Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Banka

23.07.2020. 11:30

A šitam viss vienalga.... dzīve sačakarēta, jāčakarē citiem...pašam kundze pa kazino un alko bodēm dzīvojas....varbūt meklējas....redzēs kas ar jauno paaudzi....

Atbildēt

paga, paga

22.07.2020. 18:38

»

Art

Par manu naudu Latv.banka dzīvo kā mēra laikos...


Vai tikai tu un Lapsa nebrēktu kā aizkauta, ja Latvijas banka vieglu roku atmestu katram neapmierinātajam darbiniekam 6 cipariem rakstītas summas.

Atbildēt

Jurčiks

22.07.2020. 12:40

Tā kantora eksistence ar uzpūstajām algām vispār nav saprotama patreiz esošajos apstākļos. Kādu gan pamatfunkciju(monetārā politika) LB veic bez savas naudas? Viss takš tiek pieņemts tur, Eiropas Centrālajā Bankā. Visus tos dīkdieņus pievienot ekonomika ministrijai un tur esošajai ierēdniecības algu skalai.

Atbildēt

fakts

22.07.2020. 12:01

»

Paziņa

A kur KNAB, Valsts kontrole skatās


Skatās lai nekas neapdraudētu pastāvošo lietu kārtību.

Atbildēt

Paziņa

22.07.2020. 11:44

A kur KNAB, Valsts kontrole skatās?

Atbildēt

Veseli astoņi juristi par 20 000 €

22.07.2020. 11:19

»

TrueWisdom

Neko nesaprotu, tad kopējais atallgojums 20K EUR uz 8 juristiem (izklausās ok), tad "kam maksā 20K mēnesī"...Nu tad noapaļojieties, kam, par cik un cik daudz :D savādāk, sorry Lapsa, bet šis posts ir totāls fake


strādā LB globālās finanšu korporokrātijas interesēs palielināt valsts parādu, veicot Latvijas ekonomikas izlūkošanu! Katru dienu sīki analizējot Latvijas mikro un makro ekonomiku!

Nule ”pandēmijas melu aizsegā” ar VP E. Levita tiešu akceptu caur pielaidi valsts noslēpumiem, kas ir valsts ārējo aizņēmumu līgumu saturs, valsts korporācija palielināja valsts un visas tautas parādu par 4 miljardiem €!

Atbildēt

TrueWisdom

22.07.2020. 10:39

Neko nesaprotu, tad kopējais atallgojums 20K EUR uz 8 juristiem (izklausās ok), tad "kam maksā 20K mēnesī"...Nu tad noapaļojieties, kam, par cik un cik daudz :D savādāk, sorry Lapsa, bet šis posts ir totāls fake.

Atbildēt

Valsts korporāciju

22.07.2020. 10:04

»

Tauta

Vai tiešām viņam nepietiek


veido valsts dienesti un labi atalgotā partokrātija. Aizsedzoties ar liberāldemokrātijas vīģes lapu viņi iedzīvojas uz valsts un tautas rēķina.

No cionistu rokasgrāmatas 6. Saeimai, kuras Saeimas prezidija pr-ja bija I. Kreituse, politoloģijas “profesore”, kura apkalpo 4. maija komunistu, čekistu, cionistu valsts korporāciju, “Gudro stratēģija un taktika”.

“Spēkam jāizkaro uzvara tiesiskos jautājumos, lai vestu uz liekulību (pie kukuļošanas, krāpšanas, nodevības). Tauta jāpieradina pie nelikumības.”

Atbildēt

Tauta

22.07.2020. 09:47

Vai tiešām viņam nepietiek......

Atbildēt

Kolaboranti varu koncentrēja pavisam nesen :

22.07.2020. 09:32

»

ha-ha

Kirova rajona okupantu represīvie un ideoloģiskie kolaboranti uzkrītoši aktīvi darbojās varas augstākajos līmeņos,īpaši spilgti liekot saprast,kā šī ir valsts noziedznieku pārvaldīta valsts un valdīšanas rezultāti ir vērsti uz valsts noziedznieku labklājības un varas stiprināšanu...


