Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

TATU

22.11.2016. 19:21

»

Kaspars Rancāns

Nu fui


http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/593124-finansu_policists_no_matesskolotajas_manto_pusmiljonu

Atbildēt

$$$$$$$$

22.11.2016. 16:31

»

???????

Gita Plaud vada Iekšējās drošības biroju, tas, kas cīnās ar korupciju VIDā. Bet kas ir tā Klikača


Marita Klikiča ir ilggadēja naudas atmazgātāja Raimonda Bethera ģimenes draudzene

Atbildēt

???????

22.11.2016. 16:26

Gita Plaud vada Iekšējās drošības biroju, tas, kas cīnās ar korupciju VIDā. Bet kas ir tā Klikača?

Atbildēt

Fantom

22.11.2016. 16:15

»

SAKIET TAISNIBU

Jo vinas ir tas, kuras censas atmaskot visus tos zagligos kroplus


Ko tādas korumpantes var atmaskot? Pašas jābāž aiz restēm.

Atbildēt

Un?

22.11.2016. 13:57

Arī kk sajedzu no deklarācijam. Neiedziļonoties pēc būtības, pievērsu uzmanību kliedzošajam faktam!!!!????, ka ņemts aizņēmums , piem. 2013.g., bet nav uzrādīts izlietojums (dsarījums) nakamajā gadā. Un pilnigi saprotami, ja tas nepārsniedza 20 menesalgas. Nu NAV jauzrada, ne darijumi, ne uzkrājumi zem noteiktā sliekšna. Nesprotu tos, kas uzrada uzkrajumus 2-3 tk. To neprasa likums.

Atbildēt

nu

22.11.2016. 13:55

»

rakxtītājs

Nu to var nezināt kaut kāda valsts amatpersona, bet ne jau vid darbinieki, kuri paši šīs deklarāciju formas cepa! Kā var prasīt no citiem, ja paši neprot aizpildīt? Cik dumji


Kurš saka, ka VID darbinieki nezin kā aizpildīt deklarācijas? Tiek teikts, ka deklarāciju aizpildīšanas kārtība un dažādās ailēs rakstāmais mainās. Tik pat labi varētu uzrakstīt īstu sausmu stāstu, kā valsts amatpersonas gada laikā zaudējušas tūkstošiem savu bērnu, bet izrādās, ka vienkārši vairs nav jānorāda nepingadīgie bērni.

Atbildēt

Baiba

22.11.2016. 12:05

»

Godīgā Sudmale

Tev gan ir arguments


Tas nav arguments, tas ir fakts.

Atbildēt

liecinieks

22.11.2016. 09:58

»

Z

Vai tad Pelēkā paliks amatā??? Viena no šīs korumpantu bandas līderēm


Par Pelēko gan taisnība, runā , ka tāpec jau iepriekšējai vietniecei lika iesniegumu uzrakstīt, lai savējo ( vienotības un pētersones ) cilveku ieliktu ar ko var visu sarunāt un ne vienmēr par paldies........

Atbildēt

Godīgā Sudmale

22.11.2016. 03:30

»

Baiba

Viņas ir zaglīgās kroples


Tev gan ir arguments.

Atbildēt

Tavs Brālis

22.11.2016. 00:10

Smieklīgs raksts. Akcijas pa 200 EURo, kuras drošvien iegūtas no valsts par nodzīvotajiem gadiem, un summas, kuras norādītas šajās "šausminošajās" deklarācijās, kas saistītas ar līzingiem. Te vairāk atmiņā aust slavenā miljonāra R.Dirnēna ģimenes impērija. Augsti cienijamais R.Dirnēna kungs, kurš braukāja ar mašīnu, kuru, lai nopelnītu nācās 8 gadus no vietas strādāt godīgā ceļā. Kur tas tautas zaglis slēpjas, un viņa kompanjonu brigāde, kuriem īpašumi lēšami 7 ciparu skaitļos.
Paldies par rakstu, pietiek.com, tiešām cepuri nost par virsrakstu un saturu.

Atbildēt

švamme

21.11.2016. 23:39

Man radās jautājums, kuru nekad nepiemin: kura iestāde ir atbildīga par deklarāciju pārbaudīšanu? vai tik nav pats VID?
Bet tīri fiziski pārbaudīt deklarācijas visai Latvijas ierēdņu armijai - laikam vajadzēs algot vēl lielāku armiju. Vai nav vieglāk izdzenāt esošo?

Atbildēt

lapso latis

21.11.2016. 22:08

Lapsa ! Kāda Jums izglītība? Visu šo laiku esat nodarbojies nevis ar pētniecisko žurnālistiku,bet gan ar politisko un žurnālistikas prostitūciju.Jūsu lasītāji ir daudz lielāki analītiķi nekā Jums gribētos. Savus komerciālos makaronus vari notiesāt šovakar vakariņās,nevis karināt citiem uz ausīm.
Klapē tik savu nožēlojamo bodīti ciet..

Atbildēt

SAKIET TAISNIBU

21.11.2016. 21:41

»

Zintim

Tev ar latviešu valodes gramatiku kā? Uz Jūs


Jo vinas ir tas, kuras censas atmaskot visus tos zagligos kroplus!!!!

Tie kas samaksaja par so rakstu - vai tas ir jusu pedejais izmisuma kliedziens????

Atbildēt

21.11.2016. 19:34

Holivudas producenti jau stāv rindā par tiesībām ekranizēt šo kliedzošo neatbilstību, būšot īsts grāvējs!
"1. 2002.gadā deklarēta AS “Ventspils nafta” 60 gab.akciju piederība par nominālvērtību 1 gab. 1 LVL. Akciju iegādes darījums deklarācijas 8.ailē ailē “Deklarācijas iesniedzēja pārskata periodā veiktie darījumi, ja to summa pārsniedz 20 MK noteiktās minimālās mēnešalgas” nav atspoguļots."

Atbildēt

Roker

21.11.2016. 19:10

Atbildiba būtu jauzńemās izbijušam VID generālim, kurš intervijā neudrošinajas pateikt nevinu teikumu taisnibas, gan par rotetiem gan par rotešanu

Atbildēt

Zintis

21.11.2016. 18:59

Zinot kad raksta autori ir aizrotētie "nevainīgie" ir pilnīgi skaidrs kurš ir apturējis viņu uzvaras gājienu VID.Abām pieminētajām dāmām vajadzētu piešķirt ordeņus.

Atbildēt

ķencis

21.11.2016. 18:31

Komentārs ne par tekstu un saturu , bet par problēmas būtību.
Amatpersonu deklarācijas jāpārbauda, bet tas netiek darīts pietiekami rūpīgi. Vismaz iestādes to neveic rūpīgi. Taču ir arī sabiedrības loma, amatpersonas zināmas, kāpēc netiek celta trauksme laicīgi. Izdarīt rakstā veikto analīzi no publiski pieejamām daru bāzēm nav sarežģīti pat vidējiem prātiem. Kāpēc informācija par tām pašām deklarācijām uzpeld tikai tad, kad sākās kaut kādi kašķi? Tā pati Koļegova. Vesela iestādes vadītāja, bet dīvainības deklarācijā uzpeldēja ne jau tad kad tās parādījās, bet tad kad uzpeldēja. Jautājums tiem, kas te uzdodas par "Pietiek lasītājiem", kur bijāt agrāk? Kāpēc necēlāt trauksmi? Kur ir tie Jūsu iemesli, kas liek ierunāties tad, kad to dariet? Vai nav tā, ka darāt to tad, kad kādam tas ir vajadzīgs, izdevīgi, par to ir pasūtījums un pieprasījums? Tad kāda ir pievienotā vērtība, ja nedariet to principa pēc, bet tad kad tas kādam izdevīgi? Ja ņemam pēc taisnības, tad vajadzēja uzreiz celt trauksmi ko tādu konstatējot, nevis gaidīt kaut ko un tikai tad, vai arī nekad ja reiz to neviens nepasūtīja. Tā kā ar godaprātu "lasītājam" ir tā kā ir.

Atbildēt

Augstākā matemātika

21.11.2016. 18:27

Ventspils naftas akciju cena 2015.gadā bija 4.56 Sareizinot ar deklarācijā norādīto akciju skaitu - 273 euro. Gadsimta noziegums ir atklāts.

Atbildēt

Cits lasītājs

21.11.2016. 18:25

»

Ha!

Interesanti, kuram tad vajadzētu saprast, kā aizpildīt deklarāciju, ja ne VID augstākajām amatpersonām? Pamēgini tu neaizpildīt kādu aili pareizi


1) Konkrētās amatpersonas visu laiku varbūt nebija augstākās amatpersonas;
2) Patiesībā nav nekādas nozīmes - amatpersona augstāka vai zemāka. Skaidrojumi par deklarāciju aizpildīšanu gadu gaitā pamainās - attiecīgi tiek uzrādīta tā pati informācija, bet savādāk;
3) Pirms 5 un 10 gadiem vispār neviens amatpersonu deklarācijas īpaši nelasīja un arī pašas amatpersonas par to (ko ir vai nav uzrādījušas) īpaši nesatraucās. Svarīgi bija iesniegt termiņā. Tagad moderni ir studēt citu deklarācijas in publiski brīnīties (vai šausmināties) :)

Atbildēt

$

21.11.2016. 18:17

laikam gribējās tādu kārtīgu blīkšķi, bet tāds slapjš pirdiens vien sanāca...

Atbildēt

objektīvais

21.11.2016. 18:05

Izlasīju visu. Un sapratu, ka raksts ir tīra manipulācija ar sabiedrisko domu. Ja iedziļinās tēmā, tad "kliedzoši fakti" izriet tikai no viltus prezumpcijas - ka visi apskatītie darījumi a priori pārsniedza 20 minimālās mēnešalgas, tāpēc bija jādeklarē, kas netika izdarīts ( tātad ir jābūt krimināllietai). Manipulatoru aprēķins vienkāršs - a kurš ta tajā iedziļināsies un pētīs? Re, kur kārtējā anoņimka, kurā ir "visa patiesība". Tēze par to, ka visi darījumi a priori pārsniedza 20 minimālās mēnešalgas ir elementāri pārbaudāma iestādēm un nez kamdēļ man ir aizdomas, ka pie rūpīgākas pārbaudes šie "kliedzošie fakti" izrādītos pilnīga nepatiesība.

Atbildēt

jautājums

21.11.2016. 17:36

operatīvā līzingā ņemts auto - vai neizmaksātā summa patiešām ir uzrādāma kā saistības, jo juridiski auto tiek nomāts.
-----------------------------------------
1) Tad kāpēc pie nomas tiesībām tiek deklarētas īpašuma tiesības uz Toyota RAV 4?
Pie līzinga, manuprāt gan pie operatīvā, gan finanšu, īpašumtiesības paliek pie līzinga firma līdz saistību izpildei.
Bet tur ir jādeklerē daīijums, kas pārsniedz tās x min.mēnešalgas.
Un pie tāda auto arī pie operatīvā līzinga-darījuma kopsumma noteikti pārsniedz un ir jādeklarē. Kā visas uzņemtās saistības un darījumi.
un vai tad finanšu līzingi nav jādeklarē turpat, kur kredīti? Saistības paliek saistības
2) un ja VID atbildīgās personas pašas nejēdz amatpersonu deklarācijas aizpildīt, tad ko tur no citiem var prasīt? Nu tad ir jāatbrīvo no amata par nekompetenci.

Atbildēt

Ha!

21.11.2016. 17:21

»

?

:) VID vadošajām amatpersonām nav saprotams, kā deklarācijas jāaizpilda? Ar šo brīdi rodas daudzi jautājumi


Interesanti, kuram tad vajadzētu saprast, kā aizpildīt deklarāciju, ja ne VID augstākajām amatpersonām? Pamēgini tu neaizpildīt kādu aili pareizi!

Atbildēt

Cits lasītājs

21.11.2016. 17:05

Nekā kliedzoša rakstā nav. Tie, kas deklarācijas paši ir pildījuši, zinās, ka vairākās deklarācijas pozīcijās nemaz nav saprotams, kas tur būtu jāiekļauj un kā būtu pareizi jāuzrāda. Tāpēc vienkārši var atšķirties, ka vienā gadā tiek uzrādīts nekustamā īpašuma veids zeme, bet citā - tā pati zeme kopā ar būvēm, pie tam faktiski nekas nav izmainījies. Nav skaidrs, kā uzrādāms operatīvā līzingā ņemts auto - vai neizmaksātā summa patiešām ir uzrādāma kā saistības, jo juridiski auto tiek nomāts. PIETIEK iepriekš jau ir rakstīts, ka ir pretrunīgi skaidrojumi par naudas uzkrājumu uzrādīšanu utt. Vētra ūdensglāzē!

Atbildēt

es

21.11.2016. 16:55

Lasot tekstu - kaut kur pusceļā zaudēju saikni ar sākumu un tāpēc man laikam tas "kliedzošais" paliks nezināms.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

FotoArvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav vienaldzīga. Kas būs šī izcilā, Rīgai tik nozīmīgā kultūras pieminekļa nākamais saimnieks, ir satraucis baznīcu, Rīgas pašvaldību, kultūras mantojuma ekspertus, Saeimas politiķus, pat valsts prezidentu. Uz izveidojušos situāciju vēlams paskatīties ar vēsu prātu.
Lasīt visu...

21

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

FotoDivu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap koronavīrusa tēmu, — laikmetā, kad informācija ir tik pieejama kā nekad, jāatceras itāļu teiciens: “Idiotu māte vienmēr ir gaidībās.”
Lasīt visu...

18

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

FotoPieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek uzlikts jauns, nesamērīgs slogs - viņiem zeme jāizpērk par 100% no kadastrālās vērtības, lai gan vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra. Saeimas “Saskaņas” frakcija uzskata šādu pieeju piespiedu nomas attiecību izbeigšanai par netaisnīgu un balsoja pret šo likumu.
Lasīt visu...

18

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

Foto29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību". Grozījumu izstrādāšanas formālais nolūks – sakārtot attiecības starp zemes un būvju, ēku un dzīvokļu īpašniekiem tā sauktā piespiedu dalītā īpašuma gadījumā. Valsts šīs attiecības visai neveiksmīgi mēģina kārtot jau daudzu gadu garumā, ir vairākkārt ticis grozīts likums, kā arī pieņemti vairāki Satversmes tiesas spriedumi, kuriem vismaz teorijā būtu jābūt kā bākām likumdevējam jauna regulējuma izstrādē.
Lasīt visu...

15

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

FotoPirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts un rūpīgi apčubināts - tam devām izaicinošu vārdu, nosaucot par Klik. Prieks par pašu radīto mums bija liels, bet ļoti īss, jo pandēmijas pirmais gads bija sarežģīts, brīžiem mokošs un pilns neziņas, pat nolemtības par to, kā dzīvosim tālāk. Šodien esam izauguši un pasaule līdz ar mums – esam kļuvuši gudrāki un apdomīgāki, vakcinēti un lepni par nupat 6000 aktīviem abonentiem tiešsaistes žurnālam Klik!
Lasīt visu...

21

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

Foto“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc neatkarības atjaunošanas mūsu robežu reāli apdraud naidīga kaimiņvalsts. Tas jau līdzinās valsts nodevībai,” tīmeklī raksta Saeimas deputāts Jānis Iesalnieks (NA).
Lasīt visu...

20

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

FotoLabas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts pārvaldības sistēma nekad nav pilnībā pabeigta un perfekta. Tā ir nepārtraukti jāmodernizē, gan novēršot apzinātās nepilnības, gan ņemot vērā sabiedrības vajadzības un tehnoloģiju attīstību. Arī Latvijā ir labi redzamas valsts pārvaldības vājās vietas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....