Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Gunta

28.10.2020. 07:00

Vajag mākslīgi stimulēt lētu preču ražošanu jo ne visi nabagi grib pirkt rietumu humpalas , vai pie mums ar atbalstu nevarētu štancēt 2 mēnešu lietojamas botes

Atbildēt

Pirātu partija

27.10.2020. 14:03

Ķīna ir burbulis kurš drīz sprāgs. Plānveida ekonomika nevar ilgstoši attīstīt valsti.
Ķīnai vajadzīgs mazs ,ātrs un uzvarām bagāts kariņš.
Un tādu kariņu mēs redzēsim ap ķīnas jauno gadu.
Bet vienalga tas nepalīdzēs Si Dziņpinam notureties pie varas un jau nakošā gada vasarā viņu iznesīs ar kajām pa priekšu,kā netikušu galā ar uzdevumu.
Partija nepiedod kļūdas.
Pēc lieliem plūdiem un zemestrīcēm ķīnas ekonomika būs nonullējusies un līdīs virsū putleriskai krievijai, bet puķina jau nebūs, tapat kā Si.

Atbildēt

to nacistam

27.10.2020. 13:55

»

to Q

Spriežot pēc dzīves ilguma, krievu bidlas vienmēr ir barotas ar pēdējiem sūdiem. Kad Rietumu desu ēdāji vēl ceļo pa pasauli, viņu krievu vienaudži jau 20 gadus guļ zem velēnām


Drīz latvānijas veikalos būs jauns produkts- desa ar gaļu, jo kopš platiem soļiem ejam uz rietumiem, latvānijā desās liek gaļas arvien mazāk- pārsvarā soju, kaulu miltus un krāsvielas ar garšvielām. Tās laikam ir tas ceļš uz rietumu pārticību. Un tu kā izskatās esi šīs desas pārēdies un ķīmiskās krāsvielas, ko esi saēdies, tev izraisījušas halicunācijas un delīrijas lēkmes.

Atbildēt

Ķīnai otrā viļņa nav,

27.10.2020. 12:31

»

statistic

Tur nav jabut kkada genijam, lai saprastu, ka covid ir kinas biologiskais ierocis, kinas pirma vilnja raditaaji ir daudz mazaaki, kaa chehijas otra vilna raditaaji, un kinai otrais vilnis vispaar nav


jo neveic idiotisku masveida testēšanu kā Slovākija, iesaistot pat armiju.

C19 ir vīruss, no kura neviens nevarēs izvairīties - Ķīna neceļ paniku, netestē un negraj ekonomiku. Tas ir saprātīgi. Jo vīruss līdzīgi citiem vīrusiem arī ir nāvējošs, bet ne visiem.

Atbildēt

to Q

27.10.2020. 11:19

»

Q

Laikam būsi saēdies Rietumu desas ,kas gatavotas no tualetes papīra , zarnu un kaulu emulsijas ar modificētas sojas piedevu,ka esi sācis murgot


Spriežot pēc dzīves ilguma, krievu bidlas vienmēr ir barotas ar pēdējiem sūdiem. Kad Rietumu desu ēdāji vēl ceļo pa pasauli, viņu krievu vienaudži jau 20 gadus guļ zem velēnām.

Atbildēt

statistic

27.10.2020. 11:16

Tur nav jabut kkada genijam, lai saprastu, ka covid ir kinas biologiskais ierocis, kinas pirma vilnja raditaaji ir daudz mazaaki, kaa chehijas otra vilna raditaaji, un kinai otrais vilnis vispaar nav.

Atbildēt

nedirs nu

27.10.2020. 10:56

»

Krievija sak dzivot pec suverenas konstitucijas

Krieviju centas iznicinat cip agenti gorbacovs,jakovlevs un kalugins,ari ar bada palidzibu 1992 gada


Arī pirms tika pieņemta jaunā konstitūcija, kas nodrošina Putina varu līdz pat pēdējam krievam, jums bija visas iespējas ielūzt un noslīkt kādā no 30 miljoniem āra ateju, ēst pēdējos sūdus, krist suņa nāvē neskaitāmos karos, jūsu dēlus bērnībā izdupsēja popi un vēlāk to pašu darīja oficieri armijā. Nekas nav būtiski izmainījies, tikai bada nāve aizvien vairāk tuvojas.

Atbildēt

krievsam

27.10.2020. 10:23

»

Krievija sak dzivot pec suverenas konstitucijas

Krieviju centas iznicinat cip agenti gorbacovs,jakovlevs un kalugins,ari ar bada palidzibu 1992 gada


Kad jūsu degradācija vēl ne tuvu nebija sasniegusi mūsdienu līmeni, ASV jau bija glābušas jūs no garantētas bada nāves cara, boļševiku un viskrieviskākā lopa, Staļina, laikā:
ИВАНЫ, НЕ ПОМНЯЩИЕ ДОБРА (СКОЛЬКО РАЗ США СПАСАЛИ РОССИЮ?)/youtube/

Atbildēt

Krievijas un jebkuras valsts varas ideoloģija ir valdošās klases ideoloģija

27.10.2020. 09:26

»

Krievija sak dzivot pec suverenas konstitucijas

Krieviju centas iznicinat cip agenti gorbacovs,jakovlevs un kalugins,ari ar bada palidzibu 1992 gada


Krievijā no 1993. gada ar ASV starpniecību tika izveidots un apmācīts ASV oligarhāts, pārsvarā ebreji. Viņu uzdevums bija un ir pārņemt dabas bagātības un citus resursus. Jau 1993. gadā Tečere teica, ka Krievijas iedz. skaits jāsamazina līdz 3-5 milj. Tagad Kremļa Lielais Pu ir oligargāta valdnieks. ASV izvirzījusi Kremlim un oligarhiem uzdevumu, ja viņi negrib zaudēt ofšoru kontos Krievijā nozagto, tad viņu uzdevums ir radīt apstākļus - revolūciju, konstitucionālā satvara izmaiņas, vai piespiedu vakcināciju, pensiju reformu vai citādi, lai samazinātu iedzīvotāju skaitu. Tas pats attiecas uz Baltkrieviju, Poliju, Latviju, Itāliju, Vāciju, UK utt.

Ņemot vērā visus apsvērumus un trīs impēriju attīstības pretrunas - ASV, KF, ĶTR, tiek izmantota komplicētā, bet visefektīvākā metode.

ASV un ĶTR grib savas problēmas risināt uz vājākā posma - KF rēķina.To risina ar Turcijas un C19 palīdzību.

Tomēr vislielākā problēma ir planētas iedzīvotāju skaits. Lai to samazinātu, konvenciālie kari ir dārgi. Lai ASV apturētu ĶTR impēriskos plānus, jau 2015. g. patentēja C19 un vakcīnu kompānijas Astrogen vakcīnu, vainu C19 izplatīšanā uzveļot Ķīnai.

Otrā C19 viļņa stratēģija ir ar masveida testēšanu radīt statistiku, kas vēl vairāk ierobežotu cilvēktiesības - karantizācija, maskas, komendantstundas, lieli sodi par pārkāpumiem. Plānos ietilpst vispirms ar pavēlēm vakcinēt regulārās armijas, policiju. Tām uzdevums būs vakcinēt iedzīvotājus.

Astrogen vakcīna ir cilvēka genomu izmainoša, izsaucot dažādas saslimšanas mokošā nāvē bez medicīniskās aprūpes. Tā, kā šodien, konstatējot veselības problēmas ar C19 inficētiem iesaka Latvijas mediķi - sēdiet mājās dzeriet tējiņu. Jo zāles pret C19 komplikācijām ir tikai vienas - paša cilvēka imūnsistēma, tostarp spējā pārvarēt varas uzspiesto baiļu masu paniku un to ietekmi.

Diversantiem pret valsts ekonomiku, sabiedrības veselību, visu mūsu labklājības pamatu, ir konkrēti uzvārdi, tie ir Latvijas pilsoņi ar pilsoņu pasēm valsts amatos - viņi ir ekonomikas slepkavas - mūsu sabiedrības labklājības slepkavas. Viņi Romas kluba un Pasaules Bankas stratēģijas ietvaros mūs slepkavo!

Latvijas ekonomikas slepkavas šodien Pasaules Bankas stratēģijā ir LEVITS EGILS, KARIŅŠ KRIŠJĀNIS, MŪRNIECE INĀRA, ZNOTIŅA ILZE, VIŅĶELE ILZE, DUMPIS UGA, JAUNZEME INESE, VITENBERGS JĀNIS, REIRS JĀNIS, BORDĀNS JĀNIS, JANSONS JURIS - publisko tiesību juridiskās personas, valsts amatpersonas!


The World Bank Covid-19 Strategic ... - World Bank Document
Apr 2, 2020 · COVID-19 STRATEGIC PREPAREDNESS AND RESPONSE PROGRAM. AND PROPOSED 25 PROJECTS UNDER PHASE 1.

PB 1. fāzes izstrādātā stratēģija ir spēkā no 31. marta 2020. g. līdz 31. martam 2025. gadam.

PB dokuments sabiedrībai publiski latviešu valodà nav pieejams, valstij pārkāpjot pilsoņu tiesības, kas noteiktas Satversmē - tiesības zināt savas tiesības! VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības
90. pants. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

Latvijas centrālajai valdībai dots konkrēts Romas kluba un PB uzdevums - līdz 2025. gadam iedzīvotāju skaitu Latvijā samazināt uz pusi. Lai realizētu šo plānu, ierobežojot visa veida cilvēktiesības, ar PB stratēģiju Latvijas valdībai dotas tiesības vajadzības gadījumā pat izsludināt karastāvokli, ja pati tauta saceltos pret savu iznīcināšanu.

Atbildēt

Krievija sak dzivot pec suverenas konstitucijas

27.10.2020. 08:11

»

to bim

Kopš pēdējâs reizes, kad ASV jūs glāba no bada 1992 gadā, jūsu degradācija ir pieņēmusi vēl nebijušus mērogus


Krieviju centas iznicinat cip agenti gorbacovs,jakovlevs un kalugins,ari ar bada palidzibu 1992 gada.

Atbildēt

Labs,

27.10.2020. 05:17

Gobzema elektorāts nezina ko komentēt, vot bļauri

Atbildēt

anti soross

27.10.2020. 00:40

ka tik asv nebus jaludzas risi no Kinas un graudi no Krievijas,asv pensionaru politbirojs baidena gimene un trampa gimene kopa ar vecvecomati pelosi ies lidz galam. https://sputniknewslv.com/opinion/20201026/14570237/Trumpis-piedurkne-Kina-gatava-izpardot-ASV-valsts-paradu.html
zel vienigi ,ka mulku zeme pielauj arvalstu turistiem valdit sava zeme un mulkibas del pat elektrisko vilcienu motorus,klanoties asv prieksa nedrikst remontet .

Atbildēt

blm

26.10.2020. 23:27

»

smerdelim

Es priecājos par mūsu sabiedrotiem, bet tev, mūžīgam vergam, to nesaprast, jo jums sabiedroto vairs nav un nekad nebūs. Buša kājiņas bija pēdējā žēlastība no ASV puses, šoreiz sprāgsiet badā


Putina Krievija partikas produktus no asv vairs neieperk ,bet izstumj asv no partikas starptautiskas tirdzniecibas pasaules meroga.bet asv uzliek ievedmuitu pat saviem,,strategiskajiem partneriem,,lietuvai,praktiski paralizejot lietuvas iespejas meginat piena produkcijas un seviski sieru exportu uz asv.

Atbildēt

bremze un vilcinasanas

26.10.2020. 23:22

asv pensionaru valdosais politbirojs pasludinaja Kinu par galveno geopolitisko pretinieku pirms pusgada,bet kamer metodickas caur asv vestniecibu,rinkevica dibenbralu biedribu,izcilibas propogandistiem un kudora sektantiem nonak lidz pamulkim kasiklim paiet vismaz pusgads un tas ir normali.

Atbildēt

derdz

26.10.2020. 22:27

»

to Derdz

Nedirs nu!!! Nav manīts, ka krieviem būtu gribēšana integrēties cilvēku sabiedrībā


cik jūs rupjš esat, vai grāmatas lasāt vai esat skolā pamatskolā, lasījuši. Piemēram vēsture liecina par ko citu, Krievijā mīt ap 200 tautību tūkstošiem gadu un kaut kā sadzīvo līdz šo baltdienai. Tāpat ASV, Liebritānijā, Francijā, Vācijā, u.c.Tad rodas jautājums kāda dzimuma tautība jusos mīt

Atbildēt

nu nē

26.10.2020. 22:15

»

Ruslans Ušakovs

Latvija ir neizdevusies valsts - to pārvalda krievu nacisti, bijušie komunisti un čekisti. Volodja Bunkers vāra novičoku


Nacisms, tā ir visaugstāko organismu prerogatīva, zemākiem primātiem, homo russicus, tas nav pieejams.

Atbildēt

smerdelim

26.10.2020. 22:11

»

pakaļlaizītājam

Tādiem kā tu, kas pieraduši svešas pakaļas laizīt, būs jāpārorientējas no amerikosu pakaļām uz ķīniešu pakaļām. Gatavojies


Es priecājos par mūsu sabiedrotiem, bet tev, mūžīgam vergam, to nesaprast, jo jums sabiedroto vairs nav un nekad nebūs. Buša kājiņas bija pēdējā žēlastība no ASV puses, šoreiz sprāgsiet badā.

Atbildēt

Aziāti pie aziātiem

26.10.2020. 20:40

Ķīna paņems to kas tai pienākas un cerams katra valsts spēs paņemt to kas tai pienākas arī Latvija.

Atbildēt

pakaļlaizītājam

26.10.2020. 20:39

»

krievsam

Kā gan tu, dohoģjaga, iedomājies Ķīnas sankcijas pret ASV, ka atteiksies no ASV tehnoloģijām? Līdz šim Ķīna apzinīgi pilda visas ASV uzliktās sankcijas pret Krievijas banku sektoru


Tādiem kā tu, kas pieraduši svešas pakaļas laizīt, būs jāpārorientējas no amerikosu pakaļām uz ķīniešu pakaļām. Gatavojies :))

Atbildēt

krievsam

26.10.2020. 20:18

»

ASV protektorāts Latvija

Pagaidām Ķīna slauka pakaļu gar ASV. Ķīna noteikusi ASV sankcijas par ieroču piegādi Taivanai. Mūsējie kangari bija laimīgi pildīt ASV sankcijas pret Krieviju. Ka tik drīz nesanāk pildīt Ķīnas sankcijas pret ASV


Kā gan tu, dohoģjaga, iedomājies Ķīnas sankcijas pret ASV, ka atteiksies no ASV tehnoloģijām? Līdz šim Ķīna apzinīgi pilda visas ASV uzliktās sankcijas pret Krievijas banku sektoru.
ASV uzliktās sankcijas ir globālas un tās neviens neuzdrīkstas pārkāpt.

Atbildēt

likumsakarīgi

26.10.2020. 20:15

»

mandarīns un valoda

Atradis juaņus pie točkas uz ielas,bŗīnumu nav


Atšifrēs,un dadabūjis po morde lica.Ķīniešu šeit ir daudzreiz mazāk.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

26.10.2020. 20:02

»

krievsam

Ar NATO valsti Turciju, Putinam nākas rēķināties, bet ja jūs, zemākie primāti, būtu spalvaināki, ķīnieši ar jums slaucītu pakaļas


Pagaidām Ķīna slauka pakaļu gar ASV. Ķīna noteikusi ASV sankcijas par ieroču piegādi Taivanai. Mūsējie kangari bija laimīgi pildīt ASV sankcijas pret Krieviju. Ka tik drīz nesanāk pildīt Ķīnas sankcijas pret ASV :))

Atbildēt

Oki

26.10.2020. 19:59

Jaa jaa , visur noreekjinini juanjaas.

Atbildēt

krievsam

26.10.2020. 18:39

»

suņ hui v čaj

Ķina kakā virsū tādiem NATO un ASV! Forši


Ar NATO valsti Turciju, Putinam nākas rēķināties, bet ja jūs, zemākie primāti, būtu spalvaināki, ķīnieši ar jums slaucītu pakaļas.
Visa Ķīnas attīstība ir balstīta uz Rietumiem, tātad uz NATO, ASV un ES.

Atbildēt

suņ hui v čaj

26.10.2020. 18:09

Ķina kakā virsū tādiem NATO un ASV! Forši!

Atbildēt

Jens Z

26.10.2020. 17:58

Treši gadu pa vakariem šad tad pamācos ķīniešu valodu un apmeklēju pēc iespēkas mazāk propagandistiskus akadēmiskus pasākumus par Ķīnu. Dānijas pieeja stipri atšķiras no šajā rakstā ieteiktās barbariskās un tumsonīgās izolācijas. Dāņi rīko starptautiskas konfernces kopā ar ķīniešu profesoriem piemērma par biznesa strīdu risināšanu Ķīnā, par telekomunikāciju regulēšanu, uz;nem ķīniešu studentus doktorantūrā utml. Un Dānija ir daudz uzticamāka NATO valsts, nekā Latvija. Tā ka nav ko jaukt kopā vienā putrā visu - tiesības, drošību, karaļus un (skābus Kinas)kāpostus, bet vienkārši jāvāc informācija, tā jāanalizē, jāīsteno dialogs, atsakoties no Latvijas 4.maija režīma parastās metodes starpt. attiecībās - pārdošanās.

Atbildēt

kuks

26.10.2020. 17:35

Jā, labi bija, kad Ķīna bija maza un vārga...
Un kādi tad varianti? Ja paliec liels un stiprs, ko tad? Sēdēt maliņā un pārskaitīt naudiņu lādēs?

Atbildēt

Beidzot Kasīklis uzrakstījis kaut ko

26.10.2020. 17:23

Beigās jautājums. Ko darīt?

Atbilde sen zināma. Nedrīkst politikā pret Ķīnas hegemonijas tieksmēm pielietot stratēģiju - “politika ir kompromisu māksla “ ko savulaik bieži skandināj tā saucamais valsts prezidents V. Zattlers utt.

Jāpiemēro Ķīnas bezkompromisa stratēģiju - “politika ir māksla panākt sev vēlamo”.

Atbildēt

Vovan Bunkernij

26.10.2020. 17:00

Ķīniešu valoda visiem jāmācas, bet krieviem kurus atstās virszemē, vismaz kāda no cilvēku valodām būs jāprot un visdrīzākais ķīniešu.

Atbildēt

Derdz

26.10.2020. 16:59

Kasil, lābak ezi par balto rasi, jo mēs, ja tičet petījumiem, esat 7 vai 8 % uz zemes no pārējiem, tie latviesi, liet.,igauņi, krievi, angļi, skoti, vāciesi, daži amerikāņi, un pārējie. Labāk raksti kā atrast valodu kā saprasties un būt vienotiem starp baltās rases tautām, jo jus ar savu dkaldīšanas valdīšanas politiku padarat baltos vēl mazāk. Tikai jūs esat par ģimenes vērtībām jeb vuenalga

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

26.10.2020. 16:10

Kasīklis mainījis orientāciju- no Krievijas gānīšanas pārgājis uz Ķīnu, vai arī tas ir mājiens, ka laiks visiem sākt mācīties ķīniešu valodu?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Stutes potei būt

FotoVarbūt vēl ir cilvēki, kas naivi iedomājas, ka viņu sadarbības sertifikāts ir uz mūžiem. Nekā tamlīdzīga. Kad iedod velnam mazo pirkstiņu, viņš paņems visu roku. Jau pirmā injekcija atstāj neatgriezenisku ietekmi uz organismu. Taču, ja neesat “atstiepis kājas”, tad laiks stutes potei. Tā gan tiek reklamēta kā kruķis, kas balstīšot veselību. Tomēr, manuprāt, drīzāk būs kā miets pa pieri.
Lasīt visu...

6

Tā nebija nekāda provokācija, grāmatnīcas darbiniekiem tikai izskatījās!

FotoValsts darba inspekcija, veicot pārbaudes uzņēmumos, neizmanto provocējošas metodes vai taktiku. Tāda netika izmantota arī Jūsu norādītajā gadījumā, kas bija preventīva pārbaude, kuras ietvaros tika novērtēta arī epidemioloģiskās drošības prasību ievērošana.
Lasīt visu...

21

Viļņa Ķirša paziņojumi nav īsti korekti

FotoVides pakalpojumu uzņēmuma "Clean R" vārdā vēlos atvainoties visiem rīdziniekiem, kuru pārvietošanās pa Rīgas ietvēm nedēļas nogalē bija apgrūtināta. Situācija ir sarežģīta, taču darām visu, lai to iespējami ātri atrisinātu. Vienlaikus nevaru noklusēt faktu, ka "Clean R "pārziņā" Rīgā ir tikai apmēram 5% ietvju trijās priekšpilsētas. Rīgas ielas, tilti, atlikušie 95% ietvju ir namu apsaimniekotāju, autostāvvietu pārraudzītāju, kā arī pašvaldības un privāto uzņēmumu pārziņā.
Lasīt visu...

3

Kā ne tikai es, bet arī citi var nesolīt iekšlietu darbiniekiem

FotoKā bijušais iekšlietu ministrs vēršos pie valsts prezidenta un premjera ar jautājumu: kā tieši nākamā gada budžets atbilst šo valsts pirmo amatpersonu vēl pirms gandrīz gada publiski dotajam solījumam iekšējo drošību izvirzīt kā prioritāti 2022. gada valsts budžetā?! Atceros tikšanos ar valsts prezidentu Egilu Levitu šī gada janvārī, kurā tika panākta vienota izpratne, ka valsts iekšējās drošības stiprināšanai jābūt vienai no nākamā gada valsts budžeta prioritātēm.
Lasīt visu...

21

Kad valsts pārstāvji sāk rīkoties vienkārši pretīgi

Foto“Viņi bija divi, sievieti mēs neielaidām, jo viņa it kā bija aizmirsusi sertifikātu mašīnā.” Domājat, šis ir jauna spriedzes romāna pieteikums? Nē, tā ar dienas notikumiem vacapā dalās Zvaigznes grāmatnīcu darbinieki visā Latvijā.
Lasīt visu...

21

Ja zinātne tiek politizēta, mirst cilvēki!

FotoZinātnieki bioķīmijā un genomikā no pasaulē prestižām universitātēm un pētniecības institūtiem ir sākuši celt trauksmi par eksperimentos novēroto Covid vīrusa S proteīna RNS gēnu koda integrāciju cilvēka šūnu kodolā un tā rezultātā izraisītajiem bojājumiem cilvēka DNS jeb genomā. 
Lasīt visu...

21

Informatīvie tēli

FotoBieži par ticību mēs saucam to, kas patiesībā ir naids pret citas pārliecības, morāles un dzīvesziņas cilvēkiem. Bieži mūsu tā saucamā ticība ir nevis pašu pasaules skatījumā, pārliecībā un rīcībā, bet sektantiskā citu noliegšanā.
Lasīt visu...

3

Cik labprāt mēs pareizi sadalītu naudu, tikai neprasiet, kam mēs to atņemtu

Foto2022. gada budžets ir pēdējais valsts budžets, kuru pieņems 13. Saeimas sadrumstalotā valdība. Diemžēl arī “pēdējais budžets” nerisina Latvijas ieilgušās problēmas veselības aprūpes un sociālā atbalsta finansējumā. Tā vietā, lai ieguldītu Latvijas labklājībā un ilgtspējīgā attīstībā, tūkstošiem eiro liels atbalsts caur “deputātu kvotām” tiek novirzīts apšaubāmiem mērķiem un tiem pakļautiem nodibinājumiem.
Lasīt visu...

21

Prātā nāk "Suņa sirds" un iedzīvotāju sapulce ar Švonderiem un Šarikoviem

FotoNekomentēšu Vestardu Šimku. Tā ir viņa izvēle. Nekomentēšu par Covid-19 vakcīnām, jo neesmu ārsts vai eksperts. Nekomentēšu valdības darbības epidemioloģiskajā drošībā, jo kurš gan par to vēl nav izteicies...
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

Veselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par...

Foto

Runāsim atklāti: faktiski finanšu sektors šobrīd ir kļuvis par viena valsts dienesta vadītājas īstenotās politikas upuri

Pirms dažiem gadiem gan ierēdniecība, gan politiskie lēmēji pēc neskaitāmiem...

Foto

Vainot sabiedrību, ka politiķi ir noveduši valsti pie sašķeltības, var tikai paši politiķi

Ierobežojumi turpinās, un arī protesti turpinās. Cēloņsakarība ārkārtīgi vienkārša un to izsaka Delfu raksta pēdējā...

Foto

Hunta, sargies buntavnieka!

Sāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī...

Foto

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

Ar apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā...

Foto

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

Arvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav...

Foto

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

Divu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap...

Foto

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

Pieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek...

Foto

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas...