Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Kas un kad Latvijā izravēs ”nezāles”?

Alfrēds, Pietiek lasītājs
17.03.2013.
Komentāri (16)

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Šādi jautājumi būtu jāuzdod Latvijas Saeimā sēdošajiem politiķiem, Latvijas valdībai un Latvijas ģenerālprokuroram, kuru svēts pienākums ir nodrošināt nesaudzīgu cīņu ar tādām „nezālēm” kā korupcija, valsts „prihvatizācija”, mafija. Bet vai tas tiek darīts?

Var droši atbildēt, ka šāda cīņa ir ļoti vāji organizēta un tikai vājākas tiek izravētas. Un to var viegli saprast, jo spēcīgākās „nezāles” dīga un veidoja sazarotu sakņu sistēmu no Latvijas valsts neatkarības atjaunošanas brīža. Pārfrāzējot var teikt, ka daudzas bijušās un esošās valsts amatpersonas un politiķi „auga” kopā vai cieši blakus šīm „nezālēm” un bija čakli to kopēji.

Varbūt šie apstākļi ir par iemeslu tam, ka pašlaik pie varas esošie nevar un negrib risināt sasāpējušos jautājumus pēc būtības, nevēlas un nespēj pieņemt nepieciešamos lēmumus. Varbūt tāpēc tauta neko neuzzināja, kurš organizēja vairāku vagonu ar padomju rubļiem (vairāki simti miljonu PSRS rubļu) izvešanu uz Krieviju un kuri politiķi un amatpersonas no tā guva labumu (ja nemaldos tad Latvijas Ministru prezidents tolaik bija I.Godmaņa(LPP/LC) kungs, Latvijas Bankas prezidents bija E.Repšes (JL/Vienotība) kungs un Bankas prezidenta vietnieks bija tagadējais Latvijas Bankas prezidents I.Rimšēviča kungs).

Bet tā taču bija Latvijas valsts nauda, kuru, iespējams, uzņēmīgie darboņi konvertēja ASV dolāros un ielika savos kontos tuvās un tālās ārzemēs vai arī ar šo naudu veica citus personīga biznesa darījumus Krievijā. Varbūt tāpēc arī tagad šokējošā Parex bankas lietā būs virkne liecinieku, bet nevienas vainīgās amatpersonas, "Vēži" ir palikuši tie paši, tikai citos maisos.

Analizējot notiekošo Latvijas „politiskajā virtuvē”, var secināt, ka Saeimas deputāti un atbildīgās valsts amatpersonas joprojām dzīvo „trekno gadu” eiforijā. Latvijas politiskās partijas ir atdalījušās no tautas un Saeimas deputāti ir zaudējuši tautas uzticību. Tā vietā, lai radikāli mainītu valsts pārvaldes struktūru un sakārtotu likumdošanas bāzi, tiek veiktas nebūtiskas esošās pārvaldes struktūras izmaiņas, kā rezultātā pie varas paliek visi tie, kuriem dzīves motīvs ir "vārna vārnai acīs neknābj".

Šokējoša bija un paliek 4.Atmodas tautas armijas publicētā informācija par darba algām valsts un pašvaldību iestādēs, kuras mērāmas tūkstošos latu. Tas liecina par valsts un pašvaldības vadošo amatpersonu visatļautību un naudaskāri un par Latvijas Ministru kabineta locekļu nespēju un nevēlēšanos sakārtot šo tik svarīgu jautājumu. Tā vien šķiet, ka princips „roka roku mazgā” valsts un pašvaldību iestādēs darbojas perfekti un nodokļu maksātāju nauda tur plūst riekšavām. Esošā nesamērīgā algu sistēma ir smags finanšu resursu slogs Latvijas nodokļu maksātājiem un tas nekādīgi neveicina iedzīvotāju solidaritāti. Un epopeja ar uzpūstām algām turpina savu ceļu. Lielie valsts uzņēmumi pamatīgi palielina vadības algas (VAS Latvijas Dzelzceļš Uģis Magone, AS Latvijas Valsts mežiRoberts Stīpnieks, AS Latvenergo valdes priekšsēdētājs Āris Žīgurs un tā tālāk). http://financenet.tvnet.lv/zinas/448948-lielie_valsts_uznemumi_pamatigi_palielina_vadibas_algas

Droši var teikt, ka tam sekos jauns algu palielinājuma vilnis valsts un pašvaldību iestādēs.

