tigra un dzeltenā metāla aproču pogas ir fokuss tam, kas ir noticis. Mērķis ir kapitāldaļas un ietekme uzņēmumos.
Lasīt visu...

18

Elīnas Didrihsones tests

FotoJau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone un "Zvaigžņu karu" seriāla aktrise ir padzīta no lomas. Par ko? Runājot par politisko klimatu Amerikā, viņa rakstīja: "Ebrejus ielās piekāva nevis nacistu karavīri, bet viņu kaimiņi... pat bērni. Nacistu kareivji varēja tik viegli savākt tūkstošiem ebreju tādēļ, ka valdība vispirms lika kaimiņiem viņus ienīst vienkārši par to, ka ebreji. Ar ko atšķiras tas, ja es kādu ienīstu par viņu politiskajiem uzskatiem?" Viņa nepateica neko aplamu. To pašu man stāstīja holokaustā izdzīvojušais ebreju jurists Aleksandrs Bergmanis.
Lasīt visu...

12

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

FotoSestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss Latvijas basketbols kopumā. Zaudēja VEF un Ventspils, TTT un Varenie Runči, 3x3 izlase un Juglas skolas meitenes, zaudēja Latvija. 14 gadus esot kopā ar VEF Rīga, zinu, ka šis kā "tauriņa efekts" ietekmēs mūs visus.
Lasīt visu...

18

Fermas rullē

FotoUzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu sarunas partneriem, kuri analizē t.s. “stūmējus”. Manuprāt, nevajag analizēt nekādus “stūmējus” vai “piristus”, vienkārši ir jāļauj valdīkliem runāt pašiem, jāieklausās tajā ko valdīkli saka, un mums pašiem analizējot, jāizdara secinājumi.
Lasīt visu...

21

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

FotoKādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi un garīgo vadītāju Mārci Jencīti. TV pagājušā gada septembrī apkopoja iespaidīgu materiālu klāstu par reliģiskās organizācijas darbības stilu un veiktajiem pārkāpumiem – tai skaitā dezinformācijas izplatīšanu draudzes iekšienē, ne tikai piesaucot dažādus dziedināšanas brīnumus, bet arī izplatot dažāda satura informāciju par COVID-19 – to noliedzot vai brīžos, kad draudzes dalībnieki jābaida ar Elli uzsverot COVID-19 bīstamību, tādējādi pieprasot maksāt 10-tiesu vai bezierunu pakļaušanos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...