Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

autors

26.02.2020. 14:52

»

srapsaks

Biedrs doktors stipri vienkāršo...


Mēs ar Grietiņu esam klimata interesenti. Vajadzēja viņu konfrontēt ar neiebaidītu speciālistu, kas arī izdevās.
Japānis sāka runāt par gaidāmo laiku. Ir tomēr dīvaini, ja tu nevari pateikt, kāds rīt būs laiks, bet skaidri zini, kas būs pēc 100 gadiem.
Globālā sasilšana notiek arī uz citām planētām- Grietiņa varētu tur ko teikt...

Atbildēt

Z

25.02.2020. 00:24

Ārprāts! Mēs ar saviem izmešiem uz Zemes ietekmējam pat Marsa polritāti.

Atbildēt

Autors

24.02.2020. 10:32

Zeme reagee uz kosmiskiem kairinaajumiem, tachu par dziivu to nesauksim.
Papildus zinja- Ziemelpols salst atkal ciet. Putinam neveicas arii sheit.

Atbildēt

Jānis

23.02.2020. 19:12

»

Autors

Geofizikas Interesenti var palasiit tiimeklii pieejamaas prof. DMITRIJEVA graamatas krieviski. Koob.ru


Vai dārgais autors zina ,ka Zeme ir dzīva būtne un ka viņai ir savs viedoklis dažos jautājumos? Laikam jau ne.

Atbildēt

Autors

23.02.2020. 18:11

Geofizikas Interesenti var palasiit tiimeklii pieejamaas prof. DMITRIJEVA graamatas krieviski. Koob.ru
Tad veel par astronomisko klimata teoriju. Klimatu naaksies reguleet.

Atbildēt

jaajaa

23.02.2020. 15:05

»

antons mikosss

Saostijies ēteri


…:D...tas ar ēteri bija joks...teorētiski būs tā, ka ja etilētera molekulu pāršķelt uz pusēm, un katrai pusei pievienot H atomu, tad sanāks etilspirs (būs šņabja lietus)…:)

Atbildēt

jaajaa

23.02.2020. 14:43

»

antons mikosss

Anonīmā, analfabēte "iebilde...


https://climate.nasa.gov/blog/2953/there-is-no-impending-mini-ice-age/

Atbildēt

antons mikosss

23.02.2020. 13:30

»

iebilde

Naftinieku un gāzinieku bizness arī rullē


Anonīmā, analfabēte "iebilde".
Tik vien no sevis vari izspiest?
Tev derētu iemacīties aritmētiku. Loģika arī noderētu. Tad nedaudz siltumfiziku apjaust. Kaut no elektrodinamikas. Astronomija arī
noderētu.
Tad varētu ko bilst par "dzesētāju" krāpniecību.
Bez naftiniekiem un gāziniekiem tu dzīvotu uz klona grīdas, brauktu ar ēzelīti, rakstītu ar zosu spalvām, sūtītu vēstules ar baložiem un nevarētu tīmeklī anonīmi ieburkšķēties izrādot spriest nespēju.

Atbildēt

iebilde

23.02.2020. 12:27

»

antons mikoss

Labam CO2 biznesam būt...


Naftinieku un gāzinieku bizness arī rullē...

Atbildēt

antons mikoss

23.02.2020. 11:51

»

Fiziķis

Globālā sasilšana un globālā atdzišana par 10-20 grādiem ikvienā vietā uz planētas Zeme notiek nevis 100 gados par 1-2 grādiem ar katastrofālām sekām kā mums mīl draudēt klimatologi, bet vismaz reizi diennaktī un bieži pat vairākkārt. Zemeslodei griežoties ap savu asi, klimata izmaiņas mums apkārt norisinās...


