Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

vīruss

15.02.2020. 17:54

Ja Latvijā ,kur pēc Satversmes ir noteikta tikai viena valsts valoda -latviešu ,un eksistē vēl "bilingvāli " nosaukti krievu dāeziņi ,kuros latviešu valodu nedzird ,tad 30 gadi ir notrillināti veidojot divkopienu valsti .Kā vispār var dalīt izglītību latviešu un krievu,kas joprojām notiek ,maskējoties zem kaut kādiem procentiem un feika bilingvālismu.

Atbildēt

Paši taču rosinājāt!

13.02.2020. 22:09

Arī PVN pārtikai jau sen vajadzēja būt 12%,nevis 21%!Un jūsu pašu rosinātajā progresīvajā nodoklī,kas bija ierakstīts pat "Visu Latvijai" programmā,arī tāds diferencētais neapliekamais minimums nebija paredzēts!

Atbildēt

iespraud korķi

13.02.2020. 19:35

»

Aizver savu pāksti

NA sūda trolli


savā izļurkātā anālā vagīnā SC/Vienotības pidrilla!

Atbildēt

pilnīgi iespējams

13.02.2020. 09:25

»

Lauku vecis

Jā, vazājās paši brāļotis ar NACIONĀLBOĻŠEVIKIEM LINDERMANI, OSIPOVU. Bija foto bildes, izdzēsuši , arī manos RAKSTOS IELĪDUŠI UN IZDZĒSUŠI KRIEVIJAS MACIONĀLBOĻŠEVIKI TIE PAŠI LAŠORISTI. NEČEVO ŅE ZABUĢIM DIVKŪŠI


Ka ne tikai ar Lindermani un Osipovu, bet pat ar tevi, maukas bērnu, esmu gadījies vienā bildē, tomēr tas nebūt nenozīmē, ka man ar jums, staļiniskiem izdzimteņiem, būtu kas kopējs.
Paskaties bildītes ar Zatleru un Dombrovski, kur nepārprotami ir skaidrs, ka tiem ar citiem bildēs redzamiem ienaidniekiem ir tuvas attiecības!

Atbildēt

Lauku vecis

13.02.2020. 00:24

»

to tā saucamā latviešu tauta

Kā NA varēja jūs pievilt, ja balsojāt par prokremliskiem izdzimteņiem: LC, DPsaimnieks, LPP, ZRP, Vienotību, JKP un Par


Jā, vazājās paši brāļotis ar NACIONĀLBOĻŠEVIKIEM LINDERMANI, OSIPOVU. Bija foto bildes, izdzēsuši , arī manos RAKSTOS IELĪDUŠI UN IZDZĒSUŠI KRIEVIJAS MACIONĀLBOĻŠEVIKI TIE PAŠI LAŠORISTI. NEČEVO ŅE ZABUĢIM DIVKŪŠI!

Atbildēt

to tā saucamā latviešu tauta

09.02.2020. 12:54

»

Tā saucamā NA

ir pievīlusi latviešu tautu


Kā NA varēja jūs pievilt, ja balsojāt par prokremliskiem izdzimteņiem: LC, DPsaimnieks, LPP, ZRP, Vienotību, JKP un Par?

Atbildēt

to lauķis

09.02.2020. 12:48

»

lauķis

Latvieši nekad NAV bijuši idioti,tomēr iet un balso.Varbūt tomēr ir idioti,vismaz aitas noteikti


Negatīvā selekcija, protam, nemazgās naudu. Baņķieri ir japāņi un ķīnieši, kas iekabina žīdiem

Atbildēt

ekspeksfeks

09.02.2020. 11:32

Padod tik velnam mazo pirkstiņu un tas paņems visu roku. BET.Ja bērnudārzs paņemis aizņēmumu no Eiropas un krievu celtnieki veic remontu bērnudārzā, tad krievus ir jāpieņem vairāk, jo kredītu ir grūti atdot. Visādi jāgrozās. Pavāres arī vairs nevar nest kannām bērnu ēdienu mājās sev un suņiem, jo viss tiek izkalkulēts. Ik pa brīdim bērnudārzā tāda smaka no gaļas nāk, ka jādomā kaķis ir nodīrāts un tiek vārīts. Ej nu noķer, ja visi darbinieki stāv klusu, jo tad apkalpojošais personāls sāks kurnēt. Tā cīnās ar kredītu nomaksu. It ikā viss UI, brt patiesībā ir FUI. Tāpēc krievi arī droši pieprasa savu daļu visur. Arī krievi neko nedara par velti un visu sakārtojuši, kuru pirmo ņems pie dziesmas un kuru nākamo.

Atbildēt

Es

09.02.2020. 10:30

»

bērnudārzi

90-tos bērnudārzi par sviestmaizi tika dalīti pietuvinātiem un pie varas bija LC


TB/LNNK vienmēr ir bijusi koalīcijas atbalstītāja, arī LC varas gados.

Atbildēt

nekur nav jāved

09.02.2020. 10:00

»

eksis

Nezinu kurš organizēja Maidanu un ar kādu akcentu Liepājā māca angļu valodu, bet būtu forši, ja bērniem nebūtu jāgaida rindā uz bērnudārzu latviešu valodā


Sibīrija ir atnākusi pati, pārkāpjot cilvēktiesības un SA - ne jau tikai dēļ nodokļiem, bet dēļ nenomaksājamiem uzrēķiniem par NĪN - Latvijas pilsoņi tiek pataisīti par vergiem un nekautrējoties ziemas laikā var atslēgt apkuri ģimenei ar bērniem - tā ir šodienas Latvijas realitāte.

Atbildēt

aha

09.02.2020. 09:41

nu, ja kauns, tad neskaties.

Atbildēt

kāpēc

09.02.2020. 09:31

Dīvaini, bet rakst plusojot, izlec mīnuss.

Atbildēt

interesanti, ka

08.02.2020. 23:43

Eggmaŗzs Kakedajsz, milicijas un čekas stukachzs un pŗovokatoŗs izdrātēc pieqirs-komas debiiloiidz un pusnospŗāgußaiz planpŗatinß, regulari laiza aizkaltußo tirsu savai zooofilo pedinju skapja paŗtneŗei kaķuveccenei ļapsai!

knàb suudà regulàri, aborta upuri izdratec Eggmaŗsz Kakuédàjs kas jùtas kà pieqirs-komas atejas patriots no savas skapja partneres ļapssas svaigu izkàŗnìjumu garśas!

Bet komentēšana ir izklaide. Jautra izklaide visiem, kas ierēc par pieqirs-komas debiiloiidu un pusnospŗāgušo planpŗatinu Egmaŗu Kakuedaju.

Atbildēt

Nemīz pamperos, smagi slimais pieqirs-komas debiloid izdrātēc Eggmaŗ Kakedaj,

08.02.2020. 23:43

»

Pilnmēness komplekss

Maikropisan! Cenzeczs un politiski izdratēczs


tev atkal šizas lēkme vai kārtējie pieqirs-komas p!darskapista seskādas gļuki?

Ar katru dienu tu paliec vēl dumāks un dumāks bydla.
Ielaista galvas slimība progresē strauji, to tu zini no savas un tavas skapja biedrenes ļapsenes personīgas pieredzes.

Bet komentēšana ir izklaide. Jautra izklaide visiem, kas ierēc par pieqirs-komas debiiloiidu un pusnospŗāgušo planpŗatinu Egmaŗu Kakuedaju.

Atbildēt

Viedais

08.02.2020. 22:31

»

:(

Varu Jums no galvas skaitīt gan Puškina, Ļermontova gan Jeseņina dzejoļus oriģinālvalodā- vēl no skolas laikiem. Nekam nav jāvelk strīpa pāri, tāpat kā Šekspīra valodai. Bet ir jāatceras, ka šī ir Latvija, kur dzimt un SAVĀ valodā radīt mūsu šekspīriem un brodskiem, un ahmātovām. Ja to ignorējam, tad...


Varbūt jums viss ir izdevies, jo esat pie siles. Man darbarūķis neatkarīgi no tautības ir tuvāks un valstij noderīgāks, nekā jebkurš nacionālais un ex interfrontiskais parazīts, kas bagātinās uz tautas rēķina.

Atbildēt

Pusspŗāgušais Eggmaŗŗsz Kakueedajzs, izdrātēc pieqirs-komas debiloidsz

08.02.2020. 22:18

Man jautā,kāpēc es Egmaŗs Kakuedajs visur atklāti lepojos ar savu darbību LPSR milicijā un VDK štatā kā stukacšš un provokātors. Jā tie bija manas dzīves labākie gadi, gadi kad es tiku savervēts kā ietekmes aģents un atklāti un ar visu jaudu cīnījos pret jums visiem , kad mani novērtēja Partija un Valdība. Vēl līdz šim es, Egmaŗs Kakuedajs izdrātēc pieqirs-komas debiloidsz, goda vietā glabāju savus apbalvojumus un pateicības rakstus par savu LPSR miliča stukačša provokātora dienestu. Šo cīņu es turpināšu līdz pēdējam elpas izpūtienam.