Latvijas politisko partiju pašvaldību priekšvēlēšanu cīņa norit, un tās laikā mēs saņemsim arī dažu labu „jaunu” solījumu ceļā uz gaišo nākotni. Lai iegūtu atbalstu tautā, partiju "čiekuri" šoreiz pašvaldību līmenī solīs labot savas vai citu kļūdas. Bez šaubām daudzās pašvaldībās ir gudri un godīgi pašvaldību vadītāji. Un tas ir ceļš, pa kuru būtu jāiet visiem pašvaldību vadītājiem. Bet vai viņi ir un arī būs nākotnē? Vai viņu vārdi saskanēs ar darbiem? Kas viņiem liks cienīt un godāt katru Latvijas iedzīvotāju un rūpēties par viņu labklājību? Tie ir tikai daži jautājumi, kuri ikvienam Latvijas iedzīvotājam būtu jāuzdod pašvaldību līmenī.

Kas ir realitātē?

Traģiska ir vispārēja Latvijas iedzīvotāju apātija un viņu nevēlēšanās aktīvi iesaistīties savu tiesību aizsardzībā. Joprojām Latvijas iedzīvotāji pacietīgi gaida, ka no malas atnāks kāds, kurš būs drosmīgs un izravēs visas Latvijas „nezāles”. Diemžēl no malas neviens nenāks un neko nedarīs, tāpēc pašai tautai, ja tā grib izdzīvot, būs vien jāuzņemas „dārznieka” pienākumi.

Izmantojot izdevību, vēlos aicināt Latvijas iedzīvotājus, kuri ir integrējušies Latvijas sabiedrībā, neatkarīgi no savas sociālās vai nacionālās piederības aktīvi iesaistīties politikā un pašiem lemt savu likteni.

Esmu pārliecināts, ka Nacionālās apvienības Visu Latvijai! – Tēvzemei un Brīvībai/LNNK, Reformu partijas, Vienotības, Zemnieku savienības un citu partiju rindās ir daudz jaunu, godīgu cilvēku, kuriem patiešām rūp Latvijas tautas materiālās labklājības uzlabošana un garīgā mantojuma saglabāšana.

Latvijas tautas interesēs ir attīrīt partiju rindas no korumpētiem liekuļiem visos līmeņos. Ikvienam no mums piemīt drosme. Vajadzīga tikai uzņēmība.

Kā sākt!

Pirmkārt - Aicinu godīgus ikvienas partijas biedrus sākt no apakšām – iztīriet novadu nodaļas no sevi kompromitējušiem partijas biedriem.

Otrkārt - Aiciniet jaunus, godīgus, enerģiskus cilvēkus novados iestāties partiju rindās.

Treškārt - Ar savu godīgu darbu un atklātumu panāciet godīgu vidēja gadu gājuma un vecāka gada gājuma cilvēku atbalstu jūsu darbam tautas labā.

Apzinīgāko Latvijas pilsoņu pienākums Latvijas iedzīvotāju priekšā ir pārņemt varu novados, tad pašlabuma meklētāju – liekuļu dienas partiju augšās būs skaitītas. Dariet to, palīdziet piepildīt tautas sapni par dižu Latviju, kuras varenība sakņojas pārtikušas tautas garīgajās vērtībās.

Vēlreiz aicinu Latvijas iedzīvotājus aktīvi iesaistīties politikā un pašiem lemt savu likteni. Aicinu visus Latvijas iedzīvotājus, kuri ir integrējušies Latvijas sabiedrībā, neatkarīgi no savas sociālās vai nacionālās piederības aktīvi iesaistīties Latvijas politiskajā dzīvē. Aicinu cilvēkus sūtīt savus priekšlikumus par veicamajiem uzdevumiem latviešu tautas intereses aizstāvošajām partijām to programmu konkretizēšanai.

Aicinu vēlētājus neatbalstīt Saskaņas centra politiķus, jo manā uztverē viņi ir masonu ložas (ložas šausminošākie darbi ir Lielā Oktobra revolūcija Krievijā ar pamatos iznīcināto krievu inteliģenci, miljoniem nevainīgu Krievijā dzīvojošo tautību (krievu, ukraiņu u.c. tautību) nobendēto cilvēku gulagos, Lazara Kaganoviča organizētās bada nāves dzīres Ukraināhttp://vip.latnet.lv/lpra/laacis_ukr.htm, poļu virsnieku slaktiņš Katiņā (slaktiņa ierosinātajs Padomju Savienības iekšlietu ministrs Lavrentijs Berija) http://www.diena.lv/sabiedriba/arvalstis/krievija-publisko-dokumentus-par-slaktinu-katina-730705, Simonas Šustina organizētais Latvijas armijas virsnieku slaktiņš Litenēhttp://www.diena.lv/sabiedriba/aivars-stranga-tikai-vardi-un-tikai-skaitli-31653) marionetes, kuri, cilājot jautājumu par krievu valodas statusu Latvijā, mēģina ar savu darbību tikai šķelt Latvijas sabiedrību, kavē cittautiešu integrāciju latviskajā kultūrvidē un mēģina sēt naidu starp Latvijas iedzīvotājiem.

