Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

kremļa troļlus drāž pakaļā kaukāzieši

15.06.2020. 18:29

»

Latvijai lidz suverenitates atgusanai vel tals cels ejams !

Kremla trolli negeriem kajas nebuco,praidus neriko un dzimumu nemaina


ieguglē: "Дагестанец изнасиловал казака на ставропольском хуторе"

Atbildēt

nenoliedzami

15.06.2020. 18:23

»

ka noliedz okupacijas faktu ?

Irakas ,Afganistanas un Mali okupacija tacu ir neapstridams fakts no 2003 gada


Katrs krievu izdzimtenis, kurš nav pie sava radītāja ellē, bet smird uz Cilvēku planētas, ir okupants.

Atbildēt

Krievija ir suverēna

15.06.2020. 18:20

»

Damanskas sala

pirmie cietis pastalnieki,totals bezdarbs,latviesu ierednu rekets un pratam neiedomajama budzeta lidzeklu zagsana,zudis Krievijas tranzits,slegtas bankas asv prasibu rezultata !hruscova mulkibu gars Krievija nekad vairs neatdzims,ta ka velti nelolo iluzijas un nesapno.Pec menesa Krievija pienem suverenu...


Neviens amerikānis nevar aizliegt krieviem 30 miljonus suverēnu āra ateju, ar koka grīdu un caurumu vidū, kur bieži vien bidlas ielūzt un noslīkst, neviens nepiespiedīs krievus vismaz 60% māju ierīkot ūdensvadu, bet 30% ievilkt silto ūdeni? Kurš jums liedz dzīvot sūdos, kā 300 gadus atpakaļ un tam nevajag vēl vairākus desmitus tūkstošus bioatkritumu upuru no Covid 19, lai Krievijas Pederastijas virs-pidars varētu valdīt mūžīgi. Kurš tev, dzimtcilvēkam neļauj ar lapķjām un kerzavikiem suverēni strēbt skābo kāpostu zupu?
Tagad ir 340 000 Putina Zolotova vadītās, līdz zobiem bruņotās personīgās apsardzes, droši vien, kad paranoidālais sadistiskais pederasts - pedofīls Putins būs tronī uz mūžu, jums, bidlomasai, vajadzēs barot miljonu Rosgrardiešu. Visām spēka struktūrām ir dotas tiesības šaut uz ikvienu bioatkritumu, tai skaitā uz bērniem un sievietēm stāvoklī. Nesen tikai nošauts cilvēks par, it kā, nozagtām tapetēm. google: "В Екатеринбурге спецназ застрелил подозреваемого в краже четырех рулонов"
Ja jūs, sadistu un pederastu varza, esiet pēdējie mēsli saviem feodāļiem, tam man jūs esiet vēl lielāki mēsli, jo arī jūsu feodāļi man ir mēsli.
Ko murgo, deģenerāt, kāds Krievijas tranzīts, kad krievu pirktpēja ir nokritusies un krievs neko nevar saražot eksportam?

Atbildēt

Mākslīgais intelekts

15.06.2020. 11:38

Manuprāt ļoti precīzi par kārtējo "analītiķi" "politisko komentētāju".:).
Latviešu jaunatni ir trekni ietaukojis viedokļu plurālisms, kas ikvienam jaunietim paver sīkīpašnieciski kāroto publicitāti. Jaunietis var neko nelasīt. Viņš savā mūžā vēl nav izlasījis nevienu grāmatu. Ikvienā tekstā viņa spēkos ir tikai pirmie divi teikumi. Trešo teikumu viņš nespēj izlasīt, jo viņa smadzenes jau ir pārmocījuši pirmie divi teikumi. Taču tādam jaunietim drīkst būt savs viedoklis par visiem un visu uz Zemes. Viņš var publiskot savu viedokli par Raini, Purvīti, Einšteinu, Kirhenšteinu, Kantu, Hēgeli, Staļinu, Kārli un Gunti Ulmani, Putinu, Obamu, valsts apvērsumu, nāciju, kolhozu, fiziku, ģeodēziju, kosmoloģiju, astrofotometriju, iradiāciju, terorismu, islamu, jūdaismu, justīciju, demokrātiju, totalitārismu, Anglijas karalieni, kuršu ķēniņiem, ofšoriem, infografiku, žurku indi, turbulentu konfliktu zonu, paukošanu, kosmonautiku, hinduistu tempļiem, fonemātiskās uztveres traucējumiem utt.
A.Priedītis

Atbildēt

Tauta ir sašķelta

15.06.2020. 10:46

»

Sotnieks

Laiks tautai ņemt kontroli savās rokās- Koalīcija sastāv no noziedzniekiem un ārzemju ietekmes aģentiem, kas saņem naudu par kovidfeika izplatīšanu


4. maija kororācijas algotņos - ieredņos, sīkuzņēmējos- pašnodarbinātos, zemniekos, kas ieķīlāti bankās, nabagajos, krievu okupantos un latviešos, aizbraukušajos no Latvijas un Latvijā palikušos, militārajos algotņos un alkoholiķos. Pensionārios un nepensionāros. Kur kopsaucējs?

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

15.06.2020. 08:39

Nra.lv ir pērkamas žurkas. Arī Paiders jau sen sau seju ir parādījis, ar lielo Urbi kopā sarakstot grāmatu, kurā noliedz okupācijas faktu. Tā ka viss skaidrs. Kas maksā, tas arī izpildās. Nra.lv ir totāli dzeltens, tāpēc visu, kas tur rakstīts, nav jāņem par pilnu.

Atbildēt

Blēdis Jurašs

15.06.2020. 08:08

Atliek tikai paskatīties apkārt un saprast, kura no politiskajām partijām nākotnē būs atvērtāka smagsavara ideoloģijai: JKP, Saskaņa? Katrā ziņā tie būs cilvēki, kuriem sirdsapziņas netrūkst. Nodos tautu par grašiem.

Atbildēt

pareizais

15.06.2020. 03:26

https://jauns.lv/raksts/zinas/390738-simtiem-neparveleti-pasvaldibu-vaditaji-pec-amata-zaudesanas-tikusi-pie-ipasam-izdienas-pensijam
Dzīve ir izdevusies!

Atbildēt

tas butu interesanti !

14.06.2020. 22:02

»

ROFLMAO

Ja Ķīna nopietni interesētos par Latviju, nopirktu visu NRA, LETA un Delfi piedevām, nevis pāris reklāmas raksteļus, kas izklausās, ka vēstniecība vienkārši "pilda plānu...


Kiniesi aizliedz nra,delfiem,letai,kasjaunslv homosexsualisma reklamu,aizliedz ata limovica kara propogandu aizliedz troicka,,rakstus,, aizliedz prostitutes kardasjanas slavinasanu,aizliedz rakstus par anglijas karalnama atvasu ikdienu un to babu kildam,aizliedz rakstus par bebhemu gimeni,aizliedz rakstus par latvijas aptetovetako sievieti,aizliedz asv krasaino revoluciju exporta propogandu,aizliedz rusofobiju,bet raksta par nokerto latviesu zaglu ierednu navessodiem......!

Atbildēt

Draugi, bidlas!

14.06.2020. 19:23

»

...

Latvijā tu esi tāds pat bidla un dzimtcilvēks.Ja netici tad pamēģini atteikties no pilsonības.Pilsonību,ar zināmu piepūli vari izmainīt,bet tikt vaļā no tās neizdosies,tā ir verga važas


Draugi! Atkal jaunumi! Notikusi galvenā KF militārā dievnama iesvētīšana ar patriarhu Kirilu.Liturģijā visu KF miltāristu vadība sāka krustīties. Medijos izvietojā fotoatēlā redzams, ka ieradusies visa KF militārā vadība un .. bez maskām. Visi lūkojušies apkārt pēc galvenā vadītāja - virspavēlnieka V. Putina. Atrodoties pašizolācijā. Bunkurā. Tomēr viņu parādīja Krievjas TV. Būtiskās prezidenta pilnvaras var tikt nodotas parlamentam. Savulaik BBS rakstīja pretējo. Valsts domei nodoti likumu labojumi par pilnvaru palielināšanu V. Putinam.

Kā V. Putins tulko šos likumgrozījumus? Konstitūcijas grozījumi jāpienes tautai mīkstinātā veitā - atkrustījoties no baumām.

Cilvēks varot būt nemirstīgs. Vai tas nav saistīts ar V. Putina 6. jūnijā doto rīkojumu izveidot genētisko Krievijas visu iedzīvotāju datubāzi? Vai tiešām V. Putins gatavs vadīt KF līdz 2036. gadam sakarā ar paredzamajiem KF Konstitūcijas grozījumiem, kas viņam piešķir šādas pilnvaras?

Atbildēt

ROFLMAO

14.06.2020. 16:24

Ja Ķīna nopietni interesētos par Latviju, nopirktu visu NRA, LETA un Delfi piedevām, nevis pāris reklāmas raksteļus, kas izklausās, ka vēstniecība vienkārši "pilda plānu".

Kāpēc Ķīnai ir daudz naudas? Tāpēc, ka Ķīna vairāk eksportē, nevis importē. Savukārt Latvijā visu laiku ir naudas trūkums, jo visi sacenšas kā pārdot kaut ko importētu.

Smiekli nāk par "IT speciālistiem" te komentāros...

Atbildēt

Dzelteno rasi tur kā draudu

14.06.2020. 16:16

»

?

nak pec asv okupacijas vai kopsoli ar to


visām civilizācijām.

Atbildēt

“Neatkarīgā Krievijas Konstitūcija”

14.06.2020. 16:15

»

Krievija pienem neatkarigu konstituciju !

tavi favoriti analnijs,sobol & co dzivi beigs pie karatavam vai cietuma,bet ja aizbegs uz laimes zemi asv bucos negeriem kajas


ved pa tiešo bidlu tautu digitālajā koncentrācijas nometnē, jo tā ir uzķērusies un daži tic Putina meliem. Kā jau dzimtcilvēki, bidlas. Putins Krimas aneksijas aizsegā iznomāja milzu Krievijas platības Ķīnai. Bidlu tauta vairs netic Putinam, bet tu esi Kremļa trollis kā debilais VDK majors Panarins.

Atbildēt

Pilnīgas muļķības!

14.06.2020. 15:18

»

NUNU

ASV un ĶTR mērās krāniņiem par vadošo lomu pasaulē. Eiropa vairs nevēlas paklausīt ASV, bet patstāvīgi cenšas ar ĶTR veidot savstarpēji izdevīgus līgumus. Trampa administrācijas lielākais ienaidnieks ir Ķīna. Letiņiem jāizvēlas starp Eiropu un Trampu


Tādi letiņi, bauri, bidlas un pat angļi neko neizvēlas - viņiem ļauj domāt, ka viņi kaut ko izvēlas, vai iebalso parlamentos, pašvaldību vadībās.

Atbildēt

NUNU

14.06.2020. 14:28

ASV un ĶTR mērās krāniņiem par vadošo lomu pasaulē. Eiropa vairs nevēlas paklausīt ASV, bet patstāvīgi cenšas ar ĶTR veidot savstarpēji izdevīgus līgumus. Trampa administrācijas lielākais ienaidnieks ir Ķīna. Letiņiem jāizvēlas starp Eiropu un Trampu.

Atbildēt

Pilsonis

14.06.2020. 12:50

Ķīna ar savu kapitālu nopirks visus latvānijas politiķus un drošībniekus komplektā. Ķīnas preces ir maksimāli jāboikatē un jāatbalsta eiropas ražotāji, cik tas saprāta robežās ir iespējams. Ir nepieciešami tarifi precēm no ķīnas, lai tādus štruntus kā elektriskie skrējriteņi tiktu ražoti šeit uz vietas. Tādu preču ir daudz, lētāks ne vienmēr ir labāks !

Atbildēt

stulbā lapsa

14.06.2020. 11:43

zombē zombē ko tu zombē

Atbildēt

V. Putins pirms trīs gadiem parakstīja līgumu ar Ķīnas IT tehnoloģiju firmu

14.06.2020. 10:29

»

Q

Nemīz, Putins vēl neko nav parakstījis un diez vai parakstīs


kura ieviesa sociālo kreditēšanu Ķīnā, kontrolējot Ķīnas iedzīvotājus. Šī firma jau pa pusei digitalizējusi, Pēterburgu, Maskavu, Kazaņu. Protesti Maskavas domes vēlēšanās cilvēkus izveda ielās, daudzi ar digitālās kontroles starpniecību nonāca cietumā uz ilgiem gadiem. Kāpēc Putins no tautas slēpjas bunkurā?

Atbildēt

Nākotne bez latviešu kultūras?

14.06.2020. 09:57

»

Žulis

Ir tikai normāli, ka katras valsts (it īpaši lielvalsts) oficiālie pārstāvji cenšas radīt labu priekšstatu par savu valsti un viņu teiktais lielā mērā ir šīs valsts politikas un ekonomikas sasniegumu propaganda kas var arī nebūt pilnībā patiesa. Arī Latvijas oficciālie pārstāvji aizbraukuši uz ĶĪnu ...


Ignorējot KF konstitūciju, KF noziedzīgā cionistu kontrolētā parlamenta nule ieviestie likumdošanas grozījumi nodoti, V. Putinam, slepenajā tautai bunkurā parakstīšanai par KF iedzīvotāju vienotā digitālā iedzīvotāju reģistra izveidi.

Kur slēpjas briesmas, daudzi nesaprot. Šie vienotā reģistra dati tiks nodoti nodokļu ieņēmumu dienestam un ASV komercfirmām, ar ko noslēgti līgumi kā Microsoft u.c. Par katru KF personu tiks ievākti trīsdemit uz personu attiecināmi dati.

Digitālās valsts, KF, izveide netika sabiedriski apspriesta. Digitālā valsts varas infrastruktūrā paredzētas arī nanotehnoloģijas mākslīgai iedzīvotāju ģenētiskajai selekcijai.

Digitālajā KF valsts varas sistēmas tiesību koncepcijā ietilpst valsts un iedzīvotāju tiesības, kuras nonāk pretrunā. Tajā ietilpst mākslīgā kontrole par iedzīvotāju čipēšanu, vakcināciju utt.

Pašlaik KF vara veido alternatīvu tiesību paketi, kas ir pretrunā KF Konstitūcijai, KF iedzīvotājus pakļaujot eksperimentiem, kuri nav paredzēti KF Konstitūcijā, liedzot iedzīvotājiem tiesības aizstāvēt savas tiesības, kas noteiktas KF Konstitūcijā.

Valsts pakalpojumi tiek plānoti kā komercpakalpojumi digitālā, mākslīgā intelekta vadībā. Digitālo platformu infrastruktūru algoritmi valsts pārvaldes formā kā komerctruktūas uzskaitīs, kontrolēs un sodīs KF iedzīvotājus visās viņu dzīves jomās. Faktiski KF noslēgtie līgumi ar ASV privātfirmām KF iedzīvotāju pilnu uzskaiti, kontroli nodos ASV komercstruktūru pārziņā.

Šodien “C19 vīrusa revolūcija” notiek tiešā sazobē ar “digitālo globālo revolūciju” pasaules iedzīvotāju uzskaitē, kontrolē, sodīšanā, selekcijā un pasaules iedzīvotāju skaita samazināšanā.

KF valsts struktūras tiek komercializētas, atvieglojot KF komerclīgumu noslēgšanu ar ASV korporatīvo finansu struktūru komerctruktūrām. Šis jaunai biznesa modelis atvieglo globālo finansu korporokrātijas kā SVF, FRS, PB globālo kontroli pār pasaules iedzīvotājiem. Visi IT speciālisti, IT skolotāji skolās, kas atvieglo valsts varas digitalizāciju globālās finansu korporokrātijas interesēs, nākotnē nebūs vajadzīgi, paši kļūstot par korporokrātijas upuriem, zaudējot darbu pēc vienotas digitālas kontroles sistēmas izveides, KF kļūst par digitālo ASV kompāniju FRS, PB, SVF koloniju.

Kāpēc tieši Krievija? Aprobējot valsts digitalizāciju Krievijas teritorijā, sekos globālā visas pasaules varas digitālās valdības izveide, pārvēršot visu pasauli digitālā koncentrācijas nometnē. Transhumānisms, faktiski sātanisms, aizstās humānismu, cilvēku padarot par biorobotu ar slepenu kontroli un pārvaldi, iestāstot sabiedrībai, ka izsekšana, totāla kontrele, “stučīšana” notiekot pašu cilvēku interesēs.


Kā pretoties cilvēka pārvēršanai par dzīvnieku, biorobotu? Mēs jau redzam, ka caur IT tehnoloģijām jau tiek iespaidoti bērni un jaunatne.

Bērnu pasauli formā viņu vecāki, nevis IT tehnoloģijas. Iemānot visus - vecākus un vecvecākus IT tehnoloģiju”privilēģijās”, tiek sagrauta visa kultūra, vedojot digitālo transkultūras holivudas produkciju, par tās dalībniekiem padarot pašus IT tehnoloģiju lietotājus.

Aizvien vairāk redzam, cik neaizsargāti kļūstam ikviens šai kiberkarā pret mūsu kultūru. Mākslīgo IT intelektu veido, lai iznīcinātu mūsu kultūru, realajā dzīvē atsvešinot mūs no savas zemes, tautas un valsts. Ieplānotā cilvēces degradācija iet rokrokā ar globālajiem iedzīvotāju skaita samazināšanas plāniem, cilvēku padarot par vienas dienas saimnieku un patērētāju, nozogot mums un mūsu bērniem viņu un mūsu reālo nākotni.

Vienlaikus kiberkaram pret mums aizvien vairāk izkristalizējas patiesa sapratne par patiesajām cilvēciskajām attiecībām un cilvēciskumu, cilvēciskajām vērtībām. Daudzi aplami domā, ka reliģija ir otra galējība, ar ko pretoties globālajai digitalizācijai.

Atbildēt

var jau tirgoties arī ar ķīnu, ja pietiek smadzenu, bet nav jau to smadzeņu, ir korumpanti okupanti

14.06.2020. 09:16

savas zemes

Atbildēt

Žulis

14.06.2020. 08:59

Ir tikai normāli, ka katras valsts (it īpaši lielvalsts) oficiālie pārstāvji cenšas radīt labu priekšstatu par savu valsti un viņu teiktais lielā mērā ir šīs valsts politikas un ekonomikas sasniegumu propaganda kas var arī nebūt pilnībā patiesa. Arī Latvijas oficciālie pārstāvji aizbraukuši uz ĶĪnu pilnām mutēm stāstīs par šeit valdošo demokrātiju, mūsu "lielajiem" sasniegumiem, izaugsmi un tālākajām attīstības perspektīvām. Taču esmu pārliecināts, ka pat ja visas ĶĪnas avīzes katru dienu publicētu slavinošus rakstus par Latviju, neviens tur par to neuztrauktos un pat galvā neņemtu. Tāpēc, ka šādas propagandas efektivitāte ir atkarīga ne tik daudz no propagandas satura, cik no tās augsnes, kur šī propaganda tiek izsēta. Ja mums būtu sava nacionāla valsts ar godprātīgu valdību, kas apzinīgi strādātu savas tautas labā un uz ko tauta pilnībā varētu paļauties, nevienas svešas valsts (ne Krievijas, ne Ķīnas, ne ASV) propaganda šeit nekādu būtisku iespaidu nevarētu atstāt. Turpretim, ja pie mums valda tas, ko tautā mēdz saukt par bardaku, tad jebkura ārvalstu propaganda izsauc valsts iedzīvotājos interesi un pastiprināti ietekmē cilvēku prātus. Tādēļ arī tās pēdējā laikā plaši izplatītās runas par cīņu ar Krievijas propagandu ir tikai tāda muļķīga, tukša darbības imitācija. Vislabākā cīņa pret Krievijas, Ķīnas vai jebkuras citas valsts propagandu ir SAVAS VALSTS savešana kārtībā. Ja cilvēkiem mūsu valstī būs normāla, nodrošināta dzīve un pārliecība par savu nākotni, visas svešu valstu propagandas dziedātās dziesmiņas viņiem būs "dziļi pie kājas".

Atbildēt

ha ha

14.06.2020. 07:23

Liberālisms tā pat kā citi "ismi" ir rūpīgi slēpta diktatūra, kas uzbrūk jebkurai citai pārvaldības formai to pelnīti vai nepelnīti apsūdzot diktatūrā.

Atbildēt

saprāta balss

14.06.2020. 07:08

»

!

precizi,vienigais ne Kinas lideri,ne Vladimira Pukina administracija nezin par kasikla eksistenci un pat nenojaus par vina murgiem


nauda nesmird un Lapsa nāsīs vai pakaļā ievilks jebkuru pasūtījumu. Nekas traks. Just business

Atbildēt

C19

14.06.2020. 06:09

pandēmija bija uzbrukums Rietumu civilizācijai, ko kopēju militāro mācību laikā veica Ķīna un Krievija.

Atbildēt

ROFLMAO

14.06.2020. 05:09

Ķīna veiksmīgi izmanto pašas radīto "pandēmiju", lai nostiprinātos kā pasaules lielvara. Latvijai jādomā, kā no tā gūt labumu.

Mums vajag domāt, kā dabūt ķīniešu kravas pa dzelzceļu, nevis būvēt bankrota projektu "Rail BAM".

Skaidra lieta, ka raksti ir vienkārši nopirkta reklāmas vieta. Bizness un tikai. Drīz visas ziņas būs ražotas Ķīnā.

Ir tikai tuvāko dažu gadu jautājums, lai Ķīna nopirktu Gibraltāru pēc UK sabrukuma un Kaļiņingradas apgabalu.

Atbildēt

Q

14.06.2020. 01:17

Kas te ko nesaprast, kasmīslis dragā ASV interesēs, salaist matos KF un Ķīnu, kas ASV par daļu kas notiek ~Honkongā , vispirms lai likvidē moru dumpi savā zemē!Kasīklis kā jau pieklās latvju deģenerātam algu saņem pie Izcilības centra plānprātiņiem!

Atbildēt

Damanskas sala

14.06.2020. 00:24

»

A

Nē, viņš nemelo.Atceros vēl 1968.gadu,kad PSRS bija soļa attālumā no kodolkara ar hunveibinu ĶTR,pēc robežkonflikta.Tās ķīniešu zilās cepures bija tiešām atbaidošas...


pirmie cietis pastalnieki,totals bezdarbs,latviesu ierednu rekets un pratam neiedomajama budzeta lidzeklu zagsana,zudis Krievijas tranzits,slegtas bankas asv prasibu rezultata !hruscova mulkibu gars Krievija nekad vairs neatdzims,ta ka velti nelolo iluzijas un nesapno.Pec menesa Krievija pienem suverenu konstituciju !

Atbildēt

Daugavietis

13.06.2020. 23:39

nra - "neatkarīgā" rīta avīze - sīkā čigānzeļļa rupors - ko tur vēl teikt. Tīras biznesa darījums - ķīnieši samaksāja, tad - paši uzdeva jautājumus - paši uzrakstīja atbildes; paiders notēloja interviju. Sen jau zināms ka sīkajam ar naudām švaki - nu tā viņa marionetes lāpās - kāpēc ar ķīniešiem nepamēģināt, gan jau drīz būs vēl "intervijas". sikie Latvijas sū-di-ņi, vienkārši savādāt nemāk pie naudas tikt, godīgs darbs - baidās kā velns no krusta.... drīz jau šitam arī striķītim gals izvīsies !

Atbildēt

mājiens

13.06.2020. 23:01

Vai tumbočkas ģenerālsekretārs jau zina kādu hieroglifu?Zirgu zadgi rulle!

Atbildēt

Anonīmais Šakālis

13.06.2020. 21:57

Ak šausmas, Kasīkli! "Ķīniešu vēstnieks intervijās sniedz ķīniešu viedokli par pandēmiju un Taivānu" -- interesanti, kādu citu nostāju lai viņš paustu, ja ne savas valsts?!

Atbildēt

kasmīslis

13.06.2020. 21:48

»

reptilis

Ļoti labs raksts


ļoti pretīgs reptilis!

Atbildēt

seskulapsene kasmīslis

13.06.2020. 21:46

»

suņ hui v čaj viņ suhim

Kasīkii marš atpakaļ atejas bedrē


atkal aptaisījusi pakaļkājas pa šķidro..

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

FotoPateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020. gada 16. jūlijā Rīgas pilī izskanēja koncerts “Kopā”, kur uzstājās tenors Aleksandrs Antoņenko un pianists Reinis Zariņš.
Lasīt visu...

21

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

FotoKur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā un citi vājprāti, kas izsauc un izraisa mūsu sašutumu? Vai tos kāds apzināti rada, mērķtiecīgi un plānveidīgi izveido, vai tas ir tādas kolektīvās bezatbildības, muļķības, neizpratnes un neprasmes rezultāts kādiem cēloņiem, kurus minēju iepriekš? Varbūt tos pasūta greizo spoguļu valstībā un ir kāda cilvēku kopa, kas īpaši specializējas uz aplamību izdomāšanu un ieviešanu?
Lasīt visu...

15

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

FotoPusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās uzdevumu - apturēt vīrusa izplatību, glābjot cilvēku veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

12

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

FotoValdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti pēc protokola, bet premjers ciniski aicina latvzemiešus ciest, saglabājot “vēsu prātu un mieru”. Segregācijas ieviesējam pietiek nekaunības – aicināt uz vienotību. Valdības politikas ķīlniekiem “no augšas” tiek piedāvāts Stokholmas sindroms.
Lasīt visu...

12

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

FotoEsam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi. Taču nupat Kariņa valdība iezīmē jaunu robežu – tie kļūst arī nelietīgi un amorāli.
Lasīt visu...

21

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

FotoLatvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada 5.jūnija vēlēšanās.
Lasīt visu...

21

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

FotoAttiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi – tālab, ka viņi ir veseli) tiek liegta pārstāvniecība valsts pārvaldē un dalība aktīvajā politika.
Lasīt visu...

21

Nelokāmi pret varmākām!

FotoManuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs izgāzīsies, jo vairums vakcinēto injicējās nevis medicīnisku iemeslu, bet varas noteikto eksistenciālo ierobežojumu dēļ un, visticamāk, sirdī alkst atriebi par sačakarēto organismu. Protams, ka ir injicēto varza, kas sevi tagad uzskata par augstāko kastu un pilnā mērā izmanto dāvāto iespēju paņirgāties par “zemcilvēkiem”. Šie neģēļi visu laiku ir mituši mūsu vidū un beidzot var apmierināt savus zemiskos instinktus.
Lasīt visu...

6

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

FotoLai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem uz dažiem jautājumiem ar portāla Pietiek starpniecību?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....