Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata
Foto

Kluso apvērsumu mehānisms

Lauris Galiņš
14.03.2023.
Komentāri (22)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

NIKNAIS

16.03.2023. 10:59

Tik stipri, kā pie Levita, Nācija vēl nav skaldīta - vakseros-nevakseros, lojālajos-nelojālajos, krievos-nekrievos u.t.t., tā vien liekās, ka Levita režīms bez izdomātiem iekšējiem ienaidniekiem pastāvēt nevar, un pat tad, ja kādā brīdī nav ar ko kasīties, sāk dauzīt pieminekļus vai kādu cietušo praidistu izceļ.

Levita medaļu saņēmēji ir tādas sugas pārstāvji, ka var būt droši, ka pat tad, ja Putins nejauši atnāktu, viņus neatlaistu 🙂 , varbūt pat izdotos viņu pārliecināt ka ordeņus arī par šā laika "nopelniem" tiem jāpiešķir.

Atbildēt

he he

16.03.2023. 08:31

»

Ha ha

Par neiešanu uz darbu(saeimu) nemaksās algu


Gan jau patiesā labuma guvējs no labticīgā deputāta neiešanas uz darbu to pratīsies dāsni kompensēt ...

Atbildēt

mammu es gribu ....

15.03.2023. 10:59

»

Cilvēkēdājs

Gribu siltas asinis, tās ir manas demokrātiskās tiesības, jo maksāju nodokļus


К вопросу о содомитах Запада с которыми воюет скрепная Русня

Сергей Жирнов, полковник КГБ СССР утверждает, что Путин в своей книги "Разговор от первого лица" официально признал, что он содомит, что его доверенными любовниками являются виолончелист Ралдугин и Дмитрий Медведев

Atbildēt

Velta

15.03.2023. 10:45

Sen būtu laiks aizdzīt šos interesantos nezinisus.Un nemaksāt ne kompensācijas par degvielu,dzīvoklī un atlaišanas .Valainis ar savu stulbi vavulosanu arī tā notiks.Jo drusku jau pa tālu aizgājis .Tagad opozīcija bļauj,ka paši nezin,ko bļauj.Parasti lielie blaveji bļauj ,lai piesegtu visus aferistus.Ja saeimu atlaidīs ,tad jaunā Saeima nebūs ,ko ievēlēt.Jo mūsu valstī tādi vairs nav .Jo visi Raunas tikai pēc naudas un nekas nav jādara.Jo gadiem skata vienu un to pašu.Un nekas uz priekšu neiet.Tikai bļauj savas nejedzibas.Butu laiks valsts prezidentam pie tā piestrādāt.

Atbildēt

Cilvēkēdājs

15.03.2023. 09:58

Gribu siltas asinis, tās ir manas demokrātiskās tiesības, jo maksāju nodokļus.

Atbildēt

Haralds Kalns

15.03.2023. 09:28

Levitam ir visas iespējas (ja vien gribēšana) un tiesības, sākt kaut ar Partiju finansējuma noņemšanu un nelikumīgi saķimirētās koalīcijas brandžas demolāciju! Patreiz izveidots amorāls precedents, kad cietušie (tauta) piemaksā saviem izvarotājiem!!!

Atbildēt

NIKNAIS

15.03.2023. 09:21

Saeima ir rīcībspējīga ja dalību saskaņā ar satversmi ņem vismaz puse - 50, tad tādā gadījumā, ja uz darbu ierodas vien pozīcija - 54, atliek vien 4 vienoties par jebko (tai skaitā šantāžu savās interesēs), lai tie faktiski paralizētu saeimas darbu. Te gan es ne mirkli nešaubos ka tādi 4 atradīsies kas tirgosies ar balsīm, jo šantāžas un korupcijas kārdinājums ir pārāk liels. Prezidenta ievēlēšanai pat to 54 balsu ir par maz.

Atbildēt

lauķis

15.03.2023. 06:27

»

tā viš i

Satversmē nav paredzēta ne tāda valdoša koalīcija, ne koalīcijas padome.Satversmē vispār nav paredzēta partiju diktatūra. Kāpēc tautas priekšstāvjus drīkst izvirzīt tikai partijas? Partijas var izvirzīt tikai partiju priekšstāvjus. Ja opozīcijas izvirzītie priekšlikumi netiek ņemti vērā, tad kādēļ opozīcija...


Jau sen teicu ka neeksistē nekādas pozīcijas ne opozīcijas,ir vienota politmafija kur sadalītas ietekmes sfēras un zagšanas kvotas.
Bet aitas turpina blēt ka kūtiņa pieder viņām un ka viņas tur kaut ko nosaka.Toties saimnieks tās cērpj un kauj.

Atbildēt

blablabla

14.03.2023. 22:43

blablabla..............

Atbildēt

tā viš i

14.03.2023. 21:53

Satversmē nav paredzēta ne tāda valdoša koalīcija, ne koalīcijas padome.Satversmē vispār nav paredzēta partiju diktatūra. Kāpēc tautas priekšstāvjus drīkst izvirzīt tikai partijas? Partijas var izvirzīt tikai partiju priekšstāvjus. Ja opozīcijas izvirzītie priekšlikumi netiek ņemti vērā, tad kādēļ opozīcija neatstāj Saeimu? (Retorisks jautājums) Naudiņas gribās un tautas intereses kā pozīcijai , tā opozīcijai pie vienas vietas.

Atbildēt

!

14.03.2023. 21:26

»

jautājums

ar ko SS sliktāks par boļševiku KGB


Debils salīdzinājums. SS ir karaspēka daļas, KGB izlūk, pret izlūkdienests dienests.

Atbildēt

nu jā

14.03.2023. 20:38

kā būtu, ja būtu. Pareizāk jau būtu opozīciju likumīgi padarīt rīcībspējīgāku kā Vācijā

Atbildēt

Naivais

14.03.2023. 20:22

»

Anti colorados

Atšķirībā no brūnajiem nacistiem, sarkanajiem mērgļiem izdevās daudz vairāk cilvēkus apslaktēt un krietni ilgākus gadus veikt genocīdu pret nekrieviem, tāpēc brīnos kā ļaudīm tas pieņemams


Nenodarbojies ar demagoģiju un nenovirzies no temata, lēta budžeta trollīti! Pat es saprotu, ka rakstā runa ir par to, lai prezidents atlaiž saeimu. Es gan labāk noskatītos, ka viss notiek savā tempā, jo tā interesantāk. Un cik x tad viņiem var maksāt tās atlaišanas kompensācijas?

Atbildēt

Anti colorados

14.03.2023. 19:24

»

jautājums

ar ko SS sliktāks par boļševiku KGB


Atšķirībā no brūnajiem nacistiem, sarkanajiem mērgļiem izdevās daudz vairāk cilvēkus apslaktēt un krietni ilgākus gadus veikt genocīdu pret nekrieviem, tāpēc brīnos kā ļaudīm tas pieņemams.

Atbildēt

atbilde

14.03.2023. 19:24

»

jautājums

ar ko SS sliktāks par boļševiku KGB


Ne ar ko,tās ir vienas monētas divas puses.Diemžēl pašlaik tā monēta apaugusi ar ļoti daudzām šķautnēm.

Atbildēt

Anti colorados

14.03.2023. 19:14

Cik man zināms, tad Vācijas bundestāgā nesēž SS vīri, bet Latvijā noziedzīgais komunistu režīms un pat okupanti, draudzīgi dala varu.

Atbildēt

Gustavs

14.03.2023. 19:11

Interesants viedoklis, ko vērts apsvērt!

Atbildēt

Ha ha

14.03.2023. 18:25

Par neiešanu uz darbu(saeimu) nemaksās algu.

Atbildēt

Osis

14.03.2023. 18:21

Peogresīvie ir pērkamas dvēseles, ar tiem nekāda aršana nav iespējama, tikai tukša dir…a

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Vārda brīvības fonds 1. aprīlī CC Atklāta vēstule kultūras ministram Naurim Puntulim

FotoŠopavasar fonds negaidītā kārtā saņēmis vairākas sabiedrībā pazīstamu cilvēku grēksūdžu vēstules, kuru saturu šeit pārstāstīsim īsi un koncentrētā veidā, jo mūsdienās sāpinošu un dvēseles dzīles atkailinošu tekstu palagus, kādas savulaik uzrakstījuši, piemēram, Svētais Augustīns (“Grēksūdze”) vai Mišels Fuko (“Miesas grēksūdze’) – tik garus gabalus lasīt nevienam nav laika.
Lasīt visu...

21

Nav taisnība, ka valsts palīdz uzņēmējiem. Valsts viņus mēdz reketēt

FotoValsts amatpersonas īpaši jau vēlēšanu laikā daudz runā par uzņēmējdarbības vides uzlabošanu, palīdzību uzņēmējiem, tiesiskumu un tā tālāk, un tā joprojām. Praksē gan mēdz būt citādāk, un valsts iestāžu vērsanās pret mani, manas ģimenes locekļiem un manis vadīto uzņēmumu liecina, ka realitāte var līdzināties absurda lugai.
Lasīt visu...

21

Korupcijas prakse perifērijā – Balvos

FotoKonkrētā piemērā – Balvos. 2022.gada oktobrī uz ceļa, kuru kā taisnāko vairāk nekā 30 gadus lieto mazdārziņu īpašnieki, bez brīdinājumiem tika nostiepta ķēde, kurā par laimi nelaimē ar salīdzinoši lēnu ātrumu (ap 15 km stundā) ietriecās motocikla vadītājs kurš guva nopietnas kakla traumas.
Lasīt visu...

12

Kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā

FotoVēlos Jūs informēt, kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā.Jau neskaitāmas reizes pēdējo pāris gadu laikā tiek ierosinātas krimināllietas par izvarošanu. Tiek aizturēti cilvēki, kuri pēc pāris mēnešiem tiek atbrīvoti. Bet tajā pašā laikā cietušās personas saņem no valsts atlīdzību, kas paredzēta cietušām personām
Lasīt visu...

21

Levita kungs, mēs gribam 0,16% no iekšzemes kopprodukta, nevis valsts radio un TV sakārtošanu!

FotoPirms vairāk nekā desmit gadiem politiskajā dienaskārtībā pirmoreiz nonāca jautājums par Latvijas sabiedrisko mediju apvienošanu. Toreiz Latvijas Radio iestājās pret to, jo apvienošanās sākotnējais ambiciozais plāns toreizējā resursu trūkuma situācijā bija nerealizējams, savukārt apvienošanās, neieguldot nepieciešamos finanšu līdzekļus attīstībai, solīja vairāk risku nekā ieguvumu. Procesa virzītāji aizrautīgi runāja par sinerģiju, kas veidosies apvienotajā medijā, tajā pašā laikā nespējot kliedēt bažas par to, vai:
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teoriju cienītājiem ir jāpajautā sev: bet kāda ilgtermiņa mērķa labā darbojos es?

FotoPirms ejam tālāk, ir jāuzsver, ka sazvērestības teoriju patiesums šeit nav būtisks. Vārdu savienojums “sazvērestības teorija” sākotnēji nenozīmē, ka šī teorija pauž nepatiesību, vien to, ka tā apraksta vairāku spēlētāju sazvērēšanos. Taču skaidrs, ka mūsdienās šim vārdu savienojumam ir negatīva konotācija — ar to apzīmē stāstus, kurus publiskajā telpā nav pieņemts uzskatīt par patiesiem.
Lasīt visu...

18

“Demokrātijas akadēmija” vēlas demokrātiju, par kuru maksā visi citi!

Foto16.martā Ogres muzejā notika pasākums “Demokrātijas akadēmijai”. Tā ir programma, kuru par dažādu fondu, tostarp Sorosa fonda “DOTS”, naudu īsteno vairākas biedrības. “Akadēmiķi” apmeklēja muzeju, bet “aizmirsa” par to samaksāt.
Lasīt visu...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

Lursoft