Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Uzskatu, ka Nila Muižnieka darbošanās kopš deviņdesmito gadu sākuma, kad viņš ieradās Latvijā, ir bijusi viena vienīga darbošanās pret Latvijas valsts interesēm, piesedzoties ar paša sadomātām cilvēktiesībām, tās vienmēr interpretējot tā, lai tas atbilstu Kremļa vēstījumiem un interesēm ne tikai Latvijā, bet visā Eiropā kopumā.

Pieļauju, ka KGB darboņi bija savervējuši Nilu jau nīstajās ASV astoņdesmito gadu beigās, kad vairs nebija nekādu šaubu par PSRS sairšanu un Latvijas neatkarības atjaunošanu, tāpēc vecajiem komunistiem bija kaut kas jādara, lai tagad nodrošinātu jaukas un drošas vecumdienas, nu jau demokrātijas un kapitālisma apstākļos.     

Pārskatot gan senākus, gan nesenākus Nila Muižnieka izteicienus, varam konstatēt, ka viņš mērķtiecīgi un sistemātiski ir strādājis, lai veicinātu Kremļa skatījuma nostiprināšanos Latvijā un Eiropā.  

Būtībā Nila Muižnieka darbība ir bijusi šokējoši nelietīga un kaitīga. Lūk, tikai daži fakti, kas to pierāda:  

Deviņdesmito gadu sākumā ierodoties Latvijā un uzreiz uzmetoties par „ekspertu” integrācijas jautājumos, Nils Muižnieks sāka pa labi un pa kreisi kritizēt latviešus un Latviju. Un viena no pašām pirmajām pamācībām, ko Nils Muižnieks sniedza, bija tā, ka jālikvidē tautības ieraksts pasē (http://periodika.lv/periodika2-viewer/?lang=fr#panel:pa|issue:542238|article:DIVL176|query:Nils%20Mui%C5%BEnieks%20). Pēc Muižnieka domām tā esot padomju laiku palieka un veicinot iedzīvotāju diskrimināciju (interesanti kādā veidā tautības ieraksts pasē Latvijā veicina diskrimināciju?).

Muižnieka skaidrojums ir vienkārši absurds, un tāpēc es to nocitēšu: „Neesmu dzirdējis nevienu pārliecinošu argumentu, kāpēc tautības ieraksts būtu vajadzīgs. Naturalizācijas procesā latviešu un līvu izcelsmes pilsonības pretendenti baudīs zināmas priekšrocības, bet tas nenozīmē, ka tautībai būtu jāfigurē LR pasēs pēc naturalizācijas. Zinu, ka vieniem patīk savu tautību redzēt oficiālajos dokumentos. Tomēr labsajūta nav spēcīgs arguments. Ieraksts dod iespēju ierēdņiem vai iestādēm šķirot iedzīvotājus pēc tautības, piešķirot privilēģijas vienas tautības pārstāvjiem un diskriminēt citus. Kāpēc dot varas iestādēm šādu iespēju? Galu galā, kāda gan Latvijas valstij daļa gar manu un tavu tautību?”

Izlasot šo Muižnieka savārstījumu, gribas skaļi iekliegties par tik nekaunīgu muldēšanu. Par kādu gan iedzīvotāju šķirošanu un diskrimināciju pēc tautības var runāt Latvijā? Un, ja tik ļoti Muižnieka kungs kaunas, ka ir latvietis, tad viņš taču droši var braukt uz Krieviju un pārkrievoties, un beigu galā sevi saukt par krievu – neviens viņam to neliedz! Tas, iespējams, pierāda to, ka Muižnieks ir savā ziņā komunists, jo tikai komunists tos, kuri sevi uzskata par kādas konkrētas tautas pārstāvi, uzreiz metīsies viņu apsaukāt par nacistu. 

Ar laiku Muižnieks kļuva arvien drošāks un nekaunīgāks savā darbībā un būtībā sāka jau klaji lobēt Kremļa intereses Latvijā. Protams, arī 1998. gadā, kad Latvijas sabiedrību satricināja grozījumi “Pilsonības likumā”, kas paredzēja liberalizēt Latvijas pilsonības iegūšanas procesu un atvieglot latviešu valodas eksāmena prasības lielākajai daļai Latvijas pilsonības pretendentu, tad Muižnieks agresīvi lobēja krievvalodīgo intereses Latvijā (http://periodika.lv/periodika2-viewer/?lang=fr#panel:pa|issue:244154|article:DIVL35|query:Nils%20Mui%C5%BEnieks%20 ).

Muižnieks savā krievvalodīgo aizstāvībā aizrunājās pat tik tālu, ka draudēja Latvijai ar to, ka, ja netiks pieņemti attiecīgie grozījumi “Pilsonības likumā”, tas nopietni ietekmēs Latvijas izredzes iestāties ES un NATO. Jau atkal Muižnieks darīja visu, lai Latvijā paliktu prokremliski orientēta piektā kolonna bez iespējas integrēties Latvijas sabiedrībā. 

Biedrs Muižnieka neapstājās pie sasniegtā un ar katru gadu turpināja arvien konkrētāk un mērķtiecīgāk strādāt Kremļa labā, līdz divtūkstošo gadu sākumā sajutās tik drošs, ka nāca klajā ar apgalvojumiem, ka latvieši apspiež krievus! (http://periodika.lv/periodika2-viewer/?lang=fr#panel:pa|issue:119331|article:DIVL63|query:Mui%C5%BEnieks%20Nils%20 ).

Intervijā krievu valodā iznākošajam laikrakstam “Vesti Segodņa” Muižnieks sacīja: “Pēdējos piecos gados vienlaikus ar integrāciju ir notikusi arī dezintegrācija. Ar latviešu valodas palīdzību vesela Latvijas iedzīvotāju grupa (krievi) tikusi atstumta no darba tirgus un sociālās aprites kopumā. Pašlaik Latvijā veidojas ļaužu grupa, kuri ir izmesti “aiz borta”. Pārsvarā tie ir mazākumtautību pārstāvji, kas palikuši bez jebkādas eksistences nišas.”

Kā piemēru šai situācijai viņš minēja socioloģiskajās aptaujās noskaidroto, ka trešdaļa nepilsoņu nevarētu strādāt vietās, kur nepieciešamas latviešu valodas zināšanas. Muižnieks norāda, ka līdz ar to šo cilvēku profesionālās iespējas krasi iegrožotas un viņi kļūst konkurētnespējīgi. Muižnieks norādīja, ka Latvijā vērojama arī nacionālā diskriminācija, kuras pamatā ir galvenokārt valoda. Muižnieks uzskata, ka šis jautājums būtu jārisina, strādājot nevis ar mazākumtautībām, bet tieši latviešiem, kuriem jāpaskaidro, ka nacionālā diskriminācija ir sodāms nodarījums, kā arī jānorāda, ka nepieciešams pieņemt darbā arī citā valodā runājošos. 

Lūk, tieši šādi Latvijas un Eiropas “galvenais integrācijas speciālists” spriež par integrācijas problēmām Latvijā. Vainīgi ir latvieši, jo viņi liek nabaga krieviem Latvijā mācīties latviski un runāt latviešu valodā. Tādā veidā liela daļa krievvalodīgo tiekot “izolēti” no sabiedrības. Šādi izteikumi vienkārši ir šokējoši. Muižnieks pat “sit pušu” lielākos Latvijas integrācijas un tautu sadraudzības “speciālistus” Urbanoviču, Šleseru, Ušakovu u.c. prokremliskos Putina adeptus, kuri nav atļāvušies vāvuļot kaut ko tik vājprātīgu.  

Muižnieks tik labi “veicināja integrāciju”, ka, protams, atrada kopīgu valodu ar vispārzināmo Kremļa pakalpiņu Šleseru un iestājās Kremļa politbiznesa projektā “Latvijas Pirmā partija” (LPP). Par to viņš tika atalgots ar speciāli viņam izveidotu speciālā ministra amatu. Tā, lūk, vismaz kādu brīdi klaida latvietis varēja sildīt īpašo uzdevumu ministra sabiedrības integrācijas lietās sēdekli.

