Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Viennozīmīgi

27.09.2018. 18:00

Lai būtu kaut mazākā cerība, ka Latvijā kaut kas varētu mainīties uz pozitīvo pusi, jābalso par Saskaņu

Atbildēt

Jautrais ...skumjamam

27.09.2018. 17:34

...labs jautaajums...kaa?...kluseejot...ja buutu veeleessanas...pannentu varu un izdraastu visas partijas peec kaartas...

Atbildēt

nu gnu

27.09.2018. 10:07

saskaņa? segliņa sekretāre,dzenuškāni,teilāns utt saskaņa sen ir atdota koncesionāriem...

Atbildēt

bratka

27.09.2018. 09:04

Ar ,,Saskaņu,, saprotu,ka tanī partija ir krievijas specdienestu darbinieki,kur ir saistīti koorupcijā,un valsti grauj no iekšienes,protams balsosu par KPVLV.

Atbildēt

Žulis

27.09.2018. 07:58

Skumji, bet šī raksta autors tā arī nav sapratis, kas visu šo laiku valda Latvijā caur šo "daudzpartiju" sistēmu. Viņš tās "partiju" savstarpējās cīņas, "partiju" programmas un priekšvēlēšanu solījumus uztver nopietni. Bet pēc tam ir sašutis un šokēts, ka nekas nenotiek tā, kā tam vajadzētu notikt, ja partijas darbotos pēc pašu sludinātajiem principiem. Atkārtošu vēlreiz to, ko jau daudzkārt esmu rakstījis. Nu nav mums Latvijā politisko partiju, bet gan tikai ekonomiskie grupējumi, kas sevi sauc par partijām! (Politiska partija no ekonomiska grupējuma atšķiras ar to, ka tai ir sava ideoloģijas un galvenais – tās reālā darbība pilnībā saskan ar šo ideoloģiju. Ekonomiskajiem grupējumiem kāda patapināta ideoloģija ir tikai līdzeklis savu savtīgo mērķu sasniegšanai.) Šīs „partijas” konkurē savā starpā tikai par vietu pie siles, nevis par iespējām šeit kaut ko mainīt tautas labā. Visas tās pārstāv pārkrāsoto komunistu, čekistu un viņu pēcteču varu Latvijā. Īstenībā tās ir kā vienas rokas dažādie pirksti, kas katrs spēlē savu lomu. Balso par kuru gribi, vienalga, tu būsi nobalsojis par šo roku, kas iemieso pastāvošo, prettautisko varu Latvijā. Visas tās priekšvēlēšanu aktivitātes, partiju savstarpējās intrigas un cīņas ir tikai TEĀTRIS lai valdošā vara vēlētājus atvilinātu uz partiju rīkoto, antidemokrātisko vēlēšanu farsu un tādā veidā saņemtu demokrātijas mandātu nākamajam valdīšanas periodam. Īstenībā tieši dalība šajās „vēlēšanās” ir noziegums pret savu valsti un tautu! Jo ar savu dalību mēs starptautiskajai sabiedrībai apliecinām, ka uzskatām šo vēlēšanu farsu par godīgām, taisnīgām un demokrātiskām vēlēšanām. Ir jāpieprasa mainīt antidemokrātiskais Vēlēšanu likums, nevis jāmeklē partiju piedāvātais „mazākais ļaunums”!

Atbildēt

vienkārša loģika

26.09.2018. 23:31

Mans komentārs par iespēju apvienoties Saskaņai ar ZZS bija domāts par laiku pēc 2014. gada vēlēšanām, kad ZZS dabūja pietiekami daudz balsu, lai varētu diktēt noteikumus, virzīt savu premjeru un prezidentu.
Bet nav noslēpums, ka Zatlers pēc Saeimas atlaišanas gribēja iet kopā ar Saskaņu. Un kas bija tie, kad ievēlēja prezidentu Bērziņu?

Atbildēt

Pareizi

26.09.2018. 23:26

»

Labi

Ka to sumpurni dombrovski padzina


Padzina Vjačeslavu Dombrovski?

Atbildēt

Labi

26.09.2018. 22:52

Ka to sumpurni dombrovski padzina.

Atbildēt

Autors pārbijies

26.09.2018. 20:47

visbīstamākais ir bīties no paša bailēm.

Židmasonu B' nai B' rith jau sagatavojuši savās skolās gan Vj. Dombrovski, I. Viņķeli utt. pat precizēja VP vietai baptistu Sproģi, MP vietai Vj. Dombrovski utt. Cionistu Gudro stratēģija un taktiku piepilda arī CVK Cimdars, nakts laikā precizējot Saeimas sastāvu. Saeimai un Latvijas politikai jāpaliek vadāmai. Jābūt jauniem oik un parexsiem ar citu saturu - palielinot valsts parādu un tautas beztiesiskumu un nabadzību. Kamēr publiski nebūs pieejama un atšķirta, atklāta noziedzīgā Cionistu Gudro stratēģija un taktika - 6. Saeimai izdalītā rokasgrāmata, tikām latviešu tauta nesaprot un nesapratīs, kā tiek muļķota, un nespēs pretoties.

Atbildēt

ak,vai!

26.09.2018. 20:46

Kas tā par veceni bildē? Tik ātri jau 5.sieva?

Atbildēt

Karote

26.09.2018. 19:19

Par intelektuālā krējuma klusēšanu ir labs jautājums. Tāpat par žurnālistiem,utt.Atbilde, protams, ir vienkārša kā kolumba ola- par daudz palaidīsi muti, būs problēmas ar karjeru, darbu, pasūtījumiem, fondiem, grantiem,utt. A katram sava ģimene jābaro. Savukārt tēze, ka saucamā tauta vainīga, ir pasaciņa. Nav nekādas tautas kā pārmaiņu radītājas, tauta seko līderiem un tam ko šiem ieborē. Tāpat kā Krievijas pilsoņi divos gadu desmitos nozombēti līdz kliņķim, tāpat arī mums te vietējās teiksmas tiek barotas. A zinātāji ,kaujā saucēji klusē, pīrādziņš mutē :)

Atbildēt

siska

26.09.2018. 18:20

Tik stipra valoda var būt tikai KPLV biedram

Atbildēt

Vuip

26.09.2018. 18:13

Vispār jau Vienotība pati sevi degradēja tik tālu, ka vairs nebaudīja uzticību sabiedrībā. Junkera lieta, Zaķa gadījums, Solvitas ārdīšanās šo partiju saplosīja no iekšienes. Tagad to maitā OIK rēgs, par kuru ar bažām uzņēmēju aprindās runāja vēl 2011.gadā. To pašu ZRF Vienotība saplosīja, sašķeļot tās pārstāvjus Saeimā. Latviju grauj pašu latviešu alkatība, meli un vienotības trūkums. Vieta tukša nepaliek!

Atbildēt

sausais atlikums

26.09.2018. 18:03

klasisks 4P sindroms: patoloģiska progresējošā plānprātība & pilnmēness.

Atbildēt

lauķis

26.09.2018. 16:58

Virca smird.Nav svarīgi kurš strempulis ir augšā vai apaksā.

Atbildēt

K

26.09.2018. 16:38

Sandra Kalniete - šuvēja.... Ilgi smējos! Bet Saeimai, rotējot no amata uz amatu tik ,,profesionāla'' jau 20 gadus!

Atbildēt

Q

26.09.2018. 15:31

Autors satraucas par to ,kurš grupējums tiks pie tautas jāšanas un apzagšanas, bet vienkāršam reņģēdājam ir dziļi vienaldzīgi autora pārdzīvojumi, nav laika noņemties ar matu skaldīšanu, jācīnās par izdzīvošanu!

Atbildēt

to Skumjais Bruņinieks

26.09.2018. 15:23

Gļēvais lācītis ar visu savu "mīlestību" pret ZZS, tomēr koķetēja ar saskaņiešiem, prokremliskiem mūdžīem: Sprūdžu, Rinkēviču un Kozlovski

Atbildēt

Komisars

26.09.2018. 15:07

Viss jau būtu labi, bet Skumjais Bruņinieks varēja informēt lasītājus par tā laika valsts prezidenta lomu valdības gāšanā ( lasi Valda Dombrovska demisijā).

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

22

Lūdzu, palīdziet tapt Ulubeles Kaķu dārzam

FotoŠobrīd jau 30 no 300 kaķiem Ulubelē mitinās āra apstākļos. Vietu pietrūkst. Līdz drēgnajam rudenim jāspēj izbūvēt siltinātas telpas Kaķu dārzā. Ja ir iespēja, lūdzu, atbalsti finansiāli. Ja ir iespēja, domā atbildīgi un lem par patversmes dzīvnieku adopciju.
Lasīt visu...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

21

Par ko balsot vēlēšanās?

FotoVatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums piedalīties brīvās vēlēšanās, lai veicinātu kopējo labumu. Baznīca ciena un atzinīgi vērtē tos, kuri savus spēkus veltī kalpošanai cilvēkiem un valsts labā uzņemas šos smagos pienākumus" (Gaudium et spes, 75).
Lasīt visu...

21

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

FotoLatvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens sabiedrības loceklis – ikkatra mājsaimniecība, nekustamā īpašuma īpašnieki, pārvaldītāji, attīstītāji, īrnieki (kam saskaņā ar likuma “Par dzīvojamo telpu īri” 11.pantu jāmaksā nekustamā īpašuma nodoklis) saistībā ar plānotajām kadastrālo vērtību paaugstināšanas izmaiņām.
Lasīt visu...

21

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

FotoEsam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību holokausta traģēdijas upuru piemiņas jautājumam un atmiņas par Otrā pasaules kara laikā notikušā genocīda pret ebrejiem saglabāšanai. Holokaustu pārdzīvojušie ir kļuvuši par lieciniekiem vieniem no vissmagākajiem un briesmīgākajiem no jebkad nodarītajiem noziegumiem pret cilvēci, tostarp slepkavībām, postam un īpašumu izlaupīšanai.
Lasīt visu...

21

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

FotoLatvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā radīsies gan mājsaimniecībām, gan tautsaimniecībai kopumā. Turklāt tās turpmāk jānosaka 85% apmērā no vidējā tirgus līmeņa, kā tas savulaik normatīvos bija paredzēts.
Lasīt visu...

12

Pa iznīcības ceļu…

FotoKāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad maz, bet ja zupā – tad daudz!” Bet tagad, lūdzu, atbildiet uz manu jautājumu: „Divi simti cilvēku – vai tas ir daudz vai maz?” Varu arī atbildēt: „Maz, ja salīdzina ar diviem miljoniem valsts iedzīvotāju. Daudz, ja tie ir pie varas tikuši „demokrāti” – nedaudzos gados tiks iznīcināta gan valsts, gan tās (gļēvie) iedzīvotāji!” Neticat? Lūk, ieskats nesenā pagātnē…
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

FotoVides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformu, kas paredz DAP pamatfunkcijas nodot Valsts vides dienestam, tādējādi būtībā likvidējot DAP kā vienotu valsts dabas aizsardzības kompetences centru.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...