1. ar VDD izveidi;
2. izmainot likumu, dodot pielaidi valsts noslēpumiem VK vadītājam - represīvi nosakot ievērot “paraizu balsu saskaitīšanu” jau nākošajās 14. Saeimas vēlēšanās;
3. piešķirorot ievērojamus naudas līdzekļus valsts amatpersonu apsardzei un sabiedrības kontrolei.

Atbildēt

ha-ha

22.07.2020. 08:46

»

Neticu,

ka nekas nemainīsies


Kirova rajona okupantu represīvie un ideoloģiskie kolaboranti uzkrītoši aktīvi darbojās varas augstākajos līmeņos,īpaši spilgti liekot saprast,kā šī ir valsts noziedznieku pārvaldīta valsts un valdīšanas rezultāti ir vērsti uz valsts noziedznieku labklājības un varas stiprināšanu.

Atbildēt

Cionistu mēģinājumi nomelnot

22.07.2020. 08:43

»

Vēps

Neliela izpēte - tikai par publiskajiem avotiem. Tātad vairāki fakti...


cita nekā. Žīdu cionistiem nav miera. LL vienīgais Latvijā atmasko varas noziedzniekus atklāti ar savu vārdu, neslēpjoties.

Atbildēt

Kasiņš

22.07.2020. 08:17

»

Vēps

Te ir 2 iespējas...


Kāds smieklīgs pakaļā līdējs...

Atbildēt

Vēps

22.07.2020. 07:53

»

Vēps

Te ir 2 iespējas...


Neliela izpēte - tikai par publiskajiem avotiem. Tātad vairāki fakti:
1) Lato Lapsa ir minēts noplūdušajos Meroni e-pastos, kurus viņš pats raksturojis kā baltu patiesību. Šajos e-pastos kāda Lato Lapsas bijusī kolēģe bez spaidiem un absolūti labprātīgi paskaidro - Lato Lapsa ir cieši saistīts ar advokātu Mārtiņu Kvēpu. Lato Lapsa, tviterī vaicāts par šiem apvainojumiem, tikai neveikli mēģināja atjokot. Tātad - Lato Lapsa varētu būt cieši saistīts ar advokātu Mārtiņu Kvēpu.
2) Advokāts Mārtiņš Kvēps ir Ilmāra Rimšēviča pārstāvis kriminālprocesā (https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/advokats-dala-rimsevica-lieta-esoso-pieradijumu-iespejams-ir-nelikumigi.a337281/).
3) Ja Mārtiņš Kvēps ir Ilmāra Rimšēviča pārstāvis arī procesā pret Latvijas Banku (minēts šajā rakstā) vai pārstāv iepriekšējās publikācijās minēto apsardzes darbinieku, tad pamatots ir jautājums par Lato Lapsas neētisko rīcību, vēršoties pret personām, kas tiesājas pret personām, kuras pārstāv ar viņu cieši saistītais Mārtiņš Kvēps.
4) Vēl vairāk - tas liek uzdot jautājumu, vai Lato Lapsa, ņemot vērā viņa bijušās kolēģes atklāsmes, nav arī materiāli ieinteresēts (stimulēts) publicēt šādus rakstus, kas vēršas pret advokāta Mārtiņa Kvēpa oponentiem?

Kā būs, Lato Lapsa? Atbildi sabiedrībai!

Atbildēt

Nu, redziet!

22.07.2020. 06:57

Kā kliķe baidījās, ka kāds atnāks un nositīs Vinsoviču! Nenosita! Vonsovičs turpina veģetēt. Uzrakstīs grāmatu par Teikmani. Vai kas mainīsies? Nemainīsies vis!

Atbildēt

Kas pats divkosīgs,

22.07.2020. 06:50

»

Vēps

Ja mērķis būtu zaudēt tiesās, tad Jums taisnība un Saulpiša birojs būtu ļoti piemērots...


tam citi arī tādi šķietas. Tie mēsli faktiski ir iznīcināmi, tie LB juristi, jo ar latviešu garaspēku paverdzina latviešu tautu, kalpojot globālai finanšu korporokrātijai, uzrādot vājās vietas Latvijas ekonomikā, radot jaunus piedpiedu parāda palielināšanas riskus - tieši LB juristi ar 20 000 € algu mēnesī ir pie vainas, ka Latvijas parāds “pandēmijas melu miglā” tika pieaudzēts par 4 miljardiem € un cilvēki pazemoti “ar uzpurņiem”.

