Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

kremļa troļlus drāž pakaļā kaukāzieši

15.06.2020. 18:29

»

Latvijai lidz suverenitates atgusanai vel tals cels ejams !

Kremla trolli negeriem kajas nebuco,praidus neriko un dzimumu nemaina


ieguglē: "Дагестанец изнасиловал казака на ставропольском хуторе"

Atbildēt

nenoliedzami

15.06.2020. 18:23

»

ka noliedz okupacijas faktu ?

Irakas ,Afganistanas un Mali okupacija tacu ir neapstridams fakts no 2003 gada


Katrs krievu izdzimtenis, kurš nav pie sava radītāja ellē, bet smird uz Cilvēku planētas, ir okupants.

Atbildēt

Krievija ir suverēna

15.06.2020. 18:20

»

Damanskas sala

pirmie cietis pastalnieki,totals bezdarbs,latviesu ierednu rekets un pratam neiedomajama budzeta lidzeklu zagsana,zudis Krievijas tranzits,slegtas bankas asv prasibu rezultata !hruscova mulkibu gars Krievija nekad vairs neatdzims,ta ka velti nelolo iluzijas un nesapno.Pec menesa Krievija pienem suverenu...


Neviens amerikānis nevar aizliegt krieviem 30 miljonus suverēnu āra ateju, ar koka grīdu un caurumu vidū, kur bieži vien bidlas ielūzt un noslīkst, neviens nepiespiedīs krievus vismaz 60% māju ierīkot ūdensvadu, bet 30% ievilkt silto ūdeni? Kurš jums liedz dzīvot sūdos, kā 300 gadus atpakaļ un tam nevajag vēl vairākus desmitus tūkstošus bioatkritumu upuru no Covid 19, lai Krievijas Pederastijas virs-pidars varētu valdīt mūžīgi. Kurš tev, dzimtcilvēkam neļauj ar lapķjām un kerzavikiem suverēni strēbt skābo kāpostu zupu?
Tagad ir 340 000 Putina Zolotova vadītās, līdz zobiem bruņotās personīgās apsardzes, droši vien, kad paranoidālais sadistiskais pederasts - pedofīls Putins būs tronī uz mūžu, jums, bidlomasai, vajadzēs barot miljonu Rosgrardiešu. Visām spēka struktūrām ir dotas tiesības šaut uz ikvienu bioatkritumu, tai skaitā uz bērniem un sievietēm stāvoklī. Nesen tikai nošauts cilvēks par, it kā, nozagtām tapetēm. google: "В Екатеринбурге спецназ застрелил подозреваемого в краже четырех рулонов"
Ja jūs, sadistu un pederastu varza, esiet pēdējie mēsli saviem feodāļiem, tam man jūs esiet vēl lielāki mēsli, jo arī jūsu feodāļi man ir mēsli.
Ko murgo, deģenerāt, kāds Krievijas tranzīts, kad krievu pirktpēja ir nokritusies un krievs neko nevar saražot eksportam?

Atbildēt

Mākslīgais intelekts

15.06.2020. 11:38

Manuprāt ļoti precīzi par kārtējo "analītiķi" "politisko komentētāju".:).
Latviešu jaunatni ir trekni ietaukojis viedokļu plurālisms, kas ikvienam jaunietim paver sīkīpašnieciski kāroto publicitāti. Jaunietis var neko nelasīt. Viņš savā mūžā vēl nav izlasījis nevienu grāmatu. Ikvienā tekstā viņa spēkos ir tikai pirmie divi teikumi. Trešo teikumu viņš nespēj izlasīt, jo viņa smadzenes jau ir pārmocījuši pirmie divi teikumi. Taču tādam jaunietim drīkst būt savs viedoklis par visiem un visu uz Zemes. Viņš var publiskot savu viedokli par Raini, Purvīti, Einšteinu, Kirhenšteinu, Kantu, Hēgeli, Staļinu, Kārli un Gunti Ulmani, Putinu, Obamu, valsts apvērsumu, nāciju, kolhozu, fiziku, ģeodēziju, kosmoloģiju, astrofotometriju, iradiāciju, terorismu, islamu, jūdaismu, justīciju, demokrātiju, totalitārismu, Anglijas karalieni, kuršu ķēniņiem, ofšoriem, infografiku, žurku indi, turbulentu konfliktu zonu, paukošanu, kosmonautiku, hinduistu tempļiem, fonemātiskās uztveres traucējumiem utt.
A.Priedītis

Atbildēt

Tauta ir sašķelta

15.06.2020. 10:46

»

Sotnieks

Laiks tautai ņemt kontroli savās rokās- Koalīcija sastāv no noziedzniekiem un ārzemju ietekmes aģentiem, kas saņem naudu par kovidfeika izplatīšanu


4. maija kororācijas algotņos - ieredņos, sīkuzņēmējos- pašnodarbinātos, zemniekos, kas ieķīlāti bankās, nabagajos, krievu okupantos un latviešos, aizbraukušajos no Latvijas un Latvijā palikušos, militārajos algotņos un alkoholiķos. Pensionārios un nepensionāros. Kur kopsaucējs?

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

15.06.2020. 08:39

Nra.lv ir pērkamas žurkas. Arī Paiders jau sen sau seju ir parādījis, ar lielo Urbi kopā sarakstot grāmatu, kurā noliedz okupācijas faktu. Tā ka viss skaidrs. Kas maksā, tas arī izpildās. Nra.lv ir totāli dzeltens, tāpēc visu, kas tur rakstīts, nav jāņem par pilnu.

Atbildēt

Blēdis Jurašs

15.06.2020. 08:08

Atliek tikai paskatīties apkārt un saprast, kura no politiskajām partijām nākotnē būs atvērtāka smagsavara ideoloģijai: JKP, Saskaņa? Katrā ziņā tie būs cilvēki, kuriem sirdsapziņas netrūkst. Nodos tautu par grašiem.

Atbildēt

pareizais

15.06.2020. 03:26

https://jauns.lv/raksts/zinas/390738-simtiem-neparveleti-pasvaldibu-vaditaji-pec-amata-zaudesanas-tikusi-pie-ipasam-izdienas-pensijam
Dzīve ir izdevusies!

Atbildēt

tas butu interesanti !

14.06.2020. 22:02

»

ROFLMAO

Ja Ķīna nopietni interesētos par Latviju, nopirktu visu NRA, LETA un Delfi piedevām, nevis pāris reklāmas raksteļus, kas izklausās, ka vēstniecība vienkārši "pilda plānu...


Kiniesi aizliedz nra,delfiem,letai,kasjaunslv homosexsualisma reklamu,aizliedz ata limovica kara propogandu aizliedz troicka,,rakstus,, aizliedz prostitutes kardasjanas slavinasanu,aizliedz rakstus par anglijas karalnama atvasu ikdienu un to babu kildam,aizliedz rakstus par bebhemu gimeni,aizliedz rakstus par latvijas aptetovetako sievieti,aizliedz asv krasaino revoluciju exporta propogandu,aizliedz rusofobiju,bet raksta par nokerto latviesu zaglu ierednu navessodiem......!

Atbildēt

Draugi, bidlas!

14.06.2020. 19:23

»

...

Latvijā tu esi tāds pat bidla un dzimtcilvēks.Ja netici tad pamēģini atteikties no pilsonības.Pilsonību,ar zināmu piepūli vari izmainīt,bet tikt vaļā no tās neizdosies,tā ir verga važas


Draugi! Atkal jaunumi! Notikusi galvenā KF militārā dievnama iesvētīšana ar patriarhu Kirilu.Liturģijā visu KF miltāristu vadība sāka krustīties. Medijos izvietojā fotoatēlā redzams, ka ieradusies visa KF militārā vadība un .. bez maskām. Visi lūkojušies apkārt pēc galvenā vadītāja - virspavēlnieka V. Putina. Atrodoties pašizolācijā. Bunkurā. Tomēr viņu parādīja Krievjas TV. Būtiskās prezidenta pilnvaras var tikt nodotas parlamentam. Savulaik BBS rakstīja pretējo. Valsts domei nodoti likumu labojumi par pilnvaru palielināšanu V. Putinam.

Kā V. Putins tulko šos likumgrozījumus? Konstitūcijas grozījumi jāpienes tautai mīkstinātā veitā - atkrustījoties no baumām.

Cilvēks varot būt nemirstīgs. Vai tas nav saistīts ar V. Putina 6. jūnijā doto rīkojumu izveidot genētisko Krievijas visu iedzīvotāju datubāzi? Vai tiešām V. Putins gatavs vadīt KF līdz 2036. gadam sakarā ar paredzamajiem KF Konstitūcijas grozījumiem, kas viņam piešķir šādas pilnvaras?

