Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Claudia Klein

12.03.2020. 09:22

Sveicināti un sveicināti Spotcap globālo aizdevumu pakalpojumos. Mans vārds ir Klaudija Kleina, es esmu aizdevējs un arī aizdevumu konsultants.

Vai jums ir nepieciešams finanšu atbalsts? vai jums ir nepieciešams aizdevums dažādiem mērķiem? ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, es ieteiktu jums sazināties ar manu firmu, izmantojot | spotcapglobalservices(a)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | un jūsu kontā ir aizdevums 24 stundu laikā, jo mēs piedāvājam izcilus aizdevuma pakalpojumus visā pasaulē.

Mēs piedāvājam visa veida aizdevumu pakalpojumus (individuālais aizdevums, biznesa aizdevums un daudzi citi), mēs piedāvājam gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumus, kā arī jūs varat aizņemties līdz 15 miljoniem eiro. Mans uzņēmums palīdzēs sasniegt dažādus mērķus ar plašu aizdevuma produktu klāstu.

Mēs zinām, ka likumīga aizdevuma saņemšana vienmēr ir bijusi milzīga problēma Personām, kurām ir finansiālas problēmas un kurām ir nepieciešams risinājums, daudziem cilvēkiem ir tik grūti iegūt kapitāla aizdevumu no savām vietējām bankām vai citām finanšu institūcijām augsto interešu dēļ. likme, nepietiekams nodrošinājums, parāda un ienākumu attiecība, zems kredītreitings vai kādi citi iemesli

Vairs nav gaidīšanas laika vai stresaino bankas apmeklējumu. Mūsu pakalpojums ir pieejams visu diennakti - jūs varat saņemt aizdevumu un veikt darījumus jebkurā vietā un vietā, kur jums tas nepieciešams

Mēs sniedzam 24 stundu pasaules klases aizdevuma pakalpojumus. Jautājumiem / jautājumiem? - Nosūtīt e-pastu uz | spotcapglobalservices(a)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | & Saņemiet atbildi vienā mirklī.

Jūsu ģimenei, draugiem un kolēģiem nav jāzina, ka jums ir maz naudas, vienkārši rakstiet mums un jūs saņemsit aizdevumu.

Jūsu finansiālā brīvība ir jūsu rokās!

Atbildēt

Viktors Kinne

02.03.2020. 12:07

Rūgti apzināties,ka"meli pārņem "cilvēku prātus.

Atbildēt

fakts

02.03.2020. 09:32

Jonass Levits - valsts komisārs 1940. gada nacionalizācijā. Atņēma Latvijas iedzīvotājiem fabrikas, namus, dzīvokļus, darbnīcas, naudu, dārglietas... Atmaskoti siles preses meli, ka prezidenta tēvs bijis pretpadomju disidents:

Finansu ministra 305. rīkojums par valsts komisāra iecelšanu uzņēmumiem “Metall-Štamp” Z. Sapugo un M. Šomers un “Metaltechnika” D. Muške.
Pamatojoties uz likumu par banku un lielo rūpniecības uzņēmumu nacionalizāciju Latvijas Padomju Sociālistiskās Republikas teritorijā (“Vald. Vēstn.” 1940. g. 168. num.),
ieceļu Jonasu Levitu par valsts komisāru, skaitot ar š. g. 29. jūliju, turpmāk minēto uzņēmumu rūpniecības pasākumiem:
1) “Metall-Štamp” Z. Sapugo un M. Šomers”, aluminija un metāla preču fabrika, Rīgā, Slokas ielā 55, person. atbild, biedri: Zālamans Sapugo un Meilaichs Šomers,
2) “Metaltechnika” D. Muške, metalpreču fabrika, Rīgā, Vagonu ielā 21, īpašn. Dāvids Muške.
Rīgā, 1940. g. 29. jūlijā
Finansu ministris K. Karlsons

Atbildēt

Pāvesta impērija brūk

28.02.2020. 15:48

Visu zemju proletārieši ir apvienojušies, kad jūs latvieši atmetīsiet sīkās ķildas un apvienosieties pret kopējo ienaidnieku. Ienaidnieku pazīmes ir bezgala vienkāršas, tie visi kā viens tēlo savējos labdarus, tie nemitīgi redzami mēdijos, bet kurus neredz medijos tos nodod bankas kontu daudzās nulles, kurām nav pamatota izcelsme.

Atbildēt

ujikl

27.02.2020. 23:49

visi normali cilveki jau sen saprot ,ka trubaa te buus.

Atbildēt

Lamata

27.02.2020. 15:36

Laikrakstos vismaz var iepazīties ar intervējamo viedokļiem. Analītiskās žurnālistikas Latvijā nav vispār. Nabagu valstī nekāda žurnālistika nav paredzēta. Ir partiju rupori kā JV IR ar Ozoliņu ievadrakstos, Dienā mēdz būt interesantas uzaicināto profesionāļu intervijas , LA uzsvars uz latviskumu. Līcītim laba ironija. Pēdējais laiks samazināt PVN laikrakstiem, kas ir vislielākais ES. Arī tad pasta dārgo pakalpojumu dēļ laikraksti tikai retajam būs pieejami. Tautiņa jātur tumsonībā.

Atbildēt

Tante

27.02.2020. 15:16

Vairs neskatos stulbos "patriotiskos" LTV kanālus. i Viss tiek pūsts vienā stabulē. KF vismaz ir kaut vai Doždj ar no oficiālās propagandas atšķirīgu viedokli. Nācijas Tēvs cenšas panākt, lai Latvijā tiktu rādītas vienīgi ES valstu TV. Jāsāk vismaz ar portugāļu TV. Latviešiem jāapgūst visas ES valodas. Ko darīt ar angļu valodu, ja dēļ Brexit briti vairs nav ES ? Jau tā LV daudz pieslēgumu ir satelītiem LTV izbeigsies dabīgā nāvē, ja budžetā aptrūks naudas tā uzturēšanai.

Atbildēt

kaķa smiekli

27.02.2020. 11:30

Valdošās kliķes mēģinājumi iestāstīt pastalnieku aunu baram, ka tikai Muļķu zemes tv kanālos skatāma vispareizākā informācija ir tik smieklīgi, ka nav vēŗts pat kaut ko analizēt. Ja nebūt Krievijas tv, vispār varētu justies kā Alise trušu alā.

Atbildēt

xy

26.02.2020. 16:09

Ja šī cepšanās ar Baltijas I programmu kaut kā, iespējams, nejauši nesakristu ar vēlēšanu kampaņas sākumu...

Atbildēt

Krievs

26.02.2020. 15:55

Krievu TV kanāli Latvijai nav vajadzīgi vai vajadzīgi smadzeņu skalošanai - tik "precīzi" un "pareizi"stāsta, ka var apkakāties no priekiem. Man pietiek Latvijas TV kanālu stulbuma, ko izvērtēt un saprast.

Tautai nav jau 30 gadus nekādas normālas informācija no masu medijiem - ne no avīzē, ne no TV, ne radio. Tautas intereses neviens medijs vairs nerisina un neaizstāv - nauda, nauda, nauda un "sātana graši".

Netici nevienam avīzes rakstam!

Atbildēt

Andrs

26.02.2020. 10:49

Jā,uzskatāms piemērs kā ar komentāru palīdzību var ''nobeigt'' diezgan sakarīgu autora viedokli!
Ja tas ir viens un tas pats cilvēks,kas bieži komentē,es viņam ne tik bieži piekrītu,jo pretendē uz pareizo tautiešu viedokli daudzos jautājumos.Bet šoreiz laikam viņam ir liela daļa taisnības,trūkst argumentu pret un parādās kaku un pisānu tēma!

Atbildēt

Jons

26.02.2020. 09:32

Krievijas propoganda aktīvi atbalsta pie varas esošos kangarus un nevēršās pret tiem,kā tas notiek pret pēcmaidana Ukrainas politiķiem.Līdz ar var atkārtoti secināt,kā pie mums ļoti sekmīgi joprojām darbojas Kremļa un kangaru kopprojekts dziesmotās revolūcijas veidolā.Kā viens no nosacījumiem,droši vien bija,okupantu specvienību atstāšana ar pilsonības piešķiršanu un Kremļa propogandas izplatīšanas nepārtrauktība,kuru nodrošina čekas personāls,kas arī netiek slēpts.

Atbildēt

kamēr

26.02.2020. 06:49

Kamēr uz pasaules ir dzeltenie,tikmēr būs meli zagšana,laupīšana.......

Atbildēt

Viedais

26.02.2020. 00:26

Uzrakstīt labu rakstu nebūt nav viegli. Vieniem gari pārgudrības folianti, kurus normāls cilvēks, ne izlasīt, ne sagremot nevar. Citiem īsi gaisa burbuļi. Mans padoms autoriem: nemēģiniet vienā tekstā iedabūt vairāk par vienu domu. PS: kas ir TV? 🤣

Atbildēt

érgla knàbis

25.02.2020. 22:25

»

Mikropisan!

Nelien no atejas laukā, kamērt neizpildies


knàb suudà regulàri, aborta upuri izdratec Eggmaŗsz Kakuédàjs kas jùtas kà pieqirs-komas atejas patriots no savas skapja partneres lapsas svaigu izkàrnìjumu garśas!

Atbildēt

ar ASV ziņām uzmanīgi, sarkanie trako

25.02.2020. 21:59

otra naudu ne tikai krieviem gribas................

Atbildēt

mums krievijas ziņas

25.02.2020. 21:58

klausieteis Bučko Volodimiru, klausieties Tabahu Hariju, ir raidījums ono vam nado you tube, lieciet kopā

Atbildēt

ha-ha

25.02.2020. 21:25

Propaganda ir tad, kad ir tikai viens pareizais, īstais un neapstrīdamais viedoklis. Kā pie mums - ko radioziņās vienmēr un vispareizāk pasaka Plūme. Viņu neviens pat neiedomājas apstrīdēt!
Nedomāju, ka šo propagandu veic Latvija. To pieprasa tur augšā... Kā te komentāros raksta - arī Anglijā tas pats.
Interesanti būtu zināt - kas ir tas, kas tur augšā. Kā viņu sauc? Tak ne demokrātija!

Atbildēt

Normāli

25.02.2020. 21:16

Lapsa ir kaut kādā atvaļinājumā? Tagad arī murgus bez virsraktam kaut cik atbilstoša satura ļauj publicēt? Izlasu virsrakstu(ok, šajā lapā ļauj izteikties arī pagrabā dzīvojošajiem radījumiem), lasu tekstu - ko pie velna autors vēlējās pateikt? Raksts bez satura un tikai emocionāliem mēsliem ir trollīšu paraksts.
Un jebkurš, kurš kaut ko saka rebalticas virzienā ir:
a) trešās klases domāšanas līmenī;
b) trollis.
Un skaidrāks par skaidru, ka troļļu te netrūkst.
Prasības šeit publicēties ir sabiedriskās atejas līmenī.

Atbildēt

Latvis

25.02.2020. 21:04

»

š

Kas tas ir "Rietumu propaganda


Uz idiotiskiem jautājumiem atbildēt nevar! Ei ārstēt galvu!

Atbildēt

Q-kū

25.02.2020. 20:20

»

qwe

PIETEIK, LŪDZU (!!!) atpestī no šī cenzētā mazpisāna, etc... Nav tak grūti uzrakstīt skriptu, kas detektē īsas 4-rindītes


lapsai atkal kritiskās dienas ienākušās? Vai klimaksa lēkmes mentālo (!!!) etc... sapestījušas :-)

Atbildēt

š

25.02.2020. 20:11

»

Latvis

Krievi neko nemelo, viņi var neteikt, kas nepatīk. Melus neesmu dzirdējis, viedoklis atšķirīgs, bet pamatots uz faktiem


Kas tas ir "Rietumu propaganda"?
Kur tādu var atrast un kādi ir tās mērķi?
Kad "Latvis" domās latviski, nevis tulkos no dzimtās, tad arī "Latvi" sapratīs latvieši.

https://www.facebook.com/sogoodnow/videos/770543423136226/?v 770543423136226

Atbildēt

Pusspŗāgušais Eggmaŗŗsz Kakueedajzs, pieqirs-komas debiloidsz, un viņa stukača-provokatora diagnoze

25.02.2020. 19:38

»

Skic Mikropisan!

Klāras Debess vēl nav! Izpildies atejsbedrē, dārgais draugs


Zinātnieki atklājuši, ka tiem, kuri visu savu dzīvi zog, terorizē citus un melo, varētu būt mazākas smadzenes nekā citiem cilvēkiem. Magnētiskās rezonanses uzņēmumos novērots, ka pieaugušiem cilvēkiem, kuri kopš bērnības ir ar antisociālu uzvedību, ir samazināta smadzeņu masa un plānāka to garoza vietās, kas ir saistītas ar tāda veida uzvedību. Pagaidām gan nav skaidrs, vai tas ir iedzimtības dēļ, vai arī rodas narkotiku ietekmē, zema intelekta līmeņa vai garīgās veselības problēmu dēļ. "Personāži, kas pastāvīgi izrāda antisociālu uzvedību jau kopš mazotnes un turpina to darīt visu atlikušo dzīvi, iespējams, zināmā mērā ir invalīdi, jo viņu smadzeņu struktūrā varētu būt izmaiņas, kas sarežģī viņu sociālās spējas, un tas savukārt var novest pie antisociālas uzvedības", esot "skaidrojuši pētījuma autori, kuri arī atzīmēja, ka ir svarīgi nestresot un “nedemonizēt” šo cilvēku grupu, bet uztvert tos kā mentāli apgrūtinātus cilvēkus, kuriem nepieciešama speciālistu palīdzība."

Atbildēt

Kaatad

25.02.2020. 19:35

Tv , kā info avots, ir strauji aizejošs pasākums.Ar internātu, lūk, kur cenzoru nākamā ķeza,- kā pamatos visādus filtrus :)

Atbildēt

Latvis

25.02.2020. 19:04

»

Krievu kanāli ir dažādi

Vieni strādā uz Krievijas tautu, to objektīvi izglītojot, bez propagandas. Ir arī pretēji - nejedzīgi šovi - tīra propoganda


Krievi neko nemelo, viņi var neteikt, kas nepatīk. Melus neesmu dzirdējis, viedoklis atšķirīgs, bet pamatots uz faktiem.
Tie citi, kas ir krieviski, nav krievu, tie par amīšu naudu izplata Rietumu propagandu, kur nomelno KF.

Atbildēt

qwe

25.02.2020. 18:20

PIETEIK, LŪDZU (!!!) atpestī no šī cenzētā mazpisāna, etc... Nav tak grūti uzrakstīt skriptu, kas detektē īsas 4-rindītes :-)

Atbildēt

Krievu kanāli ir dažādi

25.02.2020. 18:16

»

Latvis

Tā krievu propaganda balstās uz faktiem, bet mūsējā, ka mēdijs ir sarakstījis, bet faktu nav...


Vieni strādā uz Krievijas tautu, to objektīvi izglītojot, bez propagandas. Ir arī pretēji - nejedzīgi šovi - tīra propoganda.

Bet Kremlim citi kanāli un milzīgus resursus izliek, tur gan tīri meli.

Atbildēt

Skic Mikropisan!

25.02.2020. 18:13

»


Klāras Debess vēl nav! Izpildies atejsbedrē, dārgais draugs!

Atbildēt

švamme

25.02.2020. 17:33

Nu cik var teikt, MĀCIETIES VALODAS !!!
Kad vari izlasīt ziņas no vadošajiem pasaules raidītājiem (kuru izvēlē vēl jāpiešauj acs), tad rodas arī objektīvs viedoklis.
Un ar kremļa kanāliem vien nepietiek, lai izveidotos kaut cik objektīvs viedoklis.

Atbildēt

Latvis

25.02.2020. 17:10

Tā krievu propaganda balstās uz faktiem, bet mūsējā, ka mēdijs ir sarakstījis, bet faktu nav.
Krievu politiskajos šovos ir arī pretējā viedokļa paudēji, bet mums ir tikai runājošās galvas vienā virzienā.
Viens mūsējais Andris tur arī kliķes viedokli mēģina aizstāvēt, bet ir tik dumjš, ka vienmēr paliek muļķī. Man kauns par tādu latviešu pārstāvi un redzot, ka viņš tur ir, es pārslēdzu uz citu kanālu.

Atbildēt

Mjā...

25.02.2020. 16:33

Trīsceturdaļ cilvēks ar savu kremļa pasaku vācelīti jau līdz šejienei ir atrāpojis. Krievu kanālos vispār izņemot melus un propogandu nekā cita nav. Un arī tā saucamā "izklaide" tur ir tikai propogandas un degradētas morāles sastāvdaļa.

Atbildēt

Debilais Mikropisān!

25.02.2020. 16:28

»


Škic atpakaļ atejas bedrē! Un ārā nelien, kamēr neizpildies! Gaidi, kad no debesjuma tevi sauks Klāra Debess!

Atbildēt

Esmu dažreiz arī par to domājis, kāpēc tā notiek.

25.02.2020. 16:26

Kad dzīvoju UK, tur angļu mierā visi TV kanāli atspoguļoja vienu un to pašu viedokli, tikai citiem vārdiem. Arī laikraksti. Pareizo viedokli, kādā domā un jādomā britiem. Vai nav dīvaini? Angļu mierā.

Mēs ar savu nabadzību un esot starp Rietumu un Kremļa propagandu, esam starp dzirnakmeņiem. Miera nebūs. Bet karam negribas gatavoties.

Atbildēt

25.02.2020. 16:02

Jā Putins mūs izvaro. ASv baro ar saldumiem-

Atbildēt

kā b

25.02.2020. 15:58

Aptaujātie civilās aizsardzības dienestu speciālisti atzina, ka gāzmasku resursi ir minimāli, to var nepietikt visiem iedzīvotājiem, turklāt vecajām padomju laika gāzmaskām nedarbojas respiratori. Arī konkrēta rīcības plāna šādu ārkārtas situāciju gadījumiem nav. Nacionālo bruņoto spēku (NBS) Preses un informācijas nodaļas preses virsniece Agnija Štrausa aģentūru LETA informēja, ka bruņotie spēki neplāno civiliedzīvotājiem izsniegt gāzmaskas, jo tas neietilpst to pienākumos. Štrausa nezināja, kur cilvēki var gāzmaskas iegādāties. Vaicāta par plānu civiliedzīvotāju aizsardzībai ķīmiska vai bakteoroloģiska apdraudējuma gadījumā, Štrausa norādīja, ka šie jautājumi attiecas uz Iekšlietu ministrijas pakļautībā esošo Civilās aizsardzības pārvaldi (CAP). CAP priekšnieks Jurijs Kisļaks aģentūrai LETA teica, ka patlaban nekāda gatavības pozīcija ārkārtējai situācijai valstī nav ieņemta. "Ja valsts pateiks, ka jābūt gataviem, tad mēs arī savu iespēju robežās būsim tam gatavi," norādīja Kisļaks. Savukārt Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD), kura tiešā pakļautībā atrodas CAP, preses sekretāre Solveiga Smiltene aģentūrai LETA atteicās komentēt dienesta gatavību ārkārtas situācijām, jo negribot velti satraukt civiliedzīvotājus. Smiltene pastāstīja, ka valstij ir 1,9 miljoni gāzmasku, kas atrodas attiecīgās glabātavās. Tomēr aģentūras LETA aptaujātie civilās aizsardzības dienestu speciālisti atzina, ka gāzmasku resursi ir minimāli, to var nepietikt visiem iedzīvotājiem, turklāt vecajām padomju laika gāzmaskām nedarbojas respiratori. Otras lielākās Latvijas pilsētas Daugavpils domes priekšsēdētāja padomnieks civilās aizsardzības jautājumos Vladislavs Veliks aģentūrai LETA atzina, ka Daugavpils nav gatava aizsargāt savus iedzīvotājus no iespējamiem ķīmiskajiem un bakterioloģiskajiem uzbrukumiem, jo civilās aizsardzības dienesta rīcībā nav nedz plāna, kā rīkoties iespējamā uzbrukuma gadījumā, nedz individuālās aizsardzības līdzekļu. Gāzmaskas, kas bija civilās aizsardzības dienesta rīcībā, jau sen ir izdalītas uzņēmumiem un ir novecojušas. Dobeles rajona padomes pašvaldības autoceļu padomes izpilddirektors, civilās aizsardzības speciālists Andris Mazvērsītis aģentūrai LETA teica, ka lietot Latvijā esošās vēl padomju laiku gāzmaskas "ir tas pats, kas mutei aizlikt priekšā mutautiņu", jo respiratori nedarbojas, turklāt šīs gāzmaskas nav domātas aizsardzībai pret ķīmiskām vai bakterioloģiskām vielām. Lielas nelaimes gadījumā arī nebūtu iespējams operatīvi izdalīt gāzmaskas, jo tās atrodas noliktavā, līdz ar to iedzīvotājus praktiski nav iespējams pasargāt. "Mēs varam rīkoties tikai ārkārtas situācijās mežu ugunsgrēku gadījumā, nekam citam neesam gatavi," atzina Mazvērsītis. Pēc Mazvērsīša teiktā, Dobeles rajonā savulaik esot izstrādāts civilās aizsardzības rīcības plāns, taču sen vairs nedarbojoties pretradiācijas un pretķīmisko vielu patversmes. Pašvaldības pārziņā uz aptuveni 40 000 iedzīvotāju esot aptuveni 27 000 dažāda izmēra gāzmasku, kurām gan nedarbojoties respiratori.

Atbildēt

jaajaa

25.02.2020. 15:56

...bet tad vajag arī kādu faktu uzreiz minēt...nu piemēram...1990.g.4.maijā Latvijas Padomju Sociālistiskās Republikas Augstākā padome sanāca kopā un nolēma, ka LPSR turpmāk sauks par Latvijas Republiku un Augstāko padomi par Saeimu...lai katrs secinājumus izdara pats...:)

Atbildēt

Žulis

25.02.2020. 15:55

Tā, pēc iepriekš izstrādāta plāna un scenārija vaidotā izrāde, ko tagad lepni dēvē par "dziesmoto revolūciju" jau pašos pirmsākumos bija vieni vienīgi meli. Bet par cik šajā pasākumā bija iesaistītas lielas ļaužu masas, tad tautā radās pārliecība, ka viss ir noticis "pa īstam". Pēc tam kažokus pārmetušie padomju funkcionāri no tribīnēm teica "mēs uzvarējām". Un tauta viņiem applaudēja, nesaprotot, ka funkcionāri runā par savu, nevis tautas uzvaru. Tauta vēl šodien atceres pasākumos applaudē un gavilē par šo padomju nomenklartūras spožo uzvaru un savu smago zaudējumu.

Atbildēt

Taisnība

25.02.2020. 15:41

Pilnīgi piekrītu. Masmediji gļēvi pierāvušies malā vai pūš siles stabulē. Par tiem krievu kanāliem , nu,tamdēļ jau smadzenes dotas, lai saprātīgs cilvēks pats izlemtu, cik no sižeta ir meli, cik piepušķojums, bet cik varbūt tā informācijas daļa, ko mums "savējie baltie pūkainie" noklusējuši un ir vērts pameklēt ārvalstu lapās sīkāk. Aizvērt (cenzēt, neatļaut) ir viegli, bet patiesību jau nenoslēpsi arī ar tādām "padomju laika aizliegumu metodēm".

Atbildēt

enchante

25.02.2020. 15:37

nu, ko tur piebilst, tāpat kā padomju laikā mūs uzskata par maziem bērniem un viņiem jau parasti nepatīkamas lietas par mammu un papu nestāsta, ja vien lieta nav nonākusi jau līdz šķiršanās prāvai...

Atbildēt

ozols

25.02.2020. 15:02

Sen vajadzēja aizvert NTV,Baltijas 1.programu,tos var skatīt ar satalīta antenem.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

FotoLaikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus. Lai arī patīkamāk noteikti būtu svinēt Latvijas svarīgāko uzvaru, diemžēl nāksies brīdi uzkavēties arī šajā publiskās diskusijas laukumā, īsi atvairot izdarītos metienus pa maniem vārtiem.
Lasīt visu...

8

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

FotoTā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo nevienam nav nav tik liela atbalsta, lai saņemtu ievēlēšanai nepieciešamo balsu skaitu. To lieliski apzinās arī politiķi.
Lasīt visu...

21

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

FotoKas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks.
Lasīt visu...

3

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

FotoPēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila Saksa-Konstantinova apgalvojumiem presē, šo rakstu vēlamies sākt ar diviem būtiskiem jautājumiem. Kurš ir atbildīgs par ekspertu ekspertīzes kontroli, un kā pasargāt mūsu bērnus un sabiedrību no stigmatizējošu un veselību apdraudošu naratīvu veidošanās sabiedriskajā domā?
Lasīt visu...

21

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

Foto“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par to, ka pēc prezidenta ievēlēšanas nevajadzētu veidot citu koalīciju. To viņš uzsver “Neatkarīgās” raidījumā, kurā piedalās visi trīs prezidenta amata kandidāti un kā eksperts – bijušais Valsts prezidenta kancelejas šefs Mārtiņš Bondars (Vairas Vīķes-Freibergas laiki). “Prezidenta dēļ koalīcija sastrīdas? Tas nav nopietni,” Pīlēns pabeidz domu.
Lasīt visu...

21

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

FotoGrūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut ko tādu, ko nosauca par prokremlisku – proti, nedraudzīgu mūsu kopējam stāstam. Kāpēc neko tādu mēs no viņa nedzirdējām iepriekšējos četrus gadus, lai gan utaino šovinistu grūpijas un virsvadītāji tāpat darīja savu darbu. Un – ne tikai Saeimas namā.
Lasīt visu...

21

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

FotoLatvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no citām disciplīnām/zinātnēm. Arī atsevišķa Latvijas vēsture ne, bet tā tiks mācīta pasaules vēstures kontekstā. Lai plašākai publikai palīdzētu saprast diskusiju, vēlētos dalīties ar to, kas ir vēsture, kāpēc tā jāmāca un kādu vēsturi vajadzētu mācīt mūsu skolās.
Lasīt visu...

21

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

FotoPersonīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu ceļmalā stāvošos zemniekus vai teiktu iedvesmojošas runas meijām greznotos tautas namos. Pats galvenais ir, lai nākamais prezidents būtu spējīgs vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos. Lai viņam būtu izveidoti labi personiskie kontakti ar visiem Eiropas, ASV un NATO līderiem un lai viņam vienmēr būtu iespēja ar tiem sazināties un paust savas bažas par Eiropā un pasaulē notiekošo. Un arī lai ārvalstu partneri savukārt cienītu mūsu prezidentu un zinātu, ka viņa domās ir vērts ieklausīties.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...