Labam CO2 biznesam būt!
VARAM radītas 16 štata vietas planētas dzesēšanai.
16 bruņinieki gaida ES budžeta pieņemšanu, kur planetas dzesēšanai pieprasa 25%! Divas diennaktis bija par maz, lai dzesētāji gūtu virsroku. Lemšot vēlāk!
Komunismu pārdzīvojām, arī dzesētājus uzveiksim!
Visa zemes vēsture rāda, ka tieši aukstuma periodos notikušusas lielākās izmiršanas.
Pat muslimisms radās atdzišanas laikā.
Zemeslodi apdraud straujais iedzīvotāju pieaugums un vēlme līdz ar to piecūkot dabu ar ķīmiju un tās radītiem atkritumiem-gan pārtiku, gan citiem izmetamiem brīnumiem.
Daudzo reliģiju vidū radusies dzesētāju pesteļotāju baznīca.
Un nu melo uz nebēdu un bizness rullē!

Atbildēt

srapsaks

23.02.2020. 11:10

Un - biedrs doktors spiež uz personībām. Skuķa piesaukšans nav arguments.

Atbildēt

srapsaks

23.02.2020. 11:09

Biedrs doktors stipri vienkāršo.
Pirmkārt, viņš piesauc vienu japāņa 'grāmatiņu', kuras būtību var apkopot vienā teikumā: Mēs skaidri nezinam, kas būs, bet tas nebūs nekas labs.
Otrkārt, biedrs doktors jauc klimatu ar laika apstākļiem, un
Treškārt, kāds sakars Marsam ar CO2 mūsu atmosfērā?

Atbildēt

Jānis

22.02.2020. 17:55

Nē ,nē biedri fiziķi !Cilvēki var , cilvēki prot, cilvēki spēj!Jo viņi ir gudri un centīgi.Nevajag noniecināt cilvēces spējas kautko samaitāt . Cilvēcei pēdējoos gadu tūkstošos ir izdevies izmainīt Zemes 'albedo' .Izcērtot mežus, uzarot zemi utt. ir izdevies paveikt to.Tas neko nemaina?

Atbildēt

Kols

22.02.2020. 13:12

»

Dr. Alksnim

Tā replika par to, vai "ticēsim skolu nebeigušam skuķim" spilgti raksturo Dr


Idiot, ne par Gretu- dvoječņicu ir runa.Bet gan par to, ka izmaiņas nav cilvēku vaina

Atbildēt

Marsa pola sabrukums

22.02.2020. 13:10

Mans gadījums ir reāli nieki, pret to sabrukumu, kas valda amerikāņa Krišjāņa galvā.Vesela depopulēta un deindustrializēta valsts,kurā vairs nav pat dzīvas aitas pirdiena, iesaistas klimata cīņā, tikpat feikā kā visa neoliberālā doktrīna.Kādam jābūt "elites" galvas stāvoklim, lai retranslètu šos klimata feikus? Es neticu tāda līmeņa oligofrēnijai, bet ticu, ka kretīni pie varas ir saoduši naudu.Nevis tādu, ko var nopelnīt, bet tādu, kā parasti.Ko nozagt mums.

Atbildēt

kulefāna celīte

22.02.2020. 11:57

Gudri ļauži iemācījušies šaut skaļus un krāšņus salūtus. Mutītes atvērušie salūtu vērotāji nemaz nemana kā Gudrie ļauži tikmēr šiverē pa to kabatām.

Atbildēt

grants

21.02.2020. 22:18

»

Dr. Alksnim

Tā replika par to, vai "ticēsim skolu nebeigušam skuķim" spilgti raksturo Dr


Tādi nu ir mūsu zinātnieki,kuriem beidzot iestājies Dr..

Atbildēt

Dr.Alksnim

21.02.2020. 20:52

Labāk nepateikt,kas par kuklovodiem dretinu rausta?!

Atbildēt

Dr. Alksnim

21.02.2020. 19:33

Tā replika par to, vai "ticēsim skolu nebeigušam skuķim" spilgti raksturo Dr.
Viņa prastums runā pats par sevi. Neviens inteliģents cilvēks nemētātos ar tādām replikām. Pat tad - ja nav pretargumentu. Kā tagad Dr. Vai ticēsim tādiem dr.?

Atbildēt

Atis Priedītis

21.02.2020. 18:43

Lietas reizēm ir jānosauc pareizi. Ne jau par klimata izmaiņām domā šī meitene. Patiesībā viņa vienkārši baidās no nāves. Tikai par šo tematu runāt nav ne moderni, ne populāri. Un tā vieta izvēlēts tracis par klimata izmaiņām. Uz Zemes taču ir daudz briesmīgākas problēmas - kari, slepkavības, bads un vēl daudzas citas.

Atbildēt

Nav īpašas vides!

21.02.2020. 18:08

»

kāds

Kas par sviestu! Hipotēze par ēteru kā īpašu vidu, kurā izplatās elektromagnētiskie viļņi, tika apgāzta 20 gs sākumā. Nav tādas īpašas vides! Vēl te jāiepin ka elektrība ar tur rodoties. :D Metafiziķi, jidriktvaikociņ


Bet ēters pastāv, un elektrību iegūst no ētera, to izsūknējot magnētiskajā laukā. Ēterā izplatās elektromagnetiskais starojums, jo sakrīt ar ētera dabu. Strīdi zinātnē padtāv visu laiku un mēģina uzskatīt, ka kaut ko apgāž. Izvirza jaunas hipotēzes. Tas, kolēga, ko rakstāt, ir muļķības, jo joprojām nav izskaidrojuma ētera dabai un elektrībai. Neesiet tik kategorisks, metafiziķi! Sekojiet jaunākajam zinātnē!

Atbildēt

Autors

21.02.2020. 16:59

Geofizika veesturisku kljuudu pilna. Tur buutu graamata jaaraksta. Ignoreeti virpullauki, nepareizs priekshstats par Zemes mantijas dinamiku utt., vaaja temperatuuras definiicija.

Atbildēt

kāds

21.02.2020. 15:37

»

No vorry!

Es nerunāju par gaismu, kas pārvietojas ēterā, bet, mēģinot koncentrēt jūsu uzmanību, pieminu elektromagnētisko starojumu kā G5, radioviļņi un elektriskās dzirksteles izstaroto frekfenci. Lai saprastu, jāpievēršas elektrībai, ko ražo no ētera noslēgtā aplī. Noslēgtais aplis, kontūrs, sastāv no elektrības...


Kas par sviestu! Hipotēze par ēteru kā īpašu vidu, kurā izplatās elektromagnētiskie viļņi, tika apgāzta 20 gs sākumā. Nav tādas īpašas vides! Vēl te jāiepin ka elektrība ar tur rodoties. :D Metafiziķi, jidriktvaikociņ!

Atbildēt

No vorry!

21.02.2020. 14:34

»

jaajaa

...es nesapratu...Jūs savā izpratnē esat tālu man priekšā...gaisma pārvietojas Visumā...tā vienkārši ir...par Higsa bozoniem, neitrīno utt. nezinu, nesaprotu un arī neiedziļinos...bet...attiecībā uz rakstu...CO2 daudzums atmosfērā ir vienīgā lieta, kuru kaut nedaudz var ietekmēt cilvēks parastais......


Es nerunāju par gaismu, kas pārvietojas ēterā, bet, mēģinot koncentrēt jūsu uzmanību, pieminu elektromagnētisko starojumu kā G5, radioviļņi un elektriskās dzirksteles izstaroto frekfenci. Lai saprastu, jāpievēršas elektrībai, ko ražo no ētera noslēgtā aplī. Noslēgtais aplis, kontūrs, sastāv no elektrības ģeneratora un patērētāja. Bet ģenerators ražo elektrību no ētera ar magnētiskās elektrodinamikas principiem. Izsūknējot no ētera elektrisko strāvu. Strāva, protams rodas atkarībā no patērētāja jaudas. Tā saucamo elektrisko strāvu egūst no ētera. Bet ar Higsa bozonu gribēja pierādīt ko citu - elementārdaļiņu rašanos, ignorējot ēteru.

Atbildēt

...

21.02.2020. 14:12

»

jaajaa

...es nesapratu...Jūs savā izpratnē esat tālu man priekšā...gaisma pārvietojas Visumā...tā vienkārši ir...par Higsa bozoniem, neitrīno utt. nezinu, nesaprotu un arī neiedziļinos...bet...attiecībā uz rakstu...CO2 daudzums atmosfērā ir vienīgā lieta, kuru kaut nedaudz var ietekmēt cilvēks parastais......


Gaisma nekur nepārvietojas,gaisma ir stāvvilnis.Palūdz lai tumsā kāds panēsā svecīti,ieraudzīsi gaismas ātrumu.
Oriģinalajā Mendeļejeva tabula pirmais elements ir ,,efir,,-otrais ,,vserod,,-trešais ,,vodorod,,.Ir vēl ,,kislorod,, un ,,ugļerod,,.Šie nosaukumi izsaka arī visu elektrisko procesu jēgu.

Atbildēt

jaajaa

21.02.2020. 14:03

»

Sorry!

Ir ēteris - viela, ko atpazīst un lieto. Bet es runāju par ēteru, kurā pārvietojas elektromagnētiskie viņņi saskanā ar hipotēzi, ka ēters ir vicietākā viela, kas satur robežas starp priekšmetiem un dzīvām būtnēm. Elektrību iegūst no ēterā un ēterā pārraida elektromagnētiskos viļņus utt. Pārvarot ētera...


...es nesapratu...Jūs savā izpratnē esat tālu man priekšā...gaisma pārvietojas Visumā...tā vienkārši ir...par Higsa bozoniem, neitrīno utt. nezinu, nesaprotu un arī neiedziļinos...bet...attiecībā uz rakstu...CO2 daudzums atmosfērā ir vienīgā lieta, kuru kaut nedaudz var ietekmēt cilvēks parastais...kāpēc to nedarīt ?...:)

Atbildēt

Sorry!

21.02.2020. 13:42

»

jaajaa

...īsti nesapratu...:)...ja runa ir par C4H10O, un tas "ganās" kaut kur atmosfērā, tad man(un domāju, ne tikai) nebūtu nekādu pretenziju, ja reiz pa reizei tas "pievienotu" ūdeni un nolītu uz zemes


Ir ēteris - viela, ko atpazīst un lieto. Bet es runāju par ēteru, kurā pārvietojas elektromagnētiskie viņņi saskanā ar hipotēzi, ka ēters ir vicietākā viela, kas satur robežas starp priekšmetiem un dzīvām būtnēm. Elektrību iegūst no ēterā un ēterā pārraida elektromagnētiskos viļņus utt. Pārvarot ētera īpatnējo pretestību, var radīt priekšmetus, kuriemqtņemta gravitācija. Īpatnēji ir vaboļu spārni, uri ir ļoti smagi, bet vaboles lido ātri, pārvarot gravitāciju.

Atbildēt

Karote

21.02.2020. 13:34

Par ko var spriest, ja pat precīza 3 dienu meteoprognoze cilvēkiem nav lāga pa spēkam :)Uzpūtīgā homo sapiensu formācija, ir vien mikroorganismu kolonija uz kkur aizmirstas trauku lupatas.. bez mazākās sajēgas- kas, kapēc notiek apkārtnē :))

Atbildēt

jaajaa

21.02.2020. 13:34

»

Atis Kreņķis

Kāpēc reāli nav sniega, bet Kazahstānā aizputinātas šosejas, tas saisīts ar ētera izmaiņām. Manuprāt. Ja noskaidrosim ētera būtību un tā fizikālo dabu, izskadrosim, kāpēc nav sniega 20/02/2020 Latvijā


...īsti nesapratu...:)...ja runa ir par C4H10O, un tas "ganās" kaut kur atmosfērā, tad man(un domāju, ne tikai) nebūtu nekādu pretenziju, ja reiz pa reizei tas "pievienotu" ūdeni un nolītu uz zemes...:)

Atbildēt

you tube

21.02.2020. 13:30

Jūlija Latiņina ar faktiem

Atbildēt

māte

21.02.2020. 13:02

»

paardomas

Ja kādam rokā koks tad pastulbs suns uzbruks kokam,bet gudrs suns uzbruks tam kurš to koku tur rokā


Slimi bērni nerodas no slimīgām fantāzijām, tā ir dzīves realitāte. Tāpat kā mātes Zemes piegānīšana divos pēdējos gadsimtos.

Atbildēt

govs nopūta

21.02.2020. 13:00

Doktor,vai est dzirdējis par nestandarta domāšanu?Cik vēlāk atzīti un godināti ģēniji viņu dzīves laika tika turēti par dīvaiņiem vai pat trakajiem?Jūs pašu taču skolas atejā mēdza iekaustīt,vai ne?

Atbildēt

vai nu

21.02.2020. 12:03

Grētai pienākas Oskars par labāko histēriķes lomas tēlošanu, vai arī tai līdz mūža galam būtu jāpavada istabā ar mīkstām sienām un durvīm bez rokturiem.

Atbildēt

paardomas

21.02.2020. 09:51

»

māte

Grietiņai varbūt nevajadzēja tik daudz runāt par klimata pārmaiņām, bet par gaisa piesārņojumu lielās pilsētās. Tas neapšaubāmi ietekmē cilvēku veselību, arī Grētas...


Ja kādam rokā koks tad pastulbs suns uzbruks kokam,bet gudrs suns uzbruks tam kurš to koku tur rokā.
Liekat nu mieru tai Griečai,jāvēršas pret poli/tiķiem kuri atbalsta to Grieču,pareizāk sakot,ir izveidojuši to tēlu savā slimīgajās fantāzijas un turpina uzturēt šo mītu.

Atbildēt

māte

21.02.2020. 09:21

Grietiņai varbūt nevajadzēja tik daudz runāt par klimata pārmaiņām, bet par gaisa piesārņojumu lielās pilsētās. Tas neapšaubāmi ietekmē cilvēku veselību, arī Grētas.
Atceros, kad gaidīju bērnu, cik slikti man palika no garām braucošu mašīnu izplūdes gāzēm. Līdz vemšanai. Un lielpilsētās cilvēki saslimst ar plaušu vēzi, kaut arī nav smēķējuši.
Planētas gaisa un dabas piesārņojums nu nav nekas labs. Un cik ilgi varēs smelt to naftu, un kā tas ietekmē zemes slāņus? Kas to var atbildēt?
Tas protams nenozīmē, ka veikli cilvēki uz tā rēķina drīkstētu kāst no iedzīvotājiem papildus naudu.

Atbildēt

B.

21.02.2020. 00:02

»

P.

Sarkanos jāsit, kamēr tie vēl zaļi


Brūnos jādauza, kamēr sakalst un vairs nesmird.

Atbildēt

P.

20.02.2020. 23:52

Sarkanos jāsit, kamēr tie vēl zaļi.

Atbildēt

Atis Kreņķis

20.02.2020. 23:34

»

jaajaa

...kāpēc 20.februārī Latvijā nav sniega ?...agrāk bija


Kāpēc reāli nav sniega, bet Kazahstānā aizputinātas šosejas, tas saisīts ar ētera izmaiņām. Manuprāt. Ja noskaidrosim ētera būtību un tā fizikālo dabu, izskadrosim, kāpēc nav sniega 20/02/2020 Latvijā.

Atbildēt

Ja izskaidrosi tos jautājumus,

20.02.2020. 23:18

»

jaajaa

...kāpēc 20.februārī Latvijā nav sniega ?...agrāk bija


es apsolu, būs atkal. Neizskaidrosi, nebūs. Esmu starp mākoņiem, varu uzcelt pilsētu, padod ķieģeļus!

Atbildēt

...

20.02.2020. 23:15

»

jaajaa

...kāpēc 20.februārī Latvijā nav sniega ?...agrāk bija


Apskaties svaigakos NASA pētījumus par ūdens temperatūrām ziemeļjūrās un valdošajiem vējiem.

Atbildēt

jaajaa

20.02.2020. 23:07

»

Golfa straumi griež

zemes rotācijas spēks un Golfa straumes augšējās daļas sasilšana uz ekvatora plus Mēness gravitācija


...:D...es par virziena maiņu...Skandināvija par Arhangeļsku pārvērtīsies...:)

Atbildēt

Tā izskatas,

20.02.2020. 23:05

»

studente

Kas nograuzis god.Dr. rakstam beigas


ka beigu nav.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

CSDD krīzes laikā gremdē autoskolas

FotoKamēr Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) sevi pozicionē kā tehnoloģiski progresīvu iestādi un ievieš e-pakalpojumus, tās pārraudzībā esošās autoskolas ir vienīgās izglītības iestādes valstī, kurām "Covid-19" krīzes laikā tiek liegts izmantot mūsdienīgus risinājumus - tālmācības platformas topošo autovadītāju apmācībai. Jau tuvākajā laikā tas var rezultēties ar smagu krīzi gan autoskolu, gan arī pasažieru un kravu pārvadājumu nozarē.
Lasīt visu...

12

Ticēt, cerēt un... vilties

FotoValdība strādā vaiga sviedros, lai bez palīdzības neatstātu nevienu, lai uzreiz pēc krīzes saudzīgi ieziemotie uzņēmumi strauji atsāktu sildīt ekonomiku. Nepametīšot grūtībās nevienu.Grūti pateikt, cik daudzi noticēja šai pasakai, bet vīlās gan daudzi, pievienojoties to skeptiķu pulkam, kuri jau sākotnēji solījumu palīdzēt tulkoja kā palīdzēšanu tikai savējiem, pietuvinātiem.
Lasīt visu...

21

Valdība, lūdzu, dodiet naudu pareizajiem medijiem, kas ražo pareizu saturu

FotoKopš ārkārtas stāvokļa izsludināšanas valstī Latvijas iedzīvotāju interese par notiekošo saistībā ar COVID-19 ir strauji augusi. Pēdējās nedēļās rekordliels skaits iedzīvotāju apmeklējis interneta ziņu vietnes, pieaudzis televīzijas pārraižu skatītāju skaits. Tas ir augsts uzticēšanās un atzīšanas līmenis Latvijas žurnālistiem. Paldies jums par to!
Lasīt visu...

21

Dievs ir klātesošs pat tad, kad viņš varētu šķist bezspēcīgs

FotoŠodienas garajā Evaņģēlija fragmentā Jēzus saviem mācekļiem saka: “Jūs sāksiet šaubīties par mani šajā naktī.” Mācekļi bija pieraduši redzēt Jēzu kā tādu, kurš dara brīnumus, kuram ir milzīga autoritāte, kuram ir spēks un pret kuru ienaidnieki neko nevar izdarīt. Mēs zinām, ka to Evaņģēlijā parāda vairāki fragmenti – kad viņu grib nogrūst no kalna Nazaretē, bet Jēzus iziet starp viņiem un attālinās, vai tāpat citā vietā, kad viņu grib nomētāt ar akmeņiem, bet viņš iziet cauri pūlim un neviens neuzdrošinās viņu aiztikt. Pēkšņi tā situācija mainās. Jēzu arestē, un rodas iespaids, ka viņš ir bezspēcīgs. Mācekļi aizbēg prom, un svētais Pēteris no viņa trīs reizes atsakās.
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma nedrīkst būt sasteigta

FotoVides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija šobrīd aktīvi uzsākusi Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformas procesu, plānojot atsevišķas tās funkcijas nodot Valsts vides dienestam. Ir radušās pamatotas šaubas, ka šis process tiek virzīts steigā un var radīt draudus dabas aizsardzības sistēmai Latvijā kopumā.
Lasīt visu...

21

Uzticēšanās lirika

FotoLaiku pa laikam sociologi noskaidro Latvijas iedzīvotāju uzticēšanos valsts institūcijām – prezidentam, parlamentam, valdībai, armijai, drošības iestādēm, policijai, sabiedriskajām organizācijām, partijām, bankām, tiesai, prokuratūrai, medijiem. Tā, protams, ir sava veida sociālā lirika. Socioloģiskās izpētes rezultātus nosaka jūtas, emocijas, dvēseles pārdzīvojumi. Tas ir subjektīvās reakcijas materiāls. Tas iegūts, dzīvē nonākot tiešā saskarē ar valsts iestādēm un to amatpersonām, kā arī skatoties TV ziņas par valsts ierēdņu darbību. Iedzīvotāju aptaujās valsts institūcijas figurē liriski, bet nevis ir iesaiņotas prāta racionalitātē un faktu pragmatismā.
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teorijas – II daļa: kam tas ir izdevīgi?

FotoDaudzas sazvērestības teorijas un vienkārši manipulatīvas versijas par kādiem notikumiem sākas ar vārdiem – padomāsim, kam tas ir izdevīgi.
Lasīt visu...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi (turpinājums)

Foto30. martā šajā portāla bija publicēts mans raksts ar identisku nosaukumu. Rakstā pieminēju to, ka Krievijā valdošā kliķe, kas faktiski ir kleptokrātiska struktūra, kurā valsts vara ir saplūdusi ar oligarhisko kapitālu, uzspiež savu “vērtību skalu” pārējai pasaulei, uzpērkot un korumpējot, kur vien tas iespējams. Lai tas neizliktos pēc tukšvārdības, kas dotu iespēju kremļa apmaksātiem troļļiem un vietējiem Latvijas valsts nīdējiem ķengāties, sniegšu konkrētus piemērus.
Lasīt visu...

12

Mēs nevaram, glābjot visus no Covid, pilnībā arī iznīcināt ekonomiku vai ļaut vairāk nomirt no citām slimībām

FotoViņķele paziņo, ka ārkārtas stāvokli, ļoti iespējams, vajadzēs pagarināt uz trīs mēnešiem. Jau iepatikās. Sen ierēdņiem nebūs bijis tik garš apmaksāts atvaļinājums. Bet tam ir sava loģika. Polittūrismā lidot nevar un nevarēs vēl labu laiku, nav taču ko citu darīt. Aptuveni tā tas izskatās, jo mētāties ar šādu kārtējo PR – ko tieši dod šodien? Tiek arī paziņots, ka valsts pārvalde netiks samazināta. Tā teikt - djeņeg ņet, no vi djeržitjes!
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ziņa no DELFI komercdirektora Igora Mardera: tagad pie mums jūs varat nopirkt vēl vairāk

Simtiem tūkstošu cilvēku Latvijā ik dienu vēršas pie DELFI, lai iegūtu informāciju...

Foto

Latvijas ceļu būves uzņēmumi ir vienots kartelis

Ceļu būves ekspertu vidū arvien ticamāka kļūst informācija, ka Latvijas uzņēmumu kartelis, kuru kūrē bijušais premjers, bet tagad ceļu...

Foto

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi

Iespējams, ka”’ brīnums” notiek vismaz reizi katra cilvēka dzīvē, jautājums, vai spēj to piefiksēt. Ir novērots, ka subjekts, kas tikko...

Foto

Eiropas Komisija ir enerģiski rīkojusies, lai mazinātu vīrusa izraisīto triecienu ekonomikai un sabiedrībai kopumā

Dažādas epidēmijas ir vajājušas cilvēci jau kopš senatnes. Jaunā koronavīrusa pandēmija ir...

Foto

Sazvērestības teorijas – I daļa

Kā izpētījis Robs Brotertons (Rob Brotherton) lieliskajā grāmatā “Suspicious minds. Why we believe conspiracy theories”, jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras senās...

Foto

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

Diskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas...

Foto

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

Pašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie...

Foto

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

Ārkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā,...

Foto

Dezertieri un tautas marodieri

Ekstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā...

Foto

Dzīvesziņa

Latvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija...

Foto

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

Nacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par...

Foto

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

Ko mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums –...

Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma ideoloģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...