Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

http://worknet30.com/

09.06.2021. 08:25

I AM Making a Good Salary from Home $ 6580- $ 7065 / week, which is amazing, under a year ago I was jobless in a horrible economy. I thank God every day I was blessed with these instructions and now it's my duty to pay it forward and share it with Everyone.

Go to home media tech tab for more detail ……… ..—- >> 𝐰𝐰𝐰.𝐰𝐨𝐫𝐤𝐧𝐞𝐭𝟑𝟎.𝐜𝐨𝐦

Atbildēt

.

31.05.2021. 16:51

»

suņa gaļas pelmeņu rijējam

Tu nepielīdzini visus sev, čigānu mauku mājā taisītam kaķa izķārnījumam


Jā, tavi krievu prapora, deģenerāta, un maukas gēni liek sevi manīt.

Atbildēt

suņa gaļas pelmeņu rijējam

31.05.2021. 16:46

»

kaķu gaļas beļašu ēdājam

Nepielīdzini visus sev, netīrā krievu kazarmā pālī taisītam deģenerātam


Tu nepielīdzini visus sev, čigānu mauku mājā taisītam kaķa izķārnījumam!

Atbildēt

krievu sub-human savu nozīmi ir stipri pārvērtējuši

31.05.2021. 15:26

»

ASV protektorāts Latvija

Ķīna ar Krieviju ir izveidojušas pret ASV vērstu militāru savienību un izstumj plānveidīgi ASV no savām ietekmes zonām. Ķīnas panākumi ir garantija tam, ka amerikosiem agri vai vēlu būs jāpārstāj uzspiest citiem savu burgeru demokrātiju. Pasaules ļaunuma impērija būs pievarēta...


Vai tiešām tu tici, ka ja Lielais brālis Si Dziņ Pins piesprauda krievu virsp-idaram Putinam medāli, viņš to nenicina no visas sirds?
Ķīna sadarbībā ar ASV un pārējām civilizātām valstīm turpinās veiksmīgi attīstīties, tā vietā, lai kopā ar jums, no kapiem atnesto kaulu bučotājiem, atgrieztos viduslaikos.
Ķīniešiem no jums vajag tikai Dienvidsibīriju un krievu alkašu, narkošu un pederastu novārtā atstātās krievenes. No jums, degradantiem, ķīnieši jau sen vairs pat nevar neko nozagt, jo nav jau nekā, viņiem pašiem tagad viss ir daudz labāks.

Atbildēt

to smirdīgais sūds

31.05.2021. 14:20

»

to slimais mēsls

Kāda tev, krievu kroplim, parazītam, daļas par skaidro naudu? Municipālo zupu tev ielej bez naudas un benčikus uz ielas arī vari lasīt bez maksas


Kāda tev slimajam latviešu kroplim vēl nauda. Visa nauda Latvijā nozagta pirms tevis, bet tev palikuši tikai parādi. Līdz mūža galam varēsi atdot kampēju sataisītos parādus un baroties ar Maxima pirktu desu, kurā gaļa 0%, bet pārējais sojas un kaulu milti, dzīvnieku tauki un garšvielas.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

31.05.2021. 14:16

»

priecājies

Ķīnas panākumi ir garantija, ka krievus, kā galīgi neizmantojamu biomasu, viņi ātrāk aizlaidīs uz pārstrādi


Ķīna ar Krieviju ir izveidojušas pret ASV vērstu militāru savienību un izstumj plānveidīgi ASV no savām ietekmes zonām. Ķīnas panākumi ir garantija tam, ka amerikosiem agri vai vēlu būs jāpārstāj uzspiest citiem savu burgeru demokrātiju. Pasaules ļaunuma impērija būs pievarēta.

Atbildēt

to slimais mēsls

31.05.2021. 12:12

»

Komunistiskaja Kina nav skaidras naudas lietosanas aizliegums ka asv kolonija latvija !

Komnunistiskaja Kina cilveki glaba naudu kur grib un ka grib


Kāda tev, krievu kroplim, parazītam, daļas par skaidro naudu? Municipālo zupu tev ielej bez naudas un benčikus uz ielas arī vari lasīt bez maksas.

Atbildēt

priecājies

31.05.2021. 12:07

»

ASV protektorāts Latvija

Tava arī un tev pat ausis melošanas laikā nekustās, kā esi iemanījies. Paskaities statistiku, palasi internetu, jo presi tādi kā tu zombiji nelasa...


Ķīnas panākumi ir garantija, ka krievus, kā galīgi neizmantojamu biomasu, viņi ātrāk aizlaidīs uz pārstrādi.

Atbildēt

to !

31.05.2021. 12:04

»

!

asv sava kolonija latvija,iznemot nato okupantu ievesanu,praidu rikosanu un sorosa melu izplatisanu 30 gadu laika nav uzcelusi nevienu tiltu un nav salabojusi nevienu celu


Aizmirsi par krievu pederastu armijas 9. maija praidu, kur galvenā loma ir Latvijas krievu pederastu līderim, Ušakovam. Pa šo laiku, kamēr Latvija "nav cēlusi tiltus", Krievijas Pederastijā kādi 20% tiltu ir sagruvuši.
Latvija ir NATO, lai novēmušies nomīzušies pārdzērušies krievu armijieki: pederasti, sadisti un marodieri nevazātos pa Rīgas ielām.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

31.05.2021. 11:47

»

Statistiķis

Tava centība melot ir apbrīnojama


Tava arī un tev pat ausis melošanas laikā nekustās, kā esi iemanījies. Paskaities statistiku, palasi internetu, jo presi tādi kā tu zombiji nelasa.
https://www.apollo.lv/7131983/nosaukta-valsts-kura-dzivo-visvairak-miljardieru
Valsts ar vislielāko miljardieru skaitu ir Ķīna. Pagājušajā gadā miljardieru skaits šajā valstī, ieskaitot Honkongu un Taivānu, palielinājies par 182 un nu sasniedz 799 cilvēkus. Salīdzinot ar ASV, kur dzīvo bagātākais cilvēks pasaulē, Ķīnā jauno miljardieru skaits ir trīs reizes lielāks, vēstī pētnieciskās kompānijas "Hurun" apkopojums...

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

31.05.2021. 09:33

»

he he

Sarkanais Vairogs nu gan ir visīstākais ķīnieties


Ķīnā ir vairāk miljardieru kā ASV, bet viņiem bagātnieki ar savu bagātību neizrādās kā ASV. Naudu viņi iegulda ražošanā, pērk uzņēmumus visā pasaulē, nevies izpriecās un izvirtībās kā ASV.

Atbildēt

!

31.05.2021. 08:56

»

fakts

Komunistiskajā Ķīnā ķīnietim nekas nepieder,tāpat kā Latvijā latvietim.Tikai nesāciet stāstīt ka jums kaut kas te pieder,ja piederētu tad nemaksātu par to nodokļus un neviens to nevarētu atņemt...


asv sava kolonija latvija,iznemot nato okupantu ievesanu,praidu rikosanu un sorosa melu izplatisanu 30 gadu laika nav uzcelusi nevienu tiltu un nav salabojusi nevienu celu.

Atbildēt

Ķīnas filosofija orientēta

31.05.2021. 05:35

uz sevi kā globālo impēriju. To var panākt ar noteiktu kārtību, kuras pamatā ir ģimene - te un tagad.

Cionistu Rietumi un Latvija orientēti uz haosu, iznīcinot ģimeni, orientējoties uz peļņu nākotnē. Orientējoties uz naudu, nevis ģimenes vērtībām.

Ķīnas finansu politika ir divkontūru - to šodien ievieš ar elektronisko naudu un miljardieru naudas piesaisti, veidojot elektronisko koncentrācijas nometni, kuras vadlīnijas sakrīt ar cionistu Vatikāna inkuzīvā kapitālisma vadlīnijām - atstājot cilvēkkapitālu bez cilvēktiesībām - cilvēktiesības ir arī īpašumtiesības.

Lai kontrolētu planētas iedzīvotāju skaitu, to samazinot, tiek ieviesta kovidafēra ar vakcināciju, ilgtermiņā radot veselības problēmas pēc dabiskās imunitātes sagraušanas, atbrīvojoties no liekā patērējošā cilvēkkapitāla.

C19 vakcīnu pirmais uzdevums ir sterilizēt un kastrēt. Otrs uzdevums ir nogalināt ar atkārtotām un vairākkārtējām vakcinācijām, cilvēkam sniedzot medicīnisko palīdzību attālināti - faktiski to liedzot “jaunas pandēmijas apstākļos”, piedāvājot vakcinēties ar “vēl jaunāku un efektīvāku” vakcīnu.

Atbildēt

fakts

31.05.2021. 02:59

»

Komunistiskaja Kina nav skaidras naudas lietosanas aizliegums ka asv kolonija latvija !

Komnunistiskaja Kina cilveki glaba naudu kur grib un ka grib


Komunistiskajā Ķīnā ķīnietim nekas nepieder,tāpat kā Latvijā latvietim.Tikai nesāciet stāstīt ka jums kaut kas te pieder,ja piederētu tad nemaksātu par to nodokļus un neviens to nevarētu atņemt.
Vara it ka piederot tautai,bet mēs visi maksajam par to kas mums pieder.Vēl būtu nedaudz komiski bet saprotams ja maksatu paši sev,bet maksājam augļotājiem.Tikai nesāciet stāstīt ka par to naudu būvē ceļus,sniedz medicīnisko palīdzību u.t.t.,tā īsti nebūs patiesība,tā nauda tiek nozagta,atmet tikai pabiras.

Atbildēt

ej un skaties !

31.05.2021. 02:36

»

.

Noindējies, kā tavs elks Staļins


Svetdienas vakars ar Dmitriju Kiselovu ! https://www.youtube.com/watch?v x7OXFyai9c4

Atbildēt

Komunistiska Kinas pamatpostulats

31.05.2021. 01:23

»

Q

Jā, komunisti tiktāl sagrāvuši Ķīnu, ka tā ekonomiskā ziņā kļuvusi par pasaules vadošo valsi, vai autorei viss kārtībā ar galvu, vai nevajadzētu apmeklēt psihiatru


Komunistiskas Kinas pamatpostulats ir atsavinat asv usd, pindosu briesmigas alkatibas vadmotivu ietvaros pardodot tiem maximali letas preces.

Atbildēt

Komunistiskaja Kina nav skaidras naudas lietosanas aizliegums ka asv kolonija latvija !

31.05.2021. 01:16

»

he he

Sarkanais Vairogs nu gan ir visīstākais ķīnieties


Komnunistiskaja Kina cilveki glaba naudu kur grib un ka grib.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

30.05.2021. 21:55

»

Pamuļķim (neuztver personīgi)

Vispār jau Hitlers bija elks Idiotam. Es palikšu pie Pērkona vai kaut kā tā. Starp citu, kas mums laviešiem varētu būt elks, ātrumā nekas cits neienāca prātā


Te Hitlera fani atkal nolasījušies. Tagad Hitlera faniem ir stils pašiem fanot par Hitleru un viņa idejām un citus vienlaicīgi apsaukāt par fašistiem.

Atbildēt

Badzhoo

30.05.2021. 21:28

Cilvēks pār cilvēku valda sev un citiem pār postu.

Atbildēt

Pamuļķim (neuztver personīgi)

30.05.2021. 21:04

»

ASV protektorāts Latvija

Nošaujies kā tavs elks Hitlers. Tas ir vienīgais sabiedrībai noderīgais darbs ko tādi kā tu ar izdarīt


Vispār jau Hitlers bija elks Idiotam. Es palikšu pie Pērkona vai kaut kā tā. Starp citu, kas mums laviešiem varētu būt elks, ātrumā nekas cits neienāca prātā?

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

30.05.2021. 20:36

Apgalvojums, ka Ķīnas kompartja pamazām grauj Ķīnu, ir klaji meli. 19.gadsimtā Ķīna bija liela un bagāta valsts, kuru tās bagātības dēļ dalīja un okupēja citas lielvalstis. Opija kari, ko veda Lielbritānija, bija koloniālisms vistīrākā veidā. Ar ieganstu, lai nodrošinātu brīvu tirdzniecību, citu valsts kara kuģi brauca pa upēm iekšā Ķīnas teritorijā un Ķīnas valdība neko nevarēja padarīt, jo tai trūka spēku pretestībai kolonistiem. Pēc tam Ķīnai uzbruka un to okupēja Japāna. Pēc 2.pasaules kara ar PSRS palīdzību ķīnieši atbrīvojās no Japānas okupācijas un pie varas Ķīnā nāca komunisti. Kopš tā laika Ķīnā viss ir gājis tikai uz augšu. No valsts, kurā kā savā kolonijā nesodīti saimniekoja citas lielvalstis, Ķīna ir kļuvusi par pasaules lielvaru Nr.1. Mūsu dienās vairs nav iedomājams, ka, piemēram, Lielbritānija varētu uzdrošināties aizsūtīt savus kara kuģus uz Ķīnu, lai nodrošinātu tur saviem kuģiem un tirgoņiem kā viņi to sauca- brīvu tirdzniecību (bez Ķīnas valdības muitas). Pat ASV kara kuģus Ķīnieši ir izspieduši no savai teritorijai pieguļošām jūrām. Ķīna no kolonijas no kuras citas valstis guva resursus un kur pārdeva savas preces ir kļuvusi par pasaules ekonomiku Nr.1 un arī militāru lielvaru, kuras flote tagad jau ir daudz spēcīgāka par tādu valstu kā Lielbritānija vai Japāna flotēm, kurām Ķīna agrāk neko nevarēja padarīt. Kīnas flote atpaliek tikai no ASV flotes. Un visi ekonomisko un militārie sasniegumi Ķīnā ir notikuši tieši laikā, kad tur pie varas bija komunisti, kuru nav ļāvuši valsti izlaupīt un pakļaut. Rietumiem jau ļoti gribētos, lai piesedzoties ar vārdu demokrātija viņi varētu trupināt izlaupīt un vājināt Ķīnu, lai Ķīna būtu kā Lībija vai Ukraina. Patīk vai nepatīk, bet visi Ķīnas sasniegumi ir pateicoties komunistiem un pateicoties tam, ka komunisti rietumus tur pie teikšanas nav laiduši.

Atbildēt

Pamuļķim

30.05.2021. 20:28

»

idiotam

Nemāci mani, krieveli, kur braukt! 34 gadu laikā esmu bijis gandrīz pusē pasaules valstu, tā ka man ir ko salīdzināt


Nekur tu neesi bijis. Esi safārējies uz krievu briesmām. Neizlec bailēs pa logu. Tā var gadīties, ja visur krievi rādās. Un nedod dievs tankos. Bailes no krieviem nav joka lieta. Tavai zināšanai, tādu atsaldēto slāvu nīdēju kā tu, Latvijā ir absolūtais mazākums. Vairākumam nav ko dalīt ne ar Krieviju, ne Baltkrieviju. Kaut arī saprotu, kaut kā jau naudiņa jāpelna. Un ja vēl neko citu neprot darīt, tad bezizeja.

Atbildēt

Хм

30.05.2021. 20:00

Ничего не слышал о требованиях Латвии к Китаю соблюдать права человека, высылке дипломатов на нарушения и т. Д.
Значит, этого ничего нет, о чем пишет автор. Не может быть, что наши политики избирательны в своей принципиальной позиции

Atbildēt

motorhead 1916

30.05.2021. 19:50

Es jau sen saku - Latvija jaapaardod Japaanai, kameer tie vieteejie idoti nav to uzdaavinaajushi Kjiinai.

Atbildēt

idiotam

30.05.2021. 19:13

»

nekur tu nebrauksi

Krievija tu esi persona non grata


Kā krievu kroplītis var zināt, vai es kaut kur braukšu? Kā jau rakstīju, uz pederastu krieviju es netaisos un domāju, ka pat tāds krievu mēsls, kā tu, arī nemaz nevēlies tur nonākt.

Atbildēt

Derdz

30.05.2021. 19:10

Baibu baibu, baznīcā svēti, bet ārpus tās gudri

Atbildēt

idiotam

30.05.2021. 19:05

»

nelej udeni

tikai mulkiem patik njujorkas meslu cupas un losandzelosas bezpajumtnieku telsu dzunglu labirinti pasaules lielaka launuma asv agresorvalsti


90 miljoniem, vai cik to mēslu vēl palicis, krievu bidlu Ņujorkas "mēslu čupas" un Losandželosas "bezpajumtnieku telšu dzungļu labirinti" ir nekad nesasniedzams sapnis. 70% krievu ģimeņu būtu bezgala laimīgi saņemt tik daudz pārtikas, cik pārstrādā sūdos viens nēģeris, kas jau trešā paaudzē nav nevienu dienu strādājis.
Drīz krievs nedrīkstēs ne tikai uz Ķīnu, bet arī uz Kazahstānu aizbraukt, jo visiem būs neatmaksāti parādi, kas sataisīti, lai bērniem vismaz makaronus un tehniskos palmu taukus nopirktu.

Atbildēt

latvija bez nakotnes

30.05.2021. 18:35

»

īstens Latvijas patriots

Krievija un Ķīna ir briesmoņi! ASV un NATO mūsu draugi un aizstāvji


asv un nato ir latvijas okupanti.

Atbildēt

nelej udeni

30.05.2021. 18:33

»

idiotam

Arī tavas sapņu zemes Vasjukos esmu bijis, postaža drausmīga. Cik tu būtu sarūgtināts, kad tevi uz turieni izraidītu, bez iespējām iebraukt atpakaļ ES, bet cik satriekts būtu kad nonāktu savas sugas īpatņa zupas katlā...


tikai mulkiem patik njujorkas meslu cupas un losandzelosas bezpajumtnieku telsu dzunglu labirinti pasaules lielaka launuma asv agresorvalsti.

Atbildēt

idiotam

30.05.2021. 17:52

»

Pamuļķim

Tā cieta, tā cieta, ka uzaudzēja ekonomiku ciešanu laikā pēc PPI lielāku nekā ASV. Nu nav Honkonga Šanhaja. Nav...


Nemāci mani, krieveli, kur braukt! 34 gadu laikā esmu bijis gandrīz pusē pasaules valstu, tā ka man ir ko salīdzināt.
Uz krieviju es braukšu tikai, kad tās nosaukums būs notīrīts no pasaules kartes un vairs nebūs palicis neviens krievu simbols un atribūts.

Atbildēt

Pamuļķim

30.05.2021. 17:40

»

idiotam

Arī tavas sapņu zemes Vasjukos esmu bijis, postaža drausmīga. Cik tu būtu sarūgtināts, kad tevi uz turieni izraidītu, bez iespējām iebraukt atpakaļ ES, bet cik satriekts būtu kad nonāktu savas sugas īpatņa zupas katlā...


Tā cieta, tā cieta, ka uzaudzēja ekonomiku ciešanu laikā pēc PPI lielāku nekā ASV. Nu nav Honkonga Šanhaja. Nav.
Un ko tad pa Vasjukiem vazājies. Būtu aizbraucis uz Maskavu vai Pēterburgu. Kaut vai tepat uz MInsku. Varētu uz kādu krogu bez maskas aiziet, vai muzeju. Specialitāte tāda meklēt mēslus? Bet uz Āziju aizbrauc gan. Redzeslokam. Sapratīsi, ka Rietumu pasaule vairs nevienam un neko nevar tur pavēlēt. Aiz to arī cemme taviem darba devējiem.

Atbildēt

idiotam

30.05.2021. 17:23

»

Pamuļķim

Aizbrauc un paskaties. Tad varēsi murgot. Pēc tam iebrauc ASV un Eiropā. Būsi stipri sarūgtināts


Arī tavas sapņu zemes Vasjukos esmu bijis, postaža drausmīga. Cik tu būtu sarūgtināts, kad tevi uz turieni izraidītu, bez iespējām iebraukt atpakaļ ES, bet cik satriekts būtu kad nonāktu savas sugas īpatņa zupas katlā!
Es, deģenerāt, salīdzināju ĶTR ar Hong Kong, Makao, Taivāna un Singapūra, kas nav cietušas no komunistu diktatūras, ja nebiji pamanījis.

Atbildēt

pareizais jautājums

30.05.2021. 17:03

Kāpēc lapsa vēl negaudo būrī kopā ar saviem dažiem zombijfaniem?

Atbildēt

īstens Latvijas patriots

30.05.2021. 17:01

Krievija un Ķīna ir briesmoņi! ASV un NATO mūsu draugi un aizstāvji!

Atbildēt

Labradors Negantais

30.05.2021. 16:58

»

Renāte Klausa

Tik stulbu un nesakarīgu bābu sen neesmu redzējusi. Kas viņai dod vietu kur izpausties. Viņai cienīga vieta ir būt par apkopēju stacijas tualetē


ASV prezidentam Trumenam nebija augstākās izglītības, 1/3 pasaules bagātāko cilvēku nav augstākās izglītības, bet tu savu kompartijas izglītību gribi nostādīt pāri visam ?

Atbildēt

Ha ha

30.05.2021. 16:37

Pastāsti labāk par diviem opija kariem, vai to, ka japāņi Nankinā noslepkavoja praktiski visus pilsētas iedzīvotājus. Ap 300 tūkst. Un kopumā Ķīnā ap 20 milj. Tas, ka saņemts uzdevums apriet Ķīnu, saprotams. Tad jau arī Latvija gatavojas izstāties no 17+1 iniciatīvas, tāpat kā Lietuva. Pastāsti arī ko ķīniešu mediji par to stāsta.

Atbildēt

Viltnieks

30.05.2021. 16:36

Autors laikam nejauši nopublicējis nepabeigtu rakstu, kas ieliets no ikdienas Baltkrievijas un Kartupeļu diktatora appropagandēšanas mucas. Stilistika ļoti līdzīga.
Muļķīgi ar tiem pašiem vārdiem ķengāt divus nesalīdzināmus adresātus.

Atbildēt

pietieklapsas zombijskapī

30.05.2021. 16:28

kārtējā debilības centra lumpeņpropaganda atkal. nu jau katru dienu bez pārtraukuma pietiek saviem vēl atlikušajiem nedaudzajiem zombij faniem iebaro vismaz 2-3 debilības centra provokatoru smērējumus. bet pa lēto pērkamā lapsa ar šitiem mēsliem pelna savu sīko naudiņu un atstrādā sev vietu pie siles. pretīgs tārps no pretīgas miskastes.

Atbildēt

.

30.05.2021. 16:27

»

bitei zosij

Ko grābsties gar varenāko lielvalsti, kamēr pašai plika pakaļa un valdošie 30 gadus zog nesodīti!? Ķīnā AAAjau sen būtu pielikti pie sienas


Jums, smirdīgām atpalikušām civilizācijas pabirām, kas drīz atgriezīsies pie gadsimtos ierastā kanibālisma, taču ir gar visu daļa!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sakāve un “viens idiots” – ielas nepārdēvēs

FotoLatvijas Universitātes padomes loceklis Mārcis Auziņš ar Mediju atbalsta fonda finansējumu Kas jauns[i] vietnē publicējis viedokli par krievu imperiālistu Andreja Saharova, Mihaila Ļermontova un Aleksandra Puškina, kā arī citu Krievijas impērijas rusifikācijas iespaidā radušos ielu pārdēvēšanu. Profesora nostāja ir noraidoša: “Vai tāpēc visu šo vēstures daļu dzēsīsim ārā? Es te būtu uzmanīgs un katru šādu lēmumu rūpīgi pārdomātu. Mums ir komplicēta, brīžiem ļoti pretrunīga vēsture, kas saistīta ar mūsu kaimiņu.”
Lasīt visu...

21

Nedrīkst Ropažu pašvaldības finanšu problēmas risināt uz darbinieku rēķina

FotoJau kādu laiku cirkulē baumas, ka tiek organizēta Ropažu novada domes esošās varas nomaiņa. Šīs runas sākās ap to laiku, kad noslēpt Ropažu novada finanšu problēmas vairs nebija iespējams. Šobrīd, lai pašvaldība varētu savilkt galus kopā, tiek ļaunprātīgi iznīcinātas kapitālsabiedrības, nemaksājot par veiktajiem darbiem.
Lasīt visu...

21

Vai līdz rudenim gaidāms pamiers?

FotoDrīzumā varēs noskaidrot, cik lielā mērā ir patiesas sazvērestību teorijas attiecībā uz Zeļenska un Baidena nerakstītajām sadarbībām. Šo teoriju ticamība izgaismosies tad, ja tuvākajā laikā sāksies miera sarunas, - pirmās pazīmes steidzamu sarunu taustāmiem iemesliem ir pamanāmas.
Lasīt visu...

12

Kā saimnieks pavēlēs, tā runāsim! Galvenais - nedomāt!

FotoPortālā Pietiek.com kādu laiku atpakaļ atļāvos publicēt pārdomas par ASV, Izraēlu. Biju pārsteigts, cik daudzi cilvēki lasa šo portālu. Daži, sauksim tos par “īstiem patriotiem”, kas balso par Vienotību un patiesi tic, ka vara visu dara pareizi un cilvēku labā, sarunā teica - kāpēc ienīsti amerikāņus un ebrejus? Nē, man riebjas ASV un Izraēla, divas terorismu izplatošas organizācijas. Cilvēkus, kuri dzīvo teroristu pārvaldītajās teritorijās, es neienīstu, man viņu žēl. Stokholmas sindroms ir nopietna mentāla problēma.
Lasīt visu...

21

Šprotes nepieņems cūku labturības prasības

FotoJa kādam ir klusas aizdomas, ka mēs te sēdēsim un gaidīsim vēl vienu okupāciju – jums ir jālasa tālāk. Ja kāds domā, ka virsrakstā pieminētais dzīvnieks ir nacionālā naida kurināšana – lasiet, lasiet… Starp citu, likums par cūku labturības prasībām ik pa laikam tiek pilnveidots. Meklējiet rakstos. Kas attiecas uz šprotēm – tās ar cūkām kopā neiet ne pēc dzīvesveida, ne pēc garšas. Un jūs labi saprotat, ko šo rindu autors ar to ir domājis.
Lasīt visu...

6

Ja reiz prezidents dod „mājienu ar mietu”, tad mēs, protams, atvainosimies

FotoLsm.lv 24.februārī Ukrainas kara gadadienā savā komiksu sadaļā publicēja autores Gundegas Evelones "Cūku komiksu" ar nosaukumu "Ukrainai ir jāuzvar". Šie komiksi ir zīmējumi par aktuālo Latvijā un pasaulē. Komiksam ir sava "cūku" izcelsmes leģenda, kas atrodama pie katra jaunākā komiksa. Faktiski cūka komiksā var būt ikviens no mums. 
Lasīt visu...

21

Izglītības reforma kā valsts pārvaldes vājuma spoguļattēls

FotoProblēmas VAS “Pasažieru vilciens” darbībā un neauglīgās diskusijas par skolu reformu kārtējo reizi apliecina valsts izpildu varas ieslīgšanu pamatīgā attīstības krīzē, taču šis fakts netiek īsti pat atzīts. Līdz ar to iztrūkst kritiskas analīzes.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai birokrāts - mūsu kungs?

Domājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās...

Foto

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

Ļenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti...

Foto

Karš kibertelpā

Krievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā....

Foto

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

Patiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un...

Foto

Ak, eglīte...

Pēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās...

Foto

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

Katrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti...

Foto

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

Redzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši...

Foto

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

Bet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas,...

Foto

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

Politiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas...

Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu "sabiedrisko" mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...