Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

to Zeze

22.02.2021. 20:09

»

Zeze

Autoram kaut kas nojucis. Tā nav padomju palieka, jo PSRS pat tuvu nekā tāda nebija. Tā ir jaunā vadāmā haosa neoliberālā doktrīna. Par potēšanās stulbumu es vispār negribu izteiktie - kas grib sprāgt nost, lai iet un potējas


Padumjos laikos bija īpaši 4. pārvaldes veikali, 4. pārvaldes poliklīnikas un 4. pārvaldes slimnīcas. Vai tad kompartijas funkcioņeri, kas tevi drāza, par to visu nestāstīja?

Atbildēt

Zeze

22.02.2021. 18:48

Autoram kaut kas nojucis. Tā nav padomju palieka, jo PSRS pat tuvu nekā tāda nebija. Tā ir jaunā vadāmā haosa neoliberālā doktrīna. Par potēšanās stulbumu es vispār negribu izteiktie - kas grib sprāgt nost, lai iet un potējas.

Atbildēt

kāds man sakars?

22.02.2021. 15:06

»

nestreso deģenerāt!

Bidla esi tu un tev līdzīgi lopi


Bidlu gēniem vēsturiski ir izveidojusies lieka hromosoma.
Лишняя хромосома. Непарная! /youtube/

Atbildēt

nestreso deģenerāt!

22.02.2021. 00:18

»

nomierinies deģenerāt!

Bidla ir krieva apzīmējums un tulkojumā no poļu valodas, nozīmē "lops


Bidla esi tu un tev līdzīgi lopi

Atbildēt

ha-ha

18.02.2021. 23:18

»

aa

par zagšanu, tā ka zog tagad padomju laikā varēja tikai sapņot, un galvenais, likumīgi


Padomju laiku šie paši komunistu rangā bija likumīgo zagļu ranga pie toļikiem uzraugu rangā,kuri tagad ir atzīti par nopelniem bagātiem valstsvīriem,bet zagļu pasaules tikumi ir pārmantoti un principi ieviesti valsts līmenī,par ko tauta nevar vien nobrīnīties,aizmirstot,kā komunisti bija oficiālā blēžu organizācija,kurā varēja iestāties un piedalīties laupīšanā tikai ar pārbaudītu vecbiedru jeb likumīgo zagļu rekomendācija.Viņu saietos jeb shodkās tautu nepielaida.

Atbildēt

lohatrons

18.02.2021. 20:02

cik maksā vakcīnu reklamēšana? stulbeņi!

Atbildēt

formula

18.02.2021. 19:45

Šķirstot vecas padomju laika grāmatas ,tajās obligāta, laikam , sastāvdaļa bija padomju cilvēkā vēl esošo ( ak , šausmas ) pagātnes palieku kritika. Ko, nekas nav mūsdienās mainījies ? Joprojām un vēl ilgi , demonstrējot , cik esam idejiski nu, briesmīgi pareizi, visā vainosim pagātnes paliekas.

Atbildēt

v

18.02.2021. 18:05

»

to v

Ar pederastu un sadistu nācijas, kas iznīcinājusi vairākus desmitus Sibīrijas pamattautu, zvēriskumu, nekas nevar sacensties


Jā, ar latviešu sarkanajiem strēlniekiem sacensties nevarēja – viņu rokas bija līdz elkoņiem asinīs! Toreiz bija pat paruna: “не ищи палача, а ищи латыша”.

Atbildēt

atbilde

18.02.2021. 17:36

»

jautaajums

Par kuru no Ļeņiniem ir stāsts,par Nikolaju vai par Uļjanovu?Par sociāldemokrātiju vispār nav jēgas runāt.Bet ASV pilsonis nLeiba Bronšteins gan bija


Tikai pie pēdējiem civilizācijas atkritumiem tādi ļeņini, staļini un putini varēja iegūt varu.

Atbildēt

to v

18.02.2021. 17:31

»

v

Gribi teikt, ka Staļins varētu sacensties ar mūsdienu demokrātu priekštečiem – Amerikas indiāņu močītājiem


Ar pederastu un sadistu nācijas, kas iznīcinājusi vairākus desmitus Sibīrijas pamattautu, zvēriskumu, nekas nevar sacensties.

Atbildēt

Atkal pieķēzījis visas vietas ar savu murgu palagu.

18.02.2021. 16:50

»

Dzīvnieks politikā E. Levits

Dzīvnieks politikā E. Levits 16.02.2021. 22:02...


dzīvnieks nedakastrētais

Atbildēt

18.02.2021. 16:49

»

K. Švābe un ebreju intereses

K. Švābe “Covid-19 Lielais restarts...


Atkal pieķēzījis visas vietas ar savu murgu palagu.

Atbildēt

K. Švābe un ebreju intereses

18.02.2021. 15:10

»

Dzīvnieks politikā E. Levits

Žīdu pasaules plāni un K. Švābes grāmatas “Covid-19 Lieais restarts” koncepcijas ar bioloģisko ieroci - vakcinēšanu pret Covid -19...


K. Švābe “Covid-19 Lielais restarts”

https://straight2point.info/wp-content/uploads/2020/08/COVID-19_-The-Great-Reset-Klaus-Schwab.pdf


IEVADS
Koronavīrusa pandēmijas izraisītajai pasaules krīzei mūsdienu vēsturē nav paralēles. Mūs nevar apsūdzēt par hiperbolismu, sakot, ka tas mūsu pasauli izmaina pilnībā un katrs no mums pašos sarežģītākajos laikos, ar kuriem esam saskārušies paaudzēs. Tas ir mūsu izšķirošais brīdis - mēs gadiem ilgi nodarbosimies ar jaunu izmaiņu radīšanu, un daudzas lietais mainīsies uz visiem laikiem.

Grāmatas rakstīšanas laikā (2020. gada jūnijs) pandēmija turpina pasliktināties visā pasaulē. Daudzi no mums domā, kad lietas atgriezīsies normālā stāvoklī. Īsā atbilde ir: nekad. Nekas vairs neatgriezīsies pie “salauztās” normālisma izjūtas, kas valdīja pirms krīzes, jo koronavīrusa pandēmija iezīmē fundamentālu lūzuma punktu mūsu globālajā trajektorijā. Daži analītiķi to sauc par lielu bifurkāciju, citi atsaucas uz dziļu “Bībeles” proporciju krīzi, taču būtība paliek nemainīga: pasaule, kādu mēs to zinājām 2020. gada pirmajos mēnešos, vairs nav, tā ir izšķīdusi pandēmijas kontekstā. .

Šādu seku radikālas izmaiņas nāk, ko daži speciālisti ir minējuši kā laikmetu “pirms koronavīrusa” (BC) un “pēc koronavīrusa” (AC). Mēs turpināsim būt pārsteigti gan par šo izmaiņu ātrumu, gan negaidīto raksturu - tām savstarpēji saplūstot, tās izraisīs otrās, trešās, ceturtās un vairāk kārtības sekas, kaskādes efektus un neparedzamus rezultātus.


To darot, viņi veidos “jaunu normālību”, kas radikāli atšķirsies no tā, kuru mēs pakāpeniski atstāsim. Daudzi mūsu uzskati un pieņēmumi par to, kāda pasaule varētu būt vai tai vajadzētu izskatīties, šajā procesā tiks sagrauta.

Tomēr plaši un radikāli izteikumi (piemēram, “viss mainīsies”) un melnbaltā analīze par visu vai neko, jāizmanto ļoti uzmanīgi. Protams, realitāte būs daudz niansētāka. Pati pandēmija pati par sevi, iespējams, pilnībā nepārveido pasauli, taču, visticamāk, tā paātrinās daudzas izmaiņas, kas jau notika pirms tās uzliesmojuma, kas savukārt uzsāks citas izmaiņas. Vienīgā pārliecība: izmaiņas nebūs lineāras, un dominēs asi pārtraukumi. COVID-19: Lielais atiestatīšana ir mēģinājums apzināt un izgaismot gaidāmās izmaiņas un sniegt nelielu ieguldījumu, nosakot, kāda varētu būt vēlamākā un ilgtspējīgākā ekonomikas forma.

... 40 dienu periodam nav medicīniska pamata; tas tika izvēlēts simbolisku un reliģisku apsvērumu dēļ: gan Vecajā, gan Jaunajā Derībā attīrīšanās kontekstā bieži tiek norādīts uz skaitli 40 - it īpaši 40 dienu Lielā gavēņa un 40 dienu plūdu Mozus grāmatā.

Infekcijas slimību izplatībai ir unikāla spēja veicināt bailes, trauksmi un masu histēriju. To darot, kā mēs redzējām, tas izaicina arī mūsu sociālo kohēziju un kolektīvo spēju pārvarēt krīzi. Epidēmijas pēc būtības ir šķeļošas un traumatiskas. Tas, pret ko mēs cīnāmies, ir neredzams; mūsu ģimene, draugi un kaimiņi visi var kļūt par infekcijas avotiem; tie ikdienas rituāli, kurus mēs lolojam, piemēram, tikšanās ar draugu publiskā vietā, var kļūt par pārnēsāšanas līdzekli; un iestādes, kas cenšas mūs pasargāt, īstenojot ieslodzījuma pasākumus, ierobežojot cilvēktiesības, bieži tiek uztvertas kā apspiešanas aģenti. Visā vēsturē svarīgs un atkārtots modelis ir bijis grēkāžu meklēšana un vainas stingra uzlikšana ārējam faktoram.

Tā viduslaiku Eiropā ebreji gandrīz vienmēr bija starp visbēdīgākiem mēra izraisīto pogromu upuriem. Viens traģisks piemērs ilustrē šo faktu: 1349. gadā, divus gadus pēc tam, kad melnā nāve bija sākusi šķērsot visu kontinentu, Strasbūrā Valentīna dienā ebreji, kurus apsūdzēja par mēra izplatīšanu, piesārņojot pilsētas akas. Apmēram 1000 atteicās to atzīt un tika sadedzināti dzīvi. Tajā pašā gadā ebreju kopienas citās Eiropas pilsētās tika iznīcinātas, liekot tām masveidā migrēt uz Eiropas austrumu daļu (Polija un Krievija), šajā procesā neatgriezeniski mainot kontinenta demogrāfiju. Tas, kas ir taisnība Eiropas antisemītismam, attiecas arī uz valsts uzplaukumu, pakāpenisku baznīcas atkāpšanos un daudziem citiem vēsturiskiem notikumiem, kas nemaz nav attiecināmi uz pandēmijām.

Atbildēt

VIP vitamīniņi

18.02.2021. 14:56

»

nadi

Šaubos, ka VIP personas saņēma Astra/Zeneka vakcīnas. Baumo, ka citas. Astra/Zeneka ātri sapotēs riska grupām, senioriem. Vairāki reģioni Vācijā, arī Zviedrijā un citur atsakās no šīm vakcīnām, saudzējot savus pilsoņus


Ebreju dzīvnieks E. Levits skaidri un publiski pateica - ka VP un citas ekselences vakcinējas, lai rādītu piemēru.

Vitamīniņus sev vakcinē “vakcinācijas šovu īpatnībās”. 30 gadus tautu ved pa skuju taku arī bij un esošais VP un MP. Tagad sadurs “skujas” pa tiešo.

Atbildēt

nadi

18.02.2021. 13:13

Šaubos, ka VIP personas saņēma Astra/Zeneka vakcīnas. Baumo, ka citas. Astra/Zeneka ātri sapotēs riska grupām, senioriem. Vairāki reģioni Vācijā, arī Zviedrijā un citur atsakās no šīm vakcīnām, saudzējot savus pilsoņus.

Atbildēt

Čeka

18.02.2021. 10:26

VIP un "elites" prioritārā potēšana ir IZCILA VAKCINĒŠANAS PROPAGANDA!! Skaudīgajiem latviešiem uzreiz arī sagribējies.
Juhņeviča jau ir nopelnījusi Tŗīszvaigžņu ordeni ar savu izcilo vakcinēšanas taktiku. Tautiešī tā sagribējušies vakcinēties, ka gatavi otram dunci mugurā iegrūst, lai tikai kāds neaizlien priekšā. Uz priekšu! Veseli ēduši!!!

Atbildēt

Dzīvnieks politikā E. Levits

18.02.2021. 09:13

»

Dzīvnieks politikā E. Levits

Dzīvnieks politikā E. Levits 16.02.2021. 22:02...


Žīdu pasaules plāni un K. Švābes grāmatas “Covid-19 Lieais restarts” koncepcijas ar bioloģisko ieroci - vakcinēšanu pret Covid -19.Zinātniski pierādīts, ka gripas pandēmijas bīstamība, ko esam jau piedzīvojuši ziemas sezonās bez ekonomikas bloķēšanas un masveida testēšanas, kas faktiski, ievadot dziļi deguna dobumā rdicīniso irbuli, savainojot šūnas, izplata vīrusus, ne ar ko neatšķiras no konkrētā C19 vīrusa bīstamības.

Trīs ebreju impērijas standarti, kuri ieviesti un kurus ievieš ES un Latvijas likumdošanā

Ideoloģiskas koncepciju sakritības starp

K. Švābes grāmatas “Lielais resets”
(restarts, atiestatīšana, ekonomikas pārslogošana, pārkārtošana, faktiski, izlasot grāmatu, konstaējams, ka mērķis ir ekonomikas iznīcināšana, bez plānotas atjaunošanas haosa apstākļos) saturu

https://straight2point.info/wp-content/uploads/2020/08/COVID-19_-The-Great-Reset-Klaus-Schwab.pdf

un ebreju-cionistu-globālistu “trīs standartu saturu”, standartu pirmsākums atrodams tikai ivritā.

Pirmajam standartam jāattiecas tieši uz savstarpējām attiecībām pašu sveštautiešu un svešticībnieku vidū.

Otrais standarts attiecas tikai uz ebreju attiecībām ar sveštautiešiem un svešticībniekiem.

Trešais standarts attiecas uz attiecībām tikai starp ebrejiem.

Pirmais ebreju impērijas standarts attiecas uz savstarpējām attiecībām ekonomikā sveštautiešu un svešticībnieku pašu vidū un tajā jāietilpst - nežēlīgai savstarpējai konkurencei, pilnīgai brīvībai tā saucamajās "ekonomikas attiecībās"; izslēgta valsts iejaukšanās tautsaimniecībā; orientācija uz peļņu kā galveno ekonomikas kritēriju; nepieciešama nežēlīga algota darbspēka ekspluatācija; finansu sistēmas attīstība, graujot reālās ekonomikas sistēmas attīstību; uzņēmumu akcionāru pārvaldes formu ieviešana u.c..


Otrs standarts, kurš ebreju impērijai stingri jārealizē pret valstīm - regulēt visos līmeņos valstu tautsaimniecību; izslēgt konkurenci starp atsevišķiem tautsaimniecības subjektiem; akcionāru kompāniju atbalstīšana; nepieļaut kompāniju vadībā cittautiešus citticībniekus; aizliegt ņemt kredītprocentus noteiktās darījumu operācijās; nepieļaujama situācija, kad ebrejs ekspluatē ebreju; jāorganizē sociāli fondi ebreju kopienu atbalstam; izslēgt maldību un krāpšanu ebreju savstarpējos darījumos; izmantot ebreju tiesu saimnieciskos strīdos; ebreju pārvaldes sistēmas - advokatūra, juridiskie pakalpojumi, mediji, kultūra, medicīna utt.Trešais ebreju impērijas standarts noteic attiecības starp ārējo pasauli un ebreju pasauli. Pret svešzemnieku un svešticībnieku īpašumiem jāattiecas kā pret ebreju īpašumiem, jāizmanto visas sviras šo īpašumu pārņemšanā; svešzemniekiem jāuzspiež alkas pēc naudas; pieļaujama maldināšana un krāpšana, lai nodrošinātu neebreju ekspluatāciju; jānodrošina attiecīgās darba līgumu formas; jānodrošina visaugstākie aizdevumu procenti svešzemniekiem un svešticībniekiem; jāuzspiež pasaulei nauda, ko izlaiž apgrozībā ebreji; jānodrošina pārnacionālo kompāniju kontrole pār citām neebreju kompānijām; jānodrošina visa veida maldu ziņas ekonomikā, pat atsaucoties uz "zinātniskiem pierādījumiem", "sabiedriskām aptaujām"; valstu ekonomiku destabilizācija; krīžu radīšana; priekšstata par "brīvu tirgu" izplatīšana; ekonomisko sankciju un karu realizācija.”Atbildēt

jautaajums

18.02.2021. 09:06

»

hm

Leņins bija Eiropas sociāldemokrātijas un marksisma skolas audzēknis...


Par kuru no Ļeņiniem ir stāsts,par Nikolaju vai par Uļjanovu?Par sociāldemokrātiju vispār nav jēgas runāt.Bet ASV pilsonis nLeiba Bronšteins gan bija.

Atbildēt

hm

18.02.2021. 08:53

Leņins bija Eiropas sociāldemokrātijas un marksisma skolas audzēknis.
Anglija, kā paraugs?
Vakcīnas viņi saņem lielākā skaitā un tikai tāpēc. Būtu mums vakcīnas pietiekoši, nebūtu ne rindu, ne biroju, ne mākslīgi radītas ažiotāžas, ne Iļjiča.
Bet ja par Angliju, tad tās statistika saka, ka katru gadu tur nosalst ap 20 000 pensionāru un Iļjiču neviens piesaukt neiedomājas.

Atbildēt

Dzīvnieks politikā E. Levits

18.02.2021. 08:26

»

Izredzētie

Šķiet, ka visvairāk satraucās sabiedrība elites cilvēki, par to, ka viņi ir mazāk "augsti godājami" nekā tie, kurus sašpricēs pirmos


Dzīvnieks politikā E. Levits 16.02.2021. 22:02

to Kasīklim 16.02.2021. 21:47
»
Kasīklis
Nu, nu – nav tik traki, gan jau pavasarī, kad večuks pamodīsies no ziemas miega, tad atkal iepriecinās mūs ar kādu no saviem jaunsvešvārdsalikteņiem.


Atbildu Kasīklim - globālistu mērķi ir citi. Tie aprakstīti K. Švābes grāmatā “ Covid-19 Lielais restarts”.

Arī no gripas globālisti jau iepriekš mēģināja uzcept “pandēmiju”. No putnu, tad no cūku .. nepaveicās. Varēja arī no parastās, bet kaut ko vajadzēja tēlainu piekarināt klāt... Tagad tas ir “kronis”, kronis visiem murgiem. Tāpēc izskaidroju. Vispirms par gripu.

“Kas ir gripa?
Gripa ir lipīga elpceļu saslimšana, ko izraisa inficēšanās ar gripas vīrusu. Eiropā gripa izpaužas kā regulāras ikgadējas epidēmijas ziemas sezonā. Šīs epidēmijas ir saistītas ar augstiem hospitalizācijas rādītājiem un mirstību.
Tiek lēsts, ka mirstības rādītājs gripas dēļ ES/EEZ valstīs, kas piedalās EuroMOMO tīklā (1), ir 25 nāves gadījumi uz 100 000 iedzīvotājiem 2016./2017. gada un 2017./2018. gada gripas sezonā (2).
Arī dzīvnieki var inficēties ar gripu. Dažos gadījumos dzīvnieki var inficēt cilvēkus, piemēram, putnu gripas un cūku gripas gadījumā.
Papildus sezonālām epidēmijām, dažkārt var rasties jauni gripas vīrusa veidi un izraisīt pandēmiju. Pandēmija ir jauna cilvēku gripas veida strauja izplatība visā pasaulē. 2009. gadā A(H1N1)pdm09 gripas pandēmijas dēļ visā pasaulē kopumā mira 123 000 līdz 203 000 cilvēku, un tā radīja ievērojamu globālo sociālekonomisko slogu (3).
Gripas pandēmijas gadījumā rodas jauns gripas vīrusa celms, kas var skart cilvēkus, pret ko lielākajai daļai cilvēku nav imunitātes un ko var viegli pārnest no cilvēka uz cilvēku.

Kā var saslimt ar gripu?
Gripas vīruss izplatās no infekcijas avota jeb slima cilvēka. Vīruss tiek izdalīts ar niecīgiem elpceļu sekrēta pilieniem, kad inficētais cilvēks klepo, šķauda vai runā. Cilvēks inficējas ieelpojot šīs gripas vīrusu saturošās pilītes. Cilvēks pat var atrasties 5- 6 metru attālumā un tikt inficēts. Retāk cilvēks var saslimt ar gripu, pieskaroties virsmai vai priekšmetiem, uz kuriem ir nokļuvuši slimnieka elpceļu sekrēti ar gripas vīrusu.
Slimnieks ar vīrusu ir infekciozs un var inficēt citus īsi pirms simptomu parādīšanās (vienu līdz divas dienas) un apmēram vēl piecas līdz septiņas dienas pēc saslimšanas sākuma. Parasti slimības simptomi parādās 24-72 stundu laikā pēc inficēšanās.

Kādi ir gripas simptomi?
Gripai ir raksturīgs akūts, pēkšņs sākums. Bieži sastopamas gripas pazīmes un simptomi ir:
* Drudzis virs 38oC (svarīgi ņemt vērā, ka ne visiem ar gripu saslimušajiem būs drudzis!);
* Paaugstināta temperatūra;
* Galvassāpes;
* Drebuļi un svīšana;
* Muskuļu sāpes, kaulu “laušanas” sajūta;
* Sauss klepus;
* Sāpes kaklā, rīkles iekaisums;
* Aizlikts deguns bez iesnām;
* Nogurums un vājums;
* Sāpes acu ābolos;
* Dažiem var būt vemšana un caureja.”

Atbildēt

Kasīkli, mākslīgo pandēmiju var uzcept ar ikvienu no minētiem kovid celma vīrusiem 16.02.2021. 21:12
»
Kasīklis
Nu, nu – nav tik traki, gan jau pavasarī, kad večuks pamodīsies no ziemas miega, tad atkal iepriecinās mūs ar kādu no saviem jaunsvešvārdsalikteņiem

Vēlreiz atbildu, ka mērķi ir citi. Passkaidroju par Covid-19 salīdzināšanaiar gripu.

COVID-19 infekciju izraisa SARS-CoV-2 vīruss, kurš pieder Coronaviridae dzimtai un Betacoronavirus apakšdzimtai, kurai pieder arī Tuvo Austrumu elpošanas sindroma koronavīruss (MERS-CoV) un Smagā akūtā elpošanas sindroma koronavīruss (SARS-CoV- 1). SARS-CoV-2 ir ribonukleīnskābes (RNS) saturošs vīruss, 200-300 nm diametrā, ar lielāko zināmo vīrusu RNS genomu un ar molekulāro svaru no 27 līdz 32 kDa. Vīrusa genomam ir raksturīga mainība, un uz šodienu ir ģenētiski raksturotas četras genogrupas. Trīs lielākās vīrusu genogrupas ir S, G, V, un ar tām ir saistītas lielākā daļa COVID-19 saslimšanu. Ceturtajā grupā ir iedalīti retāk sastopamie vīrusa varianti. Kopumā Coronaviridae dzimtā ietilpst 40 vīrusi, no tiem 7 spēj inficēt cilvēkus. Četri no tiem - HCoV-229E, HCoV-OC43, HCoV-NL63 un HCoV-HKU1 jau sen ir zināmi un izraisa ap 15% parastās sezonālās saaukstēšanās gadījumus. Trīs - MERS-CoV, SARS-CoV-1 un SARS-CoV-2 spēj izraisīt nopietnas un dzīvību apdraudošas saslimšanas un slimību uzliesmojumus, ieskaitot Covid-19 pandēmiju.

Atbildēt

Dzīvnieks politikā E. Levits 16.02.2021. 21:08
»
Kasīklis
Nu, nu – nav, nav tik traki, gan jau pavasarī, kad večuks pamodīsies no ziemas miega, tad atkal iepriecinās mūs ar kādu no saviem jaunsvešvārdsalikteņiem.


Dzīvnieks politikā E. Levits izmanto tautas analfabētismu cilvēktiesību jomā (cilvēktiesības - tiesības uz īpašumu, tiesības izvēlēties nodarbošanos, pulcēties, piketā paust protestu vasts politikai, tiesības uz dzīvību, veselību, izglītību, drošību u.c.) kopā ar K. Kariņu realizē noziegumus pret cilvēcību Latvijā viltus pandēmijas aizsegā ar bioloģisko ieroci pret tautu - “pūļa vakcinēciju”. Pūlis ir personu grupa, kas neizprot savas cilvēktiesības.

Atbildēt

Atbildēt

Izredzētie

18.02.2021. 07:53

Šķiet, ka visvairāk satraucās sabiedrība elites cilvēki, par to, ka viņi ir mazāk "augsti godājami" nekā tie, kurus sašpricēs pirmos.

Atbildēt

nu gan

18.02.2021. 07:15

tie taču jundzes tautieši č

Atbildēt

vakcinkolonka

18.02.2021. 02:01

»

laptenogs

tava benzokolonka ir tāda pati kolonija un dziļā žoppā


vakcinkolonka piegada visai pasaulei labako vakcinu pasaule Sputnik V pret covid-19. graudukolonka exporte visvairak graudus pasaule.

Atbildēt

Fakts

17.02.2021. 21:36

»

Asiirietis

Raksta visspilgtākā patiesība, ka "it kā" jau esam prom no PSRS. Tā pat kā "it kā" beigusies okupācija un "it kā" šeit okupantu vairs nav un "it kā" nemaz neesam apzagti, bet likumīgi atteikušies no visa, par labu proletariātam


Lai paliek visi tie “it kā” – runāsim pēc būtības, proti, “paciņai” nomainīja bantīti un komisāru kabinetos tagad sēž dibenprieku mīļotāji. Punkts!

Atbildēt

Asiirietis

17.02.2021. 21:02

Raksta visspilgtākā patiesība, ka "it kā" jau esam prom no PSRS. Tā pat kā "it kā" beigusies okupācija un "it kā" šeit okupantu vairs nav un "it kā" nemaz neesam apzagti, bet likumīgi atteikušies no visa, par labu proletariātam.

Atbildēt

Secinājums

17.02.2021. 20:30

»

v

Gribi teikt, ka Staļins varētu sacensties ar mūsdienu demokrātu priekštečiem – Amerikas indiāņu močītājiem


Mani gan vairāk interesē kā indiāņi ar tomahaukiem ēla daudzstāvu ēkas,arī kapitoliju.Nē ,varbūt taisnība vēsturniekiem ka to darīja eiropas noziedznieki un laimes meklētāji.
Kaut kādīgi tehnoloģiskā vēsture neklapē kopa ar hronoloģisko vēsturi.

Atbildēt

to lucky

17.02.2021. 20:00

»

Veiksmes stāsts...

Par Latviju: ražošanas – nav, lauksaimniecības – nav, zivsaimniecības – nav, suverēnas valdības – nav, nacionālas valūtas – nav, teritorija – iztirgota, tauta – neLatvijā! Jeb īsumā – dziļā žoppā


Neskatoties uz visu negatīvo, kas ir Latvijā, tomēr pat tāds, netīrā krievu kazarmā pālī taisīts deģenerāts, kā tu, neesi nosprādzis badā. Vienmēr vari paēst siltu municipālo zupu, salasīt uz trotuāra vēl labus benčikus un pārlaist nakti Gaiziņa ielas patversmē.
Salīdzinot ar tavas sugas brāļiem Krievijā, kur katru nakti nosalst tūkstošiem, tu esi laimes luteklis.

Atbildēt

gudrītim

17.02.2021. 19:47

»

fakts

Narkotiku rūpniecisku audzēšanu un eksportu uz Eiropu organizēja ASV onkuļi,letiņu algotņi apsargā šo rūpalu


Praktiski 90% Eiropā nonākušā Afganistānas heroīna no Tadžikijas ar Krievijas FSB lidmašīnām tiek nogādāts uz Pleskavas apgabalu, no kurienes caur cauro Latvijas robežu tas tiek ievazāts ES.

Atbildēt

"pat pačurāt drīz nevarēs bez aplikācijas mobilajā telefonā"

17.02.2021. 19:39

domāju, ka jau ir ļoti daudz debilizētu indivīdu, kas bez digitālās sakaru spēļmantiņas nespēj uz poda pasēdēt

Atbildēt

ne tikai Korejā un Vjetnamā

17.02.2021. 19:38

»

Ne tikai Afganistānā...

Starp citu, laika posmā no 2001. gada līdz mūsdienām, NATO praktizētās “demokrātijas eksporta” rezultāta pa skuju taku aizgājuši vismaz 10 milijoni arābu. Salīdzinājumā ar viņiem Ādolfs, ar savien 6 milijoniem nogāzēto ebreju (šis skaitlis tiek apstrīdēts), tāds viduvējs sērijveida slepkava vien ir...


Salīdzinājumā ar Staļina nomušīto un paša kara kurtuvē samesto 100 miljonu beztiesīgo krievu, ASV "noslaktētie" 10-20-30 miljonu arābu (šie skaitļi ir no daikta izzīsti), kuru ir vesels miljards, tāds nieks vien ir.

Atbildēt

Ne tikai Afganistānā...

17.02.2021. 19:12

»

Vācies mājās okupant

Pastāsti taču reiz, kā komunisti un čekisti bombardēja Afganistānā mierīgos iedzīvotājus kopš 79 gada un nodrošināja narkotiku tranzītu uz eiropu. Kuru uztur joprojām ar diplomātu starpniecību un valstiska līmeņa apsardzību


Starp citu, laika posmā no 2001. gada līdz mūsdienām, NATO praktizētās “demokrātijas eksporta” rezultāta pa skuju taku aizgājuši vismaz 10 milijoni arābu. Salīdzinājumā ar viņiem Ādolfs, ar savien 6 milijoniem nogāzēto ebreju (šis skaitlis tiek apstrīdēts), tāds viduvējs sērijveida slepkava vien ir!

Atbildēt

Vācies mājās okupant

17.02.2021. 18:58

»

?

ka neatzist okupaciju,okupacija tacu no 2003 gada,Iraka,Afganistana,Mali,ar latviesu algotnu lidzdalibu


Pastāsti taču reiz, kā komunisti un čekisti bombardēja Afganistānā mierīgos iedzīvotājus kopš 79 gada un nodrošināja narkotiku tranzītu uz eiropu. Kuru uztur joprojām ar diplomātu starpniecību un valstiska līmeņa apsardzību.

Atbildēt

Nepatīk patiesība.

17.02.2021. 18:51

»

aa

par zagšanu, tā ka zog tagad padomju laikā varēja tikai sapņot, un galvenais, likumīgi


Nu bet kas tad zog ??? vai tie kurus izsūtīja 40.gadā, vai tie kuri okupēja un vēl joprojām nav aiztriekti no Latvijas.
Milzīgs skaits bijušo īpašnieku nav atguvuši savus īpašumus, toties PSRS kolonisti visi kā viens, ir kļuvuši par privātīpašniekiem okupētajā Latvijā.

Atbildēt

Veiksmes stāsts...

17.02.2021. 18:49

»

laptenogs

tava benzokolonka ir tāda pati kolonija un dziļā žoppā


Par Latviju: ražošanas – nav, lauksaimniecības – nav, zivsaimniecības – nav, suverēnas valdības – nav, nacionālas valūtas – nav, teritorija – iztirgota, tauta – neLatvijā! Jeb īsumā – dziļā žoppā!

Atbildēt

aa

17.02.2021. 17:56

par zagšanu, tā ka zog tagad padomju laikā varēja tikai sapņot, un galvenais, likumīgi

Atbildēt

Indullis Durka

17.02.2021. 17:36

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


pavisam dumjš palicis.

Atbildēt

Viedais Arno Jundze

17.02.2021. 17:14

Lai arī Arno Jundze publiski parādās te šur, te tur un mīl dalīties ar savām atklāsmēm, tā īsti par viedumu un gudrību šis tips nekad nav spējis pārliecināt. Arī tagad ne. Nu un kas tad ir, ka notiek tā, kā ir? Kur te ir Padomju Savienības recidīvs? Pričom te krievu laiki un domāšana, Arno? Cilvēki ir stulbi visās formācijās un vadošajos amatos parasti iekļūst nekaunīgākie, nevis gudrākie. Arī ārzemēs tā notiek. Pričom te krievu laiku domāšana, tukšais muldoņa Jundze? Laikam esi aizmirsis, ka tajos laikos bija lielāka kārtība un organizētība, ko, muldoņa un stulbeni Jundze? Salidzini ar kaut ko citu un netaisi kniksi modei visas nekārtības novelt uz padomju laiku. Tiesi modernie laiki ar rietumu "izglītību" un filozofiju ir pilnībā degradējuši ģenētisko iespēju jaunuļiem pārmantot derīgos gēnus. Tieši jaunieši - tie, kas pēc neatkarības dzimuši, ir pie šprices un savilkuši sev apkārt vadošos amatos ar pilnīgi nesamērīgi lielām algām tādus pašus garīgos analfabētus bez dzīves pieredzes un līdz ar to- sajēgas, kas un kā jādara. Padomju laikos tādi pigori ar valsts izzagšanu cauri neietu - tūlit būtu lode pakausī gan Šķēlem, gan mazākiem gariņiem. Nevajag, idiot Jundze, izlikties svētākām par pašu pāvestu, stulbais literāt ar izdiņģētām smadzenēm! Tieši tā, liekuli!

Atbildēt

Boikots vakcinācijai!

17.02.2021. 17:03

Ja gribi, lai krīt Kariņa valdība - nevakcinējies!

Atbildēt

laptenogs

17.02.2021. 16:47

»

a ,ko citu gribet

asv ,kolonija tak bet planpratinam autoram Lenins vainigs


tava benzokolonka ir tāda pati kolonija un dziļā žoppā!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

FotoLatvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan ar māju privatizāciju, gan ar visu mājokļu uzturēšanas sistēmu.
Lasīt visu...

21

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

FotoŠonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk. Nacionālā apvienība aicināja premjeru padzīt amatam nepiemērotu ministri, pret ko premjers, Saeimas spīkera vārdiem runājot, neiebilda, taču pie viena padzina arī citu ministru, pret kuru nevienam pretenziju nebija.
Lasīt visu...

6

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

FotoKrievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības uzdevums bija maksimāli ātri atteikties no Krievijas gāzes un nodrošināt alternatīvas piegādes par saprātīgu cenu. Gandrīz trīs mēnešu laikā par to atbildīgais ekonomikas ministrs neko no tā nav spējis izdarīt.
Lasīt visu...

13

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

FotoŠobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares, aicinām valdību un koalīcijas partnerus nepieņemt pārsteidzīgus lēmumus.
Lasīt visu...

21

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

FotoVakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam spiedienam, ir nolēmis mani neatbalstīt. Šī būs mana pēdējā darba diena iekšlietu ministres amatā.”
Lasīt visu...

13

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

FotoLatvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu laikā mainīt ministru, kurš ir atbildīgs par daudzu šobrīd ļoti svarīgu jautājumu risināšanu, ir bezatbildīgi.
Lasīt visu...

21

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

FotoSociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju nepārdomāta rīcība un atsevišķu valsts amatpersonu aizvainojuši izteikumi izraisījuši Latvijas sabiedrībā pastiprinātu spriedzi, kādu mūsu valstī nav nācies piedzīvot pēdējo gadu desmitu laikā.
Lasīt visu...

21

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

FotoVai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar vācu armiju Otrā pasaules kara laikā?
Lasīt visu...

21

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

Foto“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts.
Lasīt visu...

21

Pārējo būs apēdusi inflācija...

FotoIkdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara dēļ briestošā pārtikas krīze pasaulē pacels cenas vēl neredzētos augstumos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....