Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Hipokrāts

09.04.2021. 10:07

Apini nopirka-lai viņš vakcinéjas kaut 3 reiz dienā!

Atbildēt

nu nu nu

08.04.2021. 18:05

Svens Henkūzens mazgājas balsts. Teksts no apollo.lv: "Zāļu valsts aģentūras (ZVA) funkcijās, tās direktora amata aprakstā un nevienā Veselības ministrijas izdotajā rīkojumā ZVA direktoram vai iestādei nav uzdots veikt Covid-19 vakcīnu iepirkumus, atbildot uz sākto disciplinārlietu pret ZVA direktoru Svenu Henkuzenu, uzsver aģentūra, norādot, ka Henkuzens valdības sēdēs tikai pārstāvējis darba grupas kopējo viedokli par vakcīnu iepirkšanas jautājumiem."

Interesanti, ko ta viņš tai Ministru kabinetā darīja, referējot par situāciju ar vakcīnu iepirkumu . Laikam domāja , ka iznāks baigā karjera un būs nacionālais varonis. Vispār viņš ir tīrais karjerists, ambiciozs un arī gudrs, tikai šoreiz nokļudījās. Bet tagad paskat pat facebookā savam profiņam vārdu izmainījis no SVENS HENKUZENS uz SVENS SVENSONS un visas bildes ar meitenēm izņēmis . Vai SVENS SLĒJPjAS UN NO KĀ !

Atbildēt

činčin

08.04.2021. 13:35

ārsti vienkārši izcili - tāda kundzīte dodas Pfizer apmaksātā ceļojumā uz Somiju, šitāds izcils ārsts ir saņēmis dāvaniņu, un tad jau skaties pāris ASV štatu sēž uz opiātiem, kurus izrakstīja "izcili" ārsti, bet tagad ... tāda izdevība, ar vienu recepti 6 miljardi, nu, kamu vaina, kamu maķ radnaja... izcili, apini

Atbildēt

kasparsons

08.04.2021. 13:09

VDK un komaprtija arī visi ir izcili - kāpēc apinis lai nebūtu izcils. taisni vai ekselences. Malacis Domburs,ka nepiedalās...

Atbildēt

saule riņķī iet

08.04.2021. 13:06

apinis kopā ar privatizētājiem pie tautas toreiz nevēršās. Pēkšņi tagad viņam savajadzējās.. sak, visi kopā... nu, nē....

Atbildēt

izvakcinēc pastals

08.04.2021. 13:01

apenis ir laps ārsc .... visi, kas abdirš apeni, ir pūķina aģenti

Atbildēt

Vijs

08.04.2021. 12:56

Ir Brexit fenomens. Liktos kāds sakars Brexit ar Covid? Vistiešākais - augstāko aprindu mistifikācija, kas var izrādīties pat pareiza. Vienkārši, kad desmito reizi sauc "vilks aitās" un vilks patiešām ir aitās, neviens vairs neklausa. Ne par velti CSU/CDU ir iestigusi korupcijā tieši tagad. Un Kamerūnam bija aizdomīgi sakari ar finanšu puišiem, un apinis dūšīgi runāja agrāk ar tiem un tiem puišiem. Vakcīnas ir bizness, eksperimenti, naudas, jūras cūciņas, un privatizēja tie, un uz citām planētām dosies tie, tā kā, apini, tu vairs cilvēces pusē jau sen neesi, pat ja tu pēdējo cīpsliņu organismā pazīsti.

Atbildēt

Apiņš

08.04.2021. 12:29

Secinājums. Ja gribi vietu pie siles, tad dziedi korī.

Atbildēt

Hm

08.04.2021. 11:50

Lai nu kurš, bet čuhņēviča reāli spridzina - "Evai Juhņēvičai par 40 dienu darbu algā aprēķina 10 397 eiro

Atbildēt

RE : cheking--

08.04.2021. 11:22

Kārtējais Pētera Apiņa šovs.

Atbildēt

RE : cheking

08.04.2021. 11:21

Kā tad, paskatījos ur raksta autoru un sapratu visu. Pēteris Apinis vienmēr bijis demagogs. Darbojas pēc principa, kas maksā, tas pasūta mūziku.

Apinim NEVAR TICĒT 100% . VISS JĀPĀRBAUDA !