Šķel un valdi princips viņiem ir noderīgs tikai savu pretlikumīgu aktivitāšu Latvijas ekonomikas jomā (nelegālo nodarbinātība, aplokšņu algas, akcīzes preču nelegāla ievešana un tirdzniecību, PVN izkrāpšana, banku patvaļa)piesegšanai. Spilgtākais piemērs ir Parex bankas mahinācijas ko veica Saskaņas centra atbalstītaji V. Kargins un V. Krasovickis.http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/332960-sc_ziedojusas_karginam_un_krasovickim_tuvas_personas

Pirms tam līdzīgs piemērs – Bankas Baltija krahs (A. Lavents). Tajās tika izsaimniekoti gandrīz visu Latvijā dzīvojošo nacionalitāšu ieguldījumi. Aicinu Latvijas iedzīvotāju pievērst uzmanību faktam, ka agresīvākie krievu tautas interešu „aizstāvji” īsti nemaz nav krievu tautības cilvēki – Latvijā T.Ždanoka, A.Mirnijs, J.Pliners (Latvijā), V.V.Žirinovskis (Krievijā). Par kādiem, iespējams, nelikumīgiem pakalpojumiem J.Urbanoviča biedram Uzbekistānas biznesmeņi (dievs vien zina, cik tīra tā nauda ir un vai tai nav saistība ar Maskavu) ir aizdevuši naudu mājas kompleksa celtniecībai pie Rēzeknes. Vai tikai J.Urbanoviča biedrs nav viens no Latvijas politisko partiju labējā bloka nepieminētajiem oligarhiem. Par to, cik tīra ir Saskaņas centra līdera Jāņa Urbanoviča dvēsele, protams, ja viņam tāda vispār ir, lasiet un spriediet paši.

http://www.diena.lv/blogi/saskanas-centrs-viskorumpetaka-partija-latvija-752116

http://www.financenet.lv/zinas/356470-urbanovics_caur_ofsoriem_pardevis_un_atpircis_ipasumus,http://pietiek.com/raksti/urbanovics_censas_noliegt_saistibu_ar_ofsoru_un_divainibas_ipasumu_shemas

http://www.pietiek.com/raksti/deputata_urbanovica_gados_jaunais_radinieks__latvijas_autocelu_bieds,_augstsirdigs_politika_sponsors_vai_ipasuma_piesegs

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

FotoValsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums.
Lasīt visu...

6

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

FotoValsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā ir nodokļu maksātāju loma un rīcība. Likumsakarīgi, ka nodokļu nomaksas apjoms ir atkarīgs no tā, cik efektīva ir VID sadarbība ar nodokļu maksātājiem. Uzticēšanās ir svarīgs šīs sadarbības priekšnoteikums.
Lasīt visu...

12

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

FotoVien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā šī. Un tas ir saprotams – PSRS (Padomju Sociālistisko Republiku Savienība) laiki tik ļoti atšķiras un kontrastē ar mūsdienām, ka neatstāj vienaldzīgu gandrīz nevienu. Īpaši, ņemot vērā, ka tā nav tik sena pagātne un vēl ir daudz cilvēku, kuri “toreiz” ir dzīvojuši.
Lasīt visu...

21

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

FotoPašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu, ka Putinam viss, kas saistās ar PSRS, ir svēts un godā turams. Viens no PSRS laika jājamzirdziņiem – Otrais pasaules karš it īpaši. Tomēr šogad 9.maija ieplānotās izrādīšanās izpalika, bet izrādīties vajag, īpaši, ja tuvojas vēlēšanas, kuru rezultāts izšķirs, vai Krievija tiks faktiski pie cara, kuram svēts PSRS mantojums, vai nē. Visticamāk, ka tiks, un šī tikšana vismazākā mērā būs saistīta ar Krievijas iedzīvotāju patieso gribu, bet tas jau cits stāsts.
Lasīt visu...

