Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata
Foto

Kas uzņemsies atbildību?

Edgars Eglītis
15.06.2020.
Komentāri (20)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

līga

16.06.2020. 13:20

Sadales tīklu valde, padome un vēl tur kādas,,goda'' labi atalgotas politiskās struktūras ir zem Finanšu ministra cepures. Par elektrības pārrāvumu un tā radītiem zaudējumiem ir jāvēršās pie Reira. Viņš atklātību prasa no VID priekšnieces, bet vajadzētu sākt ar sevi un FM pakļautām struktūrām.

Atbildēt

Joprojām nav sniegta oficiāla atbilde par elektrības lielo pārrāvumu no Teikas līdz Siguldai

16.06.2020. 07:55

Ir tikai baumas.

Baumas audzē citas baumas- ka tā varētu būt kiberkaru ietveroša diversija.

Atbildēt

Ja solījumi patiešām uzlabotu pakalpojumu kvalitāti,

16.06.2020. 07:53

»

OIK afērists, izmests no Sadales tīkliem

tagad Gaiļezerā elektrosaimniecību sakārtos...


tas būtu pirmais pasaules brīnums! Visi vispirms iemācās solīt tik labi, lai neizklausītos pēc meliem.

Atbildēt

Drīz pats piedzīvosi

16.06.2020. 07:51

»

Zinošais

Autoram vajadzētu vienreiz saprast, ka 100% garantiju nevar dot neviens...


visas rakstā uzskaitītās nebūšanas un vēl citas. Kad tās skars tieši tevi, dziedāsi citu dziesmu! Jo šī valsts korporācija dzīvo savā pasaulē, bet iedzīvotāji citā.

Atbildēt

nekad neesi dzirdējis

15.06.2020. 23:58

»

Zinošais

Autoram vajadzētu vienreiz saprast, ka 100% garantiju nevar dot neviens...


-pateicienu: - Nestāsti kas man jādara un es tev nestāstīšu kur tev jāiet ? -

Atbildēt

OIK afērists, izmests no Sadales tīkliem

15.06.2020. 20:27

»

Cicīcs

Mani atkal sasniedza info, ka gaiļezerā, kur tai skaitā covid pacientu elpināšana, nebija ieslēgušies kā iecerēts ģenerātori...


tagad Gaiļezerā elektrosaimniecību sakārtos:

"Esmu gandarīts pievienoties Latvijā lielākās daudzprofilu ārstniecības iestādes darbinieku komandai," stājoties amatā saka Pinkulis. "Mans mērķis ir sekmēt, lai slimnīcas pacientiem, viņu tuviniekiem, darbiniekiem un valsts kapitāla daļu turētājam tiek stiprināta pārliecība, ka ārstniecības pakalpojumi mūsu slimnīcā būs pieejami tad, kad tie visvairāk nepieciešami un to kvalitāte atbilst visaugstākajiem nozares standartiem," norāda Pinkulis. Viņš ir pārliecināts, ka pakalpojuma efektivitāti iespējams uzlabot, izmantojot priekšrocības un iespējas, kuras nodrošina pašreizējais tehnoloģiju un digitalizācijas laikmets.

Atbildēt

Cicīcs

15.06.2020. 20:13

Mani atkal sasniedza info, ka gaiļezerā, kur tai skaitā covid pacientu elpināšana, nebija ieslēgušies kā iecerēts ģenerātori.
Un zinātāji pieļāva, ka tādēļ, ka savā laikā "profesionāļi" uzstādīja un uztur.
Vakarā panorāmā skaidroja, ka vis nostrādāja. Tik žurnālistiem gan jau arī šis jautājums neradās tāpat vien.

Atbildēt

nu bet

15.06.2020. 18:57

»

ROFLMAO

Jebkura tehnika var neizturēt slodzi un vecumu un saplīst...


Ko tad tu satraucies? Tev taču bija ideāla vadības sistēma, viss pārslēdzās uz alternatīviem avotiem milisekunžu laikā un par elektrības atslēgumu tu uzzināji tikai tāpēc, ka to paziņoja tava izveidotā sistēma.

Atbildēt

Liene

15.06.2020. 18:33

»

ROFLMAO

Jebkura tehnika var neizturēt slodzi un vecumu un saplīst...


8.jūnija vakarā, kad lietus laikā uz vairākām stundām pazuda elektrība, izgāju laukā pie remotbrigādes un viņi apliecināja, ka elektrības pārrāvums esot tāpēc, ka transformatoriem neesot jumta, salijis iekšā lietus un vairāki transformatori aizgāja pa īso, daži pat nodega.

Atbildēt

ROFLMAO

15.06.2020. 18:28

»

Liene

Vai tiešām lietus Latvijā ir nepārvaramas varas apstākļi? Neuzlikt transfotmatoram pienācīgu jumtu, lai lietus laikā nelīst lietus iekšā, nav nolaidība


Jebkura tehnika var neizturēt slodzi un vecumu un saplīst.
Arī kabelis kā šajā gadījumā.

Bet tāpēc ir jābūt vadības sistēmai, kas atrod rezerves variantus. Šajā gadījumā slodzi neizturēja arī tā.

Un vismulsinošākais bija tas, ka ilgi nebija nekādas informācijas, kas ir noticis...

Atbildēt

Precīzi uzrakstīts

15.06.2020. 17:14

AS "Sadales tīkls" nav privāta kompānija, bet sistēmu bojājumu pieteikšanai laikam izveidojis speciālists ar nopirktu diplomu un “pa blatu” darbā pieņemts, jo pieteikt bojājumu var tikai tādā gadījumā, ja pieteicējam ir elektrības pieslēgums un internets.

Autors patiesi aprakstījis 2016.gadā, no SEB bankas izmestās, Baibas Priedītes, kura tagad ir AS "Sadales tīkls" Valdes locekle, klientu direktore bezddarbības sekas.

Atbildēt

Liene

15.06.2020. 17:09

»

nezinītis

vajadzētu saprast un nošķirt nepārvaramus apstākļus no vienkāršas bezatbildības, neprofesionālas attieksmes un atklāta nihilisma, bet zinīši, jau tāpat visu zina


Vai tiešām lietus Latvijā ir nepārvaramas varas apstākļi? Neuzlikt transfotmatoram pienācīgu jumtu, lai lietus laikā nelīst lietus iekšā, nav nolaidība?

Atbildēt

nezinītis

15.06.2020. 16:49

»

Zinošais

Autoram vajadzētu vienreiz saprast, ka 100% garantiju nevar dot neviens...


vajadzētu saprast un nošķirt nepārvaramus apstākļus no vienkāršas bezatbildības, neprofesionālas attieksmes un atklāta nihilisma, bet zinīši, jau tāpat visu zina.

Atbildēt

nekuriene

15.06.2020. 16:28

Politisko bezatbildību? Tā jau visa valdiba un parlaments- tie jau tie labākie paraugi Tik pat skaidri paši ar sevi spēj apspriesties kā zinātņu akadēmijā Galvenais taču ir process! Mērķis nekas.

Atbildēt

ROFLMAO

15.06.2020. 16:07

»

Atis

Ko te kāds runā par atbildību, šajā valstī tāda neeksistē, jo mums ir demokrātija un kolektīvā bezatbildības sistēma.Nav ko uztraukties par dažam bedrēm, ja pazūd miljoni un atbildīgo nevar atrast, ja pazūd veseli dzelsceļa sastavi ar kokvilnu,ja strādā elektrostacijas kuras patiesībā nav(OIK) un tt...


Satversmes "demokrātija" ir bezatbildība no augšas līdz apakšai.

Latvija ir kleptokrātiska republika, kur vara pieder partijām-mafijām.

Nekas nemainīsies, kamēr tauta neies ar cirvjiem un dakšām atlaist partiju saeimu uz visiem laikiem.

Atbildēt

Atis

15.06.2020. 14:45

Ko te kāds runā par atbildību, šajā valstī tāda neeksistē, jo mums ir demokrātija un kolektīvā bezatbildības sistēma.Nav ko uztraukties par dažam bedrēm, ja pazūd miljoni un atbildīgo nevar atrast, ja pazūd veseli dzelsceļa sastavi ar kokvilnu,ja strādā elektrostacijas kuras patiesībā nav(OIK) un tt.Mums vainīgo valstī nav, mēs esam brīva un veiksmīga valsts.

Atbildēt

Zinošais

15.06.2020. 13:59

Autoram vajadzētu vienreiz saprast, ka 100% garantiju nevar dot neviens !
Tāpat nevietā ir spriedelēšana par dažādo atbildību atkarībā no uzņēmuma īpašnieka - civillikums nešķiro !
Pateicoties nozīmīgām pārmaiņām autors sev netīkamo mobilā telefona operatoru vai nomainīt ar "dažiem klikšiem", tāpat kā izvēlēties alternatīvus apkures veidus, dzīvesvietu u.t.l.
Konkurence ir milzīgs spēks un jo biežāk to izmantosim jo efektīvāk tā darbosies !

Atbildēt

lauķis

15.06.2020. 13:54

Visām amatpersonām, kuru bezdarbības pēc daļa valsts palika bez elektrības un 4 mašīnas iekrita bedrēs, vajadzētu stāvēt stacijas tunelī ar izstieptu roku,tāpat kā visiem partijniekiem.
Melošana ir vissmagākais noziegums.

Atbildēt

jurisx

15.06.2020. 13:38

Skats šim vieplim kā no krievu komēdijas....

Atbildēt

Liene

15.06.2020. 13:21

Protams, ka par visu maksā un turpinās maksās nodokļu maksātāji, bet vismaz pieklājības pēc atbildīgajām amatpersonām, kuru bezdarbības pēc daļa valsts palika bez elektrības un 4 mašīnas iekrita bedrēs, vajadzētu aizrotēt no šīm siltajām vietiņām uz citām.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Es biju pārpratis, ka šīs ir ļoti nepareizas lietas

FotoDziļi nožēloju savu gadiem ilgo aktīvo iesaisti sabiedriskajā cīņā par cilvēktiesībām. Man tas ir nesis milzīgus zaudējumus un postu.
Lasīt visu...

21

Steidzam ziņot par operācijas “Fiktīvās varas triumfs” gaitu un iznākumu

FotoIzdomāts stāsts par kāda Vienotības vecbiedra, iespējams, nosūtītu ziņu saviem sadarbības partneriem kādā kaimiņvalstī. Vēstule, kāda hipotētiski varētu būt uzrakstīta un pa slepeniem kanāliem, kas zina, varbūt saistītiem ar kino Pionieris afēras locekļiem, nosūtīta kaimiņos mītošam caram.
Lasīt visu...

15

Varbūt pošu ģenētiski modificētie ķermeņi - signāla uztvērēji - balsu atdošanas dienā saņēmuši attiecīgo programmatūru par konkrētu aplokšņu mešanu urnā

FotoLabais tonis paredz komentāru par vēlēšanu balagānu. Divos vārdos - aplausi stāvus! Fanfaras tiem, kuri ar savu parakstu apliecināja atbalstu sistēmai. Protams, var tikai apbrīnot nekaunību tik klaji viltot "rezultātus" (iespējams, pilnīgi pretēji tautas izdarītajai "izvēlei". "Tie pēdējie būs tie pirmie, tie pirmie būs pēdējie" - tuvu pilnīgam "kājām gaisā").
Lasīt visu...

21

Skolā strādāju, jo pagaidām to varu atļauties

FotoTātad, ja nu kādam interesē, cik saņem skolotājs parastais, varu padalīties ar savu situāciju pagājušajā mācību gadā. Lūdzu, izlasiet līdz galam. Vadu 34 kontaktstundas nedēļā + 1 konsultācijas stunda.
Lasīt visu...

18

Nepieciešama Saeima, kas spēj vadīt valsti cauri vētrainiem ūdeņiem (un ievēlēt mani uz otru termiņu, lūdzu)

FotoGodātie Latvijas pilsoņi! Vēlētāji! Nākamajos četros gados Latvijai ir nepieciešama tāda Saeima un valdība, kas spēj droši vadīt mūsu valsti cauri vētrainiem ūdeņiem.
Lasīt visu...

12

Mēs izmisīgi gribam izkrāpt valsts iepirkuma garantijas mūsu terminālim!

FotoDarbs pie sašķidrinātās dabasgāzes jeb LNG (liquefied natural gas) termināļa izveides Latvijā norisinās jau teju desmitgadi un varētu turpināties vēl tikpat ilgi, ja ne Krievijas agresija Ukrainā, kas nepārprotami lika saprast mūsu valsts enerģētisko atkarību ar visām no tā izrietošajām sekām.
Lasīt visu...

