Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Mans dēls iegādājās automašīnu, kuru pārdeva Vācijas pilsonim! Pēc pirkuma maksas sanemšanas mana dēla konts tika BLOĶĒTS! OK! Nav stresa, viss taču likumīgi!

Dēls lekciju un treniņa laikā komunicē ar naudas mazgāšanas apkarošanas speciālisti, mēginot skaidrot situāciju! HAHA! Savā jaunības naivumā cerot, ka tas ir PĀRPRATUMS! Nekā mīlīši, nekāds pārpratums!

Citadeles naudas atmazgātāju apkarošanas haizivis mana dēla darījumā ar ES pilsoni ir saskatījušas mazgāšanas pazīmes - NERAKSTURĪGS darījums!

Nu bet LOĢISKI... Automašīnas nepārdodam katru dienu. Domājat - iesniegsiet pirkuma dokumentu un KONTU atbloķēs? Nē, Citadeles bankas haizivis uzskata, ka kā pierādījums ir iesniedzams dokuments, ka automašīna ir uzlikta uzskaitē Vācijā! NOPIETNI.

OU, līdz tādai SHĒMAI (pārdod automašīnu, bet īstenībā nepārdod) var aizdomāties tikai... (jautājums dakteriem)! Labi, dievs ar fantāzijām, bet jautājums: kur meklēt vācieti, itāli, lietuvieti... kurš tiesiska darījuma ietvaros iegādājās automašīnu? Kā skaidrot vācietim, itālim, lietuvietim... ka tev nepieciešams, lai viņš nekavējoties skrien reģistrēt auto uz sava vārda!

Tas nekas, ja viņš auto gribēja uzdāvināt savai sievai, draudzenei vai pārdot tālāk...

Vācietis smejas par mūsu, piedodiet, BANĀNU valsti, kur bankas klerks neko nesaprot no civiltiesiskiem darījumiem un preču brīvas aprites ES teritorijā, no automašīnu reģistrācijas kārtības citās ES valstís!

Štrunts par to, nav ko iedziļināties, BANKAS taču var visu, un atbildība apaļa! Es nezinu kurš ir pie vainas - Banka Citadele, FKTK vai Finanšu izlūkošanas dienests, bet tas ir par traku! Tā kā DAUDZ par traku.

Jūs visos redzat noziedzniekus. Jūs runājat par braukšanu no viena grāvja otrā, bet NEKO nedarāt, lai ko mainītu. Jūs turpināt terorizēt godīgus cilvēkus. Jūs pieprasāt informāciju, kuru Vācijas kredītiestādes pat neiedomātos jautāt saviem klientiem.

Tad kāda velna pēc Vācijas kredītiestāde ir atłāvusi veikt pirkuma samaksu. Vācija ir riska valstu sarakstā? Vācijas kredītiestādēm un vācijas pilsoniem Citadele neuzticas? BRAŠI! Tā nav braukšana no viena grāvja otrā, tas ir PILNĪGS HAOSS!

Man trūkst vārdu un epitetu, bet KAUT KAS ar šo valsti nav kārtībā! Un kādam no Jums, cienījamie noziedzības apkarotāji, noteikti ir nepieciešamas studijas, iespējams, arī cits darbs, lai pabūtu ārpus komforta zonas, kur iztika ir atkarīga ne tikai no excel tabulām, bet spējas loģiski domāt un spējas attīstīties.

Jums ir nepieciešams svaigs gaiss, lai atjaunotu spēju pienemt loģiskus lēmumus un labotu to visu ko esat sastrādājuši kapitālā remonta rezultātā... Jo šādas haizivis jau mūsu jaunatnei sūta ziņu: ja SPĒJ un GRIBI nopelnīt, tad Latvija, draudziņ, nav priekš TEVIS.

Pēc tikšanās ar bankas darbinieci, kuras pienākums bija tikai identificēt klientu un izveidot balss paroli, esam nonākuši pie šādiem secinājumiem:

1. Banka Citadele darbiniece Dace, kura vakar telefona sarunā sākotnēji teica, ka problēma tiks atrisināta, ierodoties bankā un iesniedzot dokumentus, ir devusies brīvdienās!

Dace noteikti valsts svētkus pavadīs pie svētku galda un noteikti nedomās par to, ka kāds uz svētkiem ir palicis bez iztikas līdzekļiem! Tie taču nieki.

2. Interesanti, ka bankas sistēmā ir reģistrēta tikai ziņa, ka pieprasīts VIN numurs.

3. Tas, ka Dace zvanīja trīs reizes un pieprasīja automašīnas pirkuma līgumu un pārdošanas līgumu, sistēmā nav atspoguļots! Dokumenti vakar tika iesniegti!

4. Saprotot, ka Dace jau ir brīvdienu jūtīs, prasām klientu apkalpošanas speciālistei, kādi dokumenti ir nepieciešami, lai pierādītu darījuma esību vai jebko, ko Banka vēlas! Meitene jauka, saprotoša! Bet diemžēl Dace ar visu nodaļu un vadību ir tālēs zilajās.

5. Iesniedzam automašīnas fotogrāfiju Latvijā un automašīnas foto uz auto treilera, kuru atsūtīja šoferis, kurš ved auto uz Vāciju (paldies, protams, pārvadātājam par atsaucību)!

Iesniedzam informāciju par auto pircēju, nu, lai Dacei neliktos, ka pircējs dzīvo zem tilta, mājas lapu, kurā ir informācija par personas saimniecisko darbību Vācijā, kurā ir arī personas foto un kontaktinformācija!

6. Lūdzam klientu apkalpošanas speciālistei elektroniski nodot ziņu Dacei, ka lūdzam Banku sazināties ar pircēju, pircēja Banku, kaut vai nosūtīt ziņas VID, jo salīdzinoši VID ir maigs un pūkains un šajā jomā noteikti kompetentāks.

7. Jā, un, protams, lūdzam Dacei nodefinēt, ko tad viņa vēlas sanemt: vācieša konta izrakstu, vācieša nodokļu deklarāciju vai pašu vācieti Latvijā!

Viss, ko Dace vēlēsies, tiks izpildīts, un marasms atspoguļots pienācīgā kārtā, lai citi, pārdodot auto, varbūt izvēlētos skaidras naudas norēķinu, pasargājot sevi no liekām klapatām un kauna.

Vācietis, protams, ierēc par šo un gatavs atbraukt uz Latviju ar to pašu auto. BET, kamēr mēs te cepamies, Dace varbūt malko vīnu kādā smalkā restorānā! „Mums rūp mūsu klienti, pievienojies mums!”

Lūgums padalīties, lai citi izvairītos no līdzīgām situācijām.

Red.piez. Situāciju īpaši traģikomisku padara fakts, ka autore ir bijusī Valsts ieņēmumu dienesta darbiniece.

Novērtē šo rakstu:

372
17

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Stutes potei būt

FotoVarbūt vēl ir cilvēki, kas naivi iedomājas, ka viņu sadarbības sertifikāts ir uz mūžiem. Nekā tamlīdzīga. Kad iedod velnam mazo pirkstiņu, viņš paņems visu roku. Jau pirmā injekcija atstāj neatgriezenisku ietekmi uz organismu. Taču, ja neesat “atstiepis kājas”, tad laiks stutes potei. Tā gan tiek reklamēta kā kruķis, kas balstīšot veselību. Tomēr, manuprāt, drīzāk būs kā miets pa pieri.
Lasīt visu...

6

Tā nebija nekāda provokācija, grāmatnīcas darbiniekiem tikai izskatījās!

FotoValsts darba inspekcija, veicot pārbaudes uzņēmumos, neizmanto provocējošas metodes vai taktiku. Tāda netika izmantota arī Jūsu norādītajā gadījumā, kas bija preventīva pārbaude, kuras ietvaros tika novērtēta arī epidemioloģiskās drošības prasību ievērošana.
Lasīt visu...

21

Viļņa Ķirša paziņojumi nav īsti korekti

FotoVides pakalpojumu uzņēmuma "Clean R" vārdā vēlos atvainoties visiem rīdziniekiem, kuru pārvietošanās pa Rīgas ietvēm nedēļas nogalē bija apgrūtināta. Situācija ir sarežģīta, taču darām visu, lai to iespējami ātri atrisinātu. Vienlaikus nevaru noklusēt faktu, ka "Clean R "pārziņā" Rīgā ir tikai apmēram 5% ietvju trijās priekšpilsētas. Rīgas ielas, tilti, atlikušie 95% ietvju ir namu apsaimniekotāju, autostāvvietu pārraudzītāju, kā arī pašvaldības un privāto uzņēmumu pārziņā.
Lasīt visu...