12

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

Foto1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas tēvam, minimums, ir jāatkāpjas. Interesanti, kāpēc tik ļoti ir bail atklāt izglītības vai pilsonības dokumentus? Un tad ir jāuzdod daži tieši jautājumi par mūsu drošības dienestiem. Savukārt, ja tā nav taisnība, tad ir jābūt notiesājošam spriedumam par apmelošanu. Viens no diviem. Taču mana sajūta saka, ka būs kā ierasts, nebūs nekas.
Lasīt visu...

21

Ko apliecina pieminekļa zīme

FotoMantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc publiskā telpa ir svarīga. To saprot ne tikai profesionāļi, bet arī cilvēki, kuru vēstījumu var saukt par “tautas balsi”. Šajā vārdu salikumā nav ironijas, tautas balsī bez negantuma ir arī saprāts.
Lasīt visu...

15

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

FotoMinistru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras reformu". Līdz ar to ir uzsākta manis kā vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra (AP!) vadītā valsts digitalizācijas reforma, kas attīstīs un nostiprinās valsts pārvaldes rīcībā esošos IKT resursus un pārvaldības kompetences, pilnveidos datu un pakalpojumu pārvaldību, kā arī, radīs jaunas iespējas komersantiem attīstīt savus digitālos risinājumus, pilnveidot esošos pakalpojumus un radīt jaunus.
Lasīt visu...

15

Manas pārdomas par Latvijas himnu

FotoMūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme – toreiz vēl ne valsts. Ne vairs Kurzeme, ne vairs Vidzeme, ne vairs Latgale, bet gan Latvija. Latvija kā viena noteikta daļa no pasaules. Latvija, kas atrodama pasaules kartē.
Lasīt visu...

21

Muļķība vai pasūtījums?

FotoSliktāku variantu kā noplēst Pasaules tirdzniecības centra (PCT) labi saglabāto ēku Elizabetes ielā 2 (attēlā - idejas "bīdītājs", kultūras ministrs Nauris Puntulis) tikai tādēļ, ka to kādreiz ir izmantojuši kompartijas birokrāti, mūsu vadošo partiju koalīcijai nebija viegli atrast. Negribas idejas autorus un deputātus saukt par muļķiem, jo muļķībai var būt arī pasūtītājs – labi paslēpts lobijs ar saviem finansiāliem vai politiskiem mērķiem un līdzekļiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Prezidents un Drāma

Katra globāla krīze ir būtiski mainījusi pasauli. Pirmais pasaules karš sievietēm saīsināja matu un kleitu garumu, jo vīriešu skaits bija dramatiski samazinājies, bet...

Foto

Kad "sabiedriskā radio personība" ignorē sabiedriskā radio ētikas kodeksu

Šī gada 19.jūnijā Latvijas Radio 5 darbiniece Karmena Stepanova savā oficiālajā LSM “radio personības” profilā norādītajā twitter.com...

Foto

Augstākā tiesa gandrīz visā mums piekrita, bet spriedumu nez kāpēc tomēr atcēla

Kultūras ministrija (KM) turpina uzsvērt, ka valsts ir pilnībā norēķinājusies par Latvijas Nacionālās bibliotēkas...

Foto

Politiķa statuss pats par sevi nav pietiekams pamats atklāt sabiedrībai informāciju par politiķa privāto dzīvi – ka Juta Strīķe universitātē iestājās kā Anna Potapova

Augstākās tiesas...

Foto

Izglītība

Grūti laiki rada stiprus cilvēkus, stipri cilvēki veido labus laikus, labus dzīves apstākļus. Labi dzīves apstākļi rada vājus cilvēkus, un vāji cilvēki rada grūtus laikus....

Foto

Bagātie un slavenie arī raud, jeb turīgie prasa pabalstus

Koronavīrusa radītā krīze pamatīgi iedragāja daudzus biznesa sektorus, piemēram, restorānu un viesnīcu biznesu, tūrisma un izklaides industriju....

Foto

Mēs enerģiski aizņemamies uz nākotnes rēķina

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi! Šodien noslēdzas spraigs darba cēliens, un turklāt vairākus mēnešus...

Foto

Sabiedriskās televīzijas blēņas par okupāciju „skatītājam parastajam”

Filma "Parasta okupācija" diemžēl ir kārtējais piemērs tam, ka, mēģinot iztikt bez vēsturniekiem vēsturei veltītu jautājumu analīzē, nekas izcils...

Foto

Esam pret jebkādu Augstskolu likuma redakciju, kurā pieļauta tādu rektoru ievēlēšana, kas nezina latviešu valodu un nespēj to lietot

Saskaņā ar pašlaik plaši apspriesto un kritizēto...

Foto

Ārstu blakusdarba ierobežošana var novest pie medicīnas personāla kritiska trūkuma

Latvijas Slimnīcu biedrība kategoriski iestājas pret publiskajā telpā izskanējušo politikas veidotāju ideju ierobežot ārstu darbību -...

Foto

Valsts politiskā vadība izšķīrās palikt savā vietā un pielāgoties, nevis cīnīties pret agresiju un protestēt pret notiekošo

Latvijas patrioti! Godātie klātesošie! Pirms 80 gadiem – 1940....

Foto

Džordž Stīl, tiec galā ar saviem kompleksiem

Džordž Stīl, Latvijas pilsoni, Attīstībai/Par dibinātāj un biedr, cik saprotu. Es Jūs, Džordž Stīl, uzrunāšu uz "Tu". Uz šo ierakstu mani...

Foto

Saprātīga izvēle

Cilvēkus nosacīti varētu iedalīt divās grupās: tajos, kuri pieņem saprātīgus lēmumus, un tajos, kuri pieņem nesaprātīgus lēmumus....

Foto

Pūces kundze nodokļu maksātāju naudu mums un citiem sadalīja ļoti labi un pareizi; kas nemācēja pareizi paprasīt, pats vainīgs

Var piekrist pētnieciskās žurnālistikas centra "Re:Baltica" publikācijas...

Foto

Par nodokļiem, dzīvi un brīvību

Obligātie nodokļi nozīmē, ka zeme ir iekarota, tā pakļāvusies kādam pārspēkam. Tautu var pakļaut un paverdzināt kā vietējie, tā svešzemju varmākas....

Foto

Kad rasisma apkarotājiem entuziasma vairāk nekā saprāta

Dārgie draugi. Esam saņēmuši pārmetumus no Aijas Ingrīdas Abenes (jautājums tiek diskutēts arī viņas pārstāvētās partijas Attīstībai/Par "Facebook” profilā)...

Foto

Lai nepieļautu nacionālā kultūras mantojuma izpostīšanu Rīgas centrā, sākta iedzīvotāju parakstu vākšana

Internetā sākta parakstu vākšana, lai panāktu, ka netiek izpostīts Alberta ielas 9 Konstantīna Pēkšēna...

Foto

Krievija turpina aktīvi melot par COVID-19 nekaitīgumu

Līdz šim mediju un sociālo tīklu vidē ir parādījies ārkārtīgi daudz Kremļa vēstījumu par COVID-19 vīrusa izplatību. Tiek izplatītas...

Foto

„Wagner” algotņi Lībijā – Putina naivā lielgabalgaļa

Krievijas karavīru mentalitāte būt par naivu lielgabalgaļu nav mainījusies kopš Ivana Bargā laikiem, - šādu secinājumu var izdarīt no...

Foto

Cilvēku un mājlopu čipošana un čipi

Pašreiz, iespējams, notiek viena no pasaules vēsturē lielākajām kriminālām krāpšanām un apmaušanām – pasludināta viltus kroņa vīrusa izraisītās slimības viltus...

Foto

Aicinām pārtraukt darbus Skanstes dārziņos uz putnu ligzdošanas laiku

Nodibinājums "Dzīvnieku policija" un Latvijas Ornitoloģijas biedrība aicina pārtraukt Skanstes ielas dārziņos paredzētos darbus vismaz līdz šī...

Foto

Grēkāzis ir, upurnazis trinas

Vecam sunim jaunus trikus neiemācīsi. Mežu daudzīpašnieks Modris Fokerots riskē sabiedrības ilgākā piemiņā palikt tieši kā uzskatāma ilustrācija šai parunai....

Foto

Pieprasām atsaukt raidījumā "Nekā personīga" paustās nepatiesās un maldinošas ziņas

SIA Pata un SIA Pata Board advokāti ir vērsušies SIA All Media Latvia ar pretenziju, kurā...

Foto

Dieva valstība

Jānis Kristītājs ir teicis: «Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.» (Mt 3:2) Ar šādiem vārdiem Jānis Kristītājs sāka savu publisko...

Foto

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

Rektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot,...

Foto

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

Ar nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu...

Foto

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

Latvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu...

Foto

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

Šajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās...

Foto

Tas apdraudēs dzīvības

Veselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem....

Foto

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

Kā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie...

Foto

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...