Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

real

17.02.2021. 16:14

https://sputniknewslv.com/Latvia/20210215/15182003/Covid-19-izplatas-Latvijas-lielakajas-pilsetas.html

Atbildēt

a ,ko citu gribet

17.02.2021. 16:09

»

millers

latvānijā kaut kam meklēt jēgu nevajag,tās vienkārši nav ,un visticamāk,nekad nebūs


asv ,kolonija tak bet planpratinam autoram Lenins vainigs.

Atbildēt

Ķieģelis

17.02.2021. 15:14

Juhņeviča jau ir nopelnījusi Tŗīszvaigžņu ordeni ar savu izcilo vakcinēšanas taktiku. Skaudīgie latviešī tā sagribējušies vakcinēties, ka gatavi otram dunci mugurā iegrūst, lai tikai neaizlien priekšā. Uz priekšu! Veseli ēduši!!!

Atbildēt

Kasīklis

17.02.2021. 14:42

»

Nezombē vis

Krievi, lasi - Krievija, Kremlis par katru cenu mūs cenšas nomelnot, okupāciju neatzīst, par masu slepkavībā, teroru un cilvēku izsūtīšanu neatvainojas, turpina agresiju, kas izpaudās arī Krimā un citur Ukrainā, Gruzijā. ABRENI atdāvināja, cerot uz pateicību, bet varmāka ciniski pateica - dabūsiet sprāguša...


Tautieši, ir pēdējais laiks sākt rīkot demonstrācijas pie Britu un ASV vēstniecībām! Kapēc? Ja toreiz, kad Hitlera armijas atradās Piemaskavā "demokrāti" būtu pateikuši Josifam, ka Latvijai pēc kara jābūt neatkarīgai, mēs PSRS sastāvā nebūtu iekļauti! Tāpēc, lai viņi atvainojās mums par to, ka toreiz – Teheranā-Jaltā-Potsdamā «piešķīra» mūs Staļinam!

Atbildēt

Nezombē vis

17.02.2021. 14:07

»

vai patiešām Ļeņins ieradies

Vajadzētu tā īsti patriotiski: Krievija un krievi vainīgi! Hibrīdkarš, mūs zombē


Krievi, lasi - Krievija, Kremlis par katru cenu mūs cenšas nomelnot, okupāciju neatzīst, par masu slepkavībā, teroru un cilvēku izsūtīšanu neatvainojas, turpina agresiju, kas izpaudās arī Krimā un citur Ukrainā, Gruzijā. ABRENI atdāvināja, cerot uz pateicību, bet varmāka ciniski pateica - dabūsiet sprāguša ēzeļa ausis".
Un tā viņi turpina savu lielummāniju. Tautas daļa viņiem dzied līdzi - dabīgi - savējos aizstāv - un sūdasa - NAS NE UVAŽAJUT.

Cieniet citus, tad jūs cienīs.

Atbildēt

Paldies ARNO, precīzi

17.02.2021. 13:58

»

tv36

Naudu, ko notērēja manavakcina.lv, varēja ieguldīt e-veselībā, lai dati nav jāgaida 5 dienas, bet ir pieejami uzreiz. Izolētas IT sistēmas vienā nozarē nav efektīvas


Re kas ir - pie mums valda nekas vairāk, kā bezatbildība, nevīžiba un noalidīga attieksme, kur veseliem un domājošiem cilvēkiem vārdu nedod, bet visu nosaka NOMENKLATŪRAS šefi, kuri vairāk neko nesaprot par savām iedomāmm un vēlmēm gūt labumu. Visu labi saprot ierēdņi, kuri nevar raktīt nepareizus lēmumus, kuri "izstaigā"visas takas līdz lēmumam, zina drēbi un nosaacījumus. Nekad to, kas jāzina, nevar zināt NOMENKLATŪRA, jo vēl vairāk, neko nezina ministri, deputāti, kuri dod savus NORĀDĪJUMUS un lemj uzklausot NOMRNKLATŪRU - maitā viens otru un ierēdņi neņem vērā. Stulbums ieņem savu vietu. Šadus oiemērus es varētu nosaukt desmitiem, kad nomenklatūra taisa s ..., labo ierēdņa dokumentu samaitā līdz riebumam, kur ierēdmnis paliek kā "patiesais" dokumenta autors, bet NOMENKLATŪR - "patiesais labuma guvējs".

Tas pats arī politiskos paziņojumos, terminoloģijā. Raksta vai saka, ka - "okupēja Padomju Savienība (PS) ?" Ja PS, tad kur ir visu 3, 10, 16 republiku - valstu balsojums, vārds, piekrišana, kad tika sasaukti visi savienoto valstu vadītāji, ārlietu ministri??? Nekā, to izlēma Maskava< KREMLIS, nevienam nejautājot, ieviesa vienu valodu, ilgus gadus - no 1940. līdz 1960. pien]mēroja Krievijas Federācijas likumus visā PS. Okiupēja krievi vai - Krievija. Nekāda komunistiskā režīma nebija - bija Krievijas okupācijas, ko pierāda, ka no Latvijas, piemēram, izveda armiju uz Krieviju, kā svējo, nevienu kopējo mantu nesadalīja, kad sabruka PSRS, visu sagrāba Krievija. Pat Godmanisd teica, rakstīja Elitai Veidemanei, ka nevarēja privatizēt ViSSAVIENĪBAS uzņēmus, jo tie Latvijai nepiederēja, Kam tad piederēja. Arī visu mantu no Vissavienības rūpnīcām vilcienu sastāvos izveda uz Krieviju kā "lūžņus", ko redzēju Škirotavas stacijā

Un saka - ierēdņi ne uz vienu jautājumu sūdzībās neatbild, bet uzraksta, cik pareizi strādā iestāde un nosauc desmitiem tiesību normu, kam nav sakara ar sūdzību, iesniegumu. Un raksta - "mūsu atbildi (???) variet pārsūdzēt ...???

Paldies Arnim JUNDZE, kurš vienmēr raksta precīzi, bet mūs nedzird un nekas nemainās uz labo ...

Atbildēt

šis autors

17.02.2021. 13:48

tenko kā stulba vecene savas saprašanas līmenī

Atbildēt

RP

17.02.2021. 13:42

»

millers

latvānijā kaut kam meklēt jēgu nevajag,tās vienkārši nav ,un visticamāk,nekad nebūs


Tieshi taa! Visas breekaashanas pretrunas atbilst ilgstoshai sabiedriibas shkjelshaanai. Pusliidz labi tas ir izdevies.

Atbildēt

Fakts uz sejas

17.02.2021. 13:32

Saemā 524 darbarūķi , prez. kancelejā 59 darbarūķi , kur labums mūsu valstij?

Atbildēt

tv36

17.02.2021. 12:57

Naudu, ko notērēja manavakcina.lv, varēja ieguldīt e-veselībā, lai dati nav jāgaida 5 dienas, bet ir pieejami uzreiz. Izolētas IT sistēmas vienā nozarē nav efektīvas.

Atbildēt

millers

17.02.2021. 12:55

latvānijā kaut kam meklēt jēgu nevajag,tās vienkārši nav ,un visticamāk,nekad nebūs

Atbildēt

vai patiešām Ļeņins ieradies

17.02.2021. 12:54

Vajadzētu tā īsti patriotiski: Krievija un krievi vainīgi! Hibrīdkarš, mūs zombē!

Atbildēt

paardomas

17.02.2021. 12:20

Lai tik nopotē,dabīgā atlase.
Nu pietiks taisīt ažiotāzu ap tām potēm,jo,to gribošo nav nemaz tik daudz,tomēr vēlas radīt iespaidu ka grib visi.

Atbildēt

Nezinīte

17.02.2021. 12:18

Nesaprotu, par ko cepiens??? Vakcīnu nav un ja būtu, gribētāju gaužām maz.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

FotoLatvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan ar māju privatizāciju, gan ar visu mājokļu uzturēšanas sistēmu.
Lasīt visu...

21

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

FotoŠonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk. Nacionālā apvienība aicināja premjeru padzīt amatam nepiemērotu ministri, pret ko premjers, Saeimas spīkera vārdiem runājot, neiebilda, taču pie viena padzina arī citu ministru, pret kuru nevienam pretenziju nebija.
Lasīt visu...

6

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

FotoKrievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības uzdevums bija maksimāli ātri atteikties no Krievijas gāzes un nodrošināt alternatīvas piegādes par saprātīgu cenu. Gandrīz trīs mēnešu laikā par to atbildīgais ekonomikas ministrs neko no tā nav spējis izdarīt.
Lasīt visu...

13

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

FotoŠobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares, aicinām valdību un koalīcijas partnerus nepieņemt pārsteidzīgus lēmumus.
Lasīt visu...

21

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

FotoVakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam spiedienam, ir nolēmis mani neatbalstīt. Šī būs mana pēdējā darba diena iekšlietu ministres amatā.”
Lasīt visu...

13

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

FotoLatvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu laikā mainīt ministru, kurš ir atbildīgs par daudzu šobrīd ļoti svarīgu jautājumu risināšanu, ir bezatbildīgi.
Lasīt visu...

21

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

FotoSociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju nepārdomāta rīcība un atsevišķu valsts amatpersonu aizvainojuši izteikumi izraisījuši Latvijas sabiedrībā pastiprinātu spriedzi, kādu mūsu valstī nav nācies piedzīvot pēdējo gadu desmitu laikā.
Lasīt visu...

21

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

FotoVai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar vācu armiju Otrā pasaules kara laikā?
Lasīt visu...

21

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

Foto“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts.
Lasīt visu...

21

Pārējo būs apēdusi inflācija...

FotoIkdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara dēļ briestošā pārtikas krīze pasaulē pacels cenas vēl neredzētos augstumos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....