3

Kā ne tikai es, bet arī citi var nesolīt iekšlietu darbiniekiem

FotoKā bijušais iekšlietu ministrs vēršos pie valsts prezidenta un premjera ar jautājumu: kā tieši nākamā gada budžets atbilst šo valsts pirmo amatpersonu vēl pirms gandrīz gada publiski dotajam solījumam iekšējo drošību izvirzīt kā prioritāti 2022. gada valsts budžetā?! Atceros tikšanos ar valsts prezidentu Egilu Levitu šī gada janvārī, kurā tika panākta vienota izpratne, ka valsts iekšējās drošības stiprināšanai jābūt vienai no nākamā gada valsts budžeta prioritātēm.
Lasīt visu...

21

Kad valsts pārstāvji sāk rīkoties vienkārši pretīgi

Foto“Viņi bija divi, sievieti mēs neielaidām, jo viņa it kā bija aizmirsusi sertifikātu mašīnā.” Domājat, šis ir jauna spriedzes romāna pieteikums? Nē, tā ar dienas notikumiem vacapā dalās Zvaigznes grāmatnīcu darbinieki visā Latvijā.
Lasīt visu...

21

Ja zinātne tiek politizēta, mirst cilvēki!

FotoZinātnieki bioķīmijā un genomikā no pasaulē prestižām universitātēm un pētniecības institūtiem ir sākuši celt trauksmi par eksperimentos novēroto Covid vīrusa S proteīna RNS gēnu koda integrāciju cilvēka šūnu kodolā un tā rezultātā izraisītajiem bojājumiem cilvēka DNS jeb genomā. 
Lasīt visu...

21

Informatīvie tēli

FotoBieži par ticību mēs saucam to, kas patiesībā ir naids pret citas pārliecības, morāles un dzīvesziņas cilvēkiem. Bieži mūsu tā saucamā ticība ir nevis pašu pasaules skatījumā, pārliecībā un rīcībā, bet sektantiskā citu noliegšanā.
Lasīt visu...

3

Cik labprāt mēs pareizi sadalītu naudu, tikai neprasiet, kam mēs to atņemtu

Foto2022. gada budžets ir pēdējais valsts budžets, kuru pieņems 13. Saeimas sadrumstalotā valdība. Diemžēl arī “pēdējais budžets” nerisina Latvijas ieilgušās problēmas veselības aprūpes un sociālā atbalsta finansējumā. Tā vietā, lai ieguldītu Latvijas labklājībā un ilgtspējīgā attīstībā, tūkstošiem eiro liels atbalsts caur “deputātu kvotām” tiek novirzīts apšaubāmiem mērķiem un tiem pakļautiem nodibinājumiem.
Lasīt visu...

21

Prātā nāk "Suņa sirds" un iedzīvotāju sapulce ar Švonderiem un Šarikoviem

FotoNekomentēšu Vestardu Šimku. Tā ir viņa izvēle. Nekomentēšu par Covid-19 vakcīnām, jo neesmu ārsts vai eksperts. Nekomentēšu valdības darbības epidemioloģiskajā drošībā, jo kurš gan par to vēl nav izteicies...
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

Veselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par...

Foto

Runāsim atklāti: faktiski finanšu sektors šobrīd ir kļuvis par viena valsts dienesta vadītājas īstenotās politikas upuri

Pirms dažiem gadiem gan ierēdniecība, gan politiskie lēmēji pēc neskaitāmiem...

Foto

Vainot sabiedrību, ka politiķi ir noveduši valsti pie sašķeltības, var tikai paši politiķi

Ierobežojumi turpinās, un arī protesti turpinās. Cēloņsakarība ārkārtīgi vienkārša un to izsaka Delfu raksta pēdējā...

Foto

Hunta, sargies buntavnieka!

Sāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī...

Foto

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

Ar apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā...

Foto

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

Arvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav...

Foto

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

Divu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap...

Foto

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

Pieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek...

Foto

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas...