Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

lasiet brīvības platformu !

13.07.2021. 22:36

Tici zinātnei jeb kas maksā, tas pasūta mūziku
13. jūlijs, 2021 Mainām Pasauli

Top view of pills and capsules on dollar bills as medical industry concept Stethoscope and Pills on Dollars
Tici zinātnei, viņi saka. Bet kas tad ir šodienas Farmas zinātne? Ja to vispār varēja par tādu nosaukt, tad pēdējā pusotra gada laikā tai iedzīta pēdējā zārka nagla. Bet arī šis process nesākās ne vakar, ne pirms gada.

Jau 2005.gadā profesors John Ionnidis uzrakstīja ļoti populāru un pēc tam bieži citētu pētījumu par to, kapēc lielākā daļa tā saucamo publiskoto zinātnisko dokumentu ir nepatiesi.

Kopš tā laika tas ir ticis lejupielādēts desmitiem tūkstošu reižu un to lasījuši neskaitāmi pētnieki un tie, kas patiešām gribētu ticēt zinātnei. Protams, ne tie, kas tai sākuši ticēt kovidšova laikā, kad viņiem to pateica no TV ekrāna. Galvenā atziņa jau toreiz tika izteikta šādi – :

Aizvien vairāk atklājas tas, ka apgalvojumi par veiktiem pētījumiem daudzās zinātnes sfērās ir tikai esošās viltus doktrīnas precīzāk izteikti mērījumi.

Marcia Angell 20 gadus ir bijusi kādreiz respektablā New England Journal of Medicine redaktore. Arī viņas izteikums ir līdzīgs.

Proti, mēs vairs nevaram ticēt lielai daļai no klīniskajiem pētījumiem, kas tiek publicēti, vai uzticēties autoratīviem doktoriem un viņu vadlīnijām. Man nav prieka izdarīt tādu secinājumu, bet es pie tā nonācu lēnām un pamazām savu 20 gadu pieredzes laikā tieši šajā darbā.

Peter Gotszhe savā grāmatā “Nāvējošā medicīna un organizētā noziedzība” raksta sekojošo –

Galvenais iemesls tam, ka mēs lietojam tik daudz zāles ir tas, ka Farma mums tirgo nevis zāles, bet melus par tām. Praktiski viss, ko mēs par tām zinām, ir vien tas, ko šīs kompānijas ir izvēlējušās teikt mums un arī mūsu ārstiem. Ja jūs neticat tam, ka sistēma ir ārpus kontroles, tad paskaidrojiet, kāpēc medikamenti ir trešais lielākais mirstības iemesls pasaulē?


Arī Richard Smith, kas savulaik daudzus gadus bijis redaktors vēl kādā prominentā medicīnas žurnālā British Medical Journal, jau pirms vairākiem gadiem rakstīja par to, ka vēl pirms 20 gadiem kāds statistiķis Doug Altman publicēja rakstu šajā žurnālā par to, ka liela daļa medicīnisko pētījumu ir sliktas kvalitātes un maldinoši. Viņa raksts saucās “The scandal of Poor Medical Research” Jau tad viņš rakstīja, ka tie balstās uz neatbilstošiem parametriem, nekorektām metodēm un kļūdainām interpretācijām. Tas bija jau 1994.gadā. Savukārt Ričards Smits piebilst, ka 20 gadus vēlāk nekas nav kļuvis labāk, bet sliktāk. Un tad pienāca kovids..

Kas tad ir noticis? Medicīniskie pētījumi arī ir kļuvuši par industriju. Turklāt ļoti dāsnu un bagātu industriju. Daudzi medicīnas žurnāli tagad prasa tūkstošiem dolāru autoriem par to, ka viņu pētījumi tur tiek publicēti. Tas nozīmē, ka jebkuram neatkarīgajam pētniekam ir ļoti apgrūtinātas šādas iespējas kaut ko vispār publicēt, ja vien viņam nav sponsora, piemēram, kādas universitātes vai Farmas kompānijas veidolā. Tad viņam jābūt pietiekoši turīgam un tas jādara par savu naudu. Ne vien tas, bet arī lasītājiem bieži tiek prasīta samaksa par pilna pētījuma lasīšanu. Viņi prasa maksu par lejupielādi, pelna ar reklāmām, bet paši autori parasti nesaņem neko. Un tas viss nes labu peļņu.

Ja šo procesu kontrolē nauda, tad tas neizbēgami noved pie interešu konflikta un krāpšanas. Kas maksā, tas pasūta mūziku arī šeit. Un tie ir paši ražotāji – farma vai pārtikas kompānijas var atļauties maksāt lielu naudu par šo pētījumu publicēšanu attiecīgajos žurnālos. Tikai tie ir viņu intereses pārstāvoši pētījumi, nevis kritiska pieeja un izvērtējums. Papildus finanšu sistēmai tur darbojas vēl otrs aizsardzības mehānisms un ja kāds iedrošinās uzstāties pret ‘oficiālo’ versiju, viņš tiek pakļauts nopirkto ‘kolēģu’ uzbrukumiem.

Šodienas pseidozinātne ārēji izskatās pietiekoši īsta – ir baltie halāti, laboratorijas, datorprogrammas, zinātniskie grādi un konferences. Bet iekšēji tur ir pavisam kas cits. Šie zinātnieki nav gluži tik muļķi, lai stāstītu atklātus melus, kaut arī tā reizēm gadās. Tomēr šajā arsenālā ir daudz kas cits – pārspīlējumi, selektīvā izvēle un manipulācijas –tas viss strauji pieaug. Viss jau bija slikti, bet plāndēmija vispār aiznesa visu veselo saprātu uz kādu citu dimensiju. Ja pašā afēras sākumā kāds teica, ka, piemēram, vitamins D ir svarīgs saslimstības novēršanā, tad viņam virsū metās ‘faktu čakari’ ar apgalvojumu, ka tās ir muļķības un viltus ziņas.

Un tad 17.jūnijā parādās pētījums par to, ka Izraēlas zinātnieki tomēr atklājuši, ka D vitamīna trūkums hospitalizētiem pastiprina letāla iznākuma bīstamību. Tātad tas tomēr ir nepieciešams – tikai vajag to pateikt citiem vārdiem, tad viss ir kārtībā un faktu čakariem nav komandas uzbrukt, ja šis ir viņu pašu interesēs. Cik reizes ir mainījušās visu lielo veselības globālistu organizāciju vadlīnijas pa šo laiku bez nekāda loģiska pamata?

Bet šodien vispār nav pat iespējas par šīm tēmām uzsākt zinātnisku diskusiju, jo tādas nav – visi, kas iestājas pret šīm antizinātniskam muļķībām, vienkārši tiek izdzēsti no platformām un izmesti arī no karjeras. Viens no daudziem piemēriem ir Dr. Francis Christian, praktizējošs ķirurgs un klīniskais profesors Saskatchewan Universitātē – viņu nekavējoties atstādināja no amata un iespējas mācīt studentus ar šī gada septembri neskatoties uz viņa 20 gadus ilgstošo praksi savā amatā un daudzu veselības programmu vadīšanā.

Un tas ir tāpēc, ka šī gada jūnijā viņš uzrakstīja paziņojumu 200 saviem kolēģiem, kurā pauda bažas par to, ka Kanādas bērnu spricēšanas programmā nepastāv informētas izvēles nodrošinājums. Turklāt viņš nav nekāds ‘vakcīnu’ pretinieks, tieši otrādi, atbalsta tās, tic arī tam, ka vīruss ir īsts un vecākiem ļaudīm kovidpotes nes labumu. Viss, kam viņš nepiekrīt, tas ir bērnu špricēšana, kuri nav riska grupā un viņa bažas ir par informācijas trūkumu vecākiem pirms tās. Tas ir viss.Tāpēc kad mēs redzam šos nejēdzīgos saukļus ‘ticēt zinātnei’ mums ir jābūt tieši tādai pašai informācijai par to, kas tad ir šī zinātne, kas par to maksā un vispār jau zinātnei ticēt ir absurds pats par sevi. Zinātne ir kritikas, šaubu un pētījumu ceļš – šī nav zinātne, tā ir totalitāra sekta.

A. Vasiļevskis

Atbildēt

ĀRPRĀC !!!!!!!!

13.07.2021. 16:05


Lasiet www.brivibasplatforma.lv !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja šaj'arakst'arakstīais ir taisnība, tad notiek Ārprāc !!!!!!!


SarsCov2 – grafēna oksīds? Spāņu pētnieku sensācija
12. jūlijs, 2021 Mainām Pasauli 1 Comment

La Quinta Columna nesen nāca klajā ar sensacionālu vēsti, ar kuru viņi cer sasniegt pēc iespējas lielāku cilvēku skaitu, īpaši tos, kas saistīti ar veselības un juridisko sfēru. Biostatiķis Ricardo Delgado, Dr. Jose Luis Sevillano un grupa pētnieku apgalvo, ka kovid injekciju sastāvā ir grafēna oksīda nanodaļiņas.
Programmā nº63 komanda demonstrēja dažus analīzes foto, kas veikti ar elektronu mikroskopu, bet paturot vēl citas metodes un to rezultātus nākamām programmām. Viņi arī paziņoja, ka uz visām izpētes metodēm balstītais ziņojums par rezultātiem, kuri apliecina grafēna oksīda klātbūtni potēs, tiks paziņots tuvākajā laikā.

No spāņu valodas tulkojums un informācija pieejama šeit. Ko tad saka šis spāņu resurss?

Arī šodien lietojamās maskas satur grafēna oksīdu. Ne tikai tās, kas tika atsauktas un vēl vairāk – to satur arī PCR testu kociņi. AstraZeneca, Pfizer, Moderna, Sinovac, Janssen, Johnson & Johnson visas satur ievērojamu daudzumu grafēna oksīda nanodaļiņu. Tāds atklājums izdarīts ar elektronu mikroskopu, spektroskopu un citām ierīcēm.


Šādas nanodaļiņas satur arī gripas vakcīna un jaunās pretgripas potes, īpaši caur degunu ievadāmās būs ar vēl lielākām grafēna oksīda dozām. Bet tas ir toksisks un ģenerē trombus asinīs. Tas izjauc imūnsistēmas darbību. Ja tas tiek ievadīts organismā, tad sagrautā imunitāte veido citokīnu vētru. Savukārt oksīda uzkrājums plaušās izraisa pneimoniju un par šī elementa esamību ķermenī liecina metāliska piegarša.

Ieelpots grafēna oksīds izraisa arī serozā apvalka iekaisumu, garšas un smaržas zudumu. Tāds taču ir arī viens ko kovidam piedēvētiem simptomiem. Un šis oksīds ir arī magnētisks, bet tas savukārt izskaidro dažādu priekšmetu lipšanu pie cilvēkiem. Īsāk sakot, grafēna oksīds arī ir tas, ko sauc par kovid. Tas organismā nonāk dažādos veidos un viens no tiem ir injekcijas. Tāpēc nekur nav īsta, izolēta vīrusa.

Saskaņā ar spāņu avota teikto, kovids ir nekas cits, kā šis pats grafēna oksīds. Bet vēl interesantāk ir tas, ka visas pandēmijas laikā nekad netika apturēta 5G torņu būvniecība. Līdz ar to var izdarīt secinājumus, ka šī pandēmija tika izveidota kā mijiedarbība starp ārējo elektromagnētisko lauku un grafēna oksīdu cilvēku ķermeņos. Atcerieties, ka tas sākās Uhaņā, kas vienlaicīgi bija arī 5G tehnoloģijas pilotprojekta pilsēta tai pašā laikā 2019.gada beigās.

Visas vīrusa izcelsmes versijas tāpēc ir tikai uzmanības novēršanai. Bet oksīda ieviešanai ir vēl tumšāks mērķis, kā varam iedomāties. Bet ja šī versija ir patiesa, tad varam pārstartēt visas zināšanas par to, kas notiek. Visu laiku sabiedrībai ir likts darīt tas, kas tikai palielina saslimšanas riskus. Bet ja izrādās, ka izraisītājs ir ķīmiski toksiska substance, nevis bioloģiska, tad tās vājināšanai ir attiecīgas metodes. Galvenā no tām ir palielināt glutationa līmeni. Tas ir iekšējais anti-oksidants, kas glabājas mūsu ķermeņos. Īpaši daudz tas piemīt bērniem. Tāpēc arī šai tā sauktai slimībai nav ietekmes uz viņiem. Taču glutationa rezerves ievērojami krītas pēc 65 gadiem. Tāpēc arī šī vecuma grupa ir tā, kas pakļauta riskam. Tāpat tas lielā vairumā ir tiem, kuri regulāri nodarbojas ar sportu.

Tāpēc lielākās briesmas visiem tiem, kuru organismos ir grafēna oksīds, draud tieši ar 5G tīkla ieslēgšanu pilnā jaudā. Un kāpēc vajadzīga trešā un regulāras injekcijas dozas? Jo cilvēka organismam piemīt spēja šo toksīnu sašķelt un izvadīt no sevis ilgākā laika posmā. Tieši tāpēc vajag regulāri to atjaunot.

Izklausās pēc sazvērestības teorijas? Kaut nu tā būtu – Patiesība ministrija šo tēmu visu laiku cenzē un kovid saistība ar 5G no pašu sākuma ir absolūta Tabu tēma. Bet kāpēc tā?

Atbildēt

nu nu

12.07.2021. 10:35

»

fakts

Vakcinācija nav obligāta tāpat kā latvijā nav ieviests sausais likums. Nevakcinētie nevarēs strādāt atsevišķās profesijās tāpat kā alkoholiķi citās


Varbūt vispirms profesiju aizliegumu būtu jāattiecina uz pederastiem? Nedomāju, ka kāds dzērājs apzināti nobrauc cilvēku, bet pederasts gan vienmēr domā par to, kā jauniešus padarīt par sev līdzīgiem kropļiem.

Atbildēt

Latvietis

11.07.2021. 19:00

Ja valsts amatpersona-ministrs šobrīd uzspiež vakcināciju kā obligātu daudzās profesijās un saka ka darba devējs varēs atlaist nevakcinētus darbiniekus, tad sanāk, ka viņš atklāti un rupji melo. Ja pirms dažiem mēnešiem apgalvoja pretējo. Vai par tādu rīcību nevar ierosināt kriminālprocesu un iesēdināt cietumā?

Atbildēt

Neattiecini, aģent,

11.07.2021. 11:27

»

tam kurš citus savā vārdā sauc

Iedzer vien pats zāles, tev acīmredzami sākusies histērijas lēkme, kas parasti novērojama troļļiem, kas pieķerti melos


savu domāšanu uz citiem. Turpini lamāties, man patīk, ja ienaidnieks trako. Turpini strādāt, mērgli, par saviem jūdasa grašiem! Turpini troļļot! Tādus var atpazīt ātri!

Atbildēt

fakts

11.07.2021. 11:00

https://www.bitchute.com/video/jwRQRej4tFwl/

Atbildēt

tam kurš citus savā vārdā sauc

11.07.2021. 10:43

»

Kremļa žīdu trollim

May be look for


Iedzer vien pats zāles, tev acīmredzami sākusies histērijas lēkme, kas parasti novērojama troļļiem, kas pieķerti melos!

Atbildēt

Kremļa žīdu trollim

11.07.2021. 09:44

»

paklau, trolli

Tu jau vienreiz ieliki šo komentāru pie šī paša raksta un tev atbildēja. Tāpēc ej vien mazgāt bikses un gaidi kāvienu no saimnieka par pilnīgo izgāšanos


May be look for

“adverse effects of Covid-19 vaccination on innate immunity”

guglē, žīdu trolli, nevis skaties PVO lapā, draņka Kremļa izdzimteni?

Atbildēt

Žīdu trolli!

11.07.2021. 09:39

»

paklau, trolli

Tu jau vienreiz ieliki šo komentāru pie šī paša raksta un tev atbildēja. Tāpēc ej vien mazgāt bikses un gaidi kāvienu no saimnieka par pilnīgo izgāšanos


Laiks iedzert zālītes! Kremļa apmīzies slimnieks udmurts no Pleskavas atejas tev samaksās!

Cik vari trolļot?Atbildēt

paklau, trolli

11.07.2021. 09:36

»

Šis jau gan tev neder, vai ne?

Dabiskā imunitāte, par ko nerunā. 10.07.2021. 20:55...


Tu jau vienreiz ieliki šo komentāru pie šī paša raksta un tev atbildēja. Tāpēc ej vien mazgāt bikses un gaidi kāvienu no saimnieka par pilnīgo izgāšanos.

Atbildēt

Šis jau gan tev neder, vai ne?

11.07.2021. 09:26

»

Troļļiem tā bieži gadās...


Dabiskā imunitāte, par ko nerunā. 10.07.2021. 20:55
»
Varbūt meklējiet cītīgāk?
Parasti dzird šādas atrunas
Zinātnieki: Imunitāte pret Covid-19 ir spēcīgāka, nekā tika uzskatīts

29. novembris, 2020, 16:53
Ziņu analīze
1 komentāri
Autori: Rus.lsm.lv (Rus.lsm.lv)
Dažas imūnsistēmas šūnas spēj “atcerēties” koronavīrusu SARS-CoV-2 un novērst atkārtotu inficēšanos vismaz astoņus līdz deviņus mēnešus. Par to liecina jaunākie zinātnieku pētījumi.
Jau Covid-19 pandēmijas sākumā tika konstatēts, ka antivielu koncentrācija asinīs izslimojušajiem vairāku mēnešu laikā samazinās. Bažas par atkārtotu inficēšanos izrādījušās pamatotas – augustā Honkongā tika oficiāli apstiprināts pirmais šāds gadījums, bet drīz parādījās ziņas par vēl pāris desmitiem gadījumu.

Atbildēt

kā vienmēr

11.07.2021. 09:23

»

Vispār, jā!

Tad kas melo? Izraēla vai Skotija vai Izreālas valdība? Varvūt Izraēlas valdība ar to grib pateikt, ka Skotija melo...


Melo trollis, kurš liek patiesībai neatbilstošus it kā citātus.

Atbildēt

Jā, jā

11.07.2021. 09:21

»

Troļļiem tā bieži gadās...


Kas, tev žīdu trolli, maksā?

Atbildēt

11.07.2021. 09:11

»

Ko varu teikt?

Raksts izdzēsts. Tā gadās


Troļļiem tā bieži gadās!

Ja parokas dziļāk, tad norādītajā vietnē ir atrodams raksts, kas satur pirmo teikumu
Otro Google vispār neatrod, bet tālākais teksts izrādās pārveidots fragments no Force Health Protection Branch FHPB (former DHSC) NATO MILMED COE
in Munich
16th of March 2021
un oriģinālā ir

Preliminary COVID-19 vaccination results
• A recent study showed that two doses of the Pfizer BioNTech vaccine prevented 94% of symptomatic COVID-19 cases, 87% of hospitalizations and 92% of severe disease in 596,618 people vaccinated between 20 December and 1st of February in Israel
• Preliminary results from Scotland, show that four weeks after the first doses of the Pfizer BioNTech and Oxford AstraZeneca vaccines were administered the risk of hospitalization from COVID-19 fell by up to 85% and 94%, respectively. Combined effectiveness for people over 80 was 81%


Trollis tikai veicis "nelielas korekcijas" un
vaccine prevented 94% of symptomatic COVID-19 cases pārvērtis par

prevented 6% of symptomatic COVID-19 cases
87% of hospitalizations and 92% of severe disease pārvērtis

13% of hospitalizations and 8% of severe disease
un no
risk of hospitalization from COVID-19 fell by up to 85% and 94%, respectively. Combined effectiveness for people over 80 was 81% radījis

risk of hospitalization from COVID-19 fell by up to 15% and 6% respectively. Combined effectiveness for people over 80 was only 11%.

Saite uz informatīvo ziņojumu
https://www.coemed.org/files/Branches/FHP/Coronavirus_11/Information%20about%20Infectious%20disease%20update%2061.pdf

Atbildēt

Jā, var inficēties atkārtoti, tāpat kā ar gripu

11.07.2021. 03:09

»

ha ha

Dabiskā imunitāte


Bet ne tik smagu citokīnu vētru. Vai tik neesi idiots Mikropisans?

Atbildēt

Ko varu teikt?

11.07.2021. 03:07

»

Parasti tādas atrunas dzird no troļļim, kas it kā savos apgalvojumos atsaucas uz nopietniem avotiem, tikai nekādi nevar ielikt saiti uz šiem avotiem


Raksts izdzēsts. Tā gadās.

Tēma tiek noklusēta. Jautājums, cik ilgi. Loģisks jautājums.

No you tube arī regulāri dzēš ierakstus, kas atmasko vakcinācijas tieši pret C19 postu.

Atbildēt

11.07.2021. 00:11

»

Varbūt meklējiet cītīgāk?

Parasti dzird šādas atrunas


Parasti tādas atrunas dzird no troļļim, kas it kā savos apgalvojumos atsaucas uz nopietniem avotiem, tikai nekādi nevar ielikt saiti uz šiem avotiem!

Google atbild šādi
Vaicājumam "To keep in mind- vaccination destroys natural immunity" nav rezultātu.

Atbildēt

Saulgriezis

11.07.2021. 00:06

»

Dabiskā imunitāte, par ko nerunā.

Zinātnieki: Imunitāte pret Covid-19 ir spēcīgāka, nekā tika uzskatīts...


Mūsu šūnas ļoti labi atpazīst ienaidniekus, tie krieviski domā un virtuvē sarunājas krieviski.

Atbildēt

ha ha

11.07.2021. 00:00

»

Dabiskā imunitāte, par ko nerunā.

Zinātnieki: Imunitāte pret Covid-19 ir spēcīgāka, nekā tika uzskatīts...


Dabiskā imunitāte
"Bažas par atkārtotu inficēšanos izrādījušās pamatotas – augustā Honkongā tika oficiāli apstiprināts pirmais šāds gadījums, bet drīz parādījās ziņas par vēl pāris desmitiem gadījumu."

Atbildēt

debilai mikrocefālai lapsai atkal PMS?

10.07.2021. 21:31

regulāri uz maiņām ar pilnmēness cikliem:)

Atbildēt

es

10.07.2021. 21:31

Jūs nevarat iedomāties cik ļoti es ienīstu to deģenerātu

Atbildēt

Dabiskā imunitāte, par ko nerunā.

10.07.2021. 20:55

»

Varbūt meklējiet cītīgāk?

Parasti dzird šādas atrunas


Zinātnieki: Imunitāte pret Covid-19 ir spēcīgāka, nekā tika uzskatīts

29. novembris, 2020, 16:53
Ziņu analīze
1 komentāri
Autori: Rus.lsm.lv (Rus.lsm.lv)
Dažas imūnsistēmas šūnas spēj “atcerēties” koronavīrusu SARS-CoV-2 un novērst atkārtotu inficēšanos vismaz astoņus līdz deviņus mēnešus. Par to liecina jaunākie zinātnieku pētījumi.
Jau Covid-19 pandēmijas sākumā tika konstatēts, ka antivielu koncentrācija asinīs izslimojušajiem vairāku mēnešu laikā samazinās. Bažas par atkārtotu inficēšanos izrādījušās pamatotas – augustā Honkongā tika oficiāli apstiprināts pirmais šāds gadījums, bet drīz parādījās ziņas par vēl pāris desmitiem gadījumu.

Daļēji tas izskaidrojams tā, ka pēc parastām saaukstēšanās slimībām, kuras izraisa cilvēkam jau pierastie koronavīrusi (SARS-CoV-2 “radinieki”), ilgstoša imunitāte neveidojas un pēc gada cilvēks var ar tiem inficēties atkārtoti, atgādina Austrālijas Grifita universitātes profesors, infekcijas slimību eksperts Naidžels Makmilans.

Rakstā, kas publicēts akadēmiskajā portālā “The Conversation”, zinātnieks aplūko cerīgos rezultātus, kas gūti jaunākajos pētījumos par imūnreakciju uz Covid-19.

Gluži kā karā

Kad valstī iebrūk ienaidnieks, tā sakopo visus savus spēkus, iesaistās karā un dod pretsparu iebrucējiem. Pēc ienaidnieka atkāpšanās valsts gudrie vadītāji nosūta patruļas, kuru uzdevums ir lūkoties, vai neparādās pazīmes, kas liecinātu par iespējamu jaunu iebrukumu. Šie novērotāji zina, kā izskatās ienaidnieki, kāda viņiem ir forma un kā viņi pārvietojas, izmantojot uzskatāmu analoģiju, skaidro profesors.

Mūsu imūnsistēma darbojas tieši tāpat, viņš raksta. Katru reizi, kad cilvēka organisms cīnās ar bakteriālo vai vīrusa infekciju, pēc izveseļošanās paliek šūnas, kuras precīzi atceras, kā izskatās ”iebrucējs”. Tās ir atmiņas šūnas, un to uzdevums jauna iebrukuma gadījumā ir ziņot par to imūnsistēmai agrīnā stadijā, lai varētu nodrošināt adekvātu atbildi.

Tas nozīmē, ka mums nav atkal jākaro no paša sākuma, jo atkārtota inficēšanās vai nu uzreiz “apdzisīs”, vai arī laiks, kas nepieciešams, lai izveseļotos, kļūs būtiski īsāks.

Dažu vīrusu gadījumā šī atmiņa var būt ļoti ilga. Piemēram, masalu gadījumā tā turpinās visu dzīvi.

B šūnas rezervē

B šūnas jeb B limfocīti, kurām ir svarīga loma, lai nodrošinātu imūnreakciju uz infekciju, rada antivielas, kuras sagrābj un iznīcina slimību izraisošos patogēnus, tādus kā vīrusus un baktērijas.

Grupa pētnieku no Monaša universitātes Austrālijas pilsētā Melburnā publicējusi provizoriskos pētījuma rezultātus par to, kā organismā veidojas atmiņas B šūnas, kas ir specifiski orientētas uz SARS-CoV-2.

Divus mēnešus pēc pirmreizējās inficēšanās tika konstatēts, ka 25 novērojamo pacientu asinīs samazinās cirkulējošo koronavīrusa antivielu līmenis. Taču tika atklātas atmiņas B šūnas, kuras atpazīst svarīgas vīrusa daļas – dzeloņveida olbaltumvielu (“atslēgu”, ar kuras palīdzību SARS-CoV-2 atver šūnu) un nukleokapsīdu (vīrusa genomu un tā olbaltumvielas apvalku).

Pētījums parādīja, ka šīs B šūnas cirkulē asinīs ne mazāk kā astoņus mēnešus, bet varbūt arī ilgāk.
“Antivielu līmeņa pazemināšanās asins serumā pēc viena mēneša liecina nevis par imunitātes pavājināšanos, bet par imūnreakcijas samazināšanos,” norāda autori. Un, ja cilvēks no jauna inficēsies ar koronavīrusu, B šūnas varēs ātri radīt antivielas cīņai ar infekciju.

Ja turpina autora “militāro” analoģiju, tad miera laikā nav nozīmes turēt kaujas gatavībā visu armiju, taču iebrukuma gadījumā karaspēks ātri mobilizēsies un dos pretsparu ienaidniekam.

Citā pētījumā, kuru veikuši zinātnieki ASV, atmiņas B šūnas tika konstatētas vismaz sešus mēnešus pēc pirmreizējās inficēšanās.

Palīgā nāk T slepkavas

Inficētās šūnas izstumj uz savas virsmas iekarotājpatogēna fragmentus. Tas ir sava veida SOS signāls, kurš ļauj T šūnām – cita tipa limfocītiem – atrast slēpto ienaidnieku, sazināties ar inficēto šūnu un iznīcināt to kopā ar patogēnu.

Oksfordas Universitātes zinātnieku pētījumā, kurā parādīta T atmiņas šūnu reakcija uz SARS-CoV-2, secināts: ir tādi T limfocīti, kas spēj atcerēties, kā jāreaģē uz koronavīrusa skartām šūnām vēl ilgi pēc tam, kad sākotnējā infekcija tikusi novērsta.

Laiks, kurā darbojas šī atmiņa, precizēts Ķīnas un Vācijas zinātnieku pētījumā.