Atbildēt

Buratino Vonsovičs nav

22.07.2020. 06:45

»

gugu

Šķiet, Lapsa viņu ir raksturojis kā okupācijas varas laiku karjeristu, kurš lieliski spēja piemēroties arī jaunajai varai - un spēs arī vēl nākamajai, ja tā atgadīsies


bet, ja pasakā būtu “works” tad tas būtu Vonsovičs. Kas ir “works”?Tā ir persona, kura vienmēr pielāgojas apstākļiem, bet, kolīdz pa īstam jāstrādā, tā atrod citus apstākļus, kam piemēroties. Kā eļļas traips uz ūdens virsmas zaigo un plūst.

Atbildēt

Vēps

22.07.2020. 06:44

»

karbons

Jautājums ir - kāpēc tikai Vonsoviça birojs? Varbūt Saulpißa Konusa juridiskais birojs būtu piemērotāks, un lētāks, un efektīgāks


Ja mērķis būtu zaudēt tiesās, tad Jums taisnība un Saulpiša birojs būtu ļoti piemērots.
Man tomēr ir aizdomas, ka šis ir pasūtījuma raksts otras tiesvedībā iesaistītās puses interesēs. Tāpat kā tas žurnālistikas šedevrs, kas te pirms dažām dienām parādījās par kādu Latvijas Bankas apsargu, kurš vairs nav spējīgs pildīt savus pienākumus, taču ir iekrampējies šajā darba vietā un izmanto visas iespējas, lai vēl piezīstos darba vietas makam. Šķiet dīvaini, ka, no vienas puses, Lato Lapsa kritizē Latvijas Banku par pārlieku lielo darbinieku skaitu, bet, no otras puses, nekritiski, vienas puses interesēs, metas aizstāvēt darbinieku, kurš nav spējīgs pildīt savus pienākumus... Divkosīgi.

Atbildēt

gugu

22.07.2020. 06:39

»

Vēps

Te ir 2 iespējas...


Šķiet, Lapsa viņu ir raksturojis kā okupācijas varas laiku karjeristu, kurš lieliski spēja piemēroties arī jaunajai varai - un spēs arī vēl nākamajai, ja tā atgadīsies.

Atbildēt

gugu

22.07.2020. 06:38

»

fakts

Tikai neaptēsta lapsa var iedomāties, ka jebkurš jurists var veiksmīgi pārstāvēt iestādi jebkurā tiesas procesā. Ja iestādes vadītājs ir tikpat neaptēsts, tad parasti tiesāseko pilnīga izgāšanās


Protams, veiksmīgi to var darīt tikai bijušais Kirova rajona tautas tiesnesis un Latvijas PSRS Augastākās tiesas tiesnesis, padomju kolaborants Romualds Vonsovičs.:)))

Atbildēt

Lielās LB juristu algas ir latviešu vagaru algas

22.07.2020. 06:36

izkalpinot un paverdzinot latviešus ebreju žīdu etnisko šovinistu cionisma politikā. Tieši kā Vonsovičs- kolaborants. Tauta paverdzināta nežēlīgā ekspluatācijā un nav vairs spējīga pretoties pat miermīlīgos “aitu protestos”.

Es arī nevaru - mana pensija ir 88 €, jo neatbalstīju 4. maija noziedznieku kliķi ar nodokļiem, cerēju, ka latvieši saņemsies brīvības cīņām un varēšu viņiem pievienoties.

Atbildēt

Čekisti rullē

22.07.2020. 06:06

Kur ir tur rodās

Atbildēt

kuru zagli tad aizstāvēs

22.07.2020. 06:01

?????????????????