Atbildēt

ROFLMAO

14.06.2020. 16:24

Ja Ķīna nopietni interesētos par Latviju, nopirktu visu NRA, LETA un Delfi piedevām, nevis pāris reklāmas raksteļus, kas izklausās, ka vēstniecība vienkārši "pilda plānu".

Kāpēc Ķīnai ir daudz naudas? Tāpēc, ka Ķīna vairāk eksportē, nevis importē. Savukārt Latvijā visu laiku ir naudas trūkums, jo visi sacenšas kā pārdot kaut ko importētu.

Smiekli nāk par "IT speciālistiem" te komentāros...

Atbildēt

Dzelteno rasi tur kā draudu

14.06.2020. 16:16

»

?

nak pec asv okupacijas vai kopsoli ar to


visām civilizācijām.

Atbildēt

“Neatkarīgā Krievijas Konstitūcija”

14.06.2020. 16:15

»

Krievija pienem neatkarigu konstituciju !

tavi favoriti analnijs,sobol & co dzivi beigs pie karatavam vai cietuma,bet ja aizbegs uz laimes zemi asv bucos negeriem kajas


ved pa tiešo bidlu tautu digitālajā koncentrācijas nometnē, jo tā ir uzķērusies un daži tic Putina meliem. Kā jau dzimtcilvēki, bidlas. Putins Krimas aneksijas aizsegā iznomāja milzu Krievijas platības Ķīnai. Bidlu tauta vairs netic Putinam, bet tu esi Kremļa trollis kā debilais VDK majors Panarins.

Atbildēt

Pilnīgas muļķības!

14.06.2020. 15:18

»

NUNU

ASV un ĶTR mērās krāniņiem par vadošo lomu pasaulē. Eiropa vairs nevēlas paklausīt ASV, bet patstāvīgi cenšas ar ĶTR veidot savstarpēji izdevīgus līgumus. Trampa administrācijas lielākais ienaidnieks ir Ķīna. Letiņiem jāizvēlas starp Eiropu un Trampu


Tādi letiņi, bauri, bidlas un pat angļi neko neizvēlas - viņiem ļauj domāt, ka viņi kaut ko izvēlas, vai iebalso parlamentos, pašvaldību vadībās.

Atbildēt

NUNU

14.06.2020. 14:28

ASV un ĶTR mērās krāniņiem par vadošo lomu pasaulē. Eiropa vairs nevēlas paklausīt ASV, bet patstāvīgi cenšas ar ĶTR veidot savstarpēji izdevīgus līgumus. Trampa administrācijas lielākais ienaidnieks ir Ķīna. Letiņiem jāizvēlas starp Eiropu un Trampu.

Atbildēt

Pilsonis

14.06.2020. 12:50

Ķīna ar savu kapitālu nopirks visus latvānijas politiķus un drošībniekus komplektā. Ķīnas preces ir maksimāli jāboikatē un jāatbalsta eiropas ražotāji, cik tas saprāta robežās ir iespējams. Ir nepieciešami tarifi precēm no ķīnas, lai tādus štruntus kā elektriskie skrējriteņi tiktu ražoti šeit uz vietas. Tādu preču ir daudz, lētāks ne vienmēr ir labāks !

Atbildēt

stulbā lapsa

14.06.2020. 11:43

zombē zombē ko tu zombē

Atbildēt

V. Putins pirms trīs gadiem parakstīja līgumu ar Ķīnas IT tehnoloģiju firmu

14.06.2020. 10:29

»

Q

Nemīz, Putins vēl neko nav parakstījis un diez vai parakstīs


kura ieviesa sociālo kreditēšanu Ķīnā, kontrolējot Ķīnas iedzīvotājus. Šī firma jau pa pusei digitalizējusi, Pēterburgu, Maskavu, Kazaņu. Protesti Maskavas domes vēlēšanās cilvēkus izveda ielās, daudzi ar digitālās kontroles starpniecību nonāca cietumā uz ilgiem gadiem. Kāpēc Putins no tautas slēpjas bunkurā?

Atbildēt

Nākotne bez latviešu kultūras?

14.06.2020. 09:57

»

Žulis

Ir tikai normāli, ka katras valsts (it īpaši lielvalsts) oficiālie pārstāvji cenšas radīt labu priekšstatu par savu valsti un viņu teiktais lielā mērā ir šīs valsts politikas un ekonomikas sasniegumu propaganda kas var arī nebūt pilnībā patiesa. Arī Latvijas oficciālie pārstāvji aizbraukuši uz ĶĪnu ...


Ignorējot KF konstitūciju, KF noziedzīgā cionistu kontrolētā parlamenta nule ieviestie likumdošanas grozījumi nodoti, V. Putinam, slepenajā tautai bunkurā parakstīšanai par KF iedzīvotāju vienotā digitālā iedzīvotāju reģistra izveidi.

Kur slēpjas briesmas, daudzi nesaprot. Šie vienotā reģistra dati tiks nodoti nodokļu ieņēmumu dienestam un ASV komercfirmām, ar ko noslēgti līgumi kā Microsoft u.c. Par katru KF personu tiks ievākti trīsdemit uz personu attiecināmi dati.

Digitālās valsts, KF, izveide netika sabiedriski apspriesta. Digitālā valsts varas infrastruktūrā paredzētas arī nanotehnoloģijas mākslīgai iedzīvotāju ģenētiskajai selekcijai.

Digitālajā KF valsts varas sistēmas tiesību koncepcijā ietilpst valsts un iedzīvotāju tiesības, kuras nonāk pretrunā. Tajā ietilpst mākslīgā kontrole par iedzīvotāju čipēšanu, vakcināciju utt.

Pašlaik KF vara veido alternatīvu tiesību paketi, kas ir pretrunā KF Konstitūcijai, KF iedzīvotājus pakļaujot eksperimentiem, kuri nav paredzēti KF Konstitūcijā, liedzot iedzīvotājiem tiesības aizstāvēt savas tiesības, kas noteiktas KF Konstitūcijā.

Valsts pakalpojumi tiek plānoti kā komercpakalpojumi digitālā, mākslīgā intelekta vadībā. Digitālo platformu infrastruktūru algoritmi valsts pārvaldes formā kā komerctruktūas uzskaitīs, kontrolēs un sodīs KF iedzīvotājus visās viņu dzīves jomās. Faktiski KF noslēgtie līgumi ar ASV privātfirmām KF iedzīvotāju pilnu uzskaiti, kontroli nodos ASV komercstruktūru pārziņā.

Šodien “C19 vīrusa revolūcija” notiek tiešā sazobē ar “digitālo globālo revolūciju” pasaules iedzīvotāju uzskaitē, kontrolē, sodīšanā, selekcijā un pasaules iedzīvotāju skaita samazināšanā.

KF valsts struktūras tiek komercializētas, atvieglojot KF komerclīgumu noslēgšanu ar ASV korporatīvo finansu struktūru komerctruktūrām. Šis jaunai biznesa modelis atvieglo globālo finansu korporokrātijas kā SVF, FRS, PB globālo kontroli pār pasaules iedzīvotājiem. Visi IT speciālisti, IT skolotāji skolās, kas atvieglo valsts varas digitalizāciju globālās finansu korporokrātijas interesēs, nākotnē nebūs vajadzīgi, paši kļūstot par korporokrātijas upuriem, zaudējot darbu pēc vienotas digitālas kontroles sistēmas izveides, KF kļūst par digitālo ASV kompāniju FRS, PB, SVF koloniju.

Kāpēc tieši Krievija? Aprobējot valsts digitalizāciju Krievijas teritorijā, sekos globālā visas pasaules varas digitālās valdības izveide, pārvēršot visu pasauli digitālā koncentrācijas nometnē. Transhumānisms, faktiski sātanisms, aizstās humānismu, cilvēku padarot par biorobotu ar slepenu kontroli un pārvaldi, iestāstot sabiedrībai, ka izsekšana, totāla kontrele, “stučīšana” notiekot pašu cilvēku interesēs.


Kā pretoties cilvēka pārvēršanai par dzīvnieku, biorobotu? Mēs jau redzam, ka caur IT tehnoloģijām jau tiek iespaidoti bērni un jaunatne.

Bērnu pasauli formā viņu vecāki, nevis IT tehnoloģijas. Iemānot visus - vecākus un vecvecākus IT tehnoloģiju”privilēģijās”, tiek sagrauta visa kultūra, vedojot digitālo transkultūras holivudas produkciju, par tās dalībniekiem padarot pašus IT tehnoloģiju lietotājus.

Aizvien vairāk redzam, cik neaizsargāti kļūstam ikviens šai kiberkarā pret mūsu kultūru. Mākslīgo IT intelektu veido, lai iznīcinātu mūsu kultūru, realajā dzīvē atsvešinot mūs no savas zemes, tautas un valsts. Ieplānotā cilvēces degradācija iet rokrokā ar globālajiem iedzīvotāju skaita samazināšanas plāniem, cilvēku padarot par vienas dienas saimnieku un patērētāju, nozogot mums un mūsu bērniem viņu un mūsu reālo nākotni.

Vienlaikus kiberkaram pret mums aizvien vairāk izkristalizējas patiesa sapratne par patiesajām cilvēciskajām attiecībām un cilvēciskumu, cilvēciskajām vērtībām. Daudzi aplami domā, ka reliģija ir otra galējība, ar ko pretoties globālajai digitalizācijai.

Atbildēt

var jau tirgoties arī ar ķīnu, ja pietiek smadzenu, bet nav jau to smadzeņu, ir korumpanti okupanti

14.06.2020. 09:16

savas zemes

Atbildēt

Žulis

14.06.2020. 08:59

Ir tikai normāli, ka katras valsts (it īpaši lielvalsts) oficiālie pārstāvji cenšas radīt labu priekšstatu par savu valsti un viņu teiktais lielā mērā ir šīs valsts politikas un ekonomikas sasniegumu propaganda kas var arī nebūt pilnībā patiesa. Arī Latvijas oficciālie pārstāvji aizbraukuši uz ĶĪnu pilnām mutēm stāstīs par šeit valdošo demokrātiju, mūsu "lielajiem" sasniegumiem, izaugsmi un tālākajām attīstības perspektīvām. Taču esmu pārliecināts, ka pat ja visas ĶĪnas avīzes katru dienu publicētu slavinošus rakstus par Latviju, neviens tur par to neuztrauktos un pat galvā neņemtu. Tāpēc, ka šādas propagandas efektivitāte ir atkarīga ne tik daudz no propagandas satura, cik no tās augsnes, kur šī propaganda tiek izsēta. Ja mums būtu sava nacionāla valsts ar godprātīgu valdību, kas apzinīgi strādātu savas tautas labā un uz ko tauta pilnībā varētu paļauties, nevienas svešas valsts (ne Krievijas, ne Ķīnas, ne ASV) propaganda šeit nekādu būtisku iespaidu nevarētu atstāt. Turpretim, ja pie mums valda tas, ko tautā mēdz saukt par bardaku, tad jebkura ārvalstu propaganda izsauc valsts iedzīvotājos interesi un pastiprināti ietekmē cilvēku prātus. Tādēļ arī tās pēdējā laikā plaši izplatītās runas par cīņu ar Krievijas propagandu ir tikai tāda muļķīga, tukša darbības imitācija. Vislabākā cīņa pret Krievijas, Ķīnas vai jebkuras citas valsts propagandu ir SAVAS VALSTS savešana kārtībā. Ja cilvēkiem mūsu valstī būs normāla, nodrošināta dzīve un pārliecība par savu nākotni, visas svešu valstu propagandas dziedātās dziesmiņas viņiem būs "dziļi pie kājas".

Atbildēt

ha ha

14.06.2020. 07:23

Liberālisms tā pat kā citi "ismi" ir rūpīgi slēpta diktatūra, kas uzbrūk jebkurai citai pārvaldības formai to pelnīti vai nepelnīti apsūdzot diktatūrā.

Atbildēt

saprāta balss

14.06.2020. 07:08

»

!

precizi,vienigais ne Kinas lideri,ne Vladimira Pukina administracija nezin par kasikla eksistenci un pat nenojaus par vina murgiem


nauda nesmird un Lapsa nāsīs vai pakaļā ievilks jebkuru pasūtījumu. Nekas traks. Just business

Atbildēt

C19

14.06.2020. 06:09

pandēmija bija uzbrukums Rietumu civilizācijai, ko kopēju militāro mācību laikā veica Ķīna un Krievija.

Atbildēt

ROFLMAO

14.06.2020. 05:09

Ķīna veiksmīgi izmanto pašas radīto "pandēmiju", lai nostiprinātos kā pasaules lielvara. Latvijai jādomā, kā no tā gūt labumu.

Mums vajag domāt, kā dabūt ķīniešu kravas pa dzelzceļu, nevis būvēt bankrota projektu "Rail BAM".

Skaidra lieta, ka raksti ir vienkārši nopirkta reklāmas vieta. Bizness un tikai. Drīz visas ziņas būs ražotas Ķīnā.

Ir tikai tuvāko dažu gadu jautājums, lai Ķīna nopirktu Gibraltāru pēc UK sabrukuma un Kaļiņingradas apgabalu.

Atbildēt

Q

14.06.2020. 01:17

Kas te ko nesaprast, kasmīslis dragā ASV interesēs, salaist matos KF un Ķīnu, kas ASV par daļu kas notiek ~Honkongā , vispirms lai likvidē moru dumpi savā zemē!Kasīklis kā jau pieklās latvju deģenerātam algu saņem pie Izcilības centra plānprātiņiem!

Atbildēt

Damanskas sala

14.06.2020. 00:24

»

A

Nē, viņš nemelo.Atceros vēl 1968.gadu,kad PSRS bija soļa attālumā no kodolkara ar hunveibinu ĶTR,pēc robežkonflikta.Tās ķīniešu zilās cepures bija tiešām atbaidošas...


pirmie cietis pastalnieki,totals bezdarbs,latviesu ierednu rekets un pratam neiedomajama budzeta lidzeklu zagsana,zudis Krievijas tranzits,slegtas bankas asv prasibu rezultata !hruscova mulkibu gars Krievija nekad vairs neatdzims,ta ka velti nelolo iluzijas un nesapno.Pec menesa Krievija pienem suverenu konstituciju !

Atbildēt

Daugavietis

13.06.2020. 23:39

nra - "neatkarīgā" rīta avīze - sīkā čigānzeļļa rupors - ko tur vēl teikt. Tīras biznesa darījums - ķīnieši samaksāja, tad - paši uzdeva jautājumus - paši uzrakstīja atbildes; paiders notēloja interviju. Sen jau zināms ka sīkajam ar naudām švaki - nu tā viņa marionetes lāpās - kāpēc ar ķīniešiem nepamēģināt, gan jau drīz būs vēl "intervijas". sikie Latvijas sū-di-ņi, vienkārši savādāt nemāk pie naudas tikt, godīgs darbs - baidās kā velns no krusta.... drīz jau šitam arī striķītim gals izvīsies !

Atbildēt

mājiens

13.06.2020. 23:01

Vai tumbočkas ģenerālsekretārs jau zina kādu hieroglifu?Zirgu zadgi rulle!

Atbildēt

Anonīmais Šakālis

13.06.2020. 21:57

Ak šausmas, Kasīkli! "Ķīniešu vēstnieks intervijās sniedz ķīniešu viedokli par pandēmiju un Taivānu" -- interesanti, kādu citu nostāju lai viņš paustu, ja ne savas valsts?!

Atbildēt

kasmīslis

13.06.2020. 21:48

»

reptilis

Ļoti labs raksts


ļoti pretīgs reptilis!

Atbildēt

seskulapsene kasmīslis

13.06.2020. 21:46

»

suņ hui v čaj viņ suhim

Kasīkii marš atpakaļ atejas bedrē


atkal aptaisījusi pakaļkājas pa šķidro..

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

“Demokrātijas akadēmija” vēlas demokrātiju, par kuru maksā visi citi!

Foto16.martā Ogres muzejā notika pasākums “Demokrātijas akadēmijai”. Tā ir programma, kuru par dažādu fondu, tostarp Sorosa fonda “DOTS”, naudu īsteno vairākas biedrības. “Akadēmiķi” apmeklēja muzeju, bet “aizmirsa” par to samaksāt.
Lasīt visu...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

21

Par valsts prezidenta ievēlēšanas kultūras maiņu

FotoValsts prezidents Egils Levits kādā nesenā televīzijas intervijā, atbildot uz jautājumu, vai kandidēs uz otro termiņu, atbildēja: „Ja partijas uzskata, ka būtu jēdzīgi to darīt, es varu to darīt.” Par šādu izteikumu ir grūti nesmīnēt, taču pašreizējos apstākļos jāsaka godīgi — ir bezjēdzīgi gaidīt drosmīgāku un skaidrāku atbildi. Jo tāda ir mūsu pašreizējā valsts prezidenta ievēlēšanas kārtība, tāda ir mūsu prezidenta vēlēšanas tradīcija, un tādu piesardzību veicina mūsu attieksme pret zaudētājiem un drosmīgajiem.
Lasīt visu...

3

Nepiesienieties Vitenbergam, tas bija normāls politiskais tūrisms, bet jūs sagribējāt kādu labumu valstij

Foto2023. gada 14. martā interneta resursā www.makroekonomika.lv tika publicēts raksts "Enerģētikas zaļais mezgls”. Rakstā norādīts, ka Latvijas delegācija vizītes laikā ASV 2022. gada aprīlī saņēmusi piedāvājumu iegādāties sašķidrināto dabasgāzi (SDG) par ievērojami zemākām cenām nekā pagājušajā gadā tirgū bija pieejamas. Seko apgalvojums, ka sarunas ar ASV gāzes kompānijām neesot tikušas uzsāktas un līgums neesot noslēgts, kā rezultātā noprotams, ka Latvija nav guvusi ievērojamu ekonomisku labumu.
Lasīt visu...

21

Publiski jautājumi kuluāros pieminētajai prezidenta amata kandidātei par NATO apsolījumiem

FotoGrieķija ar NATO atbalstu pašlaik bruņojas, lai varētu aizstāvēties pret iespējamo Turcijas agresiju, bet, lūk, paradokss, arī Turcija ir NATO, līdz ar to arī Turcija rīkojas ar NATO svētību un nebūtu pārsteigts, ka arī ar atbalstu. Visai interesanti, kuras NATO valsts karodziņu Latvijā liks piekārt pie prievītēm šāda visai neizbēgama konflikta gadījumā?
Lasīt visu...

21

Porcelāna skandāli un Nacionālā apvienība

FotoTrīs lietas kultūras skapītī stāv - porcelāns, skandāli un Nacionālā apvienība (NA)… Tādi ir mani iespaidi par pēdējo laiku spilgtākajiem notikumiem kultūras nozarē, kuras politisko vadību NA īsteno jau kādus 12 gadus.
Lasīt visu...

21

Jaunā politiķa solījums

Foto1. Es atzīstu daudzskaitļa pirmo personu mēs, kurā ietilpst visi Latvijas kā suverēnas valsts idejai lojāli Latvijas iedzīvotāji. Es atzīstu visu citu nāciju mēs.
Lasīt visu...

21

Tiesības būt stulbam

FotoRit otrais gads kopš Krievijas uzsāktā trīsdienu zibenskara Ukrainā. Pa šo laiku Ukrainas armija papūlējusies demilitarizēt Krievijas bruņotos spēkus par vairāk nekā 20 tūkstošiem militārās tehnikas vienību un vismaz 155 tūkstošiem kritušo iebrucēju. Šie zaudējumi jau ir desmit reizes lielāki nekā PSRS desmit gadu garajā Afganistānas karā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Sargsuņi rej, karavāna mīcās tālāk

Nesen medijiem tika ziņots, ka Finanšu izlūkošanas dienests pērn ir saņēmis ziņojumus par vairākiem tūkstošiem aizdomīgu darījumu....

Foto

Kluso apvērsumu mehānisms

Likumus Latvijā līdzīgi kā citur teorētiski ražo Saeima - mūsu gadījumā 100 deputāti, lai gan faktiski tos nosaka koalīcijas komanda, kuru vieno koalīcijas...

Foto

Vai viņi uzbruks arī Rainim un Čakam? Karš pret kultūru Rīgā

Tik daudzi atviegloti uzelpoja, uzzinot, ka pašreizējam Rīgas mēram, stabiņu apmātajam Staķim uz brīdi esot...

Foto

Andrejs Upīts bija jauks un labs okupācijas varas kolaborants

Publiskās atmiņas centra rosinātais un Rīgas Pieminekļu padomes atbalstītais priekšlikums demontēt vairāku literātu (tostarp – latviešu rakstnieka...

Foto

Kad beigsies karš Ukrainā?

Pamēģināsim uz šo jautājumu atbildēt godīgi un argumentēti, izmantojot arī tādu informāciju, kāda nekad nenonāk latvju žurnālistu rokās un galvās. Un paturēsim...

Foto

Es esmu tikls un šķīsts, ticiet man!

Žurnālistikā vissvarīgākā vērtība ir redakcionālā neatkarība. Nekas to nedrīkst apšaubīt. Vienlaikus cilvēkam ir viņa individuālā brīvība un sirdsapziņā pamatotas...

Foto

Nacionālās apvienības viltus patrioti: Ogres mēra Egila Helmaņa gadījums

Lai turpinātu diskusiju par Ogrē nenotikušo bēdīgi slavenā “Latvijas pilsoņa/latvieša” Pētera Avena porcelāna “podu” un “podiņu” izstādi,...

Foto

Gruzijas mācībstundas

Tbilisi atkal dūmos un asaru gāzes mākoņos, ielas tradicionāli pilnas ar karstasinīgo tautu, kurai labs jebkurš iemesls, lai lieku reizi izvicinātu rokas. Kas gadījies...

Foto

Kam traucē Upīša piemineklis?

Pieminekļiem ir kāda nelāga īpašība – tie ir pļāpīgi. Visi kā viens būdami radīti ar mērķi vēstīt nākamajām paaudzēm par dižiem cilvēkiem,...

Foto

Vērtību arguments (jebkura) pieminekļa aizstāvībai

Šajā rakstā apskatīsim vienu cienījamu argumentu par labu pieminekļa (jebkura) aizstāvībai. Proti, iespēju, ka piemineklis cilvēkam ir dārgs. Tas, ka cilvēks...

Foto

Vai Aizsardzības ministrijas nenogremdējamais Jānis tiešām nenogrims?

Šodien notika Latvijas jaunlaiku vēsturē lielākais brīnums. Pati bezgrēcīgākā un tautas mīlētākā - Aizsardzības ministrija atzina, ka tiešām būs...

Foto

Par nelikumībām un reputācijas graušanu Rīgas bērnu un jaunatnes sporta skolā „Rīdzene”

Atkārtoti lūdzam nepieļaut kārtējo Rīgas nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu sporta skolā Rīdzene....

Foto

Kāpēc kolektīvais Soross zaudē Ukrainā?

Dzirdu bāleliņu - patriotu gaudas, tāpēc lietošu maksimāli precīzus apzīmējumus, distancējoties no plašplūsmas ziņu avotu paredzamās indoktrinācijas un nu jau pavisam...

Foto

Aizsardzības ministrei Mūrniecei būtu nevis jāizsaka tukši paziņojumi, bet jāpublisko visa ar pārtikas iepirkumu saistītā dokumentācija

Vēlos publiski paust savu viedokli par Valsts aizsardzības loģistikas un...

Foto

Par LIZDA falšumu

Skolotāji ATKAL draud ar Vislatvijas streiku, ja mēneša laikā netiks izpildītas "viņu" prasības. Tas, ka valdības vadītāji ar Krišjāni Kariņu un LIZDA vadītāju...

Foto

Iespējamā kļūda VID EDS saistībā ar gada ienākumu deklarāciju

Informēju, ka, aizpildot gada ienākumu deklarācijas D3 sadaļu, parādās šāda absurda formula, rēķinot apliekamus ienākumus no citiem...

Foto

Veselības budžets: daudz aizņemsimies, daudz tērēsim un cerēsim, ka veselības joma zels un plauks, bet mums nav nojēgas, kā šo veselības jomas uzplaukumu sasniegt

Savu iepriekšējo...

Foto

Vai Latvijas vēsturiskajām zemēm jāatgriežas Dzimtenes ostās?

Mēs nokavējām 30 gadus no brīža,kad sajuka Teherānas-Jaltas-Potsdamas pēckara ģeopolitiskā arhitektūra. Varbūt mēs nesapratām, kāpēc San Francisko antihitleriskā koalīcija...

Foto

Meli nekad nevar pārmākt patiesību. Arī šoreiz viss nostāsies savās vietās

Jo vairāk pretinieku, jo vairāk goda! Nekad neesmu vairījies no atklātas diskusijas un politiskas cīņas....

Foto

Populisms un sabiedrība

Vārdam “populisms” skaidrojošā vārdnīca sniedz sekojošu skaidrojumu - izdabāšana plašām aprindām, cenšanās par katru cenu, pat ar nepiepildāmiem solījumiem un meliem iekarot tautas...

Foto

Jā, mēs gatavojamies paslepus, necaurspīdīgi iztērēt 100 miljonus eiro par apšaubāmu vēja parka projektu, un ko jūs, kaitnieki, mums padarīsiet?

AS “Latvenergo” paziņojums par ražošanas jaudu...

Foto

Izglītības un zinātnes ministrijai: pieteikums darbam Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam

Ar šo vēlos pieteikties darbam Izglītības un zinātnes ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam. Mans vārds ir...

Foto

Vēlēšanās zaudējušie paristi un bordānisti vēlas jums atriebties, ogrēnieši

Godātie ogrēnieši un pilsētas viesi! Vērsīšu Jūsu uzmanību uz to, ka plānoto masku šovu* Jūsu pilsētā organizē...

Foto

Galvenais atbildīgais pasūtījuma lietā pret Lapsu un Liepnieku “atrast jebko” ir ģenerālprokurors Stukāns

Iekšlietu ministrs Māris Kučinskis nav oriģināls, tā ir viņa būtība izvairīties no atbildības,...