Atbildēt

Nemīz pamperos, smagi slimais izdrātēc pieqirs-komas debiloid Eggmaŗ Kakedaj,

08.02.2020. 22:18

»

Okujeķ!

Mikropisanam atkal pilnmēnessis


labāk regulāri atgādini sev un tavai zooofilu skapja pasiivajai paŗtneŗei sesskuļapssenei, ka sapioseksuālis ir indivīds, kuru seksuāli piesaista un uzbudina cita cilvēka inteliģence un prāts.

Un uzdāvini sev smadzenes, beidzot, kaut vai tik pat vārgas un mikŗocefālas kā tavai pieqiŗs-skapja paŗtneŗei sesskuļapsai, kam tās donorētas no mēslumušas.

Bet komentēšana ir izklaide. Jautra izklaide visiem, kas ierēc par pieqiŗst-komas debiiloiidu un pusnospŗāgušo planpŗatinu Egmaŗu Kakuedaju un šā kustoņa dzimtā zooofiilu skapja pasiivo paŗtneŗi tŗakumslimo sesskuļapssu.

Atbildēt

Debilais Eggmaŗŗs Kakueedaajs, izdrātēc pieqirs-komas debiloiids

08.02.2020. 22:17

»

Okujeķ!

Mikropisanam atkal pilnmēnessis


atkal pārēdies savus paša šķidros izkārnījumus un norāvis sevi podā kopā ar skapja partneri lapseni?

pieqirs-komas plānpŗātiņam Eggmaŗam Kakedajam kārtējā lapspisma trakumsēŗgas lēkme..

Atbildēt

Okujeķ!

08.02.2020. 21:05

»

CENZĒTS (un politiski represēts)

...


Mikropisanam atkal pilnmēnessis!

Atbildēt

Jeseņins

08.02.2020. 20:12

bija krievu tautas lepnums.Īsts krievs.Nekur nav līdis kā okupants.Ne velti viņš bija jānovāc kā "labākais no gojiem".Tāpat kā Herberts Cukurs.

Atbildēt

:(

08.02.2020. 20:01

»

Viedais

Bez okupantu valodas mums vēl ir okupantu literatūra, okupantu dramaturģija, okupantu zinātne, daudziem okupantu draugi, vai manu dieniņ, kādam pat okupantu otrā pusīte, par okupantu radītajām materiālajām vērtībām es pat klusēju. Velkam visam tam treknu strīpu pāri? Ziniet, ikkatrs, kam izņemot nacionālo...


Varu Jums no galvas skaitīt gan Puškina, Ļermontova gan Jeseņina dzejoļus oriģinālvalodā- vēl no skolas laikiem. Nekam nav jāvelk strīpa pāri, tāpat kā Šekspīra valodai. Bet ir jāatceras, ka šī ir Latvija, kur dzimt un SAVĀ valodā radīt mūsu šekspīriem un brodskiem, un ahmātovām. Ja to ignorējam, tad esam nožēlojami mankurti!!!! Un par savu dzīvi nesūdzos - man ir izdevies viss, ko biju iecerējis!

Atbildēt

CENZĒTS (un politiski represēts)

08.02.2020. 19:44

»

Viedais

Bez okupantu valodas mums vēl ir okupantu literatūra, okupantu dramaturģija, okupantu zinātne, daudziem okupantu draugi, vai manu dieniņ, kādam pat okupantu otrā pusīte, par okupantu radītajām materiālajām vērtībām es pat klusēju. Velkam visam tam treknu strīpu pāri? Ziniet, ikkatrs, kam izņemot nacionālo...


...
"Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spēku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: “Tautai, kura nezina vai pat ignorē savu pagātni, NAV nākotnes.”

Un, arī: "Katra tauta (t.sk. arī latvāņu lum.peņu "titulnācijas" zombiji) ir pelnījusi tādu "valsti" un tādus "vadošos locekļus" (t.i pie valsts / pašvaldoņu SILES trekni rijošus "vienlīdzīgĀKos cūklopus"), kādus tā dabū uz sava kakla un kādiem ļauj sevi iz(tolerēt) visās atverēs, uz riņķi griežot."

Savukārt, kā zināms: "Gudrs ir NEVIS tas, kas pa glupo "kaujas uz dzīvību un nāvi" ar stipr(āk)u pretinieku (vai pat iedomātu "ienaidnieku"), BET GAN – tas, kuram pietiek jēgas, vēlmes un varēšanas šādu iedomātu "pretinieku / ienaidnieku" padarīt par savu sabiedroto." ;)

-----------

Mediju ziņa (2008. gads): Sīkpartijas «visu Latvijai!» ( VL! jeb “tūdaliņi radikālie” ) kongress, kurš notika 7.12.2008. viesnīcā “Rīga”, esot “noslēdzies ar kautiņu starp partijas biedriem un kādas reliģiskas organizācijas biedriem”, esot apstiprinājis šī politekonomisko interešu sīkgrupējuma “priekšsēdētāja biedrs” R. Dzintars ( VL! jeb “tūdaliņi radikālie” ). Konflikta laikā esot tikuši “salauzti ziedi, norauti karogi, apgāzts galds un sasistas glāzes, kā arī kādam no VL kongresa norises traucētājiem nācies kautiņā zaudēt zobu”…
-------

“Bez ‘klopes’ – Pī-āR ‘štelles’ vājas…”
( O.M.© “Hroniskais pjedestāls” – 10.12.2008., Nr.6. )

Stīvs 'feisā' & ('bļin!') ar ‘zilu aci’,
Pauž “bāliņš” ‘mesidžu’ par traci,
Kurš sīkpartijai iegadījies ~
Pats (privāti) tur piedalījies:

“Mums kongress ‘nobeidzās ar klopi’:
Pēc “progmēra” – jau sākām ‘dropi’,
Bet – ‘zapadlo’ tak’ dzirdīt kaušļus,
Kas ‘svešā(!!!) mēlē’ citē Baušļus!

Šie sāk ‘uz dullo tekstus bīdīt’,
Balt-sārtās krizantēmas mīdīt,
Gāzt riņķī galdus, dauzīt glāzes ~
‘Bļin, izpildās pēc pilnas fāzes’!

Kad ‘biedriem’ “laipni” paskaidrojām,
Lai svešie ‘purni lasās’ projām ~
Šie ‘ieziepējās palaist nagus’:
Mums “piedāvāja” ‘aplauzt ragus’.

Uz šito – paudām, lai ņem vērā,
Ka – “rikošets” var sanākt ‘zvērā’:
Kurš ‘leksies’, tam – pa ‘mordu’ sitīs,
Līdz ‘huļigāns’ gar zemi kritīs!

To “proponējām” pieklājīgi,
Un “korekti” – ne ‘burlacīgi’:
Bez ‘mazcenzētiem uzbraucieniem’,
Vai ‘nacistiskiem iespraudieniem’.

Bet – diez ko nelīdzēja teksti:
Šie, ‘petuhi’, vēl ‘slēja seksti’,
Un ‘motivēja (mūs!?) pa māti’ ~
Ar “trīsstāvīgiem”, ‘renegāti’!

To, dabiski, vairs nepacietām,
Un barā ‘trūkāmies’ no vietām,
Lai demonstrētu “stingru stāju”,
Šiem ‘izrakstot pa’... (pakaļkāju).

Pēc rumpju skaita vairāk bijām,
Dēļ tam – gan ‘zobus pārskaitījām’,
Gan izsviedām tos ‘ur(l)as’ ārā ~
Lai ‘nelien’ kongresā kā bārā!...”
...
Bez ‘muzona’ – nav balle forša,
Bez ‘bairīša’ – sprūst rīklē ‘dorša’,
Bez pastalām – ‘pa pliko’ kājas,
Bez ‘klopes’ – Pī-āR ‘štelles’ vājas...

-------

MUĻĶU zeme, SILES "valsts" parodija "eurolatv(ĀN)ija", XXI gadsimts.

Atbildēt

oho!!!

08.02.2020. 19:44

»

Viedais

Bez okupantu valodas mums vēl ir okupantu literatūra, okupantu dramaturģija, okupantu zinātne, daudziem okupantu draugi, vai manu dieniņ, kādam pat okupantu otrā pusīte, par okupantu radītajām materiālajām vērtībām es pat klusēju. Velkam visam tam treknu strīpu pāri? Ziniet, ikkatrs, kam izņemot nacionālo...


Cik neparasti oriģināli termini...nekur pasaulē nedzirdēti...Okupantu literatūra,okupantu zinātne u.t.t.Bet,ja būtu jānosauc kaut viens zinātnieks,rakstnieks,dramaturgs-okupants Latvijā,tad būtu zināmas grūtības,vai ne?Tie,kuri savā zemē nodarbojas ar zinātni un kultūru nav nekādi okupanti.Okupanti un kolonisti Latvijā ir tie,kuri šeit ienāca no citām valstīm okupācijas laikā un vēl nav aizvākušies.Starp viņiem literātus un dramaturgus var saskaitīt uz pirkstiem.Žurnālisti gan ir.Tas,ka okupantu valoda Latvijā ir krievu valoda,ir taču skaidrs,vai ne?Igaunijas exprezidents Ilvess to paziņoja publiskā telpā un nekas šausmīgs Igaunijā nav noticis.Tiesa gan "parattīstītie" drudžaini pirms Domes vēlēšanām grib savākt saskaņas elektorāta balsis,un tas gan ir pretīgi.Nudien kauns tāpat,kā raksta autoram.Ko viņš "nepareizu"ir pateicis?

Atbildēt

08.02.2020. 19:11

Pretīgais kangars

Atbildēt

Viedais

08.02.2020. 17:42

»

:(

Latvieši nekad NAV bijuši idioti, tagad varbūt ir - tie, kas atbalsta A/Par. Mūsu bērni iemācīsies visu, kas viņiem dzīvē būs vajadzīgs, bet okupantu valoda tā būs retos gadījumos, vienīgi - ja arī turpmāk ļausim krievu mafijai te naudu atmazgāt


Bez okupantu valodas mums vēl ir okupantu literatūra, okupantu dramaturģija, okupantu zinātne, daudziem okupantu draugi, vai manu dieniņ, kādam pat okupantu otrā pusīte, par okupantu radītajām materiālajām vērtībām es pat klusēju. Velkam visam tam treknu strīpu pāri? Ziniet, ikkatrs, kam izņemot nacionālo izcelsmi dzīvē neko nav izdevies sasniegt, šobrīd dročī pie jūsu teksta.

Atbildēt

lauķis

08.02.2020. 17:25

»

:(

Latvieši nekad NAV bijuši idioti, tagad varbūt ir - tie, kas atbalsta A/Par. Mūsu bērni iemācīsies visu, kas viņiem dzīvē būs vajadzīgs, bet okupantu valoda tā būs retos gadījumos, vienīgi - ja arī turpmāk ļausim krievu mafijai te naudu atmazgāt


Latvieši nekad NAV bijuši idioti,tomēr iet un balso.Varbūt tomēr ir idioti,vismaz aitas noteikti.
Nu parādi kaut vienu krievu kurš atmazgā naudu,tā jau ir cionistu preorgatīva.Pasaulē neatradīsies neviens augļotājs (baņķieris) kurš būtu nežīds.

Atbildēt

:(

08.02.2020. 16:48

»

?

Kā vispār var bērniem nemācīt krievu valodu, ja mums LIELVALSTS Krievija kaimiņi! Šitie grib, lai latvieši par idiotiem izaugtu? Agrāra, industriāli atpalikusi valsts un krieviski pat nemāk runāt...


Latvieši nekad NAV bijuši idioti, tagad varbūt ir - tie, kas atbalsta A/Par. Mūsu bērni iemācīsies visu, kas viņiem dzīvē būs vajadzīgs, bet okupantu valoda tā būs retos gadījumos, vienīgi - ja arī turpmāk ļausim krievu mafijai te naudu atmazgāt!

Atbildēt

Tā saucamā NA

08.02.2020. 16:45

»

Tā saucamiā NA

nav attaisnojusi latviešu cerības un gaidas


ir pievīlusi latviešu tautu.

Atbildēt

lāpnešiem

08.02.2020. 16:27

Vai jūs esiet ar tautu, vai ar oligarhiem? Kādus prezidentus esiet ievēlējuši, un kādus premjerus viņi apstiprinājuši? Un kur bija lāpneši, kad cietumā sēdēja Grantiņš, A.A.Bērziņš, Mārtiņš (vēl tagad sēž)?
Praidisti gan savējos sargā un lolo, vai visos medijos viņiem ir vieta.

Atbildēt

:)

08.02.2020. 16:10

»

Labais cilvēks, kurš sarunājas krieviski

Bet ko teikt par cilvēku, kuram nav nekā, izņemot saknes


Saknes - tas ir daudz!!! Ko teikt par cilvēkiem, kuriem ir tikai varaskāre - bez saknēm un goda?

Atbildēt

:(

08.02.2020. 16:07

»

Attīstībai/par ir kaitnieki


A/Par ir kolaboratori, kosmopolīti un kangari!!!!! Visu nodos, lai tikai noturētu savu varu un savāktu daļu Saskaņas vēlētāju...

Atbildēt

ko tad gaidīji "latvieti"?

08.02.2020. 15:18

»

Tā saucamiā NA

nav attaisnojusi latviešu cerības un gaidas


Ka NA ar varavīkšņu karogu iet jūsu praida priekšējās rindās?

Atbildēt

Tā saucamiā NA

08.02.2020. 14:59

»

no kurienes pederastiem


nav attaisnojusi latviešu cerības un gaidas.

Atbildēt

no turienes

08.02.2020. 14:58

»

no kurienes pederastiem


Par pediņiem nezinu, bet mums nacionāliem patriotiem ir naids pret Nacionāliem Atkritumiem.

Atbildēt

no kurienes pederastiem

08.02.2020. 13:48


Tāds neizmērojams naids pret nacionālpatriotiem? NA rindās, kā JV un Par, pederastu tiešām nav, bet viņi taču jūs, kaku stumdītājus, STS un zarnu infekciju perēkļus, neaiztiek.

Atbildēt

Arija soge

08.02.2020. 13:09

Katrà valstì ir dzimtà valoda. Tas pašsaprotami. Jebkurà valstì kur dzìvo jàzina tàs tautas valoda😕

Atbildēt

lauķis

08.02.2020. 12:32

»

Chils

Nevajag gan naidoties, tikai vienkarsi ar savam tiesibam, ar savu satversmi japienem savas valsts un savas tautas likumi. Jo, kur paliek ieziemiešu diskriminācija? Ja mes latviesi seit esam ieziemiesi. Un kapec mums ir jastav rinda? Lai izdodas


Tu savas tiesības iemeti urnā un saņēmi lemšanas nespējas lapu,biļetenu uz četriem gadiem.
Par nenaidošanos gan piekrītu.Diemžēl pastāvošais režīms bez ienaidnieka tēla nespēj izdzīvot;skaldi un valdi.
Mums nav ne savas tautas ne savi likumi,ir kaut kāda nācija un nacio/analitāte,un tas attiecas ne tikai uz latviešiem,tādā pat stāvoklī ir gan krievi gan amerikāņi.

Atbildēt

Chils

08.02.2020. 12:15

Nevajag gan naidoties, tikai vienkarsi ar savam tiesibam, ar savu satversmi japienem savas valsts un savas tautas likumi. Jo, kur paliek ieziemiešu diskriminācija? Ja mes latviesi seit esam ieziemiesi. Un kapec mums ir jastav rinda? Lai izdodas.

Atbildēt

TT

08.02.2020. 11:01

rintars dzaivis, bļin, norijies kā cūka un vēl pļūta šķidrāk nekā Zariņu govs!

Atbildēt

L.Grantiņš H-86

08.02.2020. 10:10

»

Žulis

Smieklīgs raksts! Krieviem ir tāds teiciens:"Lai nu kura govs mautu,bet tavējai nu vajadzēja paklusēt...


Dzintars nav savas tautas nodevējs. Dzintara dzīslās rit Maurika Vulfsona asinis un tās ir glumākas par jebkurām ziepēm. Kad man Latvijā pirms četrarpus gadiem "lauza kaulus", Tieslietu ministrs bija Rasnačs(NA). DELFI par to pat rakstīja, bet NA portāls pilnīgi noklusēja.Ir taču pieņemta DEKLARĀCIJA PAR LATVIJAS OKUPĀCIJU, bet iebazta visdziļākajā atvilknē. Kāpēc Raivis, dižais "abrenists", nevelk to ārā un neprasa īstenot ? Tad arī nevajadzēs krievžīdus latviskot, jo viņiem nav tiesības Latvijā atrasties. Raivis ir komunista(cionista) Krustiņa iedēts bacilis latviešu tautas miesā !

Atbildēt

Viedais

08.02.2020. 09:04

»

Kāda konspiroloģija!

Viss ar faktiem no you tube un bez komentāriem! Akls esi, vai? Vai nevēlies redzēt un skatīties, zināt? Sausi fakti. Bez komentāriem. Konspiroloģiju radi tu pats, noliedzot faktus, kas uzfilmēti


Gribēju teikt, ka nav svarīgi Putins, vai kurš no Putiniem 😎, ir pie varas Krievijā. KF ir tik tālu demonizēta, ka neviens pat pašu velnu neatpazītu. Manuprāt, vienīgais fakts, kas varētu liecināt, ka Putins nav Putins ir pensijas reforma, jo KF prezidents atšķīrās no citiem, ka savu vārdu vienmēr turēja. 😁 Mums te, kā redzi ir citas problēmas, atņemt krieviem indentitāti vai nē. Domāju, kad grieži mainīsies būs grūti purpināt, a ja že tut ņe pričom, lai arī kas nebūtu KF Prezidents.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Klimata modeļu realitāte - vai ticēsim skolu nebeigušam skuķim?

FotoGlobālo klimata "cīņu" rezultāts diemžēl var izrādīties - konkrēti papildu nodokļi arī Latvijā. Līdz ar to jautājums nav tīri akadēmisks.
Lasīt visu...

10

Blēžu un zagļu valsts

FotoRaksts „Kā zvejas privātfirmu – nodokļu “optimizētāju” - uz nodokļu maksātāju rēķina glāba Latvijas valsts ierēdniecība” ir smuks piemērs, lai saprastu, ka valsts ir saaugusi ar blēžiem, jeb, ja nu ir saaugusi, tad pareizi ir teikt – Blēžu valsts.
Lasīt visu...

21

„Anquis in herba” jeb Čūska zālē

FotoLaikā, kad visa pasaule, vairums valstu gatavojas pasargāt savus iedzīvotājus no iespējamas koronavīrusa izplatīšanās, Latvijas publiskā telpa un ļaužu prāti ir nodarbināti ar daudz svarīgākām lietām – kādas latviešu sievietes nedienām Dienvidāfrikā un Dānijā. Viņa atrodas Dānijas cietumā un gaida izdošanu uz DĀR, kur (pēc mediju sniegtās informācijas) veikusi VAIRĀKUS noziegumus, no kuriem visskaļākais ir bērna nolaupīšana, ko starptautiski apzīmē ar vārdu “kidnapping”. Jau sen citus viņas noziegumus neviens nepiemin. Ne medijos pieminēto dokumentu viltošanu, ne “citus” likumpārkāpumus. Ir palicis tikai “nu kā var māte nozagt SAVU bērnu?!
Lasīt visu...

21

9.maija svinības Maskavā kā līdzeklis Kremļa noziegumu leģitimācijai

FotoIesākumā precizēšu, ka runa šeit būs ne tik daudz par konkrētiem vēsturiskiem notikumiem, cik gan par šo notikumu izmantošanu sagrozītā veidā no Krievijas varas puses ar mērķi sasniegt savus ārpolitiskos un iekšpolitiskos mērķus tuvākajā un tālākajā nākotnē.
Lasīt visu...

21

Vairāk jautājumu nekā atbilžu...

FotoInteresanti, kurš tur bīda to Skultes LNG termināli. Ekonomikas ministra Nemiro draudziņš, kuru grib iestūķēt Latvenergo padomē kaut vai pa skursteni? Vai tomēr vecijaunā Vienotība? Vai NA? Vai JKP Eglītis ar Feldmanu? Varbūt visi kopā?
Lasīt visu...

21

Leksiskās debilitātes praktiķi

FotoLatvijā jau labu laiku ir tradīcija noskaidrot attiecīgā gada atraktīvākos (jocīgi piesaistošos) izteikumus. Ar to nodarbojas Rīgas Latviešu biedrības Latviešu valodas attīstības kopa. Tā izveido speciālu žūriju. Tai uztic akceptēt aizvadītā gada leksiski neveiksmīgākos risinājumus.
Lasīt visu...

21

Kāpēc FKTK atvainojās Maijai Treijai

FotoŠī gada 3. februārī Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) izplatīja paziņojumu, kurā teikts, ka FKTK atsauc savu 2019. gada. 29 aprīļa paziņojumu medijiem ar virsrakstu “FKTK no amata atstādina Atbilstības kontroles departamenta direktori  un izsaka nožēlu par goda un cieņas aizskārumu, kā arī iespējamo reputācijas kaitējumu, ko rīkojums ir radījis Maijai Treijai”.
Lasīt visu...

21

Ar atsevišķu tiesnešu atbalstu tiesu izpildītāji no iedzīvotājiem piedzen līdzekļus, kurus likums viņiem neliek maksāt

FotoParādījušies tiesu izpildītāji, kas atraduši jaunu, likumā neparedzētu veidu, kā no cilvēkiem, kas pabeiguši privātpersonas maksātnespējas procesu, piedzīt atlīdzību par piedziņas darbu. Neskaidru iemeslu dēļ daži tiesneši jaunatrasto paņēmienu atbalsta, atzīstot, ka tiesu izpildītāju darbs ir tikpat neaizskarams kā uzturlīdzekļi un sodi, radot bezprecedenta tendenci, kas pārkāpj iedzīvotāju tiesības.
Lasīt visu...

15

Lidostu un čemodānus es vairs neatceros, visi aicina mani par Rīgas mēru, bet es plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju

FotoPirmkārt, es uzskatu, ka esošā politiskā sistēma sevi ir izsmēlusi, tā ir bankrotējusi. Taču, lai piedalītos politiskajā procesā šobrīd, man būs nepieciešama partija. Tādēļ paziņoju, ka plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju.
Lasīt visu...

6

Divu gadu laikā Veselības ministrija nav ieviesusi nevienu no Valsts kontroles ieteikumiem, lai ģimenes ārsti būtu pieejamāki

FotoDivu gadu laikā, kopš klajā nāca Valsts kontroles revīzijas ziņojums par ambulatorās veselības aprūpes efektivitāti, nav izdevies ieviest nevienu no ieteikumiem, lai ģimenes ārstu loma veselības aprūpē daudz vairāk atbilstu pacienta interesēm un uzlabotos šo ārstu pieejamība.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā un risināšanā

Cienījamie laikabiedri! Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā...

Foto

Divi jautājumi Kristīnes Misānes izdošanas sakarā: vai tikai atbildes nebūs biedējošas ikvienam pilsonim?

Latvijā visaugstākajā līmenī pacelts jautājums par mūsu pilsones Kristīnes Misānes izdošanu no Dānijas...

Foto

Es redzēju, mīļais, tu šodien biji aizrāvies ar valstsgribu...

Nupat pieķēru sevi pie pavisam stulbas atziņas - pat iepriekšējie divi kretīni Bērziņš un Vējonis man nelikās...

Foto

Vai Ārstu biedrība kļuvusi par Veselības ministrijas suni?

Pagājušajā nedēļā Veselības ministrijā notika Farmācijas jomas konsultatīvās padomes sēde. Sēde bija iestudēta kā viena aktiera teātris. Režisore...

Foto

Kauns skatīties, kā daļa latviešu politiķu un ierēdņu nodur acis, mentāli savelkas čokuriņā un slīd zem galda

Šonedēļ „Attīstībai/Par” pakļāvās “Saskaņas” un lašoristu* spiedienam un uz...

Foto

Var noprast, ka Annai Jutai Maskavā pavadītais laiks nav pagājis pa tukšo

„Spēcīgs” vēstījums no savā laikā Maskavā, īpašā speciālā rajonā (augsta ranga kompartijas funkcionāru dzīvesvietā)...

Foto

Iesniegums Bordānam: nevajag aiztikt Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales robežas

Izlasījām, ka Varakļānu novada domei būs jānoskaidro savu iedzīvotāju viedoklis par palikšanu Vidzemē vai pievienošanos Latgalei....

Foto

“Nācijas tēvs” kā “nācijas tumsonis”

Nekas nemainās! Katra “nācijas tēva” (NT) publiskā uzstāšanās ir tumsonības apliecinājums. Izrādās, NT ir milzīgi robi izglītībā. Viņa zināšanas ir ļoti...

Foto

Skumji, ka pašreizējā bezoligarhu valdība tiek stutēta ar šī āksta un citu "kaimiņu" balsīm

Ir beidzot piepildījies Kaimiņa aktieriskais sapnis... viņš ir nokļuvis uz valsts lielākā...

Foto

Par “antisemītiskām cūkām” un poļu-čehu teritoriālo konfliktu

Savā nesenajā uzrunā Krievijas Aizsardzības ministrijas sanāksmē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies Otrā pasaules kara tēmai un, pieminēdams...

Foto

Lietuviešu uzņēmēji pret Latviju

Gribēju piemest savu pagali ažiotāžai ap VDD ēkas celtniecību bijušā velotreka vietā. Tad nu lūk, no vienas puses man izbrīnu raisa šiverīgu...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: janvāris

8.janvārī Rīgas lielākajos interneta medijos tika ievietota pēcpadomju gados tematiski klasiska un tāpēc emocionāli vienaldzīga informācija. Taču tai tomēr piemīt zināma atraktivitāte. Informācijā...

Foto

Kur Latvija?

Latvijai vairs nav nevienas no valsts pazīmēm, proti:...

Foto

Karaļa ēras beigas vai tomēr “Bauze uz pauzes”?

Otrdien Garkalnes novada iedzīvotājus sasniedza ziņa, ka Garkalnes Imperators ir atkāpies no amata, jo veselība vairs nav tā,...

Foto

Ornitologs Apinītis iestājas par skaidru dziesmu: nost ar šņabi un „cīgām”

Jūs jau būsiet pamanījuši, ka kādreizējais partijas „Latvijas ceļš” biedrs dakteris Pēteris Apinis, kurš tika...

Foto

Kas notiek ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadību?

Ņemot vērā, ka pēdējā laikā arvien plašāk izskan ziņas par KPV LV ministru brīnumiem, vēlos informēt par kādu citu...

Foto

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

Teikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

Vācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu,...

Foto

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

Nevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies,...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

Autortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini...

Foto

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

Atbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam...

Foto

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

Nacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā....

Foto

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

Pērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā...

Foto

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

Atbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku...