Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

90% krievu ir mongoļu gēni

05.03.2019. 17:18

»

ha-ha

Fēli, protams, nezinu tavas dzimtas asinstīrību, bet komentārs stipri vien saistās ar nacisma ideoloģiju. Tajā gan pārāki par visiem skaitījās ārieši ar zilām acīm


Krievu okupanti, ja vien to senči nav sajaukušies ar mongoļiem, arī ir ārieši ar zilām acīm.

Atbildēt

ha-ha

05.03.2019. 17:09

»

Fēlis

Tu, sūdabrāli, jau arī pats sevi komentē ar abreviatūru A.P. Es saprotu, ka dzīvojot ar krieveni pašam jākļūst par krievu, jo citādi ar viņiem nevar sadzīvot, bet tak ne jau tādā mērā. Акстись, мудак


Fēli, protams, nezinu tavas dzimtas asinstīrību, bet komentārs stipri vien saistās ar nacisma ideoloģiju. Tajā gan pārāki par visiem skaitījās ārieši ar zilām acīm.

Atbildēt

iespējams,ka

05.03.2019. 17:09

ušaks vēlējās sakārtot to laukumu,jo pārliecināts,ka kādreiz būs jāsagaida vova,lai varētu palielīties un atskaitīties par Rīgas novešanu līdz kliņķim.

Atbildēt

pilnīgi pareizi

05.03.2019. 17:00

Kauna nagla,nevis"uzvaras piemineklis",kā to ķēmu spītīgi turpina dēvēt aģents Priedītis ar segvārdu Udo Ulbergs,labi zinādams ķēma īsto nosaukumu.

Atbildēt

Fēlis

05.03.2019. 16:54

»


Tu, sūdabrāli, jau arī pats sevi komentē ar abreviatūru A.P. Es saprotu, ka dzīvojot ar krieveni pašam jākļūst par krievu, jo citādi ar viņiem nevar sadzīvot, bet tak ne jau tādā mērā. Акстись, мудак!

Atbildēt

hm

05.03.2019. 16:41

Nojaukt ... varbūt pareizāk sākt ar uzbūvēt? Nojaukt var visu uzbūvēto padomju laikā. Kas atradīsies vietā - tukša Latvija?
Mao Latvijas variants?
Lozungi par sliktajiem okupantiem, komunistiem un čekistiem arī zaudē jēgu. Droši var apgalvot, ka neviena no tā saucamajiem okupantiem šodien nav dzīvo vidū, komunisti un čekisti katru gadu skaitliski sarūk. Latvijai vajag tikai nedaudz paciesties un še atradīsies paradīze zemes virsū. Ar katru gadu mums dzīvot kļūst labāk un skaistāk, un brīvāk!
Kāpēc tā nenotiek? Varbūt vaina nav tajā, kur to meklējam?

Atbildēt

AntiPriedīts

05.03.2019. 16:24

»


Kā jau apnicis lasīt šos demagoģiskos kremļa tekstus "ja Vācija būtu uzvarējusi, tad latvieši vairs nebūtu utt."

Vācija nekad neuzvarētu, jo viena maza valsts ar ierobežotiem resursiem un ar vājprātīgu vadoni nevar pakļaut visu Eiropu un kur nu vēl pasauli. Tāpēc ir mazsvarīgi, ko nacisti rakstīja plānos attiecībā uz latviešiem, jo tam nebija seguma un ne tuvumā uzvarai karā.
Arī es varu ierakstīt savos plānos, ka Priedītim nocirtīšu galvu, ja man izdosies tikt līdz Mēnesim. Vai tāpēc mans apgalvojums ir uzskatāms par nopietnu?

Atbildēt

Latviešu kauna traipam

05.03.2019. 16:06

»


Diskutēt iespējams tikai ar saprātīgu būtni, kurš zin patieso vēsturi, nevis trockistu (visa PSRS pēc 1953.gada) ideoloģijas apsēstu kadru no čekas arhīviem.

Atbildēt

Asiirietis

05.03.2019. 15:26

Kā teica Staļins, galvenais esot kadri un tādi okupācijas laikā tika ievesti veseli 800 000, ieskaitot laimes meklētājus, kurus nolād pat pašu zemē, jo pameta savus vecākus likteņa varā. Kā arī milzīgs skaits kriminālo noziedznieku, kuriem atlikušais sods bija jāizcieš citās republikās. Tā nu tie savairojušies, nesalīdzināmi labākajos apstākļos un kalpo vienlīdz labi kā kremļa garā roka un kā atbalsts vietējai komunistu - čekistu mafijai, kas 91.gadā, veiksmīgi apvienojās ar rietumu padibenēm. Uz šodienu redzam, ka veiksmīgi ir izzagta gan Krievija, gan okupētā Latvija un pārējās republikas, pieķerot klāt vēl eiropu pie savas ietekmes, jo internacionālajai noziedznieku mafijai nav robežu kā to labi redzam arī dabā, starp eiropas valstīm.
Kur visam šim prettiesiskumam aug kājas, var iepazīties neskaitāmās vietnēs internetā.

Atbildēt

Skolotāja no Rīgas vidusskolas

05.03.2019. 15:05

Eiropā skolās aizliedz nēsāt krustiņus, jo tas aizskar musulmaņu jūtas.
Piders Edgars Rinkēvičs - lielais Eiropas liberālis - izliekas neredzam, ka okupantu piemineklis un okupantu klātbūtne aizskar latviešu jūtas.
Okupantu pieminekli jānojauc! Okupantus jāsasēdina vilcienos un autobusos, un jāaizved prom no Latvijas - lai liberālā Eiropa savāc šos mēslus, lai ar tiem auklējas tāpat kā ar muslimu imigrantiem.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

No mūsu drosmes atkarīgs

FotoPirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja: “Arvien vēl šis jautājums stāv, kur bijis. Un, protams, diezgan nenormālā stāvoklī, pateicoties skaidras likumības un ieskatu trūkumam par šo lietu Latvijā.
Lasīt visu...

21

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

FotoStarptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles eksportē firma, kas vainota “Vagner” grupas finansēšanā” svētdien, 15. janvārī skatītājiem piedāvāja Artas Ģigas (attēlā) vadītās producentu grupas  RedDotMedia raidījums “Nekā personīga”.
Lasīt visu...

21

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

FotoES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu Krieviju kā Ķīnas partneri un sabiedroto. Nav noslēpums, ka Ķīnas neitralizēšanai angloamerikāņu pasaule nolēmusi veidot jaunu bloku AUKUS, kur ietilptu visas Britu sadraudzības valstis un, iespējams, Japāna.
Lasīt visu...

21

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

FotoBezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī vadīšana ir pilnīgi ačgārna un nekādus rezultātus nedod. Un tas ir saprotams, jo valsts stūre ir nodevēju, nejēgu, ārzemju aģentu un politisku pigmeju rokās. Savukārt propagandas nomāktie ierindas pigmeji, kas izglītības dēļ nespēj saprast visa notiekošā jēgu, ir cietēji, jo tiek maldināti, izdilst un iet mazumā.
Lasīt visu...

3

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

FotoDāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures skolotāju konferenci. Tas, manuprāt, Latvijas valstij ir ļoti būtisks temats.
Lasīt visu...

21

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

FotoValstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”, “visu ģimeņu” (vienalga, kā tagad sauc mēģinājumus panākt viendzimuma laulību atzīšanu) tēma nav tā, kurai es gribētu veltīt sevišķi daudz uzmanības. Bet troksnis ir liels, un tāpēc ir vērts atkārtot dažas lietas, kas ir aksiomas.
Lasīt visu...

21

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

FotoNav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas farmācijas nozarei ir daudz, ko piedāvāt – izcila zinātniskā bāze, vērtīgas tradīcijas, patiešām kvalitatīvi un konkurētspējīgi produkti, tomēr 95% zāļu tirgus veido importa produkti.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...