21

Vēlēšanas: kāpēc vajag iet vai neiet pie balsošanas urnām

FotoPašreiz sociālajos tīklos izskan daudz aicinājumi boikotēt vēlēšanas, un daudzi arī uzskata, ka nav vērts piedalīties vēlēšanām, jo pa lielam nekas nemainīsies. Un uz vēlēšanām pamatā neiet cilvēki, kuri nav apmierināti ar valdību, ar Saeimā ievēlēto deputātu darbu. Bet vēlēšanu boikots ir izdevīgs varas partijām, un tās to slēpti atbalsta.
Lasīt visu...

18

Mūsu politprostitūciju nedrīkst publiski saukt par politprostitūciju!

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) aicina Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisiju reaģēt uz deputāta Aleksandra Kiršteina (Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”–”Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK) 25. septembra izteikumiem mikroblogošanas vietnē Twitter. Deputāts, komentējot priekšvēlēšanu debates LTV ēterā, raksta: “Politprostitūta Bērtule, vadot Saeimas kandidātu debates LTV1, visu laiku melo, ka politiķi (domāti NA) grib likvidēt Satversmes Tiesu, noklusējot, ka tā ir jāpārceļ uz Augstāko Tiesu kā Igaunijā, Somijā un Zviedrijā! Pirmskara Latvijā Satversmes jautājumus skatīja AT Senāts!”
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kāpēc jums vajadzētu nobalsot par mums - Marksa mūsdienu mazbērniem

Līdz Saeimas vēlēšanām tikai 5 dienas, un, ja vēl turpini izlemt, par kuru politisko spēku atdot...

Foto

Vai "Konservatīvo" sīkpartijā atdzimst nacisms?

Šis jautājums man radās jau pirms diviem gadiem, kad Vācijas kolēģi vērsa uzmanību uz simbolu iespējamu izmantošanu un simboliskajiem tekstiem, ar...

Foto

Nacionālisms, nacisms, fašisms, pozitīvais nacionālisms un citi "ismi"

Jums nepatīk garas runas un mani garie raksti, tāpēc šoreiz būs īsāk. Tam, par ko runāšu, ir dažādi...

Foto

Tautvaldība ir tautas pārstāvniecība valsts pārvaldes lēmumu pieņemšanai, valsts pārvaldes institūciju veidošanai un lēmumu pieņemšanai

Satversmes 1. nodaļas 2.pants nosaka: “ Latvijas valsts suverēnā vara pieder...

Foto

“Kapteinis Amerika” aicina taupīt

Vadīkļi Vakareiropā brēc par enerģētisko krīzi. S…di, ko ar zaļo dienaskārtību, suicidālām sankcijām un nesaimnieciskumu savārījusi izkurtējusī Eiropas elite, būšot jāizstrebj pārvaldītajām...

Foto

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: ja tas mums izdevīgi, mēs izliksimies, ka atbalstām valsts aizsardzības dienestu

Nepieciešamība stiprināt Latvijas drošību laikā, kad blakus Eiropā notiek karš, šķiet...

Foto

Esmu balsojis par partijām un politiķiem, kas ir līdzatbildīgi Latvijas izzagšanā, un atkal iešu uz vēlēšanām

Ļoti miglaini atceros savas pirmās vēlēšanas. Es tikko kā biju...

Foto

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: es nemaz neesmu tāds hameleons un gļēvulis, kā jums izskatās, jo man ir apņēmība

Jūsu balss izšķirs, kas vadīs mūsu valsti. Pirms...

Foto

Logs vai varnešu kolektīvās pašsaglabāšanās instinkts

Mums katram ir izveidojies vai izveidots savs logs, caur kuru mēs uzlūkojam pasauli. Un šie logi mēdz būt ļoti dažādi...

Foto

Jaunzemes rīcība vērtējama kā amata pienākumu, konkrēta rīkojuma vai uzdevuma nepamatota nepildīšana vai novēlota, nolaidīga vai nekvalitatīva pildīšana

Ceturtdien, 15. septembrī finanšu ministrs Jānis Reirs ir izdevis...

Foto

Nedodiet sevi apmuļkot! Sīkumains, bet ļoti bīstams

«Okupāciju noliegt? Manā skatījumā tā ir bijusi. Attaisnot Krievijas prezidenta darbību es netaisos, un tā nav man simpātiska. Neskatos...

Foto

Paskaidrojumi Plešam: nav labi, ja nepatiesu informāciju apzināti izplata tik augsta valsts amatpersona kā vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs

[1] 2022. gada 25. augustā Daugavpils...