Tajā laikā Muižnieks varēja darboties ar citu vērienu. Muižnieks tik labi “integrēja” Latvijas sabiedrību, ka Šlesers paaugstināja Muižnieku pat par LPP vicepriekšsēdētāju. Ņemot vērā Muižnieka apgriezienus un spēju pildīt Šlesera/Kremļa norādījumus, tika izlemts Muižnieku virzīt Valsts cilvēktiesību biroja direktora amatam.

Un uzminiet, kuras partijas atbalstīja Muižnieka kandidatūru šim amatam? Tās bija – “Tautas partija” (Šķēle), LPP (Šlesers), “Zaļo un zemnieku savienība” (Lembergs) un “Tautas saskaņas partija” (Urbanovičs, Jurkāns u.c. Kremļa ietekmes aģenti Latvijā). Muižniekam pavisam maz pietrūka, lai tiktu ievēlēts par Valsts cilvēktiesību biroja direktoru. Bet, ņemot vērā, ka Muižnieks bija labi sevi parādījis valsts mērogā, tad tika izlemts, ka šis “augsta līmeņa profesionālis” ir jāvirza uz starptautiskās skatuves.   

Tad Muižnieks pamazām uzstrādājās dažādās starptautiskajās cilvēktiesību organizācijās, un tagad mēs esam nonākuši līdz situācijai, ka šis slīpētais Kremļa ietekmes aģents jau starptautiskā mērogā pauž Putina režīma propagandas vēstījumus un dažādos veidos diskreditē Latviju. Acīmredzot pēdējais Muižnieka uzdevums, kas saņemts no Kremļa saimniekiem, ir atbalstīt Krievijas un Baltkrievijas īstenoto hibrīdkaru pret Latviju, Lietuvu un Poliju, visādos veidos nodrošinot un panākot nelegālo migrantu pūļu no Tuvo Austrumu valstīm uzņemšanu Latvijā.

Turklāt Muižnieks ļoti cītīgi pilda Kremļa norādījumus un nemitīgi pārmet Baltijas valstīm un Polijai pilnīgi izdomātus noziegumus (spīdzināšanas, necilvēcīgu izturēšanos un tam līdzīgas muļķības). Kaut kā īpaši nav dzirdēts, ka Muižnieka kungs būtu jel kad kaut ko bildis par cilvēktiesību pārkāpumiem Krievijā un Baltkrievijā,  bet par prātam neaptveramajiem noziegumiem, ko veic KF bruņotie spēki  Ukrainā, biedram Muižnieka kungam vispār nav, ko teikt.  

Lūk, tāds ir mūsu pašu “(ne)integrācijas speciālists” Muižnieks – viens nelietīgs un savtīgs Kremļa aģents!

Novērtē šo rakstu:

238
22

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates.
Lasīt visu...

6

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

FotoŅemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā iebrukuma Ukrainā ar Latvijas medijiem ir jākumunicē Latvijas valsts oficiālajā – latviešu – valodā. Arī Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu laikā diskusijām medijos jābūt tikai valsts valodā, tādēļ politisko partiju apvienības Jaunā Vienotība pārstāvji nepiedalīsies priekšvēlēšanu debatēs un raidījumos, kas notiks krievu valodā.
Lasīt visu...

21

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

FotoSaeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā ir iekļauts likumprojekts Grozījumi likumā “Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību” (565/Lp14). Likumprojekts Saeimā iesniegts 2024. gada 17. aprīlī un pirmajā lasījumā izskatīts jau nākamajā dienā. Lai arī likumprojekts skar aptuveni 300 tūkstošus iedzīvotājus, viņu viedoklis tāpat kā vairākos Satversmes tiesas spriedumos izteiktās atziņas un ekspertu brīdinājumi ir ignorēts.
Lasīt visu...

21

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

FotoKomentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un 6. jūnijā ir paredzējusi Eiropas Parlamenta deputātu kandidātu debates rīkot krievu valodā – Latviešu valodas aģentūra izsaka skaidru nosodījumu, vēršot atbildīgo personu un sabiedrības uzmanību, ka šāda rīcība ir pretrunā gan ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu, gan ar Valsts valodas likumu. Eiropas Savienībā tiek īstenota daudzvalodība – ir 24 oficiālās valodas, tostarp latviešu valoda.
Lasīt visu...

21

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

FotoPar Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā – tās vadītājs Jānis Siksnis) ieceri noturēt sabiedriskajā televīzijā Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates krievu valodā.
Lasīt visu...

21

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

FotoŅemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes preambula nosaka, ka Latvijas valsts ir izveidota, lai garantētu latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu un attīstību cauri gadsimtiem;
Lasīt visu...

21

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

FotoBloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu un bloķētas veikalu ķēdes Spānijā, un visbeidzot – teju 2000 traktoru Latvijas reģionos. Lauksaimnieku protesti Eiropā tika izvērsti iepriekš nepieredzētos apmēros, turklāt, ar katru nākošo protestu tie kļuva aizvien daudzskaitlīgāki un radikālāki. Un tomēr, šīs akcijas, kurām likumsakarīgi bija jānonāk kādā kulminācijas fāzē, pēkšņi gluži vienkārši pazuda.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...

Foto

Cik stabila ir Evikas Siliņas koalīcija? 8 no 10 stabila

Cik stabila ir Evikas Siliņas koalīcija? Es teiktu 8 no 10 stabila, jo…  Jaunā Vienotība (JV) ir atdevusi...

Foto

Jūs smiesieties, bet neko ticamāku mēs nespējām sacerēt

Politisko partiju apvienība Jaunā Vienotība vēršas Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (turpmāk KNAB) ar iesniegumu par slēptās priekšvēlēšanu aģitācijas vēršanu...

Foto

Zog, acīs skatīdamies, bet stāsta, ka tas visvairāk ir vajadzīgs pašiem apzagtajiem

Jampadracis ap Lucavsalas ežiem un futbola stadionu parādīja, cik dīvainā Latvijā mēs dzīvojam. Turklāt...

Foto

Cīņā pret nomelnošanu un nevajadzīgām intrigām – Mūzikas akadēmijas skandāla aizkulises

Vēlos padalīties ar sajūtām un lieliem novērojumiem par to, kas notiek, - par reālo situāciju...

Foto

Krievijas aktivitātes var uzskatīt par šokējoši efektīvām, un Latvijas „sabiedrisko” mediju mērķtiecīgā kampaņa par krievu valodu šobrīd jāskata šajā kontekstā

Drošības eksperti vienbalsīgi norāda uz to,...

Foto

Sankciju patiesais labums: Apvienotā saraksta plāns aizvērt ostas varētu arī nebūt nejaušs

Deklarētais mērķis - atbalsts Ukrainai Latvijas ostu paralizēšanai - šķiet šizofrēnisks, jo kā gan...

Foto

Priekšlikums ir tikai par mūsu nodokļu maksātāju segtajām atlīdzībām

Atsaucoties uz 2024. gada 18. aprīļa publikāciju "Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām,...

Foto

Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām, atklājiet savus ikmēneša ienākumus!

Ģirts Valdis Kristovskis iesniedzis Saeimā priekšlikumu publicēt jebkuras valsts amatpersonas ienākumus ik...

Foto

„Re:Baltica” cenšas izdarīt uz spiedienu uz Sabiedrības integrācijas fondu, tam izvērtējot šīs organizācijas rīcību ar nodokļu maksātāju naudu

Publiskajā telpā tiek apspriesta Re:Baltica projektu vērtēšana, kuri...

Foto

Mazie modulārie kodolreaktori (SMR) – sapņi un realitāte

Igaunija plānojot būvēt divus līdz četrus, savukārt Polija pat 25 mazos kodolreaktorus. Presē bija pārmetumi, ka Latvija atpaliekot...

Foto

“Iekļaujošas valodas ceļvedis” ir valodas manipulācija, kas deformē valodas struktūras un pasaules uztveri

Valsts valodas centra Latviešu valodas ekspertu komisija 2024. gada 10. aprīļa sēdē (protokola...

Foto

Sāga par nogriezto ausi

Domāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza...

Foto

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

Es zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī...

Foto

No strupceļa uz atdzimšanu

Draugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka...

Foto

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

Pēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par...

Foto

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

Pirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību...

Foto

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem...

Foto

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

Pirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs...

Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...