Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Viennozīmīgi

27.09.2018. 17:00

Lai būtu kaut mazākā cerība, ka Latvijā kaut kas varētu mainīties uz pozitīvo pusi, jābalso par Saskaņu

Atbildēt

Jautrais ...skumjamam

27.09.2018. 16:34

...labs jautaajums...kaa?...kluseejot...ja buutu veeleessanas...pannentu varu un izdraastu visas partijas peec kaartas...

Atbildēt

nu gnu

27.09.2018. 09:07

saskaņa? segliņa sekretāre,dzenuškāni,teilāns utt saskaņa sen ir atdota koncesionāriem...

Atbildēt

bratka

27.09.2018. 08:04

Ar ,,Saskaņu,, saprotu,ka tanī partija ir krievijas specdienestu darbinieki,kur ir saistīti koorupcijā,un valsti grauj no iekšienes,protams balsosu par KPVLV.

Atbildēt

Žulis

27.09.2018. 06:58

Skumji, bet šī raksta autors tā arī nav sapratis, kas visu šo laiku valda Latvijā caur šo "daudzpartiju" sistēmu. Viņš tās "partiju" savstarpējās cīņas, "partiju" programmas un priekšvēlēšanu solījumus uztver nopietni. Bet pēc tam ir sašutis un šokēts, ka nekas nenotiek tā, kā tam vajadzētu notikt, ja partijas darbotos pēc pašu sludinātajiem principiem. Atkārtošu vēlreiz to, ko jau daudzkārt esmu rakstījis. Nu nav mums Latvijā politisko partiju, bet gan tikai ekonomiskie grupējumi, kas sevi sauc par partijām! (Politiska partija no ekonomiska grupējuma atšķiras ar to, ka tai ir sava ideoloģijas un galvenais – tās reālā darbība pilnībā saskan ar šo ideoloģiju. Ekonomiskajiem grupējumiem kāda patapināta ideoloģija ir tikai līdzeklis savu savtīgo mērķu sasniegšanai.) Šīs „partijas” konkurē savā starpā tikai par vietu pie siles, nevis par iespējām šeit kaut ko mainīt tautas labā. Visas tās pārstāv pārkrāsoto komunistu, čekistu un viņu pēcteču varu Latvijā. Īstenībā tās ir kā vienas rokas dažādie pirksti, kas katrs spēlē savu lomu. Balso par kuru gribi, vienalga, tu būsi nobalsojis par šo roku, kas iemieso pastāvošo, prettautisko varu Latvijā. Visas tās priekšvēlēšanu aktivitātes, partiju savstarpējās intrigas un cīņas ir tikai TEĀTRIS lai valdošā vara vēlētājus atvilinātu uz partiju rīkoto, antidemokrātisko vēlēšanu farsu un tādā veidā saņemtu demokrātijas mandātu nākamajam valdīšanas periodam. Īstenībā tieši dalība šajās „vēlēšanās” ir noziegums pret savu valsti un tautu! Jo ar savu dalību mēs starptautiskajai sabiedrībai apliecinām, ka uzskatām šo vēlēšanu farsu par godīgām, taisnīgām un demokrātiskām vēlēšanām. Ir jāpieprasa mainīt antidemokrātiskais Vēlēšanu likums, nevis jāmeklē partiju piedāvātais „mazākais ļaunums”!

Atbildēt

vienkārša loģika

26.09.2018. 22:31

Mans komentārs par iespēju apvienoties Saskaņai ar ZZS bija domāts par laiku pēc 2014. gada vēlēšanām, kad ZZS dabūja pietiekami daudz balsu, lai varētu diktēt noteikumus, virzīt savu premjeru un prezidentu.
Bet nav noslēpums, ka Zatlers pēc Saeimas atlaišanas gribēja iet kopā ar Saskaņu. Un kas bija tie, kad ievēlēja prezidentu Bērziņu?

Atbildēt

Pareizi

26.09.2018. 22:26

»

Labi

Ka to sumpurni dombrovski padzina


Padzina Vjačeslavu Dombrovski?

Atbildēt

Labi

26.09.2018. 21:52

Ka to sumpurni dombrovski padzina.

Atbildēt

Autors pārbijies

26.09.2018. 19:47

visbīstamākais ir bīties no paša bailēm.

Židmasonu B' nai B' rith jau sagatavojuši savās skolās gan Vj. Dombrovski, I. Viņķeli utt. pat precizēja VP vietai baptistu Sproģi, MP vietai Vj. Dombrovski utt. Cionistu Gudro stratēģija un taktiku piepilda arī CVK Cimdars, nakts laikā precizējot Saeimas sastāvu. Saeimai un Latvijas politikai jāpaliek vadāmai. Jābūt jauniem oik un parexsiem ar citu saturu - palielinot valsts parādu un tautas beztiesiskumu un nabadzību. Kamēr publiski nebūs pieejama un atšķirta, atklāta noziedzīgā Cionistu Gudro stratēģija un taktika - 6. Saeimai izdalītā rokasgrāmata, tikām latviešu tauta nesaprot un nesapratīs, kā tiek muļķota, un nespēs pretoties.

Atbildēt

ak,vai!

26.09.2018. 19:46

Kas tā par veceni bildē? Tik ātri jau 5.sieva?

Atbildēt

Karote

26.09.2018. 18:19

Par intelektuālā krējuma klusēšanu ir labs jautājums. Tāpat par žurnālistiem,utt.Atbilde, protams, ir vienkārša kā kolumba ola- par daudz palaidīsi muti, būs problēmas ar karjeru, darbu, pasūtījumiem, fondiem, grantiem,utt. A katram sava ģimene jābaro. Savukārt tēze, ka saucamā tauta vainīga, ir pasaciņa. Nav nekādas tautas kā pārmaiņu radītājas, tauta seko līderiem un tam ko šiem ieborē. Tāpat kā Krievijas pilsoņi divos gadu desmitos nozombēti līdz kliņķim, tāpat arī mums te vietējās teiksmas tiek barotas. A zinātāji ,kaujā saucēji klusē, pīrādziņš mutē :)

Atbildēt

siska

26.09.2018. 17:20

Tik stipra valoda var būt tikai KPLV biedram

Atbildēt

Vuip

26.09.2018. 17:13

Vispār jau Vienotība pati sevi degradēja tik tālu, ka vairs nebaudīja uzticību sabiedrībā. Junkera lieta, Zaķa gadījums, Solvitas ārdīšanās šo partiju saplosīja no iekšienes. Tagad to maitā OIK rēgs, par kuru ar bažām uzņēmēju aprindās runāja vēl 2011.gadā. To pašu ZRF Vienotība saplosīja, sašķeļot tās pārstāvjus Saeimā. Latviju grauj pašu latviešu alkatība, meli un vienotības trūkums. Vieta tukša nepaliek!

Atbildēt

sausais atlikums

26.09.2018. 17:03

klasisks 4P sindroms: patoloģiska progresējošā plānprātība & pilnmēness.

Atbildēt

lauķis

26.09.2018. 15:58

Virca smird.Nav svarīgi kurš strempulis ir augšā vai apaksā.

Atbildēt

K

26.09.2018. 15:38

Sandra Kalniete - šuvēja.... Ilgi smējos! Bet Saeimai, rotējot no amata uz amatu tik ,,profesionāla'' jau 20 gadus!

Atbildēt

Q

26.09.2018. 14:31

Autors satraucas par to ,kurš grupējums tiks pie tautas jāšanas un apzagšanas, bet vienkāršam reņģēdājam ir dziļi vienaldzīgi autora pārdzīvojumi, nav laika noņemties ar matu skaldīšanu, jācīnās par izdzīvošanu!

Atbildēt

to Skumjais Bruņinieks

26.09.2018. 14:23

Gļēvais lācītis ar visu savu "mīlestību" pret ZZS, tomēr koķetēja ar saskaņiešiem, prokremliskiem mūdžīem: Sprūdžu, Rinkēviču un Kozlovski

Atbildēt

Komisars

26.09.2018. 14:07

Viss jau būtu labi, bet Skumjais Bruņinieks varēja informēt lasītājus par tā laika valsts prezidenta lomu valdības gāšanā ( lasi Valda Dombrovska demisijā).

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ausīs arī mūsu saule

FotoMotoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem, puspatiesībām un meliem, kas ļoti kropļo cilvēkiem realitātes apziņu. “Latvieši ir stipra tauta”, ar ko stipra? Ar to, ka okupekļus jauc 2022.g.,nevis 1991.g., vai 2014.g.(Krimas aneksija). Stipra?”. Tvīta saturs noteikti kādā radīja aizvainojumu un pārdomas. Vai abus.
Lasīt visu...

21

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

FotoValdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un publiskie paziņojumi atgādina zināmo manipulācijas metodi par "labo policistu" un "slikto policistu".
Lasīt visu...

21

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

FotoBiedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes vairāk nekā 150 iesniegumiem no iedzīvotājiem un organizācijām par iespējamiem mediju ētikas pārkāpumiem un 51 gadījumā sagatavojusi detalizētu izvērtējumu sūdzībai un atzinumu.
Lasīt visu...

21

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

FotoArmands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena - jebkuras šaubas tiek tulkotas pa sliktu apsūdzētājam. Ar frāzēm –" varētu likties", "varētu secināt", " izskatās ka", "varētu bažīgi iztēloties, ka".
Lasīt visu...

21

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

FotoLaika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos (ministrijās), kas katra atbild par savu jomu, nekad neinteresējas par citas ministrijas esamību, bet ja saņem kādu  citas ministrijas sastādītu likumprojektu, Ministru kabineta noteikumus vai mazāk svarīgu dokumentu, tad šo rakstu darbu nīdē laukā vai vismaz piesārņo ar tik  daudz birokrātiskām prasībām, ka jaunievedumam ir tikai bremzes iedaba. 
Lasīt visu...

21

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

FotoZaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa celšanu, kas kā slēpts nodoklis būtiski negatīvi ietekmēs iedzīvotāju maksātspēju un Latvijas uzņēmēju konkurētspēju.
Lasīt visu...