Tā objekts bija pacienti no Uhaņas – Ķīnas pilsētas, kurā sākās Covid-19 pandēmija. Līdz ar to bija iespējams pārbaudīt, vai ir saglabājusies imunitāte pret koronavīrusu tiem, kas Covid-19 izslimoja vieni no pirmajiem, un kādā veidā.

Kā apliecināja pētījums, deviņus mēnešus pēc inficēšanās T šūnu reakcija uz koronavīrusu bija saglabājusies.
Vai būs atkārtoti inficēšanās gadījumi?

Patlaban laboratorijās apstiprinātu reinfekcijas gadījumu ar Covid-19 pasaulē ir tikai 24. Pēc daudzu zinātnieku domām, tā ir tikai maza daļa no reālajiem gadījumiem. Tomēr, ņemot vērā, ka kopš pandēmijas sākuma pasaulē tikuši inficēti vairāk nekā 62 miljoni cilvēku, pašlaik šķiet, ka atkārtota inficēšanās notiek ļoti reti.

Pēc jaunākajiem datiem, cilvēka imūnsistēma spēj atcerēties SARS-CoV-2 un reaģēt uz to. Vismaz astoņu vai deviņu mēnešu laikā pēc pirmās inficēšanās vairākums izslimojušo ir aizsargāti no reinficēšanās. Un, ja atkārtota inficēšanās tomēr notiks, visdrīzāk, slimība noritēs vieglā formā, uzskata Austrālijas profesors.

Atbildēt

millers

10.07.2021. 19:56

neķeriet aiz astes -vieglķ šādu mēslu nosist

Atbildēt

Like

10.07.2021. 19:53

»

Pateiciba

Julijai Stepanenko Kundzei


Tev taisnība kolonist, bet tas nemaina to, ka biedrene juļija stepaņenko ir tāda pat okupante kā pārējie.un darbojas maskavas teroristu interesēs tēlojot šeit internacionālo labdari.pasaules glābēju un citās formās pareizo.

Atbildēt

Varbūt meklējiet cītīgāk?

10.07.2021. 19:41

»

nu tad

Varbūt vispirms ieliksi saiti uz konkrēto rakstu, jo meklēšana neko tādu neatrod


Parasti dzird šādas atrunas.

Ja nevarat, ierakstiet guglē fragmentu no raksta.

Atbildēt

Vai mikropisan nedzer zāles?

10.07.2021. 18:27

»

pareizais jautājums

Kāpēc lapsa vēl negaudo būrī kopā ar saviem dažiem zombijfaniem


Durkai klimaksa krampji...:))))

Atbildēt

Atkal pieķēzījis visas vietas

10.07.2021. 18:05

»

Vakcinācija tomēr iznīcina dabisko imunitāti

...


ar savu murgu palagu.

Atbildēt

pareizais jautājums

10.07.2021. 18:04

Kāpēc lapsa vēl negaudo būrī kopā ar saviem dažiem zombijfaniem?

Atbildēt

Un kā tad to tulkot? Vai ne tā, ka vakcinācija sagrauj dabisko imunitāti, par ko brīdina Izraēlas valdība?

10.07.2021. 17:44

»

un tas būtu slikts rezultāts?

hospitalizācijas risks samazinājās attiecīgi līdz 15% un 6


Izraēlas valdība paziņoja, ka ir jāpieņem atdzimstošās COVID “maigas apspiešanas” stratēģija.

Paturot prātā, ka vakcinācija iznīcina dabisko imunitāti.

Provizoriski vakcinācijas rezultāti ar COVID-19
• Nesenais pētījums parādīja, ka divas Pfizer BioNTech vakcīnas devas novērsa 6% simptomātisku COVID-19 gadījumu, 13% hospitalizāciju un 8% smagu slimību 596 618 cilvēkiem, kuri vakcinēti Izraēlā no 20. decembra līdz 1. februārim.

Atbildēt

Varbūt 10 X reiz lielāka iespēja

10.07.2021. 17:41

»

un tas būtu slikts rezultāts?

hospitalizācijas risks samazinājās attiecīgi līdz 15% un 6


nonākt morgā?

Atbildēt

Vispār, jā!

10.07.2021. 17:39

»

un tas būtu slikts rezultāts?

hospitalizācijas risks samazinājās attiecīgi līdz 15% un 6


Tad kas melo? Izraēla vai Skotija vai Izreālas valdība? Varvūt Izraēlas valdība ar to grib pateikt, ka Skotija melo?

Maz ticams, ka kāds atklātu patiesību, un kur nu vēl Izraēla, ka vakcinācija sagrauj dabisko imunitāti! Katra iejaukšanās dabiskajā imunitātē atstāj sekas. Un ne jau pozitīvas, tas gan tiesa.

Atbildēt

un tas būtu slikts rezultāts?

10.07.2021. 16:22

»

Vakcinācija tomēr iznīcina dabisko imunitāti

...


hospitalizācijas risks samazinājās attiecīgi līdz 15% un 6%
10 REIZES MAZĀKA IESPĒJA NONĀKT SLIMNĪCĀ!!

Atbildēt

Haralds Kalns

10.07.2021. 13:20

Kā zināms,vīrusi uz zemes pastāvēs mūžīgi!Tāpēc atliek pret Covid izturēties saprātīgi-kā pret gripas paveidu.Dzīvot kā dzīvojām līdz 1919.gadam,tikai ne bunkurā,gaidot kādu mistisku atbrīvošanu!Ja ir kāds ģēnijs,kurš zin paņemienu,kā novērst ķibeli,lūdzu nosauciet Covid beigu datumu!Savādāk visi pasākumi(arī lamāšanās)ir tikai vēja trenkāšana!

Atbildēt

kļimoviča aita

10.07.2021. 12:55

»

lauķis

Diemžēl tas viss turpinās,tikai aitas un kāmīši palikušas vēl stulbākas


Šī konkrētā aita neko neuztver personīgi...!!!

)))

Atbildēt

Vakcinācija tomēr iznīcina dabisko imunitāti

10.07.2021. 12:43


https://www.timesofisrael.com/


“The Times of Israel”

By TOI STAFF
9 July 2021, 10:13 pm

Israeli government said to adopt ‘soft suppression’ strategy on resurgent COVID.

To keep in mind- vaccination destroys natural immunity

Preliminary COVID-19 vaccination results
• A recent study showed that two doses of the Pfizer BioNTech vaccine prevented 6% of symptomatic COVID-19 cases, 13% of hospitalizations and 8% of severe disease in 596,618 people vaccinated between 20 December and 1st of February in Israel
• Preliminary results from Scotland, show that four weeks after the first doses of the Pfizer BioNTech and Oxford AstraZeneca vaccines were administered the risk of hospitalization from COVID-19 fell by up to 15% and 6% respectively. Combined effectiveness for people over 80 was only 11%.


Izraēlas valdība paziņoja, ka ir jāpieņem atdzimstošās COVID “maigas apspiešanas” stratēģija.

Paturot prātā, ka vakcinācija iznīcina dabisko imunitāti.

Provizoriski vakcinācijas rezultāti ar COVID-19
• Nesenais pētījums parādīja, ka divas Pfizer BioNTech vakcīnas devas novērsa 6% simptomātisku COVID-19 gadījumu, 13% hospitalizāciju un 8% smagu slimību 596 618 cilvēkiem, kuri vakcinēti Izraēlā no 20. decembra līdz 1. februārim.
• Sākotnējie Skotijas rezultāti liecina, ka četras nedēļas pēc pirmajām Pfizer BioNTech un Oxford AstraZeneca vakcīnu devām COVID-19 hospitalizācijas risks samazinājās attiecīgi līdz 15% un 6%. Kombinētā efektivitāte cilvēkiem virs 80 gadiem bija tikai 11%.

Atbildēt

Pateiciba

10.07.2021. 11:14

Julijai Stepanenko Kundzei!
Prezidents ir sbitij ljotcik,bet premiers un pauluts ir notes pulkis
,kur vajag tur iegruz.

Atbildēt

Mikropisans Durka

10.07.2021. 11:06

»


atkal nedzer zāles.

Atbildēt

Secinājums

10.07.2021. 10:02

»

fakts

Troļļiem smadzeņu nav...


Tā ir,tikai realitātē viss ir otrādi.Pokemoni mirst daudz vairāk,jo,tiem imūnsistēma ir nokauta.Nekur netiek publicēti dati kāds ir mirušo pokemonu skaits,arī Latvijā tādu datu nav.Toties cilvēki gan nav akli,īlēnu maisā nenoslēpsi.

Atbildēt

fakts

10.07.2021. 09:25

»

Vakcinācija iznīcina dabisko imunitāti

WORLD...


Troļļiem smadzeņu nav!
Covid-19 "uzliesmojums" Izraēlā, kad 3 MĒNEŠU laikā inficējušie un miruši tikpat vilvēki cik janvārī VIENĀ DIENĀ!!
Turklāt pats sapinies savos murgos, jo uzrakstīji, ka puse inficēto ir NEVAKCINĒTI bērni, bet no atlikušajiem NEVAKCINĒTI ir puse. Tātad vakcinētie ir tikai ceturtdaļa no visiem inficētajiem, kas pie 70% vakcinācijas ir visai labs rezultāts.
70% vakcinēto - 25% saslimušo
30% nevakcinēto - 75% saslimušo!
Vakcinētie saslimst 7 REIZES MAZĀK nekā nevakcinētie!!

Atbildēt

Vakcinācija iznīcina dabisko imunitāti

10.07.2021. 08:55

»

Vakcinācija nepalīdz pret Delta variantu

WORLD...


WORLD

PASAULE
Delta varianta uzliesmojums Izraēlā inficē vakcinētus pieaugušos.
Ņemot vērā sākotnējos atklājumus, valdība atkārtoti ievieš maskas iekštelpās prasību.
Delta variants, iespējams, izplatīsies visā pasaulē.

Covid-19 celms, kas pazīstams kā Delta, atrodas vismaz 60 valstīs, tostarp ASV, un, iespējams, izplatīsies visā pasaulē, Covid-19 Genomics UK priekšsēdētāja Dr. Sharon Peacock stāsta WSJ Betsy McKay WSJ Tech Health pasākumā. (Video no 21.06.06.)
Autors Dovs Lībers

TEL AVIV - apmēram puse pieaugušo, kas inficēti ar Covid-19 Delta varianta uzliesmojumu Izraēlā, tika pilnībā vakcinēti ar Pfizer Inc. vakcīnu, mudinot valdību atkārtoti ieviest maskas iekštelpās un citus pasākumus, lai ierobežotu ļoti pārnēsājamo celmu.
Izraēlas veselības aizsardzības amatpersonu sākotnējie secinājumi liecina, ka aptuveni 90% jaunu infekciju, iespējams, izraisīja Delta variants, norāda Rans Balicers, kurš vada valdības Covid-19 ekspertu padomdevēju grupu. Viņš teica, ka bērni līdz 16 gadu vecumam, no kuriem lielākā daļa nav vakcinēti, ir aptuveni puse no inficētajiem.
Valdība šonedēļ paplašināja vakcinācijas kampaņu, iekļaujot visus 12–15 gadus vecus jauniešus pēc inficēšanās pieauguma skolēnu vidū pilsētā Izraēlas centrālajā daļā. Kopš tā laika tas ir ātri izplatījies ģeogrāfiski un citās iedzīvotāju grupās.
Pēc globālajiem standartiem Izraēlā saslimšanas gadījumu skaits ir salīdzinoši mazs. Bet jauni Covid-19 gadījumi ceturtdien pieauga līdz vairāk nekā 200, sākot no aptuveni 10 dienā jūnija lielākajā daļā.