Atbildēt

ieviešu skaidrību

08.04.2021. 11:18

izlasīju sākumu: "Šai kompānijai var pievienot Krišjāņa Kariņa čaklāko padomdevēju Andu Čakšu, kura izēda no Veselības ministrijas daudzmaz sakarīgos ierēdņus un radīja daudzmiljonu e-veselību, kura nestrādā ar vai bez manavakcina.lv."un sapratu, ka raksta autoram problēmas ar abu smadzeņu pusložu darbību, ja tiek pieminēta Čakša. ČAKŠA SAĶĒRA GALVU , ATNĀKOT UZ MINSITRIJU, UN SAPROTOT, KĀDĀ DIMBĀ UZTAISĪTA E-VESELĪBA, KURU TAISĪJA ILGI PIRMS VIŅAS ATNĀKŠANA, CIK ATCEROS, TAD PIE E-VESELĪBAS MENE'DZĒŠANAS MINISTIRJAS LĪMENĪ ARĪ BIJA LAIKAM TOREIZĒJAIS VALSTS SEKRETĀRS VAI VIŅA VIETNIEKS VAI TIK TAS NEBIJA RINALDS MUCIŅŠ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! OTRKĀRT, ČAKŠA IZSTŪMA NO MINSITRIJAS GLUPUS IERĒDŅUS, ELITĀRI NOLIKA TOS PIE VIETAS, KAS NEBIJA IZDARĪTS LĪDZ ŠIM.

Atbildēt

Smieklīgi un stulbi

08.04.2021. 10:58

Laikam tiešām latviešiem nav ko darīt. Uzsākt bezjēdzīgu sarunu par vakcīnu kaitīgumu tautā, kas Eiropā patērē visvairāk alkoholu, ir vismaz stulbi. Savukārt, Apinis meklē vainīgos tam, ka Latvijā vakcinācijā ir pēdējā vietā Eiropā, pilnīgi aizmirstot par savu draudzeni Viņķeli, kuras absolūti haotiskā un bezatbildīgā darbošanās ir pamats tam, ka nevaram vēl lāga uzsākt vakcināciju. Arī ārsti, Apiņa kolēģi, kas ieteica vakcīnu izvēli, saliekot visas olas vienā groziņā( AstraZenika), ir turpat, kur nodzērušies vakcīnu pretinieki. Apiņa raksts nevar pretendēt uz nopietnu situācijas vērtējumu.

Atbildēt

Uldis

08.04.2021. 10:54

Jautājums Apinim un citiem vakcīnticīgajiem. Ja būtu jāatsakās visai sabiedrībai vai nu no vakcinācijas vai arī no kanalizācijas - kuras izvēles rezultātā infekciju slimības atgrieztos?

Atbildēt

Kailais Karalis Tautu Dēls

08.04.2021. 10:23

Apinis atpērkas,vietām manām spriņģes bazars. Lēts šovs banānijas republikā

Atbildēt

Žulis

08.04.2021. 09:40

»

nepaliec mājās

Kāda kompensācija? Vai cilvēka dzīvība ir novērtējama ar naudu


Izskatās, ka neesi sapratis, ko es ar savu komentāru gribēju pateikt.

Atbildēt

Marija

08.04.2021. 08:54

Žēl, ka nevaru pelikt rakstam plusu- vienkārši neņem pretī. Par rakstu varu teikt, ka Pēteris Apinis ir loģisks un gudrs, bet izlasīju tikai divas rindkopas. Šodien ir tā- ja gribi ko pateikt- svarīgāko raksti sākumā, pie tam īsi un kodolīgi, jo cilvēkiem nav laika lasīt.

Atbildēt

Cerība ir vakcinācija

08.04.2021. 07:45

»

pensija 100€

Tad jau nav tik slikti, ko? Ir cerība


Vakcinācija kā Auseklītis Jūs atbrīvos no visām problēmām. Latvijas valdība ir drosmīga palīdzēt dzīves sērdieņiem, Egils Levits ir kā zvaigzne pie Latvijas debesīm! Valsts E. Levita personā nenogurstoši rūpējas par Jūsu dzīves kvalitāti - vakcinācija pret ļaunuma sērgu Covid-19 ir pilnīgi bez maksas! Spānijas valdība izplatījusi paziņojumu, ka vakcinācija uzlabo senjoru dzimumpotenci! Pagaidām šo jauko vēstījumu Latvijas valsts prezidents noklusē, šī patīkamā un optimistiskā ziņa tiek gatavota kā dāvana nākošajos Latvijas valsts svētkos! Latvija! Latvija! Latvija!

Lasiet, lūdzu, miljardieres lēdijas de Rotšild rūpju pazinojumus mums! Kustība ir dzeja!

Atbildēt

Daudz neatbildētu jautājumu

08.04.2021. 07:23

"Vakcinācija ir viena no veiksmīgākajām sabiedrības veselības stratēģijām cilvēces vēsturē, un, lielā mērā pateicoties vakcīnām, cilvēki dzīvo 80–90 gadus, nevis 50–60 kā gadsimtu atpakaļ."

Tā mums stāsta. Un tagad to dara jo sirsnīgi. Kurš var apgalvot par visiem 100%, ka tā ir patiesība. Kā šie stāstītāji zina, ka cilvēka dzīvildzi ietekmē vakcīnas? Arī kādreiz cilvēki dzīvoja ilgi. Mozus, Ārons nomira 120 gadu vecumā. Vai šie vakcinācijas karoga nesēji dzīvo kopš pirmslaikiem? Skatoties no malas uz šīm vēstures dažādo melu un propagandas lappusēm, man ir personiska izjūta, ka pēdējo gadu desmitu sāpīgās lappuses to ģimeņu ikdienā, kurām jāiztur savu bērnu leikēmijas ārstēšanas process, atbilde arī varētu slēpties vakcīnu sastāvā.
Naudas un varas kāre kā orkāns visos līmeņos plosās tādos apmēros, ka patiesību var meklēt kā adatu sienakaudzē. Nekas jau nav mainījies tajā, kā mēģina iznīcināt cilvēci - sauc šo naidu pret patiesi inteliģentu, sirdsgudru, emocionāli inteligentu cilvēku kā gribi. Iznīcināšanas karogs plīvo sākumā it kā nevainīga cilvēka rokās...
Un Apiņa kungam lieku reizi derētu noskatīties to 2009. gada video par korumpētāko gripu pasaulē. Vai kaut kas kopš tā laika ir mainījies uz labo pusi?

Atbildēt

Joker

08.04.2021. 07:10

»

Joker

Tā vieta kur viņš pūš nav stabule


https://youtu.be/3EzHADr1Bfs

Te Apinis pūta savā stabulē, noskaties līdz galam video. Ģenerālmēģinājums tam kas pašlaik notiek.

Atbildēt

Lēdija de Rotšilda :” Neviens pasaulē nav simtprocentīgi laimīgs! Klausieties Zemes un nabadzīgo saucienus!”

08.04.2021. 06:26

»

Karote

Piedavām, viss pasākums sākās ar meliem. Zārku filmas Itālijā izrādījās inscinējums,tāpat kā it kā noslīkušais bērns pludmalē migrantu krīzes laikā.Kā jau Iļjičs teicis- vispirms ieņemam pastu, telefonu, telagrāfu


"Pāvesta Franciska inkluzīvā kapitālisma bez īpašumtiesībām projekta padome paredz, ka attīstība un kustība ir dzeja, bet cilvēces vajadzību būt atbildīgam vienam pret otru iedvesmo visu ticību sociālās mācības."

Atbildēt

Karote

08.04.2021. 01:30

»

Čiekurs Egles dēls

Pirmārt, ir jautājums: pret ko tad īsti vakcinēties? Ir atzīts, ka vīruss strauji mutē, un vakcīnas neizraisa imunitāti pret jaunajām versijām. Tāpat, kā ar gripu: novakcinējies pret viena veida gripu, bet nākamgad ir jau jauns gripas modelis, pret kuru vakcīna nepalīdz...


Piedavām, viss pasākums sākās ar meliem. Zārku filmas Itālijā izrādījās inscinējums,tāpat kā it kā noslīkušais bērns pludmalē migrantu krīzes laikā.Kā jau Iļjičs teicis- vispirms ieņemam pastu, telefonu, telagrāfu. :)

Atbildēt

Uldis

08.04.2021. 00:31

»

Uldis

Ja interesē vēsture - atbildību par sekām no farmācijas kompānijām pārnesa uz federālo valdību, kad farmācijas viepļi piedraudēja vakcīnas vairs neražot, jo kompensācijas - neizturams finansiālais slogs...


Starp citu, pilnīgi izslēgts, ka Kariņš kā izglītots ASV pilsonis, kas interesējas par politiku ar sievu - ģimenes ārsti, šo vēsturi nezina.

Atbildēt

Uldis

08.04.2021. 00:29

»

Žulis

Bet ir taču tik viegli visiem vakcinēšanās skeptiķiem aizbāzt mutes. Sāksim ar to, ka vakcīnu ražotājfirmas uzņemas atbildību par iespejāmām smagām sekām, kas var rasties vakcinēšanās rezultātā un apņemas izmaksāt atbilstošu kompensāciju cietušajiem. Nākamais solis - līdzīgu paziņojumu sniedz arī valdība...


Ja interesē vēsture - atbildību par sekām no farmācijas kompānijām pārnesa uz federālo valdību, kad farmācijas viepļi piedraudēja vakcīnas vairs neražot, jo kompensācijas - neizturams finansiālais slogs.

Bet aiziet, lopi, ganāmpulka imunitāte! "Vakcīnas" ir drošas un efektīvas!

Atbildēt

Uldis

08.04.2021. 00:25

Apiņa kungs, lūdzu nesauciet šos līdzekļus par vakcīnām. Jebkurā citā kontekstā nosaukumus būtu cits un Jūs to zināt! Kāpēc pūšat Kariņa stabulē?

Atbildēt

nepaliec mājās

08.04.2021. 00:05

Pietiek atkal dzēš komentus.

Atbildēt

Atkal pieķēzījis visas vietas

07.04.2021. 22:12

»

Vai mūs gatavo sociāliem nemieriem?

...


ar savu murgu palagu.

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

07.04.2021. 21:36

Pirmārt, ir jautājums: pret ko tad īsti vakcinēties? Ir atzīts, ka vīruss strauji mutē, un vakcīnas neizraisa imunitāti pret jaunajām versijām. Tāpat, kā ar gripu: novakcinējies pret viena veida gripu, bet nākamgad ir jau jauns gripas modelis, pret kuru vakcīna nepalīdz.
Otrkārt, mēs dzīvojam mikroorganismu piesātinātā pasaulē. Iebāžot mutē pirkstu, ar kuru pirms tam esam nogrābstījušies gar durvju rokturiem, lielveikalu ratiņiem, sabiedriskā transporta stieņiem, personīgo krānu, mēs uzņemam simtiem tūkstošiem mikroorganismu, bet uzreiz neatstiepjam pedāļus. Tāpēc, ka mūsu organismam ir dabīgā imūnsistēma, kas apkaro šos "iebrucējus".
Jebkura vakcīna ir iejaukšanās cilvēka dabīgajā īmūnsistēmā. Kam tā sistēma ir novājināta, lai jau valkcinējas, cerībā, ka palīdzēs (ja arī palīdz, drīzāk sliecos domāt par placebo efektu). Bet, kam imūnsistēma strādā pietiekami labi, vakcīna labākajā gadījumā nenodarīs neko (sistēma neitralizēs, tāpat kā citus $ūdus), sliktākajā (pēc sazvērestības teorijām), šos sistēmu sagraus. Tādējādi, es pats vai nu vakcinēšanās pasi, ja būs nepieciešams, nopirkšu, vai mani novakcinēs saslēgtu rokudzelžos, un vēl aiz kājām pieturot. Bet, kas tic vakcīnām un grib vakcinēties - uz priekšu: ticībai ir liels spēks.

Atbildēt

Arī Pēteris

07.04.2021. 21:13

Ja nav ko darīt var rakstīt šādu apcerējumu, kas neko nepasaka izglītotam lasītājām un ir daudz par garu mazāk izglītotam. Valdības neizlēmīgā rosīšanās ap vakcinēšanu ir līdzīga šim rakstam. Taču kā rāda vakcinēšanās temps Lielbritānijā, ASV un tagad jau arī Igaunijā, tad, procesam sākoties pa īstam, visas sazvērestības teorijas vienkārši nomirst kopā ar vīrusu. Tāpēc sanāks, ka mans vārda brālis ir mēģinājis pārliecināt drīzāk sevi nevis kādu citu, jo visticamāk viņš būs vienīgais, kurš rakstu būs izlasījis no sākuma līdz beigām.

Atbildēt

Apini,

07.04.2021. 21:08

jau tas ,ka atzīsti vakcīnas ,ir nožēlojami. Domāju ,ka zini kas ir kas , bet ....

Atbildēt

Viedais Manels

07.04.2021. 21:01

Autors acīmredzot nesaprot, ka, ja ir antivakceri, tad ir arī vakceri. Vienā gan autoram ir taisnība, nav vērts lasīt šo palagu, kas tapis vien tālab, ka ļautiņš nav doļā.

Atbildēt

Manas domas.

07.04.2021. 20:49

»

Apinis ir idiots, vai nezinītis, vai divi vienā?

Jo tic vakcinētāju solījumiem, ja visi noakcinēsies, tad...


Apinis nav idiots, viņš saprot, ja nevar uzvarēt globālistus, tad var soļot pa priekšu ar viņiem.

Atbildēt

... eskadrons,zirgos!

07.04.2021. 20:48

»

Autoram

Somijă vakcinăciju atnalsta 90% iedzivotāju. Latvijă- knapi puse. Daļa mentăli vēl dzīvo CCCP, daļai izhlītības lïmenis klibo. Tă mēs vēl vairăk atpaliksim no attïstïtăm valstim...


Biroju vajadzēja likt virs kariņa.Lai šķīst visi ministri,ierēdņi,profesoru mafija,lielā farma,slimnīcu padomes,utt.Un tad notiktu-to biroju vienkārši pif-paf...

Atbildēt

Viedais Manels

07.04.2021. 20:46

Pēc vārdiem "gadsimtu atpakaļ" sapratu, ka tālāk lasīt nav vērts. Tiku līdz vietai, ka esam ganāmpulks un, ja Apinis būtu gans, visi paši lektu uz potēm.

Atbildēt

Biologs

07.04.2021. 19:51

Apiņa k-gam ir tā pati nelaime kas Zenekai. Ja tik daudz informācijas ir vienā rakstā, tad 90 % paliek aiz strīpas...un rodas sava versija...
Par vakcīnām. Ne visi Apiņa k-gs ir tik aprobežoti ,kā Jūs domājiet. Rakstā ir apgalvojumi, bet nav īstu pamatojumu. Vairāk filozofijas...Aizmirsts ari fakts ka šī vīrusa izcelsme nav pierādīta un tam var būt ari kāds māksligs " radziņš"-lidz ar to vecā labā Džennera vakcina var nederēt. Varbūt tas var paslēpties šūnās, varbūt var palikt organismā un ar to sadzīvot...? Ari efektivitāte Zenekai stipri zema salīdzinot ar Pfizer. Un Džennera laikos bērni dzima uz nebēdu, jo izdzivoja stiprākie un ipaši par to pat nesēroja jo pieņēma kā neizbēgamību ka kāds jau nomirs. Vakcinēties vajag. Bet 21.gs ir jāizmanto 21.gs vakcinas, nevis jadzivo pēc principa- nav svarīgs indivīds, ka tik suga izdzīvo!

Atbildēt

Aiziet

07.04.2021. 19:21

»

enchante

nu, kungs nolaidis kā Dievs ar vijoli, visvairāk mani ziņkāro, ar ko tas viss beigsies....skatīsimies


Ka sakas ta ari beigsies
Mes pasi neko nemakam, nevaram un negribam
Liels „ paldies „ valsts atbalstam

Atbildēt

.isies .irst!

07.04.2021. 19:17

»

Apinis ir idiots, vai nezinītis, vai divi vienā?

Jo tic vakcinētāju solījumiem, ja visi noakcinēsies, tad...


atkal pieķēzījis visu ko sasniedzis ar neapjēgto kopi-pasta

Atbildēt

enchante

07.04.2021. 19:05

nu, kungs nolaidis kā Dievs ar vijoli, visvairāk mani ziņkāro, ar ko tas viss beigsies....skatīsimies

Atbildēt

Autoram

07.04.2021. 18:37

Somijă vakcinăciju atnalsta 90% iedzivotāju. Latvijă- knapi puse. Daļa mentăli vēl dzīvo CCCP, daļai izhlītības lïmenis klibo. Tă mēs vēl vairăk atpaliksim no attïstïtăm valstim.
Apinim piekritu par Pavļutu un Biroju. Taču Kariņş spiests mïcït tădus mălus, kădus nu partijas viņam iedevušas.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

FotoŠonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā rajonā. Es labi pazinu Romu Bezzubovu. Viņš bija labs draugs, stiprs, dzīvespriecīgs, ar lielisku humora izjūtu. Milzīgs zaudējums, kas atstās tukšu vietu ģimenē, draugiem un viņa astoņus gadus vecajai meitiņai.
Lasīt visu...

21

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

FotoFutbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu valstī, – Mārtiņš Bunkus (kura slepkavības metode ārkārtīgi atgādina R. Bezzubova slepkavību), Pāvels Rebenoks (lai gan oficiālā versija ir slepkavība laupīšanas laikā), senāk arī Daugavpils vicemērs Grigorijs Ņemcovs u.c.
Lasīt visu...

15

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

FotoŠis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk. Sākot jau no “paldies Gobzemam, ka tika piekauts kurjers”. Jūs jau sevi un savu vājumu izgaismojat, vienlaikus arī manu spēku. Jūs neesat pamanījuši, mani nelabvēļi, ka nekas no Jūsu paustā neķer mani? Tā ir muļķība to nepamanīt. Un, jo tālāk Jūs ejat, jo lielāks apsmiekls par Jums pašiem. Iziesim pa punktiem.
Lasīt visu...

21

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

FotoLatvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija "Imunitāte pret Covid-19". Raidījums radīja plašu rezonansi sabiedrībā, Veselības ministrija un tās pakļautībā esošās iestādes pieprasīja atsaukt raidījumā izskanējušo informāciju, norādot, ka tā "ir ne tikai maldinoša, bet arī zinātniski nepamatota un vienlaikus sabiedrības veselību apdraudoša".
Lasīt visu...

6

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

Foto4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:
Lasīt visu...

21

Nacionālais jautājums

FotoKas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro siržu, Kurām ticam piedodam?
Lasīt visu...

12

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

FotoTātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts sods. 100 eur vai 1 cents – to mēs nezinām. Sapriecājāmies? Ha.
Lasīt visu...

12

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

FotoValsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Starp Īzaku Ņūtonu un Klausu Švābu

Pasaules priekšniecības tekstus der palasīt. Vairāk gan tos no pagājušā gadsimta septiņdesmitajiem. Otrā rokā turot Ņūtonu, Maltusu, Veļikovski, Eliadi un...

Foto

Nerunāšu par to, ir vīruss vai nav: svarīgākais ir, kas notiek ap to

Pasaulē notiek interesantas lietas. Šķiet, ka to, kas vēl joprojām svēti tic tam,...

Foto

Kremļa atbalstītā „Krievijas Impērijas kustība”– teroristiska organizācija Kanādā

Kanādas valdība ir nopublicējusi atjaunināto teroristisko organizāciju sarakstu, kurā ir iekļauti 13 grupējumi, to skaitā tāda „Krievijas Impērijas...

Foto

Starpnacionālās attiecības nacionālā valstī

Jebkura nacionālā kultūra ir vērtīga pasaules kultūras daļa, pelnījusi saglabāšanu un tālāku attīstību. Jebkuras nacionālās kultūras pamats ir valoda. Valodas ir visspēcīgākais...

Foto

Suminājums līdzcilvēkiem

Sirsnīgs tencinājums visiem, visiem par daudziem, ļoti daudziem atbalsta sveicieniem vēstulēs, sociālos tīklos, maniem mīļajiem vārdos, domās. Tiešām jauki un uzmundrinoši!...

Foto

Esmu saņēmis jau septiņus uzaicinājumus no meitenēm

Būt publiskai personai ir ļoti smags darbs. Tas ir jo smagāks, ja esi ne tikai publiska persona, bet socioloģiski...

Foto

Es neaicinu atteikties no vakcinēšanas. Es aicinu saglabāt iespēju katram izvēlēties

Sākšu ar brīdinājumu: tēma - sensitīva. Teksts garš, subjektīvs un ar atsaucēm uz sazvērestības teorijām....

Foto

Aleksandrs Kiršteins melo. Partijas vai padomju varas uzdevumā?

Kārlis Seržants publicējis teiku par "nenovērtēto politiķi Māri Grīnblatu" ("Kas Jauns", 23.marts). Uzmanību piesaistīja Aleksandra Kiršteina teiktais: "Atceroties...

Foto

Šoreiz mēs mierā neliksimies, jo beidzot ir radusies iespēja vainot kādu citu

Veselības ministrija, Imunizācijas Valsts padome, Zāļu valsts aģentūra un Slimību profilakses un kontroles centrs...

Foto

Saistībā ar izplatītajiem meliem pieprasu publisku atvainošanos no raidījuma “Nekā Personīga” veidotājiem

Es, mūziķis, mākslinieks un pasākumu vadītājs Kaspars Pudniks, vērsīšos tiesībsargājošās iestādēs ar iesniegumu par...

Foto

Mūsu bērnu un mazbērnu nauda atkal izkūp skursteņos

Drusku atļaušos šo nokomentēt no profesionālās puses. Šī ir ļoti vērienīga kampaņa ar ļoti lielu budžetu. To es...

Foto

Uzvarētāji ir VDK un KP, un kolaborantu pūlis

Kad dzirdu uzsaukumu "publiski jānosoda visa veida kolaboranti", mani mazliet tā kā uz smiekliem velk! Nē, nu viss...

Foto

Raudzīties uz Augšāmcelto ar apustuļu acīm

Mk 16:1-7  “Kad sabata diena bija pagājusi, Marija Magdalēna un Marija, Jēkaba māte, un Salome nopirka smaržīgas zāles, lai ietu...

Foto

Iniciatīva „Latvija Eirovīzijā – par sabiedrības līdzdalību Latvijas tēla veidošanā”

Savu viedokli par Samantas Tīnas un Latvijas Televīzijas klaji nepieņemamo un augstprātīgo attieksmi pret Latvijas sabiedrību,...

Foto

Ārlietu ministrs Rinkēvičs un „fake” ziņas

Šī gada 4. martā LETA, ”Press.lv, “bb.lv” kāds censonis Latvijas ārlietu ministram uzdod jautājumu: kāda atšķirība starp diviem opozicionāriem -...

Foto

Jautājums ir par mūsu izvēli

Šorīt manas pārdomas raisīja viens ieraksts Facebook, kurā sieviete ļoti "garšīgi" un izjusti dalījās savās pārdomās par ierobežojumiem, kuri visiem it kā...

Foto

Divi gadījumi

Pēdējās nedēļās Latvijas sabiedrisko domu satricinājušas vismaz divas situācijas, kas lielai daļai liekas uzskatāmi netaisnīgas....

Foto

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass. Epilogs

Šis ir epilogs rakstam, kurā kritizēju valdības liegumu Latvijā iegādāties apavus un apģērbu ar pielaikošanu. Aizliegums ir spēkā jau no...

Foto

Kad veselības ministrs beidzot paziņos visus “tos” vainīgos daudzu cilvēku nāvēs?

Esam saņēmuši daudz kritisku viedokļu un sašutumu, kā mēs tā drīkstējām, kā mēs tā kā kaut...

Foto

Ziņģe par rindām

Ai, bailes, bailes, ai, nāves bailes spoži stāv uz vakts, sirds saraujas pikucī, un zobi braši klab, jo mēs atkal nīkstam rindās. ...

Foto

Īss ieskats kapitālisma, liberālisma, sociālisma un komunisma attīstībā

Kapitālisms tāpat kā viss pasaulē ir pakļauts evolūcijai. Sakari, tehnika, ražošana, politika. Ja evolūcija tiek mākslīgi bremzēta, uzkrājas kritiskā...

Foto

Kā lai nepiekrīt Krištopana kungam, kas savulaik noteica diagnozi mūsu varnešiem

Katru dienu jaunas pērles - šodien Pavļuts prasa papildu finansējumu Vakcinācijas biroja reorganizācijai, kam vispār...

Foto

Mūsu stukači un kolaboranti

2016. gadā Latvijas Radio 1 izskanēja labs raidījums par Latvijas rakstnieku sadarbību ar VDK (Valsts drošības komiteju). Dzejnieks Guntars Godiņš uz dialogu bija ataicinājis literatūrzinātnieci Evu Eglāju-Kristsoni,...

Foto

Ar Zatlera partiju un “Saskaņu” man nekas labs nesanāca, tāpēc, protams, jādibina jauna partija

Kādēļ jāveido jauna politiskā partija? Šāds jautājums kādam var šķist mulsinošs, jo it...

Foto

Slava, ko nenomazgāt

Nejauši pievērsu uzmanību kņadai ap Samantas Tīnas dziesmas The Moon is Rising videoklipu un pašas dziedātājas (klaviatūra pacieš visu) deleģēšanu uz Eirovīziju. Ar pārtīšanu video noskatījos....

Foto

Vakcinācijas bumerangi

Ja reiz valdībai ir nodoms vakcinēt vairākumu cilvēku, pie kam nediskriminējot arī to vairumu, kas dažādu iemeslu dēļ nevēlas vakcinēties, tajā skaitā es, tad...

Foto

Izņēmuma kārtā mēs nolaidīsimies tik zemu, ka kaut ko jums paskaidrosim par "ManaBalss" lēmumu pieņemšanu

Pirms dažām dienām ManaBalss platformā esam saņēmuši iniciatīvas iesniegumu ar prasību...

Foto

Skaidra lieta, ka arī es ne pie kā neesmu vainīga, un mana viedokļa apšaubīšana ir absurda un nomelnojoša

Nav izprotama atsevišķu politiķu un atsevišķu mediju vēlme...

Foto

Loģiski, pilnais spriedums būs pēc vēlēšanām

Sveiciens no nebrīves! Likums nosaka, ka pilnais spriedums krimināllietā tiesai jāpieņem līdz šā gada 19. martam. Tas nav noticis. Loģiski....

Foto

Linda Ozola: ko tad nu mēs, mēs jau neko...

Pārbaudīt iesniegumus, kas saistīti ar pašvaldības institūciju darbības tiesiskumu un finanšu līdzekļu caurspīdīgu apmaksu par sniegtajiem pakalpojumiem,...

Foto

Kāpēc man savā dzimtenē jāievēro globālo izdzimteņu izdomāti cilvēka tiesību ierobežojumi

Tikko atkal bija kārtējais skandāls Maximā, jo man neesot "pareizā" maska! Un tagad, lasiet uzmanīgi, apsargi,...

Foto

Provinces pensionāra atbalsta vēstule b.Pavļutam

Interneta duļķainie viļņi atnesuši jaunu cilvēku sašutumu par vakcinācijas avīzi nezciktursimttūkstošu tirāžā, kas nāca pa virsu vakcinācijas biroja algu fondiņam 0,6...

Foto

Tiesiskuma konveijers

Tiesiskā valstī visiem un ikvienam ir tiesības uz taisnīgu tiesu saprātīgos termiņos. Tiesiskā valstī izmeklēšana un pratināšana nedrīkst līdzināties spīdzinăšanai. Vai prokurori pie mums...

Foto

Lūdzam atsaukt Latvijas dalību 2021.gada Eirovīzijas dziesmu konkursā Roterdamā

Es vēlos norādīt un uzsvērt, ka Latvijas tauta NAV deleģējusi šogad nevienu pārstāvi ar konkrētu dziesmu un...

Foto

Andra Šķēles informācija plašsaziņas līdzekļiem

2021.gada 19.martā man ir uzrādīta apsūdzība kriminālprocesā, kas pazīstams kā ""Lattelekom" digitālās televīzijas lieta". Uzskatu apsūdzību par nepamatotu....

Foto

Meroni miljoni, Kariņa darījums un Vonsoviča „draugs” virsprokurors – kad, Stukāna kungs?

Es biju nolēmis vēl kādu laiku klusēt. Taču Ventspils stāsts, kur grasās tiesāt baseinā...

Foto

Mums ir daudz svarīgas slepenas informācijas par ēnu ekonomiku Latgalē, bet mēs to neatklāsim

Finanšu izlūkošanas dienests 2021. gada 9. martā ir saņēmis vēstuli, ar kuru...

Foto

Laime

Katrs cilvēks, sasniedzot apzinīgo vecumu, tiecas pēc laimes. Lai spētu laimīgi dzīvot, viņš izmēģina un meklē dažādas metodes....

Foto

Andri Šķēle, pietiks

Andri Šķēle, pietiek izsaimniekot valsti, neesi gana naudu sagrābies?! Nepietiks?! Tieši tādu kangaru kā tu dēļ Latvija lēni tuvojas bankrotam, izmirst un tiek...

Foto

Kudors turpina priecēt lasītājus ar prastu propagandu

Amerikas valdības finansētais bijušais sektants Andis Kudors turpina priecēt lasītājus ar to, ko viņš sauc par politisko analīzi. Iesaku ielūkoties...

Foto

Atklātā vēstule valsts prezidentam: par prettiesiska likuma “Dzīvojamo telpu īres likums” neizsludināšanu

Biedrība “Ausma” uzskata, ka denacionalizēto namu īrnieku īres līgumi, kas bija noslēgti līdz dzīvojamo...

Foto

Kā mēs esam nonākuši līdz mirklim, kad visi ir vienlīdzīgi, bet citi vienlīdzīgāki par citiem?

No 16. marta stājās spēkā jaunie ierobežojumi, kas nosaka man un...

Foto

Jau gadu “uzņēmējdarbības nāves lokomotīve” ir traukusies pretēji situācijai citās valstīs

364 dienas ir pagājušas kopš valdības lēmuma sasiet rokas procentuāli lielākajai daļai mūsu valsts uzņēmēju:...

Foto

Ja tu esi “pret mums, pret mūsu uzskatiem un jauno kārtību”, mēs tevi tik un tā izslēgsim

Kamēr Nācijas tēvs pārdomā (vai nepārdomā), kāda nākamā alegorija...

Foto

Samanta Tīna un Latvijas Televīzija iespļauj dvēselē Latvijas sabiedrībai

Pirms dalos ar savu sāpi, vēlos pateikt, ka nenoliedzu dziedātājas Samantas Tīnas milzīgās darba spējas izvēlētajā profesijā...

Foto

Aicinājums veselības ministram godīgi un ātri atbildēt uz jautājumiem

Augsti godātais Pavļuta kungs! Ņemot vērā to, ka savās atbildēs uz deputātu jautājumiem Jūs mēdzat būt visai...

Foto

Izgāzušos Vakcinācijas biroju mēs tagad mēģināsim paslēpt Nacionālajā veselības dienestā

Veselības ministrija (VM) uzlabos vakcinācijas procesa pārvaldību, tostarp reorganizēs Vakcinācijas projekta biroju....

Foto

Haoss vakcinēšanā – kā tas izskatās praksē

Šodien, 12.martā saņēmu termiņu uz pirmdienu vakcīnas "AstraZeneca" potēšanai. Mulsinošs tikai fons, kā joprojām notiek šī pasākuma organizēšana....

Foto

Gaisma

Šis nav feļetons, kuru izlasot ir jāsmaida, šī ir «atklāsme», par kuru ir vērts ierēkt pat nelasot, bet, ja izlasīsi, tad spēj tik turēt vēderu,...

Foto

Trīs iemesli, kādēļ vakcinēties pret COVID19 ir bīstami

Cilvēki, kuri vakcinējas pret COVID19, pietiekami nopietni riskē ar savu veselību, jo ir vismaz trīs būtiski iemesli, kuri...

Foto

Par TV sižetu saistībā ar Valsts policijas "katastrofālo" darbinieku trūkumu

Neatkarīgā policistu arodbiedrība noskatījās ironisko TV sižetu par katastrofālo Valsts policijas (VP) darbinieku iztrūkumu un Jūsu...

Foto

VID ģenerāldirektorei Ievai Jaunzemei: atklāta vēstule ar aicinājumu sniegt detalizētāku informāciju par publiski paustiem apgalvojumiem

Šī gada 1.marta TV3 ziņu sižetā par akcīzes nodokļa likmes pieaugumu...

Foto

Cik ilgi šis perēklis vēl valdīs Ventspils domē?

Vakar izlasīju, ka Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieki ir sasaukuši ārkārtas domes sēdi un nu tika stāstīts -...

Foto

Progresīvā cilvēka monologs par mīlestību

Īstenībā visa pasaule ir pilna mīlestības. Mēs visi mīlam labi paēst. Gandrīzi visi no mums mīl naudu. Tie, kuri tikuši pie...

Foto

Lai šie pāris tūkstoši cilvēku ar savu "pareizo domāšanu" kontrolē viens otru, bet neļausim viņiem kāpt mums uz galvas

Šodien mani uz tikšanos pilī uzaicināja LR...

Foto

Es pārstāvu partiju ar vislielāko dibinātāju skaitu kopš Tautas frontes laikiem, tāpēc man ļoti gribētos savākt 10 000 domubiedru

Levita kungs, šī vara sevi ir izsmēlusi....

Foto

Vārda brīvība

Ko grib vārda brīvības aizstāvji? Viņi vēlētos, lai viņu – konservatīvais vai liberālais – viedoklis netiktu apliets ar apsaukāšanas un vārdiski emocionālas vardarbības samazgām....