12

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

FotoLabrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā, var turpināt ierasto ikdienu ar šņabi galvenajās pārtikas lielveikalu rindās un statistiku, kas apstiprina alkoholismu vai nerūpēšanos par bērniem.
Lasīt visu...

12

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

FotoNeraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir vairākas reizes lielāki. Taču maznodrošināto Latvijas iedzīvotāju ienākumi saglabājas nemainīgā līmenī.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....

Foto

Antropoloģisks pētījums

Vai atceramies sabiedrībā pazīstamos indivīdus, kuri saviem uzvārdiem lika prievārdus ar mērķi panākt aristokrātisku skanējumu? Visi ņirgājās par Fon Kalmanoviču un De Vaškeviču, turpretim...

Foto

Liberālās demokrātijas apdraudētība kā tās leģitimitātes pamats

Ir viena uzskatu pārbaude, kas būtu jāveic ar sevi katram pilsoniski aktīvam cilvēkam. Tātad jums — šīs slejas lasītājam...

Foto

Kas Pīlēnam deva tautas mandātu veidot valdību? Kurš? Pareizi, neviens!

Sākšu ar jautājumu. Vai man vienīgajam šķiet, ka kaut kas nav kārtībā ar zaļo bildi, nu...

Foto

Mēs visu ļoti rūpīgi rečekojām un noskaidrojām, ka Bārbijas Kens nav stāvoklī, - ziedojiet mums naudu, lai mēs varam turpināt!

Jūnija vidū konservatīvi noskaņotā humora vietne...

Foto

Žetonu piešķiršanas kārtība

Šodien “Neatkarīgajā” Elitas Veidemanes un Rolanda Pētersona intervija ar Valsts prezidentu Egilu Levitu. Tā nav tipiskā draudzīgā intervija, kur ilgā sarunā norunātais sakompilēts...

Foto

Viņš NEKAD nebūs mans prezidents

Egils ir atmodies no letarģiskā miega. Sveicot 14.Saeimu, viņš uzkāpa kancelē un zibeņoja....

Foto

Tikai nesmejieties skaļi, es došu dažus padomus par veselības aprūpi

Kustība "Par!" Veselības ministrijas politiskajā vadībā bijusi visus četrus 13. Saeimas sasaukuma gadus - divus gadus Ilze Viņķele, divus - es. Esam...

Foto

Beidzot ir gala lēmums saistībā ar manu autoavāriju

Šā gada 1. maija traģiskā avārija zibenīgi pārpildīja interneta ziņu portālus, un sociālie tīkli jau izdarīja tūlītēju spriedumu,...

Foto

Mēs labprāt ierasti neliktos ne zinis, bet diemžēl šoreiz mums jāimitē ieinteresētība

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) piektdien, 4. novembrī, ir pieprasījusi VSIA “Latvijas Televīzija”...

Foto

Štrunts par algām, īstā problēma ir tā, ka izglītības jomā ir iestājusies pieklājības un cieņpilnas attieksmes krīze

Pieklājība un cieņpilna attieksme ir jebkuru attiecību pamatā. Taču...

Foto

Pasaulē piešķir Darvina balvu, Latvijas politikā – Levita medaļu

Pēc ziņas, ka četriem ļoti jau nu šaubīgas raudzes 13. Saeimas deputātiem piešķirta Egila Levita vārdā nosauktā...

Foto

Kā lordu sarunas varētu patīrīt Latvijas tirgu

Nesen bija pirmā reize, kad izdevās personīgi satikt un iepazīties ar kādu lordu, turklāt – ar diviem vienā vakarā....

Foto

Vai kūdra var izglābt Latviju?

Šķiet, tikai retais nebūs pamanījis zemestrīci, kas pēdējā gada laikā ir satricinājusi energoresursu tirgu. Lai mazinātu iespējamās enerģētiskās krīzes ietekmi, ne...

Foto

Slimot nav rožu dārzs, jo īpaši slimnīcā

Slimot nav rožu dārzs. Tas ir fakts. Taču, nokļūšana slimnīcā var pārvērsties par krietni nepatīkamāku pieredzi, kas neaprobežojas ar...

Foto

Jaunākiem iekšlietu sistēmas darbiniekiem ļaus nesportot un pieņemties svarā

Plašākam lasītāju lokam paslīdēja garām kāda satraucoša ziņa – 18. oktobrī Ministru kabinets atbalstīja noteikumu projektu "Grozījumi...

Foto

Ja tagad izrādās, ka pie varas ir tikai partijas (1,4% vēlētāju), tad steigšus jāatkāpjas no senā principa, ka tautas vietniekam ir plašas pilnvaras

[1.] Biedrība “Atvērtās...

Foto

Latvijai ir vajadzīgs Roberts Fūrmanis. Vairāk nekā "progresisti"

„Tagad es jums pateikšu, kas notiks tālāk. Sarūsējusi fašistu kaska uz bērza krusta – tas ir viss, ko...

Foto

Pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie” jeb valsts mediji ir nostājušies pret tautas vairākumu

Operācijas Mindfuck vietējā kontekstā: šobrīd Latvijā ir iestājusies unikāla situācija: pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie”...