Atbildēt

Vakcinācija nepalīdz pret Delta variantu

10.07.2021. 08:48

WORLD
Delta Variant Outbreak in Israel Infects Some Vaccinated Adults
Government reimposes indoor mask requirement in light of preliminary findings
Delta Variant Likely to Spread World-Wide

The Covid-19 strain known as Delta is in at least 60 countries including the U.S. and likely to spread world-wide, Covid-19 Genomics UK Chair Dr. Sharon Peacock tells WSJ's Betsy McKay at the WSJ Tech Health event. (Video from 6/9/21)
By Dov Lieber

TEL AVIV—About half of adults infected in an outbreak of the Delta variant of Covid-19 in Israel were fully inoculated with the Pfizer Inc. vaccine, prompting the government to reimpose an indoor mask requirement and other measures to contain the highly transmissible strain.
Preliminary findings by Israeli health officials suggest about 90% of new infections were likely caused by the Delta variant, according to Ran Balicer, who leads an expert advisory panel on Covid-19 for the government. Children under 16, most of whom haven’t been vaccinated, accounted for about half of those infected, he said.
The government this week expanded its vaccination campaign to include all 12- to 15-year-olds after a jump in infections among schoolchildren in a town in central Israel. It has since quickly spread geographically and to other groups of the population.
The number of cases in Israel is relatively low by global standards. But new cases of Covid-19 rose to over 200 on Thursday from around 10 a day for most of June.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

10.07.2021. 08:13

Normālā valstī pēc šī briļļainam plinkšķinātājam būtu jāsavāc mantas un ministrija jāpamet. Es pasvītroju - NORMĀLĀ valstī, nevis Latvijā. NORMĀLĀ valstī, nevis valsts izstrādājumā.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vēstule Rinkēvičam par Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju: ceram uz atklātu un laicīgu komunikāciju par nākotnē pieņemtiem lēmumiem, kuri ietekmēs latviešu valodas mācīšanu un mācīšanos visā pasaulē

FotoEiropas Latviešu apvienība ir iepazinusies ar lēmuma projektu “24-TA-1725 Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju.”
Lasīt visu...

21

Latviešu valodas aģentūras iekļaušana Čakšas aģentūru reorganizācijas plānā ir principiāli noraidāma

FotoLatvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķes, Izglītības biedrības padomes locekles Dr. habil. philol. Inas Druvietes atzinums par rīkojuma projektu “Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju”.
Lasīt visu...

21

PRET Latviešu valodas aģentūras likvidēšanu

FotoValoda ir veids, kurā tauta var paust savas dvēseles bagātību, pasaules izpratni un justies kā mājās savā zemē. Latviešu valoda ir bijusi nacionālās kustības pamatvērtība cauri gadsimtiem un ir viena no konstitucionālajām vērtībām, kas raksturo Latvijas valsts pastāvēšanas jēgu un mērķi.
Lasīt visu...

21

Kremlis nepamet cerību izmantot “tautiešus”: tiek plānots ar "tautiešu karti" virtuāli apvienot "krievu pasauli"

FotoŠā gada maijā kļuva zināms, ka Krievija veido “tautiešu elektronisko karti”, lai tādējādi censtos padarīt Krievijas “ārvalstīs dzīvojošo tautiešu” statusu par puslīdz juridisku kategoriju. Kara studiju institūta (Institute for the Study of War) vērtējumā šādas aktivitātes mērķis ir attaisnot Krievijas turpmāku agresiju, to uzdodot par ārvalstīs dzīvojošo tautiešu tiesību aizstāvības centieniem.
Lasīt visu...

12

Aicinājums Saeimai un Ministru kabinetam, īpaši "Jaunās vienotības" politiķiem atteikties no saviem valsts valodas politikas sagraušanas plāniem

Foto2024. gada 10. jūlijā Ministru kabineta tīmekļa vietnē ievietots tiesību akta projekts, kas paredz reorganizēt Latviešu valodas aģentūru, samazinot tās pārvaldes uzdevumus un lielāko daļu tās funkciju nododot citai valsts pārvaldes iestādei[1]. Uzskatām to par tuvredzību gan no zinātniskā, gan politiskā skatpunkta.
Lasīt visu...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

21

Latvijā vēl aizvien attiecībā pret citādi domājošiem tiek pielietotas represijas

FotoAivars Lembergs no Latvijas Centrālās vēlēšanu komisijas (turpmāk - CVK) ir saņēmis atvainošanās vēstuli.
Lasīt visu...

18

Diemžēl man, laimīgajam budžeta iestādes darbiniekam, atvaļinājumā jau atkal nākas izrādīties šajos nicināmajos sociālajos tīklos

FotoManu sociālo tīklu joslu vakar aizpildīja briesmīgi kadri no sabombardētās Ukrainas slimnīcas. Es arī tādus pavairoju. Kādreizējā kolēģe, režisore un producente Žaklīna Cinovska savā "Facebook" laika joslā zem sirdi plosošajām fotogrāfijām bija ierakstījusi tikai vienu teikumu: "Kur ir Dievs?"
Lasīt visu...

18

Arī Latvija ir atbildīga par krievijas raķešu triecienu

Foto2024. gada 8. jūlijā kārtējā necilvēcīgā krievijas raķešu trieciena rezultātā cieta Okhmatdyt bērnu slimnīca Kijivā – viena no svarīgākajām ne tikai Ukrainā, bet arī visā Eiropā. Tas ir kārtējais krievu okupantu kara noziegums pret ukraiņu tautu. Zem gruvešiem joprojām aprakti daudzi ārsti, māsiņas, sanitāri un mazie pacienti.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi