Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Claudia Klein

12.03.2020. 09:22

Sveicināti un sveicināti Spotcap globālo aizdevumu pakalpojumos. Mans vārds ir Klaudija Kleina, es esmu aizdevējs un arī aizdevumu konsultants.

Vai jums ir nepieciešams finanšu atbalsts? vai jums ir nepieciešams aizdevums dažādiem mērķiem? ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, es ieteiktu jums sazināties ar manu firmu, izmantojot | spotcapglobalservices(a)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | un jūsu kontā ir aizdevums 24 stundu laikā, jo mēs piedāvājam izcilus aizdevuma pakalpojumus visā pasaulē.

Mēs piedāvājam visa veida aizdevumu pakalpojumus (individuālais aizdevums, biznesa aizdevums un daudzi citi), mēs piedāvājam gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumus, kā arī jūs varat aizņemties līdz 15 miljoniem eiro. Mans uzņēmums palīdzēs sasniegt dažādus mērķus ar plašu aizdevuma produktu klāstu.

Mēs zinām, ka likumīga aizdevuma saņemšana vienmēr ir bijusi milzīga problēma Personām, kurām ir finansiālas problēmas un kurām ir nepieciešams risinājums, daudziem cilvēkiem ir tik grūti iegūt kapitāla aizdevumu no savām vietējām bankām vai citām finanšu institūcijām augsto interešu dēļ. likme, nepietiekams nodrošinājums, parāda un ienākumu attiecība, zems kredītreitings vai kādi citi iemesli

Vairs nav gaidīšanas laika vai stresaino bankas apmeklējumu. Mūsu pakalpojums ir pieejams visu diennakti - jūs varat saņemt aizdevumu un veikt darījumus jebkurā vietā un vietā, kur jums tas nepieciešams

Mēs sniedzam 24 stundu pasaules klases aizdevuma pakalpojumus. Jautājumiem / jautājumiem? - Nosūtīt e-pastu uz | spotcapglobalservices(a)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | & Saņemiet atbildi vienā mirklī.

Jūsu ģimenei, draugiem un kolēģiem nav jāzina, ka jums ir maz naudas, vienkārši rakstiet mums un jūs saņemsit aizdevumu.

Jūsu finansiālā brīvība ir jūsu rokās!

Atbildēt

seskulapsene

03.03.2020. 22:28

atkal aptaisījusi pakaļkājas pa šķidro

Atbildēt

Viktors Kinne

02.03.2020. 12:07

Rūgti apzināties,ka"meli pārņem "cilvēku prātus.

Atbildēt

fakts

02.03.2020. 09:32

Jonass Levits - valsts komisārs 1940. gada nacionalizācijā. Atņēma Latvijas iedzīvotājiem fabrikas, namus, dzīvokļus, darbnīcas, naudu, dārglietas... Atmaskoti siles preses meli, ka prezidenta tēvs bijis pretpadomju disidents:

Finansu ministra 305. rīkojums par valsts komisāra iecelšanu uzņēmumiem “Metall-Štamp” Z. Sapugo un M. Šomers un “Metaltechnika” D. Muške.
Pamatojoties uz likumu par banku un lielo rūpniecības uzņēmumu nacionalizāciju Latvijas Padomju Sociālistiskās Republikas teritorijā (“Vald. Vēstn.” 1940. g. 168. num.),
ieceļu Jonasu Levitu par valsts komisāru, skaitot ar š. g. 29. jūliju, turpmāk minēto uzņēmumu rūpniecības pasākumiem:
1) “Metall-Štamp” Z. Sapugo un M. Šomers”, aluminija un metāla preču fabrika, Rīgā, Slokas ielā 55, person. atbild, biedri: Zālamans Sapugo un Meilaichs Šomers,
2) “Metaltechnika” D. Muške, metalpreču fabrika, Rīgā, Vagonu ielā 21, īpašn. Dāvids Muške.
Rīgā, 1940. g. 29. jūlijā
Finansu ministris K. Karlsons

Atbildēt

Pāvesta impērija brūk

28.02.2020. 15:48

Visu zemju proletārieši ir apvienojušies, kad jūs latvieši atmetīsiet sīkās ķildas un apvienosieties pret kopējo ienaidnieku. Ienaidnieku pazīmes ir bezgala vienkāršas, tie visi kā viens tēlo savējos labdarus, tie nemitīgi redzami mēdijos, bet kurus neredz medijos tos nodod bankas kontu daudzās nulles, kurām nav pamatota izcelsme.

Atbildēt

ujikl

27.02.2020. 23:49

visi normali cilveki jau sen saprot ,ka trubaa te buus.

Atbildēt

Lamata

27.02.2020. 15:36

Laikrakstos vismaz var iepazīties ar intervējamo viedokļiem. Analītiskās žurnālistikas Latvijā nav vispār. Nabagu valstī nekāda žurnālistika nav paredzēta. Ir partiju rupori kā JV IR ar Ozoliņu ievadrakstos, Dienā mēdz būt interesantas uzaicināto profesionāļu intervijas , LA uzsvars uz latviskumu. Līcītim laba ironija. Pēdējais laiks samazināt PVN laikrakstiem, kas ir vislielākais ES. Arī tad pasta dārgo pakalpojumu dēļ laikraksti tikai retajam būs pieejami. Tautiņa jātur tumsonībā.

Atbildēt

Tante

27.02.2020. 15:16

Vairs neskatos stulbos "patriotiskos" LTV kanālus. i Viss tiek pūsts vienā stabulē. KF vismaz ir kaut vai Doždj ar no oficiālās propagandas atšķirīgu viedokli. Nācijas Tēvs cenšas panākt, lai Latvijā tiktu rādītas vienīgi ES valstu TV. Jāsāk vismaz ar portugāļu TV. Latviešiem jāapgūst visas ES valodas. Ko darīt ar angļu valodu, ja dēļ Brexit briti vairs nav ES ? Jau tā LV daudz pieslēgumu ir satelītiem LTV izbeigsies dabīgā nāvē, ja budžetā aptrūks naudas tā uzturēšanai.

Atbildēt

kaķa smiekli

27.02.2020. 11:30

Valdošās kliķes mēģinājumi iestāstīt pastalnieku aunu baram, ka tikai Muļķu zemes tv kanālos skatāma vispareizākā informācija ir tik smieklīgi, ka nav vēŗts pat kaut ko analizēt. Ja nebūt Krievijas tv, vispār varētu justies kā Alise trušu alā.

Atbildēt

xy

26.02.2020. 16:09

Ja šī cepšanās ar Baltijas I programmu kaut kā, iespējams, nejauši nesakristu ar vēlēšanu kampaņas sākumu...

Atbildēt

Krievs

26.02.2020. 15:55

Krievu TV kanāli Latvijai nav vajadzīgi vai vajadzīgi smadzeņu skalošanai - tik "precīzi" un "pareizi"stāsta, ka var apkakāties no priekiem. Man pietiek Latvijas TV kanālu stulbuma, ko izvērtēt un saprast.

Tautai nav jau 30 gadus nekādas normālas informācija no masu medijiem - ne no avīzē, ne no TV, ne radio. Tautas intereses neviens medijs vairs nerisina un neaizstāv - nauda, nauda, nauda un "sātana graši".

Netici nevienam avīzes rakstam!

Atbildēt

Andrs

26.02.2020. 10:49

Jā,uzskatāms piemērs kā ar komentāru palīdzību var ''nobeigt'' diezgan sakarīgu autora viedokli!
Ja tas ir viens un tas pats cilvēks,kas bieži komentē,es viņam ne tik bieži piekrītu,jo pretendē uz pareizo tautiešu viedokli daudzos jautājumos.Bet šoreiz laikam viņam ir liela daļa taisnības,trūkst argumentu pret un parādās kaku un pisānu tēma!

Atbildēt

Jons

26.02.2020. 09:32

Krievijas propoganda aktīvi atbalsta pie varas esošos kangarus un nevēršās pret tiem,kā tas notiek pret pēcmaidana Ukrainas politiķiem.Līdz ar var atkārtoti secināt,kā pie mums ļoti sekmīgi joprojām darbojas Kremļa un kangaru kopprojekts dziesmotās revolūcijas veidolā.Kā viens no nosacījumiem,droši vien bija,okupantu specvienību atstāšana ar pilsonības piešķiršanu un Kremļa propogandas izplatīšanas nepārtrauktība,kuru nodrošina čekas personāls,kas arī netiek slēpts.

Atbildēt

kamēr

26.02.2020. 06:49

Kamēr uz pasaules ir dzeltenie,tikmēr būs meli zagšana,laupīšana.......

Atbildēt

Viedais

26.02.2020. 00:26

Uzrakstīt labu rakstu nebūt nav viegli. Vieniem gari pārgudrības folianti, kurus normāls cilvēks, ne izlasīt, ne sagremot nevar. Citiem īsi gaisa burbuļi. Mans padoms autoriem: nemēģiniet vienā tekstā iedabūt vairāk par vienu domu. PS: kas ir TV? 🤣

Atbildēt

érgla knàbis

25.02.2020. 22:25

»

Mikropisan!

Nelien no atejas laukā, kamērt neizpildies


knàb suudà regulàri, aborta upuri izdratec Eggmaŗsz Kakuédàjs kas jùtas kà pieqirs-komas atejas patriots no savas skapja partneres lapsas svaigu izkàrnìjumu garśas!

Atbildēt

ar ASV ziņām uzmanīgi, sarkanie trako

25.02.2020. 21:59

otra naudu ne tikai krieviem gribas................

Atbildēt

mums krievijas ziņas

25.02.2020. 21:58

klausieteis Bučko Volodimiru, klausieties Tabahu Hariju, ir raidījums ono vam nado you tube, lieciet kopā

Atbildēt

ha-ha

25.02.2020. 21:25

Propaganda ir tad, kad ir tikai viens pareizais, īstais un neapstrīdamais viedoklis. Kā pie mums - ko radioziņās vienmēr un vispareizāk pasaka Plūme. Viņu neviens pat neiedomājas apstrīdēt!
Nedomāju, ka šo propagandu veic Latvija. To pieprasa tur augšā... Kā te komentāros raksta - arī Anglijā tas pats.
Interesanti būtu zināt - kas ir tas, kas tur augšā. Kā viņu sauc? Tak ne demokrātija!

Atbildēt

Normāli

25.02.2020. 21:16

Lapsa ir kaut kādā atvaļinājumā? Tagad arī murgus bez virsraktam kaut cik atbilstoša satura ļauj publicēt? Izlasu virsrakstu(ok, šajā lapā ļauj izteikties arī pagrabā dzīvojošajiem radījumiem), lasu tekstu - ko pie velna autors vēlējās pateikt? Raksts bez satura un tikai emocionāliem mēsliem ir trollīšu paraksts.
Un jebkurš, kurš kaut ko saka rebalticas virzienā ir:
a) trešās klases domāšanas līmenī;
b) trollis.
Un skaidrāks par skaidru, ka troļļu te netrūkst.
Prasības šeit publicēties ir sabiedriskās atejas līmenī.

Atbildēt

Latvis

25.02.2020. 21:04

»

š

Kas tas ir "Rietumu propaganda


Uz idiotiskiem jautājumiem atbildēt nevar! Ei ārstēt galvu!

Atbildēt

Q-kū

25.02.2020. 20:20

»

qwe

PIETEIK, LŪDZU (!!!) atpestī no šī cenzētā mazpisāna, etc... Nav tak grūti uzrakstīt skriptu, kas detektē īsas 4-rindītes


lapsai atkal kritiskās dienas ienākušās? Vai klimaksa lēkmes mentālo (!!!) etc... sapestījušas :-)

Atbildēt

š

25.02.2020. 20:11

»

Latvis

Krievi neko nemelo, viņi var neteikt, kas nepatīk. Melus neesmu dzirdējis, viedoklis atšķirīgs, bet pamatots uz faktiem


Kas tas ir "Rietumu propaganda"?
Kur tādu var atrast un kādi ir tās mērķi?
Kad "Latvis" domās latviski, nevis tulkos no dzimtās, tad arī "Latvi" sapratīs latvieši.

https://www.facebook.com/sogoodnow/videos/770543423136226/?v 770543423136226

Atbildēt

Pusspŗāgušais Eggmaŗŗsz Kakueedajzs, pieqirs-komas debiloidsz, un viņa stukača-provokatora diagnoze

25.02.2020. 19:38

»

Skic Mikropisan!

Klāras Debess vēl nav! Izpildies atejsbedrē, dārgais draugs


Zinātnieki atklājuši, ka tiem, kuri visu savu dzīvi zog, terorizē citus un melo, varētu būt mazākas smadzenes nekā citiem cilvēkiem. Magnētiskās rezonanses uzņēmumos novērots, ka pieaugušiem cilvēkiem, kuri kopš bērnības ir ar antisociālu uzvedību, ir samazināta smadzeņu masa un plānāka to garoza vietās, kas ir saistītas ar tāda veida uzvedību. Pagaidām gan nav skaidrs, vai tas ir iedzimtības dēļ, vai arī rodas narkotiku ietekmē, zema intelekta līmeņa vai garīgās veselības problēmu dēļ. "Personāži, kas pastāvīgi izrāda antisociālu uzvedību jau kopš mazotnes un turpina to darīt visu atlikušo dzīvi, iespējams, zināmā mērā ir invalīdi, jo viņu smadzeņu struktūrā varētu būt izmaiņas, kas sarežģī viņu sociālās spējas, un tas savukārt var novest pie antisociālas uzvedības", esot "skaidrojuši pētījuma autori, kuri arī atzīmēja, ka ir svarīgi nestresot un “nedemonizēt” šo cilvēku grupu, bet uztvert tos kā mentāli apgrūtinātus cilvēkus, kuriem nepieciešama speciālistu palīdzība."

Atbildēt

Kaatad

25.02.2020. 19:35

Tv , kā info avots, ir strauji aizejošs pasākums.Ar internātu, lūk, kur cenzoru nākamā ķeza,- kā pamatos visādus filtrus :)

Atbildēt

Latvis

25.02.2020. 19:04

»

Krievu kanāli ir dažādi

Vieni strādā uz Krievijas tautu, to objektīvi izglītojot, bez propagandas. Ir arī pretēji - nejedzīgi šovi - tīra propoganda


Krievi neko nemelo, viņi var neteikt, kas nepatīk. Melus neesmu dzirdējis, viedoklis atšķirīgs, bet pamatots uz faktiem.
Tie citi, kas ir krieviski, nav krievu, tie par amīšu naudu izplata Rietumu propagandu, kur nomelno KF.

Atbildēt

qwe

25.02.2020. 18:20

PIETEIK, LŪDZU (!!!) atpestī no šī cenzētā mazpisāna, etc... Nav tak grūti uzrakstīt skriptu, kas detektē īsas 4-rindītes :-)

Atbildēt

Krievu kanāli ir dažādi

25.02.2020. 18:16

»

Latvis

Tā krievu propaganda balstās uz faktiem, bet mūsējā, ka mēdijs ir sarakstījis, bet faktu nav...


Vieni strādā uz Krievijas tautu, to objektīvi izglītojot, bez propagandas. Ir arī pretēji - nejedzīgi šovi - tīra propoganda.

Bet Kremlim citi kanāli un milzīgus resursus izliek, tur gan tīri meli.

Atbildēt

švamme

25.02.2020. 17:33

Nu cik var teikt, MĀCIETIES VALODAS !!!
Kad vari izlasīt ziņas no vadošajiem pasaules raidītājiem (kuru izvēlē vēl jāpiešauj acs), tad rodas arī objektīvs viedoklis.
Un ar kremļa kanāliem vien nepietiek, lai izveidotos kaut cik objektīvs viedoklis.

Atbildēt

érgla knàbis

25.02.2020. 17:10

»

Debilais Mikropisān!

Škic atpakaļ atejas bedrē! Un ārā nelien, kamēr neizpildies! Gaidi, kad no debesjuma tevi sauks Klāra Debess


Śkic atkal ielīst atpakal zoofilu skapī savai partnerei lapsai pakaļcaurumà, LPSR laiku milici un čekas stukach un pŗovokatoŗ Egmaŗsz Kakuedajzs!
Vai tev utainais cüka pederazd eggmàr kaut ko prasija? Paliec mierigs URLA!
Pievaldi savu déjamo, tev iespraudïs atejpoda vàku tüplï kas darbojas vibratora rezimà ,tad tevi dràzis cauru nakti un dienu un tad varési staigàt kà gailis ar paceltu asti ki-ka-ri-gü.

Atbildēt

Latvis

25.02.2020. 17:10

Tā krievu propaganda balstās uz faktiem, bet mūsējā, ka mēdijs ir sarakstījis, bet faktu nav.
Krievu politiskajos šovos ir arī pretējā viedokļa paudēji, bet mums ir tikai runājošās galvas vienā virzienā.
Viens mūsējais Andris tur arī kliķes viedokli mēģina aizstāvēt, bet ir tik dumjš, ka vienmēr paliek muļķī. Man kauns par tādu latviešu pārstāvi un redzot, ka viņš tur ir, es pārslēdzu uz citu kanālu.

Atbildēt

Mjā...

25.02.2020. 16:33

Trīsceturdaļ cilvēks ar savu kremļa pasaku vācelīti jau līdz šejienei ir atrāpojis. Krievu kanālos vispār izņemot melus un propogandu nekā cita nav. Un arī tā saucamā "izklaide" tur ir tikai propogandas un degradētas morāles sastāvdaļa.

Atbildēt

Debilais Mikropisān!

25.02.2020. 16:28

»

CENZĒTS (un politiski represēts)

...


Škic atpakaļ atejas bedrē! Un ārā nelien, kamēr neizpildies! Gaidi, kad no debesjuma tevi sauks Klāra Debess!

Atbildēt

Esmu dažreiz arī par to domājis, kāpēc tā notiek.

25.02.2020. 16:26

Kad dzīvoju UK, tur angļu mierā visi TV kanāli atspoguļoja vienu un to pašu viedokli, tikai citiem vārdiem. Arī laikraksti. Pareizo viedokli, kādā domā un jādomā britiem. Vai nav dīvaini? Angļu mierā.

Mēs ar savu nabadzību un esot starp Rietumu un Kremļa propagandu, esam starp dzirnakmeņiem. Miera nebūs. Bet karam negribas gatavoties.

Atbildēt

patiesībā

25.02.2020. 16:14

»

Taisnība

Pilnīgi piekrītu. Masmediji gļēvi pierāvušies malā vai pūš siles stabulē. Par tiem krievu kanāliem , nu,tamdēļ jau smadzenes dotas, lai saprātīgs cilvēks pats izlemtu, cik no sižeta ir meli, cik piepušķojums, bet cik varbūt tā informācijas daļa, ko mums "savējie baltie pūkainie" noklusējuši un ir vērts...


JEBKURŠ / JEBKĀDS uz “vidējo statistisko lumpeņu mērķauditoriju orientētais” ZOMBĒJUMS tiek tiražēts TIKAI un VIENĪGI izmantojot tā dēvētos “masu informācijas līdzekļus”, jebkuros attiecīgi "lietderīgajos" formātos (t.i. – tradicionālo drukāto “presi” / virtuālos “publiskos ziņu portālus” u.c. taml. “infospama agregatorus” / tradicionālos TV un radio “inforuporus” / uz IT u.c. taml. “inovatīvo komunikācijas & manipulācijas formātu platformas” balstītus “alternatīvos audiovizuālos instrumentus”).

Šis tā dēvēto "masmēdītāju" jeb "masmē.dekļu" tiražētais ZOMBĒJUMS ir tematiski absolūti visaptverošs un neierobežoti "universāls" - ieskaitot dažādas subjektīvi tendenciozi sashēmotas / lobētas "sazvērestības teorijas", t.sk. (piemēra pēc) arī savulaik mēnešiem "ilgtspējīgi" un izmisīgi skaļi izbazūnēto "oligarhu sarunu" farsu, tāpat arī regulāri aktualizēto "čekas maisu" atsevišķu tendenciozi sakompilētu fragmentu "kontrolēti dozētu" izgāšanu publiskai izķidāšanai, protams (neiztrūkstoši un neizbēgami) arī ikdienišķi "prezentējot bauru mērķauditorijai" nepārtrauktas militārhistēriskas "krievi nāk!!!" konvulsijas, komplektā ar bezprecedenta masīvu totāli debilizējošas "hibrīdkara lumpenpropaGANDĒŠANAS" zombējumu, atšķaidot šādu "sprādzienbīstami toksisku murgoloģiju" ar vietēji provinciālā, "ģeopolitiski" reģionālā vai globāli superelitārā "fasējuma" standartpliekani sadzīviskās "ziepenes" +/- populāru privātpersonāžu izpildījumā u.c. taml. pa lēto angažēta, truli defektīvas vai pat apzināti pretlikumīgas "revolucionārās pārliecības" bezjēgā pārkropļota lumpeņspama draņķības.

Un šī pseido "preses / vārda brīvība" tiek realizēta, prasti pērkamajiem masmēdītājiem ikdienišķi pārdodoties "par samērīgu atlīdzību" vai pat izpildoties "nesavtīgi lojālpatrEJotiski / rietumdeRmoliberastiski" un taml. pat demonstratīvi klaji subjektīvi tendenciozi motivēti - šādiem morāli un reāli prostituētiem masmēdītājiem / tajos truli parazitējošajiem pseido "žurnālistiem" nožēlojami pazemīgi un verdziski iztapīgi apkalpojot savu saimnieku un angažētāju "īpašās vajadzības". Vienlaikus arī – piekopjot pa lēto angažētu, nu jau visaptveroši masīvu dzīvnieciski trulu un pat apzināti PRETLIKUMĪGU CENZŪRU, kas tiek vērsta gan pret angažētāju norādītajiem / pasūtītajiem "izstrādes figurantiem", gan arī pret pašu masmēdītāju subjektīvi izvēlētajiem iedomātajiem "bīstamajiem pretiniekiem" / "šķiriskajiem ienaidniekiem".

Līdz ar to – BEZ tā saucamajiem “masmēdītājiem” jeb “masmēd.ekļiem” (sevišķi jau - tādiem uz "netīri dzelteno noplūžu" rēķina truli parazitējošiem "žļurKAnālistiem", kā lapsa ar savu "netradicionālo minoritāšu lepnumskapi" piecirst-komu) nekāds truli prasts “populisms”, regulāras publiskas "raganu medības", mikrocefālu deģenerātu organizētas un piekoptas publiskas "linčošanas" un taml. "sabiedriskā viedokļa formēšanas / kontroles" manipulācijas, kas galvenokārt izpaužas kā bezcerīgi infantilas lumpeņauditorijas VISAPTVEROŠS MASVEIDA ZOMBĒJUMS, vienkārši nebūtu iespējams. Tā vi’š i’, ko šam padarīsi…

-----------

Ir sacīts: “Absolūti bezjēdzīga un jebkurā izpratnē nelietderīga cīņa (jeb, visbiežāk, pat tikai “vētrainas rosības” imitācija) ar SEKĀM, nespējot saskatīt vai pat apzināti ignorējot to patiesos CĒLOŅUS, ir viena no lielākajām muļķībām un viens no galvenajiem iemesliem tam, kāpēc “esam tur, kur esam, un ārā netiekam”.”

Un, arī: “DOMĀ līdzi!!!…”

Jo, kā zināms: "Cilvēkam galva ir paredzēta galvenokārt domāšanai – NEVIS tikai kā plauktiņš cepurei / pakaramais lakatiņam, vai arī priekš tam, lai putni rumpi nepiegāna." ;)

Atbildēt

CENZĒTS (un politiski represēts)

25.02.2020. 16:12

...
"Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spēku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-----------
Ir sacīts: "Pretinieks (galvenokārt – tikai šķietamais jeb tendenciozi iedomātais "pretinieks"), kurš atklāj mūsu kļūdas, ir pat nesalīdzināmi vērtīgāks nekā šķietamais "draugs", kurš vēlas tās noslēpt."

Un, arī: "Kritikas (jebkādas, t.sk. arī satīras, ironijas, sarkasma un taml. radošu izpausmju) totalitāri agresīva ierobežošana vai pat necilvēcīgi trula iznīdēšana (cita starpā – tieši tāpat, kā objektīvas un taml. "veselīgas" PAŠkritikas deficīts) neizbēgami noved pie tā, ka VISS kritikā aktualizētais izpildās daudz ātrāk, apjomīgāk, "iekļaujošāk", graujošāk un taml. pamatīgāk."

Savukārt, kā zināms: "Gudri ļaudis mācās galvenokārt no citu kļūdām, ne pārāk gudrie – galvenokārt no savējām, bet pilnīgi bezcerīgi muļķi nemācās VISPĀR." ;)

-----------

Mediju ziņa (2014. gads): "Kā zināms, pēcpadomju Latvijā sabiedrības uzticēšanās žurnālistiem ir drūma problēma. Laiku pa laikam medijos parādās publikācijas par mūsu atsevišķu žurnālistu negodīgo rīcību gan informācijas iegūšanas laikā, gan informācijas tendenciozajā izmantošanā. Mūsu žurnālistikai nav laba morālā slava. Slikti ir tas, ka mūsu žurnālistikā nav konstatējams profesionālais korporatīvisms, aizsargājot savas profesionāli korporatīvās intereses un tajā skaitā savā kontingentā veicot paškritisku vietējās žurnālistikas analīzi, kā arī vajadzības gadījumā nosodot profesionālo normu pārkāpējus. Bet tagad (...) no tā būtiski cieš ne tikai mūsu žurnālistikas ja tā gaužām necilais profesionālais "mundieris", bet arī visas valsts reputācija." ... ( apt.cit.vied.aut. – zinātnieks un publicists Arturs Priedītis, publikācija "Vai nelietis var būt parlamenta priekšsēdētājs?" )
-------

"MUĻĶU Zemē - TĀ vi’š i’!..."
( ...[p]ar MZ SILES "valsts" angažētajiem ‘masmē.dekļiem’ )
( 'tekošā momenta aktualizējums' - iz "O.M.© arChīva" )

"Caur to ar' esam slaveni, ka..."
Šīs "valsts" 'masu mē.dekļi',
Pirms "glupo pūli" NOZOMBĒ ~
Šos pašCENZŪRA izkastrē:

Ja Saimnieks pauž, ka “melns ir balts” ~
Top “žurnālistiem” ‘feiss’ tik “salds”,
Ka pašiem “dūša apšķiebjas” ~
Dēļ ANGAŽĒTAS ...(mel)šanas:

“Šai MUĻĶU Zemes “valstī” VISS,
Ir tā, kā Saimnieks CENZĒJIS ~
Ja “melns ir balts”, tad - tā vi’š i’,
Mums ‘nespīd’ citi “viedokļi”!

Ja Saimnieks pavēl "nospārdīt" ~
Pa "masmē.dekļiem" iz..(gānīt),
Jebko, kas "nelojāls" vai "svešs",
Tad - tā vi’š i’ (kaut - paknaps "kešs")!

Ja Saimnieks rukšķ (pēc Orvela),
Ka "četras kājas" -- "vērtība",
Bet "divas kājas" -- "nerullē",
Tad - tā vi’š i’ (kaut - kretinē)!

Ja Saimnieks kviec, ka "Krievi nāk!!!"
Un gvelž, ka "MZ "valstij" VĀKS,
Bez rietum-OKUPANTIEM 'briest'!!!"
Tad - tā vi’š i’ (kaut - totāls "sviests")!

Ja Sainieks ķērc: "Wooow - "hibrīdkarš",
JAU grauj šo "valsti", gadiem garš!!!"
Kā maitas putns, ap ...('jūdzies'),
Tad - tā vi’š i’ (kaut - "bauri" smies)!

Ja Saimnieks grib, lai "gAnderiem",
No "skapja" laukā smirdošiem,
Tiek "cieņa" ZOMBĒTA un "gods",
Tad – tā vi’š i’ (kaut - pelnīts sods)!

Ja Saimnieks "prezentē", ka šis,
Ir “balts un pūkains” kustonis,
Ne trekni rijošs SILES lops,
Tad - tā vi’š i’ (kaut - “profīts” skops)!

Ja Saimnieks uzdod samelot,
Un “masmē.dekļos” publiskot,
Par SILES ‘rebēm’ “leģendas”,
Tad - tā vi’š i’ (kaut - BLEFS ir tas)!

Ja Saimnieks glaimus pieprasa,
Iekš ANGAŽĒTA “mē.dekļa” ~
‘Pūš’ “žurnālists”, lai “pūlis” dzird:
“Yesss - tā vi’š i’!...” (kaut - šķērmi smird)...”
...
Ja ZOMBĒTĀJS šķiet “goda vīrs”,
Kam medijs der kā “mušpapīrs”,
Pie kura ‘salīp’ VIENTIEŠI,
Tad - MUĻĶU Zemē tā ‘vi’š i’!

Bet - tie, kas “nelien” (...) Saimniekiem,
Tiek “CENZĒTI” no “mē.dekļiem”:
“Kam riebjas KALPOT “lojāli” ~
Lai lasās... (dillēs), TĀ vi’š i’!...”

-----------

MUĻĶU, radikāli nozombētu LUM.PEŅU, bezcerīgi aprobežotu "lojālpatr.EJotu", izdzimti defektīvu "SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu", klaji PRETLIKUMĪGAS "revolucionārās pārliecības" lop!ski trulu zombij.fanu, derdzīgi glumu "(p)(ie)līdēju", nožēlojami gļēvu "kluso mīzēju" u.c. taml. necilu "bio.gaļas izstrādājumu" zeme, SILES "valsts" parodija "eurolatv(ĀN)ija", XXI gadsimts.

Atbildēt

25.02.2020. 16:02

Jā Putins mūs izvaro. ASv baro ar saldumiem-

Atbildēt

kā b

25.02.2020. 15:58

Aptaujātie civilās aizsardzības dienestu speciālisti atzina, ka gāzmasku resursi ir minimāli, to var nepietikt visiem iedzīvotājiem, turklāt vecajām padomju laika gāzmaskām nedarbojas respiratori. Arī konkrēta rīcības plāna šādu ārkārtas situāciju gadījumiem nav. Nacionālo bruņoto spēku (NBS) Preses un informācijas nodaļas preses virsniece Agnija Štrausa aģentūru LETA informēja, ka bruņotie spēki neplāno civiliedzīvotājiem izsniegt gāzmaskas, jo tas neietilpst to pienākumos. Štrausa nezināja, kur cilvēki var gāzmaskas iegādāties. Vaicāta par plānu civiliedzīvotāju aizsardzībai ķīmiska vai bakteoroloģiska apdraudējuma gadījumā, Štrausa norādīja, ka šie jautājumi attiecas uz Iekšlietu ministrijas pakļautībā esošo Civilās aizsardzības pārvaldi (CAP). CAP priekšnieks Jurijs Kisļaks aģentūrai LETA teica, ka patlaban nekāda gatavības pozīcija ārkārtējai situācijai valstī nav ieņemta. "Ja valsts pateiks, ka jābūt gataviem, tad mēs arī savu iespēju robežās būsim tam gatavi," norādīja Kisļaks. Savukārt Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD), kura tiešā pakļautībā atrodas CAP, preses sekretāre Solveiga Smiltene aģentūrai LETA atteicās komentēt dienesta gatavību ārkārtas situācijām, jo negribot velti satraukt civiliedzīvotājus. Smiltene pastāstīja, ka valstij ir 1,9 miljoni gāzmasku, kas atrodas attiecīgās glabātavās. Tomēr aģentūras LETA aptaujātie civilās aizsardzības dienestu speciālisti atzina, ka gāzmasku resursi ir minimāli, to var nepietikt visiem iedzīvotājiem, turklāt vecajām padomju laika gāzmaskām nedarbojas respiratori. Otras lielākās Latvijas pilsētas Daugavpils domes priekšsēdētāja padomnieks civilās aizsardzības jautājumos Vladislavs Veliks aģentūrai LETA atzina, ka Daugavpils nav gatava aizsargāt savus iedzīvotājus no iespējamiem ķīmiskajiem un bakterioloģiskajiem uzbrukumiem, jo civilās aizsardzības dienesta rīcībā nav nedz plāna, kā rīkoties iespējamā uzbrukuma gadījumā, nedz individuālās aizsardzības līdzekļu. Gāzmaskas, kas bija civilās aizsardzības dienesta rīcībā, jau sen ir izdalītas uzņēmumiem un ir novecojušas. Dobeles rajona padomes pašvaldības autoceļu padomes izpilddirektors, civilās aizsardzības speciālists Andris Mazvērsītis aģentūrai LETA teica, ka lietot Latvijā esošās vēl padomju laiku gāzmaskas "ir tas pats, kas mutei aizlikt priekšā mutautiņu", jo respiratori nedarbojas, turklāt šīs gāzmaskas nav domātas aizsardzībai pret ķīmiskām vai bakterioloģiskām vielām. Lielas nelaimes gadījumā arī nebūtu iespējams operatīvi izdalīt gāzmaskas, jo tās atrodas noliktavā, līdz ar to iedzīvotājus praktiski nav iespējams pasargāt. "Mēs varam rīkoties tikai ārkārtas situācijās mežu ugunsgrēku gadījumā, nekam citam neesam gatavi," atzina Mazvērsītis. Pēc Mazvērsīša teiktā, Dobeles rajonā savulaik esot izstrādāts civilās aizsardzības rīcības plāns, taču sen vairs nedarbojoties pretradiācijas un pretķīmisko vielu patversmes. Pašvaldības pārziņā uz aptuveni 40 000 iedzīvotāju esot aptuveni 27 000 dažāda izmēra gāzmasku, kurām gan nedarbojoties respiratori.

Atbildēt

jaajaa

25.02.2020. 15:56

...bet tad vajag arī kādu faktu uzreiz minēt...nu piemēram...1990.g.4.maijā Latvijas Padomju Sociālistiskās Republikas Augstākā padome sanāca kopā un nolēma, ka LPSR turpmāk sauks par Latvijas Republiku un Augstāko padomi par Saeimu...lai katrs secinājumus izdara pats...:)

Atbildēt

Žulis

25.02.2020. 15:55

Tā, pēc iepriekš izstrādāta plāna un scenārija vaidotā izrāde, ko tagad lepni dēvē par "dziesmoto revolūciju" jau pašos pirmsākumos bija vieni vienīgi meli. Bet par cik šajā pasākumā bija iesaistītas lielas ļaužu masas, tad tautā radās pārliecība, ka viss ir noticis "pa īstam". Pēc tam kažokus pārmetušie padomju funkcionāri no tribīnēm teica "mēs uzvarējām". Un tauta viņiem applaudēja, nesaprotot, ka funkcionāri runā par savu, nevis tautas uzvaru. Tauta vēl šodien atceres pasākumos applaudē un gavilē par šo padomju nomenklartūras spožo uzvaru un savu smago zaudējumu.

Atbildēt

Taisnība

25.02.2020. 15:41

Pilnīgi piekrītu. Masmediji gļēvi pierāvušies malā vai pūš siles stabulē. Par tiem krievu kanāliem , nu,tamdēļ jau smadzenes dotas, lai saprātīgs cilvēks pats izlemtu, cik no sižeta ir meli, cik piepušķojums, bet cik varbūt tā informācijas daļa, ko mums "savējie baltie pūkainie" noklusējuši un ir vērts pameklēt ārvalstu lapās sīkāk. Aizvērt (cenzēt, neatļaut) ir viegli, bet patiesību jau nenoslēpsi arī ar tādām "padomju laika aizliegumu metodēm".

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

CSDD krīzes laikā gremdē autoskolas

FotoKamēr Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) sevi pozicionē kā tehnoloģiski progresīvu iestādi un ievieš e-pakalpojumus, tās pārraudzībā esošās autoskolas ir vienīgās izglītības iestādes valstī, kurām "Covid-19" krīzes laikā tiek liegts izmantot mūsdienīgus risinājumus - tālmācības platformas topošo autovadītāju apmācībai. Jau tuvākajā laikā tas var rezultēties ar smagu krīzi gan autoskolu, gan arī pasažieru un kravu pārvadājumu nozarē.
Lasīt visu...

12

Ticēt, cerēt un... vilties

FotoValdība strādā vaiga sviedros, lai bez palīdzības neatstātu nevienu, lai uzreiz pēc krīzes saudzīgi ieziemotie uzņēmumi strauji atsāktu sildīt ekonomiku. Nepametīšot grūtībās nevienu.Grūti pateikt, cik daudzi noticēja šai pasakai, bet vīlās gan daudzi, pievienojoties to skeptiķu pulkam, kuri jau sākotnēji solījumu palīdzēt tulkoja kā palīdzēšanu tikai savējiem, pietuvinātiem.
Lasīt visu...

21

Valdība, lūdzu, dodiet naudu pareizajiem medijiem, kas ražo pareizu saturu

FotoKopš ārkārtas stāvokļa izsludināšanas valstī Latvijas iedzīvotāju interese par notiekošo saistībā ar COVID-19 ir strauji augusi. Pēdējās nedēļās rekordliels skaits iedzīvotāju apmeklējis interneta ziņu vietnes, pieaudzis televīzijas pārraižu skatītāju skaits. Tas ir augsts uzticēšanās un atzīšanas līmenis Latvijas žurnālistiem. Paldies jums par to!
Lasīt visu...

21

Dievs ir klātesošs pat tad, kad viņš varētu šķist bezspēcīgs

FotoŠodienas garajā Evaņģēlija fragmentā Jēzus saviem mācekļiem saka: “Jūs sāksiet šaubīties par mani šajā naktī.” Mācekļi bija pieraduši redzēt Jēzu kā tādu, kurš dara brīnumus, kuram ir milzīga autoritāte, kuram ir spēks un pret kuru ienaidnieki neko nevar izdarīt. Mēs zinām, ka to Evaņģēlijā parāda vairāki fragmenti – kad viņu grib nogrūst no kalna Nazaretē, bet Jēzus iziet starp viņiem un attālinās, vai tāpat citā vietā, kad viņu grib nomētāt ar akmeņiem, bet viņš iziet cauri pūlim un neviens neuzdrošinās viņu aiztikt. Pēkšņi tā situācija mainās. Jēzu arestē, un rodas iespaids, ka viņš ir bezspēcīgs. Mācekļi aizbēg prom, un svētais Pēteris no viņa trīs reizes atsakās.
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma nedrīkst būt sasteigta

FotoVides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija šobrīd aktīvi uzsākusi Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformas procesu, plānojot atsevišķas tās funkcijas nodot Valsts vides dienestam. Ir radušās pamatotas šaubas, ka šis process tiek virzīts steigā un var radīt draudus dabas aizsardzības sistēmai Latvijā kopumā.
Lasīt visu...

21

Uzticēšanās lirika

FotoLaiku pa laikam sociologi noskaidro Latvijas iedzīvotāju uzticēšanos valsts institūcijām – prezidentam, parlamentam, valdībai, armijai, drošības iestādēm, policijai, sabiedriskajām organizācijām, partijām, bankām, tiesai, prokuratūrai, medijiem. Tā, protams, ir sava veida sociālā lirika. Socioloģiskās izpētes rezultātus nosaka jūtas, emocijas, dvēseles pārdzīvojumi. Tas ir subjektīvās reakcijas materiāls. Tas iegūts, dzīvē nonākot tiešā saskarē ar valsts iestādēm un to amatpersonām, kā arī skatoties TV ziņas par valsts ierēdņu darbību. Iedzīvotāju aptaujās valsts institūcijas figurē liriski, bet nevis ir iesaiņotas prāta racionalitātē un faktu pragmatismā.
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teorijas – II daļa: kam tas ir izdevīgi?

FotoDaudzas sazvērestības teorijas un vienkārši manipulatīvas versijas par kādiem notikumiem sākas ar vārdiem – padomāsim, kam tas ir izdevīgi.
Lasīt visu...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi (turpinājums)

Foto30. martā šajā portāla bija publicēts mans raksts ar identisku nosaukumu. Rakstā pieminēju to, ka Krievijā valdošā kliķe, kas faktiski ir kleptokrātiska struktūra, kurā valsts vara ir saplūdusi ar oligarhisko kapitālu, uzspiež savu “vērtību skalu” pārējai pasaulei, uzpērkot un korumpējot, kur vien tas iespējams. Lai tas neizliktos pēc tukšvārdības, kas dotu iespēju kremļa apmaksātiem troļļiem un vietējiem Latvijas valsts nīdējiem ķengāties, sniegšu konkrētus piemērus.
Lasīt visu...

12

Mēs nevaram, glābjot visus no Covid, pilnībā arī iznīcināt ekonomiku vai ļaut vairāk nomirt no citām slimībām

FotoViņķele paziņo, ka ārkārtas stāvokli, ļoti iespējams, vajadzēs pagarināt uz trīs mēnešiem. Jau iepatikās. Sen ierēdņiem nebūs bijis tik garš apmaksāts atvaļinājums. Bet tam ir sava loģika. Polittūrismā lidot nevar un nevarēs vēl labu laiku, nav taču ko citu darīt. Aptuveni tā tas izskatās, jo mētāties ar šādu kārtējo PR – ko tieši dod šodien? Tiek arī paziņots, ka valsts pārvalde netiks samazināta. Tā teikt - djeņeg ņet, no vi djeržitjes!
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ziņa no DELFI komercdirektora Igora Mardera: tagad pie mums jūs varat nopirkt vēl vairāk

Simtiem tūkstošu cilvēku Latvijā ik dienu vēršas pie DELFI, lai iegūtu informāciju...

Foto

Latvijas ceļu būves uzņēmumi ir vienots kartelis

Ceļu būves ekspertu vidū arvien ticamāka kļūst informācija, ka Latvijas uzņēmumu kartelis, kuru kūrē bijušais premjers, bet tagad ceļu...

Foto

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi

Iespējams, ka”’ brīnums” notiek vismaz reizi katra cilvēka dzīvē, jautājums, vai spēj to piefiksēt. Ir novērots, ka subjekts, kas tikko...

Foto

Eiropas Komisija ir enerģiski rīkojusies, lai mazinātu vīrusa izraisīto triecienu ekonomikai un sabiedrībai kopumā

Dažādas epidēmijas ir vajājušas cilvēci jau kopš senatnes. Jaunā koronavīrusa pandēmija ir...

Foto

Sazvērestības teorijas – I daļa

Kā izpētījis Robs Brotertons (Rob Brotherton) lieliskajā grāmatā “Suspicious minds. Why we believe conspiracy theories”, jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras senās...

Foto

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

Diskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas...

Foto

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

Pašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie...

Foto

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

Ārkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā,...

Foto

Dezertieri un tautas marodieri

Ekstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā...

Foto

Dzīvesziņa

Latvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija...

Foto

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

Nacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par...

Foto

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

Ko mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums –...

Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma ideoloģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...