Atbildēt

Art

22.07.2020. 05:55

Par manu naudu Latv.banka dzīvo kā mēra laikos.
Kur redzets, ka ar ilggadīgu savu darbinieku tiesātos tā vietā, lai godpilni samaksātu viņam un šķirtos! Bet nē, Latv.banka kā sīka uts ir principiāli piezīdusies un sūc nodokļu maksātāju naudu savām tiesvedībām. Kazāks - likās, ka cilvēcīgs, bet re, savu darbinieku čakarē

Atbildēt

karbons

21.07.2020. 22:48

Jautājums ir - kāpēc tikai Vonsoviça birojs? Varbūt Saulpißa Konusa juridiskais birojs būtu piemērotāks, un lētāks, un efektīgāks?

Atbildēt

Vēps

21.07.2020. 22:40

Te ir 2 iespējas:
- vai nu Lato Lapsam ir aizmiglojies prāts saistībā ar personisku naidu pret Vonsoviča kungu;
- vai arī Lato Lapsa acīmredzami vēlētos, lai Latvijas Banka pienācīgi nerūpētos par savu aizstāvību, nepiesaistītu advokātu, kuru pats Lato Lapsa raksturoja kā augstākā līmeņa profesionāli, kurš nodrošina lielu sekmju % Latvijas tiesās, un tā rezultātu zaudētu šajos procesos.
Gadījumā, ja otrais variants ir taisnība, baidos, ka būs jāveic dziļāka izpēte, kādi tad ir otro pušu advokāti šajās lietās, un vai tur nav vērojama kāda jaunrade vai bieža pietiek.com izmantošana savu mērķu sasniegšanā un oponentu nomelnošanā (vēršanās pret Balmaku, Vonsoviču, Bunkus ģimeni).

Atbildēt

fakts

21.07.2020. 22:32

Tikai neaptēsta lapsa var iedomāties, ka jebkurš jurists var veiksmīgi pārstāvēt iestādi jebkurā tiesas procesā. Ja iestādes vadītājs ir tikpat neaptēsts, tad parasti tiesāseko pilnīga izgāšanās.

Atbildēt

Nopietni

21.07.2020. 21:58

Kā lai citādi padalās, ja vajag. No savējo algas "misteram 20" drīzāk, ka nekas neatleks, tādēl slēdz līgumus ar pesonu "no malas", kuram kabatā nonāk samaksa, no kuras var padalīties par tik, par cik vienojas. Tā ir bijis ne vienā vien iestādē valsts un pašvaldību paspārnē.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Labklājības ministrijas un pašvaldību neizdarība noved pie dzīvības apdraudējuma cilvēkiem, kuri uzturas sociālās aprūpes centros

FotoKopš ārkārtējās situācijas valstī, ko izraisījusi Covid-19 krīze, tiesībsargs ar vērību seko līdzi notikumiem, kas saistīti ar personām, kas ilgstoši atrodas sociālās aprūpes centros. Tiesībsargs uzskata, ka Labklājības ministrijas un pašvaldību neefektīvās sadarbības dēļ tiek pārkāptas personu tiesības uz veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

15

Pele spēlējas ar kaķi: Ivo Leitāns pret Aivaru Lembergu

FotoKad vienā no Ventspils mēra Aivara Lemberga preses konferencēm jautājumus sāka uzdot LTV žurnālists Ivo Leitāns, uzreiz izvērtās aizraujošas debates starp kaķi un peli teju stundas garumā, turklāt šis ir no tiem gadījumiem, kad abas puses vienlīdz var uzskatīt par kaķi un par peli reizē.
Lasīt visu...

13

Pieaug slēgto tirgotāju skaits, jāglābj nozare

FotoNozare turpina darboties sarežģīta regulējuma apstākļos. Atbalstu saņem regulāri apturēto uzņēmumu darbinieki, turpinās pieteikšanās uz apgrozāmo līdzekļu pabalstiem, ar nepacietību tiek gaidīts lēmums par nomas maksas atbalsta piešķiršanu. Vienlaikus pieaug pircēju neapmierinātība ar sortimenta ierobežojumiem un valdības sadārdzināto aizliegto preču iegādes procedūru. Savukārt, uzņēmēji neapmierināti ar preču krājumu iesaldēšanu un aizliegumu nopelnīt tirdzniecības vietu saglabāšanai (komunālie maksājumi, noma).
Lasīt visu...

6

Atbilde ir tuvāk, nekā tu domā

FotoCik labi, ka mēs dzīvojam laikā, kad ir tik daudz iespēju! Piemēram, ir tik daudz iespēju baidīties:
Lasīt visu...

15

Pilsoni! Ja gribi paspēt nodibināt partiju, tad kur ņemt nosaukumu? Tev palīgā nāks Ukraina

FotoSkatoties uz pašvaldību vēlēšanām šogad un Saeimas vēlēšanām nākamgad, plāno dibināties ne tikai Gobzema “Likums un kārtība”, kamēr KPV LV lēmusi mainīt nosaukumu. Daudzi acīmredzamie partiju nosaukumi sen paņemti, tāpēc idejas jauniem partiju nosaukumiem var atrast kaimiņos — Ukrainā.
Lasīt visu...

15

Esmu brīvs un spēcīgs cilvēks, tāpēc iesūdzēšu visus, kas man darīs pāri

FotoEsmu ar savu parakstu apliecinājis dalību partijā Likums un kārtība! Un Tu? Seko man un manai komandai! Mēs esam tik spēcīgi, ka pretinieks aptur eparakstu, laiž melu kampaņas masveidā un trīc bailēs.
Lasīt visu...

21

Kam tic tie, kas grib, lai netici nekam

FotoBrīžos, kad plašākam sabiedrības lokam piemin okultismu, tad vieni smīkņā klusi, citi steigtu pildīt savu operatīvo armijai pielīdzināmo dienestu dotos uzdevumus likvidēt tādas informācijas izplatīšanu, velkot paralēles ar „atmiņu ūdeņiem” un citiem brīnumiem, un pa vidam atrodas arī kāds, kas kaut mazliet sapratīs.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Tikai slikti cilvēki iebilst pret datu nesēju atlīdzību mobilajiem telefoniem

Latvijas autoru, mūzikas izpildītāju un producentu organizācijas ir gandarītas par LR Kultūras ministrijas (KM) virzītajām izmaiņām...

Foto

Pietiek norādīt kā piemēru citu valstu neizdarību, attaisnojot mūsējās

Kas mainījies? Kad studēju medicīnu, mums mācīja, ka no desmit cilvēkiem vismaz viens ir savādāk domājošs. Vai...

Foto

Zakatistovam, Nemiro un kompānijai nāksies atskaitīties

Šā gada 7.janvārī Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs ir apstiprinājis 2020.gada 6.decembra politiskās partijas KPV LV ārkārtas biedru sapulcē ievēlēto valdi:...

Foto

Vajadzētu pieprasīt arī izglītības un zinātnes ministres demisiju

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde aicina Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu neatstāt bez ievērības Latvijas Izglītības un zinātnes...

Foto

Par cenzūru portālā Draugiem (ja vēl atceraties tādu)

Līdz 2017.gada maijam biju pārliecināts par to, ka visi cilvēki pasaulē  vissiltākos pateicības vārdus saka un vislielāko cieņu...

Foto

Kāpēc Latvijas vara un mediji nekomentē Lielā Restarta konceptu?

Pēc gandrīz gada juku un haosa atbilde uz šo jautājumu ir acīmredzama. „Jaunās Perestroikas” ieviešanai uzsvars tiek...

Foto

Šoreiz mēģināšu atbildēt par saviem vārdiem: politiskās partijas "Likums un kārtība" dibināšanas manifests

Mēs neticam papīru kalniem. Papīrs panes visu. Līdz šim Latvijā ir bijušas simtiem...

Foto

Praktiski padomi - kā apturēt vīrusu

Kopš pavasara nekas nav mainījies, vēl joprojām tie paši labie, vecie, efektīvie ieteikumi! Tātad vīruss nekad nesākas uzreiz plaušās, tas...

Foto

Pietiek muļļāties

Lai nu kā kādam nepatiktu Latvijas pašreizējā valdība, kura rīkojas pēc Krilova fabulas motīviem, tad nu šoreiz jānoņem cepure premjera priekšā....

Foto

Kas traucē?

Gada pirmajā pusē mēs lepojāmies ar to, ka mūsu „aktīvās” rīcības rezultātā esam labā epidemioloģiskā situācijā, salīdzinot ar citām valstīm. To, lepni krūtis izgāzuši,...

Foto

Es sekoju un izprotu

Pastāvīgi un rūpīgi sekojot līdzi situācijai, izprotu Ministru prezidenta lēmumu un tā pamatojumu pieprasīt veselības ministres demisiju....

Foto

Pareiziem medijiem, kas cer uz valsts finansiālu atbalstu, ir jāuzvedas pareizi

Jau kopš marta Latvijas iedzīvotāju ikdienu būtiski ietekmē koronavīrusa izraisītā pandēmija, ar to saistītie ierobežojumi...

Foto

Ir nepieciešamas skaidras atbildes

Ir skaidrs, ka šis šovs ar varas sevis slavinošo vakcinācijas uzvaras gājienu turpināsies ar arvien lielāku jaudu. Tieši tāpat kā turpināsies krāpnieciskās...

Foto

Es jums atkal došu daudzus lieliskus padomus: kad un kā Latvija sāks ķert kaimiņus?

Vienmēr ir interesanti un noderīgi salīdzināt dažādu valstu datus, it sevišķi, ja...

Foto

Kur ir manas ragaviņas?

Labdien, valdība! Vispirms apsveicu ar iespēju sākt vakcinēties! Gaidu ar nepacietību arī savu kārtu. Bet, kamēr gaidu (un, cerams, sagaidu), nenocietos un...

Foto

Aicinu ikvienu saglabāt piesardzību un rīkoties atbildīgi

Godājamie Latvijas iedzīvotāji un visi, kuriem dārga mūsu mīļā Latvija! Aizejošais gads ir bijis izturības un pārbaudījumu gads. Covid-19...

Foto

Izturību, iejūtību un drosmi

Mīļie Latvijas cilvēki! Jaunajā gadā es gribu mums visiem novēlēt izturību, iejūtību un drosmi....

Foto

Šodienas izaicinājumi prasa tikai veselo saprātu

Mūsu vēsturē ne reizi vien Ziemassvētki bijis smagu kauju laiks. Gan strēlnieki, gan leģionāri ar asiņu sarkano krāsojuši gada garākās...

Foto

Ieteikumi par COVID-19 ambulatoru ārstēšanu

Atsaucoties uz Latvijas Ārstu biedrības aicinājumu iesaistīties COVID-19 pandēmijas apkarošanā, varu rekomendēt dažus ieteikumus ambulatoram ārstēšanas procesam....

Foto

Ministrs Plešs ignorē Būtiņģes termināla naftas noplūdi

Būtiņģes naftas termināla atrašanās Baltijas jūrā ir bumba ar laika degli, tādēļ naftas noplūde no Būtiņges termināla ir likumsakarīga....

Foto

Ko vajag darīt, lai cilvēki Latvijā neticētu vakcīnai pret koronavīrusu. 10 punkti

1. Vairākas desmitgades nepiešķirt pietiekami daudz līdzekļu izglītībai un zinātnei. Lai cilvēki tic instagram influenceriem ne...

Foto

Aicinājums valsts augstākajām amatpersonām

2020. gada 12. novembrī Satversmes tiesa taisīja spriedumu, kas ir guvis plašu rezonansi Latvijas sabiedrībā. Likumdevējiem tas nozīmē nopietnus izaicinājumus nākotnē. Latvijas...

Foto

Ko es darītu, ja pats saslimtu ar Covid–19

Vakardienas saruna. Atstāstīšu, kā nu mācēšu. Mans sarunu biedrs – mans sens paziņa, tik sens, ka esam vienaudži,...

Foto

Kārtējais „eksperts” kārtējo reizi paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās beigas

Politologs, demagogs un bijušais sektants Andis Kudors savā nesenajā intervijā vēlreiz paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās...

Foto

Vīrieši, appreciet savas sievietes: vēstījums 2020. gada Ziemsvētkos

Dieva mīļotie, es sirsnīgi sveicu jūs Kristus dzimšanas svētkos! Septiņsimt gadus pirms Jēzus dzimšanas pravietis Jesaja vēstīja, ka...

Foto

Mīlestības likums liek mums raudzīties uz ikvienu kā savu laikabiedru

Kā vadmotīvu šai svētku uzrunai paņemsim tekstu no Lūkasa Evaņģēlija: Un viņi steigā atnāca un atrada...

Foto

Mūsdienu Ziemassvētku stāsts

Vakar pa nakti sniga. 8:00 - uzcēlu sniegavīru....

Foto

Aicinām priesteri Aleksandru Stepanovu nevērsties pret pāvesta kalpojumu

A. god. priesterim Aleksandram Stepanovam (attēlā), Tukuma Romas katoļu draudzes prāvestam un portāla www.civitas.lv redaktoram. Latvijas Romas katoļu...

Foto

Arhibīskaps Stankevičs, viņa sirdsapziņa un Gērings, kurš tika notiesāts…

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča uzruna Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē izraisīja sašutumu ne tikai...

Foto

Mans piedāvājums – ieviest formulējumu “Kopīgas deklarētās mājsaimniecības un savstarpējās aprūpes likums”

15. decembrī es piedalījos Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē, kurā aicināju, nemainot...

Foto

Alkoholu un cigaretes drīkst, grāmatas nedrīkst

Gudri ļaudis vienmēr ir teikuši: meitiņ, neej gulēt nikna. Vakar izlasīju valdības lēmumu, izdarīju visu, lai dusmas mazinātu (vienīgi pastaigāties...

Foto

Pasaule pesimista acīm jeb nepatīkamā patiesība

Cik ir divi reiz divi? Nu, ja godīgi, tikai tev – divi reiz divi ir pieci. Iegaumē, lai kur tu...

Foto

Ministriem nepelnītais algas pielikums ir jāziedo labdarībai

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likuma normu, kas paredz ņemt vērā gan vidējās algas,...

Foto

Izbrauciet no auzām un atveriet brīvdienās veikalus

Godātie valdības vīri! Laiku pa laikam katram mums sanāk “iebraukt auzās”. Šoreiz no valdības gaidām izbraukšanu no auzām, jo...

Foto

Ir īstais laiks, lai daži desmiti tūkstošu eiro nodokļu maksātāju naudas tiktu samaksāti par dievkalpojumu pārraidīšanu komercmedijos

Tieslietu ministrija ir sagatavojusi informatīvo ziņojumu “Par Ziemassvētku dievkalpojumu...

Foto

„Nekā personīga” „galma dziesminieku" meli par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem

TV3 raidījumā „Nekā personīga” "galma dziesminieki", stāstot par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem,...

Foto

Konservatīvo cenzūra – “radikāļu sazvērestība” vai realitāte?

Pēdējās nedēļās Latvijā un pasaulē ir izskanējušas diezgan likumsakarīgas ziņas, proti, daudzi Nacionālās apvienības (NA) biedri, tostarp Saeimas deputāts...

Foto

Mēs visi zinām, ka šo pandēmijas vilni, kas veļas pāri visai pasaulei, nav radījuši Latvijas politiķi, - un vēl citas manas svarīgās domas

Mēs visi ejam...

Foto

Var risināt cilvēku problēmas citu kopdzīves veidu gadījumā, nepielīdzinot tās ģimenei un laulībai

Latvijas sabiedrībā plašu rezonansi ieguva Satversmes tiesas 2020. gada 12. novembra spriedums, kas...

Foto

Dodiet naudiņu mūsu kontrolētajām NVO, bet valsts aizsardzības mācību skolās nevajag: vēstule valsts prezidentam Egilam Levitam

Augsti godātais Levita kungs! 2020. gada 3. decembrī Saeima pieņēma...

Foto

Mēs prasām savu valsti atpakaļ

Azeru nesenais panākums Kalnu Karabahas atgūšanā un dekolonizācijā, kā arī Lukašenko nespēja apklusināt protestus Baltkrievijā lika atcerēties Krievijas politiķa Viktora Alkšņa...

Foto

K.Kariņa k-gam no Latvieša Pelēkā

Premjera kungs! Rakstu Jums, jo vēl ir laiks novērst problēmas, ko var radīt savstarpēja nesaprašanās. Mani senči te dzīvoja cara laikos,...