Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ООО

20.03.2016. 00:16

Ai dount anderstand!!!! я непонял о чем базар!!!

Atbildēt

Latvijas Snaiperis

17.03.2016. 12:52

Caurumi kažokā https://www.facebook.com/latvijassnaiperis/

Atbildēt

16.03.2016. 00:58

»

Tie, kas realizē PVN izkrāpšanu arī ir profesori...


ak, Die's, kas pa totāli bezjēdzīgiem vājprāta murgiem, kārtējo reizi..

ej tak beidzot ārstēties. pie galvasdaktera, vai vismaz pie veterināra.

Atbildēt

moris

15.03.2016. 21:44

»

bnf

par solvitu jau vairs nekadas iluzijas nav - pratu izkukojusi jau labu laiku atpakal.tagad iedzita sturi(atstadinata no varas) pilnigi katra darbiba ir pilnigs disaster! Lai sevi apliecinatu, nesaubos, ka pilnigi izkukojusipratu, pieteiktu karu KF kopa ar Murnieci...


Vai tad drošības komisijas vadītajas amats nav pietiekošs lai darītu lielas lietas.Domaju,ka Grantiņa arests un klusešanas pavēle un tagad jau jauno drošības likumu izstrāde ir pietiekams pierādijums iespējam.

Atbildēt

ciniķis

15.03.2016. 20:10

Padomju savienībai bija vēl skarbāki likumi un cietumi. Tāpat sapuva un sabruka, un neviens nesaspringa tās iekārtas aizsargāšanā. Te, kaut kas būs savādāk, kad izrādīsies, ka korupcijas ir saēdusi visu? Ja ārpusē un cilvēku masās parādīsies trends uz iekārtas maiņu nekādi krimināllikumi un specdienesti to neapturēs.

Atbildēt

ss

15.03.2016. 17:29

Redz , kas notiek ja tās bābas netiek "brucinātas", tad tie kontakti saiet grīstē ! Un rezultātā pilnigi murgi vien:)))

Atbildēt

Jāzeps

15.03.2016. 17:23

Man pat prātā neienāca, kad jau n...tos gadus atpakaļ aizbraucām, ka Latvijā viss ies uz slikto pusi attiecībā pret cilvēku. Doma jau bija, ka ar laiku brauksim atpakaļ. Bet tagad ....Lielākais NĪ nodoklis ES ( un būšot vēl lielāks ), sagrautā veselības aprūpe un t.t. Un tagad vēl varas elites centieni pilnīgi aizbāzt muti ar jauniem Krimināllikuma grozījumiem. Es apsveru iespēju atteikties no Latvijas pilsonības, ja viss tas notiks ! Tad jau arī jaunas partijas dibināšanu tiks izvērtēta kā potenciāls drauds pastāvošai iekārtai ! Tas ir - esošās varas partiju apdraudējums. Kaut kāds vājprāts. Vai tiešām tas izies cauri ?! Izskatās, ka - jā !

Atbildēt

labus

15.03.2016. 17:02

prasās pēc gazen vagen ;/

Atbildēt

neticu

15.03.2016. 16:50

Bet kāda ietekme kam var būt, ja pie mums visus likumus pieņem Saeima?! Nevis Kažokai tas jāprasa, bet Saeimai! Tad jau iznāk, ka jebkurš ar savu IETEKMI var ko mainīt, bet tā taču nav! Runāt jau var daudzko un ieteikt, bet tur taču ir 100 gudrākās galvas... Ne tā?

Atbildēt

bnf

15.03.2016. 15:01

»

hm

Tas likums nemaz citādāk nevarēja uzrakstīties! Kas ir autori...


par solvitu jau vairs nekadas iluzijas nav - pratu izkukojusi jau labu laiku atpakal.tagad iedzita sturi(atstadinata no varas) pilnigi katra darbiba ir pilnigs disaster! Lai sevi apliecinatu, nesaubos, ka pilnigi izkukojusipratu, pieteiktu karu KF kopa ar Murnieci!
Specdienestu vaditaji - pareizi teikts, ka daris visu, lai saglabatu savas vietas! Ta ir sta starpiba, vai ielikt jau situetu kungu (zinosu, kaut ko jau sasniegusu sava dzive un adekvatu) vai ielikt ieksejos darbiniekus no SAB, kas neko citu ka klanities prieksniecibai (Solvitai) nav varejusi pa so laiku! Ta plutisana par tiem arvalstu spiegiem jau kaitina!
Providus - biedriba, kas sanem no asv naudu ar domu ietekmet politiku - nez kam par labu?Laikam jau Antoninai no Balviem!

Atbildēt

15.03.2016. 13:59

»

NEKLUSĒSIM!

ES valstīs viena no izplatītākajām ir tā saucamā “pazudušā tirgotāja” shēma. Kā tas notiek? Lūk, ERP sniegtais situācijas apraksts: “Dalībvalsti nr.1 reģistrēts piegādātājs, tā sauktā palīgsabiedrība, piegādā preces (atbrīvotas no PVN) otram uzņēmumam, kas reģistrēts dalībvalstī mr.2, proti, tā sauktajam...


Tie, kas realizē PVN izkrāpšanu arī ir profesori.

Sūdzēties, tostarp par ofšoriem, kuros nobēdzina nodokļus, ir bezjēdzīgi. Visas šīs shēmas darbojas, lai valsti iedzītu parādos un atkarībā no naudas aizdevējiem.Latvija īpaši atrodas labvēlīgā ģeopolitiskā vietā, lai to pakļautu tie, kam ir shēmas un daudz naudas.

Ja Zatleru un Godmani iesēdinātu cietumā par valsts kases izzagšanu, reizē iztukšojot sociālo budžetu un pensiju fondu, tad varētu sākt runāt par ārvalstu palīdzību. Iesēdini cietumā "uz mūžu" Zatleru un Godmani un tad spried par to, kā lūgt ārvalstu palīdzību.

Atbildēt

Alexa

15.03.2016. 13:32

Sāksim ar to, ka līdz tādam brīdim , kad tiks notiesāts- likumus zinošs un aktīvs cilvēks, kas iesūdzēs valdību ES cilvēktiesību tiesā. Un viņš vinnēs, jo nevienā ES valstī, nevar aizliegt vārda brīvību, neviena ES valsts nav tiesīga aizliegt saviem pilsoņiem izteikties un ierosināt gāzt varu utt. Un valsts no mūsu nodokļu naudas vēl maksās kompensācijas šiem cilvēkiem. Es nesaprotu, mums tur augšā, kas sēž? Vai šie cilvēki, īpaši Vienotība ar Āboltiņu priekšgalā vairs vispār ar galvu draudzējas? Kas mums kāda Koreja , vai?

Atbildēt

es

15.03.2016. 13:05

Katrā gadījumā likuma grozījumi ir attiecināmi tieši uz latviešu tautu ....
Tauta jātur paklausībā un īsā saitītē - tā tas ir jāsaprot un tāds ir mērķis....

Atbildēt

NEKLUSĒSIM!

15.03.2016. 11:34

ES valstīs viena no izplatītākajām ir tā saucamā “pazudušā tirgotāja” shēma. Kā tas notiek? Lūk, ERP sniegtais situācijas apraksts: “Dalībvalsti nr.1 reģistrēts piegādātājs, tā sauktā palīgsabiedrība, piegādā preces (atbrīvotas no PVN) otram uzņēmumam, kas reģistrēts dalībvalstī mr.2, proti, tā sauktajam “pazudušajam tirgotājam”. Šis tirgotājs izmanto no PVN atbrīvotu preču piegādi Kopienā, un šīs preces pārdod tālāk dalībvalsts nr.2 iekšējā tirgū, piedāvājot ļoti konkurētspējīgas cenas. Vēlāk “pazudušais tirgotājs” pazūd bez pēdām, un valstī, kurā preces vai pakalpojumus patērē, nav iespējams iekasēt nodokli.

-------------------------------

Vācijā pazīstami profesori topošajiem grāmatvežiem Latviju min kā piemēru, kur šī shēma negodīgu un korumpētu visaugstākā līmeņa VID priekšnieku dēļ darbojas. Ķīna caur Vāciju ved uz Latviju preces. Ja summa pārsniedz 100 000, tad nodokļiem jāpaliek Latvijā visai tautai. Reāli naudas pieminekļi ir redzami VID, Finanšu policijas amatpersonu mašīnās, mājās, cepurītes par 350 euro utt. Vai nebūtu laiks lūgt Vācijas profesorus veikt neatkarīgu auditu Latvijā VID? Varbūt tās piecas biedrības jurista Ivara Redisona un citu zinošu juristu vadībā var uzrakstīt sūdzību ES institūcijām?

Atbildēt

Mario

15.03.2016. 10:03

»

domāju, ka

šajā komentārā ļoti jūtama vēlme izkalpoties caram(putļeram


Tev gadījumā nīstais Putļers jau sapņos nerādās?

Atbildēt

nesapraša

15.03.2016. 09:42

Tad jau sorosiešu atbalstītās organizācijas būs pirmās kas sēdēs, jo viņas ik pa brīdim uzstājas pret valsts varas iestādēm( Saeimu, KNAB iet uz tiesām)

Atbildēt

!

15.03.2016. 09:39

Tie grozijumi tiešām ir divdomīgi, bet kāpēc tāda brēka sacelta? Kāpēc pietiek nepieprasa no atbildīgās iestādes paskaidrojumu rakstiskā veidā?
Šobrīd visi argumenti pret izskatās tikai pēc siekalu šļakstīšanas...

Atbildēt

Ēdelweiss

15.03.2016. 09:28

Nu visu izsaka jau tas vien ka taja iesaistita Latvijas Nacistiskā Apvienība ( VL-TB/LNNKJ ) tāpēc jau iznācis tads Hitlera-Staļina noziedzīgo režīmu kopējums....tikai nošaušanu aizmirsuši vai arī pakautrējusies ierakstīt...

Atbildēt

Ttwew

15.03.2016. 09:02

Tas providus kažoks ir pilns ar utīm, netīrs un smird nelabi

Atbildēt

a?

15.03.2016. 08:55

Krokodila gulbja dziesma vai sākums kam trakākam?

Atbildēt

hm

15.03.2016. 08:01

Tas likums nemaz citādāk nevarēja uzrakstīties! Kas ir autori?
1)Āboltiņa, kura tikai piespiezot to pajoli Junkuru atteikties, pēdējā brīdī iekļuva deputātu kārtā. Nākošreiz ... ja neizdosies, var pat neatrasties sekretāres vieta vīra uzņēmumā. Cik biznesu zūd katru dienu!
2)Specdienestu vadītāji. Kuriem lielākās bailes rada ne jau ienaidnieki, bet gan dažādas izmaiņas. Arī politiskās, kuras jau nākošajā dienā var likt no ķēniņa pārtapt par lombarda sargu. Brr!
3)Providus. Vai amerikāņu specdienestiem rada sajūsmu pēc katrām vēlēšanām reorganizēt kontaktus, atjaunot dislokācjas vietas ... kaut kādā tālā un niecīgā puskolonijā aiz deviņām jūrām. Taču ne!
Tāpēc likumprojekts citādāks nevarēja būt! Esošās ērtības, varu taču vēlas saglabāt visas iesaistītās puses, bet to zaudējums tām radīs noteiktu diskomfortu.
Vai Hitlers netika izvēlēts visdemokrātiskākajā veidā pašā demokrātijas sirdī?

Atbildēt

interesants ir mehanisms

15.03.2016. 02:22

to ka asv ir atsutijusi vvf,streipu,karinu,rubesu un tiem lidzigus uz Latviju,tas ir skaidrs,jo Latvija ar saviku susteru ka ukraina nekas cauri neies ,bet kur soross atrod ciganei,vinkelei un kazokai lidzigas tas ir interesants jautajums.

Atbildēt

?

15.03.2016. 02:12

»

Nomura

Laiku atpakaļ brīnījos, kāpēc Demura saka, ka no PSRS mantojuma atbrīvojušās tikai divas Baltijas valstis - Igaunija un Lietuva, bet Latvijā vēl tā pati Padomju kārtība - līdzīgi, kā Ukrianā, kur tā izpaužas spilgtāk. Arvien vairāk redzu, ka viņam taisnība un tas, ko pieņem politiķi, liek uzdot jautājumu...


ko tev ir devusi asv 25 gadu laika?-makdonalda estuvi,svf slepenos protokolus ar dombrovski ,kuri nosaka minimalo pensiju mulku zeme 70 eiro !un piespiez latvijas algotnus karot par asv merkiem Iraka un Afganistana !rupniecibas ,lauksaimniecibas izpostisanu ,izglitibas un veselibas aizsardzibas sistemas iznicinasanu.500 000 Latvijas iedzivotaju izbrauksanu no savas Dzimtenes-tas viss ir asv nopelns Latvija.un meligo sorosa propogandu ar homoseksualisma,narkotiku,pornografijas,alkoholisma propogandu piedevam.

Atbildēt

hou

14.03.2016. 23:46

»

lasītājs

Nejauc privātīpašumu (cilvēku labklājību) ar valsti


"Katram pašam jāvairo sava labklājība, tas izriet no
dzīves jēgas (dzīves piepildījuma)."

Tas nozīmē, ka deputāti, ministri, ierēdņi, Pētersones, Āboltiņas un citi drīkst zagt, jo tā visātrāk var tikt pie labklājības? Un valsts iekārta to atļauj!! Es esmu par to, lai politikāņi un ierēdņi savu labklājību vairo godīgā veidā un nevis barojoties vai zogot no valsts siles jeb tautas kopīpašuma (jā, jā - kopīpašuma, jo valsts pieder latviešiem un ir latviešu tautas īpašums).
Viena VID inspektorīte arī apzagās, jo ar mazo algu nevarēja izdzīvot, bet gribēja labklājību. Bet viņa valsts iekārtā bija maza skrūvīte. Būtu Pētersone vai Jezdakova - policija šo piesegtu.

Atbildēt

jurisx

14.03.2016. 23:44

Gnīda kažokas izskatā. Ārējais izskats jau liecina,ka šī gnīda maina kažokus ļoti bieži.

Atbildēt

Jolanta

14.03.2016. 22:59

Mīļie cilvēki, bet ja jau smadzenes ir tā izskalotas, ka nav iespējams aptvert - kas par ko un kāpēc maksā, kādas idejas un kāpēc bīda, un kas to visu režisē...nu, tad neko. tad kā aunu baram jāturpina dzīvot un kolektīvi blēt :-)

Atbildēt

lasītājs

14.03.2016. 22:45

»

hm

No preambulas: "Latvijas tauta izcīnīja savu valsti Brīvības cīņās. Brīvi vēlētā Satversmes sapulcē tā nostiprināja valsts iekārtu un nolēma sev Satversmi...


Nejauc privātīpašumu (cilvēku labklājību) ar valsti.
Katram pašam jāvairo sava labklājība, tas izriet no
dzīves jēgas (dzīves piepildījuma).

Valsts iekārta ir noteikta Satversmē un
Valsts pārvaldes iekārtas likumā un citos likumos,
piem. par Ministru kabinetu.

Atbildēt

Atcerieties

14.03.2016. 21:52

Kangaru galvenais ierocis ir MELOŠANA

Atbildēt

vot

14.03.2016. 21:46

valsts iekārtas maiņa nav politiskās "elites" maiņa tā ka droši var aplikt gan saskaņu gan vienotību u.c krāsainos

Atbildēt

14.03.2016. 21:39

Kādēl patiesībā likumu panti, kas tiek piedāvāti, ir anonīmi, kas patiesība liedz tiesiskā ceļā pierādīt konkrētu apsūdzēto vainu.

Pēc būtības vaina tiks noteikta, tikai un vienīgi slepeni pamatojoties tikai uz vienu likumu - Operatīvās darbības likumu, ko savā darbā piemēro "valsts valstī institūcijas", kas sabiedrībai neatskaitās un ko sabiedrība nekontrolē - policija, tostarp DP, SAB, Saeimas nac. droš komisija un prokuratūra saskaņā ar valsts noslēpumu un izmeklēšanas noslēpumu.

LV tādējādi kļūs par totalitāru valsti, bet mēš joprojām nezinām, kas finasē "Providus" parazītus, kas veido sabiedrisko domu mums nezināmiem mērķiem.

Atbildēt

švamme

14.03.2016. 21:22

vispār jau vēlēšanu ideja pa lielam IR: mainīt iekārtu un politisko režīmu...pie kam organizētā grupā.... Tad iznāk, ka vēlēšanas ir ārpus likuma -from now on

Atbildēt

Nomura

14.03.2016. 21:19

Laiku atpakaļ brīnījos, kāpēc Demura saka, ka no PSRS mantojuma atbrīvojušās tikai divas Baltijas valstis - Igaunija un Lietuva, bet Latvijā vēl tā pati Padomju kārtība - līdzīgi, kā Ukrianā, kur tā izpaužas spilgtāk. Arvien vairāk redzu, ka viņam taisnība un tas, ko pieņem politiķi, liek uzdot jautājumu - tie ir korumpantu vai Maskavas rokas vadīti lēmumu?
Līdzīgi, kā Ukrainā, Latvija no tā spēj atbrīvoties tikai ar ASV spiedienu. Piemērs ir gan KNAB izveidošana, gan pēkšņā FKTK sarosīšanās banku sodīšanā. Pārējā laikā, kā izskatās, Latvijas drošības iestādes nodarbojas ar pilnīgi ko citu - piemēram, vēl joprojām ir jautājums, kāpēc viena no no bankām, pār kuru ir šaubu ēna, tik aktīvi iesaistās Neo lietā? Vai tiešām tā nav samaksa par to, ka FKTK piever acis?
Jautājums ir, vai Latvijā ir iespējama politikas attīrīšana normālā ceļā, vai arī kaut kādā brīdī būs nepieciešams vietējais maidans, no kura tik ļoti baidās deputāti, pieņemot šādus likumus?

Atbildēt

doma

14.03.2016. 20:44

Laikam portāla saimniekam pašam bail. Lai arī reģistrēts Islandē vai kādā tur vēl ofšorā, staigā ta pa šo pašu zemi.

Atbildēt

astronauts

14.03.2016. 20:12

»

Okšķeris

Idiotu domas nevar prognozēt. Varbūt nepieļaut mainīt valsts iekārtu idioti domāja par latgaliešu seperātisma murgiem. Bet tad vajadzēja rakstīt "valsts iekārtas formu". Bet idioti jau to nezina, jo ir trulībā studējuši


Ja tauta grib mainīt iekārtu un politisko režīmu, tad tautai jāļauj to darīt miermīlīgā ceļā bez asinsizliešanas un vardarbības - tātad tikai un vienīgi referenduma ceļā vai Saeimā ievēlot vajadzīgos deputātus.
Pateicoties Āboltiņai un Raivim Dzintaram referendumi praktiski vairs nav iespējami.

Atbildēt

Okšķeris

14.03.2016. 19:56

Idiotu domas nevar prognozēt. Varbūt nepieļaut mainīt valsts iekārtu idioti domāja par latgaliešu seperātisma murgiem. Bet tad vajadzēja rakstīt "valsts iekārtas formu". Bet idioti jau to nezina, jo ir trulībā studējuši.

Atbildēt

14.03.2016. 19:34

Piemēram, likuma grozījumos piedāvātais variants Par darbību, kas vērsta pret Latvijas Republikas valstisko neatkarību vai suverenitāti vai kas vērsta uz teritoriālās vienotības graušanu, valsts varas gāšanu vai valsts iekārtas grozīšanu, —
soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz astoņiem gadiem un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.
--------------------------------------------------------------------------------

Smieklīga panta daļa. Kā no pasakas, jo ir anonīma. Pareizi būtu jābūt tā:
(1) Par darbību, kas vērsta pret Latvijas Republikas valstisko neatkarību vai suverenitāti vai kas vērsta uz teritoriālās vienotības graušanu, valsts varas gāšanu vai valsts iekārtas grozīšanu, —
VAINĪGO PERSONU VAI VAINĪGO PERSONU GRUPU, KAM VAINA PIERĀDĪTA SASKAŅĀ AR SPĒKĀ ESOŠO LIKUMDOŠANU, soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz astoņiem gadiem un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Tā kā visi panti uzrakstīti anonīmi, tiek plānots, ka vainīgo nebūs, vai tos nebūs iespējams atrast „ar uguni”, jo panta daļa ir anonīma, nav vērsta pret kādu noteiktu personu vai personu grupu.

Un tā visi šie jaunie panti. Izmaiņas likuma grozījumos formālas, lai var vajadzības gadījumā piemeklēt vainīgo ārpus likumā noteiktā.

Otrkārt. Vara ir nobijusies, gatavojas katru, kas šķitīs aizdomīgs, pakļaut absurda likuma interpretācijai pēc principa – atrodiet personu, likuma pantu piemeklēsim.

Treškārt, šajā politiski atpalikušajā valstī (čekas maisi nav atvērti jau 25 gadus), valsts iekārta, kas pati iet bojā, jo LV pilna mērā vairs nav suverēna valsts – jo dzīvo uz parāda, to palielinot, likumdošanā nekad netiks līdzi jebkāda hibrīdkara apstākļos, mēģinot iebiedēt personas ar likumiem un pantiem, piedraudot ar bargiem sodiem.

Personas šādos apstākļos reāli apgūst patiesās brīvības vērtību, tostarp vārda brīvību. Vienīgā vārda brīvība LV saglabā Pietiek.com. Paldies viņiem par to!

Šodien Pasaules banka prasa sakārtot VID, jo šai valstij viss jau ieķīlāts, PB grib redzēt skaidru naudu, ko izņemt no apgrozības, vēl vairāk pasliktinot ekonomikas stāvokli LV.

Straujumas valdība samaksāja 300 000 euro Pasaules bankai izpētei, kā izņemt naudu no apgrozības ar nodokļiem un citādi. PB dos norādes.

No Latvijas apgrozījuma esošās naudas ņem tikai un ņem, nabadzība palielinās, bet valdība runā par nabadzības mazināšanu.

Lai dzīvo SVF/PB parāds, ko sataisīja V.Zatlers ar I.Godmani, glābjot 20 ārvalstu bankas un Parex, iznīcinot sociālo budžetu un pensiju fondu! Vai viņi vēl uz brīvām kājām?

Bet tagad par to, kādēl patiesībā likumu panti ir anonīmi, kas patiesība liedz tiesiskā ceļā pierādīt konkrētu apsūdzēto vainu.

Pēc būtības vaina tiks noteikta, tikai un vienīgi slepeni pamatojoties tikai uz vienu likumu - Operatīvās darbības likumu, ko savā darbā piemēro "valsts valstī institūcijas", kas sabiedrībai neatskaitās un ko sabiedrība nekontrolē - policija, tostarp DP, SAB, Saeimas nac. droš komisija un prokuratūra saskaņā ar valsts noslēpumu un izmeklēšanas noslēpumu.

LV tādējādi kļūs par totalitāru valsti, bet mēš joprojām nezinām, kas finasē "Providus" parazītus, kas veido sabiedrisko domu mums nezināmiem mērķiem.

Atbildēt

Daunis Aurs

14.03.2016. 18:57

Es laipni novēlu latviešiem visu to, ko viņi ir godam pelnījuši, kalpojot demokrātijai, brīvībai un gaismas pilij.Latvieši ir gudra tauta un tai ir gudri cilvēki pie vietas, kur vajag ar gudrību iet virsū negudrībai. Visi trīs klusētāji ir īsti latvieši. Neticu tiem, kuri saka, ka viņi ir pederasti un idioti jau no izskata ir kretīnisms priekšgalā. Tā nav, jo tās ir inteliģentas sejas.

Atbildēt

hm

14.03.2016. 18:46

No preambulas: "Latvijas tauta izcīnīja savu valsti Brīvības cīņās. Brīvi vēlētā Satversmes sapulcē tā nostiprināja valsts iekārtu un nolēma sev Satversmi."

Te laikam jāprasa kolēģim Levita kungam, ko viņš ir domājis ar "valsts iekārtu". Nevienā likumā neatradu kāda ir Latvijas "valsts iekārta".

Ņemot vērā, ka Latvija ir nabadzīgākā ES valsts, kuru pēdējos 20 gados ir pametuši vismaz 300 000 cilvēku, ņemot vērā mahinācijas ar nodokļiem, bankām un nekustamajiem īpašumiem, ņemot vērā Latvijas zemes un īpašumu nonākšanu ārzemnieku īpašumā, kā arī tirgošanos ar uzturēšanās atļaujām, ņemot vērā, ka daudzas jaunās ģimenes ar bērniem dzīvo ne tajos labākajos apstākļos un ņemot vērā, ka valsts par "bēgļiem" rūpējas labāk kā par saviem pilsoņiem - ar 100% pārliecību varu teikt, ka Latvijā ir slikta valsts iekārta un kaut ko valsts iekārtā ir jāmaina, lai uzlabotos latviešu dzīve.
Kā pirmos jāmaina Vēlēšanu likumu (lai Saeimā un pie varas netiek psihopāti un citi varas kāri deģenerāti kā āboltiņas), likumus par nodokļiem (nodokļi ir par lielu un uz nodokļu maksātāja kakla ir pārāk daudz "budžetnieku"), un likumus, kas ļautu sodīt zaglīgos valsts darboņus no VIDiem, minsitrijām un citām iestādēm (tagad izskatās, ka valsts iekārta piesedz valsts izzadzējus).
Ja valsts iekārtā strādā zagļi un citi noziedznieki un nelieši, tad laikam pat visideālākā valsts iekārta radīs problēmas, nabadzību un verdzību.

Atbildēt

500 000 Latfvijas iedzivotaji ir prom no Dzimtenes !

14.03.2016. 18:41

»

lauķis

Pasaules jaunā kārtība


Bet acim redzot no kaut ka si kazokveidiga publika loti baidas!

Atbildēt

coco

14.03.2016. 18:40

Sorosa žurku biedrību Latvijā vajadzētu aizliegt ar likumu, jo tā ir piektā kolona, kuras darbības rezultātā valsts tiek nolaista kanlizācijā!

Atbildēt

sorositi ir sprukas jeb Latvijas vestures paradokss

14.03.2016. 18:38

ta latviesu tautas dala ,kas tagad ir pensionari ar minimalo pensiju 70 eiro menesi un spiesti kauties sava starpa 6:00 no rita Gailezera slimnica par iespeju pierakstities rinda pie arsta,bija Baltijas cela un 1991 gada barikazu notikumu aktivakie dlibnieki,kuri nodrosinaja,ta saucamas ,,rietumu dermokratijas,,institutu ka,, providus,, un sorosites kazokas netraucetu darbibu sodienas Latvija.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Atbilde Kasīklim par to, kur labāka dzīve – Latvijā vai Krievijā?

FotoCilvēki Krievijā slīkst nabadzībā, pensionāri mirst no bada, savukārt latviešus pārņem nauda, greznība un prieks. Tā Kasīklis savā kartējā sacerējumā apraksta dzīvi abās valstīs. 
Lasīt visu...

21

„Linča tiesa” sit augstu vilni

FotoCeru, ka esat gatavi uzklausīt arī mani*. Pirmkārt, ar tīru sirdsapziņu varu viennozīmīgi apgalvot: nekad neesmu ne sitis vai kā citādi fiziski aizskāris ne savu sievu, ne kādu citu sievieti.
Lasīt visu...

21

Nav jūtama krietna, kārtīga saimnieka roka

Foto2017. gada pašvaldību vēlēšanās Smiltenes novadā no 66 kandidātiem četros partiju sarakstos tikai 7 kandidāti bija partiju biedri. Rezultātā deputātu vietu vairākumu 9 no 15 Smiltenes novada domē ieguva Nacionālās apvienības (NA) saraksts, no kura nebija ievēlēts neviens NA biedrs. Tā par Smiltenes novada mēru kļuva bezpartejiskais Gints Kukainis un kopā ar astoņiem bezpartejiskiem deputātiem faktiski vadīja novadu līdz brīdim, kad 2019. gada 2. septembrī bijušais izpilddirektors Kārlis Lapiņš pieņēma Latvijas Reģionu apvienības/Vidzemes partijas (LRA) saraksta deputāta mandātu un lielā vienprātībā tika ievēlēts par domes priekšsēdētāja vietnieku.
Lasīt visu...

21

Rīdziniekiem ir dota iespēja balsot jebkurā novadā, kur viņiem pieder kāds īpašums

FotoPieaugot spriedzei Facebook diskusijās un zīlējot nākotni kafijas biezumos, prognozējot, ko atļaus, ko neatļaus un vai vispār atļaus, der atcerēties - nav neviena, kas var kaut ko aizliegt vai atļaut demokrātiskā sabiedrībā, tikai un vienīgi mēs paši.
Lasīt visu...

21

Kārtība caur haosu - kā uzbūvēt jau sabrukšanai nolemtu torni?

FotoLaikus brīdinu, ka teksts satur vairākus okultisma terminus un, iespējams, var aizskart kāda reliģiskās jūtas, bet šīs „sociālās kataklizmas” ietvaros gan jēdzieni, gan idejas figurējuši dažādos medijos un savā būtībā ir daļa no ļoti, ļoti senas doktrīnas centieniem pakļaut cilvēces virzību, ideālus un būtību kā tādu.
Lasīt visu...

12

Kāpēc potēšana Latvijā, visticamāk, nespēs uzveikt Ķīnas vīrusu

FotoKopš gada sākuma uzkrājies gana pieredzes, lai kopā ar iepriekš zināmiem apstākļiem varētu atzīt, ka potēšana Latvijā, visticamāk, nespēs uzveikt Ķīnas vīrusu. Tam ir divēji cēloņi: epidēmioloģiski un kultūretniski.
Lasīt visu...

21

Krimināllikumā virza apdraudējumu vārda brīvībai

FotoPartiju apvienība “Attīstībai/Par” sadarbībā ar partiju “Progresīvie” iniciējuši diskriminējošus grozījumus Krimināllikumā, kas pāri citām sabiedrības grupām īpaši izcels tā dēvēto LGBT kopienu un ierobežos pārējai sabiedrībai vārda brīvību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Atbilde Kasīklim par 9. maiju

Cienījamais Kasīklis kārtējo reizi nolēma parādīt, ka viņš ir gudrāks par visiem citiem, un padalījās ar virkni savu uzskatu par 9. maija svinēšanu Latvijā....

Foto

Kad kapelmeistars un dziesmu svētku biļešu tirgotāja nozīmē injekciju ar plakātiem, avīzēm vai reklāmas rullīšiem

Vakcīnas ir medikaments, un kā katram medikamentam arī vakcīnai ir konkrēta...

Foto

Veselības aprūpes iestāžu funkcionāru atklātā vēstule Latvijas Republikas Saeimai un Ministru kabinetam

Mēs, Veselības ministrijas, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC), Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD), Bērnu klīniskās...

Foto

9.maijs - Lielā lūzera diena

Ko tad īstam krievu imperiālistam 9.maijā vajadzētu pieminēt - Pirra uzvaru “Lielajā Tēvijas karā” vai murgaino Pasaules revolūciju?...

Foto

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

Ja nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā...

Foto

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

Pēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta...

Foto

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

Nu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu...

Foto

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

Aprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto...

Foto

Levita - Ēlertes branža

Es iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums!...

Foto

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš...

Foto

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu...

Foto

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

Nu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu...

Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....